PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

biggeo65
16-01-12, 15:02
Υποπτη η επιμονή του φέτος και θα συνφωνήσω, την περίοδο 2009-2010, που το ΦΩΣ τον βάφτιζε "πράσινο" καμιά αντίδραση απο μέρους σας.
Τότε ήταν καλός ο Σπάθας.

Στο ματς με τον Αρη εκείνης της πριόδου, μέχρι και χαφ έπαιξε για τον Παναθηναϊκο.

Όχι ότι ο ΑΡΗΣ πρέπει να έχει παράπονα από την διατησία του Σπάθα.
Μην τα θυμάμαι και συγχίζομαι .

Το θέμα είναι να μην υπάρχουν τέτοιες τραγικές διατησίες ,για καμιά ομάδα και τέτοιοι τραγικοί διαιτητές, που προφανώς εκτελούν εντολές άλλων, και δεν υπηρετούν το ποδόσφαιρο.

subzer0
16-01-12, 15:25
Κουτοχορτο αβερτα βλεπω παιζει εδω στο απρομαυρο νημα.

1) Θυμαται κανενας το τελευταιο παιχνιδι του Αναστασιαδη στον παγκο του Παναθηναικου; Μηπως ηταν το Παναθηναικος-ΠΑΟΚ 1-2; Μηπως θυμαται κανεις την διατησια σε εκεινο το ματς; Πηρε κανενας ψευτομαγκας προεδρος την ομαδα απο το γηπεδο;

Κατ´ αρχήν δεν ήταν το τελευταίο παιχνίδι του Αναστασιάδη στον Παναθηναϊκό αλλά του συγχωρεμενου του Κυραστα. Αυτο που είχε γίνει σε εκείνο το παιχνίδι ήταν ότι δεν δόθηκε ένα πεναλτι στον Παναθηναϊκό.
Αυτο που είχε γίνει με τον Βουλινο ήταν μια σφαγή από τις πολλές που έχουμε βιώσει σε τέτοια παιχνίδια.
Αλλά όπως και να έχει το να παίρνει ένας πρόεδρος την ομάδα και να φεύγει ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Αυτο δεν είναι ιστορική στιγμή δηλαδή? Είδες πουθενά να αποθεώνεται εδω μέσα?


2) Ναι ειναι τρελοβαζελος ο Κωτσιος. Σε 14-15 χρονια καριερας εκατσε 3 στο βαζελο. Εγινε πρασινος απο κουνια.


Μην τα λες σε μένα. Άλλοι τα βγάζουν αυτα. Απλά για εμένα όσο καφενειακη συζήτηση είναι αυτήν για τον Κωτσιο άλλο τόσο είναι και αυτή για τα φιλικά και τα ντέρμπι.



3) Απο το χτεσινο αυτο σου εμεινει; Οτι ο βαζελος τα εχει με τον Σπαθα; Για το παγοδρομιο τιποτα;
Ενας 'αντικειμενικος' 'φιλαθλος αυτο θα ελεγε ε;

Αυτο το ρωτάς εσύ ο αντικειμενικός? Κατ´ αρχήν δεν είμαι αντικειμενικός.
Δεύτερον όσο και να προσπαθήσουμε να εξηγήσουμε σε Παναθηναϊκούς το φαινόμενο Σπαθας δεν το καταλαβαίνεται.
Εμένα το πρόβλημα μου , εκτός από τον Σπάθα , είναι δηλώσεις από Παναθηναϊκούς του τύπου "τον ξέρουμε τον ρόλο του Σπάθα πολύ καιρό τώρα" ή ότι ξαφνικά ο Σπαθας έγινε κακός διαιτητής , πάλι από Παναθηναϊκούς.
Και το παιχνίδι χτες δεν έπρεπε να γίνει.


4) Ησουν και εσυ χτες μεσα και εκραζες Ζαγορακη; :rofl:

Πολλά πράγματα δεν μ´ αρέσουν και στον Ζαγοράκη και σε παίχτες αλλά όταν είμαι μέσα στο γήπεδο δεν βριζω κανέναν και δεν το έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου , ούτε πρόκειται να το κάνω.

Για πες μου κι εσύ τώρα.
Ήσουν κι εσυ μέσα και αποθέωνες τον Πατέρα όταν πήρατε εκείνο το παναξιο πρωτάθλημα? :rofl:

Zus
16-01-12, 18:22
Κατάπιαν την γλώσσα τους πολλοί χθες. Δεν τους έκατσε το αποτέλεσμα.

Τώρα οι άστοχες παράπλευρες ατάκες από βορρά μεριά, μόνο ως αστείο μπορούν να εκληφθούν.

Gordito
16-01-12, 18:44
Κατ´ αρχήν δεν ήταν το τελευταίο παιχνίδι του Αναστασιάδη στον Παναθηναϊκό αλλά του συγχωρεμενου του Κυραστα. Αυτο που είχε γίνει σε εκείνο το παιχνίδι ήταν ότι δεν δόθηκε ένα πεναλτι στον Παναθηναϊκό.
Αυτο που είχε γίνει με τον Βουλινο ήταν μια σφαγή από τις πολλές που έχουμε βιώσει σε τέτοια παιχνίδια.
Αλλά όπως και να έχει το να παίρνει ένας πρόεδρος την ομάδα και να φεύγει ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Αυτο δεν είναι ιστορική στιγμή δηλαδή? Είδες πουθενά να αποθεώνεται εδω μέσα?

Συγνωμη, μου ξεφυγε το ονομα.
Το να παρεις την ομαδα και να φυγεις για μια διατητικη αποφαση ειναι "πουλαω οπαδιλικι στον κοσμο μου", πρεπει να εισαι στο μαγικο κοσμο του NBA στο μυαλο σου για να νομιζεις οτι το Ελληνικο Πρωταθλημα δεν ειναι στημενο.

Κατι αλλο ζηταει ο Χ Ψ προεδρας που μπαινει στην ομαδα.




Αυτο το ρωτάς εσύ ο αντικειμενικός? Κατ´ αρχήν δεν είμαι αντικειμενικός.
Δεύτερον όσο και να προσπαθήσουμε να εξηγήσουμε σε Παναθηναϊκούς το φαινόμενο Σπαθας δεν το καταλαβαίνεται.
Εμένα το πρόβλημα μου , εκτός από τον Σπάθα , είναι δηλώσεις από Παναθηναϊκούς του τύπου "τον ξέρουμε τον ρόλο του Σπάθα πολύ καιρό τώρα" ή ότι ξαφνικά ο Σπαθας έγινε κακός διαιτητής , πάλι από Παναθηναϊκούς.
Και το παιχνίδι χτες δεν έπρεπε να γίνει.

