PDA

Επιστροφή στο Forum : Windows XP Service Pack 3



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

kouk
01-12-07, 12:28
Κάποια πληροφορία σχετικά με το πότε θα είναι διαθέσιμο?

Οι μέχρι τώρα ειδήσεις αναφέρουν ότι είναι ταχύτερο από τα Vista!!

Thanasis159
01-12-07, 12:30
Δοκίμασε μια αναζήτηση στο σάιτ και θα βρεις αυτό που ψάχνεις!

deniSun
01-12-07, 13:15
Έχουν αναφερθεί πολύ καλά σχόλια.
Ελπίζω να μην καταπατάει τίποτε δικαιώματα χρηστών (να μην στέλνει πληροφορίες στην μαμά εταιρεία).

kouk
01-12-07, 14:33
Δοκίμασε μια αναζήτηση στο σάιτ και θα βρεις αυτό που ψάχνεις!

:oops:

Εχεις δίκιο.....sorry! Δεν έψαξα...:sorry:

Thanasis159
01-12-07, 15:08
Δεν πειράζει φίλε μου! Απλά στο είπα γιατί έτσι είναι μακράν ο πιο γρήγορος και λειτουργικός τρόπος να βρεις τις απαντήσεις σου!

hellenicsun
01-12-07, 15:08
http://www.adslgr.com/forum/search.php?searchid=3061741

tedd
01-12-07, 22:57
Η Μ$ ανακοίνωσε ότι το Service Pack 3 θα κυκλοφορήσει κάποια στιγμή στις αρχές του 2008, το κοβω προσωπικά για μέσα προς τέλη γιατί συνήθως έτσι γίνεται με αυτήν.

Πάντως έχει κυκλοφορήσει beta εκδοση του για τεστάριστα, αλλά δεν νομίζω ότι αξιζει να την δοκιμασεί κανεις γιατι δεν ξέρεις τι προβλήμα μπορεί να δημιουργήσει, καλύτερα αναμονή για την τελική έκδοση.

-21grams
03-12-07, 09:27
Το Release Candidate 1 είναι όντως διαθέσιμο εδώ και 2-3 βδομάδες...
Δεν ξέρω αν *επισήμως* έχουν πρόσβαση μόνο εγγεγραμμένοι beta testers, εγώ το κατέβασα από *άλλες πηγές* ;)
Google-ισε το "Windows XP Service Pack 3 build 3244 RC1" και θα δεις.
Παρεμπιπτόντως δεν παρατήρησα κανένα πρόβλημα/conflict κλπ (για κάθε ενδεχόμενο πάντως το εγκατέστησα στο 2ο PC, όχι στο κύριο)

nnn
03-12-07, 10:13
Βάζετε τορεντοέκδοση στο Pc ?
:nono:

Sakoulas
03-12-07, 10:13
Στο 2ο PC που το εβαλες, χρησιμοποιεις κανονικα οτι προγραμμα εχεις και στο 1ο (nero, alcohol - οτι τελοσπαντων δουλευεις, κτλ);

djapal
03-12-07, 11:00
Δεν ξέρω αν *επισήμως* έχουν πρόσβαση μόνο εγγεγραμμένοι beta testers

Έχουν έχουν :p

Θάνος
03-12-07, 11:14
...νομίζω ότι το servis pack 3 των XP το έχουμε κατεβάσει ήδη, όσοι βέβαια κάνουμε update από το site της Microsoft, απλά όταν κυκλοφορήσει θα είναι ένα "πακέτο" με όλα τα updates μέσα, όπως και στα προηγούμενα δύο. Ή κάνω λάθος?:hmm:

djapal
03-12-07, 11:28
...νομίζω ότι το servis pack 3 των XP το έχουμε κατεβάσει ήδη, όσοι βέβαια κάνουμε update από το site της Microsoft, απλά όταν κυκλοφορήσει θα είναι ένα "πακέτο" με όλα τα updates μέσα, όπως και στα προηγούμενα δύο. Ή κάνω λάθος?:hmm:

Δε νομίζω. Είναι σε RC1 έκδοση ακόμα, οπότε ψιλοχλωμό να μπορείς να το κατεβάσεις σαν end user από τη στιγμή που διατίθεται στους beta testers και συνεχώς γίνονται διορθώσεις ;)

