PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

maxcp
17-01-07, 03:17
μακάρι να έρθετε...
Εξάλλου ΠΟΤΕ οι φίλαθλοι της Μιλαν δεν πήγαν σε εκτός έδρας μάτς με την Κάστελ Ντι Σάνγκρο..
Κέρκυρα είσαστε..Τι να έλθουμε να κάνουμε?Σίγουρο το έχουμε το μάτς...Δεν σας υπολογίζουμε και δεν σεβόμαστε το οτι εισαστε με το μισό πόδι στην Δ εθνική...

Gordito
17-01-07, 03:20
Ρε Μπαοκια εχετε φαει το ξυλο της αρκουδας απο Αρειανους εικει πανω και θα πειτε για ΛΑΓΟΥΣ?
Ιδιως εσεις Μπαοκια επρεπε να προσκυνατε που σας πληρωσαμε να παρουμε τον Σαλπιγγιδη. Τοσα λεφτα πηρατε και παλι μια μεταγραφη της προκοπης δεν μπορειτε να κανετε.
Ουτε καν να πληρωσετε αυτους που εχετε.
Και εχετε τα ΚΟΤΣΙΑ να βριζετε τον Σαλπιγγιδη? Ο ανθρωπος εδινε οτι ειχε για σας και εσεις τον βριζατε. Δε θα εφευγε?
Αντι να λετε κ ευχαριστω που πηρατε και λεφτα και δεν εφυγε ΤΣΑΜΠΑ μιλατε κιολας.
Αλλα και 8-0 να χασουμε αυριο παλι το ΟΥΕΦΑ θα κυνηγατε-παλι θα ψαχνετε Προεδρο-παλι μικρη ομαδα θα ειστε.

ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΕΙΓ ΒΟΛΑΝ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΤΕ.Σαν δεν ντρεπεστε.Λες και θα καθοτανε ο ανθρωπος να παιζει με Ιωνικους+Καλαμαριες.

@Νικαετος
Πως κρινεται μια ομαδα ως μεγαλη? Απο τον λαο της?
Και η Λαρισα ειναι μεγαλη,και τα Γιαννενα ειναι μεγαλη και η Δοξα Δραμας ειναι μεγαλη ομαδα.
Ο ΠΑΟΚ η μεγαλη ομαδα τι εχει να δειξει τα τελευταια 20 χρονια? Ενα κυπελο + μια μεγαλη ευρωπαικη νικη? Ετσι ειναι οι μεγαλες ομαδες?

maxcp
17-01-07, 03:23
θα είναι και ο ηθοποιός ο Καναράκης στο γήπεδο? Ελα ρε Μπαοκάραααα....
Θα σηκώσετε Ελληνικές σημαιες παιδια η όπως στην Λεωφόρο κάποτε(πριν ελάχιστα χρόνια) θα μας κάνετε εκλπηξούλες?

NiKapa
17-01-07, 03:41
2' ρε μαγκες...εσεις τον Νικοπολιδη και τον Κωνσταντινου δεν τους βριζετε δηλ...??? ολα δικα μας τα θελουμε ετσι..τους εχετε ευχαριστησει για οσα προσφεραν στην ομαδα σας κατι χρονια...?
Μπα...τωρα ομως φταινε τα καρντασια που θα βριζουν τον στουμπουρα ...δεν ειναι του επιπεδου σας και καλα...τα δικα σας τα αγαθα τα ξεχνατε...

maxcp
17-01-07, 03:49
επαιζε τζάμπα ο Πολίδης και ο Κύπριος?Παιρναν ΤΡΕΛΑ λεφτά..
Αυτους μόνο εσυ τους καταλαβαίνεις που ο Νικολαίδης ηθελε ο Σαπάνης να ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ οτι του οφείλει η να κάνουν διακανονισμό και φυσικά ο Σαπάνης του την είπε οτι όταν αυτος επαιζε δεν έκανε προπόνηση αν του χρωστούσαν 5 λεπτά..
Αφήστε τον ΠΑΟ ήσυχο..Εχει δώσει ψωμμάκι σε πολύ κόσμο..
Δεν θα υπήρχε ουτε Παοκ,ουτε γάβρος 80ς αν δεν ήταν αυτη η μεγάλη ομάδα...

