PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Rebel Scum
01-02-11, 05:47
Ό,τι να ναι....πήρε τηλέφωνο ο Μαρινάκης (και ο κάθε Μαρινάκης) και σηκώθηκε στο πόδι το σύμπαν.

Erwdios
01-02-11, 12:31
Έτσι, έτσι, ο Μαρινάκης φταίει για όλα, όχι αυτά εδώ τα μπουμπούκια που καλούν τον περήφανο λαό του Παοκ σε τζιχάντ.


Ανακοίνωση με την οποίαν καλούν τον κόσμο του ΠΑΟΚ να βρεθεί σήμερα Τρίτη στις 5:00 το απόγευμα στην Τούμπα, εξέδωσαν πριν λίγο οι Σύνδεσμοι Φίλων ΠΑΟΚ μετά από πολύωρη σύσκεψη...
Αναλυτικά οι ανακοίνωση των οργανωμένων φίλων του ΠΑΟΚ αναφέρει: «Την Τετάρτη η ομάδα μας δίνει ένα καθοριστικό αγώνα. Στον δρόμο μας προς την κατάκτηση του κυπέλλου βρέθηκε η ομάδα που αντιπροσωπεύει την σαπίλα του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Η ομάδα που στην υπηρεσία της και στις διαταγές της υπακούει το ελληνικό κράτος και οι αρχές του ποδοσφαίρου.


Η ομάδα που όλως (;; ) τυχαίως (;; ) ευνοείται από την τιμωρία του Π.Α.Ο.Κ. για τα γεγονότα του Βόλου. Εκεί όπου η αστυνομία εκτέλεσε άψογα το καθήκον της και τις διαταγές που είχε για να δημιουργήσει επεισόδια με άμεσο επακόλουθο την τιμωρία μας.
Η οργή του κόσμου είναι ανεξέλεγκτη. Αδυνατούμε να την ελέγξουμε και να εγγυηθούμε για οτιδήποτε.
Πόσο μάλλον όταν είναι ορατό το ενδεχόμενο για νέα σφαγή και πρόκληση από τις Φιλιππινέζες με την σφυρίχτρα. Ποιος θα μπορέσει σε αυτήν την περίπτωση να ελέγξει τον ήδη εξοργισμένο κόσμο;
Από την μεριά μας σαν σύνδεσμοι οφείλουμε και θα προσπαθήσουμε ώστε να κυλήσουν όλα ομαλά και να μην δημιουργηθεί κάτι επιβαρυντικό για την ομάδα μας. Έχουμε εμπιστοσύνη στους παίκτες μας και είμαστε βέβαιοι ότι θα πάρουν την νίκη και την πρόκριση.
Επειδή μας στερούν την δυνατότητα να τους συμπαρασταθούμε κατά τη διάρκεια του αγώνα, αποφασίσαμε να δώσουμε το παρόν στην τελευταία προπόνηση την Τρίτη στις 5μ.μ. στο γήπεδο της Τούμπας».
Όλοι θα είμαστε εκεί.
Την νίκη και την πρόκριση εμείς ή κανείς !!!!
ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΦΙΛΩΝ ΠΑΟΚ

http://www.paokmania.gr/articles/football/rest-news/12411-anakoinwsh-syndlesmvn-5-.html

Ή εμείς ή κανείς λοιπόν. Ρε τι γίνεται με μερικές χορηγίες :whistle:

Rebel Scum
01-02-11, 13:07
Την ανακοίνωση τώρα την διάβασα...αλλάζει το πράγμα, όταν οι σύνδεσμοι κάνουν τέτοιες ανακοινώσεις λογικό είναι να φοβούνται.
Δεν θα μπω στην κουβέντα αν προκαλούνται με τις αποφάσεις των δικαστών οι οπαδοί του ΠΑΟΚ γιατί παρότι έχουν δίκιο δεν δικαιολογούνται.

Στο χέρι των ΠΑΟΚτσήδων είναι να φανεί ότι αυτά τα μέτρα είναι γελοία.

Burning Skies
01-02-11, 13:16
Την ανακοίνωση τώρα την διάβασα...αλλάζει το πράγμα, όταν οι σύνδεσμοι κάνουν τέτοιες ανακοινώσεις λογικό είναι να φοβούνται.
Δεν θα μπω στην κουβέντα αν προκαλούνται με τις αποφάσεις των δικαστών οι οπαδοί του ΠΑΟΚ γιατί παρότι έχουν δίκιο δεν δικαιολογούνται.

Στο χέρι των ΠΑΟΚτσήδων είναι να φανεί ότι αυτά τα μέτρα είναι γελοία.

Φαυλος κυκλος ειναι.
Μετα απο αυτη την ανακοινωση πχ. απο τους οργανωμενους, γινει δεν γινει χαμος δικαιολογουνται τα γελοια μετρα (ως προληψη).
Απο την αλλη τα γελοια μετρα προκαλουν και τους ανεγκεφαλους να καφριζουν περισσοτερο και να βγαζουν τετοιες ανακοινωσεις.

Και το ερωτημα ειναι ΠΟΙΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ να σπασει αυτον τον φαυλο κυκλο;
Τους οπαδους (που ψαχνουν για δικαιολογιες) ή τις διοικησεις και τους αρμοδιους;;;

Διοτι εγω πιστευω οτι οι διοικησεις και οι αρμοδιοι βολευονται απο αυτη την ιστορια και οσο οι οπαδοι ψαχνουν για δικιαολογιες ο κυκλος δεν θα σπασει ποτε.

Rebel Scum
01-02-11, 13:31
Τέλος πάντων δεν έχω κάτι άλλο να πω για το θέμα. Δεν μπορώ να το καταλάβω για να είμαι ειλικρινής οπότε ίσως δεν είμαι και ο κατάλληλος.

Burning Skies
01-02-11, 13:48
Τέλος πάντων δεν έχω κάτι άλλο να πω για το θέμα. Δεν μπορώ να το καταλάβω για να είμαι ειλικρινής οπότε ίσως δεν είμαι και ο κατάλληλος.

Τι δεν μπορεις να καταλαβεις; Εμενα μου φαινεται απλουστατο. Και δενει και με την γενικη κατασταση στη χωρα. Δουλεια να εχουμε να ασχολουμαστε δηλαδη με τα ασημαντα.... ;)

Rebel Scum
01-02-11, 13:56
Τι δεν μπορεις να καταλαβεις; Εμενα μου φαινεται απλουστατο. Και δενει και με την γενικη κατασταση στη χωρα. Δουλεια να εχουμε να ασχολουμαστε δηλαδη με τα ασημαντα.... ;)

Δεν το καταλαβαίνω με την έννοια να σκοτωθώ για τις ομάδες. Και δεν το λέω με κάποια φιλειρηνική τάση απλά δεν είναι κάτι για το οποίο θα χειροδικούσα. Οπότε δεν είμαι κατάλληλος και το αφήνω.

