PDA

Επιστροφή στο Forum : Windows XP Service Pack 3



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

Tiven
01-06-08, 23:37
Ναι αλλα εχθες μου ηρθε κανονικα προσωπικο μνμ για μια ποινη. πως το ρυθμιζω?

Πίνακας ελέγχου > Επεξεργασία επιλογών > Προσωπικά μηνύματα > Ενεργοποίηση προσωπικών μηνυμάτων


και απενεργοποιείς το επόμενα 1 κουτάκι. Λήψη προσωπικών μηνυμάτων μόνο από τις επαφές σας και τους συντονιστές.

nnn
01-06-08, 23:37
Πίνακας Ελέγχου Χρήστη-->Επεξεργασία επιλογών,προσωπικά μηνύματα.

fits79
02-06-08, 00:19
Nixori Ακόμα δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα. όταν μπορέσω θα σου πω κάτι ιδιωτικά.

Hunter 85
02-06-08, 17:48
Nixori Ακόμα δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα. όταν μπορέσω θα σου πω κάτι ιδιωτικά.

Εισαι έτοιμος

21century
02-06-08, 19:39
Στο φορητό μου που αργέι στην εκκίνηση, επειδή εγκατέστησα το sp3 απο το windows update δηλαδή μονο τα 70ΜΒ λέτε ότι θα ήταν καλυτερα να κάνω Επαναφορά και να το περάσω ολόκληρο θα έχω αποτελέσματα? Το έχει δοκιμάσει κανένας φίλος από το φόρουμ?

tsigarid
02-06-08, 20:06
Καμία διαφορά. Ανασυγκρότηση έκανες;

razorblade1100
02-06-08, 20:07
κανε και registry clean.
εγω μετα την αναβαθμιση ειχα βρει 189 προβληματα στην registry. :p (χωρις να εχω πειραξει τιποτα αλλο)

dim12
02-06-08, 21:15
παιδια σε γενικες γραμμες δημιουργει προβληματα το sp3?επισης αλλαζει την εμφανιση προς vista?
και τελος:επειδη θα κανω αναγκαστικα φορματ και θα βαλω windows xp sp1 μετα να βαλω sp2 κ μετα το 3 ή κατευθειαν το 3?

razorblade1100
02-06-08, 21:24
αλλαζει την εμφανιση προς vista?
οχι μενει ιδια

επειδη θα κανω αναγκαστικα φορματ και θα βαλω windows xp sp1 μετα να βαλω sp2 κ μετα το 3 ή κατευθειαν το 3?
το sp3 μπορεις να το βαλεις κατευθειαν μονο οταν ειναι η πληρης εκδοση (των 300κατι MB) και οχι η μικρη των 70 κατι.
και δεν θα εχει προβλημα.

euri
02-06-08, 21:25
παιδια σε γενικες γραμμες δημιουργει προβληματα το sp3?επισης αλλαζει την εμφανιση προς vista?
και τελος:επειδη θα κανω αναγκαστικα φορματ και θα βαλω windows xp sp1 μετα να βαλω sp2 κ μετα το 3 ή κατευθειαν το 3?

Προβλήματα έχουν αναφερθεί από αρκετό κόσμο, αλλά επίσης από αρκετό κόσμο έχει αναφερθεί ότι δεν αντιμετώπισαν προβλήματα.

Όχι, δεν αλλάζει η εμφάνιση. Υπάρχουν άλλα εργαλεία τρίτων που αναλαμβάνουν να κάνουν το desktop των ΧΡ να μοιάζει με vista. Ψάξτε για το Vista Transformation Pack μεταξύ άλλων.

Το κάθε service pack περιλαμβάνει όλες τις ενημερώσεις μέχρι τη στιγμή της έκδοσής του. Επομένως μπορείτε κατευθείαν από το SP1 να περάσετε στο SP3. Επίσης, μπορείτε να δημιουργήσετε ένα CD εγκατάστασης Win XP3 SP3 με την τεχνική του slipstreaming.

jpan
02-06-08, 21:27
Σε γενικές γραμμές δεν αλλάζει κάτι στην εμφάνιση των ΧΡ. Επίσης καλό είναι να βάλεις αρχικά το SP2 και μετά το SP3.

dim12
02-06-08, 21:37
thanks παιδια!νομιζα οτι θα αλλαζε την εμφανιση!τελοςπαντων?ποιο vista costumization μου προτεινεται ελαφρυ?

euri
02-06-08, 21:41
Επίσης καλό είναι να βάλεις αρχικά το SP2 και μετά το SP3.

