PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Burning Skies
08-08-10, 07:31
Έχει (?) πλάκα πάντως πως αρπάζονται με το παραμικρό κάποιοι ΠΑΟΚτζήδες για κάτι το οποίο είναι προφανές. Αντικειμενικότητα με το σταγονόμετρο.

Εμενα μου λες;;; Εδω τα ακουσα και εγω που εδω και καιρο αποφευγω να προκαλω στα νηματα αλλοθρησκων, επειδη τολμησα να χαλαστω στο "αντε να κλαψετε ολοι μαζι στο νημα σας".

Μερικοι εχουν μαλωσει με τον διαλογο και την λογικη.

subzer0
08-08-10, 08:01
Έχει (?) πλάκα πάντως πως αρπάζονται με το παραμικρό κάποιοι ΠΑΟΚτζήδες για κάτι το οποίο είναι προφανές. Αντικειμενικότητα με το σταγονόμετρο.

Και αυτό το λέει ποιος?

skapetis
08-08-10, 11:44
Έχει (?) πλάκα πάντως πως αρπάζονται με το παραμικρό κάποιοι ΠΑΟΚτζήδες για κάτι το οποίο είναι προφανές. Αντικειμενικότητα με το σταγονόμετρο.

Όντως έχει πλάκα. :rofl:

Και ξέρεις τι εχει περισσότερη πλάκα; :hmm:

Δεν νομίζω να υπάρχει παοκτσης που παρακολουθεί τα νήματα σας και γράφει για να σας τη σπάσει (ούτε καν τα έχω ανοίξει τα νήματα σας, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια) :whistle:

Σε αντίθεση, εμείς προσφέρουμε τζάμπα ψυχανάλυση και ένα νήμα για να βγάλετε τα απωθημένα σας ρε αδερφέ. :oneup: Κατανοώ ότι το να σπάς όλα τα ρεκορ και να μένεις εκτός ευρώπης από τον Αύγουστο (εκεί που έχεις μάθει να παρακολουθείς τις 7άρες μέχρι το Νοέμβριο ;)) αυξάνει το στρες και την ανάγκη να ξεδώσεις κάπου. Ρώτα κι εμάς, εμείς συνήθως ήμασταν έξω από το Μάιο, κάτι ξερουμε :twisted:

Οπότε για τόσα που σας προσφέρουμε,, ειδικά σ'αυτή την τραγική για σας συγκυρία, φαντάζομαι μπορρείτε να συγχωρήσετε την έλλειψη αντικειμενικότητας ;) και τις όποιες άλλες γραφικότητές μας :lol:

subzer0
10-08-10, 14:30
Είχα ένα ευχάριστο νέο σήμερα που μου απελευθερώνει το τελευταίο δεκαήμερο του Αυγούστου , οπότε και σκέφτομαι ξανά την εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη.

Βέβαια η Τουρκία δεν είναι Ολλανδία. Τα φοβάμαι πολύ τα πράγματα εκεί ( όχι τα αγωνιστικά).

Από την μια το πρώτο παιχνίδι είναι στην Τούμπα , οπότε μπορώ να πάρω έστω και μια ιδέα για το τι μπορεί να επακολουθήσει , αλλά και πάλι δεν μπορείς να βγάλεις σίγουρα συμπεράσματα.

Από την άλλη το παιχνίδι στην Τουρκία είναι 2 μέρες πριν ξεκινήσει το Μουντομπάσκετ εκεί , οπότε το θέμα ασφάλειας είναι διαφορετικό από οτι αν ήταν μόνο ο αγώνας Φενέρ - ΠΑΟΚ.

Πάντως ψήνομαι άσχημα , αν φυσικά συμφωνήσουν στα εισιτήρια οι 2 ομάδες.