Burning Skies
01-02-11, 14:14
Δεν το καταλαβαίνω με την έννοια να σκοτωθώ για τις ομάδες. Και δεν το λέω με κάποια φιλειρηνική τάση απλά δεν είναι κάτι για το οποίο θα χειροδικούσα. Οπότε δεν είμαι κατάλληλος και το αφήνω.

Α αυτο εννοεις.... Καλα αυτο εξυπακουεται.

Spanos
01-02-11, 15:14
Χαχα, πραγματικά είναι για να γελάει κανείς γιατί πρώτα φτιάξανε την ιστορία για να γίνει το παιχνίδι κεκλεισμένων των θυρών, μονο με τον Ολυμπιακό για να ικανοποιηθεί ο Μαρινάκης και μετά σερβίρουν το σανό της πρωτοφανούς αστυνομικής κινητοποίησης. Δηλαδή αν το παιχνίδι δεν ήταν κεκλεισμένων τι θα γινόταν, απαγόρευση κυκλοφορίας;

Φυσικά όλα αυτά τα μέτρα εξαγριώνουν και προκαλούν περισσότερα επεισόδια, ακόμα και αυτός που δεν ασχολείται θα εξαγριωθεί απο το κλίμα που επικρατεί και θα βγάλει αφρούς απο την αγανάκτηση, μετά σου λένε γιατί τα βάζουν με τον Ολυμπιακό περισσότερο απο οτι με τους άλλους.

Seitman
01-02-11, 15:21
Εγώ φίλε μου προσωπικά δε θα ασχοληθώ με αυτά που δεν αφορούν το αγωνιστικό κομμάτι. Το μόνο που αναπολώ, ειλικρινά, είναι η τιμωρία της έδρας. Η λεγόμενη εξορία ;)
Η αγαπημένη μου εξορία ήταν οι Σέρρες. Έχουν πέσει ιστορικές 6άρες και ντόρτια εκεί :whistle:

Στο θέμα μας... Ελπίζω αύριο να δούμε μπάλα, ποδόσφαιρο είπαμε δεν παίζει στο ελλάντα, και να μην πονέσουν τα ματάκια μας όπως προχθές με τον Άρη.

subzer0
01-02-11, 17:14
Πραγματικά μιλάμε έχω σιχαθεί πράγματα και καταστάσεις.
Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω.
Ανεβαίνει στην Θεσσαλονίκη ο υπαρχηγός της αστυνομίας για ένα ποδοσφαιρικό ματς (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) μαζί με ελικόπτερο που όπως λέει μέσα στο χιούμορ ο τύπος , το βγάζει για να ξεκαπνίσει (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=5713) (λες και χιούμορ μας χρειάζεται αυτήν την ώρα) , ενώ λέει πως υπάρχουν και πιέσεις (αλλά δεν μας λέει από ποιους). Μαζί του ανεβαίνουν και διμοιρίες ΜΑΤ από την Αθήνα.
Δηλαδή η αστυνομία της Θεσσαλονίκης , δεν μπορεί να κάνει καλά την δουλειά της? Ούτε η αστυνομία από της γύρω περιοχές και αναγκαζόμαστε να φέρουμε ενισχύσεις από την Αθήνα?
Δεν εμπιστευόμαστε την αστυνομία της Θεσσαλονίκης? Ποιος δεν την εμπιστεύεται? Η αστυνομία της Αθήνας? Το κράτος? Ο Μαρινάκης?
Και γιατί ο Θεσσαλονικιός να εμπιστεύεται την αστυνομία της Αθήνας? Την αστυνομία του Βόλου? Και γιατί το σύστημα να εμπιστεύεται την αστυνομία που τυλίγει τις ομάδες σε μια κόλλα χαρτί και μετά πάει διακοπές?
Και γιατί τέτοια κινητοποίηση σε αγώνα ποδοσφαίρου κεκλεισμένων των θυρών? Αν γίνει κάτι πιο χοντρό (άσχετο με το ποδόσφαιρο) θα φέρουμε αστυνομία από άλλες χώρες?

Φωνάξανε τον Ζαγοράκη στην αστυνομική διεύθυνση Θεσσαλονίκης να συζητήσουν για τα μέτρα.
Και ο Ζαγοράκης πήγε. Αλλά ο αστυνομικός διευθυντής του Βόλου δεν πήγε στον αθλητικό δικαστή για τα γεγονότα του Βόλου. Που πήγε ο δικηγόρος του Ολυμπιακού για τα ίδια γεγονότα και μάλιστα 2 φορές. Ο οποίος Ολυμπιακός δεν κλήθηκε από τον αθλητικό δικαστή ούτε για το ξύλο στις φυσούνες , ούτε για τις φωτοβολίδες , παρά μόνο για το κέρμα στον επόπτη και ακόμα δεν ξέρουμε και την τιμωρία του.
Και τι ζήτησαν από τον Ζαγοράκη? Να παραμείνει κλειστή η μπουτίκ του ΠΑΟΚ την ώρα του αγώνα?
ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?????????????????????????????????????????

Την ίδια ώρα κάτι τυπάκια απειλούνται από μια ανακοίνωση συνδέσμων που λέει οτι καλούμε τον κόσμο να μην πάει αύριο στην Τούμπα αλλά να πάει σήμερα στην προπόνηση. Και βλέπουν και τζιχάντ σε αυτό. Ενώ ταυτόχρονα ο κόκκινος τύπος παρουσιάζει τους ΠΑΟΚτσήδες σαν ούνους και βάρβαρους που το μόνο που σκέφτονται είναι πως θα κάνουν κακό στον Ολυμπιακό.

Πραγματικά ξεφτίλα και σιχαμάρα.
Την άποψη μου την είπα. Δεν πρέπει να πάει κανείς αύριο στο γήπεδο ούτε σε απόσταση 5 χιλιομέτρων από αυτό.
Το κακό σε αυτήν την περίπτωση είναι πως θα καρπωθεί την επιτυχία η αστυνομία και ίσως να συνεχίσει και το χιούμορ του ο Υπαρχηγός.

