PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Eastwood
09-12-12, 11:51
Ποιός Πάμπλο ρε παιδιά! Ο Σανθ θα τον φυτέψει τον Κατσούρ έτσι και κάνει καμμιά λαδιά! :crazy: :chair: :rofl:

leros2004
20-12-12, 00:15
Μεγάλη δουλειά να έχεις τον αέρα της διαιτησίας ... μυρίστηκαν $ τα κοράκια και μας πάνε πρίμα...

Στα καλά νεά είναι οτι θα στερηθούμε τις υπηρεσίες του Κούμαλο - Κουμάλο - Κουμαλό ,

στα χειρότερα νέα: ψωνήσαμε για το χειμώνα το Κατσουράνη

biggeo65
20-12-12, 02:36
Μεγάλη δουλειά να έχεις τον αέρα της διαιτησίας ... μυρίστηκαν $ τα κοράκια και μας πάνε πρίμα...

Στα καλά νεά είναι οτι θα στερηθούμε τις υπηρεσίες του Κούμαλο - Κουμάλο - Κουμαλό ,

στα χειρότερα λιγοτρο καλα νέα (fixed) :p: ψωνήσαμε για το χειμώνα το Κατσουράνη

Για τον χειμώνα με τα κρύα καλός είναι (για παλτό).
Εξάλλου αν δείξει τον χαρακτήρα που είχε και στον ΠΑΟ,
τότε θα χρησημεύσει και για σάκος του μποξ. :p
Θα κρατά τους υπόλοιπους σε εγρήγορση.

Τα χειρότερα νέα είναι ότι όλες οι φυλάδες και τα επίσημα sites,
βλέπουν την μεταγραφή Κατσουράνη, σαν την μεταγραφή της χρονιάς.

Seitman
20-12-12, 08:17
To καινούργιο δεν το έμαθες;

Θέλουν και τον Βύντρα στον ΠΑΟΚ αυτές οι κορυφαίες δημοσιοβλαχάρες :evil: :rant: :angryr:

biggeo65
20-12-12, 08:26
To καινούργιο δεν το έμαθες;

Θέλουν και τον Βύντρα στον ΠΑΟΚ αυτές οι κορυφαίες δημοσιοβλαχάρες :evil: :rant: :angryr:

Το έμαθα το είχαν τα ΣΠΟΡ στην πρώτη σελίδα. Μαζί με δυο-τρία ξένα ονόματα,
που δεν τα θυμάμαι. Τίτλος: "ολοι θέλουν να έρθουν στον ΠΑΟΚ "

leros2004
20-12-12, 11:17
Ο Βύντρα για κεντρικός αμυντικός μια χαρά είναι ! Στα δεξιά είναι απαράδεκτος ....

Απο αυτούς που έχω μακράν καλύτερος είναι ....

Seitman
20-12-12, 11:18
Σοβαρεεεεεεεεεεεεψου... :hit:

Με τα σκουπίδια άλλων θα κάνουμε ομάδα; :p

leros2004
20-12-12, 11:26
Σοβαρεεεεεεεεεεεεψου... :hit:

Με τα σκουπίδια άλλων θα κάνουμε ομάδα; :p

Βυντρα θέλω, πάει τέλειωσε ,:twisted:

biggeo65
20-12-12, 11:44
Βυντρα θέλω, πάει τέλειωσε ,:twisted:

Πάρτον για κατοικίδιο. Μόνο μην τον αφήσεις να πάει Τούμπα. :p

Seitman
20-12-12, 11:49
Α ρε άτιμο Κόπα Άφρικα. Μας παίρνεις το καλύτερο παιδί. :cry:

biggeo65
20-12-12, 11:55
Α ρε άτιμο Κόπα Άφρικα. Μας παίρνεις το καλύτερο παιδί. :cry:

Μετά την μεγαλειώδη εμφάνιση που είχε με τον ΠΑΟΚ,
τον καλέσαν και στην εθνική; Κιεκεί προπονητή τον Δώνη έχουν; :lol:

Rebel Scum
20-12-12, 14:25
Βασικά πρέπει να πάρετε Βύντρα και Σπυρόπουλο.

Μετά το ζεστό παλτό, να μην το συνδυάσετε με ένα φλις παντελόνι και ένα ζευγάρι μπότες με επένδυση μαλλί :p

leros2004
20-12-12, 14:27
Δεξια: Βυντρα
Αριστερά: Σπυρόπουλος
Κεντρικοί: Κουμάλο - ΚΑτσικάς.... φέρτε μας τη Μπαρτσα τώρα

yiapap
20-12-12, 14:56
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Seitman
20-12-12, 14:57
Ρε συ Rebel να μην περιμένουμε τις εκπτώσεις;

Rebel Scum
20-12-12, 15:02
Ρε συ Rebel να μην περιμένουμε τις εκπτώσεις;

Ε από Γενάρη θα τους πάρετε κοψοχρονιά :p

Χωρίς πλάκα τώρα, μέτριοι παίκτες είναι μεν αλλά με βάση τις ελλείψεις του ΠΑΟΚ πίσω δεν θα είναι αρνητικοί.
Το μόνο ερώτημα που τίθεται είναι αν γίνεται να κάνεις το παραπάνω βήμα με τα λιμά του ΠΑΟ.

Seitman
20-12-12, 15:04
Το μόνο ερώτημα που τίθεται είναι αν γίνεται να κάνεις το παραπάνω βήμα με τα λιμά του ΠΑΟ.

Αυτό ακριβώς.

biggeo65
20-12-12, 16:44
Και πάλι μια οικογένεια Κατσουρ, Βίντρα, Σπυρόπουλος.
Βαζελοαποικία θα γίνουμε. Βάση του ΠΑΟ στην Τούμπα.

Αν γίνει αυτό θα βγώ στο δρόμο με το ΚΚΕ
να φωνάζω έξω οι βάσεις.:p

leros2004
21-01-13, 00:56
Πολύ ησυχία έπεσε...

