PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Tilemaxx
20-01-11, 05:06
Στον ψευτοτσαμπουκά και στα παράπονα πάντως δεν έχετε αντίπαλο. Όλοι τώρα στο Μακεδονία να υποδεχθείτε τους ηρωικούς λεβέντες του Χ. Επίσης προτείνω να καθιερώσουμε την 20ή Ιανουαρίου ως εθνική αργία.

subzer0
20-01-11, 07:19
Στον ψευτοτσαμπουκά και στα παράπονα πάντως δεν έχετε αντίπαλο. Όλοι τώρα στο Μακεδονία να υποδεχθείτε τους ηρωικούς λεβέντες του Χ. Επίσης προτείνω να καθιερώσουμε την 20ή Ιανουαρίου ως εθνική αργία.

Δεν νομίζεις πως ήρθε η στιγμή να μεγαλώσεις?

Seitman
20-01-11, 08:53
Με έχει κουράσει αυτό....
Μου θυμίζει τα καλοκαιρινά, τη ιστορία αν παίζουμε ή δεν παίζουμε CL, ακόμα και μετά τον αποκλεισμό μας από τον Ajax που κάποιοι έβγαζαν χολή και κόμπλεξ, αλλά μετά το στραπάτσο στο Ισραήλ μούγκα στη στρούγκα.

Είπαμε χαλαρή κουβεντούλα, αλλά μέχρι ένα όριο. :evil:

button
20-01-11, 12:26
http://olapaok.gr/podosfairo/Kypello_Elladas/article754049.ece/ALTERNATES/w620/pante2.JPG

:rant:


Για να είμαστε πάντως δίκαιοι με τον κερματορίπτη φίλο του γαύρου για τον Σαλπιγγίδη πήγαινε και όχι για τον επόπτη :p

Μεθησμενος ηταν και αστοχησε :rofl:

bianconero
20-01-11, 14:48
"Το αίτημα της νομικής υπηρεσίας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για αναβολή της εκδίκασης της υπόθεσης του Βόλου έγινε αποδεκτό από την Πειθαρχική Επιτροπή της Λίγκας.
Η εκδίκαση της υπόθεσης θα πραγματοιηθεί την ερχόμενη Τρίτη (25/1) αν και κανονικά η εκδίκαση θα έπρεπε να οριστεί Πέμπτη, όπως συνηθίζεται. Το εντυπωσιακό είναι ότι στη διαδικασία παρέστη νομικός της ΠΑΕ Ολυμπιακός, ώστε να εκδικαστεί εκτάκτως η υπόθεση την Τρίτη!

Οι δικηγόροι της Θεσσαλονίκης απεργούν και ο επικεφαλής της νομικής υπηρεσίας Αχιλλέας Μαυρομμάτης δεν εξασφάλισε άδεια από τον δικηγορικό σύλλογο για να παραστεί στον αθλητικό δικαστή."

Πηγή: sportouvorra.gr


Και ρωτάω εγώ: Τι δουλειά έχει ο νομικός εκπρόσωπος του ΟΣΦΠ σε εκδίκαση υπόθεσης Ολ. Βόλου - ΠΑΟΚ;
Δεν φταίει κανείς, οι δικοί μας φταίνε...

Rebel Scum
20-01-11, 14:53
Έχουν συνηθίσει στις ενστάσεις...στην πραγματικότητα δεν τα θέλει αυτά ο ΟΣΦΠ αλλά αφού το έχει το νομικό τμήμα, να τους πληρώνει να κάθονται οι χαραμοφάηδες ; :p:twisted:

subzer0
20-01-11, 15:01
Πάντα δεν έλεγα ότι αυτός ο μεγάλος στοχαστής , ο Κύριος Μαρινάκης , ενδιαφέρεται πάνω από όλα για το καλο του ελληνικού ποδοσφαίρου?

bianconero
20-01-11, 15:02
Τί είπε ο Τριτσώνης χτες στον πεσμένο επόπτη του:
"Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς".

Οπερ και εγένετο :rofl:

MaFiOzOs_GR
20-01-11, 15:07
Τί είπε ο Τριτσώνης χτες στον πεσμένο επόπτη του:
"Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς".