Και στο φινάλε μετά από όλα αυτά ποιον ικανοποιεί αυτή η κατάσταση?
Τον Υπουργό πολιτισμού? Τον ΓΓΑ? Τον πρόεδρο της Super League? Τον πρόεδρο της ΕΠΟ? Τους φιλάθλους?
Για πόσο θα συνεχίζεται αυτή η κατάσταση?
Αφού φοβούνται τόσο πολύ γιατί δεν αποτελειώνουν τον ΠΑΟΚ από όλα τα αθλήματα?
Αφού μόνο ο ΠΑΟΚ και ο λαός του είναι το πρόβλημα του ελληνικού αθλητισμού τι κάνουν για αυτό?

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 8 λεπτά και 29 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μπορεί να χρειαστούν και αυτά πάντως στην ελληνική αστυνομία.
http://www.fbi.gov/
https://www.cia.gov/

Crosswind
01-02-11, 17:14
Αν και δεν είμαι παοκτσής, πραγματικά δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα με την ανακοίνωση των συνδέσμων. Η ανακοίνωση αφορά την παρουσία κόσμου στη σημερινή προπόνηση και όχι στον αγώνα :what:

Burning Skies
01-02-11, 17:56
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα νομιζω οτι μιλαω με νοημονες ανθρωπους.

Αυτο ομως:


Η ομάδα που όλως (;; ) τυχαίως (;; ) ευνοείται από την τιμωρία του Π.Α.Ο.Κ. για τα γεγονότα του Βόλου. Εκεί όπου η αστυνομία εκτέλεσε άψογα το καθήκον της και τις διαταγές που είχε για να δημιουργήσει επεισόδια με άμεσο επακόλουθο την τιμωρία μας.
Η οργή του κόσμου είναι ανεξέλεγκτη. Αδυνατούμε να την ελέγξουμε και να εγγυηθούμε για οτιδήποτε.

και ειδικα αυτο:


Την νίκη και την πρόκριση εμείς ή κανείς !!!!

Πως τα ερμηνευετε; Βλεπετε μια ανακοινωση που ειναι οκ;;;;

Το πρωτο μιλαει για δικαιη οργη ουσιαστικα δικαιολογωντας και χαϊδευοντας εκ των προτερων τους ανεγκεφαλους (και δινοντας και αλλοθι στην γελοιοτητα των μετρων).

Οσο για το δευτερο τι να πω;;;; Θελει εξηγηση; Πως ερμηνευετε το Η ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ;;; Αν δηλαδη δεν παιξει το "ΕΜΕΙΣ" πως θα συμβει το "ΚΑΝΕΙΣ";;;;

Και καλα εγω μπορει να ειμαι βλακας και να μην πιανω το υγιες νοημα της ανακοινωσης (για να την ερμηνευσω ως καλοπροαιρετη). Ο ανεγκεφαλος που προφανως ειναι εξυπνοτερος και θα διαβασει την ανακοινωση τι πιστευετε οτι θα καταλαβει; Τι συμπερασματα θα βγαλει απο την ιαχη "ΠΡΟΚΡΙΣΗ Ή ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ";;;;;;;

subzer0
01-02-11, 18:12
Προσωπικά είμαι οργισμένος και δεν ανήκω σε κανέναν σύνδεσμο.
Ήμουν οργισμένος από τον δικηγόρο του Ολυμπιακού , από τον Τριτσώνη και αυτούς που τον ξαναβγάλανε λάδι , από τον αθλητικό δικαστή που δεν είδε την φυσούνα και τις φωτοβολίδες , από τον Μπιτσαξή που δεν πήρε τηλέφωνο τον Μαρινάκη αλλά πήρε τον Ζαγοράκη για επεισόδια στο μπάσκετ , από όλους αυτούς που παρουσιάζουν τους ΠΑΟΚτσήδες σαν βάρβαρους.

Δεν είμαι οργισμένος με τον Μαρινάκη που ζήτησε προστασία καλά έκανε.

Όλα αυτά πριν ανέβει ο υπαρχηγός της αστυνομίας πάνω.

Από χτες και σήμερα είμαι οργισμένος με αυτόν , με αυτόν που τον έστειλε , με αυτούς στην Θεσσαλονίκη που λένε πάντα ναι και επιτρέψαν να ανέβει πάνω , με το ελικόπτερο , με αυτούς που ζήτησαν να κλείσει η μπουτίκ , με τον ανύπαρκτο ΓΓΑ , με πολλούς.

Και το ξαναλέω.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ. ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΣ.

Αν λοιπόν αυτό το ή εμείς ή κανείς δικαιολογεί να λέμε για τζιχάντ και για την κινητοποίηση τόσης μεγάλης δύναμης από την αστυνομία , τότε αδυνατώ να φανταστώ τι θα συμβεί σε κάτι χειρότερο.

Seitman
01-02-11, 18:13
Δε θα κρυφτώ πίσω από το δάχτυλό μου.

Θέλω να πιστεύω ότι αυτό το πράμα που το ονομάζουν ανακοίνωση δεν εκπροσωπεί μεγάλη μερίδα κόσμου, παρά μόνο 2-3 ανεγκέφαλους. Μόνο κάποιος ανεγκέφαλος θα έγραφε κάτι τέτοιο που θυμίζει την κήρυξη της επανάστασης του 1821 (λέμε τώρα).

Η οργή σαν συναίσθημα στις τάξεις των οπαδών, σίγουρα υπάρχει και σίγουρα δεν είναι ανεξέλεγκτη.

Από εκεί και πέρα, εγώ προσωπικά, δε νομίζω ότι πρέπει να ασχολούμαστε με τέτοιες "ιαχές" και θέσεις.

Burning Skies
01-02-11, 18:25
Δε θα κρυφτώ πίσω από το δάχτυλό μου.

Θέλω να πιστεύω ότι αυτό το πράμα που το ονομάζουν ανακοίνωση δεν εκπροσωπεί μεγάλη μερίδα κόσμου, παρά μόνο 2-3 ανεγκέφαλους. Μόνο κάποιος ανεγκέφαλος θα έγραφε κάτι τέτοιο που θυμίζει την κήρυξη της επανάστασης του 1821 (λέμε τώρα).

Η οργή σαν συναίσθημα στις τάξεις των οπαδών, σίγουρα υπάρχει και σίγουρα δεν είναι ανεξέλεγκτη.

Από εκεί και πέρα, εγώ προσωπικά, δε νομίζω ότι πρέπει να ασχολούμαστε με τέτοιες "ιαχές" και θέσεις.

Ευχαριστω φιλε γιατι ειχα αρχισει να μπερδευομαι.

