PDA

Επιστροφή στο Forum : Παραλία, Σκηνούλα και ……. Μπάτσοι



Σελίδες : 1 [2]

agmarios
25-08-07, 14:32
Αντί να κάνεις πνεύμα, έχεις να προτείνεις μία εναλλακτική λύση, ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΗ, για να καταπολεμηθούν τα παραπάνω φαινόμενα;

Το "πνεύμα" μου βρίσκεται σε απόλυτη αρμονία με τη λογική σου η οποία συσχετίζει την οξυγονοκόλληση με το ελεύθερο camping και τις γόπες στις παραλίες. Από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κάνω οξυγονοκόλληση.
Το "πνεύμα" μου βρίσκεται σε απόλυτη ευθυγράμμιση με τις ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ προτάσεις σου απαγόρευσης των ποτών και τροφίμων στις παραλίες καθώς και την χωρίς αναστολή καταδίκη όλων των παρανομούντων με τις διαδικασίες του αυτοφόρου.

Το ελεύθερο camping σε φέρνει κοντά στη φύση και σε διδάσκει (αν θες φυσικά να διδαχθείς) να την αγαπάς και να τη σέβεσαι. Ελεύθερο camping δεν κάνεις για οικονομικούς λόγους αλλά από την επιθυμία σου να βρεθείς όσο πιο κοντά στη φύση γίνεται χωρίς να παρεμβάλλεται καμία ανθρώπινη κατασκευή.
Γι αυτό και ο φίλος παραπάνω ζήτησε να μη μπουν κάδοι και να μεταφέρει τα σκουπίδια του (τα μη βιοδιασπόμενα, τα άλλα δεν είναι σκουπίδια) μόνος του.

apd
25-08-07, 14:55
Να σαι καλά ρε σύντεκνε, ώρες ώρες μου φαίνεται ότι γράφω κινέζικα...

agmarios
25-08-07, 16:16
Να σαι καλά ρε σύντεκνε, ώρες ώρες μου φαίνεται ότι γράφω κινέζικα...

Το θέμα της συντεκνίας μπορούμε να το συζητήσουμε παρέα με καμιά ρακί. Αν δεν σε πειράζει που είμαι Αθηναίος:drunk:

Κατά τα άλλα, το κεδρόδασος και τα μάτια σας γιατί δεν το έχω επισκευτεί ακόμη:p

manoulamou
26-08-07, 21:14
Επιτρεπεται το πνευμα, αρκει να ερχεται σε ειδικη συσκευασια:lol:
καθως και το ελευθερο camping, αρκει να γινεται
εντος φιλικου ή δικου σας ιδιοκτητου χωρου:rolleyes:

apd
27-08-07, 00:42
Το θέμα της συντεκνίας μπορούμε να το συζητήσουμε παρέα με καμιά ρακί. Αν δεν σε πειράζει που είμαι Αθηναίος:drunk:

Κατά τα άλλα, το κεδρόδασος και τα μάτια σας γιατί δεν το έχω επισκευτεί ακόμη:p

Κι εγώ ξενομπάτης είμαι φίλε :p. Και γυρίζω από φρι Σ-Κ στο Γυαλισκάρι την ώρα που όλα καίγονται. Τι να πεις τώρα... Να τους χαιρόμαστε. :thumbdown ΜΑΥΡΟ!

@ ADSLgr.com All rights reserved.