Οπερ και εγένετο :rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: :worthy: :respekt:

button
20-01-11, 16:11
Πάντα δεν έλεγα ότι αυτός ο μεγάλος στοχαστής , ο Κύριος Μαρινάκης , ενδιαφέρεται πάνω από όλα για το καλο του ελληνικού ποδοσφαίρου?

Λάθος πάνω απο όλα ενδιαφέρεται για τα λεφτά



Τί είπε ο Τριτσώνης χτες στον πεσμένο επόπτη του:
"Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς".

Οπερ και εγένετο :rofl:

άμα γινόταν αυτό στην τούμπα θα είχε ξεσηκώσει τους πάντες ενώ στο Καραΐσκάκη δεν τρέχει τίποτα πεδία όλα καλά

subzer0
20-01-11, 16:33
Τί είπε ο Τριτσώνης χτες στον πεσμένο επόπτη του:
"Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς".

Οπερ και εγένετο :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:

Και μια και το γυρίσαμε στην πλάκα , παίρνουμε να έχουμε.

82801

Προκαλούσε από το πρώτο λεπτό το... ασκέρι του ΧΑΒΟΥ, του ΓΚΑΡΣΙΑ και του ΣΑΛΠΙ...ΓΙΔΙ και μαζί με τον Τριτσώνη κατέστρεψαν το πρώτο ημίχρονο.

:rofl: :rofl: :rofl:

button
20-01-11, 16:36
:rofl: :rofl: :rofl:

Και μια και το γυρίσαμε στην πλάκα , παίρνουμε να έχουμε.

82801

Προκαλούσε από το πρώτο λεπτό το... ασκέρι του ΧΑΒΟΥ, του ΓΚΑΡΣΙΑ και του ΣΑΛΠΙ...ΓΙΔΙ και μαζί με τον Τριτσώνη κατέστρεψαν το πρώτο ημίχρονο.

:rofl: :rofl: :rofl:

ΛΟΛ τωρα το ακούω αυτο απο 103.0 FM :lol:

subzer0
20-01-11, 17:34
Εκτός από τον Πάντελιτς και ο Ριέρα προσπαθεί να αποφύγει τον Κοντρέρας. (http://www.dailymotion.com/video/xgn6oe_pantelich-patima-ston-contreras_sport)

:rofl: :rofl: :rofl:

Rebel Scum
20-01-11, 17:39
Εκτός από τον Πάντελιτς και ο Ριέρα προσπαθεί να αποφύγει τον Κοντρέρας. (http://www.dailymotion.com/video/xgn6oe_pantelich-patima-ston-contreras_sport)

:rofl: :rofl: :rofl:

Για τον Πάντελιτς δεν είμαι βέβαιος ότι προσπαθεί να τον πατήσει, επειδή είναι σε κίνηση.

Ο Ριέρα πάντως σίγουρα.

wi fi thief
20-01-11, 21:13
αφου ο σχολιαστης αποφασισε εγκαιρως οτι δεν υπαρχει προθεση, γιατι συνεχιζεις να διαμαρτυρεσαι sub?

θα σου βγαλει καμια καρτα το connex-tv και θα φωναζεις παλι...:twisted:

(ααα ρε καπετανιος που σας χρειαζεται...) :p

ουτε ο ριερα ειχε προθεση, αν προσεξεις στο βαθος υπαρχει φωτογραφος και εβαλε το ποδι του ο γκαλακτικος πανω στο θηραμα για την συνηθισμενη αναμνηστικη φωτογραφια (δεν εχετε παει ποτε κυνηγι ρε;;; :p)

subzer0
21-01-11, 01:13
αφου ο σχολιαστης αποφασισε εγκαιρως οτι δεν υπαρχει προθεση, γιατι συνεχιζεις να διαμαρτυρεσαι sub?