Θάνος
03-12-07, 11:32
Δε νομίζω. Είναι σε RC1 έκδοση ακόμα, οπότε ψιλοχλωμό να μπορείς να το κατεβάσεις σαν end user από τη στιγμή που διατίθεται στους beta testers και συνεχώς γίνονται διορθώσεις ;)
Λογικό ακούγεται...:hmm:
...όμως όλα αυτά που έχουν ήδη κυκλοφορήσει στο site και κατεβάζουμε σαν updates, δεν είναι λογικό να συμπεριλαμβάνονται μέσα στο servis pack 3 αφού δημιουργήθηκαν μετά το servis pack 2?:hmm:

deniSun
03-12-07, 11:34
Το SP3 έχει δοθεί σε beta testers.
Κάποιες εκδόσεις που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή σε torrent κλπ είναι επικίνδυνες.

kyramas
03-12-07, 12:42
Οχι δεν είναι και τόσο επικίνδυνες.
Το έβαλα το sp3 και όλα πάνε καλά...
Λίγο τόλμη θέλει...

deniSun
03-12-07, 12:45
Δεν ξέρεις από ποιον κατεβάζεις και το βασικότερο αν είναι πειραγμένο κάποιο πακέτο.
Δεν λέω ότι όλα είναι προβληματικά αλλά καλύτερα να φυλάγεσαι.
Κανένας δεν σε εγγυάται για προγράμματα σε torrent

-21grams
03-12-07, 14:06
Από τη στιγμή που βλέπω ότι είναι digitally signed by Micro$oft, ανησυχώ μόνο για πιθανές ασυμβατότητες/bugs κλπ.
και επειδή κάποιος ρώτησε αν δουλεύουν όλα εντάξει ( = όπως και πριν) => so far, clean sheet.
Μεμονωμένα updates ΔΕΝ κατεβάζω/εγκαθιστώ εκτός και αν έχει βουίξει η πιάτσα ότι είναι (καρα)critical όσον αφορά την ασφάλεια...

deniSun
03-12-07, 14:35
Από τη στιγμή που βλέπω ότι είναι digitally signed by Micro$oft, ανησυχώ μόνο για πιθανές ασυμβατότητες/bugs κλπ.
και επειδή κάποιος ρώτησε αν δουλεύουν όλα εντάξει ( = όπως και πριν) => so far, clean sheet.
Μεμονωμένα updates ΔΕΝ κατεβάζω/εγκαθιστώ εκτός και αν έχει βουίξει η πιάτσα ότι είναι (καρα)critical όσον αφορά την ασφάλεια...

Η συγκεκριμένη πιστοποίηση δεν λέει τίποτε.
Πάλι μπορούν να αλλαχθούν/πειραχτούν πακέτα.
Τέλος πάντων.
Το τι εγκαθιστά ο καθένας και από που είναι δικό του πρόβλημα.
Αυτός έχει την ευθύνη.

A_gamer
03-12-07, 14:45
Το SP3 έχει δοθεί σε beta testers.
Κάποιες εκδόσεις που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή σε torrent κλπ είναι επικίνδυνες.

Όχι αν είναι από private tracker. ;) (Νομίζω πως πρόλαβα την anthoula... :p)

deniSun
03-12-07, 14:47
Όχι αν είναι από private tracker. ;) (Νομίζω πως πρόλαβα την anthoula... :p)

Σε αυτό έχεις δίκαιο.
Και η ίδια η MS το ανέβασε σε private tracker.

ftso
03-12-07, 15:02
Το να το κατεβάσεις απο torrent ή απο την microsoft δεν έχει μεγάλη διαφορά.Και στις δυο περιπτώσεις πρέπει να φοβάσαι :p !
Εγώ περιμένω να βγεί έκδοση των XP με ενσωματωμένο το SP3 αφού η microsoft μου το κάνει δώρο σαν φοιτητή Πληροφορικής.:cool:
Πιστεύω να το ενσωματώσει και μην περιμένω άδικα.

deniSun
03-12-07, 15:08
Μιλάμε για κοκόβουλο λογισμικό από τρίτους και όχι για την προσπάθεια της MS να παρακολουθεί σε διάφορα επίπεδα τους χρήστες.
Η SP3 θα βγει λογικά και σε cd όπως και οι προηγούμενες εκδόσεις.
Μπορείς να το πάρεις και από περιοδικά (δημοφιλής τακτική της MS).
Το να κάνεις ξανά εγκατάσταση των win με cd με SP3 δεν είναι σωστή τακτική.
Αν ήταν κάθε φορά να φορμάραμε το μηχάνημα ...

