PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

EvilHawk
30-03-07, 12:32
Τα threads κλειδώνονται για μια εβδομάδα σαν ένδειξη πένθους και ταυτόχρονα διαμαρτυρίας για την τυφλή βία και τον χουλιγκανισμό ....

viardon
10-04-07, 14:56
Εγώ τουλάχιστον ούτε καν μπαίνω σε σελίδες απο συνδέσμους! Τι να διαβάσω εκεί? Μόνο προπαγάνδα κάνουν όλοι και εκμεταλλεύονται ένα μεγάλο μέρος των οπαδών!

Χριστός Ανέστη καταρχήν και ελπίζω να περάσατε όμορφα

Δυστυχώς με έπιασε το κλείδωμα των threads εξ'αιτίας των δυσάρεστων γεγονότων στην Αθήνα... γι'αυτό και απαντώ τώρα...

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι δέν είμαι, όπως πιστεύω θα χαρακτήριζες, συνδεσμίτης.
Μου αρέσει να πηγαίνω να βλέπω την ομάδα μου όποτε μπορώ (κυρίως απο οικονομικής άποψης) και θέλω πάντα να βλέπω ευχάριστη ατμόσφαιρα, πολύ κόσμο και καλό ποδόσφαιρο.

Εξήγησέ μου όμως πώς πιστεύεις οτι εκμεταλλεύονται των κόσμο και γιατί τους βάζεις όλους στο ίδιο καζάνι;Μήπως κατι τέτοιο συμβαίνει κατα τη γνώμη σου σε συνδέσμους της ομάδας σου;
Βλέπω αυτό που βγάζουν προς τα έξω... και κατα την γνώμη μου ειναι αγάπη για την ομάδα και προσπάθειες για κάτι καλύτερο (μιλάω πάντα αναφορικά με την ομάδα μου).
Οσο για αυτά που γράφουν στις σελίδες τους κάποια με βρίσκουν πολύ σύμφωνο άλλα λιγότερο άλλα καθόλου και άλλα ισως τα βρίσκω και υπερβολικά.
Πρέπει όμως κάποια πράγματα να τους τα αναγνωρίσω όπως την στήριξη στην ομάδα ΟΠΟΥ και να παίζει ακόμη και σε δύσκολες περιόδους όπως αυτη του υποβιβασμού.Πολλοί όμως έχουν μόνο απαιτήσεις απο την Χ ομάδα τους χωρίς να προσφέρουν το παραμικρό.
Θέλουν η ομάδα τους να βγεί UEFA EUROLEAGUE και του χρόνου γεροί να'μαστε... μπορεί να πάρουμε διαρκείας, μετοχές, να γίνουμε μέλη κτλ κτλ κτλ

Δυστυχώς έχουμε χάσει την εμπιστοσύνη μας απέναντι στο υγειές ποδόσφαιρο διοτί δεν υπάρχει πλέον... και ο κόσμος δεν εχει την οικονομική δυνατότητα να ρισκάρει .... θέλει πρώτα να δει αποτελεσματα και μετα θα παει γήπεδο και θα παρεί το διαρκείας του...

Συγκεκριμένα για τον ΑΡΗ και τον ΠΑΟΚ πιστεύω θα είχαν διαλυθεί προ πολλού αν δεν υπηρχαν οι σύνδεσμοι τους...

giwrgosth
10-04-07, 19:48
Συγκεκριμένα για τον ΑΡΗ και τον ΠΑΟΚ πιστεύω θα είχαν διαλυθεί προ πολλού αν δεν υπηρχαν οι σύνδεσμοι τους...
Εγώ γιατί πιστεύω πως αν δεν υπήρχαν οι σύνδεσμοι ο ΑΡΗΣ δεν θα έπεφτε Β' Εθνική?
Απλά γιατί πιστεύω ότι τον Κοντομηνά τον έκαναν οι συνδεσμίτες να τα παρατήσει και αυτοί ήταν που έφεραν στην ομάδα το άλλο το λαμόγιο, τον Αριανό από κούνια, που πούλησε, τσέπωσε, έφυγε. Αν δεν ήταν οι συνδεσμίτες που έκαναν πόλεμο στον Κοντομηνά δεν θα τα παρατούσε, τουλάχιστον δε θα άφηνε την ομάδα στο έλεος του Θεού και αυτό το λέω γιατί το ξέρω και όχι γιατί το φαντάζομαι.
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους.

viardon
11-04-07, 00:21
και αυτό το λέω γιατί το ξέρω και όχι γιατί το φαντάζομαι.

