PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι έγινε με τα McDonald's



Σελίδες : 1 2 3 [4]

takis222
01-08-08, 23:23
πάρε και μια ωραία διεύθυνση

http://www.thelosouvlakia.gr/

αχαχα:rofl: ........πανεξυπνο site.:oneup:

Nα 'σαι καλα...μπηκε στα favorites.:worthy:

Eιμαι σουβλακοholic τι να κανω. ;)

pelopas1
01-08-08, 23:23
ρε παιδια θα τρελαθουμε?
εδω παει ο καθενας στα goodys και βαζει και με το χερι του μαρουλια-και διαφορα οπωροκηπευτικα στο πιατο του!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εχει γινει ουκ ο λιγες φορες στο μαρουσι!!!!!!!!:lol::lol::lol:

ασε που για τροφικες δηλητηριασεις, απλα θαβουν τετιου ειδους θεματα
οσο αφορα τα macdonalds η ολη αιτια οφειλεται στον ντορο με τα παραποιημενα προιοντα τους(βλεπετε πχ κοτοπουλα χωρις τα βασικα τους οργανα)και στα οποια ο κοσμακης εστω και αργα καταλαβε τι του σερβιραν

και οι 2 εταιριες ειναι οντως πολυ υγιεις:rolleyes::rolleyes:

crypter
01-08-08, 23:24
πάρε και μια ωραία διεύθυνση

http://www.thelosouvlakia.gr/

ωπ τωρα το ειδα, thanks :p:p τωρα δεν θα σηκωνομαι καν απο την καρεκλα για να παρω τηλεφωνο να τα παραγγειλω :rofl::rofl: (λεμε τωρα:p)

takis222
01-08-08, 23:28
ρε παιδια θα τρελαθουμε?
εδω παει ο καθενας στα goodys και βαζει και με το χερι του μαρουλια-και διαφορα οπωροκηπευτικα στο πιατο του!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εχει γινει ουκ ο λιγες φορες στο μαρουσι!!!!!!!!:lol::lol::lol:

ασε που για τροφικες δηλητηριασεις, απλα θαβουν τετιου ειδους θεματα
οσο αφορα τα macdonalds η ολη αιτια οφειλεται στον ντορο με τα παραποιημενα προιοντα τους(βλεπετε πχ κοτοπουλα χωρις τα βασικα τους οργανα)και στα οποια ο κοσμακης εστω και αργα καταλαβε τι του σερβιραν

και οι 2 εταιριες ειναι οντως πολυ υγιεις:rolleyes::rolleyes:

Εχω βιντεακι με το πως μεγαλωνουν-τρεφουν-σφαζουν τα ζωα που προοριζονται κυριως για μεγαλες αλυσιδες......δεν αντεξα να το δω ολοκληρο ποτε.;)

(δεν δινω link γιατι ειναι πολυ σκληρο);).

DOU
01-08-08, 23:28
Aντιλαμβάνεσαι ότι έκανες παράθεση ένα μήνυμα ακριβώς ενός χρόνου ?? (Όχι ότι άλλαξε βέβαια και τίποτα από πέρσι, αλλά πού το θυμήθηκες ?? LOL)

Δεν καταλαβαινω τι προβλημα εχετε μερικοι με αυτο,ειναι ενος χρονου ωραια,και τι με αυτο?:hmm: Το λεω γιατι εχω παρατηρησει οτι και σε αλλα thread τα οποια εχουν ξεθαφτει υπαρχουν ατομα που απορουν χωρις λογο λεγοντας πχ "Το thread ειναι 2 χρονων παλιο,που το ξεθαψατε,η που το θυμηθηκατε", τι σημασια εχει αν ειναι ενος,δυο,η τριων χρονων,απο το να ανοιξει καποιος ενα νεο thread με παρομοιο θεμα γιατι να μην ποσταρει σε ενα που υπαρχει ηδη,κ ας ειναι παλιο.:p


Αυτοι στα mc donalds αυτα που φτιαχνουν τα τρωνε ποτε,τα εχουν δοκιμασει ποτε τους?:hmm:Μαλλον οχι...:whistle:

flamelab
01-08-08, 23:29
Εχω βιντεακι με το πως μεγαλωνουν-τρεφουν-σφαζουν τα ζωα που προοριζονται κυριως για μεγαλες αλυσιδες......δεν αντεξα να το δω ολοκληρο ποτε.;)

(δεν δινω link γιατι ειναι πολυ σκληρο);).

Το Earthlings λες ; ή άλλο ;

Το πρώτο τα δείχνει όλα. Είναι εκείνο με αφηγητή τον Phoenix.

pelopas1
02-08-08, 02:15
takis222

βγαλτα ολα τα βιντεο στον αερα

οι modelators λειπουν για το σ/κ οποτε θα τα δουν την δευτερα :whistle:

mpardsu
02-08-08, 06:40
Δεν καταλαβαινω τι προβλημα εχετε μερικοι με αυτο,ειναι ενος χρονου ωραια,και τι με αυτο?:hmm: Το λεω γιατι εχω παρατηρησει οτι και σε αλλα thread τα οποια εχουν ξεθαφτει υπαρχουν ατομα που απορουν χωρις λογο λεγοντας πχ "Το thread ειναι 2 χρονων παλιο,που το ξεθαψατε,η που το θυμηθηκατε", τι σημασια εχει αν ειναι ενος,δυο,η τριων χρονων,απο το να ανοιξει καποιος ενα νεο thread με παρομοιο θεμα γιατι να μην ποσταρει σε ενα που υπαρχει ηδη,κ ας ειναι παλιο.:p


Θυμάμαι πριν από 2 χρόνια που είχε συζητηθεί και αυτό το ζήτημα.. Που το θυμήθηκες ρε Dou.. :p

sdikr
02-08-08, 14:07
Δεν καταλαβαινω τι προβλημα εχετε μερικοι με αυτο,ειναι ενος χρονου ωραια,και τι με αυτο?:hmm: Το λεω γιατι εχω παρατηρησει οτι και σε αλλα thread τα οποια εχουν ξεθαφτει υπαρχουν ατομα που απορουν χωρις λογο λεγοντας πχ "Το thread ειναι 2 χρονων παλιο,που το ξεθαψατε,η που το θυμηθηκατε", τι σημασια εχει αν ειναι ενος,δυο,η τριων χρονων,απο το να ανοιξει καποιος ενα νεο thread με παρομοιο θεμα γιατι να μην ποσταρει σε ενα που υπαρχει ηδη,κ ας ειναι παλιο.:p


Αυτοι στα mc donalds αυτα που φτιαχνουν τα τρωνε ποτε,τα εχουν δοκιμασει ποτε τους?:hmm:Μαλλον οχι...:whistle:

Το διάβασες το νήμα; έχεις κάτι καινούργιο να προσθέσεις ή θα λέμε πάλι τα ίδια και τα ίδια;
Ξέρεις είναι κουραστικό για κάποιον που εχει συμμετάσχει στο νήμα




takis222

βγαλτα ολα τα βιντεο στον αερα

οι modelators λειπουν για το σ/κ οποτε θα τα δουν την δευτερα :whistle:

οι modelators δεν ξέρω αν είναι εκτός το Σ/Κ πάντως οι Mods είναι πάντα παρόν


ΥΓ αν έχετε κάτι καινούργιο να προσθέσετε κάντε ενα νέο νήμα, ευχαριστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.