NiKapa
17-01-07, 03:52
Γιατι ο Σαλπι τζαμπα επαιζε...???οταν μαζευε ο κοσμακης τα λεφτα του ηταν καλα ε...?
αλλα τι να πεις...μακρυα απο μας η αληθεια ετσι...:down:

maxcp
17-01-07, 03:58
δηλαδή nimik να μήν πληρωθεί το παιδί?
τι τον νοιάζει αυτον αν μαζευτηκαν με έρανο ή όχι?
επειδή προσωπικά ξέρω την κοπέλα του όπως εχω ξαναγράψει,ηταν να πουληθεί προ 3ετίας σε εμάς και ειχε αρνηθεί..
Δεν πήγαινε άλλο κ το μόνο βέτο του ηταν να ΜΗΝ πάει στον γάβρο...Ειπε δώστε με όπου θέλετε εκτός του γάβρου..Ο ΜΠΑΟΚ επέλεξε τον ΠΑΟ..Τωρα τον σταυρώνουν...

NiKapa
17-01-07, 04:07
Αυτα ειναι φυσιολογικα...κακα τα ψεμματα...τωρα αν περιμενεις εσυ να παει ξανα στην Τουμπα να παιξει και να του κρεμασουν λουλουδια αλλα Χονολουλου,μαλλον ξεχνας ευκολα την ελλ.πραγματικοτητα...κι αυτο προσπαθω να σου πω τοση τωρα...

supermario
17-01-07, 11:33
μακάρι να έρθετε...
Εξάλλου ΠΟΤΕ οι φίλαθλοι της Μιλαν δεν πήγαν σε εκτός έδρας μάτς με την Κάστελ Ντι Σάνγκρο..
Κέρκυρα είσαστε..Τι να έλθουμε να κάνουμε?Σίγουρο το έχουμε το μάτς...Δεν σας υπολογίζουμε και δεν σεβόμαστε το οτι εισαστε με το μισό πόδι στην Δ εθνική...

Ρε συ max, την μια λες τον Παναθηναικο, Ρεαλ της Ελλαδας , την αλλη φερνεις σαν παραδειγμα την Μιλαν. Λες και εχει καμμια σχεση ο Παναθηναικος (ή και οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα) με καποια απο τις 2 κορυφαιες ομαδες της Ευρωπης (αν οχι του κοσμου).

Λιγη αυτογνωσια δεν θα εκανε κακο.....

Νικαετός
17-01-07, 11:54
@Νικαετος
Πως κρινεται μια ομαδα ως μεγαλη? Απο τον λαο της?
Και η Λαρισα ειναι μεγαλη,και τα Γιαννενα ειναι μεγαλη και η Δοξα Δραμας ειναι μεγαλη ομαδα.
Ο ΠΑΟΚ η μεγαλη ομαδα τι εχει να δειξει τα τελευταια 20 χρονια? Ενα κυπελο + μια μεγαλη ευρωπαικη νικη? Ετσι ειναι οι μεγαλες ομαδες?

Πολύ πολύ απλά : Από την ιστορία της , την φανέλλα της και τον κόσμο της . Θυμάσαι Νικ ποιες είναι οι ομάδες με συνεχή παρουσία στην Α εθνική ? Ε , αυτές είναι οι μεγάλες ομάδες + τον Άρη . Άλλωστε , να στο πω και διαφορετικά : Πίσω από το "ΠΟΚ" , ιστορικά ποιες ομάδες θα έβαζες ? Άρη - ΠΑΟΚ - ΗΡΑ , με όποια σειρά θέλεις . Μη λέμε λοιπόν ότι θέλουμε , λόγω φανατισμού και μόνο .

Τώρα με τον φετινό ΠΑΟ , δεν θέλω να υποστηρίζω τίποτα , απλά να πω για τον Σάλπι , Νικοπολίδη , Σαμπάνη και άλλους , που αναφέρθηκαν . Προσωπικά , γνωρίζοντας πως οι ποδοσφαιριστές

α: Είναι επαγγελματίες
β. Έχουν μικρή "διάρκεια"
γ. Με ελάχιστες εξαιρέσεις , δεν ξέρουν να κάνουν τίποτε άλλο πέρα από το να κλωτσάνε το τόπι
δ. Δεν έχουν και πολύ υψηλό IQ (αυτό προσωπικό πιστεύω - ενδεχομένως το δικό τους να είναι πολύ υψηλότερο από το δικό μου )

πολύ καλά έκαναν και άλλαξαν εργοδότη γιατί αν χάριζαν χρήματα στον κάθε κακοπληρωτή (λαμόγιο) πρόεδρο , στα 35 τους θα έγλυφαν κατουρημένες ποδιές για καμμιά άδεια πρακτορείου ΠΡΟ -ΠΟ και , αυτό ήταν όλο , από όσο θυμάμαι πάντως (για την δική μου ομάδα γνωρίζω) και τον ΣΑΡΑ χειροκροτούσαμε , όταν πήγε στην ΑΕΚ και τον Μανωλάκη πρόσφατα .

