PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

opimis
19-06-07, 02:07
Τι λετε ρεεεεεε??

Η Καλαμαρια δεν μας συμπαθει???ΕΛΕΟΣ!!!!

Αν ειναι προσφυγας απο την Βορεια Ελλαδα ειδικοτερα αλλα και απο ολη την Ελλαδα γενικοτερα πρεπει να γινει ΠΑΟΚ..και οχι αλλης ομαδας που τον βριζουνε απο πανω!!!!!με κατι περιεργα συνθηματα,τα ξερουμε ολοι...το κακο ειναι οτι και σεις λετε τετοια συνθηματα!!!Ακομα και οι Αριανοι!!!

45 χιλιαδες παλια ποιος μαζευε??Απο παλια ο ΠΑΟΚ ειχε τεραστια απηχηση!!!!


Ο Π.Α.Ο.Κ. ειναι κοινωνικο φαινομενο!!!Γενναει οπαδους απο τους οπαδους τους!!!

Εσύ είσαι θύμα της προπαγάνδας. Σου λένε «Πολίτης» και ψάχνεσαι; Και δεν είναι κακό ότι δεν γνωρίζεις, το κακό είναι ότι μασάς, μασημένη τροφή!

Έλεος η όχι, είναι γεγονός ότι δεν σας συμπαθούν οι απολλωνιστές και ο κυριότερος λόγος είναι η προπαγάνδα που κάνει η ομάδα σου στο θέμα της προσφυγιάς – πόντιοι. Έχω κολλητό φίλο μεγαλωμένος απολλωνιστής και ενεργός οπαδός μέχρι και τώρα. Αυτό που σου λέω, δεν είναι κάτι που βγάζω από το μυαλό μου, είναι αυτό που μου λένε ο φίλος μου κι ο πατέρας του (αν και 75 χρονών, είναι ενεργός οπαδός κάτοχος διαρκείας και μέλος του ερασιτέχνη Απόλλωνα).

Θυμάμαι ότι όταν οι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές του παοκ, ήθελαν να βάλουν θέμα έκθεσης στα σχολεία «ΠΑΟΚ παιχνίδι μπάλας» με υποσημείωση «Κωνσταντινούπολη-προσφυγιά-Θεσσαλονίκη» (προαιρετικά για τους μαθητές και εκτός σχολικής ώρας), είχαν φρικάρει οι δυο τους, που δεν αντέδρασε άμεσα ο Απόλλωνας και αντί γι αυτούς το έκανε ο Άρης, που όπως λένε, δεν είχε κανέναν λόγο να το κάνει, εννοώντας ότι δεν είναι ομάδα προσφύγων όπως αυτή.

Εδώ να σκεφτείς ότι και μένα ο πατέρας του με κράζει συχνά πυκνά, που είμαι πόντιος και Αρειανός και για να τον τσιτώσω ακόμα περισσότερο του λέω ότι θα μπορούσα να είμαι και παοκ …εκεί να δεις λύρες που βαράνε! :band: (Άσχετη η μπάντα, αλλά αφού δεν έχετε λύρα, διάλεξα αυτό)

Τέλος πάντων, το τραβήξαμε λιγάκι μακριά το θέμα. Αρκούμε σε αυτό που είπαν δυο άτομα παοκτζήδες Billis και xabikos. Αν η πρόταση που σου υπογραμμίζω, δεν είναι αποτέλεσμα προπαγάνδας, τότε απλά συζητάμε άδικα. Διάβασε όμως λιγάκι τι έγραψαν οι δυο συνοπαδοί σου, μεγαλύτεροι σου είναι, κάτι περισσότερο θα γνωρίζουν.

xabikos
19-06-07, 02:28
opimis επειδή βλέπω ότι χρησιμοποιείς την λέξη προπαγάνδα δεν μπορείς να παραγνωρίσεις το γεγονός ότι και από μεριά της ομάδας σου γίνεται το ίδιο πράγμα. ;) Τώρα το ποιος κάνει την πιο καλή και πιο μεγάλη δε νομίζω να έχει και τόσο σημασία. Το θέμα είναι όλοι μας κάποια στιγμή να μπορέσουμε να δούμε τα πράγματα χωρίς τα οπαδικά γυαλιά. :oneup:

Pichichi
19-06-07, 15:20
Τεσπα εχουμε διαφορετικες αποψεις...δεν πειραζει το προσπερναμε...

ΤΕΟ ΠΡΟΧΩΡΑ ΕΜΕΙΣ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ!!!!