Seitman
21-01-13, 08:12
Να πούμε τι βρε leros?
Τα μαύρα μας τα χάλια; Περιμένω την Πέμπτη να δω πως θα σηκώσει ο γερανός της τροχαίας εεεε ο George το λεωφορείο του Hatzaras για να βάλει γκολ :crazy:

biggeo65
21-01-13, 10:54
Να πούμε τι βρε leros?
Τα μαύρα μας τα χάλια; Περιμένω την Πέμπτη να δω πως θα σηκώσει ο γερανός της τροχαίας εεεε ο George το λεωφορείο του Hatzaras για να βάλει γκολ :crazy:

Eσύ είπες δεν ασχολείσαι άλλο; :p Ασχολήθηκες και ούτε ο Κατσουράνης δεν βοήθησε. :p
Πάντως ο Δώνης στηρίζεται στον εγωϊσμό των παικτών για να ξεπεράσουν "την κοιλιά".
Κι εγώ που νόμιζα ότι στηρίζεται στις προπονητικές του ικανότητες. :lol:

Και να έχω και τους οπαδούς της ΑΕΚ να πανηγυρίζουν λες και πήραν πρωτάθλημα.
Ευτυχώς τους άκουγα κι έλεγα υπάρχουν και χειρότερα.

Artemius
25-01-13, 12:25
μετα το εξαμπαλο,ηρθε η καρδια στη θεση της.

εξαμπαλο ομως με την Καλλιθεα στην Τουμπα. θα με πεις εδω ακομα και με την Καλλιθεα ημασταν σε αναμμενα καρβουνα. οντως,αλλα αποκλεισμος με ή χωρίς κακη εμφάνιση ή προκριση αλλα με κακή εμφάνιση,παλι θα ηταν απλα μη αποδεκτη,θα ηταν αυτοκτονια με Magnum στον κροταφο -> κοουτς αντε γεια.

πιστευα στον Δωνη,ελεγα οτι επιβαλλεται να εχει πιστωση χρονου,οτι επιτελους θα φτιαξει ενα συστημα που να αποδιδει,σαφως οχι θέαμα αλλα θα αποδίδει και πανω απολα θα εχει σχέδιο,με αρχή και τέλος,και τους απαραιτητους αυτοματισμους.
ελεγα (και ισχυει ακομα) οτι το υλικο ειναι φτωχότερο απο παλιά,οτι ειναι ιδιαζουσες οι περιπτωσεις γτ ο Σαββίδης με...το Αutobianchi που παρομοιαζει το roster υποσχεθηκε πραγματα που...αρμοζουν σε BMW M3 (ή έστω Golf GT),οτι οι δημοσιογραφοι δεν γουσταρουν τον Δωνη,οτι ολα αυτα εχουν βαλει αχρειαστη πιεση στον κοουτς...

πλεον ομως περασε ο χρονος. εστω και χωρις μεταγραφες. δεν μπορω να δωσω αλλη πιστωση χρονου σαν οπαδος. απλα δε με κανει ο κοουτς αυτος. οτι ειχα να δω απο αυτον,το ειδα. μπορει να είναι καλύτερος κοουτς απο αυτο που με εχει δειξει. αλλα δεν ειναι προσαρμοσιμος. θα στησει την ομαδα,ετσι οπως θελει αυτος. οχι οπως χρειαζεται η ομαδα. δηλαδη,ζουρλομανδυας. και εγω θα ηθελα να ειχα το ροστερ για να παιζω 4-3-3 ή ακόμα και 4-4-2. αλλα δε το χω,και εφοσον ο κοουτς που εχω δεν θελει η δεν μπορει να στησει την ομαδα για να παρει οτι μπορεσει απο το ροστερ,τοτε δεν με κανει.

προσοχη,αυτα τα λεω τωρα που ολοι ειμαστε ευχαριστημενοι και ολα μελι-γαλα (που δεν θα πρεπε),μετα απο εξαμπαλο.

ακομα και τα τσιμεντα πλεον βλεπουν,οτι 4-2-3-1 θελει η ομαδα. δεν μπορει κατι αλλο. θα με πεις,αντιπαραγωγικο συστημα σε ομαδα που ουτως ή αλλως εχει δυσκολια στο γκολ. δυσκολια στο γκολ εχει ομως,σε μεγαλο βαθμο,γτ τα συστηματα που θελει να παιξει ο κοουτς,απλα δε μπορει να τα σηκωσει η ομαδα.
ενω ενα σωστο 4-2-3-1,δουλεμενο,με σχεδιο,με αυτοματισμους,με χιλιοπαιγμενες τις στημενες φασεις στην προπονηση,μπορει να δεσει επιτελους την ομαδα πισω και να της δωσει εστω και δυσκολα το 1 γκολ μπροστα.
εδω ο χεστης Σαντος (γτ για μενα παντα χεστης ηταν,ειναι και θα ειναι) που στο 90λεπτο κοιμοταν ορθιος και ροχαλιζε,με καλυτερο ροστερ, ειχε φτιαξει ενα 4-2-3-1 τσιμεντο,που μας εβγαζε ωρες-ωρες τα συκωτια για να σκοραρει,που ποναγανε τα ματια μας απο ελλειψη θεαματος εννιοτε,αλλα το βαζε το 1 γκολ στο τελος. και για να αλλαξει 2η-3η πασα ο αντιπαλος επρεπε να κανει αιτηση,πρωτοκολλο,χαρτοσημο,νομοσχεδιο κτλ κτλ...

δε με ενδιαφερει πλεον Δωνη,αν το υλικο ειναι "έτσι ή γιουβέτσι". επιπλεον καποιοι παικτες που ΕΣΥ τους προτεινες,ειδαμε τι σοι μας βγηκανε. και δυστυχώς τουλαχιστον για αυτη την σαιζον φαινεται οτι ο Σαββιδης δε θα βαλει το χερι στη τσεπη. εμας δεν μας αρεσει,αλλα ο κοουτς,οποιος και αν ειναι αυτος,το δεχεται είτε γουσταρει είτε οχι και παλευει με αυτο που εχει.

κατ'εμε,αντε γεια Δωνη. σε ευχαριστουμε,αλλα πρεπει να χωρισουνε οι δρομοι μας.