George978
10-08-10, 15:09
το τι βλακειες ακουω στο ραδιο τις τελευταιες μερες ειναι ασυλληπτο , πολεμος και παμε για τη νικη για τους παππουδες μας και δεν ειναι τουρκια ειναι ανατολικη θρακη και θα τους μαμησουμε εδω θανατος και αλλα τετοια ευτραπελα και το χειροτερο γελανε και ενθαρρυνουνε οι σπηκερ....εμετος

yiapap
10-08-10, 16:31
το τι βλακειες ακουω στο ραδιο τις τελευταιες μερες ειναι ασυλληπτο , πολεμος και παμε για τη νικη για τους παππουδες μας και δεν ειναι τουρκια ειναι ανατολικη θρακη και θα τους μαμησουμε εδω θανατος και αλλα τετοια ευτραπελα και το χειροτερο γελανε και ενθαρρυνουνε οι σπηκερ....εμετοςΘα προτιμούσα να μην τα αναπαραγάγουμε καθόλου. Δεν αξίζουν καν την αρνητική κριτική.
Please... :viking

Rebel Scum
10-08-10, 16:35
Είχα ένα ευχάριστο νέο σήμερα που μου απελευθερώνει το τελευταίο δεκαήμερο του Αυγούστου , οπότε και σκέφτομαι ξανά την εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη.

Βέβαια η Τουρκία δεν είναι Ολλανδία. Τα φοβάμαι πολύ τα πράγματα εκεί ( όχι τα αγωνιστικά).

Από την μια το πρώτο παιχνίδι είναι στην Τούμπα , οπότε μπορώ να πάρω έστω και μια ιδέα για το τι μπορεί να επακολουθήσει , αλλά και πάλι δεν μπορείς να βγάλεις σίγουρα συμπεράσματα.

Από την άλλη το παιχνίδι στην Τουρκία είναι 2 μέρες πριν ξεκινήσει το Μουντομπάσκετ εκεί , οπότε το θέμα ασφάλειας είναι διαφορετικό από οτι αν ήταν μόνο ο αγώνας Φενέρ - ΠΑΟΚ.

Πάντως ψήνομαι άσχημα , αν φυσικά συμφωνήσουν στα εισιτήρια οι 2 ομάδες.

Προσοχή sub....δεν θέλει και πολύ να γίνει η στραβή. Σε ένα μλκ να πέσεις αρκεί.

Δε θα πρότεινα κασκόλ και γενικά διακριτικά αν αποφασίσεις να πας.

Όσο αφορά σε κορώνες εθνικισμού όπως λέει και ο yiapap δεν αξίζουν σχολιασμού...ποδόσφαιρο είναι.

subzer0
10-08-10, 19:14
Προσοχή sub....δεν θέλει και πολύ να γίνει η στραβή. Σε ένα μλκ να πέσεις αρκεί.


Εδώ έπεσα πάνω στον μλκ του Άμστερνταμ στην Κωνσταντινούπολη θα κολλήσω. :p
Ένα νταμάρι ήταν που συνέχεια μας κόλλαγε , αυτός που μας ρώταγε αν θέλουμε να πλακωθούμε και αν ήμασταν χούλιγκαν. Έπεσα τουλάχιστον 3 φορές πάνω του.
Τελικά όπως έμαθα ήταν αυτός που την έπεσε σε κάτι πιτσιρικάδες και έσκισε μια μπλούζα.



Δε θα πρότεινα κασκόλ και γενικά διακριτικά αν αποφασίσεις να πας.


Κάπως έτσι την σκεφτήκαμε την φάση με έναν φίλο μου.
Ακόμα και για τελείως ανεξάρτητη εκδρομή (αν καταφέρουμε να εξασφαλίσουμε εισιτήρια για τον αγώνα).
Υπό σκέψιν είμαστε. Πολύ όμως.

Είναι και οριστικό.
2.500 κόσμος στην Πόλη! (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=1561)

George978
10-08-10, 19:20
ωχχ...

skapetis
10-08-10, 21:42
Στην Πόλη πάνε χιλιάδες ελληνες καθημερινά. Δεν εχω ακούσει κανέν πρόβλημα το τελευταίο διάστημα.

