PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Billis
08-08-07, 09:48
Ρε ανθρωπε εισαι σοβαρος?? Σε ποιο φορουμ μπαινεις και σχολιαζεις??

Είπαμε, όποιος δεν έχει ζωή ασχολείται με τις ζωές των άλλων.

Όπου "ζωή" μπορεί να μπει και "ομάδα".


Για το φιλικό που έγραψα πριν λίγο κανείς δεν έχει άποψη?

Δυστυχώς δεν ήμουν σε θέση να πάω, οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη. Πάντως από αυτά που γράφεις και που διαβάζω και αλλού πρέπει να έδειξε καλά σημεία βελτίωσης η ομάδα.

Director CrisAK
08-08-07, 09:51
Κι εγώ συμφωνώ με το παραπάνω μήνυμα του οπαδού άλλης ομάδας στο θέμα του ότι υπάρχει ελευθερία να γράψουμε όπου θέλουμε.

Δεν είναι κάποιο επίσημο site ομάδας για να απαγορεύεται.

Στο θέμα μας τώρα.
Η αστυνομία δήλωσε 18.000 αριθμό οπαδών.
Στο ραδιόφωνο έλεγε για πάνω από 22.000 στον έναν σταθμό ενώ σε άλλον έλεγε για κοντά στις 18.000 με 20.000.
Ξέρει κανένας την πραγματικότητα?

Billis
08-08-07, 09:59
Φυσικά και υπάρχει ελευθερία να γράφουμε όπου θέλουμε ό,τι μας κατέβει. Εγώ όμως δε θα μπω στο νήμα άλλης ομάδας για να γράψω επανειλημμένα πόσο καλύτερη είναι η δική μου, πόσο χειρότερη η δική τους και ποια είναι η γνώμη του κάθε τυχαίου οπαδού των Άνω Γαργαλιάνων για το ότι η ομάδα μου είνα φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Θα καταντήσω ενοχλητικός και γραφικός, όπως ορισμένοι εδώ μέσα.

viardon
08-08-07, 10:00
Είπαμε, όποιος δεν έχει ζωή ασχολείται με τις ζωές των άλλων.

Όπου "ζωή" μπορεί να μπει και "ομάδα".

Μη με αναγκάσεις να γίνω γραφικός και να ακουληθήσει ο γνωστό διάλογος... δες που τερμάτισα... δες που ήσουν τόσο καιρό κτλ κτλ... δεν βαρεθήκατε πλέον με την μιζέρια σ'αυτήν την πόλη...;;;;Εχουν κάνει κατάληψη στις 3 πρώτες θέσεις οι κάτω και αντί να κοιτάμε να δούμε πως θα το σπάσουμε τρωγώμαστε μεταξύ μας για την 4η.... καλά μας κάνουν μετά αφου τόσο μας κόβει....

Οσο για τον κόσμο και τις μεγάλες αποκλείσεις στα νούμερα... η μόνη λύση είναι να μπούν στις εισόδους των γηπέδων εκείνα τα μηχανάκια που γυρίζουν και περνάς ένας ένας οπότε μετράνε και τον ακριβή αριθμό... Μακάρι πάντως κάθε weekend να βλέπουμε γεμάτα γήπεδα... άλλη φάση...

viardon
08-08-07, 10:07
Εγώ όμως δε θα μπω στο νήμα άλλης ομάδας για να γράψω επανειλημμένα πόσο καλύτερη είναι η δική μου
Δηλαδή ποτέ δεν έχεις ασχοληθεί με άλλες ομάδες -και δεν σου βάζω μόνο τον Αρη- και ποτέ δεν εχεις κάνει καζούρα ή πείραγμα ή καλαμπούρι σε κάποιον γνωστό άγνωστο κολλητό ή μη...
Καποτε τα λέγαμε στο σχολείο στις αυλές στις αλάνες.... τώρα που άλλαξαν οι εποχές και εχουμε καρφωθεί σχεδόν όλοι μπροστα σε ενα pc δυστυχώς τα λέμε απο εδώ....