ΝΑΙ ΡΕ!!!!!!Π.Α.Ο.Κ.!!!!!!!!!

opimis
19-06-07, 15:46
...Το θέμα είναι όλοι μας κάποια στιγμή να μπορέσουμε να δούμε τα πράγματα χωρίς τα οπαδικά γυαλιά. :oneup:

Καθαρός ανταγωνισμός απ όλες τις ομάδες της πόλης, θα το έλεγα εγώ. ;)

alfisti
25-06-07, 01:51
Κι εγώ από πάνω είμαι φίλε. Από τα κιτρινόμαυρα Γιαννιτσά. :cool:

:rofl::rofl::rofl::rofl:


παιδιά με τα διαρκείας πως τα βλέπετε;
θα περάσουμε τα 10.000 άνετα πιστεύω..

alfisti
25-06-07, 01:57
Το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ:

1 ΞΑΝΘΗ ΠΑΟK
2 ΠΑΟK ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΟK
4 ΠΑΟK ΟΦΗ
5 ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ
6 ΠΑΟΚ AΠΟΛΛΩΝ Κ.
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ
8 ΠΑΟK ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
9 ΠΑΟK ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. ΠΑΟK
11 ΠΑΟK ΒΕΡΟΙΑ
12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΟK
13 ΠΑΟΚ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
14 ΑΕΚ ΠΑΟK
15 ΠΑΟK ΛΑΡΙΣΑ

opimis
25-06-07, 02:07
Και αφού έβαλες το πρόγραμμα σας, πως το βλέπεις φέτος;

alfisti
25-06-07, 17:11
παρατηρώ οτι τα δύσκολα ματς είναι μέχρι την 7η αγωνιστική και έχουμε και ένα την 14η..
πιστεύω καλό είναι που είναι αρχή τα ντέρμπυ για να είμαστε ξεκούραστοι .
τώρα δεν ξέρω κατα πόσο η ομάδα θα είναι έτοιμη αφου (3/4 επιθετικούς έφυγαν -θα φύγουν και θα έρθουν καινούργιοι)
να δούμε..

700 διαρκείας φύγαν σήμερα

xabikos
28-06-07, 21:22
Είναι απίστευτο πάντως το τι κομπίνες έχουν γίνει στην ομάδα μας. Είναι αδιανόητο να λείπουν 10 επιταγές και να μην μπορεί κανείς να ξέρει ποιος τις έχει και τι αφορούν. Προσωπικά με έχει κερδίσει η διοίκηση με την μέχρι τώρα στρατηγική της. Λένε ότι θέλουν πλήρη διαφάνεια και όσο καταλαβαίνω την τηρούν. Όσο για τους Παοκτσήδες Βεζυρτζή και Οικονομίδη καλύτερα να μην μιλήσω. Δηλαδή τόσο καιρό δεν μπορούσαν να κάνουν και αυτοί έναν διαχειριστικό έλεγχο; Καλύτερα να μην έρθουν από του χρόνου προς Τούμπα!! :down::down:

Pichichi
04-07-07, 18:01
Λαμογια ειναι ολοι τους!!!Φερτε πισω τα κλεμμενα!!!

alfisti
04-07-07, 20:36
Ο Βασίλης Λάκης θα αγωνίζεται στον ΠΑΟΚ, αλλά έδωσε το παρών στην πρώτη προπόνηση της πρώην ομάδας του, της ΑΕΚ. Χειροκροτήθηκε από τους οπαδούς, οι οποίοι του έλεγαν: "Μην μας βάλεις γκολ":rofl::lol:

DOU
04-07-07, 21:09
Ο Βασίλης Λάκης θα αγωνίζεται στον ΠΑΟΚ, αλλά έδωσε το παρών στην πρώτη προπόνηση της πρώην ομάδας του, της ΑΕΚ. Χειροκροτήθηκε από τους οπαδούς, οι οποίοι του έλεγαν: "Μην μας βάλεις γκολ":rofl::lol:

Αυτο που ξερει να κανει καλυτερα απο καθε αλλον! Δλδ να μη βαζει γκολ... :lol:

alfisti
04-07-07, 21:49
για να το φωνάζετε στην προπόνηση της ΑΕΚ κάτι θα ξέρετε..

xabikos
05-07-07, 19:27
Καλά τώρα που έκλεισε και ο Βρύζας πρώτος σκόρερ ο Φερνάντεζ θα βγει!!! :rofl::rofl:

DOU
05-07-07, 20:11
Βγαινουν ορισμενοι παοκτζηδες στα ραδιοφωνα και μιλανε για πρωταθλημα, οτι το πιστευουν κ ξερω θα κανουμε 20.000 διαρκειας(οταν σε ολη την ιστορια του ο παοκ δεν εχει ξεπερασει τις 10.000, δεν αμφιβαλω οτι μπορει ο κοσμος του παοκ να κανει κ 20 κ 30..), θα τους διαλυσουμε ολους, ποιος οσφπ,ποιο αεκακι , ποιος βαζελος, ποιος αρης κλπ, εχοντας φυσικα συμμαχους τους γνωστους αβανταδορους στα ραδια(συγκεκριμενοι δημοσιογραφοι) που ενθουσιαζουν το κοσμο περισσοτερο απο οσο θα επρεπε...:down:

Δεν ειναι κακο να ειμαστε κ λιγο ρεαλιστες, ελατε ρε παιδια εδω κ 15 χρονια ακουμε συνεχεια απο τους φιλους μας τους παοκτζηδες οτι ο παοκ καθε χρονο παει για πρωταθλημα...ελεος.:whistle:
Αντιληφθειτε λιγο πως εχει η κατασταση και μην πετατε...στα συννεφα.

Billis
06-07-07, 00:55
Κανένας ΠΑΟΚτσής που έχει πέντε δράμια μυαλό στην κούτρα του δεν περιμένει πρωταθλήματα και ντζάμμπιονζ λινκ στο άμεσο μέλλον. Πρώτα θα έρθει η τακτοποίηση της ΠΑΕ και της ομάδας και τα υπόλοιπα εύχομαι να ακολουθήσουν από μόνα τους.

xabikos
06-07-07, 01:13
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Billis!

Τα "φυτά" που περιγράφεις DOU υπάρχουν σε όλες τις ομάδες δυστυχώς. ;)

viardon
06-07-07, 01:34
Κανένας ΠΑΟΚτσής που έχει πέντε δράμια μυαλό:rofl::rofl:

:p Ε και λιγο πειραγμα δεν πειραζει...... ετσι ?

minovg
22-07-07, 18:55
Τι έγινε παλικάρια; Τα μάθατε τα νέα; Σήμερα ο πάοκ έδωσε φιλικό με την Μπραουνσβαιγκ (ομάδα Γ'Εθνικής) και το ματς έληξε 7-0!! Ο πάοκ έπαιξε σχεδόν πλήρης αφού έλειπαν μόνο ο παιχταράς Λάκης, ο Ουντέζε και ένας Σαλμόν.

Θα μου επιτρέψετε εμένα.
http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gifhttp://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gifhttp://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gif

DOU
22-07-07, 20:24
Θα μου επιτρέψετε εμένα.
http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/lol2.gif http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gifhttp://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gifhttp://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/haha.gif


Αλλαξε το αφεντικο της πολης χωρις να το παρουν χαμπαρι...:rofl:

viardon
22-07-07, 22:14
Βαριά η φανέλα.... είχε και υγρασία στην Γερμανία.... ανεμενόμενο :rofl:

ΥΓ. Βλέπω και εγώ νέο μήνυμα σε αυτό το thread και λέω τόσος πανικός με ζαγορ γίνεται τον τελευταίο καιρό και τώρα κάποιος χριστιανός :rofl: (γκου χου γκου χου) το σχολιάσε; Για να μπω να δώ τί λενε.................. :rofl::rofl::rofl:

NiKapa
22-07-07, 22:44
Περαν της πλακας...αυτο που ξερω και θυμαμαι τοοσα χρονια ειναι....οτι οποιος παιζει καλη μπαλλα τον Ιουλιο ...πατωνει τον χειμωνα...;)

minovg
23-07-07, 03:02
Δε ξέρω για την ομάδα του πάοκ, αλλά τη δικιά μας την ομάδα μη την φοβάσαι. Έχει αποδεδειγμένα ποιότητα στο υλικό της. Το 40% των δυνατοτήτων τους να δείξουν το έχουμε το ΟΥΕΦΑ. Σκοπός είναι το παραπάνω. :cool:

Για τον συμπολίτη απλά να πω περαστικά τους. 7νησα θα τη βγάλουν φέτος πίνοντας 7UP και ακούγοντας 7 τραγούδια θα σου πω. :lol:

Billis
23-07-07, 13:24
Εδώ να είμαστε γεροί και έχουμε να ρίξουμε πολλά γέλια στα κανονικά παιχνίδια της περιόδου. Τα φιλικά και τα της προετοιμασίας αξία έχουν μόνο για τους προπονητές και τους παίκτες.