Στο μονο που θα διαφωνησω ειναι στο αν πρεπει να ασχολουμαστε με αυτα. Ειπα και πριν οτι οι οπαδοι ειναι αυτοι που εχουν συμφερον και καθηκον να σπασουν τον φαυλο κυκλο. Ποιος αλλος θα το κανει αν δεν το κανουμε εμεις; Και εδω εχουμε ανακοινωση των οργανωμενων οπαδων. Δεν μιλαμε για ανακοινωση του Τακη του Σουγια και του Μητσου του Πεταλουδα που μπορουμε (και οφειλουμε κιολας) να την αγνοησουμε και να κοιταξει απλα η υγιης μαζα να τους πνιξει.
Οι οργανωμενοι (αυτοι δηλαδη που εχουν ιδιαιτερη ευθυνη για να δωσουν μια σωστη γραμμη) ουσιαστικα χαϊδευουν εκ των προτερων τους συμμετεχοντες σε οποια εκτροπα ενω ταυτοχρονα προωθουν ιαχες που οντως θυμιζουν Τζιχαντ.

Και δεν τα εχω με τους Παοκτζηδες οργανωμενους. Τα ιδια κανει η συντριπτικη πλειοψηφια των συνδεσμων μας.
Και μετα μας φταινε οι Μαρινακηδες και οι Ζαγορακηδες (που σαφως και δεν ειναι Μαρινακηδες ΑΛΛΑ χαϊδευουν και αυτοι τους καφρους) και η αστυνομια. Αφου εμεις τους επιτρεπουμε να κανουν οτι κανουν με την συμπεριφορα μας.
Τι περιμενουμε μετα;;

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 2 λεπτά και 9 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και sub πραγματικα θα ηθελα εσυ να μου ερμηνευσεις το "ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ" (αφου δεν το θεωρεις καταπτυστο) και επισης να μου πεις πως θα το ερμηνευσει και ο μεσος καφρος....

Seitman
01-02-11, 18:34
Καλά τα λες...
Αλλά ο κόσμος, κρίνοντας από εμένα, έχει βαρεθεί αυτές τις "δολοπλοκίες" (δεν μπόρεσα να βρω άλλο χαρακτηρισμό) ανάμεσα σε προέδρους, δικαστές, διαιτητές και άλλες δημοκρατικές δυνάμεις...

Εγώ θέλω να δω τον περσινό ΠΑΟΚ που δε χαμπάριαζε από τέτοια. Που έμπαινε στο γήπεδο και δε μασούσε, ξεβρακώνοντας διαιτητές και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις. ;)

subzer0
01-02-11, 18:38
Και sub πραγματικα θα ηθελα εσυ να μου ερμηνευσεις το "ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ" (αφου δεν το θεωρεις καταπτυστο) και επισης να μου πεις πως θα το ερμηνευσει και ο μεσος καφρος....

Προφανώς και είναι κατάπτυστο. Για αυτό και ο ΠΑΟΚ κάνει τώρα προπόνηση με το ελικόπτερο από πάνω (http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=5719).

Δεν ξέρω πως θα το ερμηνεύσει ο μέσος κάφρος.
Αλλά σου είπα πως ακόμα κι εγώ ήμουν και παραμένω οργισμένος , όχι από ένα αλλά από μια αλληλουχία γεγονότων.
Γιατί δηλαδή κάποιος να οργιστεί παραπάνω με το "ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ"?

Εμένα με κάλυψε η ανακοίνωση του Ζαγοράκη.

Είναι ευθύνη όλων μας, ο ΠΑΟΚ να συνεχίσει να υπάρχει και μετά το βράδυ της Τετάρτης. (http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMRCode=15NE0E8G6&extLang=)

Spanos
01-02-11, 19:05
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα νομιζω οτι μιλαω με νοημονες ανθρωπους.

Αυτο ομως:



και ειδικα αυτο:



Πως τα ερμηνευετε; Βλεπετε μια ανακοινωση που ειναι οκ;;;;

Το πρωτο μιλαει για δικαιη οργη ουσιαστικα δικαιολογωντας και χαϊδευοντας εκ των προτερων τους ανεγκεφαλους (και δινοντας και αλλοθι στην γελοιοτητα των μετρων).

Οσο για το δευτερο τι να πω;;;; Θελει εξηγηση; Πως ερμηνευετε το Η ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ;;; Αν δηλαδη δεν παιξει το "ΕΜΕΙΣ" πως θα συμβει το "ΚΑΝΕΙΣ";;;;

Και καλα εγω μπορει να ειμαι βλακας και να μην πιανω το υγιες νοημα της ανακοινωσης (για να την ερμηνευσω ως καλοπροαιρετη). Ο ανεγκεφαλος που προφανως ειναι εξυπνοτερος και θα διαβασει την ανακοινωση τι πιστευετε οτι θα καταλαβει; Τι συμπερασματα θα βγαλει απο την ιαχη "ΠΡΟΚΡΙΣΗ Ή ΕΜΕΙΣ Ή ΚΑΝΕΙΣ";;;;;;;

Όταν η διοίκηση της ομάδας σου και ο κάθε αξιωματούχος συμπεριφέρεται λές και έχουμε να κάνουμε με ομάδα γειτονικής χώρας, λογικό είναι να ο κόσμος να αγανακτεί και να επικρατεί οργή. Ποιός είναι ο Μαρινάκης, ο Μουμπάρακ του ελληνικού ποδοσφαίρου και μετά σου λέει γιατί πέφτει το ξύλο με τον Ολυμπιακό και κοιτάνε τις ομάδες Αθήνας με μισό μάτι...

Erwdios
01-02-11, 19:06
Ευτυχώς που υπάρχει και ο Σπανός και χρωματίζει αυτό το ασπρόμαυρο thread :respekt:

Burning Skies
01-02-11, 19:11
Χαλαρωστε ρε παιδια. Οργισμενοι για την ομαδα; Δινουμε αξια σε αυτο το αθλιο πρωταθλημα που βλεπουμε; Παμε καλα; Εδω ο κοσμος χανεται γυρω μας και εμεις τους κανουμε τη χαρη να διοχετευουμε την οργη μας σε λαλακιες; Νταξει ειμαστε οπαδοι αλλα υπαρχουν και ορια για να μην μας πιανουν και κοροϊδα.

Ο μεσος καφρος ξερουμε πως θα ερμηνευσει την ιαχη. Η ιαχη ομως δεν απευθυνεται στον μεσο καφρο αλλα εχει σκοπο να παρασυρει και τους υπολοιπους σε μια συμπεριφορα που παρα το γεγονος οτι δεν εχει ουσιαστικο νοημα ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ.

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 5 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Όταν η διοίκηση της ομάδας σου και ο κάθε αξιωματούχος συμπεριφέρεται λές και έχουμε να κάνουμε με ομάδα γειτονικής χώρας, λογικό είναι να ο κόσμος να αγανακτεί και να επικρατεί οργή. Ποιός είναι ο Μαρινάκης, ο Μουμπάρακ του ελληνικού ποδοσφαίρου και μετά σου λέει γιατί πέφτει το ξύλο με τον Ολυμπιακό και κοιτάνε τις ομάδες Αθήνας με μισό μάτι...

