PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

alfisti
26-03-06, 18:31
κοίτα υπάρχει μια διαφορά στα πέναλτυ και στα πένταλτυ του Ολυμπιακου..

ένα ανέκδοτο :
-Γιατί οι γαύροι ΔΕΝ πετάνε χαρταετό την Καθαρά Δευτέρα;
-Γιατι ο χαρταετός θα πέσει και θα ζητήσει πέναλτυ

Gothic
26-03-06, 21:26
κοίτα υπάρχει μια διαφορά στα πέναλτυ και στα πένταλτυ του Ολυμπιακου..

ένα ανέκδοτο :
-Γιατί οι γαύροι ΔΕΝ πετάνε χαρταετό την Καθαρά Δευτέρα;
-Γιατι ο χαρταετός θα πέσει και θα ζητήσει πέναλτυ
Αυτά τα νόστιμα είπατε στον αθλητικό δικαστή και σας μείωσε την ποινή; :hmm:

Billis
26-03-06, 21:36
κοίτα υπάρχει μια διαφορά στα πέναλτυ και στα πένταλτυ του Ολυμπιακου..

Για να δούμε, είναι όντως έτσι;

Το να αγκαλιάσεις έναν αντίπαλο και να τον ρίξεις κάτω είναι φάουλ. Απλώς, όταν αυτό συμβαίνει στη μεγάλη περιοχή, σφυρίζεται πέναλτυ. Αναφέρομαι στο σαββατιάτικο παιχνίδι ΠΑΟΚ-Καλλιθέας.

Επίσης πέναλτυ είναι το να πέφτει ορισμένες φορές κάποιος παίκτης του ΟΣΦΠ όπως ο Τζόρτζεβιτς επειδή σκόνταψε στο γρασίδι. Αναφέρομαι στο πρόσφατο παιχνίδι κυπέλλου ΟΣΦΠ-Λάρισας.

Πράγματι, είναι αντιληπτή η διαφορά.

Gedo
26-03-06, 21:57
Τελικα ρε καρντασια ο Αη Βασιλης υπαρχει ή δεν υπαρχει?

Gothic
26-03-06, 22:04
Τελικα ρε καρντασια ο Αη Βασιλης υπαρχει ή δεν υπαρχει?
Δεν τον έχουν ανάγκη, έχουν Άγιο Ορφαν.... εεεε Δημήτρη εκει πέρα. :whistle:

Billis
26-03-06, 22:05
Είναι μάλλον υποκειμενικό το θέμα. Αν σου φέρνει δώρα υπάρχει, αν δε σου φέρνει δώρα μάλλον όχι. Το ζήτημα είναι ποιός αποφασίζει ποιό παιδάκι είναι καλό ή όχι. ;)

xabikos
27-03-06, 21:28
Γιατί διαγράφηκαν τα τελευταία μηνύματα ρε παιδιά;

edit by Nikoseagle
Οποιαδήποτε απορία για κλείδωμα ή διαγραφή μηνύματος ή θέματος θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα (PM) ή e-mail στους αρμόδιους Συντονιστές ή τον Διαχειριστή και όχι με δημιουργία θέματος (thread) ή μηνύματος (post).

Gedo
27-03-06, 22:15
Γιατί διαγράφηκαν τα τελευταία μηνύματα ρε παιδιά;

edit by Nikoseagle
Οποιαδήποτε απορία για κλείδωμα ή διαγραφή μηνύματος ή θέματος θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα (PM) ή e-mail στους αρμόδιους Συντονιστές ή τον Διαχειριστή και όχι με δημιουργία θέματος (thread) ή μηνύματος (post).

Πισω απο ολα αυτα, κρυβεται για μια ακομα φορα το ΑΘΗΝΑΙΚΟ κατεστημενο,
και ο ΠΟΚ.

Εχω βασιμες υποψιες οτι το delete των τελευταιων post, ειναι δακτυλος
Κοκκαλη.
Προτινω να γινει στη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ εκτενης αναφορα στο θεμα.
Ακομα να βγει στα καναλια και στα ραδιοφωνα της συμπρωτευουσας,
ο Νικαετος και να λογοδητησει για αυτην του την κινηση.