Λοιπόν επειδή αλλάζουμε πολύ το θέμα και έχουμε και δουλειές... καλή σας ημέρα ;)

Billis
08-08-07, 10:10
Μη με αναγκάσεις να γίνω γραφικός και να ακουληθήσει ο γνωστό διάλογος... δες που τερμάτισα... δες που ήσουν τόσο καιρό κτλ κτλ...

Η καλή πορεία σας της μίας χρονιάς δε διαγράφει μονοκοντυλιά το πού ήσασταν τόσα χρόνια πριν (και σε ποιες κατηγορίες παίζατε). Η έπαρση είναι κακό πράγμα.


δεν βαρεθήκατε πλέον με την μιζέρια σ'αυτήν την πόλη...;;;;Εχουν κάνει κατάληψη στις 3 πρώτες θέσεις οι κάτω και αντί να κοιτάμε να δόυμε πως θα το σπάσουμε τρωγώμαστε μεταξύ μας για την 4η.... καλά μας κάνουν μετά αφου τόσο μας κόβει....

Τώρα μιλάς σωστά. Εγώ θέλω και οι 4 ομάδες της πόλης να είναι απόρθητα φρούρια για τους επισκέπτες, να μη χάνονται βαθμοί από κανέναν.


Οσο για τον κόσμο και τις μεγάλες αποκλείσεις στα νούμερα... η μόνη λύση είναι να μπούν στις εισόδους των γηπέδων εκείνα τα μηχανάκια που περιστρέφοντε και περνάς ενας ενας οπότε μετράνε και τον ακριβή αριθμό... Μακάρι πάντως κάθε weekend να βλέπουμε γεμάτα γήπεδα... άλλη φάση...

Επίσης θα συμφωνήσω. Τα γεμάτα γήπεδα όμως προϋποθέτουν και συνεπείς ομάδες, καλές εγκαταστάσεις αλλά και νοήμονες οπαδούς.

viardon
08-08-07, 10:19
Η καλή πορεία σας της μίας χρονιάς δε διαγράφει μονοκοντυλιά το πού ήσασταν τόσα χρόνια πριν (και σε ποιες κατηγορίες παίζατε). Η έπαρση είναι κακό πράγμα.

Συμφωνώ μαζί σου και δεν είπα κάτι διαφορετικό... γι'αυτό και ο "γραφικός" διάλογος που περιέγραψα ήταν...

-Δες που τερμάτισα (Παοκτσή)

-Δες που ήσουν τόσο καιρο (Αρειανέ)
;)

Κατι πάει να γίνει συμφωνήσαμε αρκετά μπορώ να πω.... :p

Οσο για τις ομάδες ελπίζω να δείξουν όλοι χαρακτήρα και να είναι συνεπείς...
Τώρα για τους νοήμων οπαδούς.........:hmm::hmm: πολύ σκέψη και πάντα κάποιος θα βρίσκεται να χαλάει την όλη προσπάθεια...

Αυτα....

blackshadow84
08-08-07, 12:54
Μας λες ρε φιλε γιατι να μιλαμε για τα μεταξυ μας ενω προηγουμενως εχεις ανοιξει θεμα στο φορουμ μας περι ¨ζαλισμενου κοτοπουλου¨...

Κανεις δεν αφαιρει τον λογο σε κανεναν εδω περα, αυτη ειναι και η σημασια των φορουμ, αλλα αποτην αλλη μπορεις ευκολα να ανοιξεις ενα νημα για την ομαδα σου και να κανετε τετοια σχολια μεταξυ σας εκει.

Το να προσθετεις χαρακτηρισμους δεν λεει κατι...
Και παντα ειχα και θα εχω την αποψη εαν λες καποιον ζαλισμενο κοτοπουλου καλυτερα να του το πεις στο προσωπο του.
Γιατι διαφορετικα ειναι σαν να σε βριζει καποιος στον δρομο και οταν του λες τι τρεχει να σφυριζει αδιαφορα!!

