PDA

Επιστροφή στο Forum : Που θέλετε να γίνει η 5η συνάντησή μας?



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6

Νικαετός
03-01-05, 21:32
Αν με το καλο την παντρευτεις την κοπελα να μας πεις αν ισχυει αυτο που λενε πως ο αρραβωνας ειναι γλυκος ,ο γαμος κολαση!


Φαίνεται έχεις χάσει πολλά επεισόδια morfeas :mrgreen: :mrgreen:

Ο Πάπιας (και κάθε άνθρωπος στη θέση του) είναι ακόμα στο μέλι ! Τα σκ@τ@ είναι μετά , πιο κάτω (μετά τα 10 χρόνια LOL )

Cafeeine
03-01-05, 21:34
Θα έχουμε και DuckLady πλέον δηλαδή ?

:D :D :D :D :D :D Συγχαρητήρια! :D :D :D :D :D :D

dantouan
03-01-05, 21:42
Τα σκ@τ@ είναι μετά , πιο κάτω (μετά τα 10 χρόνια LOL)


Χαχαχαχαχαχ......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pelasgian
04-01-05, 00:58
Άλλος ένας που έπεσε ΑΚΡΙΒΩΣ στον ίδιο λάκο που έχουν πέσει εκατομύρια πριν από αυτόν. Εγώ ακόμα ονειρεύομαι ένα χίπικο κοινόβιο, όπου κάθε βράδυ κοιμάσαι με όποια θες, μένουν όλοι μαζί και μεγαλώνουν τα παιδιά τους που βγήκαν από όλους τους δυνατούς συνδυασμούς αντρών και γυναικών, ενώ ακούνε Jimmy Hendrix. Α, και ένα volkswagen κλούβα, ζωγραφισμένο ψυχεδέλια, με το οποίο οι 5 μαμάδες, θα πηγαίνουν τα 15 παιδιά τους στο σχολείο.

Ποιος/ποια ψήνεται;

Νικαετός
04-01-05, 01:13
όπου κάθε βράδυ κοιμάσαι με όποια θες


Το πρόβλημα είναι , να θέλεις να κοιμηθείς μόνος σου και να μη σε αφήνουν :roll: :roll:

ipo
04-01-05, 01:14
Συγχαρητήρια Ducklord! Με γεια την αρραβωνιαστικιά!
:guitar

wintech2003
04-01-05, 01:19
Με γεια την αρραβωνιαστικία!


LOL :lol: :lol: :lol:

zouzouni
04-01-05, 01:19
Παιδιά..........δεν ξέρω αν τελευταία στιγμή κατορθώσω να έρθω, γιατί έχω την μάνα μου σήμερα στο κρεββάτι με πυρετό, κι εκτελούσα χρέη Ερυθρού Σταυρού. Αν είναι καλύτερα τα πράγματα, με δέχεστε τελευταία στιγμή αύριο στην παρέα? Έχω τα τηλέφωνα ορισμένων σας, κι το που βρίσκεται το μαγαζί.....θα με δεχτείτε αν εμφανιστώ στα ξαφνικά? :roll:

zouzouni
04-01-05, 01:21
pelasgian, Έχω μια παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο, η οποία είναι (ήταν, δεν ξέρω αν άλλαξε προσφάτως απόψεις) αυτής της άποψης.......μήπως να ψάξω να βρω που βρίσκεται κι να στη γνωρίσω? Τουλάχιστον θα κάνετε την αρχή για το κοινόβιο! :mrgreen:

Slammer
04-01-05, 01:22
Oxymoron
Princess

Slammer
Ducklord

Θά 'ρθετε καμμιά φορά επιτέλους σε συνάντηση, ΜΑ ΤΟΝ ΤΟΥΤΑΤΗ; :mrgreen:

Η Τετάρτη ειναι καλή μερα και ειναι πολυ πιθανό να παρευρεθω και εγω.... κανενα τηλεφωνακι να κανονιστουν οι λεπτομέρειες?

