PDA

Επιστροφή στο Forum : ψυχολογικη υποστηριξη ... μοιραστειτε εμπειριες...



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20

manoulamou
17-12-09, 12:27
Ενταξει το σωστο ειναι να μην αγχωνεται για την ολικη
μιλαμε για δουλεια ρουτινας μεχρι και νοσοκομες που λεει ο λογος την κανουν!
Απ την αλλη ποτε δεν μ αρεσε η στιγμη που αρχιζα να συνερχομαι
και δεν ηξερα τι ειχε μεσολαβησει. Η μονη σχετικα καλη εμπειρια ηταν αφου εκανα την μαστεκτομη
και κοιτωντας ενα ρολόι τοιχου ακριβως απεναντι απ το χειρουργικο τραπεζι
διαπιστωσα ποσο λιγο κρατησε συνολικα η διαδικασια...
:rofl:

apok
17-12-09, 12:30
μετά απο 3 ολικες και μια " ήπια καταστολη " μπορώ να πω οτι " ολικές rulezzzz "

nm96027
17-12-09, 12:37
μετά απο 3 ολικες και μια " ήπια καταστολη " μπορώ να πω οτι " ολικές rulezzzz "

Σου ρίχνω: 7 εγχειρίσεις!:lol:

5 ολικές (οι 3 εκ των οποίων ήταν 5ωρες) και 2 ραχιαίες. Στις ραχιαίες έχει ενδιαφέρον το πράγμα γιατί ακούς και βλέπεις αλλά μετά από λίγο βαριέσαι, ειδικά άμα δεν έχεις ιντερνετ....

Δεν βρίσκω λόγο να φοβάται κάποιος την αναισθησία: εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου (κυριολεκτικά) δουλεύει. Ποιός δεν θέλει λίγο ύπνο παραπάνω κατά την διάρκεια μιας μέρας που για όλους τους άλλους είναι εργάσιμη;;;:p Σοβαρά: νομίζω πως το άγχος της αναισθησίας έχει να κάνει με την τάση μας να τα ελέγχουμε όλα. Φοβόμαστε τι θα μας κάνουν ενώ εμείς κοιμόμαστε.

Αλλά κακά τα ψέμματα νομίζω πως είναι και μία πρόβα θανάτου. Την πρώτη φορά που έκανα ολική αναισθησία διαπίστωσα πως κάπως έτσι πρέπει να είναι ο θάνατος: θυμάσαι ένα σωρό πράγματα να πεις, πας να μιλήσεις και δεν μπορείς, δεν μπορείς να αρθρώσεις λέξη και μετά...PPPoE Error!

apok
17-12-09, 12:50
Σου ρίχνω: 7 εγχειρίσεις!:lol:

5 ολικές (οι 3 εκ των οποίων ήταν 5ωρες) και 2 ραχιαίες. Στις ραχιαίες έχει ενδιαφέρον το πράγμα γιατί ακούς και βλέπεις αλλά μετά από λίγο βαριέσαι, ειδικά άμα δεν έχεις ιντερνετ....

Δεν βρίσκω λόγο να φοβάται κάποιος την αναισθησία: εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου (κυριολεκτικά) δουλεύει. Ποιός δεν θέλει λίγο ύπνο παραπάνω κατά την διάρκεια μιας μέρας που για όλους τους άλλους είναι εργάσιμη;;;:p Σοβαρά: νομίζω πως το άγχος της αναισθησίας έχει να κάνει με την τάση μας να τα ελέγχουμε όλα. Φοβόμαστε τι θα μας κάνουν ενώ εμείς κοιμόμαστε.

Αλλά κακά τα ψέμματα νομίζω πως είναι και μία πρόβα θανάτου. Την πρώτη φορά που έκανα ολική αναισθησία διαπίστωσα πως κάπως έτσι πρέπει να είναι ο θάνατος: θυμάσαι ένα σωρό πράγματα να πεις, πας να μιλήσεις και δεν μπορείς, δεν μπορείς να αρθρώσεις λέξη και μετά...PPPoE Error!