Πιστεύω ότι αν δεν προκαλέσετε δεν θα σας πειράξει κανένας ;-)

megahead13
10-08-10, 23:37
Δεν τον γνωρίζω το συγκεκριμένο δημοσιογράφο, αλλά νομίζω εκφράζει μια ωραία και ισορροπημένη άποψη: http://blog.paok24.com/?p=275 Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα κυλήσουν ομαλά και στα δυο παιχνίδια. :)

MaFiOzOs_GR
11-08-10, 14:39
Τέλος ο Βρύζας από τον ΠΑΟΚ! (http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMCCode=1002&CMRCode=159GE7AR3) :blink: :blink:

Αυτό και αν είναι κεραυνός εν αιθρία....και μόλις 8 μερες πριν το πρωτο μας με την Φενερ...

DOU
11-08-10, 15:18
Τέλος ο Βρύζας από τον ΠΑΟΚ! (http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMCCode=1002&CMRCode=159GE7AR3) :blink: :blink:

Αυτό και αν είναι κεραυνός εν αιθρία....και μόλις 8 μερες πριν το πρωτο μας με την Φενερ...

Δεν θα ελεγα κεραυνος ,ακουγοταν αρκετες φημες τελευταια για τον βρυζα οτι εχει διαφωνιες με το ζαγορακη,για την αποτυχημενη επιλογη του μπερετα κλπ,γενικως υπηρχε καπνος απο πριν.

subzer0
11-08-10, 15:19
Τέλος ο Βρύζας από τον ΠΑΟΚ! (http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMCCode=1002&CMRCode=159GE7AR3) :blink: :blink:

Αυτό και αν είναι κεραυνός εν αιθρία....και μόλις 8 μερες πριν το πρωτο μας με την Φενερ...

Άσχημη είδηση. :down: :down:
Γιατί έφυγε? Μακάρι να μάθουμε , αλλά δεν το νομίζω.
Για εθνική Ελλάδος μαζί με τον Σάντος λένε.

Κατά τα άλλα γελάω με κάτι ειδήσεις του στυλ.
"Δεν θα παίξουν οι διεθνείς του Άγιαξ , δεν είναι έτοιμοι".
"Γεννάει η γυναίκα του Σουάρεζ".
"Φεύγει ο Γιόλ".
"Πωλείται ο Φαν Ντε Βιλ".
Στο τέλος δεν έγινε τίποτα από αυτά και έφυγε ο Μπερέτα.
Τώρα έχουμε "την άσχημη θέση που είναι η Φενέρ" και τελικά την παραίτηση του Βρύζα.

Πάμε καλά. :rofl: :rofl:

MaFiOzOs_GR
11-08-10, 15:44
Δεν θα ελεγα κεραυνος ,ακουγοταν αρκετες φημες τελευταια για τον βρυζα οτι εχει διαφωνιες με το ζαγορακη,για την αποτυχημενη επιλογη του μπερετα κλπ,γενικως υπηρχε καπνος απο πριν.

Ναι δεν λέω υπήρχε φημολογία, όπως υπάρχει φημολογία και για ένα σωρό άλλα ονόματα (βλέπε βιερίνια, βιτόλο, κλπ) αλλά δεν περίμενα να παραιτηθεί έτσι απλά.
Βέβαια και ο Ζαγοράκης πέρσι "έκανε στην άκρη" για ένα διάστημα και μετά γύρισε σαν να μην συνέβη τίποτα.



Πάμε καλά. :rofl: :rofl:

Όντως μπορεί και να μην μάθουμε τον πραγματικό λόγο που παραιτήθηκε...αλλά από τύχη σαν ομάδα πάμε καλά! :p :whip:

Τουλάχιστον θα χουμε λαό μέσα στην Πόλη! :cool:
Αν βέβαια δεν γίνει κανένας πανικός στο εντός έδρας με τους 800+ Τούρκους που θα ρθούνε, και ακυρωθεί η εκδρομή...

George978
11-08-10, 16:02
ποιος τον αντικαθιστα ?

DOU
11-08-10, 19:06
Άσχημη είδηση. :down: :down:
Γιατί έφυγε? Μακάρι να μάθουμε , αλλά δεν το νομίζω.
Για εθνική Ελλάδος μαζί με τον Σάντος λένε.