θα σου βγαλει καμια καρτα το connex-tv και θα φωναζεις παλι...:twisted:

(ααα ρε καπετανιος που σας χρειαζεται...) :p

ουτε ο ριερα ειχε προθεση, αν προσεξεις στο βαθος υπαρχει φωτογραφος και εβαλε το ποδι του ο γκαλακτικος πανω στο θηραμα για την συνηθισμενη αναμνηστικη φωτογραφια (δεν εχετε παει ποτε κυνηγι ρε;;; :p)

:rofl: :rofl: :lol: :lol:

_____________________________________


Παίκτης του ΠΑΟΚ ο Diego Alejandro Arias

Η ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. ανακοινώνει τη συμφωνία με τον Diego Alejandro Arias, οποίος υπέγραψε συμβόλαιο διάρκειας 1,5 έτους.

Ο γεννημένος στις 15/06/1985 Κολομβιανός ποδοσφαιριστής αγωνίστηκε από το 2009 μέχρι και τώρα στην Once Caldas, με την οποία κατέκτησε το πρωτάθλημα Κολομβίας, ενώ τις έξι προηγούμενες περιόδους αγωνίστηκε στην Deportivo Pereira.

http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMRCode=15MHRKMQS&extLang=

http://www.youtube.com/watch?v=aTfHJRaBtrU

Και ένας διάλογος σε ένα ΠΑΟΚτσήδικο blog σχετικά με αυτό το βίντεο , όταν πρωτοακούστηκε το όνομα του Αρίας :

- Ρε αδερφέ στα 20 πρώτα δευτερόλεπτα έχει χάσει τη μπάλα 6 φορές, να συνεχίσω να βλέπω; Καλυτερεύει;
- χαχαχαχα!!!!Αδερφέ μου νομίζω είναι αυτός που αμύνεται και οχι ο κόπανος που χάνει την μπάλα(ελπίζω).
- Ε πέστο ντε! :P

:rofl: :rofl:

button
21-01-11, 01:19
:lol::rofl: φαντάζεσαι ..

Seitman
21-01-11, 08:42
Όλα τα λεφτά ο διάλογος :lol:

Erwdios
21-01-11, 10:32
Πάλι σας έσφαξε η διαιτησία ρε παόκια:

http://i127.photobucket.com/albums/p148/erwdios/lalalavy.jpg :whistle:

subzer0
21-01-11, 10:57
http://www.vrisko.gr/search/Οφθαλμίατροι/Πειραιάς/

alexisazen
21-01-11, 10:58
Φτιάξε μία γραμμή παράλληλη προς τη γραμμή του κέντρου (που σου δίνει την σωστή ευθεία) και κάντην να περνάει από τον Τοροσίδη. Τα μάτια σου σε ξεγελούν γιατί η κάμερα δεν είναι στην ευθεία...

Erwdios
21-01-11, 11:08
Φτιάξε μία γραμμή παράλληλη προς τη γραμμή του κέντρου (που σου δίνει την σωστή ευθεία) και κάντην να περνάει από τον Τοροσίδη. Τα μάτια σου σε ξεγελούν γιατί η κάμερα δεν είναι στην ευθεία...

Δεν με ενδιαφέρει να το υπεραναλύσω καθότι είτε είναι, είτε δεν είναι, η αμφιβολία είναι υπέρ του επιτιθέμενου.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι οριακά, αλλά είπαμε η αμφιβολία είναι και πρέπει να είναι πάντα υπέρ του επιτιθέμενου.
Έτσι το είδε, έτσι το έδωσε.

Αν ήταν στημένος όπως κλαψουρίζουν 2 μέρες κάποιοι, θα στο είχε κόψει άνετα. ;)

Επίσης αν το είχε βάλει ο Ολυμπιακός, τώρα θα είχαμε συλλαλητήρια.

Seitman
21-01-11, 11:15
Να υποθέσω ότι μιλάει για off side στη φάση του γκολ ε? :whistle:
Αφού το γράφει ο "γαύρος", έτσι θα είναι. Τι ξέρουμε εμείς???? :evil:

subzer0
21-01-11, 11:23
Δεν με ενδιαφέρει να το υπεραναλύσω καθότι είτε είναι, είτε δεν είναι, η αμφιβολία είναι υπέρ του επιτιθέμενου.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι οριακά, αλλά είπαμε η αμφιβολία είναι και πρέπει να είναι πάντα υπέρ του επιτιθέμενου.
Έτσι το είδε, έτσι το έδωσε.

