PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Seitman
04-03-11, 17:22
Ξεκολλήστε με τον Ζαγοράκη και δείτε και τη δική σας καμπούρα, επιτέλους.

Mozart
04-03-11, 17:26
Ξεκολλήστε με τον Ζαγοράκη και δείτε και τη δική σας καμπούρα, επιτέλους.

Για την δική μας καμπούρα δυστυχώς έχει λόγο και ο Ζαγοράκης

Seitman
04-03-11, 17:28
Γιατί έχει λόγο? :what:

Mozart
04-03-11, 17:30
Γιατί έχει λόγο? :what:

Ψηφίζει στη SL,έστω λευκό.

*Η δική μου καμπούρα πέρα απο τα λάθη της ομάδας σαν ομάδα οφείλεται και σε αυτό το πράγμα που λέγεται SL

Seitman
04-03-11, 17:36
Συμφωνώ απόλυτα...
Αλλά που ήταν η δική σου ομάδα, όταν γίνονταν τα αίσχη και αυτό το πράμα που λέγεται SL? Δεν έδωσε την συγκατάθεσή της?

Ας σταματήσουμε λοιπόν να κυνηγάμε φαντάσματα.

Mozart
04-03-11, 17:41
Συμφωνώ απόλυτα...
Αλλά που ήταν η δική σου ομάδα, όταν γίνονταν τα αίσχη και αυτό το πράμα που λέγεται SL? Δεν έδωσε την συγκατάθεσή της?

Ας σταματήσουμε λοιπόν να κυνηγάμε φαντάσματα.

Συμφωνώ απόλυτα κι εγώ,ήταν λάθος της.
Αλλά που είναι η δικιά σου ομάδα τώρα που η δικιά μου κατάλαβε το λάθος της; (ας κρίνουμε την κίνηση σαν κίνηση για μια φορά plz)
Τι παίζουμε,μία σου και μία μου;
Που ήταν η ανακοίνωση του ΠΑΟΚ ότι η δήλωση της SL κατά του εισαγγελέα δεν τον εκφράζει; (Άρης,ΠΑΟ δεν χρειάζονταν καν να το πουν μετά την ψήφο τους),τα λευκά και τα υπέρ όμως έπρεπε ΑΝ διαφωνούσαν.Σωστά;

Χωρίς παρεξήγηση το παρακάτω,ο ΠΑΟΚ (και άλλοι) βολεύεται με αυτή την κατάσταση και φάνηκε,έχει ρίξει το φταίξιμο εκεί όλες τις αποτυχίες του σε πρωτάθλημα/κύπελλο ακόμα και όταν δεν οφείλονται εκεί.Γιατί να θέλει να τ αλλάξει τώρα;
Μια χαρά με την ομολογουμένως τραγική κατάσταση πουλάει το παραμύθι "Αν ήταν δίκαια τα πράγματα θα 'χαμε 5 πρωταθλήματα και 7 κύπελλα" και απο ότι φαίνεται πιάνει,γνώμη μου

Burning Skies
04-03-11, 17:44
Ξεκολλήστε με τον Ζαγοράκη και δείτε και τη δική σας καμπούρα, επιτέλους.

Τι ζητας τωρα και εσυ... Νομιζουν οπως ειπα και πριν οτι με το να τα χωνουν στους "αλλοθρησκους" εδω και 2 βδομαδες απο την πολυθρονα τους συνεισφερουν στην καθαρση του ποδοσφαιρου.
Κλασσικα θυματα προπαγανδας του κατεστημενου.

Επι της ουσιας ομως δεν βλεπω ΚΑΜΙΑ συνεπεια λογου πραξεων απο παραγοντες και οπαδους. Βλεπουμε το εξης παραδοξο. Να παρουσιαζεται (ορθοτατα) ο Μαρινακης ως ακαταλληλος για την προεδρεια της Superleague επειδη προκαλει, αλλα αυτο να γινεται μεσα απο συνεχεις προκλητικες δηλωσεις, σπορα εριδων, επικοινωνιακα τεχνασματα, φανατισμο των μαζων, βιντεο, παραβιντεο, φυλλαδες κοκ (τα οποια φυσικα δεν μενουν αναπαντητα για να συντηρηθει το θεατρο).
Και αντι να τους ριξουμε ολοι μαζι οι οπαδοι μια ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ προταση μομφης ολη δικη τους για να καταλαβουν οτι δεν ειμαστε τα προβατα τους, ασχολουμαστε με τα στημενα επικοινωνιακα καραγκιοζιλικια τους και τους εξυπηρετουμε απολυτα.
Και μετα δηλωνουμε και προστατες του ποδοσφαιρου τρομαρα μας...

Seitman
04-03-11, 17:49
Θα μιλήσω για τον ΠΑΟΚ (για τους άλλους δε γνωρίζω).

Ο ΠΑΟΚ λοιπόν φίλε μου, έχει σταματήσει να ασχολείται με το παρασκήνιο. Τρανή απόδειξη η περσινή χρονιά, που ξεσκίστηκαν αλλά ότι και να έκαναν τα παιχνίδια που ήθελε και μπορούσε να πάρει ο ΠΑΟΚ τα πήρε.
Το μόνο μελανό σημείο είναι το παιχνίδι με τον Άρη, αλλά και πάλι δεν έγινε τίποτα γιατί απλά δεν παίξαμε. Χώρια από την εντεταλμένη "υπηρεσία" του Σπάθα, δεν έδειξα τίποτα στο γήπεδο, ώστε να έχω κάποιες απαιτήσεις.

