PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωταθλητές κόσμου στο σεξ οι Ελληνες



Σελίδες : 1 2 [3] 4

nmakry
02-07-07, 11:12
Μόνο που οι γυναίκες σύντροφοι έχουν πάθει πλύση εγκεφάλου απο τα ΜΜΕ και περιοδικά, και επιζητούν να είναι φίλες αντί σύντροφοι!!!!


:respekt::respekt::respekt::respekt:

babality
02-07-07, 11:33
αυτο

Μόνο που οι γυναίκες σύντροφοι έχουν πάθει πλύση εγκεφάλου απο τα ΜΜΕ και περιοδικά, και επιζητούν να είναι φίλες αντί σύντροφοι!!!!
+ αυτο


Αρα υπάρχει μια ανάγκη, μια ζήτηση που δεν την καλύπτει η προσφορά...
= εχει χαθει το παιχνιδι αναζητησης εσωτερικου κοσμου. Κοινως: Ειμαι γυναικα. Μου την πεφτει αντρας. Δεν ξερω τι θελω. Λεω ανουσιοτητες. Φευγει ο αντρας. Σκεφτομαι μονη μου. Θελω επιβεβαιωση. Ειμαι εγωιστρια. Αστο θα δουμε...
Κι εκει τελειωνουν ολα.

Φυσικα και δεν μιλαω μονο για περιπτωσεις πλυσης μεσω ΜΜΕ. Αυτο ηταν το ερεθισμα. Τις περισσοτερες φορες ειναι θεμα προτυπων καθως και συναναστροφης με λαθος ατομα.

nmakry
02-07-07, 11:41
= εχει χαθει το παιχνιδι αναζητησης εσωτερικου κοσμου. Κοινως: Ειμαι γυναικα. Μου την πεφτει αντρας. Δεν ξερω τι θελω. Λεω ανουσιοτητες. Φευγει ο αντρας. Σκεφτομαι μονη μου. Θελω επιβεβαιωση. Ειμαι εγωιστρια. Αστο θα δουμε...
Κι εκει τελειωνουν ολα.


:worthy::worthy::worthy: Τι λένε οι άνθρωποι πρωί - πρωί! :worthy::worthy::worthy:

BlindG
02-07-07, 12:34
anon έδωσες ρέστα :respekt:
:vava:lity επίσης :respekt:

caramela
02-07-07, 12:53
[QUOTE=Και για να μη φανει σεξιστικο το post, γιατι οσο και αν προσπαθησα να μη φανει, μαλλον απετυχα, σε αυτο φταινε και οι περισσοτεροι Ελληναραδες που ολες οι αλλες εκτος απο την γυναικα τους ειναι τατιανες, και οταν τα χαλασουν και με αυτη, ειναι και αυτη τατιανα. Γενικα δηλαδη υπαρχει απλετος κομπλεξισμος στους Ελληνες ακομα και σε αυτο το θεμα, και κυριως επειδη εχουμε μαθει να ντρεπομαστε για αυτα που ολοι και ολες κανουν και αποτελουν μερος της ζωης ολων.[/QUOTE]

:worthy::respekt::worthy::respekt:

Επιτέλους και μια ΑΝΔΡΙΚΗ άποψη... και ΟΧΙ ΑΡΣΕΝΙΚΗ!!
έλεγαν οι παλιοί "'οπου ακους πολλλλλαα!! κεράσια πάρε και μικρό καλάθι!!!..":whistle:

anon
02-07-07, 12:58
To σούπερ παράδοξο ξέρετε ποιό ειναι; Οι περισσότερες ελεύθερες γυναίκες (και δεσμευμένες/παντρεμένες που υποτίθεται ότι παίζει το μάτι τους) αναλώνονται σε συζητήσεις ότι που ειναι οι άντρες.. Δεν βρίσκουν άντρες. Και άλλα τέτοια τινά. Μάλιστα αποτελούν και θέμα συζητήσεων στην τηλεόραση και σε "ειδικά" περιοδικά του χώρου (πχ Κοσμο)....

Και απο την άλλη, για την περίοδο των Ολυμπιακών Αγώνων λεγόταν ότι διπλασιάσθηκε ο αριθμός των ιερόδουλων, στις περι 80,000 Που σημαίνει ότι κανονικά είναι 40,000 (για την Αθήνα μιλώντας). Και με έναν μέσο αριθμό πχ 5 πελατών την ημέρα μόνο, πολυ απαισιόδοξο, σημαίνει ότι κάθε μέρα "εξυπηρετούνται" τουλάχιστον 200,000 άνδρες απο τις ιερόδουλες στην Αθήνα σήμερα....Τουλάχιστον.. Κάτι δεν πάει καλά με το "Δεν υπάρχουν άντρες πια...." :wink:

BlindG
02-07-07, 13:10
:worthy::respekt::worthy::respekt:

Επιτέλους και μια ΑΝΔΡΙΚΗ άποψη... και ΟΧΙ ΑΡΣΕΝΙΚΗ!!
έλεγαν οι παλιοί "'οπου ακους πολλλλλαα!! κεράσια πάρε και μικρό καλάθι!!!..":whistle:

Για να δεις πόσο καταλαβαίνει αυτός που το έγραψε αυτό (από που την έκανες την παράθεση?), οι "Ελληναράδες" στους οποίους αναφέρεται, λένε οτι είναι όλες "τατιάνες" εκτός από τη μάνα τους.
Για εξήγησέ μας που κολλάει το "όπου ακούς πολλά κεράσια" που έβαλες.
:hmm:
Πως γίνεται και οι "Ελληναράδες" που τις έχουν όλες για τατιάνες, κυκλοφορούν συνέχεια με γκόμενες.... :hmm:
Α ρε Cosmopolitan που σας χρειάζεται.
Α ναι, δείτε και Will & Grace για να πάρετε αντρικά πρώτυπα....
Και να μην ξεχάσω! Το ζενίθ της αρρενωπότητας: Queer Eye for the folk.... :up:

babality
02-07-07, 13:15
Εγω απλα περιμενω να μας πει απο που ειναι η παραθεση και μετα απανταω. Κι ολα αυτα επειδη δεν το βρηκα. Αν δεν μας πει.. = 0
Αυτα που λεμε σε 8 σελιδες εως τωρα

caramela
02-07-07, 13:41
Kαι για να μη φανει σεξιστικο το post, γιατι οσο και αν προσπαθησα να μη φανει, μαλλον απετυχα, σε αυτο φταινε και οι περισσοτεροι Ελληναραδες που ολες οι αλλες εκτος απο την γυναικα τους ειναι τατιανες, και οταν τα χαλασουν και με αυτη, ειναι και αυτη τατιανα. Γενικα δηλαδη υπαρχει απλετος κομπλεξισμος στους Ελληνες ακομα και σε αυτο το θεμα, και κυριως επειδη εχουμε μαθει να ντρεπομαστε για αυτα που ολοι και ολες κανουν και αποτελουν μερος της ζωης ολων.

:rofl: καλα καλα sorry...:rofl:

οσο για τα κερασάκια που αναφέρω είναι για ολα αύτα τα ΑΡΣΕΝΙΚΑ... που έθεσαν το θέμα ότι ΜΠΟΡΟΥΝ.. ΘΕΛΟΥΝ... αλλά πάντα πέφτουν στις ξινες.. κλπ! κλπ! :rofl: :rofl:

ευτυχώς που... υπάρχουν και αυτές οι 2μετρες ξανθές για τους Ελληναραδες μας!!!
πάντα προθυμες...ΜΑΛΛΟΝ! χρωστάμε χάρη σε ΟΛΑ αυτά τα κορίτσια!!!:whistle:

arrow
02-07-07, 13:51
χμ... τσουβαλιάζουμε για ν' αποδείξουμε ή να καλύψουμε κάτι? :twisted:

όπως είπε και κάποιος υπάρχουν γυναίκες όλων των ειδών, ποιοτήτων και ταχυτήτων όπως φυσικά και άντρες...

... η κάθε χώρα μπορεί να έχει διαφορετική νοοτροπία αλλά στα κύρια σημεία έχουμε πολλές ομοιότητες.... μάλλον οι απαντήσεις σας οφείλονται αποκλειστικά στις προσωπικές σας εμπειρίες αλλά αυτό δεν καλύπτει αυτόματα και την πλειοψηφία...

έχοντας συγγενείς από διάφορες χώρες μάλλον εγώ αντιμετωπίζω στα ίσα όλους τους ανθρώπους είτε αυτοί είναι Έλληνες, Ιταλοί, Αυστραλοί κλπ...

για μένα μετράει ο χαρακτήρας και η προσωπικότητα του καθενός και όχι οι γενικότητες...

... προσγειωθείτε παίδες!

μέχρι τότε... εγώ πάω για μάσα...

κοπιάστε! :rolleyes:

anon
02-07-07, 13:59
Οι απόψεις μου προέρχονται ναι απο τις προσωπικές μου εμπειρίες και γνώσεις απο έναν ευρύ κύκλο γυναικών, που δεν ντρέπονται να ομολογήσουν ότι κάνουν σεξ με τον άντρα ή σύντροφό τους το πολύ μια φορά άντε δυο το μήνα (και υπάρχουν και χειρότερες περιπτώσεις....) όπως επίσης και απο άντρες που ομολογούν το ίδιο, γιαυτό και δεν πιστεύω την στατιστική 165 φορές τον χρόνο. Ειναι πέρα για πέρα αναξιόπιστη, εκτός και εαν έγινε στα καμάκια της Ρόδου (no offense). Και το στατιστικό μου δείγμα ειναι μεγαλύτερο απο της MRB, και πίστεψέ με, ξέρω απο στατιστική :lol: μαθηματικός γάρ....

BlindG
02-07-07, 14:28
οσο για τα κερασάκια που αναφέρω είναι για ολα αύτα τα ΑΡΣΕΝΙΚΑ... που έθεσαν το θέμα ότι ΜΠΟΡΟΥΝ.. ΘΕΛΟΥΝ... αλλά πάντα πέφτουν στις ξινες.. κλπ! κλπ! :rofl: :rofl:

Ε, τώρα μην προκαλείς έτσι, γιατί θα με πάρουνε δεμένο ο Κακογέρακας και ο Νεκτάριος αφού το yahoo police θα μοιράσει απλόχερα στο adslgr τόσα Χ όσα να κάνουμε όλοι μαζί αρκετά ΧΧΧΧριστούγεννα... :-k


ευτυχώς που... υπάρχουν και αυτές οι 2μετρες ξανθές για τους Ελληναραδες μας!!!
πάντα προθυμες...ΜΑΛΛΟΝ! χρωστάμε χάρη σε ΟΛΑ αυτά τα κορίτσια!!!:whistle:

Εμ, άμα δεν θέτε 'σείς κάποιος πρέπει να θέλει :-k


Και μην ανησυχείς, θα δωσει εξηγήσεις τι εννοεί το βρωμόπουλο.