Δεν ήμουν μέσα στα πράγματα και δεν γνωριζα 100% τί εγινε το πώς και το γιατι.... (ζούσα εξωτερικό και το μικρόβιο να ασχολούμε με έπιασε αφότου γύρισα, οπότε ότι ειχα ακούσει ήταν απο στόμα σε στόμα)

Αν το τίμημα ήταν να πέσουμε Β για να καθαρίσουμε και να χτυπάμε
4αδα "καλώς" (πάντα μεσα σε " " )

Επίσης αρκετοί φίλοι μου παοκτσήδες.... είναι της άποψης να πέφτατε Δ κατηγορια και να καθαρίζατε... (δε με αφορα πάντως και δε θέλω να παει εκεί η κουβέντα) ;)

Αυτά προς το παρών ... ελπίζω όλα να πάνε καλα απο δω και πέρα και να μη χρειαστεί να κλείσουν πάλι τα threads...

Ραντεβού σε λίγες μέρες για την γνωστή καζούρα...... :p

alfisti
12-04-07, 23:46
Χρόνια Πολλά


Σκληραίνει η στάση της πολιτείας σχετικά με την διάθεση των εισιτηρίων στα ματς της Superleague και του ΕΣΑΚΕ. Συγκεκριμένα, από το Υφυπουργείο Αθλητισμού έγινε γνωστό ότι όσες ομάδες έχουν διαθέσει εισιτήρια στους οργανωμένους οπαδούς τους, πρέπει να εκδώσουν νέα, τα οποία θα διατεθούν από τα εκδοτήρια.

Παράλληλα, όσες ομάδες δεν θα συμμορφωθούν με την απόφαση αυτή, τότε είτε θα ανασταλεί η διεξαγωγή των αγώνων τους, είτε θα γίνουν κεκλεισμένων των θυρών.

Να σημειωθεί ότι η ΠΑΕ Αρης έχει ήδη χορηγήσει εισιτήρια στους συνδέσμους του για τον αγώνα κόντρα στον Εργοτέλη, ενώ το ίδιο έκανε και η ΚΑΕ για το ντέρμπι του Αρη με τον ΠΑΟΚ.

Η παραπάνω απόφαση ισχύει τόσο για τις ΠΑΕ, όσο και για τις ΚΑΕ, ενώ όσες δεν συμμορφωθούν θα υποστούν τις συνέπειες

sport.gr

viardon
13-04-07, 00:08
Συγκεκριμένα, από το Υφυπουργείο Αθλητισμού έγινε γνωστό..... ??????

Με ποιον τρόπο;; Μεσω των ΜΜΕ μήπως....; Δεν νομιζω κατι τετοιο να αποτελεί κάτι το επίσημο....

Το πάνε απο δω το πάνε απο κει θα μας το βγάλουν ξυνό το weekend και το περιμένουμε πως και πως

alfisti
17-04-07, 23:51
κερνάω soda σήμερα

Billis
18-04-07, 00:18
Προπονηθήκαμε και σήμερα... :twisted:

xabikos
18-04-07, 01:16
Ρε τους συμπολίτες. Αν δεν κάνω λάθος φέτος σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλλευ ένα χ μόνο τσίμπησαν στο Χαριλάου ε; Και είναι απο τις χειρότερες χρονιές για το σύλλογο εκτός απο το βόλλευ που γίνετε συστηματικά καλή δουλειά τα τελευταία χρόνια!!

alfisti
18-04-07, 02:09
xabiko κάνεις λάθος!
και στα Μαυροσκούφεια νικήσαν!:rofl:

xabikos
18-04-07, 02:16
Έχεις δίκαιο. Το ξέχασα!! ;)

Πάντως εγώ θα προτιμούσα να κερδίζαμε Μακεδονικό και Λάρισα και ας χάναμε σήμερα. Τώρα πρέπει να κερδίσουμε και τον Ολυμπιακό τελευταία αγωνιστική για να αποκαταστήσουμε την τάξη και να τους δώσουμε ξανά την 2η θέση!! :rofl:

viardon
18-04-07, 09:26
Καλημέρα ... Ποιός να το περίμενε ε;;;;
Μπράβο στον Βαγγέλη που έκανε πολύ καλή δουλεία (είχε και το χρόνο που χρειαζόταν .... αλλα ας μην επεκταθούμε εκεί......)
Οσο για την δεύτερη θεση.... εχουμε 2 μετρα και 2 σταθμά
1: Υποθέτω θέλετε να νικήσετε τον Ολυμπιακό εξαιτίας της γνωστής κόντρας.. ειτε ειναι Βορρα - Νοτου είτε ομάδων
2: Αν κερδίσετε (και εμείς σοβαρευτουμε στα επομενα παιχνίδια) θα εχετε βαλει το χεράκι σας να ξανα είμαστε 2η θέση..... Δηλ. θα εχετε βοηθήσει τον Αρη.......πράγμα που δεν το κόβω να γίνεται..... διοτι........ το αφηνω σε εσας το διοτι...