Αν ήταν στημένος όπως κλαψουρίζουν 2 μέρες κάποιοι, θα στο είχε κόψει άνετα. ;)

Επίσης αν το είχε βάλει ο Ολυμπιακός, τώρα θα είχαμε συλλαλητήρια.

Δηλαδή τώρα για να καταλάβω.
Μας βάζεις μια φάση που ΔΕΝ είναι offside για να μας πεις πως κλαψουριζουμε εμείς?

http://www.vrisko.gr/search/Ψυχιατροι/Πειραιάς/

leros2004
21-01-11, 11:29
Δεν καταλαβαίνω γιατί σφίγγονται οι Ερυθρόλευκοι ? Αφού θα μας δείξουν τι αξίζουν στη Τούμπα....
Ευκαιρία να κάνουν και το σκορ (1-5) που γράφουν οι φυλλάδες τους...

McRenas
21-01-11, 11:34
Μα ρε φιλε ο εποπτης ειναι ακριβως μπροστα.. Ετσι και ηταν εστω και μισο εκατοστο οφσαιντ θα το σηκωνε σε χρονο ρεκορ.. Εδω ο αλλος εφαγε κοτρωνα στο κατρανι και σε μισο λεπτο ηταν στο ποδι και ουτε λογος.. Μην παιζεις με τα νευρα μας!!

Seitman
21-01-11, 11:38
Μην ασχολείστε... Δε βλέπετε ότι trollαρει ασύστολα? Όσο του απαντάμε συνεχίζει.

Erwdios
21-01-11, 11:46
Μα ρε φιλε ο εποπτης ειναι ακριβως μπροστα.. Ετσι και ηταν εστω και μισο εκατοστο οφσαιντ θα το σηκωνε σε χρονο ρεκορ.. Εδω ο αλλος εφαγε κοτρωνα στο κατρανι και σε μισο λεπτο ηταν στο ποδι και ουτε λογος.. Μην παιζεις με τα νευρα μας!!

Πειστικό το επιχείρημα. Έπρεπε να μείνει πεσμένος κάτω, επειδή έτσι έπρεπε... :whistle:

Και επειδή ακριβώς είναι στην ευθεία, δεν είναι σίγουρος και το αφήνει.


Μην ασχολείστε... Δε βλέπετε ότι trollαρει ασύστολα? Όσο του απαντάμε συνεχίζει.

Υπάρχει και το ignore αδερφέ :rolleyes:

McRenas
21-01-11, 12:06
Πειστικό το επιχείρημα. Έπρεπε να μείνει πεσμένος κάτω, επειδή έτσι έπρεπε... :whistle:

Και επειδή ακριβώς είναι στην ευθεία, δεν είναι σίγουρος και το αφήνει.



Υπάρχει και το ignore αδερφέ :rolleyes:

Οχι μπερδευτικες παλι.. Επρεπε να σηκωθει επειδη ετσι επρεπε.. Αντε σταματαω να ασχολουμαι.. Δεν εχει κανενα νοημα :closed:

subzer0
21-01-11, 12:15
Βασικά έπρεπε ο διαιτητής να παει στην σέντρα με τους υπόλοιπους και να γίνουν συστάσεις.
Αντί για αυτο πήγε και τον "σήκωσε".
Αλλά που να τα πεις αυτά και ποιος να σε καταλάβει.
Όταν ο Μωραλης είπε πως δεν έγινε και τίποτα...

Erwdios
21-01-11, 12:25
Βασικά έπρεπε ο διαιτητής να παει στην σέντρα με τους υπόλοιπους και να γίνουν συστάσεις.


Αυτό ναι, έπρεπε να γίνει και συμφωνούμε.

Όπως επίσης στη 16 που ήμουν εγώ, έφυγε ένας καφές μέσα στο γήπεδο και επι τόπου έφυγε σηκωτός από τους γύρω του και ο μακάκας που τον πέταξε.

Εσείς όμως παρουσιάζετε τα πράγματα σα να είναι Τούμπα. :whistle:

subzer0
21-01-11, 12:33
Αυτό ναι, έπρεπε να γίνει και συμφωνούμε.