έχοντας συγγενείς από διάφορες χώρες μάλλον εγώ αντιμετωπίζω στα ίσα όλους τους ανθρώπους είτε αυτοί είναι Έλληνες, Ιταλοί, Αυστραλοί κλπ...

για μένα μετράει ο χαρακτήρας και η προσωπικότητα του καθενός και όχι οι γενικότητες...

Ναι, αντιμετωπίζεις τον καθένα ξεχωριστά βάση χαρακτήρα, αλλά , ΑΛΛΑ, ο κάθε λαός έχει τα γνωρίσματά του. Όπως π.χ. οι Έλληνες(Ελληνίδες) είμαστε από φύση ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΔΕΣ.
Ε, βλέπεις που το πάω τώρα? :-k



μέχρι τότε... εγώ πάω για μάσα...

κοπιάστε! :rolleyes:

Καλέ τι έχει ο μπουφές? :D :D :D :D


anon: Για μία ακόμη φορά, ευστοχότατα posts :) Μαζί σου!

babality
02-07-07, 14:59
οσο για τα κερασάκια που αναφέρω είναι για ολα αύτα τα ΑΡΣΕΝΙΚΑ... που έθεσαν το θέμα ότι ΜΠΟΡΟΥΝ.. ΘΕΛΟΥΝ... αλλά πάντα πέφτουν στις ξινες.. κλπ! κλπ! :rofl: :rofl:

ευτυχώς που... υπάρχουν και αυτές οι 2μετρες ξανθές για τους Ελληναραδες μας!!!
πάντα προθυμες...ΜΑΛΛΟΝ! χρωστάμε χάρη σε ΟΛΑ αυτά τα κορίτσια!!!:whistle:
Kαλα νταξει τα παμε. Πιο κατω θα σου απαντησω γιατι εδω θα χω την καταληξη του γκαβου:whistle:


μάλλον οι απαντήσεις σας οφείλονται αποκλειστικά στις προσωπικές σας εμπειρίες αλλά αυτό δεν καλύπτει αυτόματα και την πλειοψηφία...

Γκαβαξ τι λεει ρε?:rofl::rofl::rofl:


Κονκλουζον: Σε πρωτη φαση θα συμφωνησω με ανον στο οτι οι εμπειριες μου βασιζοντε περισσοτερο σε αλλους ειδικα σε μεγαλα ζευγαρια που εχουν κυλησει ηδη. Τεσπα.
Δυστυχως δεν ειναι δυνατον να βγαλεις ακρη με ανθρωπους γυναικες που εχουν τα παραπανω εσωψυχα που περιεγραψα. Αυτοι ποιοι ειναι πιστευω φαινονται. Ειναι αυτοι που θα σου γυρισουν το μπαλακι για να αποφυγουν το θεμα λεγοντας σε ΑΡΣΕΝΙΚΟ διοτι η καλυτερη αποφυγη ειναι το να προκαλεσεις θυμο στον αλλον. Φυσικα δεν υπαρχει λογος θυμου απλα αλλη μια απογοητευση που αυτα που λεμε ειναι αληθινα.

Οσο για την φιλτατη αροου να της πω οτι ναι μεν δεν ειναι ολοι ιδιοι και ιδιες αλλιως θα ειχαμε αυτοκτονησει. Αλλα επιμενω οτι μιλαμε για πλυθησμο μιας συγκεκριμενης χωρας η οποια μαστιζεται απο δηθεν και αλλο λοιπο σκουπιδιαριο θολωνοντας το μυαλο και καταληγοντας σε συζητηση ανουσια οπως πηγε να ξεκινησει τωρα με καποιους/ες εδω μεσα στο νημα. Επιμενω επισης οτι ακομα και ονλαιν φαινεται ποιοι εχουν αποψεις και ποιοι αποφευγουν. Ποσο μαλλον απο κοντα. Αυτος ειναι και ο λογος που δεν πλησιαζουμε πια απλα παρατηρουμε απο μακρια προσπαθωντας να ξεχωρισουμε τα σκουπιδια απο τα διαμαντια.
Τα παμε:closed:

bannedteam
02-07-07, 15:06
μαρεσει που μερικα κοριτσακια γραφτηκαν για να κανουν μονο σε αυτο το τοπικ ποστ

εσας δε σας φαινεται περιεργο;

καλα το οτι ειμαστε μαμιαδες εμεις οι ελληνες ειναι γνωστο τοις πασοι :Ρ

αλλωστε προσφερουμε παγκοσμιο -κοινωνικο εργο.. ολες οι φιλες μας γνωριζουν:Ρ

caramela
02-07-07, 15:43
Ε, τώρα μην προκαλείς έτσι, γιατί θα με πάρουνε δεμένο ο Κακογέρακας και ο Νεκτάριος αφού το yahoo police θα μοιράσει απλόχερα στο adslgr τόσα Χ όσα να κάνουμε όλοι μαζί αρκετά ΧΧΧΧριστούγεννα... :-k

δεν ειχα την προθεση....."χιουμορ!!! το λεΜΕ... εδώ στα βόρια..":oops:


Εμ, άμα δεν θέτε 'σείς κάποιος πρέπει να θέλει :-k

Ο καθένας όπως βολεύται!:oneup:


Καλέ τι έχει ο μπουφές? :D :D :D :D

Alomost better... than sex!! (που έλεγε και ένας φίλος!!)