3 ωρες στο μάτι και μια σε ήπια καταστολη στην οποία " ξυπνησα " ( αρχισα να αισθάνομαι ) 2 φορές κατα τη διάρκεια!

κατα τα άλλα

10..9..8....6...εε 7... 4...4;;; who cares :yawn:

arial
17-12-09, 16:10
Εσεις θυμαστε και να μετρατε, εγω ουτε καν αυτο δεν μου ειπαν ! Αδικια , θα ζητησω τα λέφτα μου πισω :p

DSLaManiaC
17-12-09, 16:12
θυμάσαι ένα σωρό πράγματα να πεις, πας να μιλήσεις και δεν μπορείς, δεν μπορείς να αρθρώσεις λέξη και μετά...PPPoE Error!

:scared:

3lbereth
17-12-09, 16:31
Πονάν' ωρέ τα παλικάρια?!?
:rofl:

manoulamou
17-12-09, 17:45
Ουτε τα κοριτσια πονανε, για χαδακια το κανουνε...
Αστε τα εχουμε δει τα ατρομητα παληκαρια τα περισσοτερα λυποθυμανε
απλα στη θεα μιας ενεσης, οσο για τη γεννα της γυναικας τους μονο κατι
μοδατοι μπαινουν με την καμερα επ ωμου, τωρα το πως βγαινουν ειναι αλλο θεματακι,
ποσο μαλλον να προχωρησουν και σε χειρουργικη επεμβαση ανευ ολικης αναισθησιας.





Εγω λεω την αμαρτια μου μεχρι και καθαρισμο δοντιων με τοπικη (ξερετε εκεινη την φρικτη) κανω αρκετα τραβηξα, δεν θα παρω αλλο...:rolleyes:

arial
17-12-09, 17:57
manoulamou που να δωσεις και αιμα (αιμοδοσια) που εδωσα πριν λιγες μερες.. και ακομα το πρηξιμο στο χερι μου φαινετε :p

nm96027
17-12-09, 18:04
Ουτε τα κοριτσια πονανε, για χαδακια το κανουνε...
Αστε τα εχουμε δει τα ατρομητα παληκαρια τα περισσοτερα λυποθυμανε
απλα στη θεα μιας ενεσης, οσο για τη γεννα της γυναικας τους μονο κατι
μοδατοι μπαινουν με την καμερα επ ωμου, τωρα το πως βγαινουν ειναι αλλο θεματακι,
ποσο μαλλον να προχωρησουν και σε χειρουργικη επεμβαση ανευ ολικης αναισθησιας.


Για μένα το θέμα εξαρτάται από το ποιος χειρουργείται:

Στην ραχιαία αναισθησία παρακολούθησα με ευλαβικότητα την εγχείριση στο πόδι η οποία είχε τσεκούρι, μαχαίρι, πριόνι και όλα τα καλά εργαλεία. Αν μου πεις να παρακολουθήσω εγχείριση άλλου ατόμου (και ειδικά αγαπημένου) δεν αντέχω ούτε δευτερόλεπτο.

k_koulos
17-12-09, 19:57
Σου ρίχνω: 7 εγχειρίσεις!:lol:

Στις ραχιαίες έχει ενδιαφέρον το πράγμα γιατί ακούς και βλέπεις αλλά μετά από λίγο βαριέσαι, ειδικά άμα δεν έχεις ιντερνετ....




Την πρώτη φορά που έκανα ολική αναισθησία διαπίστωσα πως κάπως έτσι πρέπει να είναι ο θάνατος: θυμάσαι ένα σωρό πράγματα να πεις, πας να μιλήσεις και δεν μπορείς, δεν μπορείς να αρθρώσεις λέξη και μετά...PPPoE Error!

