PDA

Επιστροφή στο Forum : Φανταρίστικα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

opimis
25-09-05, 06:48
5 μηνες παλιοψαρα ακομα!!


Γεια σας παιδες ΕΒΡΟΣ ΤΕΛΟΣ ^_^

4 μηνακια ακομα :ρ

Καλή αναφορά!:thumbsup1

Άντε καλός πολίτης!

JediMasterMANIAC
16-10-05, 18:29
δεν την παλευω 3 και μισο μηνες !! :Ρ

Νικαετός
16-10-05, 21:26
Κουράγιο Jedi !

opimis
18-10-05, 07:05
Κουράγιο! Όταν απολύεσαι θα έρχεται το καλοκαίρι! :cool:

ΕΡΜΗΣ
22-10-05, 01:53
Αλλοι είχανε τσατσάρες και σπάγανε δόντια (παλιά) για να μετράνε τους μήνες που απομένουν. Αλλοι μεταγενέστερα είχαν κάτι φαιοπράσινα κορδόνια και φτιάχνανε κόμπους για τον ίδιο λόγο.
Μόλις παρατήρησα ότι ο φίλος ο Jedi πρέπει να μετράει του μήνες αποτυπώνοντας τους στο φόρουμ :lol:

Κράτα γερά, τώρα που έφαγες τον δράκο θα κολλήσεις στην ουρά ; Επίσης να ξέρεις ότι τις τελευταίες μέρες (περίπου 10-20) πριν την απόλυση, με κάποιο μαγικό τρόπο θα σου έχει φύγει όλο το άγχος και η πίεση. Ίσως γιατί ξέρεις ότι έχεις κατέβει μία κορυφή ενός βουνού και είσαι τόσο κουρασμένος που είναι αδύνατον να ανέβεις ξανά πάνω αλλά ταυτόχρονα το σώμα σου τραβιέται προς τα κάτω από τη βαρύτητα. Προς το τέλος ξεχνάς τη κούραση γιατί βλέπεις ότι μπροστά σου είναι η πεδιάδα. Πωπω τι λέω βραδυάτικα πάλι :twisted:

Desperado
31-10-05, 12:11
παιδια μημπως ξερει να μου πει κανεις στα σιγουρα ποτε μπαινει η επομενη σειρα στο πολεμικο ναυτικο? Απο το ρουφ μου ειπαν αρχες ιαν. αλλα αλλα ατομα επιμενουν πως ειναι αρχες φεβρ.

θανκς

maxcp
31-10-05, 12:14
παιδια μημπως ξερει να μου πει κανεις στα σιγουρα ποτε μπαινει η επομενη σειρα στο πολεμικο ναυτικο? Απο το ρουφ μου ειπαν αρχες ιαν. αλλα αλλα ατομα επιμενουν πως ειναι αρχες φεβρ.

θανκς

μπες www.omhroi.gr www.army.gr κ βρές το..
αν θυμάμαι καλά ΓΕΝΑΡΗ

apok
31-10-05, 12:37
Δε μπαίνουν πια ανα 2μηνο??

maxcp
31-10-05, 12:49
Δε μπαίνουν πια ανα 2μηνο??
οχι..
αυτοι που κόψαν αναβολή ως 31 οκτ στρατό ξηράς,μπαίνουν Φλεβάρη κοκ

apok
31-10-05, 13:00
Tι σχέση έχει η αναβολή?
Εγώ ρώτησα αν παίρνουν ανα 2μηνο όπως παλιά ( 6 σειρές το χρόνο ) ή αν έχει αλλάξει αυτό!!

maxcp
31-10-05, 13:11
Tι σχέση έχει η αναβολή?
Εγώ ρώτησα αν παίρνουν ανα 2μηνο όπως παλιά ( 6 σειρές το χρόνο ) ή αν έχει αλλάξει αυτό!!