Νικαετός
04-01-05, 01:29
Ζουζούνι , περαστικά στην μητέρα σου . Εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί συνάντηση χωρίς εσένα ... δύσκολη .

sdikr
04-01-05, 01:33
εμένα πάλι κανείς δεν με θέλει :cry: :cry: :cry:

ipo
04-01-05, 01:38
sdikr, θεωρούμε δεδομένο ότι θα έρθεις!

Περαστικά στη μητέρα σου zouzouni.

Άσε κι εγώ άρρωστος είμαι και δεν μπορώ να φάω τίποτα. Ελπίζω να έχω γίνει καλά σε δύο μέρες. :(

pelasgian
04-01-05, 01:38
pelasgian, Έχω μια παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο, η οποία είναι (ήταν, δεν ξέρω αν άλλαξε προσφάτως απόψεις) αυτής της άποψης.......μήπως να ψάξω να βρω που βρίσκεται κι να στη γνωρίσω? Τουλάχιστον θα κάνετε την αρχή για το κοινόβιο! :mrgreen:

Υπάρχει πολύς κόσμος που το σκέφτεται σε πληροφορώ. Τώρα ειδικά που υπάρχει και σκατοπαραδιά, επιβάλεται. Ξέρεις τι είναι τώρα να έχεις 5 άντρες να βασίζεσαι ότι θα σου συνεισφέρουν για τα παιδιά σου, και να έχεις 5 γυναίκες stand-by να τα κοιτάξουν; Να βγαίνει κατσαρόλα για 25 άτομα, που μένουν σε ένα υπερσπίτι που κανένας ξεχωριστά δε μπορεί να αγοράσει μόνος του. Αν δε σε αφήνουν σε ησυχία, παίρνεις τη σκηνή, πας μία εβδομάδα πάνω στο βουνό με το σκύλο σου και γυρίζεις όταν σου λείψουν!

ΚΑΙ ΕΓΩ είμαι λίγο κρυωμένος. Ελπίζω να μου περάσει μέχρι τη Τετάρτη. Τι έγινε, περονόσπορος έπεσε; Περαστικά στη μαμά σου!
(σκέψου τώρα, στο κοινόβιο θα είχε 24 άτομα να τη κοιτάξουν!)

pelasgian
04-01-05, 01:42
εμένα πάλι κανείς δεν με θέλει :cry: :cry: :cry:

Έλα ρε, σε θέλω εγώ, γιατί είσαι ωραία ... φάτσα! :mrgreen:

tvelocity
04-01-05, 01:51
Για δές... ΚΑΙ ΓΩ είμαι κρυωμένος, αρκετά μάλιστα. Πράγμα περίεργο, καθώς δεν αρωσταίνω καθόλου εύκολα! Κρίμα που δεν μπορώ να έρθω στην συνάντηση, να φυσάμε όλοι μαζί τις μύξες μας :lol: :shock:

WAntilles
04-01-05, 01:54
Για δές... ΚΑΙ ΓΩ είμαι κρυωμένος, αρκετά μάλιστα. Πράγμα περίεργο, καθώς δεν αρωσταίνω καθόλου εύκολα! Κρίμα που δεν μπορώ να έρθω στην συνάντηση, να φυσάμε όλοι μαζί τις μύξες μας :lol: :shock:

TVelocity είσαι Αθήνα;

Sdikr είσαι Αθήνα;

tvelocity
04-01-05, 01:56
Όχι, είμαι Κρήτη. Αν ήμουν Αθήνα θα ερχόμουν, δε πα νά'χα και λέπρα :mrgreen:

pelasgian
04-01-05, 02:05
Όχι, είμαι Κρήτη. Αν ήμουν Αθήνα θα ερχόμουν, δε πα νά'χα και λέπρα :mrgreen:

Ώπα, extra chips!