Άντε, γελάστε συμπολίτες τώρα που σας παίρνει, επειδή μέσα στη χρονιά θα είναι δύσκολα τα πράγματα...

viardon
23-07-07, 14:18
"Ο προγραμματισμός ήταν απαράδεχτος, αφού η ομάδα έφτασε στο ξενοδοχείο που θα μείνει τις δύο εβδομάδες στη Γερμανία περίπου στις 3.00 τα ξημερώματα και το πρώτο φιλικό έγινε μετά από λιγότερο από 12 ώρες χωρίς να κάνουν οι παίκτες ούτε χαλάρωμα! Αυτά δε γίνονται ούτε σε ερασιτεχνικές ομάδες..." :rofl::rofl::rofl::rofl:

Να το ερμηνεύσουμε με πιο απλά λόγια μήπως.....;;;;; Ασε γιατί θα φάμε κανά ban :p

minovg
23-07-07, 14:46
Εδώ να είμαστε γεροί και έχουμε να ρίξουμε πολλά γέλια στα κανονικά παιχνίδια της περιόδου. Τα φιλικά και τα της προετοιμασίας αξία έχουν μόνο για τους προπονητές και τους παίκτες.

Άντε, γελάστε συμπολίτες τώρα που σας παίρνει, επειδή μέσα στη χρονιά θα είναι δύσκολα τα πράγματα...
Υπάρχει έστω και 1% πιθανότητα να πάει ο πάοκ φέτος καλύτερα από τον ΆΡΗ; :blink:

Αν ανατραπούν οι νόμοι της φύσης ίσως έχετε ελπίδες. :oneup:

Δώσε μου την 11άδα σου αν θέλεις να συγκρίνουμε και παίκτες ανά θέση. Ο Άρης φέτος έχει 2 ισάξιες 11άδες... Σε περιμένω 5η αγωνιστική. ;)

Billis
23-07-07, 21:07
Υπάρχει έστω και 1% πιθανότητα να πάει ο πάοκ φέτος καλύτερα από τον ΆΡΗ; :blink:

Α ρε υπερφίαλοι φαφλατάδες, βγήκατε μια φορά τέταρτοι και πιο πάνω από εμάς και νομίζετε ότι είστε οι masters of the universe....


Αν ανατραπούν οι νόμοι της φύσης ίσως έχετε ελπίδες. :oneup:

Αν ανατραπούν οι νόμοι της φύσης δε θα ξαναπαίξετε ποτέ σε κατώτερη κατηγορία.


Δώσε μου την 11άδα σου αν θέλεις να συγκρίνουμε και παίκτες ανά θέση. Ο Άρης φέτος έχει 2 ισάξιες 11άδες... Σε περιμένω 5η αγωνιστική. ;)

Αυτά είναι για εφημεριδάκηδες και καφεσυζητήσεις. Εγώ ξέρω ότι η μπάλλα παίζεται στο γρασίδι και εκεί θα φανεί ποιός είναι πιο μάγκας.

minovg
23-07-07, 21:10
Εφόσον το ίνδαλμά σου, το αστέρι της ομάδας σου είναι ο Αμίν Ελ κάτι και ο Βρύζας, τη στιγμή που εγώ έχω Κάλβο, Σανσόν, Κόκε, Ρονάλντο, Ετό και δε συμμαζεύεται, τι να λέμε τώρα ρε Μπίλη; :lol:

Billis
23-07-07, 21:16
Αν εσύ ζεις ακόμα με τη βοήθεια ινδαλμάτων, I'm very sorry.

'Αντε τώρα, προετοιμαστείτε για την 5η αγωνιστική, θέλουμε να έχετε φτιάξει επιδερμίδα μέχρι τότε :twisted:

yiapap
23-07-07, 22:34
Πστ... (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=114627&goto=newpost)
Όποιος δεν μπορεί να παρεβρίσκεται... μάλλον trollaρει σε αυτό το νήμα... :-k

Pichichi
24-07-07, 01:45
Εφόσον το ίνδαλμά σου, το αστέρι της ομάδας σου είναι ο Αμίν Ελ κάτι και ο Βρύζας, τη στιγμή που εγώ έχω Κάλβο, Σανσόν, Κόκε, Ρονάλντο, Ετό και δε συμμαζεύεται, τι να λέμε τώρα ρε Μπίλη; :lol:και δεν συμαζευετε,σωστα τα λες..οι 9 στους 11 ειναι ξενοι και σεις κοιτατε να κερδισετε μονο τον Π.Α.Ο.Κ. ομαδα των μανατζερ ειστε...

minovg
24-07-07, 01:57
και δεν συμαζευετε,σωστα τα λες..οι 9 στους 11 ειναι ξενοι και σεις κοιτατε να κερδισετε μονο τον Π.Α.Ο.Κ. ομαδα των μανατζερ ειστε...
Εδώ την έχετε την απάντηση πάντως. Θες να μιλήσουμε για τους ξένους; Ο Άρης έχει λιγότερους ξένους από όσους έχουν Ολυμπιακός και ΑΕΚ.