τωρα παίρνουν 4 φορες τον χρόνο

sallax
31-10-05, 13:15
εδώ κ καιρό μπαίνουν 4 σειρές το χρόνο, ανά τρίμηνο. στα σάιτ που λέει παραπάνω ο μαξσπ τα εξηγεί όλα.

apok
31-10-05, 13:24
Από τότε που πήγα εγώ ( ρίχναμε με σφεντόνες και κρατάγαμε δόρυ ) έχουν αλλάξει πολλά φαίνεται

WAntilles
31-10-05, 14:07
Σήμερα αντί για τουφέκια έχουνε πλέον blaster rifles και αντί για ξιφολόγχες έχουνε φωτολόγχες. :mrgreen:

maxcp
31-10-05, 14:18
Σήμερα αντί για τουφέκια έχουνε πλέον blaster rifles και αντί για ξιφολόγχες έχουνε φωτολόγχες. :mrgreen:

οι Δανοί έχουν για τους φαντάρους τους (εθελοντές)μαξιλαράκια με mp3...
εμείς ακόμα ξιφολόγχες κ ο bush ετοιμάζει ρομπότ-πολεμιστές(χωρίς πλάκα)...


Υ.Γ. οι παπάδες ξυρίζονται???(τωρα που υπηρετούνι...)

maxcp
15-11-05, 05:24
Το φθινόπωρο του 2004 ο Νίκος Μπαλτούκας κλήθηκε να υπηρετήσει εφεδρική θητεία πέντε ημερών στην άσκηση «ΑΝΤΑΙΟΣ 2004». Αρνήθηκε όμως να παρουσιαστεί για λόγους που «επιβάλλει η ιδεολογική μου ταυτότητα και η ταξική μου θέση», όπως αναφέρει σε δήλωσή του. Η άρνησή του αυτή προκάλεσε τη δίωξη του για ανυποταξία και στη συνέχεια την καταδίκη του, στις 18 Μαΐου, από το Στρατοδικείο Ξάνθης σε φυλάκιση 15 μηνών με αναστολή.

Ο ελληνικός στρατός σταθερά καταστέλλει κάθε έννοια προσωπικότητας και αναπαράγει την κοινωνική ταξική ιεραρχία. Παράλληλα, εκστρατεύει μαζί με τους άλλους ΝΑΤΟϊκούς στρατούς στα Βαλκάνια, στο Αφγανιστάν και στον Περσικό κόλπο. Την ίδια στιγμή τα στρατοδικεία συνεχίζουν να καταδιώκουν πολίτες επειδή αρνούνται να ενταχθούν σ’ αυτό το μηχανισμό. Χαρακτηριστικές περιπτώσεις είναι η ποινή των 3,5 χρόνων χωρίς αναστολή στην οποία καταδικάστηκε πρωτόδικα ο θρησκευτικός αντιρρησίας Μ. Σωτηριάδης, καθώς και ο φαύλος κύκλος των καταδικών και των διώξεων σε βάρος του «παλαίμαχου» αντιρρησία συνείδησης Λ. Πετρομελίδη και του πρώτου επαγγελματία οπλίτη που αρνήθηκε να συνεχίσει να υπηρετεί στις ένοπλες δυνάμεις, Γ. Μοναστηριώτη.


Όλα αυτά αποτελούν συνέπεια της ελλιπούς αναγνώρισης του δικαιώματος στην αντίρρηση συνείδησης στην Ελλάδα, που δεν επιτρέπει σε όσους υπηρετούν ή έχουν κάνει στρατιωτική θητεία να ζητήσουν να αναγνωριστούν ως αντιρρησίες ενώ από την άλλη επιτρέπει σε όσους εκπληρώνουν την (τιμωρητική) εναλλακτική κοινωνική υπηρεσία να αλλάξουν συνείδηση και να πάνε στο στρατό. Αυτή η ελλιπής κατοχύρωση έρχεται σε ευθεία αντίθεση με τις αποφάσεις, τις συστάσεις και τα ψηφίσματα διεθνών οργανισμών (ΟΗΕ, Συμβούλιο της Ευρώπης, Ευρωκοινοβούλιο) που θεωρητικά η χώρα έχει δεσμευτεί να σέβεται.