Αυτό είναι προτεινόμενη τακτική από τη Microsoft;

emeliss
02-06-08, 21:49
Αυτό είναι προτεινόμενη τακτική από τη Microsoft;
Για τα xp media center edition, ναι. Για τα απλά θέλει μόνο το service pack 1a.

euri
02-06-08, 21:58
Εδώ (http://support.microsoft.com/kb/322389) αναφέρει ως προαπαιτούμενο το SP1a.

Για την έκδοση Media Center Edition δεν αναφέρει κάτι.

emeliss
02-06-08, 22:07
Για την έκδοση Media Center Edition δεν αναφέρει κάτι.
http://download.microsoft.com/download/c/d/8/cd8cc719-7d5a-40d3-a802-e4057aa8c631/relnotes.htm

Και βέβαια το SP1 δεν είναι ίδιο με το SP1a. Μην τα μπερδέψουμε.

euri
02-06-08, 22:15
http://download.microsoft.com/download/c/d/8/cd8cc719-7d5a-40d3-a802-e4057aa8c631/relnotes.htm

Τι άλλο θα δούμε... :stunned:


Και βέβαια το SP1 δεν είναι ίδιο με το SP1a. Μην τα μπερδέψουμε.

Ναι, πολύ σωστά. :oneup:

Hunter 85
02-06-08, 22:16
Εδώ (http://support.microsoft.com/kb/322389) αναφέρει ως προαπαιτούμενο το SP1a.

Για την έκδοση Media Center Edition δεν αναφέρει κάτι.


Σε γενικές γραμμές δεν αλλάζει κάτι στην εμφάνιση των ΧΡ. Επίσης καλό είναι να βάλεις αρχικά το SP2 και μετά το SP3.


thanks παιδια!νομιζα οτι θα αλλαζε την εμφανιση!τελοςπαντων?ποιο vista costumization μου προτεινεται ελαφρυ?


Αυτό είναι προτεινόμενη τακτική από τη Microsoft;

Παιδια τυχον antivirus ή internet security(εχω το Panda is 2008) τα απενεργοποιησατε οταν το κατεβάσατε?

........Auto merged post: nixori πρόσθεσε 0 λεπτά και 36 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Επισης να κάνουμε σημειο επαναφορας ή δημιουργείται αυτοματα?

adolf
02-06-08, 23:44
Το οποιο antivirus & Firewall που ειναι σε σουίτα οπως το Panda το κανεις disable ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

razorblade1100
03-06-08, 10:28
Επισης να κάνουμε σημειο επαναφορας ή δημιουργείται αυτοματα?
σημειο επαναφορας γινεται αυτοματα
και εγω εκανα το update σε SP3 με το nod32 ενεργοποιημενο χωρις προβλημα αν και καλυτερα να ειναι κλειστο.

Hunter 85
03-06-08, 21:30
σημειο επαναφορας γινεται αυτοματα
και εγω εκανα το update σε SP3 με το nod32 ενεργοποιημενο χωρις προβλημα αν και καλυτερα να ειναι κλειστο.

Εισαι ευχαριστημένος απο το sp3?ειδες διαφορα ή απλα ενημέρωση για λόγους ασφάλειας?
Απο το NOD 32 εισαι ευχαριστημένος?

razorblade1100
03-06-08, 22:10
Εισαι ευχαριστημένος απο το sp3?ειδες διαφορα ή απλα ενημέρωση για λόγους ασφάλειας?
γιατι να μην ειμαι? σιγα εφοσον σχεδον καμια αλλαγη(αρνητικη η θετικη) δεν παρατηρησα και εφοσον βελτιωνει καπως την ασφαλεια

Απο το NOD 32 εισαι ευχαριστημένος?
νομιζω πως ειναι εξαιρετικο. και το λεω αφου εχω χρησιμποιησει το επιβαρυντικο kaspersky, το σχετικα καλο avast,
το γελοιο norton , to ψιλομετριο McAfee.
το nod32 επιβαρυνει στο ελαχιστο το συστημα μου και σε συνδιασμο με το spyware doctor (μονο για σκαναρισμα), το spybot search and destroy και το firewall του μοντεμ δεν εχω κανενα προβλημα εδω και πολυυ καιρο. :)

opener
04-06-08, 11:49
Microsoft opens up on XP SP3 Flash 'bug'
Some XP users require Microsoft security update

Microsoft has finally broken its silence over concerns from users that Windows XP Service Pack 3 (SP3) may be vulnerable to online attacks by revealing which XP users need to upgrade their Adobe Flash Player software...

