PDA

Επιστροφή στο Forum : Που θέλετε να γίνει η 5η συνάντησή μας?



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6

pelasgian
18-11-04, 20:14
μετά, θα πάμε ΚΑΙ για κοψίδια τότε :-D

Νικαετός
18-11-04, 21:48
Παιζάκια, λέγαμε με ipo, mavlok, blend, evilHawk και NikosEagle να δούμε το Shrek τη Παρασκεύη (19!). Επιβεβαιώστε ποιοι είστε μέσα, και προστεθείται όσοι άλλοι θέλετε. Αυτό δεν είναι η 5η συνάντηση, αλλά η ... 4β!


Δυστυχώς Γιώργο δεν μπορώ αυτό το ΠΣΚ , θα έχω επισκέψεις και είμαι υποχρεωμένος να είμαι σπίτι. Να περάσετε καλά !

kostthem
18-11-04, 21:57
Προτείνω Κυριακή απογευματάκι (Σάββατο έχει Καραϊσκάκη) χαλαρό... μα πολύ χαλαρό καφεδάκι στο Taj Mahal στην Αλεξάνδρας :mrgreen: .

blend
18-11-04, 22:58
Παιδια, κι εγω λογω "νοσοκομειακων" υποχρεωσεων, δεν θα μπορεσω αυτη την εβδομαδα. Οσοι βρεθητε, ελπιζω να περασετε ομορφα...

:(

pelasgian
19-11-04, 19:20
Εγώ και πάλι μόλις κατάφερα να επισκευάσω τη κλειδαριά της πόρτας μου. Μετά από 4ωρη επιχείρηση επισκευής KAI ενσωμάτωση καινούργιου δίσκου, καινούργιου λογισμικού και διαφόρων άλλων, σκοπεύω να καταρρεύσω κατ'ιδίαν, χωρίς δημόσια εκτέλεση του δράματος :lol:

Χώρια δε που οι καραγκιόζηδες βάλαν το Shrek στα παιδικά και δεν το παίζουν αργά ενώ είναι μόνο ένας δύο κινηματογράφοι που το παίζουν με υπότιτλους. Τι να πει κανείς... :(

edit: νόμιζα ότι θα ησυχάσω σήμερα, αλλά οργανώθηκε πάρτυ γενεθλίων της τελευταίας στιγμής.

blend
19-11-04, 22:52
Παιδια, ποιος εχει τα "ντοκουμεντα" απο το κοψιδο-παρτυ;

Δεν ελαβα τιποτα ακομα... :cry:

Νικαετός
19-11-04, 23:01
Ούτε εγώ Γιώργο ! O wintech νομίζω είναι ο δράστης LOL .

wintech2003
19-11-04, 23:08
Δεν τα έχω στειλει ακομα... To ξεχασα εντελώς... :(

Θα γίνει σημερα το βράδυ η αποστολή των pics σε όσους ήρθαν.

coftaras
19-11-04, 23:08
Ούτε εγώ. Για να είμαι ειλικρινής δεν θαλεγα όχι να ξαναπάμε σύντομα για κοψίδια. :lol:

wintech2003
19-11-04, 23:10
Εγώ πριν λίγο εφαγα κάτι κοντοσουβλια απο τοπικη ταβερνα :)

coftaras
19-11-04, 23:23
Καλυτερα απο αυτα που φαγαμε το Σαββατο ?Δεν νομιζω? :o

wintech2003
19-11-04, 23:29
Καλύτερα δεν ήταν να μην τα παραλέω :)

Αλλα ηταν εξίσου καλα :mrgreen: :mrgreen:

Νικαετός
19-11-04, 23:54
Εγώ πριν λίγο εφαγα κάτι κοντοσουβλια απο τοπικη ταβερνα


Λιποτάκτη !!!!

blend
20-11-04, 01:16
Εγώ πριν λίγο εφαγα κάτι κοντοσουβλια απο τοπικη ταβερνα


Λιποτάκτη !!!!

Λιποφάγε !!