katdoc
03-12-07, 15:10
Καποιος αλλος το δοκιμασε?
Αν αξιζει τον κοπο να το βαλουμε...

djapal
03-12-07, 15:18
ΟΚ πες το βάζεις. Και μετά από 1-2 μήνες που ίσως βγει επίσημη release έκδοση θα βγάζεις-βάζεις;
Δε λέει!

Takis_Kal
03-12-07, 16:50
Το εχω βαλει .Ολα καλα

deniSun
03-12-07, 16:58
ΟΚ πες το βάζεις. Και μετά από 1-2 μήνες που ίσως βγει επίσημη release έκδοση θα βγάζεις-βάζεις;
Δε λέει!

To ρίχνεις από πάνω.
Δεν βγάζεις κάτι.

hellenicsun
03-12-07, 16:58
Προτείνω να αφήσετε το beta testing στους beta testers:) Ποτέ δε ξέρετε τι μπορεί να συμβεί.

contime
03-12-07, 17:03
Γιατι τετοια βιασυνη ρε παιδια...Προσωπικα προτιμω την επισημη κυκλοφορια οποτε κι αν ειναι αυτη.

katdoc
03-12-07, 17:04
Mονο σε αγγλiκα xp εννοειται...:whistle:

djapal
03-12-07, 17:25
To ρίχνεις από πάνω.
Δεν βγάζεις κάτι.

Χμμμ ναι ε;.. :hmm: Τότε ίσως να σκεφτόμουν τις διάφορες εκδόσεις Win που μας έστελναν που έλεγαν, βγάλτε τη μία και βάλτε την άλλη, όχι update πάνω στην άλλη.
Τεσπα αφού το λες ;)

deniSun
03-12-07, 17:58
Χμμμ ναι ε;.. :hmm: Τότε ίσως να σκεφτόμουν τις διάφορες εκδόσεις Win που μας έστελναν που έλεγαν, βγάλτε τη μία και βάλτε την άλλη, όχι update πάνω στην άλλη.
Τεσπα αφού το λες ;)

Είμαι εναντίον να ρίξεις το ίδιο SP 2 φορές (το ένα πάνω στο άλλο).
Το να βάλεις το SP3 πάνω στο SP2 δεν πιστεύω ότι θα έχει πρόβλημα.
Όπως άλλωστε και το SP2 δεν είχε πρόβλημα όταν μπήκε πάνω σε SP1.

tedd
03-12-07, 20:59
Νομίζω λίγη αναμονή για την τελική έκδοση δεν θα έβλαπτε μιάς και ακόμη δεν ξέρουμε αν το έχουν γεμίσει με DRM για πιο προηγμένη παρακαλούθηση των κινήσεων του χρήστη, Μicrosoft είναι αυτή ποτε δεν είσαι σίγουρος.

Patentman
03-12-07, 21:05
Τι νεο φερνει;
DirectX 10?
Τι αλλο;

Τι υποσχεται δηλαδη που δεν το εχει το SP2?
Γιατι μονο η Gold εκδοση δεν ηταν σταθερη. Απο SP1 και μετα ειναι βραχος ακλονητος.

-21grams
03-12-07, 23:36
Να αναφέρω και μία θετική εξέλιξη:
Εγκαταλείφθηκε το περίφημο WGA (Windows Genuine Advantage), τουλάχιστον στον IE7
(ίσως βέβαια επειδή διακρίνουν τη σταθερά αυξανόμενη τάση του κοινού να χρησιμοποιεί εναλλακτικούς web browsers και πράττουν τα αυτονόητα)
Δεν είμαι 100% σίγουρος βέβαια αν όντως συμπεριλαμβάνοταν στο RC1 ή το πέρασα εκ νέου, νομίζω πως ήταν.

hellenicsun
03-12-07, 23:52
Να αναφέρω και μία θετική εξέλιξη:
Εγκαταλείφθηκε το περίφημο WGA (Windows Genuine Advantage), τουλάχιστον στον IE7
(ίσως βέβαια επειδή διακρίνουν τη σταθερά αυξανόμενη τάση του κοινού να χρησιμοποιεί εναλλακτικούς web browsers και πράττουν τα αυτονόητα)
Δεν είμαι 100% σίγουρος βέβαια αν όντως συμπεριλαμβάνοταν στο RC1 ή το πέρασα εκ νέου, νομίζω πως ήταν.