Νικαετός
04-01-05, 02:15
Αντί για χρόνια πολλά δηλαδή θα ήταν πιο πετυχημένη ευχή το ...περαστικά ? :mrgreen: :mrgreen:

blend
04-01-05, 02:45
pelasgian και NIKOSEAGLE,

Να επικοινωνίσουμε να δούμε αν θα πάμε παρέα. Τηλέφωνα έχουμε... 8)

Κακογέρακα που βίσκεσαι :?:

zouzouni
04-01-05, 03:07
Ducklord, :shock: :oops: Αχχχχ Παπιολόρδε! ..:cry: .Σταματώ την παρενόχληση με τα πμ....αλλά όχι δημοσίως, έτσι για αντίποινα! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

NIKOSEAGLE, ipo, pelasgian, Ευχαριστώ για τις ευχές.
Ανταποδίδω τις ευχές για περαστικά.

sdikr, Δεν κατεβαίνεις Αθήνα να σ'έχουμε παρέα την Τετάρτη? (είδες που παραπονιέσαι άδικα ότι δεν σε θέλει κανείς? :D )
Εν ανάγκη, να κανονήσουμε κάποια συνάντηση για καφέ το Σάββατο, να μπορέσει να έρθει βρε παιδιά κι ο Σπύρος κι οι άλλες γυναίκες κι τα άλλα μέλη του φόρουμ, που μπορεί είτε να μην μπορούν την Τετάρτη, είτε να μην θέλουν να έρθουν για φαγητό.

pelasgian, Για το θέμα του κοινοβίου, θα σ'έχω υπ'όψην μου αν εντοπίσω που βρίσκεται η συμμαθήτρια. Όσο γι'αυτό που αναφέρειες σχετικά με την περίθαλψη ενός αρρώστου...για σκέψου τι έχει να γίνει αν ακριβώς λόγω της κοινοβιακής συμβίωσης αρρωστήσουν κι τα 24 άτομα κι πρέπει εσύ να τα κοιτάξεις? :twisted: έχει κι τα προβληματικά του σημεία το θέμα :mrgreen: )

Αλήθεια ο dantouan & ο ΚακοΓέρακας θα έρθουν? :roll:

Oxymoron & princess, κι λοιπές γυναίκες-μέλη του φόρουμ αυτού ....σας περιμένω για συμπαράσταση! :D

sante30
04-01-05, 03:34
Μέχρι στιγμής είναι οι ακόλουθοι ? :?: :?:
:?:
1) Pelasgian
2) Coftaras
3) ipo
4) WAntilles
5) shakm
6) Kafeeine
7) matis
8) blend (ποιος άλλος;! :-))
9) NIKOSEAGLE
10) mavlok
11) zouzouni ???

zouzouni περαστικά στη μητέρα σου :( και υπομονή... :roll:
Εγώ μάλλον θα σας δω κάποια άλλη φορά.- :(

zouzouni
04-01-05, 03:41
sante30, Eυχαριστώ! Κρίμα που δεν θα μας κάνεις παρέα αυτή τη φορά, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό μόνο.
Μήπως να προχωρήσουμε κι στο Σχέδιο Βου παιδιά? Συνάντηση ΚΑΙ το Σάββατο για καφέ (κι άμα το τραβήξουμε πολύ κι για φαγητό) ώστε να μπορέσουν να έρθουν κι άλλοι που δεν μπορούν την Τετάρτη ?

dantouan
04-01-05, 03:51
Αλήθεια ο dantouan & ο ΚακοΓέρακας θα έρθουν?


Δεν ξερω ακομα zouzouni, θα ξερω αυριο, αλλωστε το μαγαζι ειναι 5 λεπτα απο εμενα...

AsGoodAsItGets
04-01-05, 08:18
όπου κάθε βράδυ κοιμάσαι με όποια θες


Το πρόβλημα είναι , να θέλεις να κοιμηθείς μόνος σου και να μη σε αφήνουν :roll: :roll:

Το προβλημα ειναι να θελεις να κοιμηθεις με καποια κι αυτη να μη θελει! :lol: :wink:

pelasgian
04-01-05, 09:18
Σώπα ρε, με τα κατάλληλα ξύδια όλες θέλουν.

