PDA

Επιστροφή στο Forum : Φανταρίστικα



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

The_StarGazer
14-01-05, 16:34
Ενταξει καταχρηστικο μπορει να μην ηταν αλλα ακομψο και αγενες ηταν σιγουρα.
Θα μπορουσες ρε φιλε Crosstalk να πεις τις ευχες σου (εαν ηθελες) και να προτεινες να το συνεχισουμε εδω. Κανεις δεν θα σου ελεγε οχι.

Anyway. Ασ μην το συνεχισουμε γιατι ειμαστε και offtopic :wink:

dantouan
14-01-05, 16:43
για λοκ εχετε για ενα γεια δεν εχετε, αυτο εννοουσα


Εγω ειπα γεια αν ειδες καλα.... :wink: :3d :3d :3d

George978
14-01-05, 16:45
ενταξει εισαι καλος εσυ , εξαιρεισε :mrgreen:

dantouan
14-01-05, 16:49
ενταξει εισαι καλος εσυ , εξαιρεισε


Thanks... :twisted: :twisted: :twisted: 8)

The_StarGazer
14-01-05, 16:50
Χμμμ. Μολις ειδα οτι η κατηγορια που ειμαστε ειναι η .... Offtopic.
:mrgreen: :oops: :mrgreen: :oops:

χχχχχχχχ

edit by dantouan

manoulamou
14-01-05, 17:00
Καλη θητεια JediMaster και μη μασας.

Οι δηθεν "επωνυμοι" λαζοπουλος, ρουβας, εισαγγελατος,
αλκαιος, παπακαλιατης, χρυσοβαλαντης και ων ουκ εστιν αριθμος "ανωνυμοι" λυσσαξαν να μην πανε στρατο και τι εγινε τελικα ? Ενα σωρο που ξερω χωρις βυσμα βρεθηκαν με λουκουμι παρεα κι ας ηταν στη μεση του πουθενα,
αλλοι που θελανε την "καλη" μοναδα (εκτος πενταγωνου μιλαμε) πεσανε στα @@@ λογω επιλοχια η διοικητη.

Οσο για το moderator, ηταν μεν αγαρμπο το σουταρισμα,
αλλα εκ πειρας locked θεματων μου σας λεω, ειναι πολλακις χρησιμο αν οχι απαραιτητο.

Crosstalk
14-01-05, 17:01
Για να λυθουν τυχων παρεξηγησεις!

1} Λοκαρα το τοπικ μονο και μονο επειδη θαρχιζε να παιρνει εκταση καθως αρχισαν να λενε τι να παρει μαζι του μεσα κλπ, και ενω υπαρχει ηδη αντιστοιχο τοπικ για στρατους και φανταρους!

2) Και εγω πριν ενα χρονο που μπηκα φανταρος δεν αβγαλα δελτιο τυπου (no offence Jedi). Απλα εκανα ενα ποστακι στο φανταριστικα!

3)
Crosstalk δέν εχω σκοπό να σου υποδείξω πως να κάνεις την δουλειά σου

Δεν ειναι δουλεια.....hobby ειναι :wink:

4)
Χμμμ. Μολις ειδα οτι η κατηγορια που ειμαστε ειναι η .... Offtopic.

Εσυ που περιμενες να υπαρχει ενα τοπικ, και sticky μαλιστα, για τα φανταριστικα........μηπως στο "ADSL Γενικα" ή στο "ADSL HW"??????!!!!! :x

5) Αν σας ενοχλει κατι τοσο πολυ, μπορειτε να στελνετε και PM ωστε να μην βγαζετε offtopic αλλα threads!

dantouan
14-01-05, 17:01
Anyway. Ασ μην το συνεχισουμε γιατι ειμαστε και offtopic