Όπως επίσης στη 16 που ήμουν εγώ, έφυγε ένας καφές μέσα στο γήπεδο και επι τόπου έφυγε σηκωτός από τους γύρω του και ο μακάκας που τον πέταξε.

Εσείς όμως παρουσιάζετε τα πράγματα σα να είναι Τούμπα. :whistle:

Μπερδευσε.
Εσύ προσπαθείς να μας παρουσιάσεις τα πράγματα σαν ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Γιατί και αντικείμενο έφαγε ο επόπτης και πυρσοί πέσανε και ντου στα αποδυτήρια έγινε.
Αλλά το να λες αυτό το "σαν να είναι Τούμπα" είναι όπως έλεγες στην τύχη , παιχνίδια που οι ΠΑΟΚτσηδες έκαναν φασαρίες και παίρνανε τις θέσεις των κατόχων διαρκείας και όπου πηγαίνουν κάνουν και 10 σαματάδες. Στυν τύχη πάντα ολα αυτά.

McRenas
21-01-11, 12:49
Το ωραιο ειναι οτι αμα γινοταν αυτα στη Τουμπα θα ηταν αν οχι 1ο, 2ο ή 3ο θεμα στα κεντρικα δελτια ειδησεων ολων των καναλιων.. Αραγε παιχτηκε τπτ απο τα ευτραπελα του 'τηγανιου', γιατι δεν παρακουλουθησα..

Erwdios
21-01-11, 13:16
Ρε καρντάσια, νιώστε λίγο τι λέτε.

Έπεσε ένα κέρμα και 10 πυρσοί, όταν στην Τούμπα αν τυχόν πέσουν μόνο αυτά, δεν καταγράφονται καν στο φύλλο αγώνος, γιατί θεωρείται επιτυχία της ΕΛ.ΑΣ και εξισώνετε καταστάσεις?

Subzero, οι τσαμπατζήδες που υπάρχουν στις τάξεις σου είναι γεγονός, είτε σου αρέσει να το ακούς, είτε όχι. Σχεδόν σε κάθε εκτός έδρας σου, γίνονται επεισόδια με αφορμή αυτούς τους 200-300 που τους ξέρετε κι εσείς οι ίδιοι ποιοι είναι.

Αυτά περί φαντασίας κλπ, πες τα στους μπάτσους που γέμισαν την πόλη χημικά.

Seitman
21-01-11, 13:21
Τα θέματα με "εκκλησίες" δεν έχουν πέραση φίλε μου. :whistle:

:rofl::rofl::rofl:

Erwdios
21-01-11, 13:32
Μην ασχολείστε... Δε βλέπετε ότι trollαρει ασύστολα? Όσο του απαντάμε συνεχίζει.


Τα θέματα με "εκκλησίες" δεν έχουν πέραση φίλε μου. :whistle:

:rofl::rofl::rofl:


Δάσκαλε που δίδασκες. :p

button
21-01-11, 13:47
Γιατι μας κουραζεις γαυρε ε.... αντε μην σε φαω :tooth

Erwdios
21-01-11, 13:54
Γιατι μας κουραζεις γαυρε ε.... αντε μην σε φαω :tooth

:rofl:

subzer0
21-01-11, 17:10
Λοιπόν για να τελειώνει το θέμα , γιατί κουράζει(ς) και αερολογείς επανειλημμένα.


Ρε καρντάσια, νιώστε λίγο τι λέτε.

Έπεσε ένα κέρμα και 10 πυρσοί, όταν στην Τούμπα αν τυχόν πέσουν μόνο αυτά, δεν καταγράφονται καν στο φύλλο αγώνος, γιατί θεωρείται επιτυχία της ΕΛ.ΑΣ και εξισώνετε καταστάσεις?

ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ. ΜΙΛΑ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ


Subzero, οι τσαμπατζήδες που υπάρχουν στις τάξεις σου είναι γεγονός, είτε σου αρέσει να το ακούς, είτε όχι. Σχεδόν σε κάθε εκτός έδρας σου, γίνονται επεισόδια με αφορμή αυτούς τους 200-300 που τους ξέρετε κι εσείς οι ίδιοι ποιοι είναι.