:vava::wounded: μη βαράτε!!

arrow
02-07-07, 16:02
Καλέ τι έχει ο μπουφές? :D :D :D :D


χμ... ότι τραβάει η ψυχούλα σου... (και ναι είχε και μακαρονάδα με κιμά :))... εγώ όμως αρκέστηκα σε κάτι ελαφρύ.... σαλατούλα και φρέσκο ψωμάκι... εμ ξέρεις τώρα... να σώνω να τρέχω όταν θα με κυνηγάει ο ΒΑΒΑ μ' αυτά που θα διαβάσει! :rolleyes:



Γκαβαξ τι λεει ρε?:rofl::rofl::rofl:

Οσο για την φιλτατη αροου να της πω οτι ναι μεν δεν ειναι ολοι ιδιοι και ιδιες αλλιως θα ειχαμε αυτοκτονησει. Αλλα επιμενω οτι μιλαμε για πλυθησμο μιας συγκεκριμενης χωρας η οποια μαστιζεται απο δηθεν και αλλο λοιπο σκουπιδιαριο θολωνοντας το μυαλο και καταληγοντας σε συζητηση ανουσια οπως πηγε να ξεκινησει τωρα με καποιους/ες εδω μεσα στο νημα. Επιμενω επισης οτι ακομα και ονλαιν φαινεται ποιοι εχουν αποψεις και ποιοι αποφευγουν. Ποσο μαλλον απο κοντα. Αυτος ειναι και ο λογος που δεν πλησιαζουμε πια απλα παρατηρουμε απο μακρια προσπαθωντας να ξεχωρισουμε τα σκουπιδια απο τα διαμαντια.
Τα παμε:closed:

ότι θέλει λέει... :twisted:

ρε συ σαν την μαγειρική μου φαίνονται όλα αυτά... ανακατεύεις, ψήνεις κι αν πετύχει πέτυχε... αν όχι το πετάς στα σκουπίδια... τον φούρνο σε ποια θερμοκρασία να τον βάλω? :hmm:


μαρεσει που μερικα κοριτσακια γραφτηκαν για να κανουν μονο σε αυτο το τοπικ ποστ

αααα δεν πάμε καλά σήμερα... μια ο skapetis με τους κλώνους στην F1... τώρα εσύ με τα κορίτσια φαντάσματα... καλπάζουσα φαντασία ή μου φαίνεται?...

... φαντάσου ο φαντασμένος να φαντάζεται φανταστικά φαντάσματα της φαντασμένης φαντασίας του... το φαντάστηκες? :rolleyes:

το θέμα σεξ και Έλληνες έληξε ή έχουμε να πούμε κι άλλα?.... :cool:

nmakry
02-07-07, 16:05
το θέμα σεξ και Έλληνες έληξε ή έχουμε να πούμε κι άλλα?....

Για εσάς αν δεν κάνω λάθος έχει λήξει προ πολλού... :whistle:

BlindG
02-07-07, 16:19
Pε :vava:lity ήθελα να σου απαντήσω και να πω και άλλα, αλλά έπεσα απ'την καρέκλα μόλις διάβασα την ατάκα του nmakry οπότε αναβάλεται :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:respekt:

anon
02-07-07, 16:23
Για εσάς αν δεν κάνω λάθος έχει λήξει προ πολλού... :whistle:

Καρφωμάτων συνέχεια :lol: :lol:

arrow
02-07-07, 16:25
Για εσάς αν δεν κάνω λάθος έχει λήξει προ πολλού... :whistle:

μάλλον δεν έχετε αντιληφθεί ότι άλλο τα λόγια άλλο οι πράξεις... :cool:

nmakry
02-07-07, 16:29
μάλλον δεν έχετε αντιληφθεί ότι άλλο τα λόγια άλλο οι πράξεις... :cool:

Μα έτσι κι αλλιώς η συζήτηση αφορά την... απραξία

BlindG
02-07-07, 16:32
Καταγγέλλω την Κα Arrow διότι διαβολίζει και προβοκάρει τα μέλη και τα παρασέρνει σε ακολασοκολατεσίες :rainy:
Θέλει να μας φτύνει Χ το yahoo :whip:

nmakry
02-07-07, 16:35
Καταγγέλλω την Κα Arrow διότι διαβολίζει και προβοκάρει τα μέλη και τα παρασέρνει σε ακολασοκολατεσίες :rainy:


Μπα... η σοκολάτα ως substitute πάει... :rainy:

arrow
02-07-07, 16:37
Μα έτσι κι αλλιώς η συζήτηση αφορά την... απραξία

... εσείς συζητάτε την απραξία όχι εγώ... :nono:




Καταγγέλλω την Κα Arrow διότι διαβολίζει και προβοκάρει τα μέλη και τα παρασέρνει σε ακολασοκολατεσίες :rainy:
Θέλει να μας φτύνει Χ το yahoo :whip:

πάει καλά που με είπες και Κα!... :rolleyes:

αυτό όμως το ακολασοκολατεσία έχει να κάνει με σοκολάτες ή φραπέδες? :hmm:

(μην γελάτε ρεεε.... το διόρθωσα! ;))

nmakry
02-07-07, 16:39
... εσείς συζητάτε την απραξία όχι εγώ... :nono:


Εναλλακτικοί κι εδώ? :rolleyes:

arrow
02-07-07, 16:44
Εναλλακτικοί κι εδώ? :rolleyes:

τι εναλλακτικές καλέ?... ο μαθηματικός είπε ότι είναι απλά μαθηματικά...