...However some people who build new XP systems using SP3 will need to update their software. "A new system built using a copy of Windows XP with SP3 integrated will install the original Flash 6 that shipped with Windows XP Gold and will need MS06-069 installed from Windows Update," Microsoft said.

They should, however, be running the latest version of the player, 9.0.124.0, which includes bug fixes that protect against an attack currently being used by criminals....

...Users can find out if their PCs are running the latest version of the player by checking with the Adobe website.
http://www.adobe.com/products/flash/about/


http://www.pcadvisor.co.uk/securityadvisor/news/index.cfm?newsid=13269&sa

edit:


XP SP3 omits critical security update.
While it doesn't install vulnerable version of Flash, it doesn't update Flash either.

http://www.computerworld.com/action/article.do?command=viewArticleBasic&articleId=9093338

adolf
04-06-08, 13:44
Αρχισε πάλι η γνωστή & παληά πονεμένη ιστορία της MS με τα BUGS & τα Fixes των bugs.
Δυστυχώς ειναι κάτι απο το οποίο τουλάχιστον προς το παρόν δεν γλυτώνουμε.

joeyGR
04-06-08, 21:25
μου φαινεται καλα κανω και καθομαι με τα Sp2..:p

Hunter 85
04-06-08, 21:27
μου φαινεται καλα κανω και καθομαι με τα Sp2..:p

Μου εχουν δημιουργηθεί τόσες απορίες που το σκέφτομαι. Εχω πάει 5 φορές να ξεκινήσω το κατέβασμα και το σταματώ

joeyGR
04-06-08, 21:29
Μου εχουν δημιουργηθεί τόσες απορίες που το σκέφτομαι. Εχω πάει 5 φορές να ξεκινήσω το κατέβασμα και το σταματώ

μια απο τα ιδια και γω, λυγιζω τελευταια στιγμη :p

razorblade1100
04-06-08, 21:47
Μου εχουν δημιουργηθεί τόσες απορίες που το σκέφτομαι. Εχω πάει 5 φορές να ξεκινήσω το κατέβασμα και το σταματώ
γιατι το σκεφτεσαι λογικο ειναι να ακους ολους αυτους που εχουν προβληματα αφου αυτοι ειναι που θα τα ποσταρουν και οχι αυτοι που δεν εχουν κανενα προβλημα(οπως εγω)
για να εισαι σιγουρος κανε backup τα αρχεια σου σε εναν αλλο δισκο, δημιουργησε ενα σημειο επαναφορας (παροτι δημιουργειται και ενα απο την εγκατασταση των SP3 )
και κατεβασε το πληρες SP3 των 300κατι MB και οχι το αβεβαιο πακετακι του autoupdate των 70~ MB.
οποτε και να συμβει κατι εισαι σιγουρος οτι μπορεις να το επαναφερεις (και αν οχι εδω ειμαστε εμεις) :)

rebel8303
04-06-08, 21:58
Είχα βάλει το SP3 RC1 και όταν πήγα να εγκαταστήσω το Pinnacle Studio μου είπε ότι δεν έχω Windows XP SP2 (δικιο είχε!!!) και δεν έκανε εγκατάσταση.
Απεγκατέστησα το SP3 (το οποίο είχα 2-3 μήνες και δεν είχα δει κάποια αξιοσημείωτη αλλαγή) χωρίς κανένα πρόβλημα.