Η διοικηση του Παναθηναικου ειναι γελοια αυτη τη στιγμη. Οταν δεν εχεις 200,000 να παρεις παιχτη και πολεμας να κερδισεις τα ψοφια γιαννενα, εστω και σε παγοδρομιο, δεν δικαιουσαι να μιλας.

Προσωπικα θεωρω οτι οντως ανοιγουν τα ποδια ομαδες στον ΟΣΦΠ, δεν θα επρεπε να μιλαει ο Γοντικας ομως για τετοια πραγματα.




Πολλά πράγματα δεν μ´ αρέσουν και στον Ζαγοράκη και σε παίχτες αλλά όταν είμαι μέσα στο γήπεδο δεν βριζω κανέναν και δεν το έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου , ούτε πρόκειται να το κάνω.

Δεν πολυασχολουμαι με δοικητικα, ουτε καν στον Παναθηναικο. Εχω ομως την εντυπωση στο κεφαλι μου οτι ο Ζαγορακης εχει αγνες προθεσεις. Μπορει να εχω και λαθος.





Για πες μου κι εσύ τώρα.
Ήσουν κι εσυ μέσα και αποθέωνες τον Πατέρα όταν πήρατε εκείνο το παναξιο πρωτάθλημα? :rofl:

Το πρωταθλημα μια χαρα παναξιο ηταν, απο εκεινο το ΠΡωταθλημα, μονο η κακομοιρα η ΑΕΚ δικαιουται να φωναζει.
Που ηταν ο κακομοιρης ο Δωνης και δεν τολμουσε να ξετυμισει απο το ΟΑΚΑ και ειχε στανταρ το σφαξιμο.

subzer0
17-01-12, 04:21
Κατάπιαν την γλώσσα τους πολλοί χθες. Δεν τους έκατσε το αποτέλεσμα.

Τώρα οι άστοχες παράπλευρες ατάκες από βορρά μεριά, μόνο ως αστείο μπορούν να εκληφθούν.

Δεν έχω πρόβλημα με το αποτέλεσμα στα Γιάννενα.
Με τον Σπάθα έχω πρόβλημα , που ξαφνικά έγινε πολυ κακός διαιτητής που θέλει το κακό του Παναθηναϊκού , πολυ καιρο τώρα.
Αυτό είναι το αστείο της υπόθεσης.
Αν και για μένα δεν με ενδιαφέρει στο ελάχιστο τι ομάδα είναι ο κύριος ούτε καν αν είναι καλός ή κακός διαιτητής. Καραστημένο και πιονι του συστήματος μέχρι εκει που δεν παει τον θεωρώ.


Συγνωμη, μου ξεφυγε το ονομα.
Το να παρεις την ομαδα και να φυγεις για μια διατητικη αποφαση ειναι "πουλαω οπαδιλικι στον κοσμο μου", πρεπει να εισαι στο μαγικο κοσμο του NBA στο μυαλο σου για να νομιζεις οτι το Ελληνικο Πρωταθλημα δεν ειναι στημενο.

Κατι αλλο ζηταει ο Χ Ψ προεδρας που μπαινει στην ομαδα.


Το ότι πήρε ο Βουλινός την ομάδα και έφυγε , σημαίνει μόνο ότι ήταν και παραμένει ο μοναδικός πρόεδρος στην Ελλάδα που το εχει κάνει. Και αν κρίνω από αυτα που μου λένε οι μεγαλύτεροι , γιατί εγώ ήμουν μικρός και δεν θυμάμαι το σκηνικό , είχε κάνει όλη την Ελλάδα να παει με το μέρος του ΠΑΟΚ τότε.

Το ότι πριν από αυτο το σκηνικό αλλά και μετά από αυτό , από τότε μέχρι σήμερα σε όλες τις αγωνίστηκες που έχουν παιχτεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο , πάντα υπάρχει μια ομάδα και ένας πρόεδρος που δικαιούται να παίρνει την ομάδα του και να φεύγει από το γήπεδο αλλά δεν το κάνει , σημαίνει αυτό που λες εσυ.



Προσωπικα θεωρω οτι οντως ανοιγουν τα ποδια ομαδες στον ΟΣΦΠ, δεν θα επρεπε να μιλαει ο Γοντικας ομως για τέτοια πράγματα.

Όταν πιστεύεις όμως κι εσύ τέτοια πράγματα , δεν μπορείς να διαμαρτυρεσαι γιατί ο άλλος λέει για τις φιλίες του Κωτσιου στο Facebook και ότι ο Αντι κάλυπτε τον Τότσε στο 93ο λεπτό γιατί είναι στο ίδιο γραφείο μάνατζερ με τον Φερέιρα.

Προσωπικά απέχω παντελώς από τέτοιου είδους συζητήσεις.

Πάντως επειδή αυτό το πράγμα με τα "φιλικά" και τους δανεικους έχει ξεφύγει και μόνο μουρμούρες δημιουργεί , φυσικά και υπάρχει λύση.
Δείνεις παίχτη δανεικό σε άλλη ομάδα? Υποχρεωτική ρήτρα αγοράς του από την ομάδα που θα αγωνιστεί , αναλογη με το συμβόλαιο του παιχτη.
Δίνεις τον Μήτρογλου που παίρνει 200000€ , υποχρεωτική ρήτρα στα 300000€. Σου βάζει 15 γκολ στο πρωτάθλημα , πες μετά στον κόσμο ότι δεν δίνεις 300000€ να τον αγοράσεις.
Θέλεις να κανείς τα κονέ σου , τα χαϊλίκια σου με τις μικρότερες ομάδες και να μοιράζεις παίχτες εδώ κι εκεί? Να έχεις τον φόβο ότι μπορεί να χάσεις και παιχτη.
Αλλιώς να απαγορευτεί ο δανεισμός σε ομάδες ίδιας κατηγορίας. Ή ακόμα καλύτερα να μπορούν οι ομάδες της Super League να έχουν την δεύτερη ομάδα τους στην Γ´ και Β´ εθνικη.


Δεν πολυασχολουμαι με δοικητικα, ουτε καν στον Παναθηναικο. Εχω ομως την εντυπωση στο κεφαλι μου οτι ο Ζαγορακης εχει αγνες προθεσεις. Μπορει να εχω και λαθος.