μέχρι όμως να ρθει να στα εξηγήσει θα στα κάνω λίγο πιο λιανά!

εσείς λέτε περισσότερα απ' αυτά που κάνετε κι εμείς κάνουμε περισσότερα απ' αυτά που λέμε! :cool:

nmakry
02-07-07, 16:59
τι εναλλακτικές καλέ?... ο μαθηματικός είπε ότι είναι απλά μαθηματικά...

μέχρι όμως να ρθει να στα εξηγήσει θα στα κάνω λίγο πιο λιανά!

εσείς λέτε περισσότερα απ' αυτά που κάνετε κι εμείς κάνουμε περισσότερα απ' αυτά που λέμε! :cool:

Οκ... Ας έρθει ο μαθηματικός να τα πει, γιατί εσείς είστε απασχολημένες στο να κάνετε και δεν προλαβαίνετε... :rolleyes:

arrow
02-07-07, 17:13
Οκ... Ας έρθει ο μαθηματικός να τα πει, γιατί εσείς είστε απασχολημένες στο να κάνετε και δεν προλαβαίνετε... :rolleyes:


το σκεφτόσουν πολύ για να το γράψεις?... κάτι μου λέει ότι σκάλωσες! :shifty:

... εγώ πάντως και ξεκάθαρα και λιανά στάκανα... εκτός βέβαια αν παίζουμε τις πάπιες... :rolleyes:

έχε υπόψη ότι ο μαθηματικός μόνο επαλήθευση μπορεί να κάνει! :yawn:

nmakry
02-07-07, 17:17
έχε υπόψη ότι ο μαθηματικός μόνο επαλήθευση μπορεί να κάνει! :yawn:

Αναρρωτιέμαι εάν θα βρει κάτι να κάνει επαλλήθευση, γιατί εγώ δεν είδα να ειπώθηκε και κάτι από την πλευρά σας... Βέβαια, ας περιμένουμε τη μητέρα των επιστημών να ομιλήσει... :cool:

arrow
02-07-07, 17:21
Αναρρωτιέμαι εάν θα βρει κάτι να κάνει επαλλήθευση, γιατί εγώ δεν είδα να ειπώθηκε και κάτι από την πλευρά σας... Βέβαια, ας περιμένουμε τη μητέρα των επιστημών να ομιλήσει... :cool:

βρε συ θα με τρελλάνεις...

αφού είπαμε ότι εσείς είστε όλο μπλα μπλα κι όχι εμείς...

αν το ξαναπώ θα το εμπεδώσετε καλύτερα? :whistle:

babality
02-07-07, 17:22
Τι να ειπωθει απο αυτες ρε φιλος. Κοιτα τι γραφω πριν για αποφυγες και θα καταλαβεις:twisted:
Μιλαμε εκτος του οτι δεν τα λεμε χυμα οπως εμεις, λενε και οτι ναναι για μαγειρικες και ιστοριες. Ε αροου?:twisted:
Εν τελει καταληγουμε στα ιδια. Καμια που να ξερει τι της γινεται παρακαλω?:whistle::p

arrow
02-07-07, 17:30
Τι να ειπωθει απο αυτες ρε φιλος. Κοιτα τι γραφω πριν για αποφυγες και θα καταλαβεις:twisted:
Μιλαμε εκτος του οτι δεν τα λεμε χυμα οπως εμεις, λενε και οτι ναναι για μαγειρικες και ιστοριες. Ε αροου?:twisted:
Εν τελει καταληγουμε στα ιδια. Καμια που να ξερει τι της γινεται παρακαλω?:whistle::p


o επόμενος παρακαλώ... αυτόν ξεχάστε τον...

δεν θα τον ξαναδείτε.... :punch: :medic:


εγώ ξέρω καλά τι λέω... τις πάπιες άλλοι τις κάνουν... :p

χμ... να φέρω το δίκανο?

ESP1982
02-07-07, 17:35
Καμια που να ξερει τι της γινεται παρακαλω?:whistle::p

Το "ψάξε, ψάξε, δε θα το βρεις", το ξέρεις; :lol: :lol: :lol: :lol: :p

arrow
02-07-07, 17:37
Το "ψάξε, ψάξε, δε θα το βρεις", το ξέρεις; :lol: :lol: :lol: :lol: :p

που να βρείτε άκρη καλε?...

ολάκερο λαβύρινθο με τα μπλα μπλα σας έχετε μπλέξει... πως να μην χαθείτε? :p

Νικαετός
02-07-07, 17:39
LOL, arrow πολλά λόγια βλέπω, αλλά προς τα εδώ δεν έρχεσαι :p

babality
02-07-07, 17:43
που να βρείτε άκρη καλε?...