επιστροφη στο χθεσινο εξαμπαλο τωρα....ναι δε λεω,μια ομαδα που εχει να σκοραρει και εγω δεν ξερω ποσα λεπτά,που γενικα δεν μπορει να σκοράρει,το να ριξει 6αρα,ε οπαδικα νιωθω σαν να εχω μολις τελειωσει απο εναν μαραθωνιο σεξ με την ομορφη γειτονισσα. :D δε λεω,καλα ηταν,αλλα ηταν η ομορφη γειτονισσα,οχι κανα μοντελο (ενω καποτε που και που χτυπαγες και κανα μοντελακι).
επιπλεον ειδα οτι η Καλλιθεα (ή η ομορφη γειτονισσα,οπως θετε δεστε το :rofl: ) δεν...συγκρατηθηκε,δεν ητανε κουγκι,δεν ηταν κλειστη,δεν ηρθε να κρατησει αποτελεσμα,δηλαδη οτι να ναι,σαν να πηγαινω εγω να παιξω αυριο 4-4-2 στο Καμπ Νου. θα βαρεθει ακομα και ο Μεσσι να με αλλαζει τα φωτα.

και ενα τελευταιο. χθες δεν ενιωσα ομορφα σαν ΠΑΟΚτσης απο την διαιτησια. δεν μ'αρεσε αυτο που ειδα. ενιωσα ασχημα,ενιωσα σαν Γαυρος,και σιχαθηκα. η διαιτησια επαιξε εδρα. οχι σφαγη σαν αυτες που εχουμε ζησει στο πετσι μας επι Κοκκαλη,αλλα και παλι. και απεναντι σε ποιον? στην Καλλιθεα. ντροπη,αισχος. εγω αυτες τις βρωμιες δεν τις θελω. εχω πιει ολο το δηλητηριο,εχω πιει ολο το κωνειο,εχω ζησει την αδικια,και δεν θελω να βλεπω τετοια πραματα. ειδικα απεναντι σε κτ Καλλιθεες. μεχρι εκει δηλαδη πιανει η μπογια της διοικησης του ΠΑΟΚ,μεχρι εκει μπορει να επηρεασει πραματα,να παλεψει να με δινει σωστες διαιτησιες με τον ΠΟΚ δεν μπορει? και υποψιν αυτα ειναι δανεικα και επιστρεφομενα...
ΔΕΝ λεω οτι δεν αξιζαμε την νικη ή οτι δεν ειμαστε καλυτερη ομαδα στο χορταρι. αλλα ρε μπαγλαμα κορακι,εχει παει 6-0,η μια ομαδα εχει διαλυσει την αλλη,γτ ρε κερατα δεν σεβεσαι τον μικρο? τοσο χεστης πια...

biggeo65
25-01-13, 12:54
Πάλι εκθειάζεις τον Δώνη; :p Ο Δώνης θα το ξαναπώ, για μένα δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ.
Είναι λίγος, και δεν μπορεί να μεταδώσει την κατάληλη ψυχολογία στους παίκτες.

Δεν μπορείς να είσαι σε μια ηλικία που ξεκινάς την ποδοσφαιρική σου καριέρα
για τους πιτσιρικάδες του ΠΑΟΚ μιλάω, και να ακούς δηλώσεις από τον προπονητή:
Χάσαμε γιατί ήμασταν λίγοι γι αυτό το παιχνίδι,
ή οι παίκτες δεν κάναν όσα είπαμε στην προπόνηση,
και να βάζεις τον πιτσιρικά στον πάγκό επειδή δεν απέδωσε τα αναμενόμενα.

Ο ίδιος προπονητης που την προηγούμενη αγωνιστική μετά από νίκη,
έλεγε ότι ο ΠΑΟΚ μπορεί να βασιστεί στους νεαρούς.

Και πάντα μετά από νική "ευλογάει" τα γένια του πρώτα,
πριν δώσει το παραμικρό εύσημο στους παίκτες.

Και τώρα του έπιασε το σύστημα. Και με τον Αστέρα το ίδιο σύστημα δεν είχε;
Γιατι εκεί η απόδοση της ομάδας ήταν κάτω από το μέτριο;
Αλλά εκεί ήταν ο Αστέρας, όχι η Καλλιθέα.

Αυτή η νίκη ίσως να έδωσε παράταση ζωής στον Δώνη μέχρι το καλοκαίρι.
Το καλοκαίρι θα φύγει, εγώ έτσι το βλέπω. Και μάλλον το έχει δει κι ο Σαββίδης.
Γι αυτό υπάρχει ο Ρώσος "πρόξενος" στην ομάδα.

Από μια νίκη ο Δώνης δεν σώζεται. Κι αφού προηγήθηκε ήττα στην Καλλιθέα.

Και λες για τον Σαββίδη. Υποσχέθηκε πράγματα αλλά από το καλοκαίρι και μετά.
Μέχρι το καλοκαίρι είχε πει θα κοιτάξουμε η ομάδα να μην χρωστάει πουθενά,
ώστε να ξεκινήσουμε από υγιείς βάσεις. Δεν θα έκανε και μεταγραφές.
Ή χρέη θα πλήρωνε, οι παίκτες θα έπαιρνε.
Κανείς έξυπνος επιχειρηματίας δεν τα κάνει και τα δύο μαζί. Τα λεφτά του βάζει.

Artemius
25-01-13, 13:16
μπερδευτηκες. ξαναδιαβασε το απο την αρχη ή μηπως δεν το διαβασες καθολου? ε? :p γτ ισα-ισα λεω για τους δικους μου λογους,οπως το βλεπω εγω,που πιστευω οτι πλεον ο Δωνης πρεπει να φυγει. δεν με κανει. οτι ειχα να δω το ειδα.

biggeo65
25-01-13, 13:22
μπερδευτηκες. ξαναδιαβασε το απο την αρχη ή μηπως δεν το διαβασες καθολου? ε? :p γτ ισα-ισα λεω για τους δικους μου λογους,οπως το βλεπω εγω,που πιστευω οτι πλεον ο Δωνης πρεπει να φυγει. δεν με κανει. οτι ειχα να δω το ειδα.

Λάθος μου τότε. Βλέπω άλλαξες μυαλά. Άρχισες να βλέπεις κι εσύ ότι ο Δώνης είναι λίγος.
Αυτό είχε φανεί και το λέγαμε από τον Οκτώμβριο. Τότε που ο ΠΑΟΚ είχε τις συνεχόμενες νίκες.

Artemius
25-01-13, 16:11
Λάθος μου τότε. Βλέπω άλλαξες μυαλά. Άρχισες να βλέπεις κι εσύ ότι ο Δώνης είναι λίγος.
Αυτό είχε φανεί και το λέγαμε από τον Οκτώμβριο. Τότε που ο ΠΑΟΚ είχε τις συνεχόμενες νίκες.