Αυτά περί φαντασίας κλπ, πες τα στους μπάτσους που γέμισαν την πόλη χημικά.
ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ. ΜΙΛΑ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Αλλά θα μιλήσω και ποιο ειδικά.
Πες μου λοιπόν τι έγινε στις τελευταίες 2 σεζόν στα παιχνίδια ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός , στην Τούμπα και στο Καραϊσκάκη.
Να σου θυμίσω εγώ τι έγινε στο Καραϊσκάκη πέρυσι στα play-off? Ντου στον γυμναστή του ΠΑΟΚ στο ζέσταμα , μπουκάλια στους παίχτες όταν έφευγαν , ντου στην φισούνα -> τιμωρία του Καραϊσκάκη με 1 αγωνιστική.
Για προχτές δεν ξαναλέω.
Ψάξε εσύ να βρεις τι έγινε στην Τούμπα (μην πεις πάλι στην τύχη).

Είναι σαν να ακούω οτι πάντα ο Γκαρσία έρχεται να παίξει ξύλο στο Καραϊσκάκη και ακόμα και προχτές που δεν έκανε το παραμικρό , πάλι οι Ολυμπιακοί λέγανε οτι προκαλεί και παίζει ξύλο.

Τελικά μετά το πέναλτι που δεν δόθηκε στον Βόλο , τους ΠΑΟΚτσήδες που κάνουν φασαρίες σε όλα τα γήπεδα , τώρα έχουμε και τα κέρματα και τους πυρσούς που δεν γράφονται στο φύλλο αγώνα. Αυτό δεν λέγεται αερολογία αλλά προπαγάνδα.

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 23 λεπτά και 37 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και αν θέλεις θα κάνω και το άλλο , μόνο και μόνο επειδή δεν είμαι φίλος της ignore list για τους άλλους.
Αν μου δείξεις το πέναλτι που δεν δόθηκε στον Ολυμπιακό Βόλου , αν μου πεις ποια είναι τα παιχνίδια στην Τούμπα που δεν έχουν γραφτεί στο φύλλο αγώνα αυτά που έχουν γίνει και αν μου πεις όλα τα παιχνίδια που οπαδοί του ΠΑΟΚ κάνουν συνέχεια φασαρίες , θα ζητήσω συγγνώμη και δεν θα ξαναγράψω εδώ μέσα. Θα βάλω τον εαυτό μου στην ignore list του ΠΑΟΚτσήδικου νήματος.

Αν δεν το κάνεις , δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο , απλά επειδή δηλώνεις 29 , να ξέρεις πως υπάρχει κόσμος και διαβάζει.

Για να μην κουράζουμε και τους μοντεράτορες.

Erwdios
21-01-11, 17:38
Δεν έχω πολύ χρόνο, στα γρήγορα:


Σχετικά με τον «Δικέφαλο» του Βορρά, το πειθαρχικό όργανο έκανε δεκτή την υπερασπιστική του γραμμή που χαρακτήρισε τα όσα έλαβαν χώρα στο γήπεδο της Τούμπας ως «μεμονωμένα περιστατικά» και του επέβαλλε ποινή 115.000 ευρώ. Ως εκ τούτω, δεν τίθεται θέμα τιμωρίας του γηπέδου.

Αυτή ήταν η απόφαση για τα επεισόδια την Τούμπα. :rofl:

Και θέλεις να συζητήσουμε πραγματικά αν ελήφθη σοβαρά το φύλλο αγώνος και τι ακριβώς έγραφε ή μάλλον τι δεν έγραφε?

θα επανέλθω με τα υπόλοιπα. ;)

button
21-01-11, 17:42
Λίγα δώσατε στον Τριτσονη ή Είναι βλάκας ερασιτέχνης

Πάντως ένα μπράβο στην ομάδα που δεν αντέδρασε στις προκλήσεις ακόμα και στα επικίνδυνα χτυπήματα

Μέχρι και ο Ιταλός κορόιδευε την κερκίδα :rofl:

subzer0
21-01-11, 17:42
Δεν έχω πολύ χρόνο, στα γρήγορα:



Αυτή ήταν η απόφαση για τα επεισόδια την Τούμπα. :rofl:

Και θέλεις να συζητήσουμε πραγματικά αν ελήφθη σοβαρά το φύλλο αγώνος και τι ακριβώς έγραφε ή μάλλον τι δεν έγραφε?