Είπες ότι δεν θα έρθεις, επειδή δεν έρχεται ο πάπιας;
Καλά, αυτός έβαλε το μπουνταλά-χαλκά, εσύ θα κάνεις αποχή;

pelasgian
04-01-05, 09:23
sante30, Eυχαριστώ! Κρίμα που δεν θα μας κάνεις παρέα αυτή τη φορά, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό μόνο.
Μήπως να προχωρήσουμε κι στο Σχέδιο Βου παιδιά? Συνάντηση ΚΑΙ το Σάββατο για καφέ (κι άμα το τραβήξουμε πολύ κι για φαγητό) ώστε να μπορέσουν να έρθουν κι άλλοι που δεν μπορούν την Τετάρτη ?

Ναι, αλλά θα το κανονίσουμε ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ!
(Όσοι αρχίζετε και σκέφτεστε πισινή, σας λέμε ότι αν δεν έρθετε τώρα, θα μας δείτε μετά από δύο μήνες που θα κάνουμε την επόμενη.)

Sante30 έλα πίσω ρε, μη φοβάσαι, για πλάκα τα λέμε αυτά με τα κοινόβια :mrgreen: (γμτ, τη τρόμαξα!)

pelasgian
04-01-05, 09:24
Με γεια την αρραβωνιαστικία!


LOL :lol: :lol: :lol:

Ναι, ναι, πώς λένε «με γεια το playstation» :lol: :lol:
(όλοι οι ... μισογύνες εδώ πέσαμε :mrgreen: )

Άρε πάπια, καινούργιο computer πήρες, playstation πήρες, αραβανιάρα πήρες, να δούμε πότε θα μείνει καιρός για δουλειά και για τους φίλους σου! :mrgreen:

AsGoodAsItGets
04-01-05, 13:12
Σώπα ρε, με τα κατάλληλα ξύδια όλες θέλουν.

Οποτε το προβλημα αναγεται και παλι στη χημεια, μονο που τωρα πρεπει να ψαχνουμε το καταλληλο ξυδι για την εκαστοτε γυναικα! :lol:



Είπες ότι δεν θα έρθεις, επειδή δεν έρχεται ο πάπιας;
Καλά, αυτός έβαλε το μπουνταλά-χαλκά, εσύ θα κάνεις αποχή;

Εγω θα δω τελικα αν θα μπορεσω, αλλα ουτως η αλλως ειναι κοντα μου το μαγαζι και ξερω πως να ερθω.
Αν ερθω παντως θα σας σκασω τελευταια στιγμη σαν το ζουζουνι. :roll:

Ducklord
04-01-05, 13:12
Ζουζούνι, περαστικά βρε. Μη μασάς, ένα κρυωματάκι θα είναι. ΚΑΙ εγώ είμαι στον ξερόβηχα και το συνάχι εδώ και... ένα μήνα :shock:

Θένκς για τις ευχές. Η "DuckLady" είναι το ίδιο "περίεργη μούρη" με εμένα. Όταν την είδα, ενώ ΔΕΝ έχει σχέση με παιχνίδια, πισιά, κονσόλες και τα ρέστα, να φοράει μπλουζάκι (μαύρο! ΜΑΥΡΟ! έξτρα πόντοι!) με τον Sonic (της Σέγκα ντε, αγκράματοι!) κατάλαβα πως, αν μη τι άλλο... έχει γούστο!

Και πού να δείτε εμένα στα σοβαρά μου με τον Marvin the Martian! ΡΕ, ανθρώπια, που πήγαν κι` αρραβωνιάστηκαν...!

Όσο για το "δεν έρκομαι", σας είπα: δεν είναι θέμα γκόμ... εργκ... "γυναίκας"..! Παίζει "εργασιακό μπλέξιμο" στην υπόθεση, ως αργά. Αν ξεμπερδέψω νωρίς, θα έρθω - μα θα είμαι στου διαόλου τη μάνα. Με δύο - τρία Σάρκ / Ρέντ Τάβρ, μάλλον θα τα καταφέρω. Ταυρινοκαφείνη ρούλεζ..!