Ας περιμένουμε να δούμε την εικόνα του Παοκ με τον Ολυμπ.

Later...... ;)

nickaraxnos
18-04-07, 09:35
Καταρχήν συγχαρητήρια για τη νίκη. Εμείς το παιχνίδι το χάσαμε διότι δεν αντιμετωπίσαμε σωστά τα screen. Κάναμε πολλά λάθη που δεν καταγράφονται στην στατιστική και χάσαμε πολλά ριμπάουντ. Η διακοπή πράγματι μας έκανε κακό και φάνηκε πολύ έντονα στο πρώτο δεκάλεπτο που μετά απο μερικές καλές άμυνες δεν κρατήσαμε καλό ρυθμό. Απο εκεί και πέρα δεν έχει και πολύ σημασία αν θα βγούμε 2οι ή 3οι και αυτό διότι ο Ολυμπιακός έτσι και αλλιώς θα βγει 2ος στο τέλος. Το θέμα είναι να τερματίσουμε 3οι. Θα τερματίσουμε, άρα το μόνο που μένει είναι αυτή η ήττα να μην αφήσει κουσούρια στη σχέση των παικτών και του κόσμου

Billis
18-04-07, 10:52
Εγώ σαφώς και θέλω να κερδίσουμε τον Ολυμπιακό! Αν τώρα από αυτό ευνοηθεί ο Άρης, με γεια του και χαρά του. Ας παίζαμε και εμείς καλύτερα στα προηγούμενα παιχνίδια να κυνηγούσαμε μια ψηλότερη θέση στη βαθμολογία από ότι τώρα.

xabikos
18-04-07, 13:37
Εγώ σαφώς και θέλω να κερδίσουμε τον Ολυμπιακό! Αν τώρα από αυτό ευνοηθεί ο Άρης, με γεια του και χαρά του. Ας παίζαμε και εμείς καλύτερα στα προηγούμενα παιχνίδια να κυνηγούσαμε μια ψηλότερη θέση στη βαθμολογία από ότι τώρα.

Απόλυτα σωστός! Μακάρι να μπορέσουμε να πατήσουμε τους ολυμπιακούς τελευταία αγωνιστική και χαλάλι σας η δεύτερη θέση. ;)

viardon
18-04-07, 15:56
Μακάρι να μπορέσουμε να πατήσουμε τους ολυμπιακούς τελευταία αγωνιστική και χαλάλι σας η δεύτερη θέση.

Σαν να βλέπω φώς στον ορίζοντα..... λές να σταματήσουμε να τρωγόμαστε μεταξύ μας ;) ;)

alfisti
18-04-07, 20:48
μην ξεχνάμε την μεγάλη νίκη στο βόλεϋ με τον παο...

με αυτή την νίκη ΚΕΡΔΙΣΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ.
Παρασκευή 20 Απριλίου 2007, 17:30, PAOK Sports Arena.ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

minovg
23-04-07, 02:45
Η βαθμολογία αρχίζει να γίνεται φυσιολογική. Με 6ο ΟΦΗ και 7ο ΠΑΟΚ νομίζω ότι θα είναι πιο σωστή. Αντάξιο της μπάλας που παίχτηκε φέτος. Ο ΠΑΟΚ έχει το χειρότερο υλικό των τελευταίων ετών. Και παρόλα αυτά στέκεται πεμπτοέκτος. Μπράβο του.

Pichichi
29-04-07, 12:27
Τρελαμενος ΠΑΟΚΤΣΗΣ απο το ΚΙΛΚΙΣ!!!