:worthy: νομίζω οτι όρισες το καμένος , [αλλά όχι και το κατακαημένος......;)]

hemlock
17-12-09, 20:10
Λολ....Χειρουργια μεγαλα/πολυωρα/(επικυνδυνα) δεν εχω κανει ,αλλα θυμαμε (και θα μου μεινει αξεχαστο) αυτο το ενα και μοναδικο (διαφραγμα μυτης)....Την επομενη μερα που ηρθε ο γιατρος για να μου βγαλει τις γαζες απο την μυτη διαπιστωσα τα εξης.
1.Οτι χωρανε στην μυτη μου 30 εκατοστα γαζα στο καθε ρουθουνι...:p
2.Οτι ποναει απιστευτα το βγαλσιμο της γαζας και οτι εξ' αιτιας βρεθηκα ξανα παλι στο κρεβατι του δωματιου στο νοσοκομειο....Ειχα λυποθυμισει στα χερια της νοσοκομας ...(σκηνικο απιστευτο διοτι η ιδια οταν με καθησε στην καρεκλα γυρναει με ρωταει "πονας?"-να της απανταω οχι και με το που ετοιμαζεται ο γιατρος να βαλει την λαβιδα στην μυτη μου να με "αγκαλιαζει" για να μεινω στην θεση...Ε... cold boot.:rofl::rofl:

nnik
17-12-09, 20:23
Λολ....Χειρουργια μεγαλα/πολυωρα/(επικυνδυνα) δεν εχω κανει ,αλλα θυμαμε (και θα μου μεινει αξεχαστο) αυτο το ενα και μοναδικο (διαφραγμα μυτης)....Την επομενη μερα που ηρθε ο γιατρος για να μου βγαλει τις γαζες απο την μυτη διαπιστωσα τα εξης.
1.Οτι χωρανε στην μυτη μου 30 εκατοστα γαζα στο καθε ρουθουνι...:p
2.Οτι ποναει απιστευτα το βγαλσιμο της γαζας και οτι εξ' αιτιας βρεθηκα ξανα παλι στο κρεβατι του δωματιου στο νοσοκομειο....Ειχα λυποθυμισει στα χερια της νοσοκομας ...(σκηνικο απιστευτο διοτι η ιδια οταν με καθησε στην καρεκλα γυρναει με ρωταει "πονας?"-να της απανταω οχι και με το που ετοιμαζεται ο γιατρος να βαλει την λαβιδα στην μυτη μου να με "αγκαλιαζει" για να μεινω στην θεση...Ε... cold boot.:rofl::rofl:

Είπαμε να τον βοηθήσουμε τον άνθρωπο ,όχι να τον τρομοκρατήσουμε.:p

manoulamou
17-12-09, 20:30
Αμα μπλεκεις με ευρυζωνικους κομπιουτεροκαημενους, τι αλλο να περιμενεις?????????
Γιατρε μου γρηγορα ενα γιατρο και γρηγορα!:p

sdikr
17-12-09, 20:40
Λολ....Χειρουργια μεγαλα/πολυωρα/(επικυνδυνα) δεν εχω κανει ,αλλα θυμαμε (και θα μου μεινει αξεχαστο) αυτο το ενα και μοναδικο (διαφραγμα μυτης)....Την επομενη μερα που ηρθε ο γιατρος για να μου βγαλει τις γαζες απο την μυτη διαπιστωσα τα εξης.
1.Οτι χωρανε στην μυτη μου 30 εκατοστα γαζα στο καθε ρουθουνι...:p
2.Οτι ποναει απιστευτα το βγαλσιμο της γαζας και οτι εξ' αιτιας βρεθηκα ξανα παλι στο κρεβατι του δωματιου στο νοσοκομειο....Ειχα λυποθυμισει στα χερια της νοσοκομας ...(σκηνικο απιστευτο διοτι η ιδια οταν με καθησε στην καρεκλα γυρναει με ρωταει "πονας?"-να της απανταω οχι και με το που ετοιμαζεται ο γιατρος να βαλει την λαβιδα στην μυτη μου να με "αγκαλιαζει" για να μεινω στην θεση...Ε... cold boot.:rofl::rofl:

Μπα πάνω απο 30 εκ είναι!!!
Μιλάμε τραβούσε τραβούσε και έβγαζε έβγαζε

nnik
17-12-09, 21:33
Μπα πάνω απο 30 εκ είναι!!!
Μιλάμε τραβούσε τραβούσε και έβγαζε έβγαζε

:scared::vava::chair:

apok
17-12-09, 21:37
Μπα πάνω απο 30 εκ είναι!!!
Μιλάμε τραβούσε τραβούσε και έβγαζε έβγαζε

sexy

:lol:

DSLaManiaC
17-12-09, 23:04
3 + σήμερα λέμε... :cool:

3lbereth
18-12-09, 12:58
Μπα πάνω απο 30 εκ είναι!!!
Μιλάμε τραβούσε τραβούσε και έβγαζε έβγαζε
:rofl: Χμμμ, διαβάστηκε χειρότερα απο αυτό που ήθελες να πεις...!

johnk10
18-12-09, 16:34
Σου ευχομαι κοπελια ολα να πανε καλα και να δεις που ολα καλα θα πανε στο τελος, γιατι ο Θεος ειναι μεγαλος

psyxakias
18-12-09, 17:13
2 + σήμερα... :rolleyes:

65885Ο μοναδικός λόγος που σου κάνω πλάκα είναι γιατί όλα θα πάνε καλά και άδικα ανησυχείς. Καθημερινά γίνονται εκατομμύρια ολικές ναρκώσεις παγκοσμίως. Το πολύ πολύ ρίξε PM που/ποτε να έρθω παρέα, μήπως πετύχω και καμιά καλή νοσοκόμα. :pΣοβαρολογώ για το PM...

Hengeo
19-12-09, 03:06
Είχα καιρό να δω αυτό το θέμα. Εύχομαι γρήγορα περαστικά σε όσους περνάνε ζόρια :oneup:

Έχω κάνει 2 φορές ολική αναισθησία στη ζωή μου, και οι δύο για επέμβαση στα μάτια (στραβισμός). Τη μία δεν τη θυμάμαι, ήμουν περίπου τριών χρονών. Στη δεύτερη ήμουν γύρω στα 5-6, θυμάμαι να με βάζουν στο χειρουργείο και εγώ να ζητάω επίμονα τη μαμά μου. Κάπου εκεί μου πάτησαν την αναισθησία και έχασα τον κόσμο, ξαναένιωσα κάτι σαν σωληνάκι για να διευκολύνει την αναπνοή μου (μάλλον τα σάλια τράβαγε μην πάθω αναρρόφηση) όταν τελείωσε η εγχείρηση. Μετά ζαλιζόμουν και έκανα μία επίσκεψη στην τουαλέτα για να αποβάλλω το αναισθητικό :p

Να χτυπήσω ξύλο από τότε δεν ξαναχρειάστηκα, πέρα από μία τοπική για επέμβαση στα δόντια.

apok
19-12-09, 21:42
Την after-επέμβαση ντάγκλα δεν την αλλάζω με τπτ..

Εχουν περάσει 18 χρόνια απο την πρώτη και ακομα θυμάμαι να μου χτυπάνε στην φλέβα την νάρκωση και να τη νοιώθω να περνάει στον καρπο, στο μπράτσο, στην μασχάλη και μετά........ flat liner ο apok

Από οπου πέρναγε αυτο το " παγωμένο " ( έτσι το ένοιωθα ) υγρό έχανα και τη δυνατότητα κινησής του..

konenas
19-12-09, 21:49
καλά, ψυχολογική υποστήριξη κάνεις τώρα;
Άντε να σε δει κανένας ψυχίατρος

arial
19-12-09, 23:01
Εγω απορω που θυμαστε πως σας ναρκωσανε.. εγω τιποτα δεν θυμαμαι... κενο μνημης :(