Κι εγω το ίδιο πιστεύω. Αλλά ακόμα και αν δεν το πίστευα , δεν θα αντιδρουσα ποτέ άσχημα εναντίον του , κατα την διάρκεια του αγώνα. Υπάρχουν άλλες στιγμές για αυτα.


Το πρωταθλημα μια χαρα παναξιο ηταν, απο εκεινο το ΠΡωταθλημα, μονο η κακομοιρα η ΑΕΚ δικαιουται να φωναζει.
Που ηταν ο κακομοιρης ο Δωνης και δεν τολμουσε να ξετυμισει απο το ΟΑΚΑ και ειχε στανταρ το σφαξιμο.

Αυτο που το πρωτάθλημα του Παναθηναϊκού ήταν παναξιο και ΟΛΑ του Ολυμπιακού είναι μαϊμού , αδυνατω να το καταλάβω.
Πάντως εκείνη την χρόνια η τέταρτη ΑΕΚ τερμάτισε 17 πόντους πίσω από τον πρώτο Παναθηναϊκό. :what:

Zus
17-01-12, 13:45
Δεν έχω πρόβλημα με το αποτέλεσμα στα Γιάννενα.
Με τον Σπάθα έχω πρόβλημα , που ξαφνικά έγινε πολυ κακός διαιτητής που θέλει το κακό του Παναθηναϊκού , πολυ καιρο τώρα.
Αυτό είναι το αστείο της υπόθεσης.
Αν και για μένα δεν με ενδιαφέρει στο ελάχιστο τι ομάδα είναι ο κύριος ούτε καν αν είναι καλός ή κακός διαιτητής. Καραστημένο και πιονι του συστήματος μέχρι εκει που δεν παει τον θεωρώ.

:

Αδυνατώ να σε παρακολουθήσω. Ας το πάμε ένα ένα.




- ο Παναθηναϊκός τα έχει με τον Σπάθα. Αυτο είναι από τα άγραφα.


Γιατί να μην τα έχει με τον Σπάθα ο Παναθηναϊκός, που ξεφτίλισε το πρωτάθλημα προχθές και έδειξε ξεκάθαρα τις προθέσεις τους?

TermInuS
17-01-12, 15:35
Πες μας ρε Sub οτι σας κλεψαμε το πρωταθλημα του 09 και αστα τα υπολοιπα.
Εκει θες να καταληξεις και το φερνεις περα δωθε.
Στο χαριζουμε αν μπορεις να αποδειξεις οτι στο κλεψαμε.
Καθε χρονο ακουμε για ανθρωπινα λαθη.
Ε ακουσε'τα και εσυ τωρα και οταν βρεις αποδειξεις για το αντιθετο κανε και μια εκαθαριση στη σουπερλιγδα.Εχεις 6 μηνες περιθωριο.

Seitman
17-01-12, 15:41
Θα μας τρελλάνετε...
Για αποδείξτε εσείς πρώτα ότι σας έχουν κλέψει πρωταθήματα. Μας έχετε ζαλίσει με τις δηλώσεις των πράσινων παραγόντων για τα μαϊμού πρωταθλήματα του Ολυμπιακού και τις συνεχείς παραμπομπές σε αυτές.

Ε λοιπόν αποδείξτε και εσείς τα λεγόμενά σας. :evil: Sorry, ξέχασα η δικιά σας καμπούρα είναι στην πλάτη και δεν μπορείτε να την δείτε και βλέπετε μόνο των άλλων :crazy:

TermInuS
17-01-12, 16:05
Εσυ φαινεται ζεις σε παραλληλο συμπαν.
Ριζουπολη - κασετες μακη - ηχογραφησεις ΕΥΠ στα γρηγορα.

yiapap
17-01-12, 16:06
Κι εμένα μου φαίνεται λίγο παράτερο να ζητάμε αποδείξεις για τα στημένα πρωταθλήματα σε αυτό το νήμα επειδή μας μπήκαν στο μάτι οι πράσινοι πάντως... :whistle:

Seitman
17-01-12, 16:15
Απλά είπα να trollάρω να περάσει η ώρα γιατί δεν έχω να κάνω τίποτα στο μαγαζί :p

Zus
17-01-12, 16:45
Θα μας τρελλάνετε...
Για αποδείξτε εσείς πρώτα ότι σας έχουν κλέψει πρωταθήματα. Μας έχετε ζαλίσει με τις δηλώσεις των πράσινων παραγόντων για τα μαϊμού πρωταθλήματα του Ολυμπιακού και τις συνεχείς παραμπομπές σε αυτές.

Ε λοιπόν αποδείξτε και εσείς τα λεγόμενά σας. :evil: Sorry, ξέχασα η δικιά σας καμπούρα είναι στην πλάτη και δεν μπορείτε να την δείτε και βλέπετε μόνο των άλλων :crazy:

Aυτό με τις αποδείξεις είναι η πιο γελοία δικαιολογία σε μία κουβέντα σε forum.

Seitman
17-01-12, 16:47
Σε εμένα το λές; :whistle:


Πες μας ρε Sub οτι σας κλεψαμε το πρωταθλημα του 09 και αστα τα υπολοιπα.
Εκει θες να καταληξεις και το φερνεις περα δωθε.
Στο χαριζουμε αν μπορεις να αποδειξεις οτι στο κλεψαμε.
Καθε χρονο ακουμε για ανθρωπινα λαθη.
Ε ακουσε'τα και εσυ τωρα και οταν βρεις αποδειξεις για το αντιθετο κανε και μια εκαθαριση στη σουπερλιγδα.Εχεις 6 μηνες περιθωριο.

Zus
17-01-12, 16:51
Και στους δυο σας, αλλά εσύ αναφέρεις ότι τρολάρεις για να περάσει η ώρα.

Seitman
17-01-12, 16:52
Ε τι να κάνω...
Τουλάχιστον εγώ το λέω. ;)

TermInuS
17-01-12, 17:30
Η διαφορα μας ειναι οτι εμας πολλα εχουν αποδειχτει αλλα δεν εχει γινει τιποτα ενω εσεις βγαλατε ενα "Σπαναθας" και ξαφνικα ειναι στημενο το πρωταθλημα που πηραμε.
Απλα δεν εχετε ουτε μιση αποδειξη οτι σας στησαμε για να παρουμε το πρωταθλημα.

biggeo65
17-01-12, 20:43
Aς τρολλάρω κι εγώ να περάσει η ώρα. Το "Σπανάθας" ήτανόνομαπου έγραψε πρώτη φορά το "ΦΩΣ των Σπορ" και δεν χρησημοποιήθηκε από τον ΠΑΟΚ.