Υπάρχουν κάποιες επίσημες πηγές που να το αναφέρουν ή το διαπίστωσες; Δε ρωτάω τόσο απο δυσπιστία όσο από ενημέρωση:)

-21grams
04-12-07, 00:00
Υπάρχουν κάποιες επίσημες πηγές που να το αναφέρουν ή το διαπίστωσες; Δε ρωτάω τόσο απο δυσπιστία όσο από ενημέρωση:)
(Ευχάριστη) διαπίστωση, δεν απαιτείται πλέον εκείνο το registry file.
Αλλά για να ΜΗΝ σε πάρω στο λαιμό μου (ξανα)τονίζω οτι μου διαφεύγει αν συμπεριλαμβάνοταν στο Service Pack ή το εγκατέστησα ξεχωριστά στη συνέχεια.

hellenicsun
04-12-07, 00:09
(Ευχάριστη) διαπίστωση, δεν απαιτείται πλέον εκείνο το registry file.

Αυτό προφανός έχει να κάνει με τις μη νόμιμες εκδόσεις, αν δε κάνω λάθος :x


Αλλά για να ΜΗΝ σε πάρω στο λαιμό μου (ξανα)τονίζω οτι μου διαφεύγει αν συμπεριλαμβάνοταν στο Service Pack ή το εγκατέστησα ξεχωριστά στη συνέχεια.

Μην ανησυχείς. Δε με ενδιαφέρει να εγκαταστήσω τίποτα. Τα έχω λάβει όλα μέσω Windows Update αλλά και απο το επίσημο site της Microsoft, validated.

Απλά, θεωρώ ευχάριστο ή τουλάχιστον καλό το γεγονός του ότι σταματάει αυτή η ιστορία που στη τελική δε κατάφερε απολύτως τίποτα.

zeppelin
04-12-07, 15:07
Δε νομίζω πως φέρνει Dx10

a5a6b8b9g3h5w6a9
04-12-07, 17:47
Το SP3 έχει δοθεί σε beta testers.
Κάποιες εκδόσεις που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή σε torrent κλπ είναι επικίνδυνες.
Thanks φιλε μου.Κατεβασα μια και μονο οταν διαβασα αυτο το μηνυμα συνειδητοποιησα ποσο επικυνδηνο μπορει να ηταν.

29gk
05-12-07, 13:10
Αλλαγή πλεύσης της Microsoft απέναντι στην πειρατεία
4-12-2007

H Microsoft απεκάλυψε ότι θα σταματήσει τον περιορισμό των δυνατοτήτων του λειτουργικού συστήματος Vista αν διαπιστώσει ότι ο χρήστης δεν διαθέτει αυθεντικό αντίγραφο!

Μέχρι τώρα, όταν το εργαλείο πιστοποίησης αυθεντικότητας των Windows Vista (Windows Genuine Advantage WGA) έβρισκε παράνομο αντίγραφο περιόριζε σημαντικά τα χαρακτηριστικά των Vista παρέχοντας έτσι ένα περιορισμένων δυνατοτήτων λειτουργικό σύστημα.

Αυτή η επιτυχημένη στρατηγική της Microsoft, πρόκειται παραδόξως να αλλάξει με την κυκλοφορία του SP1. Σύμφωνα λοιπόν και με τον corporate vice president της Microsoft, Mike Sievert, οι κατοχοι πλαστών Windows Vista απλά θα ειδοποιούνται και θα ενημερώνονται αρκετά συχνά σχετικά με την έκδοση και την «ιδιαιτερότητα» του λειτουργικού τους, μαθαίνοντας τρόπους για να προχωρήσουν στην αγορά ενός αυθεντικού και νόμιμου πάνω απ�όλα αντιγράφου των Vista.