Ευτυχως που δεν το συνεχισες... :evil:

packetstorm
14-01-05, 17:23
και που σαι Jedi... πρίν σε μαντρώσουν προσπάθησε να απολαύσεις οτιδήποτε πλησιάζει εμφανισιακά στο άβαταρ του dantouan γιατι στην αρχή τουλάχιστον θα πέσει μεγάλη στέρηση φίλε :wink:

manoulamou
14-01-05, 17:29
Γεγονος ειναι πως μερικοι αρπαζονται με το παραμικρο γιαυτο καποια θεματα πρεπει και σπλιτ και οφ τοπικ και λοκντ να γινουν για να ειναι λειτουργικο το φορουμ.
Υ.Γ.
και συ βρε dantouan πες στο κοριτσι να αποφευγει τα αεροπλανα...

JediMasterMANIAC
14-01-05, 17:31
WTF!!??? LOL!!!
ποτε εγινε 10 σελιδες αυτο!!?? :o

JediMasterMANIAC
14-01-05, 17:32
aaaa το μπερδεψα με το δικο μου!!
σορρυ παιδια δεν ειχα παρει ειδηση οτι υπηρχε ηδη τετοιο θρεντ για το θεμα σορρυ :ρ

pelasgian
14-01-05, 17:35
Καλή θητεία.
Ο kubiak είπε
{
Χρήσιμα είχα βρει τα εξής:

1. Αλυσίδα για μπρελόκ κλειδιών (δε θα σου πέσουν τα κλειδιά). Καλό είναι να πάρεις και ένα μικρό clip (στυλ ορειβατικών) για να το "πιάνεις" στο παντελόνι.
2. Αρίθμησε τα λουκέτα που θα πάρεις σύμφωνα με τη σειρά που έχεις τα κλειδάκια στο μπρελόκ. Όταν οι άλλοι θα ψάχνουν να βρουν τι ανοίγει τι, εσύ θα έχεις ξανακλειδώσει.
3. Ανεξίτηλο Μαρκαδόρο για ρούχα.
4. Μικρό πολύμπριζο (μπορεί να μην το επιτρέψουν).
5. Στιλό / σημειωματάριο μικρό.
6. Χαρτομάντηλα.
}

7. Αν καπνίζεις, να πάρεις στριφτά
8. Αν δεν καπνίζεις, ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕΙΣ
9. ΠΟΤΕ μην παραπονεθείς για χώσιμο
10. Αν ποτέ κάνεις καμιά στραβή και σε βγάλουν αναφορά, ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΣ, «γιατί Παπαδόπουλε;» «αδικαιολόγητος κύριες διοικητά, ναι το έκανα, έχει δίκιο ο λοχίας»
11. Μην προτιμήσεις γραφέας, γιατί θα σε τρέχουν οι δικοί σου
12. Αν γίνεις γραφέας και βγάζεις υπηρεσίες, να διαλέγεις τις χειρότερες σκοπιές
13. Το πιο σημαντικό πράγμα στο στρατό είναι να κάνεις ΦΙΛΟΥΣ
14. Δεν κάνεις φίλους όταν κάνεις χοσέ κουέρβο.
15. Οι στρατιωτικοί ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ το κυνικό, το χοντραστείο και ματσιλίκι, ευκαιρία να πεις πράγματα που δεν μπορείς να πεις στη πολιτική στου ζωή. π.χ. «τι τη θες την άδεια νέος;» «λέω να πάω να ρίξω έναν, γιατί άρχισα και βλέπω ωραίο το λοχία»
16. Άφησε μουστάκι! Σε μεγαλώνει, σε κάνει λίγο μπανάλ, και ψαρώνει το κόσμο.
17. Μη τρως τυρόπιτες και μίλκο, γιατί σου κάνουν το στομάχι ντουφέκι. Να τρως το πρωινό σου (μπόλικο ψωμί και μαρμελάδες κλπ.)
18. Να καθαρίζεις το όπλο σου, να φτιάχνεις το κρεβάτι σου και να πάρεις ένα σλιπινγκμπαγ να κοιμάσαι επάνω.
19. Πάρε τίποτα για τα τσιμπήματα, και πρόσεχε τους κοριούς.
20. Όταν πάρεις τα άρβυλα, λυώσε με ένα αναπτήρα το κερί, άπλωσέ το, και γυάλισέ το ΤΟ ΠΡΩΙ (μαλακώνουν και δεν σε αυτώνουν.)
21. Να πάρεις μεγαλύτερο νούμερο από αυτά που φοράς για να βάζεις εφημερίδα το χειμώνα.
22. Όταν διασταυρώνεσαι με «τη μεγάλη άρκτο -> 5-6 αστέρια», χαιρετάς σε κίνηση και όπου φύγει φύγει (βιαστικά και γρήγορα!) αν σου μιλήσει, βαράς προσοχή και του λες το ποίημα. Μη σε δει να χαζεύεις!
23. Απαγορεύεται το περπάτημα, ΜΟΝΟ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ!