Ζήσης Βρύζας: είχα γίνει ένα... απλό πιόνι

"Τον τελευταίο καιρό είχα γίνει ένα... απλό πιόνι. Κανείς δεν ζητούσε τη γνώμη μου για σοβαρά θέματα, πουθενά δεν είχε σημασία η άποψή μου, ενώ φτάσαμε στο σημείο να μη με καλούν σε έκτακτες συνδριάσεις του διοικητικού συμβουλίου. Σημαντικές αποφάσεις απλώς τις μάθαινα την επόμενη μέρα..."



off the record ειπωθηκαν αυτα.


ποιος τον αντικαθιστα ?

Προς το παρον κανενας,μετα τα ματς με φενερ θα ξερουν.

subzer0
11-08-10, 19:13
off the record ειπωθηκαν αυτα.

Αυτά είναι για τα μάτια του κόσμου.
Αν φεύγεις τέτοια μέρα , μια εβδομάδα πριν από έναν κρισιμότατο ευρωπαϊκό αγώνα και δεν αντέχεις ούτε 2 εβδομάδες , ώστε να περάσουν οι 2 αγώνες με την Φενέρ και να μην (ξανα)χαλάσει το κλίμα , τότε κάτι άλλο παίζει.

DOU
13-08-10, 09:17
Οτι κατι παιζει στον παοκ ειναι δεδομενο,ειναι η προχειροτητα με την οποια ο ζαγορακης χειριστηκε καποια θεματα,φευγει ο κοσνεισαο η μαλλον τον διωχνουν διοτι εγινε το φιασκο με τον ζορζε κοστα,μετα γινεται καπακι δευτερη λαθος επιλογη με τον μπερετα ,φευγει ο βρυζας γιατι δεν αντεχε να ειναι πιονι οπως διερρευσε,ηταν γνωστο οτι ο σαντος θα φυγει αλλα αντι να ψαξουν για ισαξιο αντικαταστατη απο νωρις επεσαν στην παγιδα να περιμενουν μηπως τον μεταπεισουν,παραλληλα πριν τον μπερετα υπηρχε σκεψη απο τον ζαγορακη για δερμιτζακη αλλα λακισε αρχικα διοτι δεν ηταν το ονομα με την εμπειρια για τους προκριματικους κ φοβηθηκε την αντιδραση του κοσμου.

Λαθη αγωνιστικα με τον τσιριλο οπου χαλασε ολη η περσινη χημεια της αμυνας που ειχε βγει η καλυτερη στο πρωταθλημα.Hρωικος αποκλεισμος απο αγιαξ αλλα αποκλεισμος κ χασιμο πολλων χρηματων,ενας ενδεχομενος αποκλεισμος κ απο το γιουροπα ειναι ικανος να φερει πολυ γκρινια.

Βεβαια αναμενεται μετα τα 2 ματς με την φενερ να βγει να μιλησει ο ζαγορακης,αλλα αντε κ μιλησε δεν βλεπω να αλλαζει κατι,θα παραδεχθει τα λαθη που εγιναν,θα πει στον κοσμο να συνεχισει να στηριζει κ αυτο.

Rezwalker
13-08-10, 13:51
Βεβαια αναμενεται μετα τα 2 ματς με την φενερ να βγει να μιλησει ο ζαγορακης,αλλα αντε κ μιλησε δεν βλεπω να αλλαζει κατι,θα παραδεχθει τα λαθη που εγιναν,θα πει στον κοσμο να συνεχισει να στηριζει κ αυτο.