Burning Skies
04-03-11, 17:51
Αλλά που είναι η δικιά σου ομάδα τώρα που η δικιά μου κατάλαβε το λάθος της; (ας κρίνουμε την κίνηση σαν κίνηση για μια φορά plz)


Πως μπορεις να κρινεις μια εμφανως επικοινωνιακη και ανειλικρινη κινηση σαν κινηση;
Οταν εγω βλεπω να κατακρινουν τον Μαρινακη κανοντας τα ιδια με οσα τον κατηγορουν πως ειναι δυνατο να τους παρω στα σοβαρα;
Δεν μπορω να παρω στα σοβαρα ΚΑΝΕΝΑΝ τους και καταληγω στο οτι προσπαθουν να με δουλεψουν ολοι μαζι.

Mozart
04-03-11, 17:51
Αν θέλετε οπωσδήποτε να βρείτε θύματα προπαγάνδας κοιτάξτε αλλού (για σένα το λέω BS),έλεος πια με αυτό,νομίζετε ότι μιλάτε σε 15χρονα που θέλουν να κερδάει η ομάδα τους και οι άλλοι να πάνε να....
Οι ίδιοι που λέτε δεν θα πάμε μπροστά με την παρελθοντολογία κάνετε αυτό και μόνο αυτό για την πρόταση μομφής,κανείς σας δεν μπορεί να δει την πρόταση ανεξάρτητη.

*Λες και είπε κάποιος ότι η πρόταση ήταν για να φτιαχτεί το ποδόσφαιρο,δεν ήταν αλλά ήταν μια καλή ευκαιρία για να κινηθούν όλοι προς αυτόν τον δρόμο (να εκμεταλευθούν μια κίνηση έστω κάποιας σκοπιμότητας για το καλό του ποδοσφαίρου),κάποιες ομάδες ήταν κατά ή απλά φοβούνται να κινηθούν για να το αλλάξουν,τι να κάνουμε δεν αλλάζουν τα γεγονότα όσο και να θέλουμε

Zus
04-03-11, 18:02
Αν θέλετε οπωσδήποτε να βρείτε θύματα προπαγάνδας κοιτάξτε αλλού (για σένα το λέω BS),έλεος πια με αυτό,νομίζετε ότι μιλάτε σε 15χρονα που θέλουν να κερδάει η ομάδα τους και οι άλλοι να πάνε να....
Οι ίδιοι που λέτε δεν θα πάμε μπροστά με την παρελθοντολογία κάνετε αυτό και μόνο αυτό για την πρόταση μομφής,κανείς σας δεν μπορεί να δει την πρόταση ανεξάρτητη.

*Λες και είπε κάποιος ότι η πρόταση ήταν για να φτιαχτεί το ποδόσφαιρο,δεν ήταν αλλά ήταν μια καλή ευκαιρία για να κινηθούν όλοι προς αυτόν τον δρόμο (να εκμεταλευθούν μια κίνηση έστω κάποιας σκοπιμότητας για το καλό του ποδοσφαίρου),κάποιες ομάδες ήταν κατά ή απλά φοβούνται να κινηθούν για να το αλλάξουν,τι να κάνουμε δεν αλλάζουν τα γεγονότα όσο και να θέλουμε

Μην περιμένεις πολλά. Θέλουν τον Μαρινάκη στη θέση αυτή. Το γουστάρουν. Όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική τους κατανάλωση, να τα έχουν καλά με τον εαυτό τους ;)

Seitman
04-03-11, 18:06
@Zus

Σταμάτα να τρολάρεις σε παρακαλώ. Αν θέλεις να το κάνεις, be my guest αλλά όχι εδώ!

Burning Skies
04-03-11, 18:22
Αν θέλετε οπωσδήποτε να βρείτε θύματα προπαγάνδας κοιτάξτε αλλού (για σένα το λέω BS),έλεος πια με αυτό,νομίζετε ότι μιλάτε σε 15χρονα που θέλουν να κερδάει η ομάδα τους και οι άλλοι να πάνε να....
Οι ίδιοι που λέτε δεν θα πάμε μπροστά με την παρελθοντολογία κάνετε αυτό και μόνο αυτό για την πρόταση μομφής,κανείς σας δεν μπορεί να δει την πρόταση ανεξάρτητη.

*Λες και είπε κάποιος ότι η πρόταση ήταν για να φτιαχτεί το ποδόσφαιρο,δεν ήταν αλλά ήταν μια καλή ευκαιρία για να κινηθούν όλοι προς αυτόν τον δρόμο (να εκμεταλευθούν μια κίνηση έστω κάποιας σκοπιμότητας για το καλό του ποδοσφαίρου),κάποιες ομάδες ήταν κατά ή απλά φοβούνται να κινηθούν για να το αλλάξουν,τι να κάνουμε δεν αλλάζουν τα γεγονότα όσο και να θέλουμε

Ασε με ρε αδερφε. Βγαινει ο καθε Γοντικας και Αδαμιδης μετα την προταση μομφης (που υποτιθεται την εκαναν για καλο) και εκφραζονται ως μικροι Μαρινακηδες και εσυ μου λες να την δω ως ειλικρινη κινηση (ασε που ηξεραν οτι δεν ειχε τυχη). Με δουλευεις;;;; Βγαινει και ο Σισε ως θυμα ρατσισμου και κανει ρατσιστικες δηλωσεις (ομορφα). Οργιαζουν απο τοτε πρασινες, δερμπι, σκορ, ωρες, γαβροπρωταθλητες, αθλητικα νεα και οι ταχα μου αντικειμενικες κατ'εντολη των αφεντικων τους και εσυ μου λες οτι πηγε να γινει κινηση στη σωστη κατευθυνση και την μπλοκαρε ο ζαγορακης.(που τουλαχιστον ουτε δηλωσεις εκανε, ουτε τιποτα, απειχε συνολικα απο την ολη ιστορια και δεν πυροδοτησε το τσιρκο).