Για την περίοδο 2009-2010 που λες αν υπάρχουνε αποδείξεις
Ψάξε λίγο τα βίντεο εκείνης της περιόδου και απλά θα θυμίσω τρία παιχνίδια
Διατητής Σπάθας

ΠΑΟ - ΠΑΟΚ (40+ φαούλ υπερ του ΠΑΟ /κόκκινη στον Ιβιτς)
ΑΡΗΣ -ΠΑΟΚ (Ο ΠΑΟΚ έπρεπε να χάσει οπωσδήποτε)
ΑΡΗΣ-ΠΑΟ Ο Σπάθας παίζει μέχρι κι άμυνα για τον ΠΑΟ.

Δυστυχώς για εσάς τα βίντεο μένουν.

TermInuS
17-01-12, 23:46
Απλα δεν εχετε ουτε μιση αποδειξη οτι σας στησαμε για να παρουμε το πρωταθλημα.



ΠΑΟ - ΠΑΟΚ (40+ φαούλ υπερ του ΠΑΟ /κόκκινη στον Ιβιτς)
ΑΡΗΣ -ΠΑΟΚ (Ο ΠΑΟΚ έπρεπε να χάσει οπωσδήποτε)
ΑΡΗΣ-ΠΑΟ Ο Σπάθας παίζει μέχρι κι άμυνα για τον ΠΑΟ.

95503
Σας αρεσει το trollαρισμα οποτε το συνεχιζω.

biggeo65
18-01-12, 00:53
Αν τα βίντεο δεν είναι αποδείξεις, τότε μάλλον τα βλέπεις όλα πράσινα.
Ασκοπο να συνεχίζει κάποιος την κουβέντα μαζί σου.

Κια το ξαναέγραψα και παραπάνω απαράδεκτο να συμβαίνουν τέτοιες διαιτησίες για οποιαδήποτε ομάδ,.

Αν εσύ θέλεις να πιστεύεις ότι όλα στο Eλληνικό πρωτάθλημα βαίνουν καλώς, τότε συνέχισε έτσι.

subzer0
18-01-12, 01:39
Η διαφορα μας ειναι οτι εμας πολλα εχουν αποδειχτει αλλα δεν εχει γινει τιποτα ενω εσεις βγαλατε ενα "Σπαναθας" και ξαφνικα ειναι στημενο το πρωταθλημα που πηραμε.
Απλα δεν εχετε ουτε μιση αποδειξη οτι σας στησαμε για να παρουμε το πρωταθλημα.

Βγηκε ο κύριος Ερμείδης , πρώην πρόεδρος του Πανιωνίου , μίλησε με ονόματα και ειπε πως εκείνο το Αρης - ΠΑΟΚ ήταν στημένο , και το έστησαν ο Βαρουχας , ο Μητρόπουλος και ο Γιάννης Σπαθας για τον Παναθηναϊκό.
Το ότι δεν ασχολήθηκε καν μαζί του ο αθλητικός δικαστής , παρόλο που μίλησε με ονόματα , είναι πολύ πιο μεγάλη απόδειξη από τις κασέτες και όλα τα υπόλοιπα , που ασχολήθηκαν δικαστές , άσχετα αν δεν έγινε τίποτα.
Δεν κρατάω όμως κακιά στους αθλητικούς δικαστές. Όλος ο κόσμος ήξερε ότι είναι στημένο , δεν χρειαζόταν να ασχοληθούν.

Η άλλη μεγαλύτερη απόδειξη εκείνης της χρονιάς , είναι πως όσο είχε ο ΠΑΟΚ στην αρχή του πρωταθλήματος τον Γκαγκατση στην διοίκηση του , οι σφαγές διαδέχονταν η μια την άλλη ( ακύρωση κανονικών γκολ μέσα σε Πανιώνιο και Ατρομητο πχ ). Με το που έφυγε είδαμε και κανονικές διαιτησίες. Τι πιο φανερό ότι αυτά ήταν πράξεις εκδίκησης από τους αντιπάλους του Πατέρα και Πιλαβιο? Θες κασέτες και αποδειξεις για αυτά δηλαδή?

TermInuS
18-01-12, 03:19
Αφου ηξερε οτι το παιχνιδι ηταν στημενο γιατι το θυμηθηκε 1 χρονο μετα.
Εγω εμαθα οτι αυτος ειναι τακτικος στον Θωμαιδη μετα απο ενα χρονο τι αλλαξε?

Tips : Τσακιρης - Βεντουρης.

Παρτε και τη συζητηση και προσεξτε πως ξεκιναει. (http://www.youtube.com/watch?v=WYgNp7iDju8) Αυτες ειναι η αποδειξεις σας?

Αυτο με τα σφυριγματα δεν μπορει να το λες σοβαρα.
Λες και εμενα δεν μου κοψανε βαθμους εκεινη τη χρονια οι κορακες. Μονο στο παιχνιδι εναντιων σας στη Τουμπα δες.Θεατρο Βιερινια,φαουλ Γκαρσια , γκολ. Στο 2-1 offside ο Σισσε ενω καλυπτοταν απο 2.

Zus
18-01-12, 23:53
Μεγάλη νίκη με μεγάλη... ανατροπή. Αυτά είχε το πρόγραμμα σήμερα :cool:

subzer0
19-01-12, 00:24
Στεναχωρηθηκες για το συνεταιράκι?

biggeo65
19-01-12, 00:57
Το πέναλτι δεν ήταν πέναλτι, αλλά ο Bασάρας λέει το έδωσε με υπόδειξη του επόπτη.

Ίσως το αποτέλεσμα να ήταν διαφορετικό αν δεν δινόταν.

Αλλά πιθστεύω τα πάντα κρίθηκαν στο δεύτερο γκόλ που βάλαμε στο 54' κι ενώ η ΑΕΚ πίεζε.

Μου άρεσε τόσο ο Σταφυλίδης στην άμυνα, όσο κι ο Λίνο στον νέο του ρόλο σαν επιθετικό χαφ.

Τελικά αν παραμείνει ο Μπόλονι ,και οι ανεγέφαλοι "πρόεδροι- προπονητές" της εξέδρας δεν τον διώξουν, (απορώ γιατί τους επιτρέπεται η είσοδος στο γήπεδο), οι πιτσιρικάδες θα παίξουν καλή μπάλα.