Ποια συμφεροντα εξυπηρετεις Νικαετε?
Εισαι βερος Αθηναιος?
Πως θα ζητησεις ενα σουβλακι και μια τυροπιτα αν παρευρεθεις στην Μακεδονια?

Εγω και οι φιλοι συμπρωτευουσιανοι περιμενουν απαντησεις.

aroutis
27-03-06, 22:36
Και Νικαετέ, από ΟΛΑ τα χρώματα..

το ΚΟΚΚΙΝΟ διάλεξες για να γράψεις αυτά που έγραψες ; :lol:

Νικαετός
27-03-06, 22:44
LOL ! Oμολογώ πως με ξεσκεπάσατε ! Είμαι ένας βάζελος με φιλοολυμπιακά αισθήματα , Μακεδονικής καταγωγής όμως ;) .

Το θέμα είναι πως ...όσο και αν σας αγαπώ , το νήμα είχε ξεφύγει .

alfisti
28-03-06, 02:34
άντε πρωτάθλημα γεραααααα!
πω πω πω ομαδάρα! (εννοείται δεν το είδα τον αγώνα γιατί ήξερα τι θα συμβεί)
άντε και του χρόνου το Champions League με την κούπα! (λέμε τώρα)



Το ότι η ομάδα του Σόλιντ έχει βοηθηθεί ουκ ολίγες φορές από την διαιτησία δεν μπορεί επίσης να το αμφισβητήσει κανείς. Στο ματς με τον Ατρόμητο ακυρώθηκαν δύο πεντακάθαρα γκολ του Τζιμπούρ ενώ στην ίδια φάση υπάρχει και ένα χέρι του Καφέ που θα μπορούσε άνετα να δοθεί πέναλτι.
καλα δεν ξέρετε οτι ο Σόλιντ θέλει το 0 στην άμυνα;; τι πάτε να κάνετε;να χαλάσετε την φιέστα και τα όνειρα 50.000.000 φίλων του Ολυμπιακού;
τρέμε Ευρώπη έρχεται ο Ολυμπιακός....

chrand
28-03-06, 11:09
τρέμε Ευρώπη έρχεται ο Ολυμπιακός....

Τρέμε Ευρώπη έρχεται ο παοκ!!!

xabikos
28-03-06, 14:20
Πισω απο ολα αυτα, κρυβεται για μια ακομα φορα το ΑΘΗΝΑΙΚΟ κατεστημενο,
και ο ΠΟΚ.

Εχω βασιμες υποψιες οτι το delete των τελευταιων post, ειναι δακτυλος
Κοκκαλη.
Προτινω να γινει στη ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ εκτενης αναφορα στο θεμα.
Ακομα να βγει στα καναλια και στα ραδιοφωνα της συμπρωτευουσας,
ο Νικαετος και να λογοδητησει για αυτην του την κινηση.

Ποια συμφεροντα εξυπηρετεις Νικαετε?
Εισαι βερος Αθηναιος?
Πως θα ζητησεις ενα σουβλακι και μια τυροπιτα αν παρευρεθεις στην Μακεδονια?

Εγω και οι φιλοι συμπρωτευουσιανοι περιμενουν απαντησεις.


Τρέμε Ευρώπη έρχεται ο παοκ!!!

Ρε παιδιά εγώ συμφωνώ εμείς είμαστε κομπλεξικοί εδώ και νομίζουμε και καλά οτι για όλα φταίει η Αθήνα και ο κόκκαλης. Έχετε δίκιο. Θα μου πείτε όμως γιατί αφού είστε η μεγαλύτερη και καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και έχετε ευρωπαικό επίπεδο ασχολείστε μαζί μας;;; Έχετε μια απάντηση να δώσετε;; Έτσι απο περιέργεια όχι τίποτα άλλο...

alfisti
28-03-06, 16:14
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

chrand
28-03-06, 17:54
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1- Το χιούμορ σας καλό είναι, η ομάδα σας έχει πρόβλημα.