Ο Ν. Μπαλτούκας, οικοδόμος με συνεπή πολύχρονη πολιτική, συνδικαλιστική και κοινωνική δραστηριότητα δήλωσε στο στρατοδικείο ότι η άρνησή του εκφράζει την αντίθεσή του τόσο στην εξυπηρέτηση στόχων που δεν αποβλέπουν στην υπεράσπιση της εδαφικής ακεραιότητας της χώρας όσο και στο καθεστώς ομηρίας των πολιτών μετά το τέλος της στρατιωτικής θητείας (που ο ίδιος έχει εκπληρώσει ως ναρκαλιευτής το 1990-91), με ότι αυτό συνεπάγεται για την καθημερινή τους ζωή, τις επαγγελματικές και οικογενειακές τους υποχρεώσεις. Η εκδίκαση της έφεσης του στο Πενταμελές Αναθεωρητικό Στρατοδικείο Θεσσαλονίκης ορίστηκε για τις 16 Νοεμβρίου 2005, παραμονή της επετείου του Πολυτεχνείου, δημιουργώντας εύλογους συνειρμούς


• Να απαλλαγεί πλήρως ο Νίκος Μπαλτούκας

• Να σταματήσουν οι διώξεις και οι κυρώσεις σε βάρος των αντιρρησιών συνείδησης

• Να αναγνωριστεί το δικαίωμα της αντίρρησης συνείδησης κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος της στρατιωτικής θητείας

• Αντίσταση στον πόλεμο και τον ιμπεριαλισμό


Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΛΤΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ
ΟΛΟΙ/ΕΣ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ, ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΔΙΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (οδός Καυταντζόγλου, παραπλεύρως ΕΤ3).


ΣYNΔEΣMOΣ ANTIPPHΣIΩN ΣYNEIΔHΣHΣ
Tσαμαδού 13A, Aθήνα • Tηλ. 6944 542228, 210 3813928 • e-mail: greekco@hotmail.com

14/11/2005




http://www.nationmaster.com/cat/Military
η Ελλάδα είναι ένα απέραντο ΚΑΡΑΒΑΝΕΙΟ…

JediMasterMANIAC
03-12-05, 14:58
Σήμερα αντί για τουφέκια έχουνε πλέον blaster rifles και αντί για ξιφολόγχες έχουνε φωτολόγχες. :mrgreen:
εμενα για καποιο λογο μου τα πηραν οταν καταταχθηκα και ειπαν οτι θα μου τα δωσουν οταν απολυθω :/
λες να απαγορευονται ακομα?
btw ΛΕΛΕ 2 μηνες :ρ

stasky
15-12-05, 17:16
Παιδιά απλά να συνδράμω στη συζήτηση για τις σειρές του Ναυτικού ότι εγώ απολύθηκα πριν ένα μήνα περίπου και μέσα στο 2005 έμπαινε και μία σειρά ανά δίμηνο, δηλαδή είχαμε σειρές Ιανουάριο, Μάρτιο, Μάιο, Ιούλιο, Σεπτέμβρη και Νοέμβρη. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι για το 2006, το 2004 είχε 4 σειρές μόνο λόγω Ολυμπιακών Αγώνων και αυτό δημιούργησε τεράστιο πρόβλημα στο Ναυτικό...

JediMasterMANIAC
18-12-05, 17:46
Λοιπον γκαιζ
επειδη συντομα απολυωμαι κ επειδη δεν εχ τον χρονο να ψαξω( κ βαριεμαι) θελω ενα προσφατο κειμενο ή ουρλ που να λεει τιμες για ντι ες ελ κ γνωμες για φορεις ... καπου μαζεμενα τελως παντων ιανουαριο ξανακανω ετηση για 1 μεγκαμπιτ ^_^

harrygr
18-12-05, 18:39
ΤΘ κανένας από εδώ?

sdikr
18-12-05, 20:29
ΤΘ κανένας από εδώ?