Επίσης , αν εξαιρέσεις κάτι στενόμυαλους κολλημένους "οπαδούς" ,όλοι οι παίκτες που τίμησαν το τριφύλι αναγνωρίζονται και οι φίλαθλοι τους δείχνουν την εκτίμησή τους , εκτός γηπέδων .

Έχω τύχει σε παρόμοιες περιπτώσεις 2 φορές κατά σύμπτωση ΚΑΙ οι δύο με τον Νικοπολίδη ;)

ssonic
17-01-07, 12:06
Συγνώμη, αλλά αν είναι δυνατόν να βάζεις στο ίδιο τσουβάλι τον Σαλπιγγίδη με τον Αντωνάκη (μπλιαχ)

Ο Σαλπιγγίδης.
α) Έφυγε με μεταγραφή και έδωσε χρήματα στην ΠΑΕ που την έσωσαν εκείνη την περίοδο
β) Είναι σοβαρό και μετρημένο παιδί
γ) Δεν πούλησε ποτέ παναθηναϊκοφροσύνη
δ) Είχε τα @@ να πει πρίν 2 μήνες πως είναι παοκτσής και πάντα θα είναι

Ο Αντωνάκης (μπλιαχ)
α) Δήλωνε στο Εθνοσπόρ 12 μήνες πριν τη μετακίνηση πως δεν θα πήγαινε ποτέ στον ακατονόμαστο, αλλά θα προτιμούσε σε μια τέτοια περίπτωση το εξωτερικό
β) Αρνήθηκε πρόταση που του έγινε από την ΠΑΕ (δικαίωμά του)
β) Έγινε μέλος το συντομότερο δυνατό :rofl:
γ) Ξέχασε τη στήριξη που του προσέφεραν οι οπαδοί όλη εκείνη τη σεζόν και ξεσπάθωσε με την πρώτη ευκαιρία εναντίον της ομάδας που τον τάισε 15χρόνια
δ) Ξέχασε επίσης την κοτρώνα από τους επιστήμονες της Θύρας 7 που τον άφησε αναίσθητο στα 18 του στο Καραϊσκάκη στον αγώνα οσφπ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3-4.
ε) Με την πρώτη ευκαιρία πούλησε ολυμπιακοφροσύνη πετώντας γάντια, με δηλώσεις κλπ

Ο Λυμπερόπουλος από την άλλη εκδιώχθηκε, δεν του έγινε ΠΟΤΕ ούτε μια συμβολική πρόταση ανανέωσης από την ΠΑΕ Παναθηναϊκός, και παρ' όλ' αυτά πάντα ήταν κύριος και δεν έγινε ποτέ γραφικός για να εκδικηθεί την πρώην ομάδα του.

Οι συγκρίσεις λοιπόν αναπόφευκτες ;)

Νικαετός
17-01-07, 12:17
Επειδή είμαστε ούτως ή άλλως οφ τόπικ , πολύ ευχαρίστως να σου πω τι έχει συμβεί με τον Αντωνάκη και για ποιο λόγο είχε κάθε λόγο να ΜΙΣΕΙ τον Βαρδινογιάννη (και όχι τον ΠΑΟ ) , στο πράσινο νήμα .

Billis
17-01-07, 12:26
Παιδιά μη γενικέυετε τόσο πολύ. Οι περισσότεροι ΠΑΟΚτσήδες τον Σαλπιγγίδη θα τον εκτιμούμε πάντα για την προσφορά του στον ΠΑΟΚ (και θα ήταν τουλάχιστον αχάριστος όποιος δεν το κάνει). Αλλά να μην περιμένει και υποδοχή ήρωα σήμερα!

Θα συμφωνήσετε μαζί μου ότι ανεγκέφαλοι/αχάριστοι/χρυσοψαρομνημάκηδες οπαδοί υπάρχουν σε κάθε ομάδα, μην τρελλαθούμε τώρα!

Και για να τελειώνουμε: Η πώληση του Σαλπιγγίδη ήταν αποτέλεσμα της ανικανότητας της διοίκησης Γούμενου! Αλλιώς σιγά μην έφευγε ποτέ από τον ΠΑΟΚ για άλλη ελληνική ομάδα ο συγκεκριμένος παίκτης.

ssonic
17-01-07, 12:27
Νικαετέ κάντο. Μετέφερε την κουβέντα μας στα πράσινα λημέρια :)

Νικαετός
17-01-07, 12:28
Νομίζω πως ο billis , έδωσε την απάντηση ;)

maxcp
17-01-07, 13:34
οπως με Δημόπουλο,θα βάλει 3 γκόλ στην επιστροφή και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...
Εξάλλου δεν νομίζω να συγκρίνονται οι 2 ομάδες ,ακόμα και φέτος που είμαστε ψόφιοι...
ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ, πάντως..

alfisti
17-01-07, 14:29
Η πώληση του Σαλπιγγίδη ήταν αποτέλεσμα της ανικανότητας της διοίκησης Γούμενου! Αλλιώς σιγά μην έφευγε ποτέ από τον ΠΑΟΚ για άλλη ελληνική ομάδα ο συγκεκριμένος παίκτης.