κοιτα,ο καθενας εχει διαφορετικη τροπο να τα βλεπει,οπως και υπομονη...ο Δωνης δεν ειναι κανενα προπονητικο λιμο,απλα ηξερα και ξερω οτι εχει τα κολληματα του (και καποια ελλατωματα),περιμενα να δω λοιπον αν,ΑΝ,μπορουσε επιτελους να χαμπαριασει και να καταλαβει πως πρεπει να φτιαξει την ομαδα,με το υλικο που εχει. δυστυχως για εμας ξερει να παιζει 1-2 νοτες,αυτο.

yiapap
25-01-13, 16:19
κοιτα,ο καθενας εχει διαφορετικη τροπο να τα βλεπει,οπως και υπομονη...ο Δωνης δεν ειναι κανενα προπονητικο λιμο,απλα ηξερα και ξερω οτι εχει τα κολληματα του (και καποια ελλατωματα),περιμενα να δω λοιπον αν,ΑΝ,μπορουσε επιτελους να χαμπαριασει και να καταλαβει πως πρεπει να φτιαξει την ομαδα,με το υλικο που εχει. δυστυχως για εμας ξερει να παιζει 1-2 νοτες,αυτο.Μα αυτό λέμε από τότε που ήρθε ντε. Ότι είναι λίγος για μια ομάδα που θέλει να χτυπήσει τις πρώτες θέσεις και που επιτέλους έχει και έναν χρηματοδότη από πίσω.

Rebel Scum
25-01-13, 16:32
Μάγκες η χρονιά για τον ΠΑΟΚ είναι μεταβατική. Εδώ ο Ιβάν ο τρομερός δεν είχε κατασταλάξει σε διοίκηση και τα συναφή μέχρι το φθινόπωρο και μετά την έναρξη του πρωταθλήματος.

Δεν φτιάχνονται ομάδες από τη μια μέρα στην άλλη. Ο Δώνης είναι περιορισμένων δυνατοτήτων αλλά γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας και το μόνο που έχει να κάνει είναι να βγάλει την ομάδα δεύτερη.

Και για να μην τα ρίχνουμε όλα σε αυτόν δεν έχει ο ΠΑΟΚ και κάνα υλικό της προκοπής ε; Μέτριοι παίκτες είναι που όμως λόγω, επιτέλους, διοικητικής σταθερότητας και ανυπαρξίας αντιπάλων φέρνουν αυτά τα αποτελέσματα.

Artemius
25-01-13, 21:24
Μα αυτό λέμε από τότε που ήρθε ντε. Ότι είναι λίγος για μια ομάδα που θέλει να χτυπήσει τις πρώτες θέσεις και που επιτέλους έχει και έναν χρηματοδότη από πίσω.


ειπαμε,ελπιζεις οτι ο χ-ψ κοουτς θα το παει καλα το πραμα,λες ξερει την Ελληνικη πραγματικοτητα,λες ειναι φιλοδοξος,ιδιαζουσες οι καταστασεις αυτη την χρονια στην ομαδα,περιμενεις να δεις πως θα τα παει μεχρι τον Γεναρη,για να μην αναγκαστεις να ψαχνεις κοουτς (και να πληρωσεις την οποια ρητρα στον νυν).

αλλα τελος πια,ο χρονος μας τελειωσε,και η ταμπακερα ειναι,οτι ο Δωνης δεν κανει. στο κατω-κατω της γραφης, δεν ειναι ο Μουρινιο να εχει οτι παικτη γουσταρει,για να παιζει τα συστηματα που αυτος θελει!
εδω ο Ζαρντιμ ηταν αητητος,αλλα ηξερε να παιζει με ενα τροπο και μονο αυτον,που δεν αρεσε στους γαυρους και τον διωξανε!

τι λεει η παλιά γνώση? "ή διώχνεις τους παικτες ή διώχνεις τον κοουτς. και ποτέ δεν διώχνεις τους παικτες που αυτοι θα παιξουν στο φιναλε-φιναλε." οποτε αντε γεια Δωνη.



Μάγκες η χρονιά για τον ΠΑΟΚ είναι μεταβατική. Εδώ ο Ιβάν ο τρομερός δεν είχε κατασταλάξει σε διοίκηση και τα συναφή μέχρι το φθινόπωρο και μετά την έναρξη του πρωταθλήματος.

Δεν φτιάχνονται ομάδες από τη μια μέρα στην άλλη. Ο Δώνης είναι περιορισμένων δυνατοτήτων αλλά γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας και το μόνο που έχει να κάνει είναι να βγάλει την ομάδα δεύτερη.

Και για να μην τα ρίχνουμε όλα σε αυτόν δεν έχει ο ΠΑΟΚ και κάνα υλικό της προκοπής ε; Μέτριοι παίκτες είναι που όμως λόγω, επιτέλους, διοικητικής σταθερότητας και ανυπαρξίας αντιπάλων φέρνουν αυτά τα αποτελέσματα.


ασε με με τον "Ιβαν τον Τρομερο". για μενα σαν ΠΑΟΚτση μας τελειωσε το "Τρομερος". πλεον ειναι σκετο Σαββιδης για μενα. γτ αυτα που βλεπω ΔΕΝ με αρεσουν καθολου. ξηγημενα πραματα. με τον Σαβουροφ και το καθε παλτο θα φερεις σεντονι στην Τουμπα? και θα χτυπησεις και τον Γαυρο,θα παρεις και πρωταθλημα? για μαλακες μας περναει ο Σαββιδης?

οοοταν βαλει το χερι στην τσεπα,
φερει κοουτς που να ξερει τι θελει η ομαδα και οχι τι θελει ο ιδιος,
και φερει παικτες,
και οχι παλτα,
και δεν μας δουλευουνε γενικα ολοι μαζι,

θα γινει παλι "Τρομερος".

ΓΤ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΡΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ Ή ΤΗΝ ΣΕΚΑΠ! ΕΓΩ ΟΠΑΔΟΣ ΕΙΜΑΙ,ΟΧΙ Ο ΠΟΥΤΙΝ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΥΠ.ΟΙΚ. ΑΝΤΕ ΠΙΑ!