Αρκετοί θα έλεγα, οδηγό έχουμε, αρχηγό έχουμε, τεχνικό έχουμε, για πυροβολητή δεν ξέρω :cool:


Λοιπον γκαιζ
επειδη συντομα απολυωμαι κ επειδη δεν εχ τον χρονο να ψαξω( κ βαριεμαι) θελω ενα προσφατο κειμενο ή ουρλ που να λεει τιμες για ντι ες ελ κ γνωμες για φορεις ... καπου μαζεμενα τελως παντων ιανουαριο ξανακανω ετηση για 1 μεγκαμπιτ ^_^

http://www.adslgr.com/features/ispsdirectory/ispindex.php

harrygr
18-12-05, 21:10
Αρκετοί θα έλεγα, οδηγό έχουμε, αρχηγό έχουμε, τεχνικό έχουμε, για πυροβολητή δεν ξέρω :cool:

Ψηλά... ψηλά... τα μαύρα τα μπερέ... δεν τα... δεν τα... δεν τα νικούν ποτέ!!!

Νικαετός
18-12-05, 22:32
Αρκετοί θα έλεγα, οδηγό έχουμε, αρχηγό έχουμε, τεχνικό έχουμε, για πυροβολητή δεν ξέρω :cool:



http://www.adslgr.com/features/ispsdirectory/ispindex.php


Φήμες πως στην θέση των οβίδων υπάρχουν Γεωργιάδη και Μαλαματίνες , ελέγχονται ως ανυπόστατες :-k :-k

gravis
23-12-05, 02:19
παιδια εγω ημουν καρακώλι;) , πειραζει που σας έγραφα επειδη δεν εισασταν προβλεπόμενοι? :haha

sdikr
23-12-05, 02:30
παιδια εγω ημουν καρακώλι;) , πειραζει που σας έγραφα επειδη δεν εισασταν προβλεπόμενοι? :haha

Εγώ πείραζει που σε είχα γραμένο γιατί είσουν .........................

(πλάκα κάνω, αλλά ποτέ δεν τόλμησε να μου την πει ΑΣ)

gravis
24-12-05, 00:43
Εγώ πείραζει που σε είχα γραμένο γιατί είσουν .........................

(πλάκα κάνω, αλλά ποτέ δεν τόλμησε να μου την πει ΑΣ)

Γιατι να σου την πει, αν ήσουν ενταξει? μην σου πως στην πλειοψηφια των περιπτωσεων χαριζαμε .

JediMasterMANIAC
25-12-05, 19:55
ΤΘ κανένας από εδώ?
εγς αλλα οχι για πολυ :ρ

JediMasterMANIAC
25-12-05, 19:56
Αρκετοί θα έλεγα, οδηγό έχουμε, αρχηγό έχουμε, τεχνικό έχουμε, για πυροβολητή δεν ξέρω :cool:



http://www.adslgr.com/features/ispsdirectory/ispindex.php
εντ θενξ μαν!!!