Τι λογικο ρε Σπανε;;; Παμε καλα; Ο κοσμος δεν εχει να φαει και εσυ μου λες οτι ειναι λογικο να ασχολουνται και οι μη καφροι με τον καθε Μαρινακη και τον καθε Πατερα σε βαθμο επαναστασης;;;;

Η καλυτερη τους ειναι να κανεις τετοιους παραλληλισμους και να μην ασχολουμαστε με τους Μουμπαρακ που εξουσιαζουν τις ζωες μας (και οχι την εκαστωτε Σουπαλιγκα).

Ναι ειμαστε οπαδοι αλλα οχι και να γινομαστε προβατα δινοντας στα ποδοσφαιρικα δρωμενα τετοια διασταση. Ο Μαρινακης μιλουσε για εγκληματα κατα της Ελλαδος και εσυ τσιμπας και επιλεγεις να κινηθεις στον ιδιο αστειο τονο εξυπηρετωντας τους ολους.

Spanos
01-02-11, 19:24
Τι λογικο ρε Σπανε;;; Παμε καλα; Ο κοσμος δεν εχει να φαει και εσυ μου λες οτι ειναι λογικο να ασχολουνται και οι μη καφροι με τον καθε Μαρινακη και τον καθε Πατερα σε βαθμο επαναστασης;;;;

Η καλυτερη τους ειναι να κανεις τετοιους παραλληλισμους και να μην ασχολουμαστε με τους Μουμπαρακ που εξουσιαζουν τις ζωες μας (και οχι την εκαστωτε Σουπαλιγκα).

Ναι ειμαστε οπαδοι αλλα οχι και να γινομαστε προβατα δινοντας στα ποδοσφαιρικα δρωμενα τετοια διασταση. Ο Μαρινακης μιλουσε για εγκληματα κατα της Ελλαδος και εσυ τσιμπας και επιλεγεις να κινηθεις στον ιδιο αστειο τονο εξυπηρετωντας τους ολους.


Είναι εύκολο να το λές αυτό όταν είσαι απο την πλευρά του ευνοημένου, για έλα εσύ στη θέση όλων αυτών και αν το θές υπάρχει και πολιτκή προέκταση στο θέμα γιατι μέσα απο τον ΠΑΟΚ και άλλες ομάδες της Θεσσαλονίκης εκφράζεται μια γενικευμένη αγανάκτηση που δεν έχει να κάνει μονο με τα ποδοσφαιρικά.

Erwdios
01-02-11, 19:31
Και από πότε ο άλλος εξίσου και περισσότερο ευνοημένος, αναλαμβάνει τη γραμμή υπεράσπισης του ΠΑΟΚ?

Burning Skies
01-02-11, 19:37
Είναι εύκολο να το λές αυτό όταν είσαι απο την πλευρά του ευνοημένου, για έλα εσύ στη θέση όλων αυτών και αν το θές υπάρχει και πολιτκή προέκταση στο θέμα γιατι μέσα απο τον ΠΑΟΚ και άλλες ομάδες της Θεσσαλονίκης εκφράζεται μια γενικευμένη αγανάκτηση που δεν έχει να κάνει μονο με τα ποδοσφαιρικά.

Καλα οκ, το λεω επειδη ειμαι ευνοημενος. Αλλιως θα ασχολιομουν με τον Χ τυπο που μου εφαγε το πρωταθλημα, θα γινομουν μουτζαχεντιν εναντια στο κατεστημενο του ποδοσφαιρου και θα αγνοουσα ολα τα πραγματικα μου προβληματα.
Δεν εχει νοημα να σου αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.

Και αν εχουν θεμα οι Βοριοελλαδιτες ΜΗ ποδοσφαιρικο (τωρα τους θυμηθηκες;;;; αν δεν κανω λαθος τους τα εχωνες για τα παντα) νομιζεις οτι θα το λυσουν μαινομενοι για το ποδοσφαιρο;;

Κουνια που σε κουναγε Σπανε...

Spanos
01-02-11, 19:58
Και από πότε ο άλλος εξίσου και περισσότερο ευνοημένος, αναλαμβάνει τη γραμμή υπεράσπισης του ΠΑΟΚ?

Θα βγάλουμε πάλι τα ευνοικόμετρα; Σημασία έχει περισσότερο ο τρόπος και οτι κινητοποιήθηκε ο κρατικός μηχανισμός της Αθήνας για να προστατέψει τον Ολυμπιακό, δε μιλάμε για ένα σφύριγμα διαιτητή στην συγκεκριμένη περίπτωση αλλα για μια αντιμετώπιση διαφορετική απο το ίδιο το κράτος. Θα πρέπει να ανησυχείς όταν ένας οποιοσδήποτε Μαρινάκης κινητοποιεί στρατηγούς, δυνάμεις, ελικόπτερα και τους πάει σε άλλη πόλη.



Καλα οκ, το λεω επειδη ειμαι ευνοημενος. Αλλιως θα ασχολιομουν με τον Χ τυπο που μου εφαγε το πρωταθλημα, θα γινομουν μουτζαχεντιν εναντια στο κατεστημενο του ποδοσφαιρου και θα αγνοουσα ολα τα πραγματικα μου προβληματα.
Δεν εχει νοημα να σου αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.

Και αν εχουν θεμα οι Βοριοελλαδιτες ΜΗ ποδοσφαιρικο (τωρα τους θυμηθηκες;;;; αν δεν κανω λαθος τους τα εχωνες για τα παντα) νομιζεις οτι θα το λυσουν μαινομενοι για το ποδοσφαιρο;;

Κουνια που σε κουναγε Σπανε...

Ο κάθε ένας έχει τα ενδιαφέροντα του, όπως ας πούμε εσένα σε ενδιαφέρει (τυχαίο παράδειγμα) να έχεις μια καλή οικονομική κατάσταση και μεγάλο αυτοκίνητο για να βγάζεις βόλτα τα παιδιά σου και ολη μέρα διαβάζεις Ναυτεμπορική και ΧΑΑ, έτσι και ο άλλος μπορεί να θέλει να πάει να δεί την ομάδα του μια Κυριακή και να πάρει χαρά, όταν εσύ στερείς αυτή τη χαρά με δικτατορικούς τρόπους λογικό είναι να επαναστατήσει. Η ζωή είναι πολλές μικρές χαρές, μια ρετσίνα, ένας χαβαλές, όλα αυτά τα απλά πράγματα συνθέτουν τη χαρά της ζωής.