υ.γ. : μονο ενα αστερισκο θα αφησω για τον Σαββιδη. αν πληρωσει τα χρεη.αλλα απο την δικια του τσεπη,οχι το ταμειο.αν κανει κατι τετοιο,ας με εχει και τον Σαβουροφ.θα το καταπιω.

Rebel Scum
25-01-13, 22:03
Το τρομερός το είπα χάριν αστεϊσμού. Δεν είμαι από αυτούς που κουνάω σημαιάκια, ειδικά σε προέδρους.

Σε αυτά που λες το μόνο που έχω να πω είναι "είδωμεν". Πολύ νωρίς για να πεις το οτιδήποτε. Πάντως το ότι οι παίκτες είναι πληρωμένοι και ότι κινείται ώστε να σας εξοφλήσει είναι θετικά και ούτε που θυμάμαι πότε ο ΠΑΟΚ είχε τέτοια διοικητική ηρεμία.

Πάντως αν περιμένετε με τη μια να έρθουν παιχταράδες και προπονηταράς για να πάρετε το τίτλο από το γάβρο κάνετε λάθος.

biggeo65
26-01-13, 00:18
@ Artemius.

Σε έπιασε το οπαδικό;:p Εξηγήθηκε από την ημέρα που ήρθε. Φέτος ξεχρεώνει.
Και βουλώνει τρύπες. Τα επόμενα δύο-τρία χρόνια θα φτιάξει ομάδα.

Αν δεν έχουμε υπομονή ποσώς τον ενδιαφέρει ξέρεις.
Επιχειρηματίας είναι και κοιτά το κέρδος. Και κέρδος φέρνουν μόνο υγιείς επιχειρίσεις.

Αν κάνει ανοίγματα ενώ χρωστά δεξιά κι αριστερά η ομάδα ,αυτός θα χάσει χρήμα.
Και δεν ήρθε στον ΠΑΟΚ για να χάσει χρήμα. Ήρθε για να βγάλει.

Κι αν τώρα χάσει οπαδούς που δεν έχουν υπομονή, θα τους κερδίσει αργότερα,
όταν η ομάδα αρχίσει να παίζει μπάλα. Και να δεις που κάτιμου λέει ότι
θα διαλύσει και τους συνδέσμους, θα γίνουν όλοι CLUB και εισητήριο με ταυτότητα.

Δεν θα αφήσει ξανά να γίνουν αυτά που έγιναν με την Ραπίντ. Εγώ έτσι νομίζω.

Seitman
28-01-13, 08:50
Τουλάχιστον κερδίσαμε στο μπάσκετ :lol:

leros2004
28-01-13, 11:01
Συγχαρητήρια στα παιδιά , με έκαναν και γέλασα. Απο το Λάζο ρε.... χαχαχα

Και φυσικά στον προπονητή της ποδοσφαιρικής ομάδας ένα μεγάλο εύγε ....


Απαιτώ Σούλη Μαρκόπουλο προπονητή και στο ποδόσφαιρο ...

biggeo65
28-01-13, 15:46
Σαν δεν ντρέπεστε ,να στεναχωρείται τον Δώνη. :p Οι παίκτες ήταν κουρασμένοι,
αυτό δήλωσε,κι έχει δίκιο, μετά την υπερπροσπάθεια με την Kαλλιθέα. :p
Το θέμα είναι ότι δεν παραιτείται και συνεχίζει.

Τουλάχιστον αποδείξαμε στο μπάσκετ ότι με σωστό προπονητή,
ανάπτυξη παιχνιδιού κι έμπειρους παίκτες, δεν χρειάζεσαι την υπερομάδα
για να κάνεις νίκες όπως η χθεσινή.

Ο Παπαδόπουλος έπαιζε χωρίς αντίπαλο, o Mαρκόπουλος το ίδιο.

Για ποιά πανό λένε διάφοροι ότι έπρεπε να κατέβουν;
Κι ότι δεν έπρεπε να δωθεί τεχνική ποινή στον Μπαρτζώκα;

Artemius
28-01-13, 17:23
@ Artemius.

Σε έπιασε το οπαδικό;:p Εξηγήθηκε από την ημέρα που ήρθε. Φέτος ξεχρεώνει.
Και βουλώνει τρύπες. Τα επόμενα δύο-τρία χρόνια θα φτιάξει ομάδα.

Αν δεν έχουμε υπομονή ποσώς τον ενδιαφέρει ξέρεις.
Επιχειρηματίας είναι και κοιτά το κέρδος. Και κέρδος φέρνουν μόνο υγιείς επιχειρίσεις.

Αν κάνει ανοίγματα ενώ χρωστά δεξιά κι αριστερά η ομάδα ,αυτός θα χάσει χρήμα.
Και δεν ήρθε στον ΠΑΟΚ για να χάσει χρήμα. Ήρθε για να βγάλει.

Κι αν τώρα χάσει οπαδούς που δεν έχουν υπομονή, θα τους κερδίσει αργότερα,
όταν η ομάδα αρχίσει να παίζει μπάλα. Και να δεις που κάτιμου λέει ότι
θα διαλύσει και τους συνδέσμους, θα γίνουν όλοι CLUB και εισητήριο με ταυτότητα.

Δεν θα αφήσει ξανά να γίνουν αυτά που έγιναν με την Ραπίντ. Εγώ έτσι νομίζω.


καλημερα.... λεμε τωρα.... κακη,στραβη,κουτση,και αναποδη ειναι...

ευχαριστουμε τα αλανια του μπασκετ... μας δωσανε μεγαλη χαρα....δεν ειμαι μπασκετικος ουτε κατ'ελαχιστον,αλλα ειμαι ΠΑΟΚ... τουλαχιστον αυτοι που ειναι στο μπασκετ δειξανε οτι εχουν ΚΑΚΚΑΛΑ... και δεν εχουν και Σαββιδη... παλευουν με τα ζορια να τα φερουν βολτα...συγχαρητηρια και παλι.

παμε τωρα στον καρκινο μας...

γτ απο αρρωστεια,φετος εχει γινει καρκινος.