Aυτο που θυμαμαι βεβαια ειναι πως με ΄ξυπνησανε΄ :p

sdikr
19-12-09, 23:11
είχα πάει για την επέμβαση στον μυτο, ποιο πριν το είχε κάνει ο αδερφός μου, εκεί του κάναν τοπική, σε εμένα είπαν λόγο ηλικίας ότι θα πρέπει να γίνει ολική, θέλανε να μείνω στο νοσοκομείο 3 μέρες πριν την επέμβαση (δεν άντεξα και σηκώθηκα και έφυγα με την ρόμπα και γύρισα σπίτι)
Την μέρα την επέμβασης, μια ωραία ύπαρξη μου είπε, πάρε βαθιά αναπνοή, ξύπνησα την ίδια μέρα ή την επόμενη, δεν ξέρω είχα χάσει τον χρόνο.

Δεν κατάλαβα τίποτα, όταν ξύπνησα για λίγο ήμουν ζαλισμένος άλλα πέρασε πολύ γρήγορα.

Σίγουρα θα έχεις μια συνάντηση με αυτόν που θα κάνει την νάρκωση, να είσαι ειλικρινής μαζί του (στις ερωτήσεις που θα σου κάνει).

apok
19-12-09, 23:16
είχα πάει για την επέμβαση στον μυτο, ποιο πριν το είχε κάνει ο αδερφός μου, εκεί του κάναν τοπική, σε εμένα είπαν λόγο ηλικίας ότι θα πρέπει να γίνει ολική, θέλανε να μείνω στο νοσοκομείο 3 μέρες πριν την επέμβαση (δεν άντεξα και σηκώθηκα και έφυγα με την ρόμπα και γύρισα σπίτι)
Την μέρα την επέμβασης, μια ωραία ύπαρξη μου είπε, πάρε βαθιά αναπνοή, ξύπνησα την ίδια μέρα ή την επόμενη, δεν ξέρω είχα χάσει τον χρόνο.

Δεν κατάλαβα τίποτα, όταν ξύπνησα για λίγο ήμουν ζαλισμένος άλλα πέρασε πολύ γρήγορα.
Σίγουρα θα έχεις μια συνάντηση με αυτόν που θα κάνει την νάρκωση, να είσαι ειλικρινής μαζί του (στις ερωτήσεις που θα σου κάνει).

Αυτά τα λάθη κάνουν γμτ!!

Εγώ πάντως μετά απο ήπια καταστολη ( άκουγα, μιλουσα απλά δεν ένοιωθα τπτ ) στην οποία " ξυπνησα " και χρειάστηκε να έρθει ο αναισθησιολόγος πάνω ( γεια σου ρε Βαγγέλη με τα ωραια σου ) για να μου σκάσει κάτι ψιλά ακομα ( ισα να μου ράψουν το μάτι στην ίριδα ), αφου έβριζα τη μάνα μου γιατί εκεινη δεν ήθελε να μου κάνουν ολική ( :rant: ) πηγα με το μάτι τουμπανο στο καπνιστήριο και άναψα τσιγάρο.

konenas
19-12-09, 23:17
Αν είναι από ωραία (ωραίο για τις γυναίκες) να το πάθεις, ε δε πάει στο διάολο ...

arial
19-12-09, 23:19
Eγω προτιμω να ναι ωραιος παντως :p

sdikr
19-12-09, 23:22
Αυτά τα λάθη κάνουν γμτ!!

Εγώ πάντως μετά απο ήπια καταστολη ( άκουγα, μιλουσα απλά δεν ένοιωθα τπτ ) στην οποία " ξυπνησα " και χρειάστηκε να έρθει ο αναισθησιολόγος πάνω ( γεια σου ρε Βαγγέλη με τα ωραια σου ) για να μου σκάσει κάτι ψιλά ακομα ( ισα να μου ράψουν το μάτι στην ίριδα ), αφου έβριζα τη μάνα μου γιατί εκεινη δεν ήθελε να μου κάνουν ολική ( :rant: ) πηγα με το μάτι τουμπανο στο καπνιστήριο και άναψα τσιγάρο.