daskalos
10-01-06, 20:48
Επειδη διαβαζω τα γραφομενα απο τους φιλους,εχω να πω πως κατα τη γνωμη μου πως ο στρατος ειναι μια μικρογραφια της κοινωνιας μας.Ρουφιανοι και λουφαδοροι στο στρατο θα ειναι και σαν πολιτες το ιδιο.
Οι προβληματικοι στην κοινωνια μας θα ειναι και προβληματικοι στο στρατο.Συνηθως οι πολυ καλομαθημενοι,βουτυροπαιδα η παιδια που δεν δουλεψαν ποτε τους εχουν τα προβληματα.Σε οσους εχουν ζησει και δουλεψει στην κοινωνια και δεν τα εχουν βρει ολα ετοιμα , η θητεια τους φενεται(ειδικα σημερα)αστεια.Λιγο υπομονη κανεις σε μερικα πραγματα και μεχρι να το καταλαβεις απολυθηκες.Απαραιτητα εινα ινα εχεις και καλη διαθεση γιατι αν εισε καρμιρης τοτε θα σε παρει απο κατω και θα σου φαινονται ολα στραβα.
Αλλα μη διαχωριζουν μερικοι το στρατο απο την Ελληνικη κοινωνια!!Μαλιστα ο στρατος κατα τη γνωμη μου δουλευει πολυ καλυτερα απο πολλους αλλους τομεις!!Αυτη η πειθαρχια οπου υπαρχει και η συναδελφικοτητα δεν υπαρχει πουθενα αλλου στην κοινωνια!!
Ας χαλαρωσουν λοιπον μερικοι και να μην επηρεαζουν τους ανυποψιαστους!!
Μακαρι να μην ειχαμε στρατο αλλα δυστυχως δεν εχουμε γειτονες τους Ολανδους και τους Βελγους!!Εχουμε τους Τουρκους,Αλβανους και Σκοπιανους!!
http://www.army.gr/html/GR_Army/dieuthinseis/DIT/images/keth_index.gif

kubiak
10-01-06, 21:24
.


Αλλα μη διαχωριζουν μερικοι το στρατο απο την Ελληνικη κοινωνια!!Μαλιστα ο στρατος κατα τη γνωμη μου δουλευει πολυ καλυτερα απο πολλους αλλους τομεις!!Δε θα μπορούσα να διαφωνήσω περισσότερο.
Ένα απέραντο μπορντέλο είναι.
Έχεις υπόψιν σου ότι υπάρχουν άνθρωποι που διοικούν οι οποίοι έχουν ιατρικώς αποδεδειγμένα διαταραγμένη ψυχολογία;


Αυτη η πειθαρχια οπου υπαρχει και η συναδελφικοτητα δεν υπαρχει πουθενα αλλου στην κοινωνια!!Έχει πήξει στην πειθαρχία και στη συναδελφικότητα το στράτευμα... Πρώτα είναι το συμφέρον του καθενός και μετά όλα τα άλλα.


Ας χαλαρωσουν λοιπον μερικοι και να μην επηρεαζουν τους ανυποψιαστους!!Δεν λέμε ότι θα πεθάνει κανείς στη θητεία.
Προσωπικά όμως θα ψήφιζα να μην πάει κανένας να γίνει δούλος σε όλα αυτά τα μπάζα (για να μην εκφραστώ χειρότερα) που λέγονται υπαξ και αξ και να δουλεύει τσάμπα.
Οφέιλω να παραδεχτώ ότι υπήρχαν και μερικοί άνθρωποι που άξιζαν πραγματικά, αλλά ήταν λίγοι...
Άσε μην αρχίσω να λέω γιατί είναι δημόσιο το φόραμ...


Μακαρι να μην ειχαμε στρατο αλλα δυστυχως δεν εχουμε γειτονες τους Ολανδους και τους Βελγους!!Εχουμε τους Τουρκους,Αλβανους και Σκοπιανους!!Και στα ίμια κατεβάσαμε και τη σημαία από Ελληνικό έδαφος...
Όχι ότι θα ήταν σοφότερο να την αφήσουμε, αλλά πολλές φορές κάποια πράγματα δεν εξαρτώνται από το το ποιος έχει μεγαλύτερο όπλο...

.

touristen
11-01-06, 01:31
Αρκετοί θα έλεγα, οδηγό έχουμε, αρχηγό έχουμε, τεχνικό έχουμε, για πυροβολητή δεν ξέρω :cool:



http://www.adslgr.com/features/ispsdirectory/ispindex.php

Εδώ. εδώ πυροβολητής, ΤΕΒ-ΠΑΡ

269, 2000ΣΤ.