Αν περάσουμε την Φενέρ και μπούμε σε ομίλους, ελάχιστα θα ασχοληθεί ο κόσμος με αυτά που θα πει ο Ζαγοράκης. Ως γνωστόν όταν υπάρχουν επιτυχίες, δεν υπάρχει γκρίνια..
Αλίμονο όμως αν δεν περάσουμε..όχι απλά βλέπω να γιγαντώνεται η γκρίνια, αλλα βλέπω και αναγκαστική πώληση καλού παίχτη για να μπορέσει να βγάλει την χρονια η ομάδα..
Παρόλα αυτά είμαι αισιόδοξος...η Φενέρ δεν είναι καλύτερη ομάδα από τον Άγιαξ, ούτε η Γιουνγκ μπόις καλύτερη από εμάς..

johnson
14-08-10, 01:25
η Φενέρ δεν είναι καλύτερη ομάδα από τον Άγιαξ


Μάλλον είναι.

subzer0
15-08-10, 01:18
Διαβάζω (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=1620) πως τόσο οι φίλαθλοι της Φενέρ όσο και αυτοί του ΠΑΟΚ στα εκτός έδρας παιχνίδια θα πάνε κατ' ευθείαν στο γήπεδο και δεν θα έχουν την ευκαιρία να κάνουν κάποια βόλτα στο κέντρο της πόλης.
Αν και αυτό εν μέρει μου χαλάει τα σχέδια , πιστεύω πως είναι ένα καλό μέτρο.
Τα λεωφορεία των φιλάθλων θα συνοδεύονται από την στιγμή που θα περάσουν τα σύνορα και έτσι μειώνονται κατά πολύ οι πιθανότητες να γίνουν έκτροπα.

Κατά τα άλλα ο Νιάνγκ υπέγραψε στην Φενέρ (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=1633).
Να δω τι θα την κάνω την φανέλα του από την Μαρσέιγ , αν μας καρφώσει κανά μπαλάκι. :whistle: :whistle: :p

Θα την δωρίσω σε κανάν ΑΕΚτσή λόγω αδερφοποίησης τους με τους Μαρσεγιέζους. :p

bianconero
16-08-10, 12:17
Διαβάζω (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=1620) πως τόσο οι φίλαθλοι της Φενέρ όσο και αυτοί του ΠΑΟΚ στα εκτός έδρας παιχνίδια θα πάνε κατ' ευθείαν στο γήπεδο και δεν θα έχουν την ευκαιρία να κάνουν κάποια βόλτα στο κέντρο της πόλης.
Αν και αυτό εν μέρει μου χαλάει τα σχέδια , πιστεύω πως είναι ένα καλό μέτρο.
Τα λεωφορεία των φιλάθλων θα συνοδεύονται από την στιγμή που θα περάσουν τα σύνορα και έτσι μειώνονται κατά πολύ οι πιθανότητες να γίνουν έκτροπα.

Συμφωνώ μαζί σου. Κι εγώ θα ήθελα να μπορούν οι εκδρομείς να δούμε ιστορικά μνημεία της Πόλης, αλλά σκέψου τί έχει να γίνει όταν (όπως σε όλες τις εκδρομές) θα βγαίνουν φωτογραφίες οι δικοί μας με λάβαρα του ΠΑΟΚ μπροστά από την Αγιά Σοφιά.... ή και οι Τούρκοι μπροστά στον Λευκό Πύργο ή στα καφέ της Αριστοτέλους :vava: :cry::punch: :2guns::medic:

Με την ευκαιρία του post μου, μπορεί όποιος γνωρίζει να απαντήσει;
Απ' όσα γνωρίζω, μπορούμε να μπούμε στην Τουρκία με καινούρια ΑΤ (αυτή με τους λατινικούς χαρακτήρες), αλλά είμαι μπερδεμένος όσον αφορά τη visa.
Επειδή το ταξίδι τελικά θα είναι αυθημερών, δεν χρειάζεται να βγάλουμε ούτε visa; (Οπότε μιλάμε για ένα ταξίδι, σαν να πηγαίνουμε σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδος) ;

Ευχαριστώ.

subzer0
16-08-10, 15:11
...

Με την ευκαιρία του post μου, μπορεί όποιος γνωρίζει να απαντήσει;
Απ' όσα γνωρίζω, μπορούμε να μπούμε στην Τουρκία με καινούρια ΑΤ (αυτή με τους λατινικούς χαρακτήρες), αλλά είμαι μπερδεμένος όσον αφορά τη visa.
Επειδή το ταξίδι τελικά θα είναι αυθημερών, δεν χρειάζεται να βγάλουμε ούτε visa; (Οπότε μιλάμε για ένα ταξίδι, σαν να πηγαίνουμε σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδος) ;

Ευχαριστώ.