2- Εσείς ασχολείστε με τους πρωταθλητές.

3- Ποιός έχει πάρει μεγαλύτερες χαρές ;
Εμείς ή εσείς, με την ισόβια 5η ομάδα σας( Ολυμπιακός , Παο, Αεκ, Άρης, Παοκ)

alfisti
28-03-06, 18:28
chrand
1- Το χιούμορ σας καλό είναι, η ομάδα σας έχει πρόβλημα.

2- Εσείς ασχολείστε με τους πρωταθλητές.

3- Ποιός έχει πάρει μεγαλύτερες χαρές ;
Εμείς οι εσείς, με την ισόβια 5η ομάδα σας( Ολυμπιακός , Παο, Αεκ, Άρης, Παοκ)
Δε μου λες ρε φίλε από πότε υπάρχει, οι , διαζευτικό???
Μήπως από τότε που πήρατε το τελευταίο champions league????

apok
28-03-06, 18:29
Πιο χαλαρά παρακαλώ.. προσωπικές επιθέσεις να λείπουν..

Ευχαριστώ

yiapap
28-03-06, 18:35
3- Ποιός έχει πάρει μεγαλύτερες χαρές ;
Μεγαλύτερες εμείς, δεν το συζητώ.
Ξέρεις τι χαρά κάνεις αν παίρνεις ένα πρωτάθλημα/κύπελλο ανά δεκαετία; :p

alfisti
28-03-06, 18:39
1- Το χιούμορ σας καλό είναι, η ομάδα σας έχει πρόβλημα.

2- Εσείς ασχολείστε με τους πρωταθλητές.

3- Ποιός έχει πάρει μεγαλύτερες χαρές ;
Εμείς οι εσείς, με την ισόβια 5η ομάδα σας( Ολυμπιακός , Παο, Αεκ, Άρης, Παοκ)


Δεν εχω καταλαβει αυτο που γινετε με τις παραθεσεις απο διαφορα αθλητικα site.
Το sportime τι ειναι ο εισαγγελεας του ποδοσφαιρου?

Αν διαβασεις το Contra.gr γραφει αλλα.

Το θεμα ειναι αλλο, το γραφω το εχω ξαναγραψει και θα το γραφω.
Αν ΤΟ ΙΔΙΟ πεναλτυ ακριβως το εδινε στον Ολυμπιακο μεσα στη Τουμπα,
θα ειχαμε παλι αναφορες σε παραγκες σε Αθηναικα κατεστημενα, στο
κρατος του Κοκκαλη και αλλα τραγελαφικα.
εμεις να ασχολούμαστε με τους ψεύτικους πρωταθλητές ;μπααα:down:

δεύτερη παρατήρηση: το ΠΑΟΚ ετσι γράφεται

χαρά είναι με το να παίρνεις πρωτάθλημα και κύπελλα σαν τον αγώνα τον χθεσινό;

apok
28-03-06, 18:40
Μεγαλύτερες εμείς, δεν το συζητώ.
Ξέρεις τι χαρά κάνεις αν παίρνεις ένα πρωτάθλημα/κύπελλο ανά δεκαετία; :p

*Cough* 20 *cough*ετία *Cough*

alfisti
28-03-06, 18:45
*Cough* 20 *cough*ετία *Cough*

2001
2003;)

apok
28-03-06, 18:49
2001
2003;)

Κοίτα λίιιγο παραπάνω.. όχι εκεί... λίγο ακόμα... εκεί.. δες το bold σημείο τώρα... τι λέει?? " Πρωταθλημα " λεει;)

chrand
28-03-06, 18:50
Δε μου λες ρε φίλε από πότε υπάρχει, οι , διαζευτικό???
Μήπως από τότε που πήρατε το τελευταίο champions league????