δεν με "επιασε" το οπαδικο. η υπομονη μου τελειωσε σαν οπαδο. εχω μαθει να κανω υπομονη. εχω φαει Μπατμαν,εχω φαει Γουμενο,εχω φαει τον "παπα" του Ζαγορακη. θελω να τα ξεχασω,αλλα εχουν γραφτει hardcoded στο μυαλο μου.
αλλα η υπομονη μου εξαντληθηκε. προς ολες τις κατευθυνσεις.

ή εχω ιδιοκτητη-επενδυτη ή ΔΕΝ εχω.
απλα τα πραματα. ηρθε ο Σαββιδης,υποσχεθηκε πραματα ("και θαματα"),εδωσε ελπιδες,εδειξε λεφτα.
αυτος ομως δεν ειπε,οτι στον ΠΑΟΚ αρμοζει μεγαλος κοουτς εγνωσμενης αξιας,και που να ξερει τι παιζει?
αυτος δεν ειπε οτι θα ξεχρεωσει?

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΝΑ ΞΕΧΡΕΩΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΑΝΙΚΑΝΟΥ? "κολλας" στην ρητρα των 500.000 ευρω ποσα-ξερω-γω ? Ε - ΛΕ - Ο - Σ. ειναι επιχειρηματιας,αλλα αμα καταδεχεται να αναιρει τον εαυτο του,και να ξεφτιλιζεται η ομαδα, ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ. δεν θα μας τρελανει ο Σαββιδης,ειμαστε τρελοι απο μονοι μας,στον τρελο,τρελα δε πουλας. οποτε, η εχω ιδιοκτητη ή δεν έχω. και οι ιδιοκτητες,εχουν ΚΑΚΚΑΛΑ.
το να αφηνεις την ομαδα να ξεφτιλιζεται,να "αδειαζεις" τον κοουτς περιμενοντας να φυγει απο μονος του (αρα ξεφτιλιζεις τον συλλογο χ2 ),να μην φερνεις εναν καλο παικτη (υπ'οψιν,Κατσουρανης ελευθερος-Σιλντενφελντ δανεικος,εγω λεω να αγορασεις παικτη καλο,οχι πανακριβο,αλλα καλο),και να μας πουλας "παπα" οτι "μιλαμε με το ΥΠ.ΟΙΚ -σιγα ρε ψηλε,σημερα πλεον ολοι μιλανε με το ΥΠ.ΟΙΚ.- για να βρουμε μια φορμουλα" ενω υπαρχουν ΗΔΗ ευνοικες διαταξεις και νομοι...

φεραμε ομως τον Ρομπετο Καρλος να παρακολουθησει. μεγαλη προκοπη. μπηκαμε στον ποδοσφαιρικο χαρτη σε λεω... ξεφτιλιστηκαμε τελειως σε εναν ανθρωπο του ποδοσφαιρου... εκτος και αν ο Τσιστιακοφ και ο καθε Τσιστιακοφ θεωρει οτι ειναι πασαρελα και κεντρο διερχομενων επισκεπτων το γηπεδο...

απο τον ιδιοκτητη θελω κοουτς. ΧΘΕΣ. χρειαζομουνα νεο κοουτς μετα το ματς με το 6-0 με το χωριο.
και παικτες.
αμα δεν μπορει ή δεν θέλει,τοτε να ξεχρεωσει την ομαδα,και θα ειμαι ικανοποιημενος σε καποιο βαθμο.
γτ με αυτον τον κοουτς,δε πας πουθενα.


κοουτς δεν εχω.
η υπομονη μου εξαντληθηκε. δεν μπορω να βλεπω τελη Γεναρη την ομαδα να μην ξερει που παν τα τεσσερα,διχως ταυτοτητα,διχως αρχη και τελος. ο ανθρωπος ειτε θελει να παιξει κατι που δεν βγαινει,ειτε δεν ξερει τι θελει,και φοβαμαι ειναι το 2ο.
ΔΕΝ με νοιαζει αν το ροστερ ειναι "ετσι ή γιουβέτσι". αυτο ειναι σ'αρεσει δεν σ'αρεσει,εισαι ο προπονητης,σκασε και κολυμπα. εχεις φτασει Γεναρη,αν μεχρι τωρα δεν μπορεσες να βρεις το συστημα που αρμοζει στην ομαδα,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ,ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ.
ΔΕΝ με νοιαζει αν δεν ερχονται οι παικτες που θα θελες. αν δεν ερχονται,σημαινει οτι σε εχει "αδειασει" η διοικηση,δεν σε εμπιστευεται,δεν κανεις. να εχεις τσιπα και αξιοπρεπεια (που ΔΕΝ εχεις),ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ,ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ.
οτι παικτη προτεινες και εφερες, ηταν ΠΑΛΤΑ ΒΙΖΟΝ. αχρηστοι και επικινδυνοι ολοι τους. η διοικηση εκανε το αχαρακτηριστο για διοικηση μεγαλης ομαδας,εδιωξε παικτη,αχρηστο και επικινδυνο,που εσυ ειχες προτεινει,1 ημερα πριν απο ματς,που ΕΣΥ το ειχες κανει κρισιμο και ειχαν γεννηθει ερωτηματικα. ενα ματς στην εδρα σου με ενα χωριο...
οι "ΔΗΛΩΣΕΙΣ" σου ειναι το τουλαχιστον,εκνευριστικες,εγωπαθεις,εκτος τοπου και χρονου και ψευδεις... ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ να πεις οτι "η ομαδα ηταν κουρασμενη" μετα απο εξαμπαλο στην εδρα σου με ενα χωριο! που το χωριο ανοιξε τα ποδια του και ειπε "ελα να με σκισεις!" το οτι εχεις φτασει την ομαδα να ΜΗΝ μπορει να κερδισει,εως και να ΧΑΝΕΙ στην εδρα της, απο σχεδον καθε ομαδα στην κατηγορια το εχεις αντιληφθει ρε? οτι ερχετε η Ξανθη στην Τουμπα και παιζει ανοικτα και πιεζει και κερδιζει το εχεις αντιληφθει ρε ηλιθιε?

ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ,ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ.

απορω λοιπον,η διοικηση ειναι αχαρακτηριστη,καταπτυστη για αυτο το τσιρκουλο,αλλα εσυ ρε μπαγλαμα ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ? ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ. ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕ ΦΟΡΑΣ?