Αν κρίνω και από την ανακοίνωση της Θύρας 4 για την εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη (http://www.paokgate4.gr/homepage.asp?Mode=1) , η οποία ζητάει μόνο καινούρια ταυτότητα , τότε πρέπει να θεωρείται σίγουρο πως μόνο αυτή χρειάζεται για την εκδρομή ή καινούριο διαβατήριο.
Κάποιος μου είχε πει έναν καιρό αλλά δεν ξέρω αν ισχύει στα σίγουρα , πως η Κωνσταντινούπολη είναι το μοναδικό μέρος της Τουρκίας που δεν χρειάζεσαι βίζα για να την επισκεφτείς αλλά και αυτό με επιφυλακτικότητα.

George978
16-08-10, 15:14
μονο ταυτοτητα θελει , καινουρια ομως

bianconero
16-08-10, 15:17
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Οπότε χρείαζεται ΜΟΝΟ εγγραφή σε εκδρομή οποιουδήποτε συνδέσμου.

ΠΑΟΚ ζω, στην Πόλη θα σε δω.

subzer0
16-08-10, 15:20
Αν έχεις τέτοια ταυτότητα ή καινούριο διαβατήριο τότε είσαι κομπλέ. :)

wi fi thief
17-08-10, 10:38
ωραια εκδρομη να πας με τον παοΚ στην Κων/πολη.

ο απολυτος συμβολισμος, (ζηλευω και) ελπιζω να το κανω κι εγω με την αεΚ καποτε :cool:

ελπιζω να μην προκληθειτε και να κανετε και στην πολη αυτο που ο λαος του ΠΑΟΚ ξερει καλα να κανει για την ομαδα του :clap:

sub εσυ θα πας ή εισαι ακομα «χορτατος» απο το αμστερνταμ; :oneup::whistle::p

subzer0
17-08-10, 15:48
...
sub εσυ θα πας ή εισαι ακομα «χορτατος» απο το αμστερνταμ; :oneup::whistle::p

Μερικά πράγματα δεν χορταίνονται με τίποτα. :(
Αλλά και η Κωνσταντινούπολη θα είναι καλή φάση έστω και αυθημερόν , ειδικότερα γιατί έχω την αίσθηση πως το αποτέλεσμα στον πρώτο αγώνα δεν θα είναι καλό , αλλά εκεί μέσα θα γίνει το μπαμ.

Πάντως για την εκδρομή , στην αρχή δεν μου έβγαιναν οι ημερομηνίες. Μετά άλλαξαν τα πράγματα και είχα κενό εκείνη την εβδομάδα. Όμως η παρέα θα πάει την μονοήμερη και ο κολλητός που ψηνόμασταν να πάμε ανεξάρτητοι για 2-3 μέρες , δεν μπόρεσε να εξασφαλίσει άδεια παρά μόνο για την μονοήμερη. Παρόλα αυτά και για την μονοήμερα μέσα είμαι αλλά το πρόγραμμα έφτασε πάλι εκεί που ήταν εξ αρχής και δεν είναι σίγουρη η άδεια την επόμενη εβδομάδα.
Ένα μπάχαλο δηλαδή. :( :p

IoStefo1
19-08-10, 13:24
Άιντε σας εύχομαι καλή επιτυχία το βράδυ με την Φενερ, ε πως να το κάνουμε μας συνδέει ένα κοινό Κ:clap::yahoo::drunk::bless:

Rebel Scum
19-08-10, 15:32
Φάτε του Τουρκαλάδες ορέ!! :p

wi fi thief
19-08-10, 18:09
rebel, μην εξαπτεις τα εθνικα αισθηματα :p

αιντε ρε ΠΑΟΚ αποψε, πατα τους οθωμανους :twisted:

giwrgosth
19-08-10, 18:16
rebel, μην εξαπτεις τα εθνικα αισθηματα :p
Αν ήθελε κάποιος κακός να σας την πει θα ρωτούσε:
Για το πρωτάθλημα παίζουν :p