Erwdios
01-02-11, 20:10
Θα βγάλουμε πάλι τα ευνοικόμετρα; Σημασία έχει περισσότερο ο τρόπος και οτι κινητοποιήθηκε ο κρατικός μηχανισμός της Αθήνας για να προστατέψει τον Ολυμπιακό, δε μιλάμε για ένα σφύριγμα διαιτητή στην συγκεκριμένη περίπτωση αλλα για μια αντιμετώπιση διαφορετική απο το ίδιο το κράτος. Θα πρέπει να ανησυχείς όταν ένας οποιοσδήποτε Μαρινάκης κινητοποιεί στρατηγούς, δυνάμεις, ελικόπτερα και τους πάει σε άλλη πόλη.

Και πολύ καλά κάνει, όταν ο σύνδεσμος που επηρεάζει και εκφράζει την πλειονότητα των οπαδών του ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση με επίλογο: 'Η εμείς ή κανείς

Εσύ θα έπρεπε να ανησυχείς, γιατί αν ήταν ο ΠΑΟ στη θέση του Ολυμπιακού, θα ήσουν από την πλευρά του ΠΑΟ και θα ωρυόσουν για τους κανίβαλους τους παοκτζήδες Σπανέ.

button
01-02-11, 20:18
Ένα εχω να πω η Θεσσαλονίκη και βόρεια Ελλάδα είναι σε δεύτερη μοίρα λες και είμαστε άλλο κράτος ότι και να πιάσεις μας έχουν γραμμένους ...

Τα ΜΑΤ απο Αθήνα τα φέρνουν ιδικά για να προκαλέσουν γιατί τα ΜΑΤ εδώ ξέρουν πολλή καλά τι γίνεται και και ξέρουν να χειριστούν σωστά τα πράγματα ...

Είδαν τον ΠΑΟΚ να ανεβάζει στροφές και πάνε να του κόψουν την φόρα με οτι μεσώ έχουν

........Auto merged post: button πρόσθεσε 1 λεπτά και 7 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ένα εχω να πω η Θεσσαλονίκη και βόρεια Ελλάδα είναι σε δεύτερη μοίρα λες και είμαστε άλλο κράτος ότι και να πιάσεις μας έχουν γραμμένους ...

Τα ΜΑΤ απο Αθήνα τα φέρνουν ιδικά για να προκαλέσουν γιατί τα ΜΑΤ εδώ ξέρουν πολλή καλά τι γίνεται και και ξέρουν να χειριστούν σωστά τα πράγματα ...

Είδαν τον ΠΑΟΚ να ανεβάζει στροφές και πάνε να του κόψουν την φόρα με οτι μεσώ έχουν

subzer0
01-02-11, 20:18
Και πολύ καλά κάνει, όταν ο σύνδεσμος που επηρεάζει και εκφράζει την πλειονότητα των οπαδών του ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση με επίλογο: 'Η εμείς ή κανείς


H χρονολογική σειρά των γεγονότων ήταν ως εξής.
Ο επίσημος ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση.
Η αστυνομία βγάζει τα μέτρα στην Θεσσαλονίκη (FBI , τανκς , ελικόπτερα).
Ο Μαρινάκης με έγγραφο ζητάει την προστασία του Ολυμπιακού.
Οι σύνδεσμοι βγάζουν ανακοίνωση που ζητάει προστασία της ομάδας , παρουσία στην προπόνηση και όχι στον αγώνα και έκφραση της οργής του κόσμου.

Σε όλα υπάρχει μια σειρά.
Μην μπερδεύεις συνέχεια τα πράγματα (εσκεμμένα???????????)

Burning Skies
01-02-11, 20:41
Θα πρέπει να ανησυχείς όταν ένας οποιοσδήποτε Μαρινάκης κινητοποιεί στρατηγούς, δυνάμεις, ελικόπτερα και τους πάει σε άλλη πόλη.

Αυτη την ψευδαισθηση εχεις; Αποκλειεις να κινητοποιηθηκαν διοτι αυτο βολευει καποιους που εξυπηρετουνται απο το να διοχετευεται η προσοχη (και η ενεργεια) του κοσμου σε ανουσια θεματα; Ετσι τους ηρθε να εξυπηρετησουν τον καθε Μαρινακη; Και τον Μαρινακη βλακα τον εχεις; Δεν ξερει οτι ετσι αυξανονται οι πιθανοτητες να γινουν επεισοδια και να κινδυνεψει και η σωματικη ακεραιοτητα των παικτων του; Απλα τα συμφεροντα που παιζονται εχουν για ολους τους πολυ μεγαλυτερη αξια απο αυτα που βλεπεις εσυ στην επιφανεια (επειδη τα οπαδικα σου γυαλια σου απαγορευουν να δεις τι κρυβεται απο κατω της).


Ο κάθε ένας έχει τα ενδιαφέροντα του, όπως ας πούμε εσένα σε ενδιαφέρει (τυχαίο παράδειγμα) να έχεις μια καλή οικονομική κατάσταση και μεγάλο αυτοκίνητο για να βγάζεις βόλτα τα παιδιά σου και ολη μέρα διαβάζεις Ναυτεμπορική και ΧΑΑ, έτσι και ο άλλος μπορεί να θέλει να πάει να δεί την ομάδα του μια Κυριακή και να πάρει χαρά, όταν εσύ στερείς αυτή τη χαρά με δικτατορικούς τρόπους λογικό είναι να επαναστατήσει. Η ζωή είναι πολλές μικρές χαρές, μια ρετσίνα, ένας χαβαλές, όλα αυτά τα απλά πράγματα συνθέτουν τη χαρά της ζωής.


Σωπα ρε Σπανε. Αν εμενα μου κοψουν πχ. το σινεμα (που το προτιμω γιατι εχει πολυ ποιοτικοτερο θεαμα απο την Σουπαλιγκα) για 1-2 βδομαδες επειδη την περασμενη φορα εσπασα 10 μαγαζια πηγαινοντας προς τα εκδοτηρια ειναι λογικο να επαναστατησω;
Και να μην ειχα κανει τιποτα στην τελικη για να αξιζω τιμωρια ειναι αυτος λογος να εξαγριωθω; Αυτα που γραφεις τα διαβαζεις;
Εδω ο κοσμος χανεται και εχουν βρει τα προβατα που θα εκτονωσουν την οργη τους σε λαλακιες και μεταξυ τους (και με παραπλευρες απωλειες αθωο κοσμο που δεν συμμεριζεται την βλακεια τους).