θα επανέλθω με τα υπόλοιπα. ;)

Δεν χρειάζεται να επανέλθεις καθόλου γιατί πραγματικά δεν ξέρεις τι γίνεται.
Ξέρω για ποια γεγονότα μιλάς.
Αυτό είναι από τα μεγαλύτερα πρόστιμα που έχουν πέσει σε ελληνική ομάδα σε χρονιές που δεν υπήρχαν τιμωρίες έδρας.
Πραγματικά κάνω τεράστια λαλακία που ασχολούμαι. :down: :down: :down:

Seitman
21-01-11, 18:17
Ρε συ Νικόλα...
Τα είπαμε και προχθές. Δε χρειάζεται να εμπλακούμε σε flamewar.
Ωραία κάνουμε το χαβαλέ μας, γιατί θα πρέπει να είμαστε στην τσίτα? Είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο κάποιοι να μπορούν να κάνουν μια υγιή κουβέντα, είτε μαύροι, είτε κίτρινοι είτε ροζ με βούλες.

wi fi thief
21-01-11, 18:23
Ρε συ Νικόλα...
Τα είπαμε και προχθές. Δε χρειάζεται να εμπλακούμε σε flamewar.
Ωραία κάνουμε το χαβαλέ μας, γιατί θα πρέπει να είμαστε στην τσίτα? Είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο κάποιοι να μπορούν να κάνουν μια υγιή κουβέντα, είτε μαύροι, είτε κίτρινοι είτε ροζ με βούλες.

κιτρινοι;;; τωρα παρεξηγηθηκα εγω :whip:

σβηστο γιατι θα σε βαλω στην λιστα :p

Burning Skies
21-01-11, 18:26
Παλικαρια υγιης κουβεντα χαθηκε καθε περιπτωση να γινει τη στιγμη που προκαταβαλλατε πραγματα μιλωντας ειρωνικα. Προσωπικα για να μην μπω σε αυτο το τριπακι (διοτι το flamewar ηταν πλεον δεδομενο οτι θα συμβει) εκεινη τη στιγμη απλα το επεσημανα και αποφασισα να μην ασχοληθω με τα του αγωνα.

Εχω πει 1000 φορες οτι οταν μιλαμε με διαθεση να απαξιωσουμε τον απεναντι τοτε διαλογος δεν μπορει να γινει (και αυτο απευθυνεται σε ολους μας).

Τοσες και τοσες σελιδες και μια υποτυπωδως σοβαρη συζητηση επι του αγωνιστικου σκελους του παιχνιδιου δεν εγινε. Τι καθομαστε και λεμε λοιπον.
Το θεμα μας ειναι ποιος ευνοηθηκε, ποιος ειναι περισσοτερο καφρος απο τον αλλον και αν επρεπε να σηκωθει ο εποπτης ή οχι;
ημαρτον...

Seitman
21-01-11, 18:27
:rofl: :rofl:
Τρόπος του λέγειν εταίρε Νίκο

subzer0
21-01-11, 18:28
Ρε συ Νικόλα...
Τα είπαμε και προχθές. Δε χρειάζεται να εμπλακούμε σε flamewar.
Ωραία κάνουμε το χαβαλέ μας, γιατί θα πρέπει να είμαστε στην τσίτα? Είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο κάποιοι να μπορούν να κάνουν μια υγιή κουβέντα, είτε μαύροι, είτε κίτρινοι είτε ροζ με βούλες.