Άντε με τη νίκη μπας και βλέπουμε καμιά ελληνική ομάδα στην Ευρώπη και το Φθινόπωρο και το Χειμώνα, γιατί το πιο δύσκολο κομμάτι στο γιουρόπα είναι οι προκριματικοί, μετά στους ομίλους τα πράγματα είναι σχετικά πιο εύκολα! :oneup:

wi fi thief
19-08-10, 18:26
Αν ήθελε κάποιος κακός να σας την πει θα ρωτούσε:

μπα, εμεις παιζουμε σκωτια :p

βεβαια, θα μπορουσε να ισχυσει και για την ΑΕΚ καποιος συσχετισμος, αφου εχουμε σκωτσεζικη διοικηση :rofl:

subzer0
19-08-10, 20:44
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ:
Κρέσιτς, Μπουσαϊντί, Λίνο, Μαλεζάς, Κοντρέρας, Γκαρσία, Βιτόλο, Βιεϊρίνια, Σαλπιγγίδης, Ίβιτς, Μουσλίμοβιτς.

Φουλ επίθεση με ξαφνικές άμυνες. :p

Πάμε γερά ρε ΠΑΟΚΑΡΑ.

George978
19-08-10, 21:51
γκολ!!!!

IoStefo1
19-08-10, 21:52
ΓΚΟΛΑΡΑ!!!

megahead13
19-08-10, 23:24
Τα άχαστα χάσατε ρε φούστη!

wi fi thief
19-08-10, 23:56
ωραιος ο ΠΑΟΚ! :oneup:

TermInuS
20-08-10, 00:02
Μπράβο ορέ παλικάρια.
Δεν είδα τον αγώνα αλλά από τις φάσεις φάνηκε ότι τους πατήσατε.

DOU
20-08-10, 00:07
Δικαιος νικητης ο παοκ,ομορφο γκολ απο βιερινια,ο παπαζογλου θελει κρεμασμα, καλο το 1-0 ,με λιγη προσοχη στην τελικη προσπαθεια θα μπορουσαν κ 2-0. Η φενερ δεν εδειξε απολυτως τιποτα,ασυνδετη ομαδα,χωρις πρωτοβουλια,ακινδυνη σε ολο το ματς με εξαιρεση 1-2 φασεις,μια ανουσια κατοχη στο β ημιχρονο αλλα τιποτε περισσοτερο.

subzer0
20-08-10, 00:09
Μπορεί να είμαι πάρα πολύ αισιόδοξος και δεν ξέρω αν θα περάσουμε στην επόμενη φάση - κανείς δεν ξέρει - αλλά έχω την αίσθηση πως φέτος θα δούμε ωραία μπάλα από τον ΠΑΟΚ.

Πάμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!!!!!!!

wi fi thief
20-08-10, 00:18
Μπορεί να είμαι πάρα πολύ αισιόδοξος και δεν ξέρω αν θα περάσουμε στην επόμενη φάση - κανείς δεν ξέρει - αλλά έχω την αίσθηση πως φέτος θα δούμε ωραία μπάλα από τον ΠΑΟΚ.

Πάμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!!!!!!!

εγω πιστευω οτι θα περασει, εκει μεσα θα ειναι δυνατο παιχνιδι αλλα ο ΠΑΟΚ μπορει να τους βαλει ενα γκολακι, εχει σαλπι βιερινια που στην κοντρα ειναι σφεντονες.

εγω βλεπω 4 ομαδες σε ομιλους, πολυ καλη φαση :cool:

subzer0
20-08-10, 00:24
εγω πιστευω οτι θα περασει, εκει μεσα θα ειναι δυνατο παιχνιδι αλλα ο ΠΑΟΚ μπορει να τους βαλει ενα γκολακι, εχει σαλπι βιερινια που στην κοντρα ειναι σφεντονες.