H αλλαγή πλεύσης είναι εντυπωσιακή πάντως γιατί η αυστηρή και περιοριστική πολιτική που ακολουθούσε μέχρι τώρα η Microsoft είχε αρκετή επιτυχία μίας και το ποσοστό πειρατείας στα Vista κυμαίνεται κάτω το μισό των XP, με αποτέλεσμα η εταιρεία να έχει εμπορικό κέρδος της τάξης του 10 περίπου τοις εκατό!

Πηγη www.pcworld.gr

Aπο οτι φαινεται οι πωλησεις των vista ειναι ακομα χειροτερες, οσος καιρος κι αν εχει περασει.

Thuglife
05-12-07, 14:52
1) Το DX10 δεν θα γίνει ποτέ backport σε XP για λόγους τόσο τεχνικούς οσο και μαρκετινίστικους.
2) DRM checks με την έννοια των Vista είναι απίθανο να υπάρξουν ποτέ στα XP γιατί χρειάζεται υποστήριξη σε επίπεδο kernel.
3) Το WGA στον ΙΕ7 έχει εγκαταληφθεί εδω και μήνες, μπορεί να τον κατεβάσει ο "οποιοσδήποτε" κατ' ευθείαν απο την Microsoft.
4) Το SP3 περιέχει κυρίως patches (1000++) και 2 - 3 νεα features,

Installation χωρίς serial number όπως στα Vista και το Office 2007
Network Access Protection (http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb545879.aspx)
"Black Hole Router" detection - Windows XP SP3 can detect and protect against rogue routers that are discarding data
New Microsoft Kernel Mode Cryptographic Module - the Windows XP SP3 kernel now includes an entire module that provides easy access to multiple cryptographic algorithms and is available for use in kernel-mode drivers and services

5)Το support των windows XP Pro τελειώνει σε 2 + 5(extended) χρονια μετά το release του SP3

Θάνος
05-12-07, 15:58
1) Το DX10 δεν θα γίνει ποτέ backport σε XP για λόγους τόσο τεχνικούς οσο και μαρκετινίστικους.
2) DRM checks με την έννοια των Vista είναι απίθανο να υπάρξουν ποτέ στα XP γιατί χρειάζεται υποστήριξη σε επίπεδο kernel.
3) Το WGA στον ΙΕ7 έχει εγκαταληφθεί εδω και μήνες, μπορεί να τον κατεβάσει ο "οποιοσδήποτε" κατ' ευθείαν απο την Microsoft.
4) Το SP3 περιέχει κυρίως patches (1000++) και 2 - 3 νεα features,

Installation χωρίς serial number όπως στα Vista και το Office 2007
Network Access Protection (http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb545879.aspx)
"Black Hole Router" detection - Windows XP SP3 can detect and protect against rogue routers that are discarding data
New Microsoft Kernel Mode Cryptographic Module - the Windows XP SP3 kernel now includes an entire module that provides easy access to multiple cryptographic algorithms and is available for use in kernel-mode drivers and services5)Το support των windows XP Pro τελειώνει σε 2 + 5(extended) χρονια μετά το release του SP3

Άψογη ενημέρωση..:oneup:

deniSun
05-12-07, 16:04
1) Το DX10 δεν θα γίνει ποτέ backport σε XP για λόγους τόσο τεχνικούς οσο και μαρκετινίστικους.
2) DRM checks με την έννοια των Vista είναι απίθανο να υπάρξουν ποτέ στα XP γιατί χρειάζεται υποστήριξη σε επίπεδο kernel.
3) Το WGA στον ΙΕ7 έχει εγκαταληφθεί εδω και μήνες, μπορεί να τον κατεβάσει ο "οποιοσδήποτε" κατ' ευθείαν απο την Microsoft.
4) Το SP3 περιέχει κυρίως patches (1000++) και 2 - 3 νεα features,

Installation χωρίς serial number όπως στα Vista και το Office 2007
Network Access Protection (http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb545879.aspx)
"Black Hole Router" detection - Windows XP SP3 can detect and protect against rogue routers that are discarding data
New Microsoft Kernel Mode Cryptographic Module - the Windows XP SP3 kernel now includes an entire module that provides easy access to multiple cryptographic algorithms and is available for use in kernel-mode drivers and services

5)Το support των windows XP Pro τελειώνει σε 2 + 5(extended) χρονια μετά το release του SP3