Φιλικά
Δε κουάκμαν

WAntilles
04-01-05, 13:26
...να φοράει μπλουζάκι (μαύρο! ΜΑΥΡΟ! έξτρα πόντοι!)...

Φυσιολογικός άνθρωπος. :mrgreen:


με τον Sonic (της Σέγκα ντε, αγκράματοι!)...

Πειράζει που δεν τον ξέρω τον κύριο; :mrgreen:

Μοιάζει με μένα, φατσικά; :mrgreen:

AsGoodAsItGets
04-01-05, 13:27
Θένκς για τις ευχές. Η "DuckLady" είναι το ίδιο "περίεργη μούρη" με εμένα. Όταν την είδα, ενώ ΔΕΝ έχει σχέση με παιχνίδια, πισιά, κονσόλες και τα ρέστα, να φοράει μπλουζάκι (μαύρο! ΜΑΥΡΟ! έξτρα πόντοι!) με τον Sonic (της Σέγκα ντε, αγκράματοι!) κατάλαβα πως, αν μη τι άλλο... έχει γούστο!

Και πού να δείτε εμένα στα σοβαρά μου με τον Marvin the Martian! ΡΕ, ανθρώπια, που πήγαν κι` αρραβωνιάστηκαν...!

Κυλισε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι δηλ.! :mrgreen:
:lol:

Παπιαρχοντα δεν παιζεις και κανα λοττο τωρα που γυριζει; :mrgreen:

Ducklord
04-01-05, 16:59
Wan, φυσικά και τον ξέρεις! Ψάξε στο γούγλε για "Sonic the hedgehog" και θα τον θυμηθείς! Άειντε, "παππούς" είσαι και εσύ αν και δεν θες να το παραδεχτείς - και αν και "όχι παιχνιδάς". Μα, κάνεις πως δεν ξέρεις τη μασκώτ της Σέγκα; Σα να λες πως "τα πισί με τις αγελαδίσιες κηλίδες είναι Άλιενγουερ" (χαρ-χαρ, "ινσάηντερς χούμορ" για πισιά και εταιρίες!)...

Αζγκούντα, αυτό έγινε πρίν 9 (εννιά) χρόνια. Τότε θα έπρεπε να είχα ρίξει και λόττα, και προπά, και λαχεία, κι` εγώ δεν ξέρω τι. Τώρα, με τις γκαντεμιές που με έχουν δείρει, μάλλον για να βγάζω τα μπαλάκια από την κληρωτίδα είμαι.

Κληρωτίδα είπαμε Πελάσγιε, κληρωτίδα. Γιατί κοκκίνησες; :mrgreen:

Φιλικά
Παπιάρχοντας

matis
05-01-05, 12:43
λοιπον πεδες επειδη εγω θα ειμαι στην δουλεια 8 θα περιμενω εξω απο την λαδοκολα.φιλια και τα λεμε απο κοντα ΣΤΕΛΙΟΣ

wintech2003
05-01-05, 12:53
Ducklord,

Εγω εχτες ξεχασα επέτειο 4 χρόνων...
Αστα....... :guitar :guitar :guitar

shakm
05-01-05, 14:59
Κυλισε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι δηλ

για την ακρίβεια... "και βρήκε το παπάκι" :lol:
Συγχαρητήρια στον ducklord (και οταν η ducklady αποφασίσει να ξυλώσει τα pc και να χρησιμοποιήσει τον χώρο για να φτιάξει σαουνα,μπορώ να έχω το router; :) )

Τελικά κάποιο κινητό/όνομα για να μη μπλεχτούμε όσοι ερχόμαστε πρώτη φορά; (Φανταστείτε να πηγαίνω από τραπέζι σε τραπέζι και να ρωτάω "είστε η παρέα του adslgr;", "συγνώμη, μήπως είστε κολλημένοι με την τεχνολογία;", "ποιός αλλάζει το router του για 5 κάσες heineken;" και τέτοια συναφή; :) )

zouzouni
05-01-05, 15:05
Παιδιά, δεν θα μπορέσω να απολαύσω την παρέα σας σήμερα γιατί εκτός του ότι συνεχίζει η εντός οικίας παροχή ανθρωπιστική βοήθεια, μάλλον ψιλοκόλλησα κι εγώ :evil:
Να περάσετε καλά κι να πιείτε κι ένα ποτήρι κι για μένα.