Πολυ ειπες για 15χρονα. Εγω πιστευω οτι και το 15χρονο αν δεν ειναι τυφλωμενο απο οπαδισμο ανετα θα καταλαβει οτι κατι βρωμαει στην ολη υποθεση.

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 3 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Μην περιμένεις πολλά. Θέλουν τον Μαρινάκη στη θέση αυτή. Το γουστάρουν. Όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική τους κατανάλωση, να τα έχουν καλά με τον εαυτό τους ;)

Μπραβο, εσυ το επιασες (οπως παντου και παντα). Βριζω τον Μαρινακη παντου αλλα τον γουσταρω και αυτον (που δουλευει τους "ομοθρησκους" μου) αλλα και τα συνεταιρακια του (που δουλευουν εσας). :clap:

Mozart
04-03-11, 18:27
Ασε με ρε αδερφε. Βγαινει ο καθε Γοντικας και Αδαμιδης μετα την προταση μομφης (που υποτιθεται την εκαναν για καλο) και εκφραζονται ως μικροι Μαρινακηδες και εσυ μου λες να την δω ως κινηση. Με δουλευεις;;;; Οργιαζουν απο τοτε πρασινες, δερμπι, σκορ, ωρες, γαβρορωταθλητες, αθλητικα νεα και οι ταχα μου αντικειμενικες κατ'εντολη των αφεντικων σου και εσυ μου λες οτι πηγε να γινει κινηση στη σωστη κατευθυνση και την μπλοκαρε ο ζαγορακης.(που τουλαχιστον ουτε δηλωσεις εκανε, ουτε τιποτα, απειχε συνολικα απο την ολη ιστορια και δεν πυροδοτησε το τσιρκο).

Πολυ ειπες για 15χρονα. Εγω πιστευω οτι και το 15χρονο αν δεν ειναι τυφλωμενο απο οπαδισμο ανετα θα καταλαβει οτι κατι βρωμαει στην ολη υποθεση.

Η υπόθεση βρωμάει αλλά εσύ (ο οποιοσδήποτε αδέκαστος πρόεδρος ΠΑΕ που νοιάζεται για το καλό του ποδοσφαίρου μακριά απο συμφέροντα και ψήφισε λευκό ή κατά) θα έπρεπε να πας με το σωστό,το οποίο είναι να δεις την συμπεριφορά του προέδρου της SL και αν αυτή συνάδει με τον ρόλο του,η πρόταση αυτό λέει,δεν λέει κρίνε ποιος έκανε την πρόταση,δες αν είναι καλός οικογενειάρχης,αν χρωστάει στην εφορία και αν είναι καθαρός ψήφισε..

Αν πιστεύεις ότι δεν θα πρεπει να παραμείνει πρόεδρος προσπερνάς τις όποιες σκοπιμότητες αυτού που έκανε την κίνηση,τον αλλάζεις και παίρνεις την κατάσταση στα χέρια σου!!
Βάζεις υποψηφιότητα και αν κερδίσεις βρίσκεσαι πλέον σε θέση να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου και να φτιάξεις ένα δίκαιο πρωτάθλημα,αν αποτύχεις έχασες μια μάχη μέχρι την επόμενη φορά.

Αλλά ξέρω καλύτερα να κάτσεις με σταυρωμένα χέρια,να στηρίζεις σιωπηλά αυτήν την κατάντια με δικαιολογίες τύπου "αυτός που έκανε την πρόταση δεν είναι καλύτερος" και να περιμένεις να γεννηθεί ο εκλεκτός αμόλυντος που θα έρθει απο τον Πλούτωνα να φτιάξει το ποδόσφαιρο,με λίγα λόγια άσε άλλον να δώσει τις μάχες σου και παίξε εκ του ασφαλούς,ωραία τακτική,αν δεν πας κόντρα στο ρεύμα όλο και κάποιο κοκαλάκι θα σου πετάξουν,βέβαια απο μέσα σου θα σαι πάντα κατά

Rebel Scum
04-03-11, 18:39
Ειρήνη υμίν!

Burning Skies
04-03-11, 18:39
Η υπόθεση βρωμάει αλλά εσύ (ο οποιοσδήποτε αδέκαστος πρόεδρος ΠΑΕ που νοιάζεται για το καλό του ποδοσφαίρου μακριά απο συμφέροντα και ψήφισε λευκό ή κατά) θα έπρεπε να πας με το σωστό,το οποίο είναι να δεις την συμπεριφορά του προέδρου της SL και αν αυτή συνάδει με τον ρόλο του,η πρόταση αυτό λέει,δεν λέει κρίνε ποιος έκανε την πρόταση,δες αν είναι καλός οικογενειάρχης,αν χρωστάει στην εφορία και αν είναι καθαρός ψήφισε..