Ασπρομαυρο Κιλκις!!

giwrgosth
30-04-07, 09:23
Για να καταλάβω, το Σάββατο οι ΠΑΟΚτζήδες θα βρίζουν τον Σαλπιγγίδη όταν θα χάνει γκολ??? :rofl:

Pichichi
30-04-07, 17:07
Στα @@ μας ο τελικος...εμεις μονο για την παρτη μας πηγαινουμε και βλεπουμε τον ΠΑΟΚ!!!!!!

xabikos
30-04-07, 19:46
Ένα πολύ καλό άρθρο για την κατάσταση στην ομάδα
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/151780.html

Δεν ξέρω αν είμαι πολύ απαισιόδοξος αλλά έτσι πως πάει το πράγμα μας βλέπω για Δ εθνική του χρόνου. :down::(

Pichichi
01-05-07, 12:52
Δε μασαμε ρε!ΠΑΟΚ εισαι!

minovg
01-05-07, 13:31
Δε μασαμε ρε!ΠΑΟΚ εισαι!
Aυτό είναι δικιά μας έκφραση. :down: :p Κι εξάλλου τι πάοκ; Την πλάτη μας βλέπετε και στο μπάσκετ και στη μπάλα.

sakis_the_fraud
01-05-07, 14:17
@minovg

σε νικησα στο μπασκετ...

σε νικησα στην μπαλα...

σε νικησα στο βολει...

πρεπει να σε νικησω και στο ping pong για να παραδεχτεις οτι εχω καλυτερη ομαδα?

ημαρτον πια εσεις τα σκουλικια...

minovg
01-05-07, 14:56
@minovg

σε νικησα στο μπασκετ...

σε νικησα στην μπαλα...

σε νικησα στο βολει...

πρεπει να σε νικησω και στο ping pong για να παραδεχτεις οτι εχω καλυτερη ομαδα?

ημαρτον πια εσεις τα σκουλικια...
Αυτό ακριβώς δες. Με νίκησες δυο φορές στο μπάσκετ και παρόλα αυτά πάλι από κάτω μου με 6 νίκες διαφορά είσαι. Πού πας με Όστοιτς και Αγαδάκο; Και για να μη πούμε για τον «υπέροχο λαό του πάοκ» που γεμίζει το παλατάκι με 300 μαξ φιλάθλους.

Στη μπάλα κι εκεί τα ίδια. Στα εισιτήρια πάλι από κάτω μου είσαι. Εσύ που λες ότι έχεις περισσότερο κόσμο, είσαι 5ος στα εισιτήρια, ενώ εγώ 4ος. Όσο για την ποιότητα των ποδοσφαιριστών και της ομάδας γενικότερα δε νομίζω ότι συγκρίνεται ο πάοκ με τον Άρη. Έτη φωτός μπροστά. Τώρα που θα σου φύγει κι ο Μίετσελ... Εκεί να δούμε πανηγύρια. Πάρε το Χ με τον ΟΦΗ στην Τούμπα, παρακάλα να χάσει ο νιόνιος, παρακάλα να πάρει ο βάζελος το κύπελλο (σήκωσε και κανά πανό στο Βόλο, άλλωστε τα ξέρεις καλά αυτά :whistle: ) και άσε με εμένα. Εγώ θα πίνω το φραπεδάκι μου στο Χαριλάου χαλλλλλλαρός και θα παίξω με Στρατηλάτη βασικό τερματοφύλακα και τη δεύτερη (νεανική μου) ομάδα. :cool:

Pichichi
01-05-07, 19:34
Aυτό είναι δικιά μας έκφραση. :down: :p Κι εξάλλου τι πάοκ; Την πλάτη μας βλέπετε και στο μπάσκετ και στη μπάλα.οχι σιγα μην ειναι και του μπαμπη...χαχαχαχαχχα...το 80 % των συνθηματων που ειχαμε βγαλει δεκαετια 80 τα λενε ακομα ολοι...οταν ο Λαος του ΠΑΟΚ μεγαλουργουσε εσυ δεν ηξερες τι σημαινει η εκδρομη...

Τα γηπεδα μας τα τελευταια χρονια δεν τα γεμιζουμε γιατι υπαρχουν σημαντικοι λογοι...εσυ που εισαι ολα ωραια και καλα νομιζεις οτι τα γεμιζεις?
Ο χειροτερος ΠΑΟΚ της τελευταιας δεκαετιας ειναι εκτος και ο καλυτερος Αρης ολης της ιστοριας του ειναι τεταρτος..εδω βλεπεις την διαφορα που εχουμε ως ονοματα στην Ελλαδα...

και τον κοσμο σας τον ειδαμε...στο Κιλκις ανυπαρκτοι ειστε:rofl: :twisted:

viardon
01-05-07, 22:54
@ @ τι βλεπουν τα ματακια σας @ @ ????? :hmm: :hmm: :hmm: :rofl: :rofl: :rofl:

minovg
02-05-07, 00:08
οχι σιγα μην ειναι και του μπαμπη...χαχαχαχαχχα...το 80 % των συνθηματων που ειχαμε βγαλει δεκαετια 80 τα λενε ακομα ολοι...οταν ο Λαος του ΠΑΟΚ μεγαλουργουσε εσυ δεν ηξερες τι σημαινει η εκδρομη...