WAntilles
20-11-04, 02:05
Καλύτερα δεν ήταν να μην τα παραλέω :)

Αλλα ηταν εξίσου καλα :mrgreen: :mrgreen:

Αμφιβάλλω. :mrgreen:

WAntilles
20-11-04, 02:05
edit: νόμιζα ότι θα ησυχάσω σήμερα, αλλά οργανώθηκε πάρτυ γενεθλίων της τελευταίας στιγμής.

Αν είχες γενέθλια σήμερα, ολόψυχα, χρόνια πολλά.

pelasgian
20-11-04, 13:52
Μία φίλη μου ήταν, που έπαθε τρία απανωτά σοκ:

1) ήρθαν ΟΛΟΙ όσοι κάλεσε (κάτι που δεν περίμενε)
2) φόρεσε ψιλοτάκουνες μπότες και πήγε στου Ψειρή (με τις γνωστές χωμάτινες διαδρομές από το WRC).
3) γύρισε 30 το κοντέρ!

Λοιπόν, η επόμενη συνάντηση να είναι στο Ρακοπωλείο απέναντι από την Εκκλησία λίγο πιο κάτω από του Ψειρή. Θα σας δείξω τα πιο φρέσκα κουλούρια/λουκουμάδες στην Αθήνα, τα πιο συμπαθητικά σοκάκια και κάτι πολύ ωραίες ταβέρνες.

pelasgian
20-11-04, 13:55
Καφεδάκι αύριο στις 15:00 στο Starbucks στη πλατεία της Μητροπόλεως;

Νικαετός
21-11-04, 13:52
Γιώργο , με τόσες Μαρίες , Μάριους Δέσποινες Παναγιώτες κλπ , προλαβαίνεις να πιεις και καφέ σήμερα ???? Ούτε τηλέφωνο δεν προλαβαίνω να πάρω !!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ !!!! :guitar :guitar :guitar

zouzouni
24-11-04, 20:16
NIKOSEAGLE Ευχαριστώ για τις ευχές (κι ας τις είδα καθυστερημένα!)

Τι έγινε καλέ εδώ μέσα? Έλειψα μερικές μέρες κι όχι μόνο μια συνάντηση δεν κανονίστηκε αλλά αποδιοργανωθήκατε εντελώς? :P

Λοιπόοοον..ξεκινάμε από την αρχή......τι λέτε για το μεθεπόμενο ΣαββατοΚύριακο (4-5 Δεκεμβρίου) ? Αν έχετε όρεξη για μια τελευταία, προ-Χριστουγεννιάτικη συνάντηση, δηλώστε ημέρα κι τόπο προτίμησης.

WAntilles
24-11-04, 20:24
Τι έγινε καλέ εδώ μέσα? Έλειψα μερικές μέρες κι όχι μόνο μια συνάντηση δεν κανονίστηκε αλλά αποδιοργανωθήκατε εντελώς? :P

Για λίγος σεβασμός. :mrgreen:

Ποιός διοργάνωσε την μακράν πιο επιτυχημένη συνάντηση του forum μέχρι τώρα;

Από άποψη προσέλευσης και εδεσμάτων. :mrgreen:

coftaras
24-11-04, 20:26
Λοιπόοοον..ξεκινάμε από την αρχή......τι λέτε για το μεθεπόμενο ΣαββατοΚύριακο (4-5 Δεκεμβρίου) ?

Το βλεπω χλωμο για 4 Δεκεμβριου .Ειναι βλεπεις το ντερμπυ Ολυμπιακος - Παο .Ματς που πολλοι θελουμε να το δουμε.Εγω προσωπικα δεν το χανω με τιποτα.

zouzouni
24-11-04, 20:29
Τι έγινε καλέ εδώ μέσα? Έλειψα μερικές μέρες κι όχι μόνο μια συνάντηση δεν κανονίστηκε αλλά αποδιοργανωθήκατε εντελώς? :P

Για λίγο σεβασμός. :mrgreen:

Ποιός διοργάνωσε την μακράν πιο επιτυχημένη συνάντηση του forum μέχρι τώρα;

Από άποψη προσέλευσης και εδεσμάτων. :mrgreen:

Σωστά! :oops:
Αλλά την προηγούμενη από αυτή ποιός την διοργάνωσε? :wink: :lol: :lol:




Λοιπόοοον..ξεκινάμε από την αρχή......τι λέτε για το μεθεπόμενο ΣαββατοΚύριακο (4-5 Δεκεμβρίου) ?