WAntilles
14-01-05, 17:42
Και ένα θεμελιώδες:

Ωτοασπίδες.

JediMasterMANIAC
14-01-05, 17:44
κατσε να τα γραψω σε ενα χαρτακι ^_^
j/k οπως παντα και οπως ειπα πριν ανυπομονω να παω για καποιον λογο 0_ο
ειμαι και μαζοχας ο μ@...ς

JediMasterMANIAC
14-01-05, 17:48
Crosstalk δέν εχω σκοπό να σου υποδείξω πως να κάνεις την δουλειά σου αλλα το παιδί ο JediMaster μπήκε να πεί ενα αντίο πριν μπει στρατο και του κλειδώνεις το thread στα καπάκια επειδή απλά υπάρχει άλλο θεμα για στρατο? Ειναι καταχρηστικό και αγενές κατα την γνώμη μου
καλα εκανε ! :ρ
δικια μου μα..α που δεν το ειδα! :ρ μπορουσα να το spamμαρω εδω :D
thnx για την υπερασπιση παντως ^_^

NLS
14-01-05, 17:52
ο pelasgian τα είπε όσο καλύτερα γίνεται

επίσης να συμπληρώσω

24. αν το βύσμα σου (που σίγουρα παίζει) δεν πιάσει και πας παραμεθόριο, μην τρελαθείς από την στεναχώρια, κατά πάσα πιθανότητα (με εξαίρεση την λιγότερη μαμά/επίσημη γκόμενα/παλιούς φίλους, για λίγους μήνες) θα περάσεις καλύτερα (εννοώ παραμεθόριο αλλά όχι εξορία να μην έχει τίποτα έξω). Όσο πιο μακριά από Αθήνα και μεγάλα αστέρια, τόσο πιο χύμα (καταλαβαίνει ΣΥΝΗΘΩΣ και ο δ/κτης ότι είσαι μακριά από το σπίτι σου και ας μην το λέει)

---

ρε παιδιά κάνας τρελός; (οι τρελοί ξέρουν τι λέω)
μόνο φλωρομονάδες διάβασα σε όλο το thread 8)

JediMasterMANIAC
14-01-05, 17:56
χαχαχα NLS θα σου πω τετοια οταν γυρισω!! :ρ
Edit: αχω να καθαρισω κρεμμυδια εκει κατω 0_ο

nnn
14-01-05, 23:42
Άντε και καλή επάνοδο στην πολιτική ζωή.
:wink:

kubiak
14-01-05, 23:51
αυτά ήταν τα πλέον χρήσιμα.
θα γράψω και μερικά δευτερεύοντα αύριο...