εδώ συμφωνώ γιατί αυτό φαίνεται και στο ΔΑΝΕΙΣΜΟ (άκουσον άκουσον) του τσίγκα και του Χαραμπίδη. ο ΠΑΟΚ δεν θα πρέπει ΠΟΤΕ να παίρνει δανεικούς παίχτες. ή δίνεις ανταλάγματα ή δεν δίνεις!:down:

maxcp
17-01-07, 15:30
δηλαδη τι περίμενες να πάρεις για τον Σαλπιγγίδη? ποιον πουλήσατε, τον Γκούλιτ?

alfisti
17-01-07, 16:24
ο μόνος παίχτης του βάζελου που αξίζει..οι υπόλοιποι είναι για τα πανηγύρια..
άντε μακάρι να παίξει σήμερα αν και δεν το βλέπω να ξεκινάει...:twisted:

Gordito
17-01-07, 20:42
Eχετε τσακισει ολους μας τους παιχτες Μπαοκια. Μπραβο.
Εχετε βαλει γκολ με μπαλια-τρυπα απο Χερι.Μπραβο.

Gordito
17-01-07, 22:43
H αλητεια περασε. Ενα γκολ απο χερι,ενα γκολ οφσαιντ και ριξατε ξυλο στον αγωνιστικο χωρο αβερτα.
Θα τα πουμε εδω μεσα ;)

maxcp
17-01-07, 22:55
το πρώτο γκόλ ηταν καθαρό χέρι..
για εμένα το μάτς έληξε 1-1..
Δεν υπήρχε ΜΠΑΟΚ το β ημίχρονο...

xabikos
18-01-07, 00:00
θα σας το πω όσο ποιο ευγενικά γίνετε. Αφού έχετε και δικό σας νήμα για την τεράστια ευρωπαϊκή ομάδα σας γιατί γράφετε στο νήμα τις δικιάς μας τιποτένιας;; Ας μου εξηγήσει κάποιος. Γνώμη μου είναι οτι οι mods πρέπει να το δούνε αυτό. Γιατί εκτός των άλλων είστε και προκλητικοί. Αλλά να ξέρετε υπάρχει και δεύτερο παιχνίδι και αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και περάσουμε; Το έχετε σκεφτεί;

alfisti
18-01-07, 00:07
οι μπαλαρίνες σας όλο πέφταν ρε.. τι είναι αυτοι !
άντε και διπλό στο κρατικό και φύγαμε τελικό με ΠΑΣ!
εμείς τουλάχιστον θα κατέβουμε όχι όπως οι καναπεδάκηδες λαγοί..

maxcp
18-01-07, 00:09
θα βγείτε ουεφα και θα αποκλειστείτε πάλι απο ισραηλινούς η ούγγρους..

Νικαετός
18-01-07, 00:11
Εγώ μόνο ένα θα πω . Συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ για την νίκη του . Η ομάδα μου διασώθηκε κάπως από την εμφάνισή της στο Β΄ημίχρονο . (Την περίμενα χειρότερη) .

Συνέχεια στο ΟΑΚΑ . Ας προκριθεί ο καλύτερος :oneup:

spyrosn
18-01-07, 00:14
Εγώ πάλι δε θα πω συγχαρητήρια γιατί τα γκολ μπήκανε από ελεγχόμενες φάσεις (χέρι-φάουλ και οφσάιντ). Τεσπα, πάλι καλά που ξυπνήσανε στο τέλος οι ωραίες κοιμωμένες και παίξανε λίγη μπάλα.

Για ελάτε τώρα καρντάσια στο κράτος των Αθηνών να τα πούμε. :D

Κατά τα άλλα, το σωστό να λέγεται, η διαιτησία του Κάκου, καλή (:D)

xabikos
18-01-07, 00:18
Και ξαναλέω μήπως πρέπει να γίνει μια υπόδειξη προς τοθς φίλους άλλων ομάδων. Γιατί είναι εκνευριστικά αυτά που λένε. Και σίγουρα δεν είναι με καλή πρόθεση και στο πλαίσιο της πλάκας. Λέω εγώ τώρα...

maxcp
18-01-07, 00:23
xabikos δεν γράψαμε κάτι ασχημο.
Αν σε ενοχλεί η συζήτηση μην συμμετέχεις..

alfisti
18-01-07, 00:24
εμείς όποτε θέλουμε κατεβαίνουμε αθήνα..
δεν σας βλέπουμε εδώ τα τελευταία χρόνια..χάνεστε στον δρόμο;
το ακούσιο χέρι θα το μάθετε με την κατάκτηση του UEFA..
δεν μπήκατε στην περιοχή του Ντάνι καν και διαμαρτύρεστε κιόλας

xabikos
18-01-07, 00:25
xabikos δεν γράψαμε κάτι ασχημο.
Αν σε ενοχλεί η συζήτηση μην συμμετέχεις..