Από τότε που πήρατε εσείς το τελευταίο πρωτάθλημα!!!

alfisti
28-03-06, 18:51
Μεγαλύτερες εμείς, δεν το συζητώ.
Ξέρεις τι χαρά κάνεις αν παίρνεις ένα πρωτάθλημα/κύπελλο ανά δεκαετία;

που εδώ;;;

alfisti
28-03-06, 18:54
ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΙ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...
Αυτό είναι ένα σύνθημα που βρίσκεται και σε πανό και αντιπροσωπεύει τα πάντα....
Γι' αυτό ότι και να λέτε εμείς τον ΠΑΟΚ μας θα τον έχουμε πολύ ψηλά έστω και μόνο στα μάτια μας και τα μυαλά μας......

alfisti
28-03-06, 18:58
Από τότε που πήρατε εσείς το τελευταίο πρωτάθλημα!!!


Οι λανθασμένες υποδείξεις των βοηθών διαιτητών, Πεταλά και Παπαδημητρίου, στον αγώνα Ολυμπιακός-Ατρόμητοε 3-0, με τον οποίο ολοκληρώθηκε η 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος, δεν πέρασαν απαρατήρητες (αντε αλήθεια;;;). Οπως ανακοινώθηκε την Τρίτη, οι βοηθοί του Νταμπώση τίθενται εκτός πινάκων βοηθών διαιτητών Α' Εθνικής για το υπόλοιπο της σεζόν 2005-06. (αχ οχιι);) ....

chrand
28-03-06, 19:00
εμείς τον ΠΑΟΚ μας θα τον έχουμε πολύ ψηλά έστω και μόνο στα μάτια μας και τα μυαλά μας......

Τώρα μιλάς σωστά, εσείς , στα μάτια σας και στα μυαλά σας.

alfisti
Πάρτε το αλλού, που είναι ευκολότερα.

-29

apok
28-03-06, 19:00
που εδώ;;;

Τα δικά σου βλέπεις ή ειναι ιδέα μου??

στο δικό μου post είχα κάνει quote είχα κάνει bold ΜΟΝΟ το πρωτάθλημα !!!!

alfisti
28-03-06, 19:08
εγω αναφέρομαι στo post του yiapap ;)

xabikos
28-03-06, 19:30
1- Το χιούμορ σας καλό είναι, η ομάδα σας έχει πρόβλημα.
Ενώ η δικιά σας ομάδα είναι σούπερ... Μήπως πρέπει να ξυπνήσετε και εσείς μαζί μας;;


2- Εσείς ασχολείστε με τους πρωταθλητές.
Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψες. Εσύ και κάποιος άλλος γράψατε στο νήμα αυτό μετά τον αγώνα με την καλιθέα για το πέναλντι και την μείωση της ποινής. Προσωπικά δεν ασχολούμαι με το δικό σας νήμα γιατί δεν με ενδιαφέρει.


3- Ποιός έχει πάρει μεγαλύτερες χαρές ;
Εμείς ή εσείς, με την ισόβια 5η ομάδα σας( Ολυμπιακός , Παο, Αεκ, Άρης, Παοκ)
Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει ποτέ να πάρω πρωτάθλημα όπως έχετε πάρει τα περισσότερα απο τα τελευταία.
Και ξαναρωτάω γιατί ασχολείστε μαζί μας; Εγώ υποψιάζομαι ένα λόγο. Μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις;;

chrand
28-03-06, 19:47
Εγώ υποψιάζομαι ένα λόγο. Μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις;;

Όλα τα ξέρετε και τα υποψιάζεστε εσείς



Τι είναι αυτό που αποτελείται αποκλειστικά από μυς, δεν έχει κόκαλα, και όταν υποστεί σεξουαλικό ερέθισμα διαστέλλεται μέχρι και στο ΔΙΠΛΑΣΙΟ μέγεθος;

Είναι η καρδιά, αλλά μ ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...

yiapap
28-03-06, 20:27
Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει ποτέ να πάρω πρωτάθλημα όπως έχετε πάρει τα περισσότερα απο τα τελευταία.
Εγώ πάντως... ένα θα το ήθελα... :lol:

Καλά... φεύγω γιατί σας χαλάω το νήμα :p

Gedo
28-03-06, 20:40
Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει ποτέ να πάρω πρωτάθλημα όπως έχετε πάρει τα περισσότερα απο τα τελευταία.