Γιατί αν μη τι άλλο, ο ΠΑΟΚ έχει νέους από τις μικρές ομάδες που ξέρουνε μπάλα.

Κι αν όλα πάνε καλά μάλλον και πάλι τελικό με τον Ολυμπιακό θα έχουμε.
Ατρόμητος και Κέρκυρα ή Αστέρας οι επόμενοι αντίπαλοι.

Και θα γίνει και πάλι Αθήνα :p

TermInuS
19-01-12, 01:18
Μεγάλη νίκη με μεγάλη... ανατροπή. Αυτά είχε το πρόγραμμα σήμερα :cool:
Στημενο.Το ειπε ο Μπαμπης ο τσουκνιδας στον τοπικο σταθμο Καλαβρυτων :cool:.

subzer0
19-01-12, 01:28
Στημενο.Το ειπε ο Μπαμπης ο τσουκνιδας στον τοπικο σταθμο Καλαβρυτων :cool:.

Αν το είπε live δεν είναι απόδειξη και δεν τον καλεί ο δικαστής.
Το θέμα είναι να υπάρχει σε κασέτα.

Zus
19-01-12, 03:37
Στεναχωρηθηκες για το συνεταιράκι?

Δεν μπορείς να φανταστείς που το έχω γραμμένο το.. συνεταιράκι. :p

Εσύ ελπίζω να μην στεναχωριέσαι που όσο περνάει ο καιρός, γίνεσαι και επίσημα ο θρύλος του βορά ;)

Seitman
19-01-12, 08:29
Κάποια σχόλια τα προσπερνάω. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι χαίρομαι που ο ΠΑΟΚ είχε 7 Έλληνες στην 11άδα.

yiapap
19-01-12, 10:51
Κάποια σχόλια τα προσπερνάω. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι χαίρομαι που ο ΠΑΟΚ είχε 7 Έλληνες στην 11άδα.Κι εγώ θα χαιρόμουν αν τους είχε κατ' επιλογήν κι όχι επειδή είχε πουλήσει τους ξένους. :whistle:

senkradvii
19-01-12, 12:13
Κι εγώ θα χαιρόμουν αν τους είχε κατ' επιλογήν κι όχι επειδή είχε πουλήσει τους ξένους. :whistle:

Πικρή αλήθεια..

Seitman
19-01-12, 12:15
Είναι κάτι πάντως... ;)

subzer0
20-01-12, 16:07
Κι εγώ θα χαιρόμουν αν τους είχε κατ' επιλογήν κι όχι επειδή είχε πουλήσει τους ξένους. :whistle:

Μια χαρα είναι ρε συ yiapap. Μέχρι πέρυσι δεν μπορούσαμε να βγάλουμε 23αδα για την Ευρώπη στο manager. :p Τώρα βγαίνει αέρα. :p

tutuyo
20-01-12, 16:15
Προχωραμε στο κυπελλο
Προχωραμε στο ΟΥΕΦΑ (λεμε τωρα)
Προχωραμε στο πρωταθλημα

Ανανεωνουμε τους σημαντικοτερους ποδοσφαιριστες
Σαλπι,Γκαρσια,Λινο
Ανεβαζουμε πιτσιρικια που αποδεικνυουν οτι μπορουν να σταθουν
Σταφυλιδης,Γλυκος κα

Εχουμε τον πιο φαρμακι-σεντρε φορ (μεγαλε Αλεφα)
Κλαους αλανι,αναψε ντουμανι

Στο χερι μας ειναι να κρατησουμε τον μεγαλυτερο,με καθε σημασια της λεξης,προπονητη που περασε απο την ομαδα τα τελευταια χρονια - γειασαν του Προφεσορε Μπολονι

Μονο εγω ειμαι αισιοδοξος?

Seitman
20-01-12, 16:17
Καλά τα λες, αλλά εγώ είμαι πολύ συγκρατημένος για το αν θα έχουμε τον Μπόλονι και του χρόνου στον πάγκο.

biggeo65
20-01-12, 16:35
Ανμείνει πάντως ο Μπόλονι, θα προωθηθούν και κάποια πιτσιρίκια από τις ακαδημίες.
Και Λίνο Γκαρσία θέλουν να μείνουν. Όλα μια χαρά.
Υπομονή να είχαν οι οπαδοί και ο ΠΑΟΚ θα μπορούσε να κάνει πολλά.

Αλλά ορισμένοι θέλουν κάθε χρόνο πρωτάθλημα.

Το μεγάλο θέμα για τον ΠΑΟΚ είναι πως θα απομονωθούν ορισμένοι ανεγκέφαλοι, που καναν τον Ζαγοράκη να φύγει από το γήπεδο.

Αυτοί κάνουν το μεγαλύτερο κακό στον ΠΑΟΚ.

tutuyo
20-01-12, 17:08
Στις λεπτομερειες φαινεται ενας μεγαλος προπονητης.

Τοσα χρονια το πολωνικο χαντακι (λεγε με Σναου) το απολαμβανουμε μεχρι την σεντρα
πρωτη φορα φετος - οταν χρησιμοποιηθηκε - το ειδα να ανεβαινει και να βγαζει (ας πουμε) σεντρες.

ειλικρινα ουτε ο δασκαλος Σαντος το ειχε καταφερει ποτε αυτο.βεβαια ειχε και πιο αμυντικους προσανατολισμους.

Αυτο ειναι 100% δουλεια του προπονητη.
Επισης τον παω με χιλια γιατι δεν μασαει πουθενα,λεει αληθειες,εχει ΤΡΟΜΕΡΗ αισθηση του χιουμορ και κυριως...δεν μπορουν να τον πιασουν πουθενα οι χαμηλης νοησης ΑΡΔ

RESPECT;)

biggeo65
20-01-12, 17:21
Mα φαίνεται ότι κόιβει το μάτι του. Εδώ έπαιξε επιθετικό χαφ ο Λίνο και δημιουργησε και το γκολ στο ματς με την ΑΕΚ.