Έτσι νομίζεις φίλε μου. Αλλά δεν θ ανοίξω διάλογο μαζί σου. Εγώ περιμένω απο άλλους να βάλουν κάποια πράγματα στη θέση τους.

Νικαετός
18-01-07, 00:27
@xabikos , μην συγχίζεσαι . Δες τα πράγματα με χιούμορ . Ο καθένας κρίνεται με βάση τα γραφόμενά του . Μπορείς να καταλάβεις αμέσως τον φανατισμένο οπαδό και να μην απαντήσεις .

Μηνύματα ελέγχονται μόνο όταν είναι υβριστικά ή αφορούν σε προσωπικές επιθέσεις . Ε , καλά και σε περιπτώσεις trolling , οπότε ... κάποιοι έχουν φτάσει στα όρια . Εν προκειμένω τα σχόλια αφορούν συγκεκριμένο αγώνα , και όπως ξέρεις ο καθένας ανάλογα με τα γυαλιά που φοράει , βλέπει τα πράγματα ...

Χαμογέλα λοιπόν και μη δίνεις σημασία , πες και συ τη δική σου άποψη και μην εκνευρίζεσαι . ;)

spyrosn
18-01-07, 00:31
Σιγά μην ξεκουβαλιέμαι να πάω να βλέπω ματς στη Θεσσαλονίκη, εδώ δεν πάω στην Αθήνα. :D

Όσο για το ακούσιο χέρι, alfisti, άμα το κοντρόλ το θεωρείς εσύ ακούσιο, με γεια σου με χαρά σου. (το ουέφα που κόλλαγε δεν κατάλαβα, αλλά τέλος πάντων).

Κατά τα άλλα, είπα, ευτυχώς που ξυπνήσανε οι δικοί μας μετά το γκολ γιατί πριν δεν παίζανε μπάλα, αλλά το :parrot: τους... :lol: :lol: Άμα παίξουνε και στο ΟΑΚΑ όπως παίξανε τα τελευταία 25' δεν έχετε τύχη...4 θα φάτε.

Μεγάλο "αν", βέβαια, που δεν το βλέπω, αλλά λέμε τώρα...

Gordito
18-01-07, 00:32
θα σας το πω όσο ποιο ευγενικά γίνετε. Αφού έχετε και δικό σας νήμα για την τεράστια ευρωπαϊκή ομάδα σας γιατί γράφετε στο νήμα τις δικιάς μας τιποτένιας;; Ας μου εξηγήσει κάποιος. Γνώμη μου είναι οτι οι mods πρέπει να το δούνε αυτό. Γιατί εκτός των άλλων είστε και προκλητικοί. Αλλά να ξέρετε υπάρχει και δεύτερο παιχνίδι και αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και περάσουμε; Το έχετε σκεφτεί;
Για την πλακα γραφουμε εδω.Για να ξεσκασουμε.


οι μπαλαρίνες σας όλο πέφταν ρε.. τι είναι αυτοι !
άντε και διπλό στο κρατικό και φύγαμε τελικό με ΠΑΣ!
εμείς τουλάχιστον θα κατέβουμε όχι όπως οι καναπεδάκηδες λαγοί..

Ναι ναι μπαλαρινες ητανε. Οι παικταραδες/ξυλοκοποι σας αφησαν στους παιχτες μας τα νουμερα των παπουτσιων πανω τους.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΙ παιχτες του ΠΑΟΚ:evil: :evil:
Οσο για το διπλο......:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ειχατε κανει ενα πριν χρονια (με ΚΑΛΠΙΚΟ ΠΕΝΑΛΤΥ-το θυμαμαι σαν χτες) και ....αυτο ηταν.
Εδω μεσα θα φατε καλα.:oneup:

xabikos
18-01-07, 00:39
@xabikos , μην συγχίζεσαι . Δες τα πράγματα με χιούμορ . Ο καθένας κρίνεται με βάση τα γραφόμενά του . Μπορείς να καταλάβεις αμέσως τον φανατισμένο οπαδό και να μην απαντήσεις .