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 1 λεπτά και 18 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Και πολύ καλά κάνει, όταν ο σύνδεσμος που επηρεάζει και εκφράζει την πλειονότητα των οπαδών του ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση με επίλογο: 'Η εμείς ή κανείς


Ναι καλα. Τους παιχτες σκεφτηκε και αυτος. Περισσοτερες πιθανοτητες εχουν τωρα να γινουν εκτροπα παρα πριν. Το παιχνιδακι τους παιζουν ρε στις πλατες μας.

Erwdios
01-02-11, 20:56
H χρονολογική σειρά των γεγονότων ήταν ως εξής.
Ο επίσημος ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση.
Η αστυνομία βγάζει τα μέτρα στην Θεσσαλονίκη (FBI , τανκς , ελικόπτερα).
Ο Μαρινάκης με έγγραφο ζητάει την προστασία του Ολυμπιακού.
Οι σύνδεσμοι βγάζουν ανακοίνωση που ζητάει προστασία της ομάδας , παρουσία στην προπόνηση και όχι στον αγώνα και έκφραση της οργής του κόσμου.

Σε όλα υπάρχει μια σειρά.
Μην μπερδεύεις συνέχεια τα πράγματα (εσκεμμένα???????????)

Έπρεπε να βγάλει ανακοίνωση η 4 για να επιβεβαιωθεί αυτό που ξέρουν και οι πέτρες ε?

Ότι δηλαδή, από τη στιγμη που το παιχνίδι θα γίνει κεκλεισμένων, θα ψάξουν τα μπουμπούκια του ΠΑΟΚ τρόπους να κάνουν αντίποινα.



Οι σύνδεσμοι βγάζουν ανακοίνωση που ζητάει προστασία της ομάδας , παρουσία στην προπόνηση και όχι στον αγώνα και έκφραση της οργής του κόσμου.

Ναι, μόνο αυτά ζητάει. Μήπως εσκεμμένα αποκρύπτεις αυτά που ολοφάνερα ζητάει η ανακοίνωση για "την ομάδα της σαπίλας?"

Είπαμε, ή εσείς ή κανείς στο τραμπουκιστάν. Λέω αν πέσουν και τπτ μπουνιές μέσα στην Τούμπα, να πάω να υποδεχτώ κανεναν Πάντελιτς στο αεροδρόμιο, μπας και νιώσω λίγο παοκτζής.

........Auto merged post: Erwdios πρόσθεσε 4 λεπτά και 6 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Ναι καλα. Τους παιχτες σκεφτηκε και αυτος. Περισσοτερες πιθανοτητες εχουν τωρα να γινουν εκτροπα παρα πριν. Το παιχνιδακι τους παιζουν ρε στις πλατες μας.

Ρε συ Burning, δεν το ξέρουμε δηλαδή ότι όποτε ανεβαίνει ο Ολυμπιακός στη Θεσσαλονίκη, πάντα γίνονται τα ίδια, τώρα θα τους μάθουμε? Αν μαζευτούν δηλαδή 50.000 ανεγκέφαλοι απ' έξω και κάνουν ντου μέσα, ποιος θα τους συγκρατήσει?

Παιχνιδάκι, ξεπαιχνιδάκι, όταν μιλάμε για σωματική ακεραιότητα ανθρώπων, ας βγουν και τα τανκς, είτε αυτοί είναι γαύροι, είτε βάζελοι, είτε μπαόκια.

Burning Skies
01-02-11, 21:04
Ρε συ Burning, δεν το ξέρουμε δηλαδή ότι όποτε ανεβαίνει ο Ολυμπιακός στη Θεσσαλονίκη, πάντα γίνονται τα ίδια, τώρα θα τους μάθουμε? Αν μαζευτούν δηλαδή 50.000 ανεγκέφαλοι απ' έξω και κάνουν ντου μέσα, ποιος θα τους συγκρατήσει?

Παιχνιδάκι, ξεπαιχνιδάκι, όταν μιλάμε για σωματική ακεραιότητα ανθρώπων, ας βγουν και τα τανκς, είτε αυτοί είναι γαύροι, είτε βάζελοι, είτε μπαόκια.

Αν μαζευτουν 50.000 ανεγκεφαλοι δεν τους συγκρατει ΚΑΝΕΙΣ. Και οταν ανεβαζεις ολοκληρη μεραρχια πανω απλουστατα αυξανεις τις πιθανοτητες να γινει το κακο.

Οταν δεν θες να γινει η στραβη ΔΕΝ προκαλεις.

Αν ο Μαρινακης ηταν πραγματικα μαγκας και κοιτουσε την σωματικη ακεραιοτητα των παικτων του, αφενος ΔΕΝ θα επεδιωκε να παιξουμε κεκλεισμενων διοτι ετσι ηταν σιγουρο οτι θα "φορτωσουν" οι ανεγκεφαλοι (ας επαιζαν κεκλεισμενων με τον βαζελο για να λουφαζε και ο Σπανος ή/και να ειρωνευοταν ως συνηθως τους φιλους παοκτζηδες) και αφετερου ΔΕΝ θα πυροδοτουσε το κλιμα ακομη περισσοτερο ζητωντας επιπλεον μετρα.

Ομως σου ξαναλεω οτι ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ εχουν ολοι τους και εμεις τα προβατα (γαβροι, παοκτζηδες, βαζελοι, αεκτζηδες κοκ) τσιμπαμε και χορευουμε στο ρυθμο τους.

Seitman
01-02-11, 21:09
Ρε ερωδιέ ξεκόλλα, που θα πεις και μπαοκια.
Τα "επιστημονικά" του γαύρου τα ξέχασες? Αλλά μάλλον δε τα βλέπεις.
Κακώς που ασχολούνται μαζί σου. Η ανωριμότητα στο μεγαλείο της.

nnn
01-02-11, 21:18
:whistle::whistle:

subzer0
01-02-11, 21:36
Αυτό το πάντα...........................................................

Raven84
01-02-11, 21:38
Seitman να ρωτήσω:

Άκουσα ένα 25 λεπτό από τις 8 σήμερα ένα σταθμό της πόλης.(ΣτΒ).
Εκπομπή με ακροατές με κάποιον ...Θανάση και 5 ακροατές που βγήκαν στο τηλέφωνο ταλιμπάν...

Και έρχεται το ερώτημα: Αυτός ο σταθμός έχει μικρή, μέτρια, μεγάλη ακροαματικότητα;

Και η πλάκα είναι ότι θεωρούσα τίγκα στην καφρίλα τις εκπομπές με ακροατές των αθηναϊκών ραδιοφώνων.... Τελικά υπάρχουν και πολύ χειρότερα από τα ήδη χείριστα...