Να μιλήσουμε συγκεκριμένα και όχι αυθαίρετα.

Ο ΑΡΗΣ έχει 12 ξένους (http://www.arisfc.gr/index.php?SCREEN=players) στο ρόστερ του (από τους 27 παίκτες του)

Ο Ολυμπιακός έχει 13 ξένους (http://www.olympiacos.org/sports.aspx?pageType=football) (από τους 27 παίκτες του)

Η ΑΕΚ έχει 14 ξένους (http://www.aekfc.gr/index.asp?a_id=67) (από τους 32 παίκτες της)

Ο ΠΑΟΚ ακόμα δεν έχει φετεινό ρόστερ στην επίσημη ιστοσελίδα του (http://www.paokfc.gr/squad.jsp;jsessionid=362809B6CEA522D0C0AE649EA02B4BD4) όπου έχει μόνο 18 επαγγελματίες παίκτες.

Θέλεις να αναφέρω και άλλες ομάδες; Εκείνες έχουν περισσότερους ξένους. Οπότε ποιο είναι το πρόβλημά σας; Θα μας υποδείξετε μήπως και τι εθνικότητας ξένους πρέπει να πάρουμε; Γουστάρουμε αγορά Ισπανίας, κακό είναι; Ναι έχουμε ίσως τον καλύτερο μάνατζερ της Ισπανίας ως πρόεδρο της ομάδας μας (πέστο κι έτσι δε με χαλάει). Πού το πρόβλημα; Ναι θέλει να κερδίσει χρήματα. Πού το παράλογο; Ποιος δουλεύει τζάμπα σήμερα; Όλα είναι ξεκάθαρα στη Λέσχη Φίλων ΑΡΗ. Η παραχώρηση του μάνατζμεντ έχει δικλείδες ασφαλείας.

Πιο καλά επιχειρήματα έχεις για να αντικρούσεις ΚΑΙ για την φετινή σου ανυπαρξία ως ομάδα; :rolleyes:

Pichichi
24-07-07, 02:02
εγω σε λεω απλα τι βλεπω,εγω παντως δεν θα γουσταρα να μ φερνουν 10 ξενους παικτες και σχεδον ολοι να φυγουν την επομενη χρονια!Ετσι δεν γινονται ομαδες...εισαι ομαδα μιας χρονιας,του χρονου εγω σε λεω οτι οι περισσοτεροι θα φυγουν απο τον Αρη και δεν θα παρετε φραγκο!!!Τα λεφτα ξες ποιος θα τα τσακωσει:whistle:

Ακομα δεν αρχισε το πρωταθλημα και μιλας για ανυπαρξιες??:twisted:

minovg
24-07-07, 02:05
εγω σε λεω απλα τι βλεπω,εγω παντως δεν θα γουσταρα να μ φερνουν 10 ξενους παικτες και σχεδον ολοι να φυγουν την επομενη χρονια!Ετσι δεν γινονται ομαδες...εισαι ομαδα μιας χρονιας,του χρονου εγω σε λεω οτι οι περισσοτεροι θα φυγουν απο τον Αρη και δεν θα παρετε φραγκο!!!Τα λεφτα ξες ποιος θα τα τσακωσει:whistle:

Ακομα δεν αρχισε το πρωταθλημα και μιλας για ανυπαρξιες??:twisted:
Ε εσύ με λες απλά, εγώ σε δείχνω όμως με αποδείξεις. Επιλογή μου ήταν και τους έδιωξα τους 10 ξένους, δεν έφυγαν από μόνοι τους. Και δεν πούλησα κανέναν. Ήταν ταγάρια και φύγανε.

Έχουν αλλάξει πολλά από τον Άρη που ξέρατε, απλά εσείς κρίνετε με βάση το παρελθόν. Δεν μπορείτε - δεν θέλετε καλύτερα - να δείτε το παρόν και το μέλλον που προδιαγράφεται.

Ο Άρης είναι πλέον ομάδα που θα διεκδικεί τίτλους. Και θα το δούμε στο χορτάρι αυτό.