Παντα φιλικα σου λεω και εγω πως αντι να αναφερεις πως επροκειτο να ακολουθησει γραφικος διαλογος να μην πετας καθολου καρφακια...
Αυτα!

viardon
08-08-07, 15:01
Για την απορία σου..


και ποτέ δεν εχεις κάνει καζούρα ή πείραγμα ή καλαμπούρι σε κάποιον γνωστό άγνωστο κολλητό ή μη...

Δεν νομίζω πως χρησιμοποίησα άλλους (άσχημους) χαρακτηρισμούς ούτε ήθελα να γίνω εριστικός....
Αν ενοχλήθηκες όμως πάω πάσο....
Ειλικρινά όμως δεν ήταν κακόβουλο.... ένας συνειρμός ήταν... γιατί λεω καλά άλλη φωτογραφία δεν βρήκαν να βάλουν...;;;;
anywayz... επειδή έχει πολύ ησυχία το καλοκαίρι είπαμε να μπούμε να πούμε μια κουβέντα και εδώ...

Αλλα να κλείσω με κάτι αλλο που πιστεύω ισχύει για όλους....
Πχ σε αυτό εδώ το forum προσπαθούμε να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο κόσμιο κτλ κτλ
Οταν ρε παιδιά όμως όλοι μας πάμε στο γήπεδο και αρχίζουν τα "ωραία" τα συνθηματάκια ... εν χορω.... συμμετέχουμε ή όχι (και δεν βγαζω απ'εξω τον εαυτό μου);;;
Αυτό δεν είναι μια διπροσωπία;;;
Εγω εσύ ο άλλος μπορεί να βγάζουμε ένα ευγενικό πρόσωπο μέσα στα μηνύματά μας αλλά ακόμη και την ώρα που πληκτρολογούμε μπορεί να ρίχνουμε τα απίστευτα καντήλια....

Τέλος πάντων πολύ φιλοσοφία πέφτει....
Ας κλείσουμε με την ευχή να δούμε καλή μπάλα φέτος και το πρωτάθλημα να έχει περισσότερο ενδιαφέρον και να είναι πιο καθαρό .....
Ονειρο απατειλό ;; :hmm::hmm::hmm::hmm: Θα δείξει....
Χαιρετώ.... :)

blackshadow84
08-08-07, 17:36
Με καλυπτει πληρως η απαντηση σου φιλε!
Νομιζω πως τα προηγουμενα σου σχολια απλα σε αδικουν ως ανθρωπο!
Συμφωνω πληρως για το ονειρο!!
:clap:

minovg
08-08-07, 17:58
Με καλυπτει πληρως η απαντηση σου φιλε!
Νομιζω πως τα προηγουμενα σου σχολια απλα σε αδικουν ως ανθρωπο!
Συμφωνω πληρως για το ονειρο!!
:clap:
Είναι γνωστό το επίπεδο του μέσου Αρειανού φιλάθλου. :cool:

Όμως για να μη σας αδικούμε, επίσης γνωστό και το επίπεδο των ΠΑΟΚτσήδων του ΑDSLgr. :)

Director CrisAK
10-08-07, 13:11
http://www.sport24.gr/ast/cov/pa/paok070807b2_b.jpg
Φιλικό ΠΑΟΚ-Λιβόρνο

http://www.youtube.com/watch?v=Bqd8t2Ktf5c

http://www.youtube.com/watch?v=CRTttiuk6y0

http://www.youtube.com/watch?v=3kyssjRWwnQ

http://www.youtube.com/watch?v=SZYq4YekJ0s

http://www.youtube.com/watch?v=wfillrF7Nac

Και από άλλη γωνία το γκολ του Γεωργιάδη για να έχετε ποικιλία...
http://www.youtube.com/watch?v=78Bzq6A8rUw

antreas9
22-08-07, 21:53
Συγχαρητήρια για την θεσπέσια ατμόσφαιρα σε φιλικό παιχνίδι εθνικής, προς τιμήν του μεγάλου αρχηγού σας μάλιστα!
περισσότερο μου άρεσε η εκδήλωση των φιλάθλων αισθημάτων προς την αθήνα,και ιδιαίτερα προς τον σαλπιγγίδη, που τόλμησε κ έφυγε με μεταγραφή,κ όχι ελευθερος πριν από ένα χρόνο...
Thanks!