Αν πιστεύεις ότι δεν θα πρεπει να παραμείνει πρόεδρος προσπερνάς τις όποιες σκοπιμότητες αυτού που έκανε την κίνηση,τον αλλάζεις και παίρνεις την κατάσταση στα χέρια σου!!Βάζεις υποψηφιότητα και αν κερδίσεις βρίσκεσαι πλέον σε θέση να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου και να φτιάξεις ένα δίκαιο πρωτάθλημα,αν αποτύχεις έχασες μια μάχη μέχρι την επόμενη φορά.

Αλλά ξέρω καλύτερα να κάτσεις με σταυρωμένα χέρια,να στηρίζεις σιωπηλά αυτήν την κατάντια με δικαιολογίες τύπου "αυτός που έκανε την πρόταση δεν είναι καλύτερος" και να περιμένεις να γεννηθεί ο εκλεκτός αμόλυντος που θα έρθει απο τον Πλούτωνα να φτιάξει το ποδόσφαιρο,με λίγα λόγια άσε άλλον να δώσει τις μάχες σου και παίξε εκ του ασφαλούς,ωραία τακτική,αν δεν πας κόντρα στο ρεύμα όλο και κάποιο κοκαλάκι θα σου πετάξουν

Δεν καταλαβαινεις τι γραφω. ΗΞΕΡΑΝ απο την αρχη ρε φιλε οτι η προταση θα πεσει στο κενο. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ. Ηταν η επομενη πραξη στα αψυχολογητα και αδικαιολογητα απο καθε αποψη (διοτι ΜΟΝΟ τους παραγοντες εξυπηρετησαν) καραγκιοζιλικια Μαρινακη.
Το concept ηταν απλο. "Θα κανεις εσυ χοντρε τον λαλακα για να φανατισουμε ολοι τα πληθη μας και να ξεχασουν την μπαλα και θα απαντησουμε με ταχα μου προταση μομφης".
Και ο λαος θα τρωγεται και θα ασχολειται με π@π@ριες τουλαχιστον μεχρι τη ληξη της season.

ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΛΑ. Και αν δεν συμμεριζεσαι την εξηγηση που δινω αυτο τουλαχιστον θα επρεπε να στο αποδειξει η μετεπειτα σταση τους ("μικροι" Μαρινακηδες οπως ειπα).
Επομενως ο καθε Ζαγορακης που δεν ειναι ΤΟΣΟ μεσα στο επικοινωνιακο καραγκιοζιλικι το μονο που θα πετυχαινε αν επαιρνε θεση θα ηταν να μπει.

Στην τελικη το εχετε σκισει το θεμα. Το λευκο ειναι επιλογη που ΔΕΝ μπορει να ερμηνευτει μονοπατα ΟΠΟΥ και αν υποβαλλεται. Καποιος μπορει να ψηφισει λευκο για 100.000 λογους και επιμενετε να δινετε την δικη σας ερμηνεια. Και ενω υπαρχουν τοσοι και τοσοι γελοιοι παραγοντες που (μονιασμενοι και προσυνενοημενοι κατα την γνωμη μου) μας δουλευουν και μας φανατιζουν καθημερινα εσεις εδω και 2 βδομαδες τα εχετε βαλει με τον Ζαγορακη (που τουλαχιστον εχει το benefit of a doubt).

Mozart
04-03-11, 18:43
Ο Ζαγοράκης έχει μπει στο στόχαστρο γιατί κανείς δεν το περίμενε απο αυτόν,όχι γιατί είναι αντιπαθής,το αντίθετο.
Άλλο να σε κλέψει ο Ρωχάμης και άλλο το παπαδοπαίδι της γειτονιάς.

Όπως είπα,κανείς δεν εκμεταλλεύθηκε την ευκαιρία που παρουσιάστηκε,όλοι κρύφτηκαν πίσω απο το "θα στιγματιστώ αν δεν βγει","μακριά απο τον κ@λο μου και όπου θέλει ας είναι".Δεν είναι μόνο ο Ζαγοράκης,δλδ ποτέ δεν θα αλλάξει τίποτα με αυτόν τον τρόπο σκέψης.

*15 ΠΑΕ σκέφτηκαν ότι θα στιγματιστούν,να ψηφίσουν υπέρ για να μην δεν τους πέρασε απο το μυαλό

Zus
04-03-11, 18:48
Δεν καταλαβαινεις τι γραφω. ΗΞΕΡΑΝ απο την αρχη .


Επιτρέπετε να έχουμε αντίθετη άποψη ή μπα?

Αν γνωρίζεις κάτι με απόλυτη σιγουριά μοιράσου το μαζί μας. :)

Burning Skies
04-03-11, 18:50
Ο Ζαγοράκης έχει μπει στο στόχαστρο γιατί κανείς δεν το περίμενε απο αυτόν,όχι γιατί είναι αντιπαθής,το αντίθετο.
Άλλο να σε κλέψει ο Ρωχάμης και άλλο το παπαδοπαίδι της γειτονιάς.

Όπως είπα,κανείς δεν εκμεταλλεύθηκε την ευκαιρία που παρουσιάστηκε,όλοι κρύφτηκαν πίσω απο το "θα στιγματιστώ αν δεν βγει","μακριά απο τον κ@λο μου και όπου θέλει ας είναι".Δεν είναι μόνο ο Ζαγοράκης,δλδ ποτέ δεν θα αλλάξει τίποτα με αυτόν τον τρόπο σκέψης.