Θήβα
147 ΤΕ (Καμπί,Χϊος "Ουργία")
Τ/ΓΕΣ

Ήταν κανείς στο περιβόητο "Καμπί" με τον infamous υπόδικα Καπριδάκη, γνωστότερο ως "το μουστάκι"???:p

vasper
11-01-06, 14:04
Αρχικά ΤΘ, αλλά μετά ΤΕΝΞ.

maxcp
13-01-06, 11:33
διαβιβάσεις τι λέει?

tzanerman
16-01-06, 19:36
Εξαρταται που θα πας και τι ειδικοτητα θα παρεις... Αν εισαι χειριστης των ασυρματων πλατης (δεν θυμαμαι πως τους ελεγαν) θα τρεχεις και εσυ οπου υπαρχει ασκηση...

WAntilles
16-01-06, 19:41
Αν εισαι χειριστης των ασυρματων πλατης (δεν θυμαμαι πως τους ελεγαν) θα τρεχεις και εσυ οπου υπαρχει ασκηση...

Και μάλιστα θα τρέχεις ΑΣΑΠ :haha

Cafeeine
16-01-06, 20:08
Οπως τα λέει ο Tzanerman είναι, άκου απο ενα ΧΑΜένο (ΧΑΜ=Χειριστής Ασυρματων Μέσων. Εκανα και βραχονήσια, οι "σειρήνες στο αιγαίο" μου ξύπνησαν μνημες, τουλάχιστον μέχρι που φάνηκάν τα "σώματα" :lol: )

BlindG
16-01-06, 21:33
ΣΤΡ(ΤΘ) ΨΑΡΟΒΑΡΚΑΣ ΓΡΑΣΟΠΟΝΤΙΚΑΣ 98 Ε ΕΣΣΟ ΔΙΑΤΑΞΤΕ!!!! :viking:dwarf:viking:dwarf:viking:dwarf
ΥΠΗΡΕΤΗΣΑΣ ΕΙΣ ΤΗΝ 98 ΕΑΡΜΕΘ ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ!!!:viking:viking:viking

Επισκευαί παντός τύπου ασυρμάτων, rackal κτλ, τηλεφώνων και άμα θέλετε βγάζουμε και το άρμα μια βολτούλα στον όρχο για λίγες επιτόπιες περιστροφές μέχρι να σπάσουμε κάνα πέδιλο και να μας κυνηγάει ο ΑΠΜΑ.:viking:viking:viking

tzanerman
16-01-06, 23:52
Κακως μπηκα και διαβασα εδω μεσα... Κανεις αλλος Π/Ν;

stardust
17-01-06, 04:18
ΣΤΡ (ΔΒ) 115 (75B) 28 Μηνες Κορινθο Χαιδαρι Καβαλα Κομοτηνη Χιο.

tzanerman
17-01-06, 22:04
28 μηνες! Χαρα στα χρονια σου φιλε Σταρνταστ...

stardust
18-01-06, 00:05
Και να φανταστεις οτι ειμαστε η πρωτη σειρα που απολυοταν καλοκαιρι και δεν εφαγε και 2 μηνες επι πλεον (30 μηνες οσοι απολυθηκαν καλοκαιρι 75 και 76) .Επιστρατευση γαρ.

JediMasterMANIAC
02-02-06, 13:18
απολυωμαι ! ^_^ στις 7 μεχρι κ ντιεςελ εβαλα ... ο πΟΤΕ με νεργοποιησε σε 1 24ωρο :/ δεν το περιμενα :ρ

brwmogazos
09-02-06, 22:51
124 ΠΒΕ Τριπολη Ε 05

απολυ8ηκα τον Νοεμβρη.
Ειδικοτητα Στρατευσιμος Σμηνιας Αμυνης Αεροδρομιων...

Στις μοιρες Νεοσυλλεκτων Εκπαιδευτης ημουν 3η ΜΕΝ για να ειμαι πιο συγκεκριμενος.

Στανταρτ ξαναπηγαινα στρατο...ξεγνοιασια και γελια καλα...