minovg
22-08-07, 22:10
Συγχαρητήρια για την θεσπέσια ατμόσφαιρα σε φιλικό παιχνίδι εθνικής, προς τιμήν του μεγάλου αρχηγού σας μάλιστα!
περισσότερο μου άρεσε η εκδήλωση των φιλάθλων αισθημάτων προς την αθήνα,και ιδιαίτερα προς τον σαλπιγγίδη, που τόλμησε κ έφυγε με μεταγραφή,κ όχι ελευθερος πριν από ένα χρόνο...
Thanks!
Τους φταίει ο ΠΑΟ, ο ΟΣΦΠ, ο Άρης, ο Σαλπιγγίδης... Είναι γνωστό το επίπεδο των παοκτσήδων, τα έχουμε ξαναπεί αυτά (της μάζας και όχι των συμφορουμιτών εδώ επαναλαμβάνω).

viardon
23-08-07, 13:57
Είναι γνωστό το επίπεδο των παοκτσήδων, τα έχουμε ξαναπεί αυτά (της μάζας και όχι των συμφορουμιτών εδώ επαναλαμβάνω).

Και μετά απορούν για τους διάφορους τρόπους που τους χαρακτηριζουμε....
Εκμεταλλεύτηκαν με τον καλύτερο τρόπο την ευκαιρία που τους δόθηκε για να δείξουν το κόμπλεξ που έχουν με ΟΛΟ τον κόσμο.... Αθήνα - Άρη - Σαλπ. κτλ........

giwrgosth
23-08-07, 14:14
Δε φταίνε οι οπαδοί, οι παίκτες φταίνε που δεν έφυγαν από το γήπεδο.

Director CrisAK
23-08-07, 14:14
Συγχαρητήρια για την θεσπέσια ατμόσφαιρα σε φιλικό παιχνίδι εθνικής, προς τιμήν του μεγάλου αρχηγού σας μάλιστα!
περισσότερο μου άρεσε η εκδήλωση των φιλάθλων αισθημάτων προς την αθήνα,και ιδιαίτερα προς τον σαλπιγγίδη, που τόλμησε κ έφυγε με μεταγραφή,κ όχι ελευθερος πριν από ένα χρόνο...
Thanks!
σωστά?

caloudika
23-08-07, 14:20
φιλε viardon,

με όλο το σεβασμο να σου θυμησω οτι ειχατε κανει τα ιδια ακριβως σε φιλικο ματς στο τοτε χαριλαου,
ελλαδα-σουιδία 2-2. ειχατε πάρει ολη την θυρα 1 και λεγατε τα δικά σας, μπορώ να πω σε μεγαλύτερο βαθμό
απ'ότι χθες στην Τούμπα.
βέβαια το νόημα είναι οχι τι έγινε στο παρελθόν, αλλα τι δεν πρέπει να ξαναγίνει στο μέλλον..

όσο για το κόμπλεξ με τον Άρη δεν νομίζω ότι υπάρχει, απλά τα συνθήματα για την αθήνα τα είχαμε ήδη
πει και ο σάλπι είχε να ακουμπησει μπάλα κανα τέταρτο....