ολάκερο λαβύρινθο με τα μπλα μπλα σας έχετε μπλέξει... πως να μην χαθείτε? :p
Τωρα το ποιος χαθηκε αστο καλυτερα γιατι αλλοι λενε για καμια γκομενουλα εδω μεσα και το τι παιζει στο κεφαλι τους μπας και βρεθει καμια ακρη κι αλλες λενε για μαγειρικη φορωντας γαντια του μποξ:lol:

anon
02-07-07, 17:45
Λοιπόν η arrow έχει δίκιο σε αυτό. Το θέμα ήταν η στατιστική ότι οι άρρενες Ελληνες έχουν επαφές συνολικά 165 τον αριθμός καθ'έτος. Πράγμα που ειναι πέρα απο κάθε λογική. Θα είχε λογική η έρευνα αυτή εαν γινόταν μόνο στα καμάκια των τουριστικών περιοχών που μπορεί πράγματα να απολαμβάνουν επαφές με αυτή την συχνότητα. Στους υπόλοιπους έλληνες δεν συμβαίνει αυτό. Εαν η στατιστική έγινε στους υπόλοιπους Ελληνες, τότε απλά λένε ψέμματα, κατα το γνωστόν κοκόριασμα των περισσοτέρων. Οσο για το γιατί έχουμε τόση μικρή συχνότητα έχει αναλυθεί και τεκμηριωθεί....

nmakry
02-07-07, 17:48
Οσο για το γιατί έχουμε τόση μικρή συχνότητα έχει αναλυθεί και τεκμηριωθεί....

Για ξαναπές το γιατί φαίνεται ότι δεν έχει εμπεδωθεί όμως... ;)

apok
02-07-07, 17:48
Λοιπόν η arrow έχει δίκιο σε αυτό. Το θέμα ήταν η στατιστική ότι οι άρρενες Ελληνες έχουν επαφές συνολικά 165 τον αριθμός καθ'έτος. Πράγμα που ειναι πέρα απο κάθε λογική. Θα είχε λογική η έρευνα αυτή εαν γινόταν μόνο στα καμάκια των τουριστικών περιοχών που μπορεί πράγματα να απολαμβάνουν επαφές με αυτή την συχνότητα. Στους υπόλοιπους έλληνες δεν συμβαίνει αυτό. Εαν η στατιστική έγινε στους υπόλοιπους Ελληνες, τότε απλά λένε ψέμματα, κατα το γνωστόν κοκόριασμα των περισσοτέρων. Οσο για το γιατί έχουμε τόση μικρή συχνότητα έχει αναλυθεί και τεκμηριωθεί....

Μπορεί να θεωρουν και τη20070 επαφή;)

JCAP
02-07-07, 17:48
Αν το επαναλαμβάνεις συνέχεια και το πιστέψεις κάποια στιγμή θα γίνει πραγματικότητα.

w/e :D

arrow
02-07-07, 18:06
Λοιπόν η arrow έχει δίκιο σε αυτό. Το θέμα ήταν η στατιστική ότι οι άρρενες Ελληνες έχουν επαφές συνολικά 165 τον αριθμός καθ'έτος. Πράγμα που ειναι πέρα απο κάθε λογική. Θα είχε λογική η έρευνα αυτή εαν γινόταν μόνο στα καμάκια των τουριστικών περιοχών που μπορεί πράγματα να απολαμβάνουν επαφές με αυτή την συχνότητα. Στους υπόλοιπους έλληνες δεν συμβαίνει αυτό. Εαν η στατιστική έγινε στους υπόλοιπους Ελληνες, τότε απλά λένε ψέμματα, κατα το γνωστόν κοκόριασμα των περισσοτέρων. Οσο για το γιατί έχουμε τόση μικρή συχνότητα έχει αναλυθεί και τεκμηριωθεί....

αυτό θα πει αντικειμενικότητα!... υποκλίνομαι... εύγε! :oneup:

... βέβαια ούτε το 15 φορές τον χρόνο μέσο όρο νομίζω θα ευσταθούσε... πιστεύω ότι οι Έλληνες είναι σεξουαλικοί άντρες....

η συχνότητα όμως των επαφών εξαρτάται από πολλούς παράγοντες... και υπαίτιοι δεν είναι πάντοτε οι γυναίκες.... μάλλον σαν αποδιοπομπαίο τράγο μας χρησιμοποιείτε...

agmarios
02-07-07, 18:07
εσείς λέτε περισσότερα απ' αυτά που κάνετε κι εμείς κάνουμε περισσότερα απ' αυτά που λέμε! :cool:

Εδώ νομίζω ότι κρύβεται όλη η ουσία όχι μόνο για το πώς καταφέραμε να δηλώσουμε οι μεγαλύτερη γα#%$#%#$δες του κόσμου αλλά της συμπεριφοράς των 2 φύλων.

Όλοι εσείς που κατηγορείτε τα cosmo-girls πάρτε το χαμπάρι ότι είστε nitro-boys. Έχετε μια εικόνα για το πώς είναι και το τι θέλουν οι γυναίκες και προσαρμόζεστε ανάλογα. Ακριβώς το ίδιο κάνουν και οι γυναίκες. Με 2 λόγια όλοι προσαρμόζουμε όλοι μας τη συμπεριφορά μας στη default συμπεριφορά που περιμένουμε να συναντήσουμε. Κάθε τι διαφορετικά αντιμετωπίζεται σπασμωδικά και άτσαλα.

Πόσοι από εμάς είναι έτοιμοι να αντιμετωπίσουν ώριμα μια γυναίκα που θα τους πλησιάσει μια γυναίκα θα κεράσει ποτό, θα χορέψουν, θα συζητήσουν για την μουσική, την πολιτική, τα βιβλία το ποδόσφαιρο και μετά θα τους καλέσει για ένα ποτό σπίτι της; Πόσοι δεν θα την θεωρήσουν "εύκολη" και πόσοι δεν θα τρομάξουν;

Από κει και πέρα η συμπεριφορά των "κοριτσιών" γιατί γυναίκες είναι ελάχιστες είναι τουλάχιστον αστεία. Ο φόβος της γνώμης που θα σχηματίσει ο "άλλος" είναι η μεγαλύτερη καταδίκη τους σε ένα χάος ανασφαλειών και φοβίας. Αν τολμήσει κανείς και τις κοιτάζει στα μάτια ή σχολιάσει το πόσου του αρέσουν τα μαλλιά της συμπεραίνουν ότι δεν έχουν ωραίο στήθος ή "γλουτούς" και πέφτουν σε νευρική.