Seitman
01-02-11, 21:41
Δεν έχω ιδέα ποιόν σταθμό εννοείς... ΣτΒ??? :what:
Συχνότητα?

Raven84
01-02-11, 21:42
Δεν έχω ιδέα ποιόν σταθμό εννοείς... ΣτΒ??? :what:
Συχνότητα?

Σπορ 103

Erwdios
01-02-11, 21:43
Seitman να ρωτήσω:

Άκουσα ένα 25 λεπτό από τις 8 σήμερα ένα σταθμό της πόλης.(ΣτΒ).
Εκπομπή με ακροατές με κάποιον ...Θανάση και 5 ακροατές που βγήκαν στο τηλέφωνο ταλιμπάν...

Και έρχεται το ερώτημα: Αυτός ο σταθμός έχει μικρή, μέτρια, μεγάλη ακροαματικότητα;

Και η πλάκα είναι ότι θεωρούσα τίγκα στην καφρίλα τις εκπομπές με ακροατές των αθηναϊκών ραδιοφώνων.... Τελικά υπάρχουν και πολύ χειρότερα από τα ήδη χείριστα...

Αν ακούσεις Μίρτσο, ο Τσουκαλάς θα σου φανεί Μητέρα Τερέζα. ;)

Seitman
01-02-11, 21:44
Μπααααααααααα
Δεν έχει μεγάλο μερίδιο. Παίζει να είναι και το μικρότερο της πόλης.

subzer0
01-02-11, 21:48
Seitman να ρωτήσω:

Άκουσα ένα 25 λεπτό από τις 8 σήμερα ένα σταθμό της πόλης.(ΣτΒ).
Εκπομπή με ακροατές με κάποιον ...Θανάση και 5 ακροατές που βγήκαν στο τηλέφωνο ταλιμπάν...

Και έρχεται το ερώτημα: Αυτός ο σταθμός έχει μικρή, μέτρια, μεγάλη ακροαματικότητα;

Και η πλάκα είναι ότι θεωρούσα τίγκα στην καφρίλα τις εκπομπές με ακροατές των αθηναϊκών ραδιοφώνων.... Τελικά υπάρχουν και πολύ χειρότερα από τα ήδη χείριστα...

Και για αυτό πρέπει να φέρουμε τα τανκς στην Θεσσαλονίκη?

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 1 λεπτά και 51 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Αν ακούσεις Μίρτσο, ο Τσουκαλάς θα σου φανεί Μητέρα Τερέζα. ;)

Βάλε και ένα πάντα.
Το ξέχασες αυτήν την φορά. ;)

Raven84
01-02-11, 21:49
Μπααααααααααα
Δεν έχει μεγάλο μερίδιο. Παίζει να είναι και το μικρότερο της πόλης.

Ευτυχώς:oneup:

Αν και δεν μπορώ να καταλάβω πως δημόσια συχνότητα χρησιμοποιείται με τόσο χυδαίο τρόπο,είναι παρήγορο που έχει πάτο ακροαματικότητα.

Burning Skies
01-02-11, 21:52
Και για αυτό πρέπει να φέρουμε τα τανκς στην Θεσσαλονίκη?


Πω ρε sub κολλημα εχεις φαει...

Βασει των αντιδρασεων ειναι ξεκαθαρο οτι μια χαρα πετυχαινουν αυτο που ηθελαν.

Προσωπικα παντως εχω χασει καθε ορεξη να δω τον αγωνα. Την δουλεια τους την εκαναν γινουν - μη γινουν εκτροπα. Απλα ευχομαι να μην γινουν για να μην εχουμε παραπλευρες απωλειες.

Erwdios
01-02-11, 21:58
Βάλε και ένα πάντα.
Το ξέχασες αυτήν την φορά. ;)

Είμαι αρκετά ανώριμος για να σου απαντήσω :whistle:

Raven84
01-02-11, 22:05
Και για αυτό πρέπει να φέρουμε τα τανκς στην Θεσσαλονίκη?


Χέστηκα ρε αδερφέ ειλικρινά...
Ας κόψουν τον λαιμό τους όλοι οι "υπέροχοι","πύρινοι" λαοί των ελληνικών ομάδων.

Για τους υπολοίπους με εγκεφαλικά κύτταρα ενδιαφέρομαι που ο "Θρύλος","η Πανάθα","η Παοκάρα" δεν αποτελεί ΨΥΧΩΣΗ:evil:

........Auto merged post: Raven84 πρόσθεσε 5 λεπτά και 8 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και να μην το ξεχάσω γιατί μου έκανε εντύπωση..

Ο spanos και ο erwdios να κατακρίνουν καφριλίκια είναι τελείως ΟΞΥΜΩΡΟ!!!!:crazy::crazy:

Erwdios
01-02-11, 22:07
Και να μην το ξεχάσω γιατί μου έκανε εντύπωση..

Ο spanos και ο erwdios να κατακρίνουν καφριλίκια είναι τελείως ΟΞΥΜΩΡΟ!!!!:crazy::crazy:

Εγώ δεν τα κατέκρινα, εγώ τα προέβλεψα. :whistle:

nnn
01-02-11, 22:35
μισό να φέρω το καφρόμετρο να αρχίσουν οι πεντάρες :twisted:

Burning Skies
01-02-11, 22:37
μισό να φέρω το καφρόμετρο να αρχίσουν οι πεντάρες :twisted:

Το εχεις εσυ; Νομιζα οτι το ειχαν καβατζωσει κατι παιδια που εξαφανιστηκαν εσχατως απο το πρασινο thread (μαζι με κατι αλεξιπτωτιστες). :lol:

Erwdios
01-02-11, 22:39
μισό να φέρω το καφρόμετρο να αρχίσουν οι πεντάρες :twisted:

Ξέρεις κάτι για το αυριανό ματς? :p

Spanos
01-02-11, 22:39
Και να μην το ξεχάσω γιατί μου έκανε εντύπωση..

Ο spanos και ο erwdios να κατακρίνουν καφριλίκια είναι τελείως ΟΞΥΜΩΡΟ!!!!:crazy::crazy:

Εγω μίλησα για τις προβοκάτσιες του λιμανιού που προκαλούν δικαιολογημένη λαική οργή, δε μίλησα για καφριλίκια τα οποία φυσικά και καταδικάζω απο όποια πλευρά και αν προέρχονται.

Burning Skies
01-02-11, 22:42
δε μίλησα για καφριλίκια τα οποία φυσικά και καταδικάζω απο όποια πλευρά και αν προέρχονται.

Αλιμονο. Τα μισα σου σχολια στα οπαδικα καταδικαζουν πρασινα καφριλικια. :rofl:

Ή μηπως δικαιολογουν; :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.