flatrate
04-06-08, 21:58
Δεν τρεχει με το sp3 και το Style XP!!~

:((((

Hunter 85
05-06-08, 00:06
γιατι το σκεφτεσαι λογικο ειναι να ακους ολους αυτους που εχουν προβληματα αφου αυτοι ειναι που θα τα ποσταρουν και οχι αυτοι που δεν εχουν κανενα προβλημα(οπως εγω)
για να εισαι σιγουρος κανε backup τα αρχεια σου σε εναν αλλο δισκο, δημιουργησε ενα σημειο επαναφορας (παροτι δημιουργειται και ενα απο την εγκατασταση των SP3 )
και κατεβασε το πληρες SP3 των 300κατι MB και οχι το αβεβαιο πακετακι του autoupdate των 70~ MB.
οποτε και να συμβει κατι εισαι σιγουρος οτι μπορεις να το επαναφερεις (και αν οχι εδω ειμαστε εμεις) :)

Οταν πάω όμως να κανω ενημέρωση μου βγάζει το sp3 των 70ΜΒ.απο ποθ κατεβάζω το πλήρες?

Simpleton
05-06-08, 00:10
Οταν πάω όμως να κανω ενημέρωση μου βγάζει το sp3 των 70ΜΒ.απο ποθ κατεβάζω το πλήρες?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=el&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4

mavlok
05-06-08, 10:58
Scaf, στο link που παραθετεις (και το βρηκα κι εγω στο site της MS) βγαζει το εξης:

"ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΛΗΨΗ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ: Είναι διαθέσιμο ένα μικρότερο, πιο κατάλληλο στοιχείο λήψης στο Windows Update."

Στα automatic updates δεν μου βγαζει το SP3 και στο site της MS δεν μπορω να βρω ΠΟΥΘΕΝΑ direct link για το SP3. Που ειναι το (english) final SP3?

bloodclot
05-06-08, 11:17
Εβαλα και εγω χθες τα xp με ενσωματωμενο το sp3(καθαρη εγκατασταση) απο το ForumW.org και ολα πριμα.

Simpleton
05-06-08, 12:05
Scaf, στο link που παραθετεις (και το βρηκα κι εγω στο site της MS) βγαζει το εξης:

"ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΛΗΨΗ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ: Είναι διαθέσιμο ένα μικρότερο, πιο κατάλληλο στοιχείο λήψης στο Windows Update."

Στα automatic updates δεν μου βγαζει το SP3 και στο site της MS δεν μπορω να βρω ΠΟΥΘΕΝΑ direct link για το SP3. Που ειναι το (english) final SP3?

Μπερδεύτηκα τώρα. Θέλεις να κατεβάσεις το πλήρες πακέτο ή να το πάρεις μέσω Windows update; Μέσω του WU κατεβάζεις λιγότερα γιατί εγκαθίστανται μόνο όσα έχει ανάγκη ο υπολογιστής σου.

razorblade1100
05-06-08, 12:37
οριστε και το αγγλικο "πληρες" πακετο
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4&displaylang=en

mavlok
05-06-08, 14:37
Οχι ρε παιδια. Θελω το direct link του αγγλικου final SP3, οχι μεσω WU. Το παραπανω link βγαζει στο "Windows XP Service Pack 3 Network Installation Package for IT Professionals and Developers" . Δεν θελω αυτο, θελω την light εκδοση, την οποια δεν μπορω να βρω μεσα στο site της MS.

Στο WU βγαζει πρωτα το WGA το οποιο δεν θελω να κατεβασω. Εχω ηδη ολα τα service packs, fixes, updates κλπ. μεχρι τωρα εκτος του SP3.

Αλλα απο οτι καταλαβαινω, η μονη επιλογη για την light εκδοση ειναι μεσω WU (+WGA).

SSB
05-06-08, 14:57
Οχι ρε παιδια. Θελω το direct link του αγγλικου final SP3, οχι μεσω WU. Το παραπανω link βγαζει στο "Windows XP Service Pack 3 Network Installation Package for IT Professionals and Developers" . Δεν θελω αυτο, θελω την light εκδοση, την οποια δεν μπορω να βρω μεσα στο site της MS.

Στο WU βγαζει πρωτα το WGA το οποιο δεν θελω να κατεβασω. Εχω ηδη ολα τα service packs, fixes, updates κλπ. μεχρι τωρα εκτος του SP3.

Αλλα απο οτι καταλαβαινω, η μονη επιλογη για την light εκδοση ειναι μεσω WU (+WGA).