Μηνύματα ελέγχονται μόνο όταν είναι υβριστικά ή αφορούν σε προσωπικές επιθέσεις . Ε , καλά και σε περιπτώσεις trolling , οπότε ... κάποιοι έχουν φτάσει στα όρια . Εν προκειμένω τα σχόλια αφορούν συγκεκριμένο αγώνα , και όπως ξέρεις ο καθένας ανάλογα με τα γυαλιά που φοράει , βλέπει τα πράγματα ...

Χαμογέλα λοιπόν και μη δίνεις σημασία , πες και συ τη δική σου άποψη και μην εκνευρίζεσαι . ;)

Συγγνώμη αλλά εμένα μου βγάζουν μια δώση φανατίλας. Αλλά ειλικρινά απορώ και το έχω ξαναρωτήσει και πάντηση δεν έχω πάρει. Γιατί ασχολούνται μαζί μας αφού ειναι 2 κλάσσεις πάνω. Μπορεί να μου δώσει κάποιος μια εξήγηση;;:whistle::whistle:

sakis_the_fraud
18-01-07, 00:53
μακάρι να έρθετε...
Εξάλλου ΠΟΤΕ οι φίλαθλοι της Μιλαν δεν πήγαν σε εκτός έδρας μάτς με την Κάστελ Ντι Σάνγκρο..
Κέρκυρα είσαστε..Τι να έλθουμε να κάνουμε?Σίγουρο το έχουμε το μάτς...Δεν σας υπολογίζουμε και δεν σεβόμαστε το οτι εισαστε με το μισό πόδι στην Δ εθνική...
με υπολογιζεις η οχι εγω τα 2 γκολακια στα πεταξα...

να σου θυμισω και 2 παικτες...

http://www.sport24.gr/ast/cov/p4/p4_2007_1_17_22_30_33_b.jpg
http://www.sport24.gr/ast/cov/p5/p5_2007_1_17_22_37_42_b.jpg

Gordito
18-01-07, 01:03
με υπολογιζεις η οχι εγω τα 2 γκολακια στα πεταξα...

να σου θυμισω και 2 παικτες...

http://www.sport24.gr/ast/cov/p4/p4_2007_1_17_22_30_33_b.jpg
http://www.sport24.gr/ast/cov/p5/p5_2007_1_17_22_37_42_b.jpg

Μπραβο ρει. Τα καταφερες.
Το ενα γκολ ηταν άλα-βολευ.
Το αλλο γκολ ηταν άλα-οφσαιντ.
Χασατε ρε απο τις γριες και ψαχνετε παρηγορια?
Ειπαμε ραντεβου στο ΟΑΚΑ,;)

alfisti
18-01-07, 01:09
http://www.paokfc.gr/webpics/dec06/170107_4_megali.jpg

έτσι θα γίνει και το δημόσιο

maxcp
18-01-07, 02:35
Με 2 ακυρα γκόλ κ εγώ κάνω τον μάγκα..
Σας περιμένουμε..

Παράρτημα του γάβρου και επίσημα..

Παντως η Θεσσαλονίκη ειναι γεμάτη μάγκες..
πχ Τόργκελε που έβριζε τον 16χρονο...
Να χαρώ εγώ μαγκες..
Λαός για φίλημα...

alfisti
18-01-07, 03:15
το δειξε και αυτό το κρατικό κανάλι; πολύ μπροστά η ελληνική τηλεόραση..
ακούς τι λένε οι παίχτες μεταξύ τους..

κοίτα πρώτα τα νικήσετε την Ξάνθη και πως θα κρατήσετε σε νορμαλ επίπεδα την διαφορά απο τον γαύρο..μου θέλετε και τίτλο..:evil:

maxcp
18-01-07, 03:22
να σε δώ τι θα γράφεις Κυριακή...
Κυριακή κοντή γιορτή...
Ελπίζω να αλλάξει ο υπουργός αθλητισμού και να δωθεί δικαιοσύνη..
Δεν μπορεί η παναθηναικάρα που δεν χρωσταει πουθενά κ ποτέ να παίζει στην ίδια διοργάνωση με ομάδες που χρωστούν 30 εκ ευρώ ( μετα απο αλλα τόσα σκόντο!!)

wi fi thief
18-01-07, 14:02
Με 2 ακυρα γκόλ κ εγώ κάνω τον μάγκα..
σ' αυτο εχεις δικιο μαξ.




πχ Τόργκελε που έβριζε τον 16χρονο...