Το βλεπω χλωμο για 4 Δεκεμβριου .Ειναι βλεπεις το ντερμπυ Ολυμπιακος - Παο .Ματς που πολλοι θελουμε να το δουμε.Εγω προσωπικα δεν το χανω με τιποτα.

Ποιά ημέρα είναι ο αγώνας? ώστε να ΜΗΝ γίνει η συνάντηση τότε (από την άλλη γέλιο θα είχε να είμαστε όλοι παρέα κάπου να τον παρακολουθούμε :lol: )

coftaras
24-11-04, 20:36
Ποιά ημέρα είναι ο αγώνας? ώστε να ΜΗΝ γίνει η συνάντηση τότε (από την άλλη γέλιο θα είχε να είμαστε όλοι παρέα κάπου να τον παρακολουθούμε )

Ο αγωνας ειναι 4 Δεκεμβριου αλλα ωρα ακομα δεν εχει οριστη . Παντος αν ειναι να μαζευτουμε καπου και να δουμε ολοι μαζι το ματς θα την εβρισκα τρομερη ιδεα και θα ειχε πολυ γελιο. :lol:

zouzouni
24-11-04, 20:59
Ποιά ημέρα είναι ο αγώνας? ώστε να ΜΗΝ γίνει η συνάντηση τότε (από την άλλη γέλιο θα είχε να είμαστε όλοι παρέα κάπου να τον παρακολουθούμε )

Ο αγωνας ειναι 4 Δεκεμβριου αλλα ωρα ακομα δεν εχει οριστη . Παντος αν ειναι να μαζευτουμε καπου και να δουμε ολοι μαζι το ματς θα την εβρισκα τρομερη ιδεα και θα ειχε πολυ γελιο. :lol:

Τότε θα πρέπει εκτός από ημέρα κι τόπο, να δηλώσουμε κι ομάδα (για να καθήσουμε αναλόγως! :wink: :lol: )
Προτείνω όμως να μην δούμε τον αγώνα έχοντας κοψίδια μπροστά μας ή ανά χείρας, γιατί μάλλον θα υπάρξουν ατυχήματα! (ειδικά αν κάθεται δίπλα σου coftaras ο γνωστός-άγνωστος! :wink: :mrgreen:)

coftaras
24-11-04, 21:11
Μην φοβασαι zouzouni αυτη την φορα θα παρω τα μετρα μου (θα εχω στην μηχανη και μια δευτερη αλλαξια ρουχα καλου-κακου). :lol: :lol:

zouzouni
24-11-04, 22:11
Μην φοβασαι zouzouni αυτη την φορα θα παρω τα μετρα μου (θα εχω στην μηχανη και μια δευτερη αλλαξια ρουχα καλου-κακου). :lol: :lol:

:lol: :lol: Οπότε δεν θα ισχύει το "ρητό"... :oops: "φοβού τον ...γκουχ, γκουχ,..pelasgian.. κι κοψίδια φέροντα" :mrgreen::mrgreen:


Λοιπόν, για μένα οποιαδήποτε από τις 2 μέρες είναι ΟΚ, μέρος, εάν τελικά πάμε για να δούμε τον αγώνα σας αφήνω να βρείτε εσείς, αλλιώς είτε Λ.Αλεξάνδρας :mrgreen: που έχει προτείνει ο pelasgian είτε Ζάππειο?

Αααα.....όσο για την ομάδα.......Παναθηναϊκός! :D

coftaras
24-11-04, 22:14
Αααα.....όσο για την ομάδα.......Παναθηναϊκός!