Δεν υπάρχει φίλε mavlok "light" έκδοση ή κάτι ανάλογο.
Το SP3, ανεξαρτήτως γλώσσας, διατίθεται σε δύο εκδόσεις. Την IT, τη μεγάλη δηλαδή, η οποία ενσωματώνει όλα τα hotfixes και τα updatable system files και αυτήν στο Windows Update. Η δεύτερη δεν είναι "light", απλά είναι "μικρότερη" λόγω του ότι δεν εγκαθιστά hotfixes που έχεις ήδη εγκαταστήσει μεμονωμένα πριν το SP3.

Όπως καταλαβαίνεις είναι αδύνατον να υπάρξει downloadable "light" έκδοση, αντίστοιχη δηλαδή των WU, καθώς δεν είναι γνωστό ποιά ακριβώς μεμονωμένα hotfixes είναι ήδη εγκατεστημένα σε κάθε υπολογιστή κάθε χρήστη.

Επιπλέον σχετικά με το WGA update, το ίδιο ακριβώς με αυτό που σου προτείνεται από το WU, βρίσκεται ενσωματωμένο και στην downloadable network IT έκδοση του SP3, άρα δεν μπορεί να αποφευχθεί η εγκατάστασή του.

adolf
05-06-08, 20:51
Παίζει και τούτο εδώ.Το κατεβάζεις το καις και εισαι ΟΚ.
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=2fcde6ce-b5fb-4488-8c50-fe22559d164e&DisplayLang=en

( Brief Description
Windows® XP Service Pack 3 (SP3) includes all previously released updates for the operating system. This update also includes a small number of new functionalities, which do not significantly change customers’ experience with the operating system.)

Hunter 85
05-06-08, 21:04
Scaf, στο link που παραθετεις (και το βρηκα κι εγω στο site της MS) βγαζει το εξης:

"ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΛΗΨΗ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ: Είναι διαθέσιμο ένα μικρότερο, πιο κατάλληλο στοιχείο λήψης στο Windows Update."

Στα automatic updates δεν μου βγαζει το SP3 και στο site της MS δεν μπορω να βρω ΠΟΥΘΕΝΑ direct link για το SP3. Που ειναι το (english) final SP3?


Μπερδεύτηκα τώρα. Θέλεις να κατεβάσεις το πλήρες πακέτο ή να το πάρεις μέσω Windows update; Μέσω του WU κατεβάζεις λιγότερα γιατί εγκαθίστανται μόνο όσα έχει ανάγκη ο υπολογιστής σου.


Δεν υπάρχει φίλε mavlok "light" έκδοση ή κάτι ανάλογο.
Το SP3, ανεξαρτήτως γλώσσας, διατίθεται σε δύο εκδόσεις. Την IT, τη μεγάλη δηλαδή, η οποία ενσωματώνει όλα τα hotfixes και τα updatable system files και αυτήν στο Windows Update. Η δεύτερη δεν είναι "light", απλά είναι "μικρότερη" λόγω του ότι δεν εγκαθιστά hotfixes που έχεις ήδη εγκαταστήσει μεμονωμένα πριν το SP3.

Όπως καταλαβαίνεις είναι αδύνατον να υπάρξει downloadable "light" έκδοση, αντίστοιχη δηλαδή των WU, καθώς δεν είναι γνωστό ποιά ακριβώς μεμονωμένα hotfixes είναι ήδη εγκατεστημένα σε κάθε υπολογιστή κάθε χρήστη.

Επιπλέον σχετικά με το WGA update, το ίδιο ακριβώς με αυτό που σου προτείνεται από το WU, βρίσκεται ενσωματωμένο και στην downloadable network IT έκδοση του SP3, άρα δεν μπορεί να αποφευχθεί η εγκατάστασή του.

Οπότε γιατί κάποιος να μην κατεβάσει μόνο τη έκδοση απο tο update εφόσον έχει κάνει τισ ενημερώσεις κατα καιρούς.To Widows Update απο την στιγμή που εκτελεί στοιχείο active x δεν ελέγχει τον υπολογιστή σου?

razorblade1100
05-06-08, 21:22
Οπότε γιατί κάποιος να μην κατεβάσει μόνο τη έκδοση απο tο update εφόσον έχει κάνει τισ ενημερώσεις κατα καιρούς.To Widows Update απο την στιγμή που εκτελεί στοιχείο active x δεν ελέγχει τον υπολογιστή σου?
οποιο και να κανεις το ιδιο ειναι απλα το πληρες πακετο το νιωθεις πιο macho, πιο ντουρο (πως να στο πω) .:lol:
λες ρε παιδι μου "να αυτο μαλιστα" :lol:
τελικα το εκανες το update? :p

SSB
05-06-08, 21:30
Οπότε γιατί κάποιος να μην κατεβάσει μόνο τη έκδοση απο tο update εφόσον έχει κάνει τισ ενημερώσεις κατα καιρούς.