Εχεις νοιωσει ποτε πως ειναι να παιρνει ενα πρωταθλημα η ομαδα που υποστηριζεις?
Τη τελευταια φορα που πηρε πρωταθλημα η Παοκαρα σου ,ησουν αγεννητος.

alfisti
28-03-06, 21:09
Εχεις νοιωσει ποτε πως ειναι να παιρνει ενα πρωταθλημα η ομαδα που υποστηριζεις?
Τη τελευταια φορα που πηρε πρωταθλημα η Παοκαρα σου ,ησουν αγεννητος.

αναλόγως ποιόν μήνα γεννήθηκε ..
Εσύ έχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατί στην Ευρώπη είστε η καλύτερη (συναισθηματική) ταινία στην ιστορία του Champions League; :whistle:

Gedo
28-03-06, 21:32
αναλόγως ποιόν μήνα γεννήθηκε ..
Εσύ έχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατί στην Ευρώπη είστε η καλύτερη (συναισθηματική) ταινία στην ιστορία του Champions League; :whistle:

Επειδη εχει παραγινει με την Ευρωπη και ολοι οι πικραμενοι καρπαζοεισπρακτορες,
δεν βλεπουν τα ΤΕΡΑΣΤΙA χαλια τους και επειδη πως να το κανουμε
ποναει οταν ο Θρυλος ειναι συνεχεια πρωτος, ειδικα για σας τα καρντασια.
Εχω να σου πω οτι εκτος απο ορισμενα πραγματικα ατυχα αποτελεσματα,
για τα Ελληνικα δεδομενα και για το budget μας παλι καλα να λεμε.

Δευτερον,μονο γελιο προκαλειτε οταν μιλατε για Ευρωπη, ΜΙΑ φορα,ΜΙΑ ολη κι ολη
ειχατε την ευκαιρια να δειτε και σεις εκει πανω το σεντονι με τα αστερακια και τελικα
ειδατε μονο αστερακια :medic:.

Μηπως να μιλησουμε για Ουεφα?

Εχετε τα μουτρα και μιλατε για Ευρωπη?

Ξεχασατε τα εκτροπα που ειχατε κανει?(με την Σαμπντορια αν δεν με απατα η μνημη μου).

Εχετε μουτρα και για Ευρωπη, οταν καθε φορα που ανεβενει ομαδα απο Αθηνα
ξηλωνετε ολα τα μπετα της Τουμπας?

Ολο κατι σας φταει, τη μια οι παικτες την αλλη οι διαιτητες την αλλη ο Κοκκαλης μετα
η Αθηνα και παντα μα παντα σας φταει η διοικηση, ερχετε καποιος, ξεσηκωνεστε για να φυγει
και να ερθει ο αλλος και μολις ερθει κανετε αποχη για να πουλησει και να φυγει.

Αποφασιστε τι θελετε και μετα καντε κριτικη σε αλλες ομαδες και μαλιστα σε ομαδες επιπεδου Ολυμπιακου ΕΛΕΟΣ, ποτέ δεν θα φτασετε σε τετοιο επιπεδο.
Να σου πω γιατι, γιατι δεν αγαπατε την ομαδα σας, αν την αγαπαγατε θα την βοηθουσατε
και θα γεμιζατε παντα την Τουμπα και οχι μονο με τον Ολυμπιακο.

Δεν γινονασταν διεθνως ρεζιλι καθε φορα που εχει ντερμπι.
Δεν γινετε να ξεκινατε με ονειρα για πρωταθλημα,πως? Με τι επενδυσεις? Με τι παικτες?

Τον Ηρακλη τον βλεπετε?
Μεχρι και η Καλαμαρια θα σας περασει σε λιγο και σεις θα ασχοληστε με το ποσες
ηττες εχει ο Ολυμπιακος στο Champions Leugue.

Και εδω να ξεκαθαρισω κατι και να απαντησω και στον φιλο τον Xabiko,
γραφω στο δικο σας thread οπως γραφω και σε αλλα thread, με χαλαρη διαθεση και χιουμορ.
Καποιες φορες ισως να θιξω και ορισμενα πιο σοβαρα θεματα.