Τωρα σε συμπαθω ακομα περισσοτερο . :lol:

zouzouni
24-11-04, 22:17
Αααα.....όσο για την ομάδα.......Παναθηναϊκός!


Τωρα σε συμπαθω ακομα περισσοτερο . :lol:

:lol: :lol: :lol:

Νικαετός
24-11-04, 22:28
Τριφυλλάρα ΟΛΕ !!! Μέσα και εγώ φυσικά ! Οποιαδήποτε από τις δύο μέρες .

zouzouni
24-11-04, 22:49
3 Παναθηναϊκοί ως τώρα..... :D

WAntilles
24-11-04, 23:23
3 Παναθηναϊκοί ως τώρα..... :D

Καλά κάνεις και δεν με μετράς διότι ασχολούμαι μόνο με Παναθηναϊκό στο Champions League.

zouzouni
24-11-04, 23:36
4 Παναθηναϊκοί ως τώρα.....:mrgreen:

coftaras
24-11-04, 23:40
Κανενας Ολυμπιακος ?Ετσι για να εχει και λιγο χαβαλε οταν βλεπουμε το παιχνιδι . :D

mavlok
24-11-04, 23:42
Πεντε...

mavlok
25-11-04, 00:00
Μην φοβασαι zouzouni αυτη την φορα θα παρω τα μετρα μου (θα εχω στην μηχανη και μια δευτερη αλλαξια ρουχα καλου-κακου). :lol: :lol:

:lol: :lol: Οπότε δεν θα ισχύει το "ρητό"... :oops: "φοβού τον ...γκουχ, γκουχ,..pelasgian.. κι κοψίδια φέροντα" :mrgreen::mrgreen:


Γιατι, σας καπελωσε ο pel με καμμια πιατελα?!? Δεν τα εμαθα αυτα!

wintech2003
25-11-04, 00:03
Εξι...

coftaras
25-11-04, 00:11
Γιατι, σας καπελωσε ο pel με καμμια πιατελα?!? Δεν τα εμαθα αυτα

Ένα ποτήρι κρασί μου έριξε στο παντελονι. ευτυχώς ήταν λευκό. Ήπια που ήπια αρκετό κρασί μύριζε και το παντελόνι έτσι και με σταμάταγαν για αλκοτέστ δεν χρειάζονταν να φυσήσω καθόλου στο μηχάνημα. :D

sdikr
25-11-04, 00:13
Ένα ποτήρι κρασί μου έριξε στο παντελονι. ευτυχώς ήταν λευκό. Ήπια που ήπια αρκετό κρασί μύριζε και το παντελόνι έτσι και με σταμάταγαν για αλκοτέστ δεν χρειάζονταν να φυσήσω καθόλου στο μηχάνημα.

ΤΙ!!!!;
Καλά ρε και εμείς λέγαμε που πάει το κρασί, ντροπή σας, ντροπή :mrgreen:

blend
25-11-04, 00:16
Γιατι, σας καπελωσε ο pel με καμμια πιατελα?!? Δεν τα εμαθα αυτα!

Οχι! Απλα εφαγε τοσο πολυ, που αναγκαστηκε να βγει στον φρεσκο αερα, κι ετσι, επι τελους κατι προλαβαμε να τσιμπησουμε κι εμεις!

:mrgreen:

pelasgian
25-11-04, 00:19
Λοιπόν παίδες, τι λέτε πάλι για κάνα ψητό; Πήγα σε μία ταβέρνα (9 ήμασταν πάλι!) στου Ψυρρή. Ωραίο νεοκλασσικό που πουλάει μπόλικα κρεατο-πιατα. Όχι τόσο νόστιμα όσο αυτά του wantilles, όμως είναι ΕΛΑΦΡΑ! και μας κόστισε 12 ευρώ το κεφάλι (φάγαμε ΚΑΛΑ όμως.) Ταυτοχρόνως έχει από δίπλα 10άδες καφετέριες, μπαρ και club για ότι άλλο θέλετε. Το μέρος είναι με όμορφους δρόμους σαν της πλάκας (λίγο πιο προς το Mad Max όμως,)) Επίσης, έχει και ένα κουλουρτζή που βγάζει φρέσκα (ζεστά) κουλούρια / λουκουμάδες!