Απλά μερικές φορές προσπαθώ κι εγώ να καταλάβω μερικά πράγματα.
Έχω το καλό οτι ζω Αθήνα και αυτά που γράφει ο τύπος τα ακούω κι εδώ κάτω.
Πχ όπως έγραψα και πιο πάνω , ακούω 2 μέρες τώρα από Ολυμπιακούς , οτι προχτές ο Γκαρσία προκαλούσε και κατέβηκε να παίξει ξύλο.
Όποιος μου βρει πιο ήρεμο παιχνίδι από αυτό που έκανε ο Γκαρσία προχτές ας μου το πει για να ξέρω.
Ακούω για την Τούμπα , που πάντα γίνεται κάτι , ακούω για τις εκδρομές που πάντα γίνεται κάτι και λέω δεν μπορεί , κάπου ίσως κάνω κι εγώ λάθος.
Αλλά όσο σκέφτομαι τις τελευταίες 4 εκδρομές που έχω πάει (πέρυσι Λειβαδιά και φέτος Τρίπολη , Καβάλα και Βόλο) , με εξαίρεση τον Βόλο (που κι εκεί οτι έγινε , έγινε ΜΟΝΟ στο γήπεδο , μέσα στην πόλη ήταν γιορτή) , δεν έχει γίνει το παραμικρό.

Και προσπαθώ να καταλάβω μήπως τελικά είμαι εγώ λάθος.

Seitman
21-01-11, 18:30
Συμφωνώ μαζί σου Rebel Burning. Αυτά που επισημαίνεις είναι ακριβώς οι λόγοι που εδώ στην Ελλάδα δεν πρόκειται ποτέ να δούμε ποδόσφαιρο. Μπαλίτσα και πολύ μας είναι. Τι να πεις για το αγωνιστικό μέρος. Απλά ήταν ανύπαρκτο

Erwdios
21-01-11, 18:35
Δεν χρειάζεται να επανέλθεις καθόλου γιατί πραγματικά δεν ξέρεις τι γίνεται.
Ξέρω για ποια γεγονότα μιλάς.
Αυτό είναι από τα μεγαλύτερα πρόστιμα που έχουν πέσει σε ελληνική ομάδα σε χρονιές που δεν υπήρχαν τιμωρίες έδρας.
Πραγματικά κάνω τεράστια λαλακία που ασχολούμαι. :down: :down: :down:

Εγώ κάνω μεγαλύτερη που ασχολούμαι με παοκτζή που δεν βλέπει καν τι γίνεται γύρω του...

Αν ο Ολυμπιακός φάει αύριο 100 χιλιάρικα πρόστιμο, θα βγεις να μιλάς για παράγκες και ρέστα. Τέτοια είναι η πλύση εγκεφάλου.

Μέχρι και τους πατεράδες από τα πιτσιρίκια δέρνατε την άλλη φορά στη Θεσσαλονίκη και θέλετε να μιλήσουμε για επεισόδια:


Από σοβαρά επεισόδια σημαδεύτηκε το ντέρμπι των Νέων μεταξύ ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού που διεξήχθη στις εγκαταστάσεις της Σουρωτής Θεσσαλονίκης το Σάββατο. Στο γήπεδο βρέθηκαν περίπου 700 οπαδοί του «Δικεφάλου», οι οποίοι επιτέθηκαν με πέτρες και μπουκάλια στους νεαρούς ποδοσφαιριστές των φιλοξενουμένων.
...
Επίσης, επιτέθηκαν και χτύπησαν τον πατέρα ενός εκ των φιλοξενούμενων παικτών, ο οποίος είχε την... ατυχή ιδέα να εμφανιστεί στο γήπεδο, φορώντας φανέλα του Ολυμπιακού. Τα χειρότερα τελικά αποφεύχθηκαν με την επέμβαση των αστυνομικών δυνάμεων που είχαν σπεύσει στο γήπεδο και τα επεισόδια έλαβαν τέλος.

Και γι' αυτό είμαι σίγουρος ότι έχεις μία τεκμηριωμένη απάντηση του στυλ, "ασε, δεν έχεις
ιδέα, δεν ξέρεις τι γίνεται" κλπ.

A και BTW μιας και μένεις Αθήνα, καλό θα ήταν να μην ακούς τι λένε αυτοί εδώ κάτω, αλλά τι βλέπουν τα μάτια σου.

Εγώ είδα έναν Τσιρίλο να χλευάζει την κερκίδα, ελπίζω να τον είδες και εσύ.

Over and out από εμένα.

subzer0
21-01-11, 18:36
Over and out από εμένα.

Αμήν και πότε...

@ ADSLgr.com All rights reserved.