εγω βλεπω 4 ομαδες σε ομιλους, πολυ καλη φαση :cool:

Οι Τούρκοι δεν ήταν κάτι το συγκλονιστικό.
Φάση από οργανωμένη ενέργεια δεν έκαναν σε όλο το παιχνίδι. Μόνο κάτι μακρινά σουτ από φάουλ είχαν. Ακόμα και μετά την κόκκινη πάλι δεν άλλαξε κάτι στο παιχνίδι τους. Από τα άκρα δεν μας απείλησαν ποτέ στο κέντρο τους κόβαμε πάρα πολύ εύκολα , ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Μην ακούσω βέβαια τα κλασσικά πως ήταν καφενείο ή πως ήμασταν τυχεροί.

Ο Δερμιτζάκης δεν φοβήθηκε το παιχνίδι , έπαιξε επιθετικά και όπως φάνηκε του βγήκε.
Αλλά εκεί μέσα συμφωνώ κι εγώ πως για να περάσουμε πρέπει να σκοράρουμε.

Rebel Scum
20-08-10, 00:28
Μπράβο στον ΠΑΟΚ για την νίκη (δεν κάνω κριτική για το παιχνίδι αφού δεν το είδα).

Το 1-0 πάντως είναι περίεργο σκορ....σίγουρα σου δίνει ένα προβάδισμα αλλά καμία σιγουριά. Ουσιαστικά πρέπει να μπεις σαν να είσαι στο 0-0.

NiKapa
20-08-10, 00:32
Οι νικες μετρανε ,οι προκρισεις περισσοτερο..
Ευχομαι κατ'αρχην προκριση και μετα νικη κι εκτος :)

Rezwalker
20-08-10, 00:35
Το 1-0 πάντως είναι περίεργο σκορ....σίγουρα σου δίνει ένα προβάδισμα αλλά καμία σιγουριά. Ουσιαστικά πρέπει να μπεις σαν να είσαι στο 0-0.

Το 1-0 μπορει να δειχνει ταπεινο, αλλα δεν ειναι και τοσο...εκει μεσα ακομα και αν χασουμε 1-0 στην χειροτερη θα παιξουμε παραταση. Για να περασουν αυτοι θελουν 2 γκολ, και βεβαια στην περιπτωση που βαλουμε εκει ενα γκολ (καθολου απιθανο αν σκεφτει κανεις οτι η Φενερ ειναι υποχρεωμενη να παιξει επιθετικα) τοτε θα τους κουνησουμε το μαντηλι.
Τεραστια η απουσια του Βιτολο στον επαναληπτικο παντως..

Rebel Scum
20-08-10, 00:38
Το 1-0 μπορει να δειχνει ταπεινο, αλλα δεν ειναι και τοσο...εκει μεσα ακομα και αν χασουμε 1-0 στην χειροτερη θα παιξουμε παραταση. Για να περασουν αυτοι θελουν 2 γκολ, και βεβαια στην περιπτωση που βαλουμε εκει ενα γκολ (καθολου απιθανο αν σκεφτει κανεις οτι η Φενερ ειναι υποχρεωμενη να παιξει επιθετικα) τοτε θα τους κουνησουμε το μαντηλι.
Τεραστια η απουσια του Βιτολο στον επαναληπτικο παντως..

Φυσικά σου δίνει το πρώτο λόγο αλλά είναι πολύ εύθραυστο.
Αν παίξεις για το 0-0 και από μια στραβοκλωτσιά γίνει το 1-0, πέρα ότι πας παράταση, και το 2-0 δεν είναι μακριά.

Τέλος πάντων καλή επιτυχία και στην Πόλη και με την πρόκριση.

subzer0
20-08-10, 00:40
Τεραστια η απουσια του Βιτολο στον επαναληπτικο παντως..

Έχω την εντύπωση πως θα λείπει και ο Ίβιτς , αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος.

Και για να γίνω και λίγο κακός.
Τι γίνεται τελικά με την πώληση του Κοντρέρας?

wi fi thief
20-08-10, 00:41
Τεραστια η απουσια του Βιτολο στον επαναληπτικο παντως..

oντως

παιχταρας ο βιτολος :oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.