*15 ΠΑΕ σκέφτηκαν ότι θα στιγματιστούν,να ψηφίσουν υπέρ για να μην δεν τους πέρασε απο το μυαλό

Τι δεν περιμενε; ΛΕΥΚΟ ψηφισε. Αν ο κοσμος δεν εχει την ψυχραιμια να κατανοησει οτι το λευκο ΔΕΝ μπορει να ερμηνευτει οπως γουσταρει ο καθενας το προβλημα δεν ειναι του Ζαγορακη.

Η στημενη υποθεση "ευκαιρια που παρουσιαστηκε". Να δω τι αλλο θα ακουσω.

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 2 λεπτά και 1 δευτερόλεπτα αργότερα ........

και θα σου επαναλαβω ποιος ειναι ο τροπος σκεψης που οφειλεται για ολα τα δεινα τους ποδοσφαιρου. ο τροπος σκεψης ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ και ΟΧΙ των παραγοντων.

Διοτι οι οπαδοι συνεχιζουν να πιστευουν οτι οι παραγοντες θα εξυγιανουν το ποδοσφαιρο (κοντρα στα συμφεροντα τους) οσο αυτοι συνεχιζουν να τρωγονται για τις ομαδες.

Mozart
04-03-11, 18:51
Ο αναμάρτυτος πρώτος την πρόταση μομφής κατέθεσο.
Θα περιμένουμε τον Μεσσία τότε γιατί οποιαδήποτε πρόταση απο αυτούς είναι στημένη.

*Εν τω μεταξύ ήξεραν απο την αρχή ότι η πρόταση την οποία θα ψήφιζαν οι ΙΔΙΟΙ θα πέσει στο κενό,μάλιστα

*Οι οπαδοί είναι μάζα,φανατίζονται επειδή οι παράγοντες το θέλουν,ντάξει ας ξεκινήσουμε την εξυγίανση απο τους οπαδούς

Burning Skies
04-03-11, 18:54
Ο αναμάρτυτος πρώτος την πρόταση μομφής κατέθεσο.
Θα περιμένουμε τον Μεσσία τότε γιατί οποιαδήποτε πρόταση απο αυτούς είναι στημένη.

*Εν τω μεταξύ ήξεραν απο την αρχή ότι η πρόταση την οποία θα ψήφιζαν οι ΙΔΙΟΙ θα πέσει στο κενό,μάλιστα

Απο την αρχη σου ειπα την λυση. ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΜΦΗΣ απο τον κοσμο ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους.

Αν περιμενεις οτι αυτοι θα επιδιωξουν οποιαδηποτε εξυγιανση χωρις να τους βαλουμε το αγγουρι στα οπισθια τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου ως οπαδος.

Και σαφως ηξεραν οτι η προταση μομφης θα πεσει στο κενο. Μηπως αντιστοιχα δεν ηξερε ο χοντρος οτι οι δηλωσεις του ΔΕΝ θα φερουν κερδος στην ομαδα του παρα μονο πολυ κακη δημοσιοτητα;;;;
Το ενα χερι νιβει το αλλο ομως...

Mozart
04-03-11, 18:56
Για όλα υπάρχει μια σκοπιμότητα απο πίσω πλην του λευκού Ζαγοράκη και λοιπών,σοβαρά μιλάμε τώρα;

*Πιστεύω ότι ο κόσμος πρέπει να σταματήσει να πηγαίνει στο γήπεδο και δεν είμαι οπαδός αλλά φίλαθλος
*Δλδ σε μια ψηφοφορία που ψηφίζουμε μεταξύ μας κανείς μας δεν ψηφίζει υπέρ γιατί ξέρουμε ότι θα απορριφθεί,το βλέπεις το παράλογο έτσι;

Burning Skies
04-03-11, 18:58
*Οι οπαδοί είναι μάζα,φανατίζονται επειδή οι παράγοντες το θέλουν,ντάξει ας ξεκινήσουμε την εξυγίανση απο τους οπαδούς

Μα δεν υπαρχει αλλη λυση.
Απλη λογικη ειναι.

Οι παραγοντες δεν εχουν ΚΑΝΕΝΑ συμφερον να αλλαξει κατι. Την δουλεια τους την κανουν οσο εχουν πλατες απο τον κοσμο.

Ο μονος που δεν εχει συμφερον απο την ολη κατασταση ειναι ο οπαδος. Αν λοιπον δεν ξυπνησει αυτος μονος του να τους βαλει χερι τοτε ποιος περιμενεις να τον ξυπνησει;;; Το αγιο πνευμα;

........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 1 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Για όλα υπάρχει μια σκοπιμότητα απο πίσω πλην του λευκού Ζαγοράκη και λοιπών,σοβαρά μιλάμε τώρα;

Αυτο ειπα; Ειπα απλα οτι μονο σε αυτο ΔΕΝ μπορεις να του προσδωσεις με σιγουρια σκοπιμοτητα (Αντιθετα με ολους τους αλλους που ξεκατινιαζονται εδω και 2 βδομαδες).


*Πιστεύω ότι ο κόσμος πρέπει να σταματήσει να πηγαίνει στο γήπεδο

Να και κατι που συμφωνουμε...