Μπορεί να κάνει πολλά στον ΠΑΟΚ αν τον αφήσουν οι πρόεδροι-προπονητές της
εξέδρας

Spanos
20-01-12, 21:01
Έντονη δυσαρέσκεια στον Ατρόμητο (http://www.sport-fm.gr/article/528585)





Η απόφαση της ΕΠΟ σχετικά με τον ορισμό του παιχνιδιού με τον ΠΑΟΚ έχει εξοργίσει τους ανθρώπους του Ατρόμητου. Οι Περιστεριώτες με ανακοίνωσή τους εκφράζουν τη δυσαρέσκειά τους για το γεγονός πως ενώ θα χρειαστεί να ταξιδέψουν στη Θεσσαλονίκη για το ματς Κυπέλλου την ερχόμενη Τετάρτη, θα έχουν προηγουμένως αγωνιστεί το βράδυ της Κυριακής σε αντίθεση με τον αντίπαλό τους που θα παίξει μια μέρα νωρίτερα.

Η ανακοίνωση:

«Η ΠΑΕ Ατρόμητος εκφράζει την έντονη δυσαρέσκεια της για την απόφαση της Επιτροπής Κυπέλλου της ΕΠΟ να ορίσει τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ για την ερχόμενη Τετάρτη 25 Ιανουαρίου στο γήπεδο της Τούμπας.

Από την πρώτη στιγμή που έγινε γνωστή η παραπάνω απόφαση ζητήσαμε από την Ομοσπονδία να προχωρήσει σε αλλαγή ημερομηνίας προκειμένου να τηρηθεί η αρχή της ισονομίας απέναντι στις δύο ομάδες και αυτό γιατί: Η ομάδα μας θα αγωνιστεί την Κυριακή το βράδυ κι επιπλέον θα επιβαρυνθεί με ταξίδι ενώ ο αντίπαλος μας θα αγωνιστεί μια μέρα νωρίτερα και στην έδρα του.

Προτείναμε το παιχνίδι να οριστεί σε μια άλλη ημερομηνία που θα εξυπηρετεί τις δύο ομάδες, κι εφόσον ο αντίπαλος μας θα έχει ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις του στην Ευρώπη που προέχουν ώστε με τον τρόπο να τηρηθεί η ίση αντιμετώπιση, αλλά δεν εισακουστήκαμε.

Υποχρέωση της Ομοσπονδίας είναι να αντιμετωπίζει όλες τις ομάδες ισότιμα και ιδίως μια ομάδα που με την στάση της στον περσινό τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας απέδειξε ότι σέβεται το θεσμό και το ποδόσφαιρο».

Zus
20-01-12, 21:02
Έντονη δυσαρέσκεια στον Ατρόμητο (http://www.sport-fm.gr/article/528585)






:down::down:

subzer0
20-01-12, 21:32
Ω , τι έκπληξη.
Είναι αυτα που φωνάζει ο Μπολόνι από την αρχη της σεζόν , αλλά τότε δεν σας έβλεπα και πολυ ενοχλημενους.

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 1 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Αλλά ξέχασα. Ειναι από την υπερβολική φιλανθρωπία τον Παναθηναικων γενικώς. Έτσι που και που τους ξεφεύγει και απο κάτι.

Spanos
20-01-12, 21:52
O Μπόλονι γιατί ακριβώς φωνάζει; Για το τετάρτη - κυριακή; Έπιασαν οι φωνές τόπο και σας έβαλαν Σάββαττο και στην έδρα σας.

Απλά μόλις βρείτε μικρότερο αντίπαλο κάνετε τα ίδια που σας κάνουν. Όπως η ΑΕΚ που φωνάζει για το πέναλτι λες και ξεχάσαμε πως πήρε πέρσι το κύπελλο...

subzer0
20-01-12, 21:56
Ο Μπολόνι φωνάζει για το Σάββατο ΑΕΚ , Κυριακή ΠΑΟΚ - Τετάρτη μαζι και στα καπάκια Σάββατο ΠΑΟΚ , Κυριακή ΑΕΚ.
Και το ίδιο πράγμα το έχει πει άλλες 10 φορές από την αρχη της σεζόν.

Αλλα φυσικά , όταν εσείς οι φιλευσπλαχνοι και φιλανθρωποι Παναθηναϊκοι , υπερασπιζεστε πρώτοι τον Άρη , την ΑΕΚ , τον Ατρόμητο και τον κάθε Ατρόμητο που καιρός για να ακούσετε τον Μπόλονι.

biggeo65
20-01-12, 22:04
Δεν είναι το ίδιο.
Ο Μπόλονι φώναζε για Πεμπτη βράδυ- Κυριακή μεσημέρι.

Μάθατε οι ευνοημένοι της Λίγκας ,να παίζεται Τρίτη -Κυριακή.,
Ορισμένοι φέτος ,μόνο Κυριακή.

Και κάνατε την ανακοίνωση του Ατρόμητου το γεγονός της περιόδου.
Λες και τα 24 λεπτά ταξίδι που έχει ο Ατρόμητος (Αθήνα -Θεσσαλονική) είναι το ίδιο με το ταξίδι του ΠΑΟΚ Λονδίνο-Θεσσαλονίκη.

Και να έχει αγώνα χωρίς να μεσολαβούν 48 ώρες από τον προηγούμενο αγώνα.

Ο Ατρόμητος γιατί φωνάζει θέλω να ξέρω, αφού μεταξύ των δύο αγώνων μεσολαβούν 48 ώρες, όπως λέει ο κανονισμός.

Ανακοινώσεις για τις εντυπώσεις ο καθένας βγάζει.
Ακόμη κι ο Παναθηναϊκός φέτος που έχει ζόρια.

Spanos
20-01-12, 22:32
Ο Ατρόμητος γιατί φωνάζει θέλω να ξέρω, αφού μεταξύ των δύο αγώνων μεσολαβούν 48 ώρες, όπως λέει ο κανονισμός.


O Μπόλονι γιατι φωνάζει τότε...

Το πρόβλημα αυτό υπάρχει χρόνια και στο Τσάμπιονς Λίγκ ακόμα πιο έντονο, εσείς τώρα το ανακαλύψατε;


Ο Μπολόνι φωνάζει για το Σάββατο ΑΕΚ , Κυριακή ΠΑΟΚ - Τετάρτη μαζι και στα καπάκια Σάββατο ΠΑΟΚ , Κυριακή ΑΕΚ.
Και το ίδιο πράγμα το έχει πει άλλες 10 φορές από την αρχη της σεζόν.

