PDA

Επιστροφή στο Forum : Κανένας απο Βούλα ?????



elmek
24-06-03, 09:33
Έχω κάνει αίτηση πριν απο 2 εβδομάδες και ξαφνικά μου λένε ότι τελικά η περιοχή μου δεν καλύπτεται !!! (Πανόραμα Βούλας). Υπάρχει κανείς άλλος που ναξέρει τι μέλλει γενέσθαι με αυτήν την περιοχή ?

cohones
24-06-03, 12:31
δεν καλύπτεται ακόμα εννοούσαν. Σύντοαμ θα ανοίξει και για μας. Κάτι ΠΟΤΕ-τζήδες που πέτυχα κάτω απο το σπίτι μου προχτές κάναν έργα γιαυτόν το σκοπό. Αν και τους θεωρώ αναξιόπιστους (εργάτες είναι στο κάτω κάτω τι να ξέρουν και αυτοί) είπαν οτι μέχρι τα τέλη Ιουλίου θα είναι διαθέσιμες οι DSL και στην Βούλα....

Btw βουλιώτης είμαι και γω

zaz
24-06-03, 15:41
Paidia kai ego apo Boula eimai.Oli i Boula den kalyptetai?Piga sto katastima tou OTE sti Glyfada kai eida tin perioxi mas sto katalogo kai malista ta tilefona 895....
Esas apo ti arxize to tilefono?Kai oi dyo menete sto Panorama?

elmek
24-06-03, 22:29
Τα τηλέφωνα 210-8991.... δεν καλύπτονται. Το 210-895... μάλλον είναι στην κάτω Βούλα η οποία πρέπει να καλυφθεί πρώτα.

Πάντως ένας τεχνικός του ΟΤΕ που κοιτάζει το θέμα μου έιπε ότι έχουμε μέλλον.....

Παρεπιπτόντως σε ψιλή κουβέντα που είχα σήμερα με εκπρόσωπο της Forthnet, έμαθα ότι την δουλειά την έκανε πάλι ο ΟΤΕ ο οποίος αρχικά έβγαλε πολλές περιοχές να καλύπτονται για να μετρήσει 'αντιδράσεις' ενώ στην συνέχεια τις 'έβγαλε'....

Αθάνατη Ελλάδα !!!

cohones
03-07-03, 00:52
guys it is official h voula is on the DSL map!!!!

I just checked oteshop kai weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mporo na oneireyomai thn DSL molis bro lefta :)

gan33
03-07-03, 09:02
Εχθες πήρα τηλέφωνο στο 134 και μου είπαν ότι το 8995... δεν καλύπτεται!

Αλλά επειδή δεν πιστεύω κανένα, θα πάω στον πΟΤΕ γλυφάδας να ερευνήσω καλύτερα...

Θα σας ενημερώσω.

Gregory
03-07-03, 11:41
Ειναι δυνατον να λεει το oteshop οτι ειναι διαθεσιμο και το 134 να λεει οχι??? :?

@ ADSLgr.com All rights reserved.