Από την στιγμή που θα πειραχθεί ο Kernel για άλλους λόγους πολύ πιθανόν να ενσωματώσουν και DRM και άλλες τέτοιες ανοησίες.
Δεν νομίζω όμως ότι θα προχωρήσουν σε κάτι τέτοιο.
Η αυξημένη ασφάλεια σε θέματα αντιγραφής ήταν ένας βασικός λόγος που δεν προχώρησαν όπως ήθελαν τα vistas (και άλλοι φυσικά λόγοι).
Όπως και να το κάνουμε ένα μέσο για την προώθηση ενός πακέτου είναι να αφήσεις κενά ώστε να μπορεί να αντιγραφεί.

giorgosts
05-12-07, 16:04
1) Το DX10 δεν θα γίνει ποτέ backport σε XP για λόγους τόσο τεχνικούς οσο και μαρκετινίστικους.
2) DRM checks με την έννοια των Vista είναι απίθανο να υπάρξουν ποτέ στα XP γιατί χρειάζεται υποστήριξη σε επίπεδο kernel.
3) Το WGA στον ΙΕ7 έχει εγκαταληφθεί εδω και μήνες, μπορεί να τον κατεβάσει ο "οποιοσδήποτε" κατ' ευθείαν απο την Microsoft.
4) Το SP3 περιέχει κυρίως patches (1000++) και 2 - 3 νεα features,

Installation χωρίς serial number όπως στα Vista και το Office 2007
Network Access Protection (http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb545879.aspx)
"Black Hole Router" detection - Windows XP SP3 can detect and protect against rogue routers that are discarding data
New Microsoft Kernel Mode Cryptographic Module - the Windows XP SP3 kernel now includes an entire module that provides easy access to multiple cryptographic algorithms and is available for use in kernel-mode drivers and services

5)Το support των windows XP Pro τελειώνει σε 2 + 5(extended) χρονια μετά το release του SP3

:hmm:6) Αφαιρεί και το Anti-WPA σε όσους το έχουν; :hmm:

kage
11-12-07, 16:28
τα περασατε που τα περασατε καμμια φωτο θα δουμε?
http://ciberman.files.wordpress.com/2007/08/xp_sp3.jpg
τα βιστα σε ποιο σημειο τα ειδαν?

21century
12-12-07, 11:45
Πολύ διαφωτιστικό το screenshot αλλά δεν έχουμε εντυπώσεις απο πλευράς ταχύτητας και λειτουργειών, έστω και σε συστήματα με 1 γίγκα μνήμης...

djapal
12-12-07, 11:53
Πάντως όταν είχα βάλει την beta 2 έκδοση - αν θυμάμαι καλά - κάτι vpn συνδέσεις που είχα σταμάτησαν να λειτουργούν κι επειδή είναι απαραίτητες για τη δουλειά, το έβγαλα. :S
Τώρα για την RC1, δεν έχω άποψη. Το πολύ πολύ να το βάλω σε κανέναν υπολογιστή στο σπίτι που δεν κάνω σοβαρή δουλειά.

opener
19-12-07, 10:04
Windows XP Service Pack 3 Release Candidate

This is the self-extracting executable that contains the update package for Windows® XP Service Pack 3. Windows® XP Service Pack 3 (SP3) includes all previously released updates for the operating system. This update also includes a small number of new functionalities, which do not significantly change customersʼ experience with the operating system.

This pre-release software is provided for testing purposes only. Microsoft does not recommend installing this software on primary or mission critical systems. Microsoft recommends that you have a backup of your data prior to installing any pre-release software.

File Name: windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu.exe
Version: 3264
Knowledge Base (KB) Articles: KB936929
Date Published: 12/18/2007
Language: English
Download Size: 336.1 MB
Estimated Download Time: 13 hr 40 min 56K

System Requirements

Supported Operating Systems: Windows XP; Windows XP Home Edition ; Windows XP Home Edition N; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional Edition ; Windows XP Professional N; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Tablet PC Edition

Windows® XP SP1 or SP2

Download: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=75ed934c-8423-4386-ad98-36b124a720aa&displaylang=en&tm

Release Notes: http://support.microsoft.com/?kbid=936929


http://www.dozleng.com/updates/index.php?act=calendar&cal_id=1&code=showevent&event_id=46464

deniSun
19-12-07, 13:17
Περιμένουμε την τελική έκδοση

@ ADSLgr.com All rights reserved.