Ο λόγος που μπορεί να μην είναι αρκετή μία εγκατάσταση από το Windows Update, είναι όταν για παράδειγμα ένας network administrator θέλει να εγκαταστήσει το SP3 σε μερικές δεκάδες ή και εκατοντάδες συστημάτων. Όπως καταλαβαίνεις σε αυτή την περίπτωση μία offline εγκατάσταση είναι σαφώς προτιμότερη.

Hunter 85
05-06-08, 21:35
οποιο και να κανεις το ιδιο ειναι απλα το πληρες πακετο το νιωθεις πιο macho, πιο ντουρο (πως να στο πω) .:lol:
λες ρε παιδι μου "να αυτο μαλιστα" :lol:
τελικα το εκανες το update? :p

Οχι ακόμα βασικά.θέλω αν κα΄νω πρώτα kana back up την εργασια ρε razor.αλλα αν την αφήσω στο d: μέρος του δίσκου και να παει κάτι στραβα και να κάνω την επαναφοά της acer στο c: επανέρχονται τα πάντα. Εκςί δεν αποθηκέυεται έτσι ακι αλλιώς το service pack Τι λες;

razorblade1100
05-06-08, 21:45
Οχι ακόμα βασικά.θέλω αν κα΄νω πρώτα kana back up την εργασια ρε razor.αλλα αν την αφήσω στο d: μέρος του δίσκου και να παει κάτι στραβα και να κάνω την επαναφοά της acer στο c: επανέρχονται τα πάντα. Εκςί δεν αποθηκέυεται έτσι ακι αλλιώς το service pack Τι λες;
δεν ξερω αν καταλαβα τι εννοεις αλλα εφοσον το backup εχει γινει σε αλλο partition η ακομα και σε αλλον σκληρο δεν εχεις προβλημα. και ναι με επαναφορα θα πρεπει να επανερθουν ολα στην προηγουμενη κατασταση. τι ανυσηχεις? δυο κλικ ειναι και ενδιαμεσα μπορεις να πας στην κουζινα να φας/πιεις κατι για να μην εισαι μπροστα και αγχωνεσαι.:lol:

Hunter 85
05-06-08, 21:59
δεν ξερω αν καταλαβα τι εννοεις αλλα εφοσον το backup εχει γινει σε αλλο partition η ακομα και σε αλλον σκληρο δεν εχεις προβλημα. και ναι με επαναφορα θα πρεπει να επανερθουν ολα στην προηγουμενη κατασταση. τι ανυσηχεις? δυο κλικ ειναι και ενδιαμεσα μπορεις να πας στην κουζινα να φας/πιεις κατι για να μην εισαι μπροστα και αγχωνεσαι.:lol:

Ναι και άν γίνει κάτι θα πω στον εαυτό μου".. δεν φταις εσυ! Τα Windows μλκιζονται...":whistle::lol::lol:

kazablanka
05-06-08, 22:16
Ακριβώς!!

mavlok
06-06-08, 10:06
Κατεβασα κι εγω τελικα το πληρες πακετο απο το site. Ολα ok και χωρις WGA.

Hunter 85
06-06-08, 10:09
Κατεβασα κι εγω τελικα το πληρες πακετο απο το site. Ολα ok και χωρις WGA.

Τι εννοείς οταν λες WGA;Αntivirus ειχες ενεργό;

mavlok
06-06-08, 10:14
Windows Genuine Advantage validation tool. Αυτο το εκνευριστικο αστερακι στο taskbar που σου υπενθυμιζει οτι εισαι παρανομος.

Φυσικα εγω εχω τα original...

Antivirus? Ναι, αλλα οχι real time. Το πακετο δεν το κατεβασα απο Windows Update αλλα απο το site της MS.

tsigarid
06-06-08, 18:24
Αφού τα έχεις νόμιμα τι σε ενοχλεί το WGA; :hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.