Δεν εχω ουτε την διαθεση ουτε την ορεξη αλλα ουτε και τον χρονο για ερθω σε αντιπαραθεση με 20χρονους Παοκτσηδες απο την Θεσσαλονικη, οχι γιατι σας υποτιμαω αλλα
γιατι δεν βρισκω ακρη με συνομηλικους μου,χρονια φιλους, θα βρω με εσας και μαλιστα μεσο
φορουμ? Δεν νομιζω.

xabikos
29-03-06, 00:09
Όλα τα ξέρετε και τα υποψιάζεστε εσείς



Τι είναι αυτό που αποτελείται αποκλειστικά από μυς, δεν έχει κόκαλα, και όταν υποστεί σεξουαλικό ερέθισμα διαστέλλεται μέχρι και στο ΔΙΠΛΑΣΙΟ μέγεθος;

Είναι η καρδιά, αλλά μ ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...
Και πάλι απέφυγες πολύ έξυπνα να απαντήσεις όμως; Γιατί;

xabikos
29-03-06, 00:16
Εχεις νοιωσει ποτε πως ειναι να παιρνει ενα πρωταθλημα η ομαδα που υποστηριζεις?
Τη τελευταια φορα που πηρε πρωταθλημα η Παοκαρα σου ,ησουν αγεννητος.
Νεογέννητος ήμουν αλλά δεν με πειράζει και πολύ! Τουλάχιστον εγώ έχω ψάξει και διαβάσει την ιστορία. Ωραίος και ο ρητορικός σου λόγος αλλά δεν πιάνει. Εσύ και οι άλλοι που έχετε τη νοτροποία του είμαι ο ισχυρότερος γ***ω και δέρνω, έχετε ψάξει πότε να μάθετε απο που έχουν δημιουργηθεί όλα αυτά τα κόμπλεξ;; Μάλλον όχι! Σε μια πολύ μεγάλη μάζα των φιλάθλων τους αρκεί να παίρνουν τα πρωταθλήματα με οποιονδήποτε τρόπο. Δυστυχώς φίλε όσο έχετε αυτήν τη νοοτροποία όπως εμείς είμαστε πικραμένοι καρπαζοεισπράκτορες της ελλάδας έτσι θα είστε και εσείς της ευρώπης. Μακάρι κάποια στιγμή να έχετε ομάδα που θα πέρνει καθαρά τα πρωταθλήματα και τότε να δεις πως οι περισσότεροι φίλαθλοι θα αναγνωρίσουν την αξία της ομάδας σου.

gatoulas
29-03-06, 09:47
Παρότι συμπαθώ τον ΠΑΟΚ, ο Gedo έχει δίκιο. Αρκεί αυτά που λέει να τα αναγάγει σε ΟΛΟΥΣ. Και Γαύρους και Βάζελους

chrand
29-03-06, 10:36
Και πάλι απέφυγες πολύ έξυπνα να απαντήσεις όμως; Γιατί;

Πες μου τι θες να σου πω, για να στο πω.

alfisti
29-03-06, 12:41
o ΠΑΟΚ θέλει διοίκηση! Τόσα χρόνια ο ΠΑΟΚ μένει άτιτλος λόγω διοίκησης! Δεν γίνεται η ομάδα να αλλάζει κάθε χρόνο να πουλάνε παίχτες για να καλύψουν τα έξοδα και να αγοράζουν και πάλι να τους πουλάνε δεν έχει νόημα! Ελπίζω το καλοκαίρι να μην γίνουν οτι έγιναν τα προηγούμενα χρόνια ..
αν δεν ζεις τα πράγματα δεν μπορείς να ξες Gedo.
(βλ.Καφές ,Οκκάς ,Βενετίδης ,Γεωργιάδης ,Θεοδωρίδης ,Μπορμπόκης,)

να απαντήσω επίσης στο άλλο για το κόσμο..
ο ΠΑΟΚ έχει τους περισσότερους συνδέσμους κυρίως εξωτερικό..
δεύτερο ο κόσμος του βλέπει τα τελευταία χρόνια το ίδιο έργο να παίζεται ξανα και ξανά κουράστηκε..