JediMasterMANIAC
14-01-05, 23:53
Που ειναι ο νεκταριος δεν γινεται να φυγω χωρις τις ευχες του! :ρ

alpha
15-01-05, 00:20
ρε παιδιά κάνας τρελός; (οι τρελοί ξέρουν τι λέω)


Κάτι σε "Σχολείο Rangers / χειμώνας του '83" ίσως;

Γιάννης

Wolverine
15-01-05, 01:06
NLS,

μόνο φλωρομονάδες διάβασα σε όλο το thread


Ε όχι και φλωρομονάδα η μάχιμη ΔΑΝ Τήλου. Τι διάολο τσάμπα μας τα δίνουν τα 209 μόρια που πάμε εκεί πέρα και χαιρετάμε τα τούρκικα πλοία που κάνουν τις καθημερινές τους περατζάδες; Πρώτα το Καστελόριζο, μετά η Σύμη και μετά εμείς είμαστε αυτοί που πεθαίνουν πρώτοι. Τιμή μας και καμάρι μας.

Crosstalk
15-01-05, 01:08
Ρε δεν γ.....αι ολοι οι καραβαναδες!!!!! 8)

ΛΕΛΕ πλεον κομπλεξικοι! :guitar

Νικαετός
15-01-05, 01:47
Άντε και καλό κουράγιο Jedi. Ένας χρόνος είναι θα περάσει .

:wink: :wink: :wink:

Gedo
15-01-05, 03:36
Ε όχι και φλωρομονάδα η μάχιμη ΔΑΝ Τήλου. Τι διάολο τσάμπα μας τα δίνουν τα 209 μόρια που πάμε εκεί πέρα και χαιρετάμε τα τούρκικα πλοία που κάνουν τις καθημερινές τους περατζάδες; Πρώτα το Καστελόριζο, μετά η Σύμη και μετά εμείς είμαστε αυτοί που πεθαίνουν πρώτοι. Τιμή μας και καμάρι μας.



Καστελοριζο υπηρετησα για ενα μηνα με αποσπαση απο Ροδο 474ΤΔΒΕΘ
98ΣΤ ΕΣΣΟ ΛΧ(ΔΒ)
257

dantouan
15-01-05, 03:43
Παιδια οπως ειχαμε πει και παλιοτερα MHN αναφερετε αριθμους και διακριτικα μοναδων στα post σας...

Αν θελετε πειτε το μερος και το σωμα που υπηρετησατε...

Σε λιγο θα γραφετε και το Α.Σ.Μ. σας στο forum... :evil: :evil: :evil:

George978
15-01-05, 03:48
Φρεγατα Σαλαμις , 245 ημερες πλευσιμες 18 μηνες μεσα. beat this! :mrgreen:

Wolverine
15-01-05, 13:27
Gedo,

474ΤΔΒΕΘ


474 Τάγμα Διαβιβάσεων Εθνοφυλακής Ρόδος. Και στη Τήλο από εκεί μας στέλνανε διαβιβαστές.

69 από 22 αν με λαμβάνεις ανέφερε σήματα μου έτοιμος. :wink:

Gedo
15-01-05, 13:30
474 Τάγμα Διαβιβάσεων Εθνοφυλακής Ρόδος. Και στη Τήλο από εκεί μας στέλνανε διαβιβαστές.

69 από 22 αν με λαμβάνεις ανέφερε σήματα μου έτοιμος. Wink


Στο κεπικ που εδινε αναφορα καθε απογευμα ο διαβιβαατης εκανα αρχιφυλακας για 6 μηνες.

PopManiac
15-01-05, 14:19
Προεδρική Φρουρά Οκτ. 2002 - Ιούλ. 2002, κύριοι! 400 ώρες Σύνταγμα και 5 επίσημα (ήτοι επισκέψεις αρχηγών κρατών)

LemonJelly
15-01-05, 14:37
Φευγω 7 φεβρουαριου Χαιδαρι για διαβιβαστης! Υπηρετησε κανεις εκει? Καλα ειναι? Πειτε μου εντυπωσεις!!

Crosstalk
15-01-05, 14:54
Φευγω 7 φεβρουαριου Χαιδαρι για διαβιβαστης! Υπηρετησε κανεις εκει? Καλα ειναι? Πειτε μου εντυπωσεις!!