αντε καλό πρωτάθλημα να έχουμε, πραγματικά θα χαρώ να πατήσετε οσφπ, πάο, άεκ, το χρειαζόμαστε όλοι.

minovg
23-08-07, 14:21
φιλε viardon,

με όλο το σεβασμο να σου θυμησω οτι ειχατε κανει τα ιδια ακριβως σε φιλικο ματς στο τοτε χαριλαου,
ελλαδα-σουιδία 2-2. ειχατε πάρει ολη την θυρα 1 και λεγατε τα δικά σας, μπορώ να πω σε μεγαλύτερο βαθμό
απ'ότι χθες στην Τούμπα.
βέβαια το νόημα είναι οχι τι έγινε στο παρελθόν, αλλα τι δεν πρέπει να ξαναγίνει στο μέλλον..

όσο για το κόμπλεξ με τον Άρη δεν νομίζω ότι υπάρχει, απλά τα συνθήματα για την αθήνα τα είχαμε ήδη
πει και ο σάλπι είχε να ακουμπησει μπάλα κανα τέταρτο....

αντε καλό πρωτάθλημα να έχουμε, πραγματικά θα χαρώ να πατήσετε οσφπ, πάο, άεκ, το χρειαζόμαστε όλοι.
Έχεις δίκιο αλλά πολύ Μήρτσο ακούς. :p

katsumoto
23-08-07, 14:22
...Και ο οποίος πήρε τα 300.000 Ευρώ που μάζεψαν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ και έφυγε...

Μάλλον δεν το γνωρίζεις.

Είναι επιχείρημα αυτό??? Νταβατζιλίκι τα πήρε ή μήπως ήταν δεδουλευμένα???

Director CrisAK
23-08-07, 14:32
...
:)

caloudika
23-08-07, 14:32
φιλε minovg

καμία σχέση με Μήρτσο, εχω να ακούσω χρόνια
μακάρι να σας βγεί και ο Calvo, παιχτουρας μοιάζει

Director CrisAK
23-08-07, 14:42
Ας μιλήσουν όσοι γνωρίζουν περί χρημάτων και αν έχει πληρωθεί ο παικτης γιατί είμαι σε meeting...
...Δεν είναι ακριβές το ποσό που έγραψα πριν και καλύτερα να το αναφέρει κάποιος που γνωρίζει ακριβώς πώς έχουν τα πράγματα...

antreas9
23-08-07, 14:48
οι οπαδοί του παοκ,έκαναν ένα μίνι έρανο,για να μαζέψουν τα λεφτά κ να μη φύγει με προσφυγή ο σάλπι από την ομάδα τους. Εκείνος, επειδή είναι παοκτσής, δέχθηκε να περιμένει ένα μήνα,και να μην κάνει προσφυγη, ώστε να παραμείνει, όπως και τελικά έγινε, ενώ όπως ανέφερε ο ίδιος,είχε 2 προτάσεις απο΄παο+οσφπ.
την επόμενη χρονιά, ο παναθηναικός, έκανε προσφορά 2εκατ ευρώ,και 3 παίχτες,από μια λίστα 6 παιχτών, οι οποίοι θα πληρωνοντουσαν το 50% του συμβολαίου τους από τον παναθηναικό -οι δανεικοί-,και θα τους αγοραζαν κ τον τοργκελε που ήθελε σαν τρελλός ο τότε προπονητής του παοκ.
Μια συμφωνία, η οποία το Λίγο-λιγότερο απέφερε στον παοκ 3 εκατ ευρώ,και τον σάλπι για ένα χρόνο ακόμα, και εκείνοι τον βρίζουν! μιλάμε για μυαλά που κάνουν τον τσουκαλά να δείχνει ευφυής!!!

ΥΓ: Αυτό το πολύ αστείο κόμπλεξ με την αθήνα, για να τελειώσει,τι πρέπει να γίνει?να πάρει 3 πρωταθλήματα ο παοκ?ή ούτε τότε? μήπως να γίνει πρωτεύουσα η σαλόνικα?

viardon
23-08-07, 14:58
βέβαια το νόημα είναι οχι τι έγινε στο παρελθόν, αλλα τι δεν πρέπει να ξαναγίνει στο μέλλον..