Το θέμα είναι τι προοπτικές διαγράφονται για την ομάδα σου... :hmm:

Pichichi
24-07-07, 02:14
Οκ θα δεις πρωτη αγωνιστικη οι 8 στους 11 οτι θα ειναι ξενοι και μετα με λες για τους 12 στους 27:whistle:
οι ιδιοι δεν παιζαν τοτε στην αρχη της χρονιας την μπαλαρα που λεγατε??
Ναι εχουν αλλαξει,γινατε ομαδα των μανατζαρεων που οποτε τους κ@υλωσει μπορουν να διαλυσουν την ομαδα:p

Εγω φιλαρακι εχω απο τις πιο νεανικες και ελληνικες ομαδες στην κατηγορια με παρα πολλους νεους παικτες ελπιδοφορους!!!

minovg
24-07-07, 02:16
Οκ θα δεις πρωτη αγωνιστικη οι 8 στους 11 οτι θα ειναι ξενοι και μετα με λες για τους 12 στους 27:whistle:
οι ιδιοι δεν παιζαν τοτε στην αρχη της χρονιας την μπαλαρα που λεγατε??
Ναι εχουν αλλαξει,γινατε ομαδα των μανατζαρεων που οποτε τους κ@υλωσει μπορουν να διαλυσουν την ομαδα:p

Εγω φιλαρακι εχω απο τις πιο νεανικες και ελληνικες ομαδες στην κατηγορια με παρα πολλους νεους παικτες ελπιδοφορους!!!
Έγινε φίλε παίξε φέτος μπάλα εσύ με την ελπίδα. ;)

Και όταν θυμηθείς πες μου μια ομάδα στο σύγχρονο ποδόσφαιρο που παίζει με 7-8 γηγενείς παίκτες της και 2-3 ξένους μόνο. Είχαμε ξανακάνει και πέρσι αυτή τη συζήτηση. ΚΑΜΙΑ. Η Τσέλσι αν θυμάμαι καλά έχει στην 11άδα της 1-2 Άγγλους ΜΑΞ. Ε και; Πού το πρόβλημα να πάρει τίτλους;

Pichichi
24-07-07, 02:31
Ο Π.Α.Ο.Κ. στο πρωτο μας πρωταθλημα ειχε 8 παικτες που τα επιθετα τελειωναν σε -ιδης:p

Στο συγχρονο ποδοσφαιρο οκ δεν λεω οτι ειναι ευκολο αλλα οχι και ακατορθωτο...τεσπα το θεμα ειναι να μην κανει καμια λαμογια ο μανατζερ-προεδρος σας και μετα τρεχετε και δεν φτανετε...για το καλο σας νοιαζομαι:oops:

opimis
24-07-07, 08:30
...τεσπα το θεμα ειναι να μην κανει καμια λαμογια ο μανατζερ-προεδρος σας και μετα τρεχετε και δεν φτανετε...για το καλο σας νοιαζομαι:oops:
Αφού δεν το κατέχεις το θέμα, τι το συζητάς;

Pichichi
24-07-07, 13:50
ουσιαστικα αυτος ειναι,αυτος κινει τα νηματα,ο Φερερ καπως ετσι λεγετε...

minovg
24-07-07, 14:05
ουσιαστικα αυτος ειναι,αυτος κινει τα νηματα,ο Φερερ καπως ετσι λεγετε...
Έχω Φερέρ που μου φέρνει Κάλβο, Κόκε κλπ. και έχεις Ζαγοράκη που σου φέρνει όλη την Εθνική του Γιούρο (Βρύζα, Λάκη [πρέπει να ήταν στην αποστολή του γιούρο], θέλει και Φύσσα). Ε αρκέσου με αυτούς. ;)

Τιμή μου και καμάρι μου που έχω Φερέρ. :cool:

Pichichi
24-07-07, 14:24
Εχω Ζαγορακη που ειναι πρωταθλητης Ευρωπης,αρχηγος και MVP και εχεις εναν απλο μανατζερ απο τους χιλιαδες:cool:

viardon
24-07-07, 15:01
Χάρισμά σου... να τον έχεις να τον χαίρεσε τον αγράμματο που δέν μπορεί να πεί μιά σωστή πρόταση ΜΟΥΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:rofl:
Αλήθεια τώρα τελευταία με τί μπλουζάκι και με τί γυαλιά κυκλοφορεί;;;; :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Pichichi
24-07-07, 15:15
Γιατι ρε ηταν απο παλια παραγοντας για να μιλαει στα ΜΜΕ??Χιλια χρονια να μην μιλανε στα ΜΜΕ!!Αυτη ειναι η καταρα της πολης!!Αντε πανε κοιτα τον Σκορδα εσυ χαχαχαχαχχ

viardon
24-07-07, 15:44
Πες μας τώρα οτι ειναι και ντροπαλός μπροστά στις κάμερες :rofl:

Δεν μίλησα όμως για ΜΜΕ... για την απλή καθημερινότητα μίλησα... και το οτι ειναι τούβλο.
Ο ανθρωπος απλά χρησιμοποιεί το προφίλ που απέκτησε με το euro..
Τρέχει απο δώ και απο κεί .. φυλάει κατουρημένους κώλους μπάς και πάρετε κανα φράγκο και καμιά ανάσα για την επόμενη χρονιά. Ντεμέκ λευτεριά ... τρομάρα σας...
Ερμεα της πολιτείας και της Αθήνας γίνεστε.... και δέ λέτε να το πάρετε χαμπάρι.... Εθελοτυφλείτε.... σκύβετε το κεφάλι και κάνετε οτι θέλουν εκείνοι εκει κάτω.... ή μάλλον σας κάνουν ότι θέλουν .... Ντροπή της πόλης.

Αλλά δέν έχετε μυαλό... αντί να εκμεταλευτείτε το μέγεθος του λαού σας και να χτυπήσετε το κατεστημένο (και μη μου πείς οτι δέν γίνεται) αφήνετε το κόμπλεξ σας να σας καθοδηγεί... Τόσα χρόνια 4οι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! Αρκεί να είσαστε πάνω απ'τον ΑΡΗ...
Μη κοιτάτε όμως μόνο απτην μία πλευρά... γιατι μπροστά απο το 4 ειναι το 1 το 2 και το 3... και σας έχουν σας παιχνιδάκι τους.

Και όπως απέδειξε η χρονιά που μας πέρασε τα πράγματα αλλάζουν και καταστάσεις "δεδομένες" για τόσα χρόνια αλλάζουν....
Ξυπνάτε βρεεεε

Pichichi
24-07-07, 20:41
ρε φιλε τι κατουρημενες ποδιες και να χαμε να λεγαμε???

επειδη ζηταει να μην πληρψσουμε τις προσαυξησεις και τα προστιμα??Που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ τα δημιουργησαν αλλοι με τις ευχες της κυβερνησης!!!!!Δηλαδη αμα το πας ετσι τι να πεις και σι με το 44?????

Καλα οτι να ναι λες...εγω φταιω που με "στελναν" τα λαμογια τους προεδρους???Κανονικα δεν επρεπε να πληρωσω ουτε μια δραχμη απο αυτα που δημιουργησαν!!Αν ειναι δυνατον μια ομαδα με τετοια δυναμη οπαδικη να χρωσταει στους παντες και να εχουν διασπασει τον ΛΑΟ του Π.Α.Ο.Κ ωστε να εχει σιχαθει!!!

Ποιος Αρης ρε??Σιγα μην κοιταμε πως παει ο Αρης στο πρωταθλημα...ελεος!!!

minovg
24-07-07, 20:54
ρε φιλε τι κατουρημενες ποδιες και να χαμε να λεγαμε???

επειδη ζηταει να μην πληρψσουμε τις προσαυξησεις και τα προστιμα??Που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ τα δημιουργησαν αλλοι με τις ευχες της κυβερνησης!!!!!Δηλαδη αμα το πας ετσι τι να πεις και σι με το 44?????

Καλα οτι να ναι λες...εγω φταιω που με "στελναν" τα λαμογια τους προεδρους???Κανονικα δεν επρεπε να πληρωσω ουτε μια δραχμη απο αυτα που δημιουργησαν!!Αν ειναι δυνατον μια ομαδα με τετοια δυναμη οπαδικη να χρωσταει στους παντες και να εχουν διασπασει τον ΛΑΟ του Π.Α.Ο.Κ ωστε να εχει σιχαθει!!!

Ποιος Αρης ρε??Σιγα μην κοιταμε πως παει ο Αρης στο πρωταθλημα...ελεος!!!
Απλά να πω/υπενθυμίσω ότι το άρθρο 44 ήταν νόμος του κράτους. Αν είχε τ' @@ ας έμπαινε κι ο ΠΑΟΚ εκεί. Αλλά δεν πληρούσε προϋποθέσεις (πρέπει να τα βρεις/διακανονισμό με το 70% των οφειλετών σου) κλπ κλπ.