Ελα......σειρα 285....απολυθηκα τον Νοεμβρη!
Στρ(ΔΒ) και εγω!
Στο κεντρο ενταξει ειναι....no worries

Μετα αναλογα σε τι μοναδα θα πας και το κυριοτερο "ΤΙ ΣΚΑΤΑ" διοικητη θαχεις! Και το "βυσματακι" σου βεβαια εαν εχει την διαθεση και μπορει να σε βοηθησει!

Λιγο ρολο παιζουν τα οπλα πλεον!

Νικαετός
15-01-05, 15:53
Νέοιιι LOL , 1982 Γ ΕΣΣΟ . ΠΝ = 26 μήνες από τη ζωή μου στη μαμά πατρίδα και εκείνη ? Πάρε 80.000 ευρώπουλα πρόστιμο για να μάθεις ,που θέλεις και επιχείρηση ...και δεν σε λένε Σωκράτη , Γιάννα ή οτιδήποτε άλλο γνωστό LOL . Καλά να πάθω :oops: :oops:

Wolverine
15-01-05, 16:12
Gedo,

Ναι το κεπικ Β΄ αν θυμάμαι καλά στην ψίνθο ήταν. Το κεπικ Α΄ στην έδρα της μεραρχίας στο μοντε σμιθ, το κέντρο εκπομπών πάλι ψίνθο και οι κεραίες στον προφήτη Ηλία. Σε μια περίοδο εμπλοκής του 474 δεν είχαν διαβιβαστή να μας στείλουν και έκανα εγώ τον διαβιβαστή. Ο προηγούμενος με είχε περάσει ταχύρρυθμο εκπαίδευση.

pelasgian
15-01-05, 16:29
Και ένα θεμελιώδες:

Ωτοασπίδες.

Αυτό εξαρτάται από το άτομο. Εγώ που έκανα μπαταριολόγος το πρωί, γραφέας τα απογεύματα και 2-4 περίπολο ή σκοπιά (έκανα πάντα το γερμανικό, το έβαζα στον εαυτό μου!) πίστεψέ ποτέ δεν με ξύπνησε κανένας. Μία φορά ξύπνησα σκεπασμένο με 3 κουβέρτες, γιατί μου είπαν τα παιδιά ότι κοιμήθηκα με το ένα πόδι στο σλιπινμπαγκ και το άλλο στην αρβύλα στο πάτωμα και με βάλαν εκείνοι μέσα (χωρίς να ξυπνήσω!)

Επαναλαμβάνω, μόνο όταν είσαι ΠΡΟΘΥΜΟΣ εσύ πρώτος να κάνεις όλες τις σκατοδουλειές, ΜΟΝΟ τότε κάνεις φίλους στο στρατό. Αυτοί που προσπαθούν να ΛΟΥΦΑΡΟΥΝ τους αυτώνουν όλοι οι άλλοι και ο διοικητής. Σημείωση, όταν ο διοικητής πήρε χαμπάρι μετά από 4 μήνες ότι έκανα όλα τα 2-4, μου τριπλασίασε την άδεια που είχα υπόλοιπη και έφυγα ενάμιση μήνα πιο πριν. Τα λέμε ακόμα στο τηλέφωνο!

Α, επίσης, ο πρώτος σου φίλος είναι αυτός που κοιμάται δίπλα σου, ο επόμενος είναι αυτός που δουλεύεις μαζί (αν είσαι σε εργοστάσιο), ο επόμενος ο θαλαμάρχης, δεκανέας σου κλπ, ο λοχίας σου, μετά ο λοχαγός σου και τελευταίος ο διοικητής. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΜΠΤΕΙΣ την ιεραρχία. Μίλα με όλο το κόσμο, πιάσε φιλίες με όλους, θα έχεις τον ΑΠΕΙΡΟ χρόνο να το κάνεις. Οι έξοδοι είναι μόνο για γυναίκα, αν δεν έχεις, βρες καμιά ντόπια, αλλιώς οι επαγγελματίες δεν είναι ντροπή ;-) Κάνουν τη θητεία ΤΟΣΟ πιο εύκολη! Βρες και μία στάνταρ να σου αρέσει και να είσαι τακτικός, σα να έχεις γκόμενα θα είναι (απλά θα σου κοστίζει ... λιγότερο! :mrgreen:)