Δηλαδή μας λές οτι ο Μπόλονι έχει δίκιο ενώ ο Ατρόμητος δεν έχει δίκιο για το Κυριακή βράδυ στο ΟΑΚΑ με Παναθηναικό και καπάκι ταξίδι στην Τούμπα με τον ΠΑΟΚ που έχει μέσα δύο συνεχόμενα; Γιατι δε βάζουν τον ΠΑΟΚ Κυριακή και τον Ατρόμητο (που έχει και ταξίδι) το Σάββατο; Ξέρω φταίει το Supersport.

biggeo65
20-01-12, 23:00
Ο μπολονι γιατί φωνάζει; Γιατί μεταξύ Παρασκευής Μεσημέρι που γύριζε ο ΠΑΟΚ και Κυριακής μεσημέρι δεν μεσολάβούσαν καν 48 ώρες.

Από Τρίτη (CL) σε Κυριακή είναι δύο 48ωρα, όχι λιγότερο από ένα.
΄Η από Σάββατο σε Τρίτη βράδυ.

Κι έτυχε μια φορά ο ΠΑΟΚ να παίξει Σάββατο κι έγινε το γεγονός της περιόδου.


Γιατι δε βάζουν τον ΠΑΟΚ Κυριακή και τον Ατρόμητο (που έχει και ταξίδι) το Σάββατο; Ξέρω φταίει το Supersport.

Ταξίδι τα 24 λεπτά Αεροπορικώς ή οι πέντε ώρες με το λεοφορείο
Για τον ίδιο λόγο που ο ΠΑΟΚ δεν έπαιζε Δευτέρα όταν γύριζε από Λονδίνο ή Μόσχα.

Zus
20-01-12, 23:24
Θέλουν Πάοκ τελικό, να έχει αξία το διπλό :whistle:

Μετά από αυτό, και τις τελευταίες βουτιές, ελπίζω να μην ξαναδιαβάσω για αθηναϊκά κατεστημένα και τέτοια...

biggeo65
20-01-12, 23:32
Το Αθηναϊκό κατεστημένο υπάρχει από την εποχή που κέρδισε ο Νταϊφ΄πας τον Ολυμπιακό στο τάβλι από τον Βαρδινογιάννη, τότε που κάναν την μοιρασιά,
δεν είναι νέο φρούτο.

Καιούτε σταμάτησε να υφίσταται. Απλά τώρα δεν είχε λόγο να φωνάξεις ο Μαρινάκης, κι έβαλε τον Ατρόμητο να κάνει ανακοίνωση.

Έτσι κι αλλοιώς ή δική σας η καμπούρα δεν φαίνεται.

Zus
21-01-12, 02:43
Το Αθηναϊκό κατεστημένο υπάρχει από την εποχή που κέρδισε ο Νταϊφ΄πας τον Ολυμπιακό στο τάβλι από τον Βαρδινογιάννη, τότε που κάναν την μοιρασιά,
δεν είναι νέο φρούτο.

Καιούτε σταμάτησε να υφίσταται. Απλά τώρα δεν είχε λόγο να φωνάξεις ο Μαρινάκης, κι έβαλε τον Ατρόμητο να κάνει ανακοίνωση.

Έτσι κι αλλοιώς ή δική σας η καμπούρα δεν φαίνεται.

Προσέξτε όμως μην γίνει κακιά συνήθεια με το αθηναικό κατεστημένο, και κάθε φορά που σας δείχνουν την καραμέλα τρέχετε από πίσω με τα σάλια για να την τσιμπήσετε.

Για παράδειγμα πριν 2 μέρες ο subzer0 έγραψε την ατάκα του μήνα για τους οπαδούς του Παναθηναικού που... τόλμησαν να καταδικάσουν τον Σπάθα που ξεκίνησε το ματς. Έναν διαιτητή τον οποίο χλεύασε όλη η ελλάδα συμπεριλαμβανομένου αρκετών ξένων site.. Προφανώς κάπου διάβασε κάτι, κάποιος είπε για αθηναικές πινακίδες, και έτσι από συνήθεια έγραψε χωρίς φόβο και πάθος, αυτό που ΔΕΝ θα έγραφε ούτε ο Βαγγέλης Μαρινάκης. :wall::wall:

subzer0
21-01-12, 03:50
O Μπόλονι γιατί ακριβώς φωνάζει; Για το τετάρτη - κυριακή; Έπιασαν οι φωνές τόπο και σας έβαλαν Σάββαττο και στην έδρα σας.

Απλά μόλις βρείτε μικρότερο αντίπαλο κάνετε τα ίδια που σας κάνουν. Όπως η ΑΕΚ που φωνάζει για το πέναλτι λες και ξεχάσαμε πως πήρε πέρσι το κύπελλο...

Σου είπα πιο πάνω γιατί φώναζε την προηγούμενη εβδομάδα. Φώναζε ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ με την ΑΕΚ. Και πιο παλιά φώναζε για το Πέμπτη - Κυριακή και πάλι συγκριτικά ( με τον Ολυμπιακό τότε ). Και άλλες φορές φώναζε για το Πέμπτη - Κυριακή γενικά και πόσες φορές για το προγράμμα , πάλι γενικά.

Ότι μας έβαλαν Σάββατο με τον Πανιώνιο εσύ το βλέπεις σαν κέρδος του ΠΑΟΚ απέναντι στον Ατρόμητο αλλά εγω το βλέπω σαν "χωσιμο" του ΠΑΟΚ που έπαιξε αυτήν την εβδομάδα Κυριακή - Τετάρτη - Σάββατο.
Ποιος από τους 2 μας έχει δίκιο?

Αυτά τα σας κάνουν μας κάνουν που κολλάνε?
Ένας έχει την ευθύνη για το πρόγραμμα και αυτός σίγουρα δεν είναι ο ΠΑΟΚ ούτε η ΑΕΚ ούτε ο Ατρόμητος ούτε καμία ομάδα.

O Μπόλονι γιατι φωνάζει τότε...

Το πρόβλημα αυτό υπάρχει χρόνια και στο Τσάμπιονς Λίγκ ακόμα πιο έντονο, εσείς τώρα το ανακαλύψατε;

Τι εννοείς τώρα το ανακαλύψαμε?
Από την αρχή της χρονιάς φωνάζει ο Μπολόνι.
Και αυτό το Τετάρτη - Κυριακή του Ατρομητου και αυτό ισχύει χρόνια. Αυτοί τώρα το θυμήθηκαν?
Και ο ΠΑΟΚ φέτος έπαιξε Κυριακή με Δράμα και Τετάρτη με Αστέρα για το κύπελλο.
Στο Champions δεν είναι τόσο έντονο όσο στο Europa league. Στο CL θα παίξεις 3 παιχνίδια Τρίτη και 3 Τετάρτη. Στο EL θα παίξεις 5 παιχνίδια Πέμπτη και ένα Τετάρτη.