εγω αυτο που ειδα ηταν οτι ο Μιετσελ που εκανε και το φαουλ πηγε να ζητησει συγγνωμη και του εδωσε το χερι.
Ομως ο 16χρονος κατι φαινεται του ειπε (προφανως οχι "δεν πειραζει μεγαλε") και ο μαρτσιν εγινε με μιας εξαλλος...Το εδειξε καθαρα η νετ.
Προσοχη : δεν τα ριχνω στον πιτσιρικο ! απλα αυτα συμβαινουν στο ποδοσφαιρο και δη στο ελληνικο.
Ειναι κριμα παντως απο οπαδους που εχουν αφισσες στο δωματιο τους τους Γκονζαλες, Τσιριλο, Καστιγιο να διαμαρτυρονται για το σαβουαρ βιβρ...
Να σου προτεινω το γκολφ που και αυτο παιζεται στο γρασιδι ? :p

alfisti
18-01-07, 14:30
να σε δώ τι θα γράφεις Κυριακή...
Κυριακή κοντή γιορτή...
Ελπίζω να αλλάξει ο υπουργός αθλητισμού και να δωθεί δικαιοσύνη..
Δεν μπορεί η παναθηναικάρα που δεν χρωσταει πουθενά κ ποτέ να παίζει στην ίδια διοργάνωση με ομάδες που χρωστούν 30 εκ ευρώ ( μετα απο αλλα τόσα σκόντο!!)

εμείς τουλάχιστον με τα προβλήματα μας στεκόμαστε..
εσείς με τις τεράστιες χορηγίες απο το δημόσιο και το 10πλάσιο μπάτζετ δες που βρίσκεστε..
να υπήρχε ίδια μεταχείρηση στις χορηγίες απο το δημόσιο και θα τα λέγαμε αν χρωστούσατε πουθενά..;)

ssonic
18-01-07, 14:47
Ρε alfisti πλάκα κάνεις; Αν δεν είναι ομάδα του δημοσίου ο ΠΑΟΚ ποιος είναι; Και όχι μόνο από διαφημίσεις αλλά και από περίεργες ρυθμίσεις κλπ κλπ :whistle:

alfisti
18-01-07, 15:33
ναι ρε κατεστημένο είναι ο ΠΑΟΚ..Θα σε παρακαλέσω να είσαι ποιο συγκεκριμένος..
ΟΡΙΣΜΟΣ : ρυθμίσεις χρεών = διακονισμός χρεών . Στην περίπτωση που δεν ξες τι σημαίνει...ΟΧΙ χάρισμα χρεών σαν την ΑΕΚ -ΟΣΦΠ
στον ΠΑΟΚ ποτέ έκανε χορηγία στην φανέλα το δημόσιο δίνοντας εκατομμύρια ευρώ..;

ssonic
18-01-07, 16:15
Καλά ξεχνάς τα χρέη σε μπάσκετ, σε ποδόσφαιρο, τις ρυθμίσεις Βενιζέλου, το σόου το καλοκαίρι με τις εγγυητικές που άνοιγε η Εθνική σαββατοκύριακο κλπ;

Το θέμα της διαφήμισης στη φανέλα είναι άλλο θέμα. Όλες οι ομάδες έχουν χορηγούς κρατικές εταιρείες με τον Α ή Β τρόπο. πχ πρόσφατα ο ΠΑΟΚ είχε την ΕΚΟ.

Στο ότι είναι επίσης ομάδες του δημοσίου αεκ-οσφπ με βρίσκεις σύμφωνο. Σε μία άλλη χώρα όμως, όλες αυτές οι ομάδες θα ήταν ήδη στην Δ' Εθνική.

alfisti
18-01-07, 16:42
έχουμε χρέη αυτό σημαίνει οτι μας χαριστήκαν; απλά γίνεται διακανονισμός και τα πληρώνει ο ΠΑΟΚ σε δόσεις.. ο ΠΑΟΚ αυτό που ζητάει είναι να διαγραφούν οι προσαυξήσεις (πρόστιμα, τόκοι) δεν ζητάμε να μας χαριστούν τα χρέη! αυτο πρέπει να καταλάβετε

καταρχήν η ΕΚΟ είναι ιδιωτική!ασε που 8 μήνες με το ζόρι ήταν χορηγός.. μόνο τον ΟΠΑΠ έχει στο πίσω μέρος της φανέλας όπως όλες οι ομάδες του πρωταθλήματος..

και το άλλο λέτε οτι είστε αδικημένοι..
αυτό το λέγατε για τον Απόλλων ,Πανίωνιο, Ξάνθη κτλ;;...