Και άντρες και γυναίκες υπάρχουν, απλά ήρθε η ώρα να ξεπεράσουμε το φόβο της αποτυχίας και να παίξουμε με ειλικρίνεια το ψεύτικο παιχνίδι των εντυπώσεων. Όσο σκοπός μας είναι να κερδίσουμε απλά τις εντυπώσεις τόσο η μοναξιά μας θα μας αγκαλιάζει παρέα με το μαξιλάρι μας.

nmakry
02-07-07, 18:10
μάλλον σαν αποδιοπομπαίο τράγο μας χρησιμοποιείτε...


Βοηθήσατε κι εσείς σε αυτό... :rolleyes:

nmakry
02-07-07, 18:12
Πόσοι από εμάς είναι έτοιμοι να αντιμετωπίσουν ώριμα μια γυναίκα που θα τους πλησιάσει μια γυναίκα θα κεράσει ποτό, θα χορέψουν, θα συζητήσουν για την μουσική, την πολιτική, τα βιβλία το ποδόσφαιρο και μετά θα τους καλέσει για ένα ποτό σπίτι της; Πόσοι δεν θα την θεωρήσουν "εύκολη" και πόσοι δεν θα τρομάξουν;


:worthy: Έχεις συναντήσει τέτοια γυναίκα στη ζωή σου? :worthy:

agmarios
02-07-07, 18:14
:worthy: Έχεις συναντήσει τέτοια γυναίκα στη ζωή σου? :worthy:

Δεν απαντάς:whistle:

nmakry
02-07-07, 18:16
Δεν απαντάς:whistle:

Λάθος... Απάντησα με διπλές δεήσεις! ;)

babality
02-07-07, 18:42
Ναι εμεις κατηγορουμε τις γυναικες κι εσυ στανταρ λες οτι ειμαστε νιτρο μποις. Μαααλιστα. 1ον αυτο κραζουμε εδω περα φιλαρακι. Το πως δειχνει η ειλικρινεια σε ενα απο τα ψευτικα οντα σαν αυτου του ειδους τις γυναικες.Οποτε εγω που τα κραζω αυτα με λες νιτρο μποι. Ε τι να πω απο κει και περα.

Μονος σου τα πες. Προσαρμοζεσαι. Δηλ δεν εισαι αυτος που εισαι. Προσαρμοζεσαι. Και μιλας για νιτρο μποις. Εγω που ειμαι ντεθ μεταλ μποι δλδ και ειμαι αγριανθρωπος πιθηκομουρης αντιχριστος και με μουσια γιατι εχω καλη αντιμετωπιση? Γιατι δεν ειμαι νιτρο μποι μιστερ. Ολοι οσοι προσπαρμοζεστε αγγιζετε τον ορο φεϊκ μαστορα. Γιαυτο παντα παιρνετε μην πω. Η ειλικρινεια ειναι αυτο που γουσταρει ο αλλος κι εκει καπακι βλεπει αν τον κεντριζεις ή οχι. Απλα σε καποια φαση θα καταλαβαινεις κι απο μονος σου που θα κοιταξεις αν εχεις μαθει τι παιζει πρωτ'απ'ολα με τον εαυτο σου και σε χεις αποδεχτει οπως εισαι οποτε δεν θα χεις και ολους αυτους τους ανουσιους φοβους που αναλυεις πιο πανω.

Τελος τα σπαω με nmakry που ναι δεν εχει φοβο να αντιμετωπισει μια τετοια γυναικα γιατι ακομα και να ειναι ετσι, δεν προκειται να ερθει κατα πανω σου με αυτον τον τροπο λογω...των φοβων τι αλλο?:down:

nmakry
02-07-07, 18:50
Τελος τα σπαω με nmakry που ναι δεν εχει φοβο να αντιμετωπισει μια τετοια γυναικα γιατι ακομα και να ειναι ετσι, δεν προκειται να ερθει κατα πανω σου με αυτον τον τροπο λογω...των φοβων τι αλλο?:down:

Το πιο ξενερωτικό σε μία επικοινωνία m-f είναι να σε ρωτάει (ευθέως ή με τον τρόπο της): "Τι θέλεις από μένα;"

Δεν υπάρχει πιο ηλίθια ερώτηση... Δύο άνθρωποι συζητούν, πίνουν το ποτό τους, γελούν, χορεύουν, αγγίζονται, πειράζονται, περνούν καλά... Όλα τα άλλα θα έρθουν, ΕΑΝ ΕΡΘΟΥΝ. Γιατί πρέπει να τα (περι)ορίσουμε με το καλημέρα; Γι' αυτό και τα παλικάρια που ήρθαν από το εξωτερικό είπαν ότι με τις ξένες μπορείς να μιλήσεις... Στα ίσα κουβέντα! Το εάν θα καταλήξει σε ένα αντίο στο τέλος της βραδιάς ή κάπου αλλού, δεν έχει καμία σημασία... Ζεις τη στιγμή, αλλά για να το κάνεις αυτό πρέπει να καθαρίσεις το μυαλό σου και να μη σκέφτεσαι το: "τι θέλει από εμένα"... Αυτό δεν το έχετε καταφέρει οι Ελληνίδες κι εάν θέλετε το καταλαβαίνετε... διαφορετικά, αρκεστείτε στο περιθώριο λάθους της MRB ως άλλοθι...