NLS
15-01-05, 16:49
ρε παιδιά κάνας τρελός; (οι τρελοί ξέρουν τι λέω)


Κάτι σε "Σχολείο Rangers / χειμώνας του '83" ίσως;

Γιάννης

!? για πες για πες

NLS
15-01-05, 16:50
NLS,

μόνο φλωρομονάδες διάβασα σε όλο το thread


Ε όχι και φλωρομονάδα η μάχιμη ΔΑΝ Τήλου. Τι διάολο τσάμπα μας τα δίνουν τα 209 μόρια που πάμε εκεί πέρα και χαιρετάμε τα τούρκικα πλοία που κάνουν τις καθημερινές τους περατζάδες; Πρώτα το Καστελόριζο, μετά η Σύμη και μετά εμείς είμαστε αυτοί που πεθαίνουν πρώτοι. Τιμή μας και καμάρι μας.

εμ :)

μάλλον θα έχουμε πεθάνει εμείς όμως πριν μάθεις ότι θα γίνει πόλεμος (αν λέμε τώρα ήταν να γίνει) - ποιοί "εμείς" άσε ;)

PopManiac
15-01-05, 17:03
LemonJelly, πάντως ακόμα και Σάμο που έκανα παραμεθόριο και ήταν μάυρο νησί, οι διαβιβαστές την είχαν καλύτερη. Αυτά βέβαια το 2002, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα με τους επαγγελματίες οπλίτες (ΕΠΟΠ) και τις λιγότερες μονάδες. Αλλά, γενικότερα, καλύτερα ΔΒ από ΠΖ!!!

NLS
15-01-05, 17:24
εννοείται

εμάς κλειδώναν την πόρτα και κοιμόντουσαν συνεχώς

Wolverine
15-01-05, 17:30
NLS,

ποιοί "εμείς" άσε


Έχω συγγενή στη Ζ αν σου λέει κάτι.

Rama
15-01-05, 17:56
Προεδρική Φρουρά Οκτ. 2002 - Ιούλ. 2002, κύριοι! 400 ώρες...


Μία φορά μας ντύσανε στον ΛΔ γιατί ο Λ.Ευζώνων τα είχε παίξει και έπαιζε πρόεδρος και κατάλαβα τι σημαίνει "Βάζω τα λευκά"... ΜΑΚΡΙΑ :x

NLS
15-01-05, 18:08
NLS,

ποιοί "εμείς" άσε


Έχω συγγενή στη Ζ αν σου λέει κάτι.

βεβαίως και μου λέει ;)

Rama
15-01-05, 18:26
Μπορείτε να εξηγήσετε και σε μας τους θνητούς τι είναι η Ζ, οι rangers κτλ?

JediMasterMANIAC
15-01-05, 18:43
Και ένα θεμελιώδες:

Ωτοασπίδες.

Αυτό εξαρτάται από το άτομο. Εγώ που έκανα μπαταριολόγος το πρωί, γραφέας τα απογεύματα και 2-4 περίπολο ή σκοπιά (έκανα πάντα το γερμανικό, το έβαζα στον εαυτό μου!) πίστεψέ ποτέ δεν με ξύπνησε κανένας. Μία φορά ξύπνησα σκεπασμένο με 3 κουβέρτες, γιατί μου είπαν τα παιδιά ότι κοιμήθηκα με το ένα πόδι στο σλιπινμπαγκ και το άλλο στην αρβύλα στο πάτωμα και με βάλαν εκείνοι μέσα (χωρίς να ξυπνήσω!)