Crosstalk
09-02-06, 23:55
Σε κανα χρονο που θα μας τελειωσουν οι κληρωτοι για Ναυτικο και Αεροπορια, να σας δω ποσο καλα θα περνατε σε Εβρο και Νησια με τα καραβανια να σας ζαλιζουν! :p

Ο bro παρουσιαζεται την Δευτερα (13/02) ΣΠαρτη ΚΕΕΜ! κανας αλλος για εκει?!

DieSeLgone
11-02-06, 00:16
Για όσους έχουν αφήσει πίσω τις απόκριες... :rolleyes:
288 Γ' ΕΣΣΟ
Τρίπολη - Παπάγου - Λήμνος - Παπάγου
Λχίας (ΣΝ)
(ε ρε να βλέπεις τους λοχαγούς να τρέμουν...) :D :D

Για όσους δεν έχουν ντυθεί ακόμα μασκαράδες... :cool:
Πάρτε το χαβαλετζίδικα, σαν κατασκήνωση αν δεν είστε ήδη στον... παράδεισο!!
(ναυτικό,αεροπορία)
Και επείδή είναι απίστευτο χάσιμο χρόνου, φροντίστε να εκμεταλλευτείτε την κάθε στιγμή για να κάνετε κάτι χρήσιμο (π.χ. διαβάστε κανένα βιβλίο, κάντε γυμναστική, χαιρετίστε τον Διοικητή με το αριστερό χέρι... :lol: )
Τώρα εγώ τα λέω εγώ τα ακούω... Μην μασάτε όμως... τα λελεδόνια είναι κοντά...
λέλε λέλε λέλε λέλε λέλε λέλε λέλε λέλε.....

moschino
12-02-06, 00:19
Εγω παντως θελω να ευχαριστησω το πολεμικο ναυτικο γιατι χαρις σε αυτο εμαθα πολυ καλα
... να λουφαρω, να λεω ψεματα, να πλαστογραφω, να εμπλουτισω το ρεπερτοριο μου στις διακαιολογιες, να "χωνω" τον αλλον, να κλεβω, να τεμεπελιαζω, να βαριεμαι, ..κτλ
95Γ με κεφαλαια γραμματα (λειπει ενα "τα" για να κανει ριμα.. νομιζω οτι ξερετε που θα το βαλετε;) )

Kirril
23-02-06, 20:45
Hi κάποιοι παλιοί μπορεί να με θυμούνται είχα παρουσιαστεί Χαϊδάρι μετά από μια συνάντηση μας περιπου 1 χρόνο και κάτι μέρες πριν.Ως Δόκιμος που λέτε τώρα επαναπατρίστικα εδώ και 1 εβδομάδα ύστερα απο 5 μήνες Κρήτη και 6 μήνες Ορεστειάδα !!!

XTCgr
08-03-06, 22:30
293 - 2005 Δ ΕΣΣΟ... μακρυά απο το 526 Μ/Κ ΤΠ, αποφύγετε το...καλύτερα σε καποια απομονωμένη περιοχή του έβρου πχ Προβατώνας παρά σε μονάδα δίπλα στην Αλεξ/πολή με άπειρο τρέξιμο και "σπασαρχιδισμό"

PANTOU
27-04-06, 20:15
Εδω Π/ν Απο Β/2004.
Μετα Απο Πορο Κατευθειαν Κρητη-χανια-καλαμι Σε Φυλακιο. Δεν Μπορουσα Να Φανταστω Και Καλυτερη Θητεια
Απο Τισ Καλυτερεσ Περιοδουσ
Καλοκαιρι-θαλασσα-παραλια-καλη Παρεα

Nakraal
29-04-06, 12:08
ΣΤΡ(ΤΘ) ΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ της 2000Α ΕΣΣΟ παρουσιάζομαι στην πρωινή αναφορά της ίλης κε ίλαρχε της ίλης για να σας αναφέρω πως είμαι αναφερόμενος από τον επι λοχία ********* γιατί έβρισα τον Μάγειρα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.