BlindG
02-07-07, 18:55
Δεν απαντάς:whistle:

Να το γυρίσω:
Η μία γυναίκα που μπορεί να βρήκες agmarios, είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα ;)

TheCondor
02-07-07, 18:56
:worthy: Έχεις συναντήσει τέτοια γυναίκα στη ζωή σου? :worthy:

Δεν αναφερεται σε εμενα αυτη η ερωτηση αλλα εγω προσωπικα εχω γνωρισει και ΔΕΝ ηταν ελληνιδα :oneup:

Σιγα μην ηταν Ελληνιδα δηλαδη.

Το προβλημα για εμενα παντως ειναι αυτο που ειπωθηκε και πριν, ο κομπλεξισμος του Ελληνα, και της Ελληνιδας εννοειται. Οτι πρεπει να δειχτει, να φανει οτι την εχει μεγαλυτερη μονο και μονο για τα ματια του κοσμου, και παει λεγοντας.

Οπως και με τα αμαξια, να βαλουν τα χιλια μυρια καρναβαλια πανω μπας και ψαρωσει κανα γκομενακι και εχουν να το λενε μετα.

Για να αιτιολογησω αυτο που ειπα πριν μερικες σελιδες και ετυχα κραξιματος απο τον τυφλο και καποιους αλλους.. Εννοουσα οταν ελεγα για τους Ελληναραδες οτι ειναι ο,τι φαμε και ο,τι πιουμε και απο κει και περα η κατασταση γινεται κουκουτσι.

Για μενα κλασσικος Ελληναρας = το αντρικο αντιστοιχο της γυναικας που ασχολειται με το κοσμοπολιταν, για να ερθω και λιγο στα λεγομενα της συζητησης. Αυτος που το παιζει λατινος lover, εχει μακρυνει το μικρο του νυχακι για να ξυνει τη μποχα απο το αυτι, παει καθε Σαββατο στον Μακροπουλο μπας και ριξει τη γκομενα που του αρεσει, για να μπορεσει να την *μπιπ* κανα δυο φορες και να εχει να καυχιεται μετα στους φιλους του οτι την πηρε.

Ε μετα, δημιουργειται ενας φαυλος κυκλος, η γκομενα που ψαρωνει απο αυτο το παλικαρι επειδη ειναι ο προσωπικος της ταξιτζης, ο παλαμακοχτυπητης οταν αυτη ανεβαινει στο τραπεζι να χορεψει, ο καληνυχτακιας που την παει σπιτι συνεχεια κτλ κτλ. Και σου λεει μετα η τυπισσα οτι αυτον τον εχει φιλο και κανει το κεφι της με τον καθε τυχαιο γιατι ειναι ακομα νεα για σχεση, και θελει να μαζεψει ... εμπειριες :rofl:

( σημειωση : ουδεποτε υπηρξα ταξιτζης και ουδεποτε θα υπαρξω, και ειμαι περηφανος για αυτο :lol: )

Το συμπερασμα της υποθεσης, για μενα τουλαχιστον και συμφωνα με αυτα που πιστευω, ειναι οτι η πλειοψηφια των Ελληνων αντρων ειναι αρκετα απαραδεκτη και κενη οσον αφορα παρα πολλα πραγματα, γιατι εστιαζουν και εχουν την γυναικα σαν ενα κομματι κρεας ( δεν ειμαι φεμινιστης αλλα υπαρχει και μια μεση οδος που ακομα και αν φας χυλοπιτα απο μια σωστη γκομενα, αυτη να παραμεινει σωστη και οχι να μετατραπει σε τατιανα εφοσον σου εριξε Χ ), οπως και η πλειοψηφια των Ελληνιδων ειναι επισης απαραδεκτη επειδη την εχουν δει βεντετα, λεγοντας ατακες του στιλ δεν υπαρχουν αντρες και οι αντρες ειναι γουρουνια και σκεφτονται μονο το σεξ, και αυτο που βλεπεις γυρω σου καθε φορα που πας για ενα ποτο ειναι ξεκωλα με φουστες μικροτερες απο μυξομαντηλα, τακουνια λες και γουσταρουν bondage καταστασεις, και συμπεριφορα λες και της χρωστουσες απο μικρος και πρεπει και να τις σεβεσαι για ο,τι βλακεια ξεστομισουν η κανουν.

Το προβλημα ειναι γενικο δηλαδη, και οσο τα κοριτσια θα ζητωκραυγαζουν οτι δεν υπαρχουν αντρες ενω αυτες με το ζορι λεγονται γυναικες ( βλεπε τα εχω με καποιον για μερικα χρονια και στην πρωτη ευκαιρια τον κερατωνω και μετα ειναι σα να μη συμβαινει τιποτα - παραδειγμα απο κολλητο ), και οσο οι αντρες θα παιρνουν στα σοβαρα την καθε βλαμμενη που επειδη εχει βαλει ταμπελα "μπατε σκυλοι αλεστε" νομιζει πως ειναι και καποια, δεν υπαρχουν και πολλα πραγματα να κανουμε παρα να στραφουμε ειτε σε δυσκολοτερες λυσεις ( ξενες ) ειτε να ψαξουμε να βρουμε μερικες που αξιζουν την προσοχη μας και να δουμε τι μπορουμε να κανουμε με/για αυτες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.