Χαχα!!!
εγώ το πρώτο πράγμα που εκάνα όταν κατάφερα να σηκωθώ ήταν να κατέβω κάτω να ανάψω τσιγάρο, άλλα οι γάζες ήταν πρόβλημα (κόντεψα να βάλω φωτιά στην μύτη :p )

arial
19-12-09, 23:24
Χαχα!!!
εγώ το πρώτο πράγμα που εκάνα όταν κατάφερα να σηκωθώ ήταν να κατέβω κάτω να ανάψω τσιγάρο, άλλα οι γάζες ήταν πρόβλημα (κόντεψα να βάλω φωτιά στην μύτη :p )

Πως μπορουσες να περπατησεις? Εγω 5 βηματα εκανα και ζαλιζομουν φοβερα ! Τυχερε :p

sdikr
19-12-09, 23:27
Πως μπορουσες να περπατησεις? Εγω 5 βηματα εκανα και ζαλιζομουν φοβερα ! Τυχερε :p


Οπώς είπα και ποιο πάνω, όταν κατάφερα να σηκωθώ :p

apok
19-12-09, 23:35
Χαχα!!!
εγώ το πρώτο πράγμα που εκάνα όταν κατάφερα να σηκωθώ ήταν να κατέβω κάτω να ανάψω τσιγάρο, άλλα οι γάζες ήταν πρόβλημα (κόντεψα να βάλω φωτιά στην μύτη :p )

και τι μύτη!!! 30+cm γάζας χώρεσε!

χαχαχαχα

ownagE_
20-12-09, 16:14
2 + σήμερα... :rolleyes:

65885Ο μοναδικός λόγος που σου κάνω πλάκα είναι γιατί όλα θα πάνε καλά και άδικα ανησυχείς. Καθημερινά γίνονται εκατομμύρια ολικές ναρκώσεις παγκοσμίως. Το πολύ πολύ ρίξε PM που/ποτε να έρθω παρέα, μήπως πετύχω και καμιά καλή νοσοκόμα. :pΣοβαρολογώ για το PM...

:rofl: :rofl: είσαι απίστευτος.. :respekt:

@DSLaManiaC εύχομαι όλα να πάνε καλά

DSLaManiaC
21-12-09, 16:58
Όλα μια χαρά πήγαν. Έκατσα και 2 ώρες λιγότερο απ όσο προβλεπόταν. :)

apok
21-12-09, 17:04
Ευγε...!!

αλλά για πες εμπειρίες..εμεις τοσα σεντόνια απλώσαμε για σένα...μέχρι και ψυχιατρο μας πρότειναν να πάμε :p

arial
21-12-09, 17:07
Δεν ειναι καθολου κακη ιδεα ο ψυχολογος :p

apok
21-12-09, 17:09
ο -όγος όχι... ο -ίατρος ομως;; :p

konenas
21-12-09, 17:52
Άντε και στην επόμενη τώρα που συνήθισες. :p

manoulamou
21-12-09, 18:42
Δεν ειναι καθολου κακη ιδεα ο ψυχολογος :p


ο -όγος όχι... ο -ίατρος ομως;; :p

Πεστα ωρε Αποστολη, αντε γιατι γιναμε ολοι ισα κι ομοια!:p
Υπαρχουν εντελως διαφορετικες ειδικοτητες μερικες δεν ειναι καν ιατρικες
σχετικα με την ψυχικη μας υγεια και τα νευρα μας γενικωτερα...
Ψυχολογος, ψυχαναλυτης, ψυχιατρος, νευρολογος, νευροχειρουργος!

Μπραβο αδσλμανιακ :oneup: και σε αλλα με Υγεια...:sneer:

konenas
21-12-09, 20:24
Ευγε...!!