Mozart
04-03-11, 19:01
Δλδ ρε αδερφέ η σκοπιμότητα του Άρη και της ΑΕΚ ποια είναι;Να μπούνε στο άρμα του ΠΑΟ για να τους δώσει κύπελλο;
Του ΠΑΟ καταλαβαίνω,των άλλων;

*Όχι ότι δεν υπάρχει αλλά γιατί δεν έχεις τις ίδιες αμφιβολίες που έχει για τον ΠΑΟΚ δεν καταλαβαίνω

Burning Skies
04-03-11, 19:29
Δλδ ρε αδερφέ η σκοπιμότητα του Άρη και της ΑΕΚ ποια είναι;Να μπούνε στο άρμα του ΠΑΟ για να τους δώσει κύπελλο;
Του ΠΑΟ καταλαβαίνω,των άλλων;


Δεν καταλαβαινεις τιποτα σε σχεση με αυτα που ειπα.
Οι τιτλοι απασχολουν κατα βασει τους οπαδους. Για τους παραγοντες τους φτανει και τους περισσευει να εχουν την ανοχη των οπαδων τους (ή και την στηριξη αν το πετυχουν) προκειμενου να απολαμβανουν τα bonus που σου παρεχει το να εισαι μπλεγμενος με μια ποδοσφαιρικη ομαδα.
Οι τιτλοι ομως ειναι 2 και οι ομαδες πολλες.
Ποια λοιπον θα ηταν η θεμιτη εναλλακτικη για να ειναι ευχαριστημενος ενας υγιης οπαδος που ΔΕΝ παιρνει τιτλους;
Να βλεπει μπαλα.

Αυτο ομως δεν βολευει κανεναν τους (ασε που και οι ιδιοι οι οπαδοι εχουν μαθει να μην εκτιμουν την καλη μπαλα) διοτι ειναι δυσκολο να επιτευχθει.
Ποια ειναι λοιπον η ευκολη εναλλακτικη;;;
Το να μας δουλευουν ολοι μαζι προσφεροντας μας δραματα ΜΗ αγωνιστικα. Κορακολογια, εριδες, νταηλικια, τσαμπουκαδες, χυδαιοτητες κοκ.
Ασχολουμαστε με αυτα και υποτασσομαστε "φορτωμενοι" στους παραγοντες των ομαδων μας.

οσο για τα "αρματα" και τις συμμαχιες. Εικονικες ειναι και αυτες. Μας τις πλασαρουν ΕΠΙΤΗΔΕΣ στο πιατο στα πλαισια του αποπροσανατολισμου.


*Όχι ότι δεν υπάρχει αλλά γιατί δεν έχεις τις ίδιες αμφιβολίες που έχει για τον ΠΑΟΚ δεν καταλαβαίνω

Διοτι οι υπολοιποι δεν επετρεψαν να εχεις αμφιβολιες με τα καραγκιοζιλικια τους.

subzer0
04-03-11, 20:04
Το συμπέρασμα είναι ένα. Ο Μαρινάκης δεν έπρεπε να κατέχει ακόμα τη συγκεκριμένη θέση. Το αν ο επόμενος που θα την αναλάμβανε ήταν 10 φορές χειρότερος είναι άγνωστο.

Σε όλο αυτό, μαζί με τους υπαλλήλους των ναυτιλιακών εταιριών, βοήθησε και ο Ζαγοράκης.

Συνεχίζεις να χανεις την ουσία αλλά ακομα και έτσι που το λες.
Πως να μην ενδιαφέρει ειδικά τον Ζαγορακη (δεν μιλάω για τους υπολοους , δεν με νοιαζει κιολας) ο επόμενος πρόεδρος , όταν απο τον ακριβώς προηγούμενο είναι καμμενος?

Zus
05-03-11, 01:05
Συνεχίζεις να χανεις την ουσία αλλά ακομα και έτσι που το λες.
Πως να μην ενδιαφέρει ειδικά τον Ζαγορακη (δεν μιλάω για τους υπολοους , δεν με νοιαζει κιολας) ο επόμενος πρόεδρος , όταν απο τον ακριβώς προηγούμενο είναι καμμενος?

Προσωπικά δεν πίστεψα οποιαδήποτε στιγμή, ότι με την αλλαγή ηγεσίας στην Super League θα άλλαζε κάτι. Όμως οι κινήσεις του προέδρου μας ήταν τόσο γελοίες που δεν υπήρχανε περιθώρια για κάτι διαφορετικό από την απομάκρυνση του.

Δεν είπε κανείς ότι αν ήδη είχε κατέβει από τον θρόνο, την επόμενη μέρα θα είχαμε το τέλειο πρωτάθλημα. Δεν είπε κανείς ότι μόνο ο Μαρινάκης μας έφερε στο σημείο αυτό, αλλά ρε γαμώτο επαναλαμβάνω, μετά από όλα όσα συνέβησαν, όποια και αν είναι τα συμφέροντα,πράσινα κόκκινα κίτρινα μπλε, δεν μπορεί και δεν πρέπει, όσοι δεν είναι υπάλληλοι, να μένουν απαθείς. Είναι εντελώς άστοχο.

Διότι δίνεις το δικαίωμα στον Μαρινάκη, να ξαναξεφτιλίσει με την πρώτη ευκαιρία,ένα ήδη ξεφτιλισμένο πρωτάθλημα.
Δίνεις το δικαίωμα, να κάνουν ντου κάφροι στα γήπεδα, να ξυλοκοπούν ποδοσφαιριστές να μιλάνε πρόεδροι για ήθη και έθιμα και θεσμούς και φιλοξενίες, και στο τέλος να καταλήγουμε σε ποινή μιας αγωνιστικής σαν να μην συνέβη τίποτα :hmm:
Όλο αυτό αποτελεί επιβράβευση των κάφρων και του ίδιου του Μαρινάκη.