Gordito
18-01-07, 16:48
OXI ΡΕ ΠΑΟΚΙΑ να μιλατε εσεις για λεφτα.....:nono:
Με παραγοντες του κ@λου,με χρεη που κανεις δεν ξερει ποσα ειναι,με το Βενιζελο που ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ για τον ΠΑΟΚ.
Σα λαος ειστε ΣΚΑΡΤΟΣ-βριζετε το Σαλπιγγιδη που εφυγε με μεταγραφη για να παρετε λεφτα και ΔΕΝ εκανε προσφυγη.
Εχετε καταντησει Σωματειο Περιφερειακου Πρωταθληματος-ακου εκει καταληψη στα γραφεια της ΠΑΕ.
Βγαζετε γλωσσα με 2 καλπικα γκολ και εχετε και παραπονο κιολας.
Οι παιχτες σας τι μαθαινουν στην προπονηση? ΠΩΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ? Εκαναν τακλιν που παραπεμπουν σε ταινια του Μπρους Λι.
ΑΝΤΕ βρειτε κανα παραγοντα πρωτα εκει στη συμπρωτευουσα μηπως και σας ΣΩΣΕΙ απο τον υποβιβασμο γιατι μεχρι τωρα την εχουν πληρωσει κατι ομαδες σαν την Παναχαικη κτλ κτλ και ομαδες οπως ο ΠΑΟΚ-μονο και μονο επειδη εχει πολυ ΛΑΟ-την εχει γλυτωσει παμπολλες φορες.
Επρεπε να παιζετε με την ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ παρτε το χαμπαρι.
Να ειστε ευτυχισμενοι που ειστε στην Πρωτη Κατηγορια της χωρας.

ssonic
18-01-07, 16:54
έχουμε χρέη αυτό σημαίνει οτι μας χαριστήκαν; απλά γίνεται διακανονισμός και τα πληρώνει ο ΠΑΟΚ σε δόσεις.

Αφού δεν χαρίστηκαν χρέη, πως προέκυψε άραγε η "ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2004"; Τι έγινε η παλιά ΚΑΕ; :whistle:


ο ΠΑΟΚ αυτό που ζητάει είναι να διαγραφούν οι προσαυξήσεις (πρόστιμα, τόκοι) δεν ζητάμε να μας χαριστούν τα χρέη! αυτο πρέπει να καταλάβετε

Όταν διαγραφούν και για μένα τον ιδιώτη, με ευχαρίστηση να διαγραφούν για παοκ, αεκ, οσφπ, πας κλπ


καταρχήν η ΕΚΟ είναι ιδιωτική!ασε που 8 μήνες με το ζόρι ήταν χορηγός.. μόνο τον ΟΠΑΠ έχει στο πίσω μέρος της φανέλας όπως όλες οι ομάδες του πρωταθλήματος.

ΕΚΟ = ΕΚΟ-ΕΛΔΑ ΑΒΕΕ = Θυγατρική της ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ A.E. της οποίας ο πρόεδρος διορίζεται από την εκάστοτε κυβέρνηση


και το άλλο λέτε οτι είστε αδικημένοι..
αυτό το λέγατε για τον Απόλλων ,Πανίωνιο, Ξάνθη κτλ;;...

Είπα εγώ ότι δεν κατασπαράζουν οι "μεγάλοι" τους "μικρούς"; Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν έγιναν όργια οργίων εχθές ;)

alfisti
18-01-07, 19:30
Αφού δεν χαρίστηκαν χρέη, πως προέκυψε άραγε η "ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2004"; Τι έγινε η παλιά ΚΑΕ; :whistle:



Όταν διαγραφούν και για μένα τον ιδιώτη, με ευχαρίστηση να διαγραφούν για παοκ, αεκ, οσφπ, πας κλπ



ΕΚΟ = ΕΚΟ-ΕΛΔΑ ΑΒΕΕ = Θυγατρική της ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ A.E. της οποίας ο πρόεδρος διορίζεται από την εκάστοτε κυβέρνηση



Είπα εγώ ότι δεν κατασπαράζουν οι "μεγάλοι" τους "μικρούς"; Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν έγιναν όργια οργίων εχθές ;)

στο μπάσκετ έγινε οτι ζητάμε να γίνει σήμερα στο ποδόσφαιρο..
να σβηστούν οι προσαυξήσεις ( ήταν τα μισά απο τα χρωστούμενα)
λέγεται ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2004 γιατί τότε έγινε η νέα σύσταση της διοίκησης
το ίδιο έγινε και με την ΚΑΕ ΑΕΚ ,Άρη, Ηρακλή..

καλώς η κακώς δεν μπορεί να συγκριθεί ο ιδιώτης με μια ομάδα
απο την στιγμή που η κυβέρνηση βοήθησε στο παρελθόν άλλες ομάδες θα πρέπει να βοηθήσει και τώρα..άσε που δεν μιλάμε για ίδια βοήθεια αλλα τεσπα..

@ ADSLgr.com All rights reserved.