Τι λέτε για αυτό το Σάββατο;

aesir
25-11-04, 00:43
Εφτά... :mrgreen:

pelasgian
25-11-04, 16:01
Γιατι, σας καπελωσε ο pel με καμμια πιατελα?!? Δεν τα εμαθα αυτα!

Οχι! Απλα εφαγε τοσο πολυ, που αναγκαστηκε να βγει στον φρεσκο αερα, κι ετσι, επι τελους κατι προλαβαμε να τσιμπησουμε κι εμεις!

:mrgreen:

Άστα να πάνε, έπρεπε να πληρώσω περισσότερα στο λογαριασμό :mrgreen:

Πάντως, το αξιοπερίεργο είναι ότι έχω χάσει 8-9Kg πάραυτα. (Με αρκετές παρασπονδίες με εσάς και με μία άλλη παρέα -> και με αυτούς πάμε και τρώμε το καταπέτασμα και φεύγουμε με 12->25ευρώ τη φορά το κεφάλι.) Την τελευταία φορά μαζί τους, (ίσως γιατί η δυσπεψία μου έγινε μάθημα, ίσως γιατί ήμασταν καταπιεσμένη αντρική μειονότητα στη παρέα,) έφαγα ελαφρά (μετά σου λένε οι γυναίκες προσέχουν, τρώνε ελαφρά κλπ -> ΜΥΘΟΣ!)

Coftaras την άλλη φορά θα δοκιμάσω το νέο απορρυπαντικό σου με ντομάτα σάλτσα.


Λοιπόν, τι λέτε πάλι για καμιά οινοποσία μετά μπιφτεκο-κοψιδο-μπινελικιών κάπου στο κέντρο; Αν δεν θέλετε ψυρρή, ξέρω και στη Πανόρμο ένα μέρος (δίπλα στον Αγ. Δημήτριο.)

Νικαετός
25-11-04, 21:09
Γιώργο, εγώ τουλάχιστον αυτό το Σάββατο είναι αδυνατον να ξεκολλήσω από εδώ γιατί α) με έχει αγγαρέψει η κόρη μου για dj (Κατερίνα γαρ) ,στο πάρτυ της. Η μάνα μου (και αυτή Κατερίνα ) μας έχει τραπέζι (Εκεί να δείτε κοψίδια :lol: :lol: ) και την Κυριακή το μεσημέρι τραπέζι η αδελφή μου για την κόρη της (σωστά το μαντέψατε Κατερίνα ΚΑΙ αυτή) !

Οπότε όσοι πάτε να περάσετε πανέμορφα .

dantouan
25-11-04, 21:13
με έχει αγγαρέψει η κόρη μου για dj (Κατερίνα γαρ) ,στο πάρτυ της. Η μάνα μου (και αυτή Κατερίνα ) μας έχει τραπέζι (Εκεί να δείτε κοψίδια ) και την Κυριακή το μεσημέρι τραπέζι η αδελφή μου για την κόρη της (σωστά το μαντέψατε Κατερίνα ΚΑΙ αυτή) !


Να τις χαιρεσαι ολες Νικολα και πιο πολυ απο ολες την κορη σου 8)

kubiak
25-11-04, 21:18
να τις χαίρεσαι όλες NIKOSEAGLE...

coftaras
25-11-04, 21:23
Να χαιρεσαι την κορακλα σου Νικο ....

ipo
25-11-04, 23:01
Να τις χαίρεσαι όλες NIKOSEAGLE!

Νικαετός
25-11-04, 23:08
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά , να είστε καλά .

sdikr
26-11-04, 01:07
Να τις Χαιρεσαί όλες NIKOSEAGLE, (και κουράγιο!!)

Είναι κακό πράγμα να ξεχνάς την την γιορτή της κατερίνας, πληρώνεις με τσόκαρο!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.