Τα γηπεδα μας τα τελευταια χρονια δεν τα γεμιζουμε γιατι υπαρχουν σημαντικοι λογοι...εσυ που εισαι ολα ωραια και καλα νομιζεις οτι τα γεμιζεις?
Ο χειροτερος ΠΑΟΚ της τελευταιας δεκαετιας ειναι εκτος και ο καλυτερος Αρης ολης της ιστοριας του ειναι τεταρτος..εδω βλεπεις την διαφορα που εχουμε ως ονοματα στην Ελλαδα...

και τον κοσμο σας τον ειδαμε...στο Κιλκις ανυπαρκτοι ειστε:rofl: :twisted:
Πολύ Τρέγια ακούς φίλε... :rolleyes:

Τουλάχιστον για τα συνθήματα δε μπορείς να πεις κουβέντα. Ο ΑΡΗΣ είναι αυτός που έχει την πρωτοπορία.

Στις δε εκδρομές τι να μας πείτε ρε παιδιά εσείς οι παοκτσήδες; Πότε πήγατε εξωτερικό; Ποιες είναι οι μεγάλες σας εκδρομές;

Εξάλλου εξωτερικό με κονβόι από DATSUN Δενδροποτάμου δε λέει, έτσι δεν είναι; :cool: :lol: :lol:

nrg_polini
02-05-07, 00:10
οχι σιγα μην ειναι και του μπαμπη...χαχαχαχαχχα...το 80 % των συνθηματων που ειχαμε βγαλει δεκαετια 80 τα λενε ακομα ολοι...οταν ο Λαος του ΠΑΟΚ μεγαλουργουσε εσυ δεν ηξερες τι σημαινει η εκδρομη...

Τα γηπεδα μας τα τελευταια χρονια δεν τα γεμιζουμε γιατι υπαρχουν σημαντικοι λογοι...εσυ που εισαι ολα ωραια και καλα νομιζεις οτι τα γεμιζεις?
Ο χειροτερος ΠΑΟΚ της τελευταιας δεκαετιας ειναι εκτος και ο καλυτερος Αρης ολης της ιστοριας του ειναι τεταρτος..εδω βλεπεις την διαφορα που εχουμε ως ονοματα στην Ελλαδα...

και τον κοσμο σας τον ειδαμε...στο Κιλκις ανυπαρκτοι ειστε:rofl: :twisted:

Ναι γεια σας, ο κυριος Τρεγιας; :rofl:
Και να απαντησω σαν σωστος drooling: Πηγες πολλες φορες ψηλοτερα απο 4-5-6ος; Γιατι παντα εκει σε θυμαμαι ;)

Αντε να παρει και μια επαρχιακη ομαδα το κυπελλακι φετος ! :)

Pichichi
02-05-07, 02:17
Αφηστε τα αυτα....η πολυ προπαγανδα σας εχει φουσκωσει τα παλια...εμεις οταν καναμε καταληψεις στο καραισκακη εσεις πηγαινατε εκδρομη στο καλοχωρι με τους Λυκους...χαχαχαχαχα...εμεις οταν ειχαμε 20 χρονια ενεργητικο σαν οργανωμενος κοσμος με συνθηματα,εκδρομες κτλ κτλ εσυ τοτε γεννιοσουν...χαχαχαχαχα...ακουσαμε να μιλαει για εξωτερικο αριανος...χεχεχεχεχε...ρε ειστε ελεος...οποτε γουσταρετε σας δειχνω και φωτος...για πειτε μας ποσους συνδεσμους εχετε στο εξωτερικο?ευρωπη-ασια-αμερικι-αφρικη-αυστραλια?....

Για μενα το 4-5-6 ειναι κατρακυλα της ομαδας...για σενα ειναι το ταβανι...χοχοχοχο....
εγω παλι θυμαμαι την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ομαδα του αρεως και της συνοικιας Χαριλαου να εχει πεσει στην Β εθνικη ΔΥΟ φορες!!....:whistle:

Ποιος ειναι ο Τρεγιας?:rofl:

opimis
02-05-07, 02:40
Ειλικρινά απορώ στο τρυπάκι που μπαίνετε οι Αρειανοί και μάλιστα στο συγκεκριμένο νήμα! :nono:
Ασχολείστε με τον κάθε πικραμένο, που δεν ξέρει τι τον ξημερώνει αύριο; :hmm:

Αρειανοί; Ασχοληθείτε με τα καλύτερα που έρχονται για την ομάδα μας και… ξεκολλάτε! :twisted:

minovg
02-05-07, 02:53
Ειλικρινά απορώ στο τρυπάκι που μπαίνετε οι Αρειανοί και μάλιστα στο συγκεκριμένο νήμα! :nono:
Ασχολείστε με τον κάθε πικραμένο, που δεν ξέρει τι τον ξημερώνει αύριο; :hmm:

Αρειανοί; Ασχοληθείτε με τα καλύτερα που έρχονται για την ομάδα μας και… ξεκολλάτε! :twisted:
Καζούρα να γίνεται ρε συ Όπιμις. http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/magkas.gif

Billis
02-05-07, 16:26
Καζούρα να γίνεται ρε συ Όπιμις. http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/magkas.gif

Και από τέτοια έχετε φάει μπόλικη τα τελευταία (και όχι μόνο) χρόνια. Μια χρονιά σας πήγε καλά και εσάς, ξεδώστε όσο προλαβαίνετε.

minovg
02-05-07, 16:30
Και από τέτοια έχετε φάει μπόλικη τα τελευταία (και όχι μόνο) χρόνια. Μια χρονιά σας πήγε καλά και εσάς, ξεδώστε όσο προλαβαίνετε.
Δεν είναι μόνο για φέτος. Είναι και η προοπτική για τις επόμενες χρονιές. Κανείς δε πιστεύει ότι θα πρόκειται για φωτοβολίδα η φετεινή πορεία του Άρη σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Αντιθέτως το δικό σας μέλλον κρύβει απαισιοδοξία. Μηδέν υλικό, μηδέν χρήματα, προπονητής μέτριος, ανύπαρκτη διοίκηση... Πώς προδιαγράφεται η επόμενη σεζόν για σας και πώς για εμάς;

Από την κιτρινόμαυρη Καλαμαριά και βγήκες παοκτσής; :hmm:

Pichichi
02-05-07, 17:42
Χαχα ναι ολα κιτρινομαυρα ειναι...και το Κιλκις κιτρινομαυρο ειναι:whistle: :rofl:

alfisti
02-05-07, 20:54
αφήστε τα καναρίνια τα κελαηδάνε ρε σεις!
ακόμα πίνουν σαμπάνιες για την έξοδο στο uefa ..
τι να πεις ..θα παίξουν σαν τον ατρόμητα με καμια σεβίλη κ θα στρώσουν όμως..


Φιλικό παιχνίδι «κεκλεισμένων των θυρών» θα δώσει το Σάββατο (18:00) στο Αλεξάνδρειο ο ΠΑΟΚ με αντίπαλο τον Άρη, στο πλαίσιο της προετοιμασίας των δυο ομάδων για τα πλέι οφ που ακολουθούν.

nrg_polini
02-05-07, 21:35
αφήστε τα καναρίνια τα κελαηδάνε ρε σεις!
ακόμα πίνουν σαμπάνιες για την έξοδο στο uefa ..
τι να πεις ..θα παίξουν σαν τον ατρόμητα με καμια σεβίλη κ θα στρώσουν όμως..

Α οχι σε παρακαλω...οι σαμπανιες ειναι αλλων :whistle:

Pichichi
02-05-07, 22:12
Θυμησου Φοιρο:whistle:

xabikos
03-05-07, 00:06
Α οχι σε παρακαλω...οι σαμπανιες ειναι αλλων :whistle:

Ρε nrg τι δουλειά έχεις εδώ;; Γράφε σε παρακαλώ στο δικό σας thread!! :p:p Άντε γιατί θα τα πάρω και θα σε χώσω άσχημα το Σ\Κ!! :twisted::twisted:

Billis
03-05-07, 01:18
Από την κιτρινόμαυρη Καλαμαριά και βγήκες παοκτσής; :hmm:


Κιτρινόμαυρη Καλαμαριά ; ! Μπουάχαχαχαχαχα !!!!

Κοκκινόμαυρη ναι, ασπρόμαυρη ναι, αλλά το μόνο πράγμα που είναι κιτρινόμαυρο εδώ είναι η Μάγια η μέλισσα και οι φίλες της.