Δεν είναι τυχαίο που οι φίλοι μας οι ολυμπιακοί αρχίζουν τα ναι μεν έκανε τις παπαριές του ο πρόεδρος, αλλά το ένα, αλλά το άλλο, αλλά τα έχουμε ξαναδεί αυτά, και θα μάθει, και το έκανε άγαρμπα, δεν είναι όπως ο Σωκράτης και ας δώσουμε μία ευκαιρία. Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν θέλουν οποιαδήποτε αλλαγή? Τον Μάη κανείς δεν θα θυμάται τίποτα. Η μνήμη μας είναι ιδιαίτερα ασθενής.

Δεν θέλω να κουράσω άλλο. Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, και απλά επαναλαμβάνομαι. Ελπίζω όταν ξαναχρειαστεί να πάρει πιο γενναίες αποφάσεις ο Ζαγοράκης :)

DOU
05-03-11, 18:03
"Προσπάθησαν να μας κλέψουν"

Ο Πάμπλο Γκαρσία μίλησε για την αναμέτρηση του κυπέλλου Ελλάδας ΟΠΑΠ με την ΑΕΚ, λέγοντας χαρακτηριστικά ότι: "... ήταν εμφανές ότι προσπάθησαν να μας κλέψουν".

"Στο παιχνίδι του Κυπέλλου, ήταν εμφανές πως προσπάθησαν να μας κλέψουν. Ήθελαν να χάσουμε, αλλά δεν μπόρεσαν να τα καταφέρουν. Και δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό στον ΠΑΟΚ. Είναι απαράδεκτο αυτό που συνέβη με τις δύο αποβολές. Δεν είναι καθόλου σωστό να παίζει σε αγώνα του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ ένας διαιτητής, ο οποίος, όπως ακούγεται και έχει γραφτεί σε εφημερίδες, διατηρεί πολύ καλές σχέσεις με τη διοίκηση της ΑΕΚ", είπε αρχικά ο Γκαρσία.

http://www.threadbombing.com/data/media/2/clapping_hands.gif

subzer0
05-03-11, 19:02
Κάποιος έπρεπε να τα πει.
____________________________________________________

Ο Κύριος Κουκουλάκλης , διεθνής διαιτητής , έχει τιμωρηθεί 2 φορές φέτος και με το που επιστρέφει ξανακάνει λαλακία.
Τώρα παίζει το Ξάνθη-Κέρκυρα και ξανακάνει λαλακία χοντρή.

Πιστεύω πως και για αυτό φταίει το λευκό του Ζαγοράκη.

Κι επειδή ο Ζαγοράκης έριξε λευκό πάμε όλοι μαζί να αρχίσουμε τις ευχές. Πρώτος εγώ.

Εύχομαι να φτιάξει το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Συνεχίστε κι εσείς.

button
06-03-11, 15:08
να δούμε και σήμερα με πόσους θα τελειώσουμε .Ποιος ανέλαβε το έργω ??

subzer0
06-03-11, 16:25
να δούμε και σήμερα με πόσους θα τελειώσουμε .Ποιος ανέλαβε το έργω ??

Ο αξιότιμος κύριος Τριτσώνης. Λαμπρός νέος.

Πάντως ήδη γίνονται σωστά βήματα για να φτιάξει το ποδόσφαιρο.

Ο Μπιτσαξής συναντήθηκε με την θύρα 7 και θα συναντηθεί λέει και με άλλους συνδέσμους από όλες τις ομάδες (τους συνδέσμους που έχε απαγορέψει το κράτος).
Η ΝΕΤ άλλαξε τους σπίκερ στο ματς του Ολυμπιακού.

Είμαστε στον σωστό δρόμο.

Seitman
06-03-11, 16:26
.... η Φατιμά στο Γενί τζαμί Νίκο

subzer0
06-03-11, 19:19
Το παίρνω πίσω αυτό για την ΝΕΤ.
Μπορεί η μετάδοση να ήταν καλύτερη από τις άλλες φορές αλλά το να βγάλει τον Μώραλη με το που τέλειωσε ο αγώνας , πριν μάλιστα τον Βαλβέρδε (που μίλησε μετά τις διαφημίσεις) και να λέει για την διαιτησία και τους δημοσιογράφους που πρέπει να εκφράζονται άφοβα , είναι στημένο , απαράδεκτο και άθλιο.

Άρα έχουμε δρόμο ακόμα για να φτιάξει το ποδόσφαιρο. Συνεχίζουμε τις ευχές. :p

Burning Skies
06-03-11, 19:26
Το παίρνω πίσω αυτό για την ΝΕΤ.
Μπορεί η μετάδοση να ήταν καλύτερη από τις άλλες φορές αλλά το να βγάλει τον Μώραλη με το που τέλειωσε ο αγώνας , πριν μάλιστα τον Βαλβέρδε (που μίλησε μετά τις διαφημίσεις) και να λέει για την διαιτησία και τους δημοσιογράφους που πρέπει να εκφράζονται άφοβα , είναι στημένο , απαράδεκτο και άθλιο.