Δηλαδή μας λές οτι ο Μπόλονι έχει δίκιο ενώ ο Ατρόμητος δεν έχει δίκιο για το Κυριακή βράδυ στο ΟΑΚΑ με Παναθηναικό και καπάκι ταξίδι στην Τούμπα με τον ΠΑΟΚ που έχει μέσα δύο συνεχόμενα; Γιατι δε βάζουν τον ΠΑΟΚ Κυριακή και τον Ατρόμητο (που έχει και ταξίδι) το Σάββατο; Ξέρω φταίει το Supersport.

ΕΣΥ μας λες ότι ο Μπολόνι έχει πάντα άδικο που φωνάζει τόσο καιρό και ξαφνικά μόνο ο Ατρόμητος έχει δίκιο.
Όταν ο ΠΑΟΚ ζήτησε να παίξει Σάββατο με τον Εργοτέλη αντί για Κυριακή τον υπερασπίστηκε ο Ατρόμητος? Άλλαξε τίποτα? Το Κυριακή - Τετάρτη - Σάββατο είναι ισονομία?

Θέλουν Πάοκ τελικό, να έχει αξία το διπλό :whistle:

Μετά από αυτό, και τις τελευταίες βουτιές, ελπίζω να μην ξαναδιαβάσω για αθηναϊκά κατεστημένα και τέτοια...

Εσύ που παίζεις αλήθεια στο κύπελλο? Μήπως αποκλείστηκες από το Θεσσαλονικιό κατεστημένο?
Για πες μου και για τις τελευταίες βουτιές? Τις πολλές εννοώ , όχι αυτήν με την ΑΕΚ.


Προσέξτε όμως μην γίνει κακιά συνήθεια με το αθηναικό κατεστημένο, και κάθε φορά που σας δείχνουν την καραμέλα τρέχετε από πίσω με τα σάλια για να την τσιμπήσετε.

Για παράδειγμα πριν 2 μέρες ο subzer0 έγραψε την ατάκα του μήνα για τους οπαδούς του Παναθηναικού που... τόλμησαν να καταδικάσουν τον Σπάθα που ξεκίνησε το ματς. Έναν διαιτητή τον οποίο χλεύασε όλη η ελλάδα συμπεριλαμβανομένου αρκετών ξένων site.. Προφανώς κάπου διάβασε κάτι, κάποιος είπε για αθηναικές πινακίδες, και έτσι από συνήθεια έγραψε χωρίς φόβο και πάθος, αυτό που ΔΕΝ θα έγραφε ούτε ο Βαγγέλης Μαρινάκης. :wall::wall:

Δεν εννοούσα τους οπαδούς του Παναθηναϊκού. Σύμφωνα με αυτούς ο Σπαθας είναι κόντρα στον Παναθηναϊκό πολύ καιρο τώρα ( στην τύχη λέω και 2 χρόνια ), άρα δεν έχει νόημα να λέω ότι οι οπαδοί τα έχουν με το Σπαθα μόνο για το ματς με τον ΠΑΣ μια και έτσι κι αλλιώς τα έχουν μαζί του από πριν.
Για τον επίσημο Παναθηναϊκό που έβγαλε ανακοίνωση ενάντια στον Σπαθα μιλούσα. Μου φαίνεται περίεργο , έναν άνθρωπο που θα έχουν εικόνισμα στα κεντρικά γράφει να του επιτιθονται έτσι.

BTW κάπου διάβασα σήμερα μια επίσημη ανακοίνωση που έλεγε πως στο γήπεδο των Ιωαννίνων δεν υπήρχε πάγος (http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/pasgiannina/den-yphrxe-pagos-stoys-zwsimades.1583912.html). :whistle: :whistle:

Τα αλλά για αθηναϊκές πινακίδες , είναι τόσο γραφικά όσο και τα "γαυρος του βορρά" και αλλα τετοια Παναθηναϊκά ανέκδοτα.

Πάντως τόσο φιλευσπλαχνους και φιλανθρωπους δεν σας είχα εσάς τους Παναθηναϊκούς. Μπράβο σας. Πάντα στην υπεράσπιση του αδικημένου.

Zus
21-01-12, 09:25
Εσύ που παίζεις αλήθεια στο κύπελλο? Μήπως αποκλείστηκες από το Θεσσαλονικιό κατεστημένο?
Για πες μου και για τις τελευταίες βουτιές? Τις πολλές εννοώ , όχι αυτήν με την ΑΕΚ.



Δεν εννοούσα τους οπαδούς του Παναθηναϊκού. Σύμφωνα με αυτούς ο Σπαθας είναι κόντρα στον Παναθηναϊκό πολύ καιρο τώρα ( στην τύχη λέω και 2 χρόνια ), άρα δεν έχει νόημα να λέω ότι οι οπαδοί τα έχουν με το Σπαθα μόνο για το ματς με τον ΠΑΣ μια και έτσι κι αλλιώς τα έχουν μαζί του από πριν.
Για τον επίσημο Παναθηναϊκό που έβγαλε ανακοίνωση ενάντια στον Σπαθα μιλούσα. Μου φαίνεται περίεργο , έναν άνθρωπο που θα έχουν εικόνισμα στα κεντρικά γράφει να του επιτιθονται έτσι.

BTW κάπου διάβασα σήμερα μια επίσημη ανακοίνωση που έλεγε πως στο γήπεδο των Ιωαννίνων δεν υπήρχε πάγος (http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/pasgiannina/den-yphrxe-pagos-stoys-zwsimades.1583912.html). :whistle: :whistle:

Τα αλλά για αθηναϊκές πινακίδες , είναι τόσο γραφικά όσο και τα "γαυρος του βορρά" και αλλα τετοια Παναθηναϊκά ανέκδοτα.

Πάντως τόσο φιλευσπλαχνους και φιλανθρωπους δεν σας είχα εσάς τους Παναθηναϊκούς. Μπράβο σας. Πάντα στην υπεράσπιση του αδικημένου.

Ναι αποκλείστηκα από το κύπελλο. Whats your point? :hmm:

Δεν πα να χε και παγωμένη κοπριά. Το γήπεδο ήταν ακατάλληλο.

To μόνο ανέκδοτο που έχω διαβάσει μέχρι τώρα είναι αυτό.



- ο Παναθηναϊκός τα έχει με τον Σπάθα. Αυτο είναι από τα άγραφα.


:down::down::down:

@ ADSLgr.com All rights reserved.