Επαναλαμβάνω, μόνο όταν είσαι ΠΡΟΘΥΜΟΣ εσύ πρώτος να κάνεις όλες τις σκατοδουλειές, ΜΟΝΟ τότε κάνεις φίλους στο στρατό. Αυτοί που προσπαθούν να ΛΟΥΦΑΡΟΥΝ τους αυτώνουν όλοι οι άλλοι και ο διοικητής. Σημείωση, όταν ο διοικητής πήρε χαμπάρι μετά από 4 μήνες ότι έκανα όλα τα 2-4, μου τριπλασίασε την άδεια που είχα υπόλοιπη και έφυγα ενάμιση μήνα πιο πριν. Τα λέμε ακόμα στο τηλέφωνο!

Α, επίσης, ο πρώτος σου φίλος είναι αυτός που κοιμάται δίπλα σου, ο επόμενος είναι αυτός που δουλεύεις μαζί (αν είσαι σε εργοστάσιο), ο επόμενος ο θαλαμάρχης, δεκανέας σου κλπ, ο λοχίας σου, μετά ο λοχαγός σου και τελευταίος ο διοικητής. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΜΠΤΕΙΣ την ιεραρχία. Μίλα με όλο το κόσμο, πιάσε φιλίες με όλους, θα έχεις τον ΑΠΕΙΡΟ χρόνο να το κάνεις. Οι έξοδοι είναι μόνο για γυναίκα, αν δεν έχεις, βρες καμιά ντόπια, αλλιώς οι επαγγελματίες δεν είναι ντροπή ;-) Κάνουν τη θητεία ΤΟΣΟ πιο εύκολη! Βρες και μία στάνταρ να σου αρέσει και να είσαι τακτικός, σα να έχεις γκόμενα θα είναι (απλά θα σου κοστίζει ... λιγότερο! :mrgreen:)
Παντως οταν κοιμαμαι και κλωτσες να μου ριχνουν δεν ξυπναω αμα δεν θελω!! :ρ αλλα τερμα αυτα εκει υποθετω :ρ.Δεν παω και για καμια 5ημερη ^_^

alpha
15-01-05, 18:48
ρε παιδιά κάνας τρελός; (οι τρελοί ξέρουν τι λέω)


Κάτι σε "Σχολείο Rangers / χειμώνας του '83" ίσως;

Γιάννης

!? για πες για πες

Αν γνωρίζεις για το Σχολείο Rangers ("Καταδρομών", "Αιχμαλώτων" και "Διαφυγής & Επιβίωσης") στη Ρεντίνα του '80, τότε δεν έχω να προσθέσω κάτι. Αν πάλι δε γνωρίζεις, πίστεψέ με, σίγουρα δε θέλεις να μάθεις... :(

Γιάννης
Ανθλγός τότε, στη Β' ΜΚ.

NLS
15-01-05, 19:14
α πες έτσι, που έπιασες το αγγλικό ;) οκ το έπιασα

JediMasterMANIAC
19-01-05, 17:23
ασε που πρεπει να φροντισω τα dslαυτα και τουτα γιατι βαριεμαι κιολας.... αχ αμαν

Gedo
19-01-05, 17:27
Ναι το κεπικ Β΄ αν θυμάμαι καλά στην ψίνθο ήταν. Το κεπικ Α΄ στην έδρα της μεραρχίας στο μοντε σμιθ, το κέντρο εκπομπών πάλι ψίνθο και οι κεραίες στον προφήτη Ηλία. Σε μια περίοδο εμπλοκής του 474 δεν είχαν διαβιβαστή να μας στείλουν και έκανα εγώ τον διαβιβαστή. Ο προηγούμενος με είχε περάσει ταχύρρυθμο εκπαίδευση.



Ψινθος...το μικρο Παρισι :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Undertow
19-01-05, 17:32
jedimaster αναβολή δεν παίρνεις;
γιατι και μένα μου ρθε το χαρτί για να παρουσιστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.