ελπίζω να είδες χθες τον αγώνα την Benfica (ναι παίξαμε και μ'αυτή στην Ευρώπη και αποκλειστήκαμε στα πένταλτυ) ο Ολυμπιακός θα είχε πέσει για να πάρει πέναλτυ αλλα εκεί δεν είναι Ελλάδα ..

alfisti
31-03-06, 01:00
Επιστρέφουν στην Τούμπα για παιχνίδι πρωταθλήματος μετά από ένα μήνα οι οπαδοί του ΠΑΟΚ και μάλιστα σε ντέρμπι με την ΑΕΚ. Για την μάχη των «Δικεφάλων», την μεθεπόμενη αγωνιστική, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα εκδόσει 19 χιλιάδες εισιτήρια, τα οποία θα διατεθούν αποκλειστικά και μόνο στο κοινό της Θεσσαλονίκης. Αυτό σημαίνει πως εάν κάποιος φίλος της ΑΕΚ θελήσει να παρακολουθήσει από κοντά το ματς θα πρέπει να προμηθευτεί από εκεί κάποιο εισιτήριο.

Πάντως, ο ΠΑΟΚ θα διαθέσει για τις ανάγκες των επισήμων παραγόντων της «Ένωσης», δυο σουίτες από το χώρο του κτιρίου στο γήπεδο Τούμπας και 60 προσκλήσεις.

Εν τω μεταξύ, η ομάδα προπονήθηκε εντατικά το απόγευμα της Πέμπτης. Μοναδική απουσία ήταν αυτή του Μελίσση, ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις. Ο Ίλιε Ντουμιτρέσκου μίλησε στους αμυντικούς του, μετά το πρόγραμμα, και τους ανέλυσε τη θεωρία και την τακτική που θα ακολουθήσουν στο παιχνίδι της Κυριακής με τον Ακράτητο στην Αθήνα. Από αυτό το παιχνίδι θα απουσιάσει ο Αρμάντο Φουτσίνι, ενώ την θέση του θα καλύψει όπως όλα δείχνουν ο Νίκος Αραμπατζής.

apok
31-03-06, 11:43
Εχετε τα μουτρα και μιλατε για Ευρωπη?Ξεχασατε τα εκτροπα που ειχατε κανει?(με την Σαμπντορια αν δεν με απατα η μνημη μου).

Παρί Σεν Ζερμαίν ( είχε βγει και σύνθημα μετά ... " Θα γίνει της Παρί ΟΕ ΟΕ " )

Λέτε ότι φταίει η διοίκηση.. σωστά.. έχετε δει όμως τα λάθη σας?
Από εποχή Βουλινου.. όποτε δε γουστάρετε κάποιον πρόεδρο.. σπάτε.. απειλείτε.. καίτε..δέρνετε..κοκ..

Πως μπορεί ένας σοβαρός επιχειρηματίας να χώσει φράγκα στον Παοκ όταν ξέρει ότι στην πρώτη - δεύτερη στραβή θα τον κυνηγάνε τα τσογλάνια της 4Α μέχρι να πατήσει μαύρο χιόνι??
Πως??

xabikos
31-03-06, 18:57
Διαβάστε συνέντευξη του αρχηγού μας. Ελπίζω να τα εννοεί μόνο και τίποτα άλλο.
http://www.sport24.gr/html/ent/043/ent.111043.asp

alfisti
02-04-06, 19:59
άντε ΠΑΟΚΑΡΑ 3-0 στο ημίχρονο..
πάμε γερά

alfisti
03-04-06, 15:49
Στο Αθλητικό Metropolis μίλησε ο Λάμπρος Βαγγελής για το "διπλό" του ΠΑΟΚ στα Ανω Λιόσια και την τρίτη σερί νίκη του Δικέφαλου. Ο Αρτινός χαφ στάθηκε στην αλλαγή ψυχολογίας που έχει επέλθει στις τάξεις των "ασπρόμαυρων", ενώ εξέφρασε την πίστη του σε νίκη επί της ΑΕΚ στην Τούμπα, στο ντέρμπι της επόμενης αγωνιστικής...