- - - Updated - - -

ακουω τωρα τον Ουζουνιδη στο ***** Μετροπολις και με ρχεται να βαλω τα κλαμματα... "για μας ηταν μεγαλο διπλο,και πολυ αναγκαιο,γτ ειχαμε να παρουμε αποτελεσμα εκτος εδρας 1 χρονο+..."

....

. . . .

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...


υ.γ. προς τιμην του ο Ουζουνιδης δε μας ξεβρακωσε στο ραδιοφωνο... επαγγελματιας βεβαια ειναι ο ανθρωπος... δεν χρειαζεται να πει τιποτα αλλωστε,ξερουμε και μονοι μας οτι αν ειχε αλλο budget ο ανθρωπος θα μας ειχε κανει Τζουλιες...

leros2004
31-01-13, 00:26
Ένα καράβι παίχτες ο ιβάν ο τρομερός .....

biggeo65
31-01-13, 00:38
Ένα καράβι παίχτες ο ιβάν ο τρομερός .....

Μόνο να μην είναι το καράβι με τους λαθρομετανάστες που έπιασε Πάτρα. :lol:
Και για να μην παρεξηγηθώ, αυτοί καλά κάνανε και ήρθανε,
αλλά όχι για παίκτες του ΠΑΟΚ.

Seitman
31-01-13, 08:47
Σε κόβω για ξενόφοβο.
Γιατί ρε συ να μην έρθουν για trials; Μπορεί να βρούμε κάνα ταλέντο 45 ετών. :p

Artemius
31-01-13, 10:19
με εξαιρεση τον Ιτανζ που ξερουμε τι παιρνουμε,οι αλλοι δεν ξερουμε τι θα μας βγουνε. ελπιζω να κανουν δουλεια,αλλα χλωμο για πριν το καλοκαιρι.

την μεταγραφη ομως που χρειαζομαστε περισσοτερο δεν την ειδαμε. και δε θα τη δουμε φοβαμαι...

Seitman
31-01-13, 10:27
Γιατί ρε δε σου κάνει ο Sir Alex Ferguson εεεε George Donis; :hit:


:p

biggeo65
31-01-13, 15:33
Σε κόβω για ξενόφοβο.
Γιατί ρε συ να μην έρθουν για trials; Μπορεί να βρούμε κάνα ταλέντο 45 ετών. :p

Ξενόφοβος γενικά δεν είμαι, με τους ξένους του ΠΑΟΚ κάτι παθαίνω.
Αν είναι τύπου Κουμαλό και Λόρενς ,τότε την "κάτσαμε" την βάρκα. :p

45άρηες έχουμε δικά μας παιδιά με ιστορία στον ΠΑΟΚ.
Ζαγοράκης-Βρύζας-Γεωργιάδης τα δελτία ακόμη τα έχουν. :lol:

- - - Updated - - -


με εξαιρεση τον Ιτανζ που ξερουμε τι παιρνουμε,οι αλλοι δεν ξερουμε τι θα μας βγουνε. ελπιζω να κανουν δουλεια,αλλα χλωμο για πριν το καλοκαιρι.

την μεταγραφη ομως που χρειαζομαστε περισσοτερο δεν την ειδαμε. και δε θα τη δουμε φοβαμαι...

Με τον Itanz από πού ξέρουμε τι παίρνουμε;
Τα ίδια άκουγα και για τον Kουμαλό αλλά....

Artemius
01-02-13, 10:28
Με τον Itanz από πού ξέρουμε τι παίρνουμε;
Τα ίδια άκουγα και για τον Kουμαλό αλλά....

εχει δειξει στην προηγουμενη ομαδα του οτι το κατεχει. θα δειξει βεβαια. αυτο ομως...που με ανυσηχει ειναι οτι ηταν προσωπικη επιλογη του Δωνη,που επεμενε στον συγκεκριμενο. και ολοι ξερουμε τι γαματες επιλογες κανει ο Δωνης :rofl:

leros2004
03-02-13, 22:57
Σε καλό δρόμο ήμαστε ... μετά το 2πλο της Ξάνθης σήμερα το κρατήσαμε το χηνάρι....

Κουράγιο είμαστε μαζί σου http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/agrio_kraksimo_ston_dwnh_gia_ton_gkarsia.2114044.html :rolleyes:

biggeo65
04-02-13, 01:59
Είμαστε μαζί με ποιόν; Τον Δώνη ή τον Γκαρσία;

Αντιγράφω από το λινκ

Είναι πλέον ξεκάθαρο πως υπάρχει πρόβλημα στη σχέση του Δώνη με μερίδα οπαδών του ΠΑΟΚ
Καλά αυτός ξύπνησε νωρίς. :lol: Το πρόβλημα υπήρχε από τον Σεπτέμβριο, αυτός το είδε Φεβρουάριο.
Μέσα στα πράγματα ο αρθρογράφος :p

Artemius
04-02-13, 11:11
μπραβο στον Δωνη,τα καταφερε το αλανι να αποδρασει απο την σκουληκοφωλια με τον βαθμο.

το οτι ηταν για 4 τεμαχια ο Ρουλης χθες,ειναι ασχετο για την προπονηταρα μας. αλλωστε φανηκε οτι αυτο που ελπιζε ηταν να κρατησει το Χ -> αλλαγη στις καθυστερησεις. πιο λιγος,μιζερος,και μικρος πεθαινεις.

υ.γ. : και μην ακουσω μαλακιες για διαιτησια.τον συγκεκριμενο Αρη χθες μπορουσαμε,αν ειχαμε κοουτς και οχι τον Κανενα στον παγκο,να τον ειχαμε τελειωσει και ας σφυριζε και 2 πεναλτυ...

Dimitris_80
10-02-13, 11:57
Ωπα ρε φιλε κατουρα και λιγο που με ειχες και για τεσσερα τεμαχια

Artemius
11-02-13, 17:55
Ωπα ρε φιλε κατουρα και λιγο που με ειχες και για τεσσερα τεμαχια


καταρχας εδω δεν ειναι η εκπομπη του Ραπτοπουλου ξερω-γω οποτε να λειπουν οι βλαχομαγκιες. εαν παλι ενδιαφερεσαι για την υγεια μου,χαιρω ακρας λειτουργιας.

