PDA

Επιστροφή στο Forum : *** ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ ****



adpapa1971
01-03-08, 23:15
Mια μικρη βοηθεια παρακαλω,,

απαντηστε στο on line poll για την διπλωματικη μου εργασια,

ειναι σε 2 link θελω 7 λεπτα απο την ζωη σας μονο,,


το θεμα ειναι τα παραπονα των τουριστων ,,ετσι εαν εχετε καποιο παραπονο απο τουριστικη

επιχειρηση,,ξενοδοχειο,,μουσειο,,αεροπορικη επιχειρηση,,αεροδρομιο,,εστιατοριο..μπαρ
παρακαλω να μου το αποστειλετε στο

andreas1971@hotmail.com


με ενδειξη * απαντηση στην πτυχιακη σου *




http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendID=91760394


ισως χρειαστει να κανετε εγγραφη στο 2 Poll ακομα επειδη ειναι σε flash απαιτει

πολυ ram επεξεργαστικη ισχυ ,(οποτε θα τσεκαρετε κ το συστημα σας)

εαν εχετε mozilla πιστευω οτιθα σας ανοιξει πιο γρηγορα ειναι πιο ελαφρυς..


ας αποδειξουμε οτι το νετ ειναι για να βοηθαει κοσμο κ οχι να ταλαιπωρει,,!!!


ενα μεγαλο ευχαριστω εκ των προτερω σε ολους σας,,

MAROULIAS
06-03-08, 15:37
ενταξει απο μενα

adpapa1971
06-03-08, 17:29
σε ευχαριστω πολυ συνταξιδιωτη του διαδικτυου,,

περιμενω την συμμετοχη περισσοτερων κ οπωσ κ σχολια κ αναμνησεις απο κακες ταξιδιωτικες εμπειριες....

Anarki
06-03-08, 22:34
Το έκανα κι εγώ αλλά κάντο λίγο πιο φιλικό προς τον χρήστη ρε συ, εσύ χάνεις αλλιώς.
Σιγά μην κάτσει κανείς να φτιάξει account στο myspace για να συμπληρώσει ένα poll.

adpapa1971
30-03-08, 04:19
σε ευχαριστω φιλε μου κ σενα,,:oneup:

οντως μερικες φορες δεν ανοιγει το λινκ εαν δεν κανεις εγγραφη αλλα συνηθως δεν το κανει,,

παντως πιστευω οτι ξεφευγει απο τα κοινοτυπα poll

εξαλου θελω να το προοωθησω στα μελοι το my space αφου οπως κ να το κανουμε

ειναι πιο μεγαλη κοινοτητα απο εδω,,(με το συμπαθειο,,,)


να σε καλα :respekt:

ανδρεας


μην ξεχνατε να το προωθητε στους φιλους σας,,,:cool:

παιδια θελω περισσοτερες συμμετοχες γιατι δεν βοηθατε ενα φτωχο πλην τιμιιο μεταπτυχιακο φοιτητη?

δεν ξερετε αγγλικα στειλτε απλως εμαιλ

καλημερα,,,περιμενω πιο πολλες συμμετοχες ιδιως απο γυναικες,,ωστε να εχω μια πιο αντιπροσωπευτικο δειγμα,,

ευχαριστω για το ενδιαφερον περιμενω περισσοτερους να απαντησουν,,,

παιδια πιο πανω βλεπω μεγαλη συμμετοχη σε ενα ποστ κ καλα ποσο μισθο παιρνουμε κ κανενας δεν ασχολειται 7 λεπτα να συμπληρωσει ενα δικο μου ερωτηματολγιο,,,ελεος,,ελληνες που πηγε η αλληλεγγυη σας,,με απογοηευετε:hmm:

asmatiop
30-03-08, 07:01
Στο poll σου πρέπει να είμαστε μέλη του myspace για να απαντήσουμε.

nnn
30-03-08, 13:46
παιδια πιο πανω βλεπω μεγαλη συμμετοχη σε ενα ποστ κ καλα ποσο μισθο παιρνουμε κ κανενας δεν ασχολειται 7 λεπτα να συμπληρωσει ενα δικο μου ερωτηματολγιο,,,ελεος,,ελληνες που πηγε η αλληλεγγυη σας,,με απογοηευετε


Ο καθένας έχει δικαίωμα να γράφει και να απαντάει όπου θέλει, δεν φτάνει που καταχράστε την φιλοξενία του Adslgr, προβάλετε και απαιτήσεις.

adpapa1971
02-04-08, 01:45
δεν καταλαβα κυριοι ,,,δημοκρατια δεν εχουμε? κριτικη δεν κανουμε εαν θελουμε ,,λογοκρισια δεν δεχομαι απο κανενα κ εαν το κανετε εσεις δεν ειναι σωστο,,απλως εξεφρασα μια σκεψη κ ενα παραπονο,,γιατι σημερα δεν προαγετε η επιστημη κ η επιστημονικη γνωση αλλα το κουτσομπολιο κ μας διακατεχει η ζηλια ,,δεν ειμαστε καλοι χριστιανοι τελικα,,
ζηταω να μου απαντησετε στο ερωτηματολογιο που εχω φτιαξει για να το μεταπτυχιακο μου κ εδω διδεται σημασια για θεματα ελασσονος σημασιας,,
τελικα το διατυπωσα σε word κ θα προσπαθησω να το κανω attachmenet εδω εαν τα καταφερω κ με αφησετε κ εσεις τελικα,,
το post ειναι ενα ελευθερο βημα για ολους θελω να πιστευω,,,

........Auto merged post: adpapa1971 added 1 Minutes and 50 Seconds later........

καννοντας κλικ στο λινκ σας ανοιγει αμεσως στο ερωτηματολογιο μου

ευχαριστω,,,,

Manolis_karas
02-04-08, 13:21
Φτιάξε τα poll σου όπως αυτά που αναφέρεις και έπειτα γκίνιαζε. Στο δεύτερο πρέπει να γίνει κάποιος μέλος στο myspace για να απαντήσει.

Xguru
17-04-08, 01:19
Και αν απαντήσουν πώς θα το παραλάβεις εσύ; Άκυρο είδα ότι έχεις email.

japan
20-04-08, 19:57
Απάντησα όσα ανοίγαν, μερικές ερωτήσεις παρέμειναν ένα μάυρο τετράγωνο. Πάντως θα μπορούσες να το κάνεις με κάποια άλλη πλατφόρμα, ο τρόπος που το έκανες σερνόταν πραγματικα και είχε κολλήσει το σύμπαν!

Και ο τρόπος έκφρασης ήταν κάπως περίεργος...

adpapa1971
11-05-08, 00:30
παιδια οσοι εχετε προβλημα με το online στο myspace ανεβαχζω για λιγες μερες ακομα το ερωτηματολογιο μου εδω σαν επισυναπτομενο αρχειο ,,,με ενδιαφερει βασικα κ τα δικα σας παραπονα που ειχατε κατηα την διαρκεια των διακοπων σας ...σας ευχαριστω για μια αλλη φορα ολους,,,
τον αλλο μηνα θα κανω ενα παρτακι να το γιορτασω ειστε προσκλημενοι οσοι απαντησετε φυσικα,,,!!!!:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.