Νικαετός
05-01-05, 15:56
Περαστικά Ζουζούνι. C u next time .

ipo
05-01-05, 16:05
Περαστικά zouzouni. Κουράγιο με τη μάνα.

pelasgian
05-01-05, 16:35
Λοιπόν, πάρτε (με τη μαμά) μία κωμωδία να περάσετε την ώρα σας.
Είναι μία με το Ντάνυ Ντε Βίττο: «Πέτα τη μαμά απ'το τραίνο!» (edit: τρένο).

Υ.γ.1 φέρε και τη μαμά!

Υ.γ.2 Σήμερα δεν θα φάω πολύ γιατί είμαι κρυωμένος

Υ.γ.3 θα φάω ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ :mrgreen:

blend
05-01-05, 19:28
Κανόνισε κανείς για τραπέζι, ή θα την βγάλουμε στα παγκάκια;

8)

Cafeeine
05-01-05, 19:41
Τώρα πάω εγω να κλείσω τραπέζι. Να πώ για ...10 άτομα;

blend
05-01-05, 19:44
Cafeeine,

πάνω-κάτω...

AsGoodAsItGets
05-01-05, 20:06
Κι εγω δε θα μπορεσω παιδια, σορρυ, δουλεια...

coftaras
06-01-05, 01:09
Είμαι ο πρώτος που γύρισα από την συνάντηση.
Ξεκινάμε από τα καθιερωμένα Pelasgian έκανε πάλι δίαιτα (κοινός τα σάρωσε όλα) .
Ο NIKOSEAGLE ηρθε με τις κορακλες του (είναι πανέμορφες Νίκο ,να σου ζήσουν (thanks για το dvd))
Αν δεν κάνω λάθος ήμασταν 10 άτομα με ΠΟΛΛΕΣ απουσίες (mavlok ,dantouan κα)
Το φαγητό πολύ καλό αν και "Ο Καλαμποκας" ήταν κορυφή .

Νικαετός
06-01-05, 01:23
Πραγματικά το φαγητό αρκετά καλό , δεν μπορώ να εκφέρω πλήρη άποψη γιατί δεν δοκίμασα όλους τους μεζέδες . Πάντως οι φίλοι που δεν ήλθαν έλαμψαν δια της απουσίας τους . Σε ευχαριστώ πολύ coftaras . (Τον πάπια πείραζα για την "δίωρη", σε εμένα ήλθε η "προσγείωση" από τη σύζυγο LOL )

Όσο για τον pelasgian ...ουδέν σχόλιο.

Άντε και βουρ για την έκτη .

Cafeeine
06-01-05, 01:43
Προ 15 λεπτών το διαλύσαμε οι τελευταίοι. Ωραία ήτανε... αντε και για την έκτη!

ipo
06-01-05, 02:23
Δεν ξέρω αν είδατε, αλλά ο pelasgian τσάκισε τα αμελέτητα!

Πολύ καλά πιστεύω ότι πέρασαν όλοι. Μέχρι και ο slammer αποφάσισε να βάλει windows 98 και να πετάξει το linux.

Slammer
06-01-05, 03:17
Εγω βασικα... εχω μια ερωτηση..........

ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?????
μα, ολοι σε διαιτα ήταν και μείναμε στα ορεκτικά???

(ipo, μα καλά που ήσουν? μονο τα αμελέτητα τσάκισε ο pelasgian??? αλλη φορά δεν ξανακάθομαι διπλα του..... θα καθομαι διπλα στον κοφταρα που κάνει και διαιτα... :P )

@ ADSLgr.com All rights reserved.