δευτερον εγω δεν ποσταρα στο dedicated thread της ομαδας σου,οποτε τραβα και εσυ στο δικο σου. εκτος και αν εισαστε κρεμασμενοι πανω απο το thread της ΠΑΟΚαρας (δεν εκπλησσομαι,αλλωστε αγαπημενη σας ασχολια ειναι οποτε παει το τρακτερ για ΚΤΕΟ να ασχολειστε με τον ΠΑΟΚ :p )

τριτον,δεν ξερω εσυ ποιο ματς παρακολουθουσες. μαλλον δεν θα ειδαμε το ιδιο.

leros2004
04-03-13, 22:50
Συγκινητική η Βέροια σήμερα ... Μπράβο στα παιδιά :twisted:

Artemius
04-03-13, 23:46
Συγκινητική η Βέροια σήμερα ... Μπράβο στα παιδιά :twisted:


ειμαστε ανωτεροι απο κατι τετοια. ουτε καν ασχολουμαστε με τον συμπολιτη που παλευει για την σωτηρια του.

ΠΑΟΚ ειμαστε.

(και ας ειναι τιγκα απο αδερφια μας ολη εκει η περιοχη :p )

οσον αφορα το ματς,σαν ουδετερος (παιχνιδι με μεγαλο ενδιαφερον για την ουρα της βαθμολογιας),
στο 1ο ημιχρονο σχεδον δεν υπηρχε Αρης. εβγαζε φωτιες η Βεροια.
μεχρι το 35-40 περιπου πηγαινε τραινο,αλλα εφοσον δεν εβαλε εκει τα τεμαχια την τιμωρησε η μπαλα και δεχτηκε το γκολ στις αρχες του 2ου. θελω να ξαναδω το ριπλει με το γκολ του Αγγελουδη,γτ σε πρωτο χρονο δεν με φανηκε για οφσαιντ,αλλα απο λινκ η αναλυση ειναι αστα να παν :p
καπου εκει ο Αρης μπορουσε να κανει το 0-2,η Βεροια φανηκε να χανει για λιγο τα πατηματα της στην αμυνα,και οι παικτες του Αρη πηραν ψυχολογια,αλλα οτι να ναι πασες κτλ κτλ,περασε το μομεντουμ...
τραγικη η αμυνα του Αρη. απλα τραγικη. στο 2ο γκολ του Καλτσα ειναι για καρπαζιες. :p
ενα ακομα,ο Γιαννιωτας,πολυ ατομισταρος αυτο το παιδι.


παμε τωρα και στην διαιτησια.

κακα τα ψεμματα,να λεμε αυτα που βλεπουμε.
καταρχας σαν ΠΑΟΚτσης,επειδη εχω νιωσει στο πετσι μου την αδικια,οπως ολοι μας,πρεπει να την καυτηριαζουμε.

ο Αρης δεν εχασε το ματς εξαιτιας της διαιτησιας,και οποιος Αρειανος το πει αυτο,ειναι απλα φανατισμενος.
αλλα σιγουρα αδικηθηκε.

η Βεροια εβγαζε φωτιες μπροστα,απο την αρχη μεχρι το 30-35,μιλαμε για κρεσεντο,οχι αστεια...καπου εκει αρχιζε να "καθεται" η Βεροια μπροστα και επαιρνε "ανασες" η επιθεση της,ελλατωθηκε η πιεση και αρχιζε να ψαχνει ο Αρης πως θα βγει μπροστα. μεχρι τοτε ειχε δειξει ο διαιτητης οτι επαιζε 60-40 στην καλυτερη. και καπου εκει αρχισε το βρωμικο παιχνιδι και οι καρατιες απο την Βεροια.

οποτε,και εδω θελω την εντυπωση και την δικη σας,επρεπε να μπει με 10 η Βεροια στο 2ο ημιχρονο. ειδικα εκεινο το δολοφονικο του Γεωργιαδη,κυριε διαιτητα,δεν ξερω που και πως γινατε διαιτητης,αλλα ειναι ξεκαθαρη προθεση αντιαθλητικου παιξιματος. ο Γεωργιαδης παει με φουλ ταχυτητα,προτεταμενο ποδι σε ευθεια και με την σκαρια εκτεθειμενη μπροστα. ουτε καν παει για μπαλα. παει για παικτη. τελευταια στιγμη κατεβασε λιγο το ποδι του και δεν τον βρηκε στην γαμπα,αμα τον εβρισκε θα του σπαγε το ποδι...


ακομα και στους Αρειανους,που η μιση τους χαρα στην οπαδικη τους ζωη ειναι να κοβουν πρωταθληματα απο την ΠΑΟΚαρα μου,και εχουν ωφεληθει με βαθμους απο διαιτητικες σφαγες εναντιον μου,ακομα και για αυτους,με την δινει οταν υπαρχει αδικια.
βεβαια η ζωη κυκλους κανει,και υπαρχει Θεια δικη,εστω και ετεροχρονισμενα...


αλλα αν ειχε κανει ο οποιοσδηποτε παικτης,οποιασδηποτε αλλης ομαδας,τετοια καρατια σε παικτη μου,και δεν ειχε βγαλει κοκκινη το κορακι,θα τον ειχα κρεμασει αναποδα και τον διαιτητη και τους βοηθους και ολους.


για τα Αρειανα...ειναι οτι να ναι. αντι να ξελαρρυγγιαζονται 90 λεπτα,περιμεναν να μπει το γκολ του Αγγελουδη για να ξυπνησουν και παλι για λιγο...
οπαδικη εξυπναδα μη-δεν. παραλιγο θα ειχαν στειλει την ομαδα τους απο σημερα,de facto,στην Β'.
εδωσαν δικαιωματα,για την παραλιγο οριστικη διακοπη.

οπως και να χει ομως,το τρακτερ πλεον εχει βγει για τα καλα.

ολα εδω πληρωνονται :p

biggeo65
05-03-13, 00:28
Και μια που μιλάς για διατησία. Κι εμείς πως πήραμε την νίκη.
Πολύ ωραίο το γκολ του Κατσουράνη, αλλά θα έπρεπε να είχε αποβληθεί στην φάση του πέναλτι,
αν ο διατητής εφάρμοζε τον κανονισμό. Οπότε τα πράγματα θα ήταν τελείως διαφορετικά.

ΟΠανιώνιος άξιζε τον βαθμό, μια που και πάλι δεν παίξαμε μπάλα, ελέω Δώνη.

@ ADSLgr.com All rights reserved.