Όσο για τα σχόλια περί κακού υλικού, μέτριου προπονητή κλπ δείχνουν από την πλευρά σας αδυναμία αντίληψης της κατάστασης. Το μόνο που ισχύει, δυστυχώς, είναι ότι μας λείπουν τα φράγκα. Αυτό είναι και η πηγή όλων των προβλημάτων.

alfisti
11-05-07, 01:01
συγχαρητήρια στα αδέρφια κ συμπολίτες μας τους ΗΡΑκληδείς για την κατάκτηση του πρωταθλήματος στο βόλεϋ (3-1 νίκες τον βάζελο)!:clap:
η ατμόσφαιρα ήταν καταπληκτική απο οτι κατάλαβα..:oneup:

xabikos
14-05-07, 23:55
Νομίζω πως εδώ πλέον είναι όλη η αλήθεια για την ομάδα μας. :(

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/153508.html

DOU
15-05-07, 02:29
Ρε μην μασατε εκει στο παοκ η ομαδα θα βρει το δρομο της, η ρυθμιση για τα χρεη θα γινει, αυτο
ειναι θεμα χρονου(εντολη κωστακη καραμανλη..) και απλα ειναι λογω γραφειοκρατιας και διαδικαστικα που καθυστερει. Υπαρχουν υποψηφιοι επενδυτες απλα ολοι περιμενουν τη ρυθμιση, το θεμα ειναι να μην "βολευτει" ο παοκ ξανα με μια μεσοβεζικη ετοιμη λυση επενδυτου απο την κυβερνηση ο οποιος θα ειναι "φυτευτος". Για να ερθει καποιος επενδυτης-επιχειρηματιας-εφοπλιστης και να ασχοληθει με τον παοκ αυτο προυποθετει και αλλα πραγματα..., οπως πχ. η εξαγορα του παοκ να συvδιαστει με την αναληψη καποιων μεγαλων εργων απο την κυβερνηση προς τον υποψηφιο επενδυτη κυριως στη θεσσ/νικη και η αξιοπoiηση της κατασκευης ενος νεου γηπεδου. :whistle: :hmm:

Ο κοσμος απο την αλλη εχει κουραστει, τη μια ακουει για λαικες βασεις, την αλλη για αγγελοπουλους, κοπελουζους κλπ. Και σαν να μην εφταναν αυτα εχει και τα ραδιοφωνα της πολης με ορισμενους δημοσιογραφους-οπαδους που απλα κανουν κακο και κυριως οι διευθυνταδες για το ποιος θα πρωτοβγαλει τη δηθεν "μεγαλη" ειδηση για τον παοκ.(θυμαστε τι γινοτανε οταν υπηρχε στην επικαιροτητα το θεμα του αγγελοπουλου). :worthy: :worthy:

Το ποιο σωστο για μενα αυτη τη στιγμη θα ηταν να γινουν ολα αυτα που πρεπει με τη ρυθμιση των χρεων, να μπει μπροσταρης ο ζαγορακης με καποιους επιχειρηματιες απο πισω που θα βαλουν αρκετα λεφτα στην αρχη για να μπουν τα πραγματα σε μια σειρα, παραλληλα να στηρηξει ο κοσμος με τα εισητηρια διαρκειας εχοντας τουλαχιστον ως min τα 14-15.000 το χρονο, να εφαρμοσουν για 1 3ετια το λιγοτερο μια οικονομικη πολιτικη τετοια ωστε να εξοικονομουνται χρηματα απο αχρηστες και ακριβες μεταγγραφες αμφιβολου ποιοτητας πχ. ιντιο, η κατι αλλους βραζιλιανους της πλακας και να στηριχτει σε νεα δικα του παιδια με την καταλληλη προσθηκη και καποιων εμπειρων.:hmm: Ετσι οταν η ομαδα θα εξυγιανθει αν οχι 100% αλλα σε μεγαλο ποσοστο τοτε θα ειναι και η καταλληλη στιγμη να αναζητησει ο ζαγορ με τους υπολοιπους που θα εχει να το στηρηζουν εναν πραγματικα μεγαλο και "αξιοπιστο" επενδυτη για να ξεκινησει το χτισημο μιας μεγαλης ομαδας.Φυσικα ολα αυτα απαιτουν υπομονη(ποση ακομα απο τον παοκτση..??) και αφοσιωση στην ομαδα, βεβαια στην θεωρεια ακουγονται ωραια αυτα, αλλα τεσπα κατι πρεπει να γινει στηνν τελικη.:mad:

Δλδ μην περιμενετε με λιγα λογια τον μανα εξ ουρανου επενδυτη που σε 1 χρονο θα κανει μεταγραφες επιπεδου τσαμπιονς λιγκ, οπου η ομαδα θα χτυπαει 1-2 θεση και τετοια.Οχι, ο οπαδος του παοκ θα πρεπει να ειναι συνειδητοποιημενος και να μην ζηταει/απαιτει πραγματα υπερβολικα .;)
Αν και δεν ειμαι φιλαθλος του παοκ εγω ετσι την καταλαβαινω τη δουλεια.:respekt: Και μια επισημανση τελευταια, μην πιστευετε ρε τι λενε τα ραδια της πολης κι αυτοι εξυπηρετουν τα δικα τους συμφεροντα.:down:

xabikos
14-06-07, 00:29
Πλέον είναι και επίσημο. Ο Ζαγοράκης αναλαμβάνει τις τύχες τις ομάδες μας. Πως βλέπετε αυτή την κίνηση;
Προσωπικά νομίζω πως είναι ο μόνος που μπορεί να βοηθήσει την ομάδα, αρκεί να τον βοηθήσουμε όλοι, πράγμα που είναι πολύ δύσκολο!!

DOU
14-06-07, 00:53
Βρε καλως τα παιδια, τι εγινε τωρα ξυπνησε το thread, τοσο καιρο που ησασταν?:p Μην υπερενθουσιαζεστε τοσο πολυ, γιατι τελευταια ακουω διαφορα(θα γινουμε τσελσι με αρχηγο το τεο, θα παρουμε πρωταθλημα, θα..25.000 διαρκειας κλπ). Απλα στηριξτε με πραξεις το ζαγορακη, τωρα αρχιζουν τα δυσκολα, μην εχετε δλδ την εντυπωση οτι επειδη ο ζαγορακης πηρε τον παοκ την επομενη μερα ολα θα λυθουν δια μαγειας. Χρειαζεται υπομονη και με σταθερα/σωστα βηματα θα βγει η ομαδα απο το αδιεξοδο.:whistle:

maxcp
14-06-07, 01:17
τι θα γινει με αυτη την Θεσσαλονικη και την ΑΕΚ-ΓΑΒΡΟ ρε παιδια?
εμεις θα σας πληρώνουμε συνεχεια τα @#!#!???
ΠΟΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα σας χαριζουν?δεν ειδατε με τον μπασκετικο ΜΠΑΟΚ?
σας χαρισαν ολα τα χρεη,σας δώρισαν γήπεδο ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΩΣΤΑΤΕ καποια δεκαδες εκατομμ ευρΩ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΥΣ!

DOU
14-06-07, 01:21
τι θα γινει με αυτη την Θεσσαλονικη και την ΑΕΚ-ΓΑΒΡΟ ρε παιδια?
εμεις θα σας πληρώνουμε συνεχεια τα @#!#!???
ΠΟΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα σας χαριζουν?δεν ειδατε με τον μπασκετικο ΜΠΑΟΚ?
σας χαρισαν ολα τα χρεη,σας δώρισαν γήπεδο ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΩΣΤΑΤΕ καποια δεκαδες εκατομμ ευρΩ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΥΣ!

Για πες μας τι ομαδα εισαι...:whistle:

NiKapa
14-06-07, 01:21
τι θα γινει με αυτη την Θεσσαλονικη και την ΑΕΚ-ΓΑΒΡΟ ρε παιδια?
εμεις θα σας πληρώνουμε συνεχεια τα @#!#!???
ΠΟΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα σας χαριζουν?δεν ειδατε με τον μπασκετικο ΜΠΑΟΚ?
σας χαρισαν ολα τα χρεη,σας δώρισαν γήπεδο ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΩΣΤΑΤΕ καποια δεκαδες εκατομμ ευρΩ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΥΣ!

μα φιλε maxcp...τους πληρωνετε συνεχως...απο συνηθεια πλεον...δηλ τα αποτελεσματα πως ερχονται...οοεο...:worthy:
Ειρηνη ημιν...

maxcp
14-06-07, 02:10
παναθηναικος ειμαι..
η ομαδα που ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ουτε της εχουν χαρίσει τπτ..
και μην πειτε τπτ για το γηπεδο γιατι αυτο θα το πληρωσει ο ΔΗΜΟΤΗΣ της Αθήνας και απλα θα το νοικιαζει ο ΠΑΟ,καθως θα ανηκει στον ΔΗΜΟ...
λοιπον τι λέτε?
ΠΟΣΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ο Βενιζελος?
ποσα θα σας χαρισσουν και τώρα?
καθε φορα την ιδια δουλεια θα εχουμε με τους 'μακεδονες που τους κυνηγαει η κακουργα Αθήνα' ??

@ ADSLgr.com All rights reserved.