αλλά για πες εμπειρίες..εμεις τοσα σεντόνια απλώσαμε για σένα...μέχρι και ψυχιατρο μας πρότειναν να πάμε :p

Μήπως πήγες; :rofl: ( Δεν πιστεύω να νευρίασες και να μην πήρες τα χάπια σου )

Σημείωση: ο ψυχολόγος είναι σαν τον αστρολόγο, ενώ ο ψυχίατρος σαν τον αστρονόμο.:whistle:

Όλη η Ελλάδα πρέπει να περάσει από ψυχίατρο. ( Βλέπε και δήλωση Κ.Κ. «η Ελλάδα είναι ένα απέραντο φρενοκομείο» )

apok
21-12-09, 21:29
Μήπως πήγες; :rofl: ( Δεν πιστεύω να νευρίασες και να μην πήρες τα χάπια σου )

Σημείωση: ο ψυχολόγος είναι σαν τον αστρολόγο, ενώ ο ψυχίατρος σαν τον αστρονόμο.:whistle:

Όλη η Ελλάδα πρέπει να περάσει από ψυχίατρο. ( Βλέπε και δήλωση Κ.Κ. «η Ελλάδα είναι ένα απέραντο φρενοκομείο» )

όχι δεν προλαβα.. και οσο δεν πάω.. δεν μου γράφει τα χάπια.. και οσο δεν τα παιπαιπαιρνω αρχίχιχιζω και εχω νευρα.. και μετα θέέέλω να κάνω ban τον πρώτο που θα μου τη πει!!!

mosaic
21-12-09, 21:36
Όλα μια χαρά πήγαν. Έκατσα και 2 ώρες λιγότερο απ όσο προβλεπόταν. :)
ωραία! :clap: :clap:
και καλύτερα τώρα … να χαρείς και τις γιορτές χωρίς άγχος

ε και πες μας κατιτις …. από το όλο σκηνικό!!

arial
21-12-09, 21:58
ο -όγος όχι... ο -ίατρος ομως;; :p

Ψυχιατρο ηθελα να γραψω αλλα το πισι μου με σαμποταρει...εγω ειμαι αθωα !!!!

dpa2006
21-12-09, 22:35
Όλα μια χαρά πήγαν. Έκατσα και 2 ώρες λιγότερο απ όσο προβλεπόταν. :)

ταχεία ανάρρωση!:)
και καλές γιορτές

3lbereth
21-12-09, 22:37
:clap: Περαστικά και σιδερένιος!!!

Πώς σου φάνηκε το "ταξιδάκι" της ολικής?:p

DSLaManiaC
22-12-09, 04:21
Προσπαθώ να καταλάβω σε πιό σημείο με πήρε ο ύπνος αλλά δε μπορώ :p
Επίσης ήμουν καλά με το που ξύπνησα, αν αφήσω στην άκρη μια μικρό-ζαλάδα για μισή ώρα περίπου.

Το άλλο περίεργο είναι ότι ότι έγινε λίγο πρίν και λίγο μετά δε τα θυμάμαι και μου έρχονται σιγά σιγά :p

arial
22-12-09, 04:26
Προσπαθώ να καταλάβω σε πιό σημείο με πήρε ο ύπνος αλλά δε μπορώ :p


Ομοιοπαθης ,ουτε εγω θυμαμαι για ποτε κοιμηθηκα :p

Tι εγχειρηση εκανες?

Και σιδερενιος.. να μη ξαναχρειαστεις ευχομαι εγχειρηση :oneup:

manoulamou
22-12-09, 09:41
Δεν εχω καταληξει ακομη οριστικα αλλά νομιζω πως
καλυτερα να την πατησεις απο λαθος των γιατρων παρα απο δικη σου αμελεια ή βλακεια...
Συμφωνειτε ή μηπως να το βαλω σε δημοσκοπηση;
:p:rofl::rolleyes:

Φανερός Πράκτωρ
22-12-09, 09:43
Δεν εχω καταληξει ακομη οριστικα αλλά νομιζω πως
καλυτερα να την πατησεις απο λαθος των γιατρων παρα απο δικη σου αμελεια ή βλακεια...
Συμφωνειτε ή μηπως να το βαλω σε δημοσκοπηση;
:p:rofl::rolleyes:
:scared::scared:

@ ADSLgr.com All rights reserved.