Άρα έχουμε δρόμο ακόμα για να φτιάξει το ποδόσφαιρο. Συνεχίζουμε τις ευχές. :p

Ναι εχουν μελλον οι κυριοι της ΝΕΤ για να φτασουν αυτους. "τιποτα ασυνηθες, δεν τρεχει καστανο κλπ κλπ" :lol:

http://www.sport.gr/default.asp?pid=69&vid=36074

Βουιξε ο κοσμος, ο Κοντης αποκηρυξε και επικυρηξε, ενω ο Αδαμιδης τα εστειλε στην ΟΥΕΦΑ με τις ευλογιες του..

Παμε τωρα για τις ευχες της ημερας. :p

subzer0
06-03-11, 19:35
Ναι εχουν μελλον οι κυριοι της ΝΕΤ για να φτασουν αυτους. "τιποτα ασυνηθες, δεν τρεχει καστανο κλπ κλπ" :lol:

http://www.sport.gr/default.asp?pid=69&vid=36074

Βουιξε ο κοσμος, ο Κοντης αποκηρυξε και επικυρηξε, ενω ο Αδαμιδης τα εστειλε στην ΟΥΕΦΑ με τις ευλογιες του..

Παμε τωρα για τις ευχες της ημερας. :p

Δεν με παραξένεψαν. Πιστεύω πως έχουμε να δούμε κι άλλα ειδικότερα όσο συντηρείται αυτό το κλίμα και η αδυναμία λήψης αποφάσεων.

Seitman
06-03-11, 19:37
Γιορτάζει κάποιος σήμερα????

Α! Ξέχασα. Τα καρναβάλια είναι... :rofl::rofl:

wi fi thief
06-03-11, 22:49
:rifle::gun::2guns::shoot:
:twisted::twisted::twisted::twisted:

Seitman
06-03-11, 22:50
Άστα να πάνε...

tommygun
06-03-11, 22:52
αφιερωμενο σε Τσιριλο και Γκαρσια :p

τουλαχιστον κοιταξτε να κερδισετε Εργοτελη και οσφπ γιατι Μπεος και Μακης πανε να σας αφησουν εκτος playoff (οχι οτι κι εμεις δεν κινδυνευουμε επισης...)

Seitman
06-03-11, 22:54
Το τρίτο γιατί το αφήνεις απ' έξω? :p

tommygun
06-03-11, 22:58
ε, μετα εκει θα εχετε πεσει ψοφιοι απο την κουραση απο τοσα συνεχομενα ματς Τεταρτη-Κυριακη και θα σας ξανακερδισουμε εμεις :)

Seitman
06-03-11, 22:59
:oneup:

subzer0
07-03-11, 01:06
Κατάντια το σημερινό. :down: :down:

Είπα να μην δω τα παιχνίδια αλλά στο ενα ματς σε τσιτώνει ο Σιδηρόπουλος και στο άλλο σε τσιτωνουν τα ντορτια.

Ποτε θα βρούμε γιατρειά επιτέλους. :p

wi fi thief
07-03-11, 01:11
Ποτε θα βρούμε γιατρειά επιτέλους. :p

οταν αλλαξετε συνθημα και λετε «ΠΑΟΚ και ειμαι καλα» :p

subzer0
07-03-11, 01:21
οταν αλλαξετε συνθημα και λετε «ΠΑΟΚ και ειμαι καλα» :p

Απο το "τα μυαλά μας πονάνε" καλύτερο αυτο. :p

Παντως έχω ενα κακό προαίσθημα τις τελευταίες μέρες.
Οτι θα περάσουμε στο τελικό κυπέλλου και - με βάση τις τελευταίες πληροφορίες - θα είμαι εκτος Ελλάδας χωρις ράδιο , ίντερνετ και τηλεόραση.

Αν γινει κάτι τέτοιο θα είναι το τελειωτικό χτυπημα για μένα. :p
Θα σαλτάρω τελείως. :crazy:

tommygun
07-03-11, 01:26
ε τοτε λοιπον δεν μπορουμε να αφησουμε να συμβει κατι τετοιο. :p

Η υγεια πανω απο ολα. :cool:

subzer0
07-03-11, 01:36
Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα στο όνειρο αλλά μέχρι εκει. :p

dimfarma
07-03-11, 10:30
Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα στο όνειρο αλλά μέχρι εκει. :p

Δυστυχώς δεν μας αφήνουν να έχεις όνειρα, σε κατασπαράζουν.
Δεν πειράζει, τα μυαλά μας πονάνε, και ήμαστε καλά
http://www.greekshops.com/images/Tshirts-New/728.jpg

ardi21
07-03-11, 16:14
να δούμε και σήμερα με πόσους θα τελειώσουμε .Ποιος ανέλαβε το έργω ??

Τι εγινε, που χαθηκες εσυ βρε? Απ'οτι ακουσα με 11 τελειωσατε:cool:

Το λεω γιατι οταν κανεις ενα σχολιο πριν καλο ειναι να κανεις και μετα το ματς ανεξαρτητως αποτελεσματος

button
07-03-11, 17:27
Τι εγινε, που χαθηκες εσυ βρε? Απ'οτι ακουσα με 11 τελειωσατε:cool:

Το λεω γιατι οταν κανεις ενα σχολιο πριν καλο ειναι να κανεις και μετα το ματς ανεξαρτητως αποτελεσματος

έπεσα λίγο έξω στις προβλέψεις

@ ADSLgr.com All rights reserved.