Το Μπατατούδη θεό τον είχες. Τώρα λαμόγιο τον λες; :rolleyes:

ΚΑΙ ΝΑΙ. Ο ΠΑΟΚ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΗΔΕΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ (Δ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ) :lol: :lol: :rotfl:

Pichichi
24-07-07, 21:03
Γτ ρε δεν ειναι λαμογιο???Ξες ποσα δις εκλεψε απο τα τηλεοπτικα????????
Αμα τα ειχαμε αυτα τα δισ και πηγαιναν κανονικα στην ομαδα δεν θα ειχαμε κανενα προβλημα!!!Κανεις ομως δεν πηγε φυλακη!!Κανενα κρατος δεν εκανε ελεγχους για να διαπιστωσει τα κλεμμενα!!!Και μετα εμεις ειμαστε οι ευνοημενοι του κρατους...δεν παμε καθολου καλα!!!!

Αμα θελαμε μπαιναμε στο 44...αλλα δεν ηθελαν καποιοι αλλοι για να κανουν την δουλεια τους!!!

viardon
24-07-07, 21:11
τα δημιουργησαν αλλοι με τις ευχες της κυβερνησης
Εδώ κολλάει το κατουρημένες ποδιές....
"Εσύ" φταίς που επέτρεπες να σου στέλνουν τα λαμόγια τους προέδρους όπως λές....
Σου έριχναν στάχτη στα μάτια με την 4η θέση και για τους λόγους που προανέφερα ήσουν ικανοποιημένος... (που θα μας πείς ποιός ΑΡΗΣ και σιγά μην κοιτάτε τον ΑΡΗ:rofl:)

Ξεκολλάτε το μυαλό σας με το 44 επιτέλους.... άμα είχατε και εσείς λίγο μυαλό ας μπαίνατε, αλλά οι κυβερνήσεις είχαν άλλα σχέδια για τον ΠΑΟΚ.


Αν ειναι δυνατον μια ομαδα με τετοια δυναμη οπαδικη να χρωσταει στους παντες και να εχουν διασπασει τον ΛΑΟ του Π.Α.Ο.Κ ωστε να εχει σιχαθει!!!

Τί φανερώνει αυτό και τα λεγόμενά σου λοιπόν...;;;;
Ερμεα της πολιτείας και της Αθήνας γίνεστε.... και δέ λέτε να το πάρετε χαμπάρι.... Εθελοτυφλείτε.... σκύβετε το κεφάλι και κάνετε οτι θέλουν εκείνοι εκει κάτω.... ή μάλλον σας κάνουν ότι θέλουν ....




Ποιος Αρης ρε??Σιγα μην κοιταμε πως παει ο Αρης στο πρωταθλημα...ελεος!!! Θές να μας πείς οτι την προηγούμενη χρονιά ούτε που άκουσες αλλά ούτε που αναρωτήθηκες.... τί να κάνει ο Αρης. Πσίτ.... αυτή η κίτρινη σκόνη που ξαφνικά σε πέρασε ο ΑΡΗΣ ήταν .... ;)

Pichichi
24-07-07, 21:30
Κανεις δεν το επετρεπε!!Δλδ εννοεις να παμε εκει και να τον πουμε να φυγει και εκεινος ως καλο παιδακι θα εφευγε,ετσι??ελεος!!!Την αντιθεση μας σε αυτους την δειξαμε με παρα πολλου τροπους!!Εχουν βγει παρα πολλα συνθηματα εχεις λαο παλικαρο λεβεντη αλλα μ....α προεδρο κτλ κτλ..ειχαν αλλα σχεδια για μας ναι,να μας κρατανε στασιμους μια ζωη και να απομακρυνουν τον κοσμο!!!Γιατι ξερουν οτι ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ειναι παρα πολυ μεγαλος και απο τους μονους που μπορει να συγκριθει με το ΠΟΚ!!!

viardon
24-07-07, 21:59
Είχατε βολευτεί.... δέν πιστεύατε οτι μπορείτε να χτυπήσετε το ΠΟΚ...

Αν δεν διαβείτε και εσείς το "μοναχικό μονοπάτι" που θέλει πολλά κιλά @ρχίδι@ για να το περπατήσεις.... ξεχάστε τις ψευτοεπαναστάσεις τις λευτεριές και τις απείλες σε πολιτεία και όργανα....
Το σκυλί όσο και να γαυγίζει καλό είναι ... άν όμως δαγκώσει το αφεντικό του τότε πάει και για ευθανασία.... διαλέξτε επιτέλους τί ρόλο θέλετε να έχετε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.