Αναλυτικά, ο Αρτινός χαφ δήλωσε: "Ξέραμε ότι ο Ακράτητος έπαιζε το τελευταίο του χαρτί για την παραμονή στην Α' Εθνική. Τελειώσαμε το ματς από το πρώτο ημίχρονο. Αν και δε μας βοηθούσε πολύ το γήπεδο, που ήταν χάλια, καταφέραμε και παίξαμε καλά και καθαρίσαμε νωρίς το παιχνίδι. Προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε την ομάδα, όσοι καινούριοι μπήκαμε στην ενδεκάδα. Πάνω απ' όλα μετρά να νικά η ομάδα. Η ψυχολογία έχει αλλάξει με τις τρεις συνεχόμενες νίκες, συνεχίζουμε για τα υπόλοιπα παιχνίδια, με πρώτο αυτό με την ΑΕΚ. Δε νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι συγκεκριμένο σε σχέση με πριν, πάντα προσπαθούσαμε. Σε κάποια παιχνίδια ήμασταν άτυχοι, σε άλλα κακοί. Στόχος της ομάδας είναι να κερδίζουμε κάθε ματς, στο τέλος θα κάνουμε τον υπολογισμό. Μια μεγάλη ομάδα δεν είναι ευχαριστημένη με την 4η θέση, από εκεί και πέρα θα προσπαθήσουμε να ξεχάσουμε τη χρονιά, για του χρόνου. Έχω στεναχωρηθεί για την 4η κίτρινη κάρτα που αντίκρισα, και χάνω το ματς με την ΑΕΚ, αλλά δεν πειράζει. Πιστεύω ότι θα το κερδίσουμε το παιχνίδι, θα μπούμε από την αρχή δυνατά, δε δείχνει να είναι κάτι ιδιαίτερο η ΑΕΚ. Περιμένουμε τον κόσμο στο γήπεδο, ήμασταν τιμωρημένοι δύο αγωνιστικές. Ο κόσμος εν μέρει έχει δίκαιο, αλλά εν μέρει έχει και άδικο. Εμείς πάντα προσπαθούμε για το καλύτερο, αλλά δε σου βγαίνει πάντοτε το παιχνίδι. Ξέρουμε ότι δεν έχουμε καταφέρει να ικανοποιήσουμε τους φιλάθλους"

Gedo
03-04-06, 18:55
Μια μεγάλη ομάδα δεν είναι ευχαριστημένη με την 4η θέση,

Ευτυχως που δεν ειστε μεγαλη ομαδα, γιατι αλλιως, ολο μεσα στην δυσαρεσκεια θα ησασταν:twisted:.

Η μηπως ειστε?:hmm:

alfisti
03-04-06, 19:58
δεν είμαστε μεγάλη ομάδα ρε
δεν θα είσαι σήμερα στο Καυτατζόγλειον;;
απάντηση Αι Βασίλη άκουσες; :down: πολύ ξενέρα

Gedo
03-04-06, 20:06
δεν είμαστε μεγάλη ομάδα ρε
δεν θα είσαι σήμερα στο Καυτατζόγλειον;;
απάντηση Αι Βασίλη άκουσες; :down: πολύ ξενέρα

Ελα μη τσιμπας σε πειραζω...

Οχι δεν ακουσα την απαντηση, στο ραδιο την ακουσες?

Λακιαμα?

alfisti
03-04-06, 20:15
το κατέβασα απο το ελληνικό τορεντ σαιτ στην κατηγορία Misc είναι στην 2η σελίδα αποτελεσμάτων..
λακαμια ειναι! δεν έχει χιούμορ όπως το πρώτο..

alfisti
04-04-06, 00:41
ΑΠΟΧΗ την Κυριακή αναμένεται να κάνουν οι οργανωμένοι..:protest:
Εσείς τι θα κάνετε:?: :?: :?:

@ ADSLgr.com All rights reserved.