Κρατάω αυτό γιατί με αντιπροσωπεύει απόλυτα και μακάρι αυτή τη νοοτρόπια να την έχουν και άλλοι.
(μην ερμηνευτεί ώς περασμένα ξεχασμένα όμως οκ? ;) )

katsumoto
23-08-07, 16:04
Ο Σαλπιγγίδης είχε το δικαίίωμα προσφυγής λόγω οφειλών, όπως και άλλοι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ. Έγινε έρανος και πληρώθηκε ΜΟΝΟ ο Σαλπιγγίδης. Έρχεται λοιπόν η προσφορά του ΠΑΟ (κάπου 800-850,000 και τρεις παίκτες). Δλδ χρήματα με τα οποία ο ΠΑΟΚ θα ανακουφιζόταν οικονομικά!
Από όποια πλευρά και αν το δεις οφελειμένοι είναι και οι δύο...
Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ άντεχει το συμβόλαιο του Σάλπι! Επιπλέον σκεφτήτε (όσοι έχετε γνωρίσει κλίμα ομαδας) αποδυτηρια με το μεγάλο όνομα πληρωμένο, και όλοι οι χαμηλόμισθοι απλήρωτοι! Επίσης το οικονομικό άνοιγμα θα διογκωνόταν και το καλόκαίρι θα φευγε τσάμπα ελεύθερος!

Ο Σάλπιγγίδης από την άλλη και άνοιξε νέους ορίζοντες στην καριέρα του, και χρήματα και ανταλλάγματα έδωσε στον ΠΑΟΚ και δεν τον έφερε σε ποιο δύσκολη θέση με προσφυγές κτλ... (ενώ για παράδειγμα ο Αναστασιάδης με τις 660,000 που του επιδικάστηκαν είναιι θεος στηνΤούμπα)

Director CrisAK
23-08-07, 17:50
Ωραία και γιατί τα γράφετε όλα αυτά, εφόσον υπήρχαν πάρα πολλοί φίλαθλοι που χειροκροτούσαν τον Σαλπιγγίδη, ενώ μόνο ελάχιστοι αποδοκίμασαν. Παραπληροφορείτε και δημιουργείτε προκαταλήψεις σε όποιον είναι άσχετος με το θέμα.

Σε κάθε ομάδα υπάρχουν και αντίστοιχοι που θα διαφωνούσαν και θα αποδοκίμαζαν, όπως και σε άλλους; τομείς εκτός αθλητισμού. Εκτός και αν ζείτε αλλού...εμείς είμαστε πάνω στη γη...

antreas9
24-08-07, 08:56
Director CrisAK, εσύ είδες δηλαδή τέτοια συμπεριφορά? Γιατί εκτός από 1-2 περιπτώσεις που υπήρξε ενα ΧΛΙΑΡΟΤΑΤΟ χειροκρότημα από επίσης μικρή μερίδα του κόσμου, κατα τα αλλα,στο μισο ΚΑΙ , παιχνίδι, ο κόσμος του παοκ,ασχολήθηκε με το να βρίζει τον σάλπι,τον παναθηναικο κ την αθηνα ,κ τον οσφπ κ τον πειραιά.
Και όλα αυτά, γιατί ΤΟΛΜΗΣΕ η "παλιοεθνική", να δώσει φιλικό προς τιμήν του μεγάλου σας αρχηγού,μέσα στο "σπίτι" του.
Παραπληροφορούμε? Θέλεις να μου πεις ότι εσένα,μέσα από τους δέκτες σου, σου πέρασε διαφορετική "εικόνα" της κερκίδας κ του παιχνιδιού?

ΥΓ: Αν όλα τα παραπάνω δεν ονομάζονται ΚΟΜΠΛΕΞ,αλλά ...παραπληροφόρηση, τότε,ναι,ζω σε άλλον πλανήτη
ΥΓ2:Και σκέψου ότι δεν έφυγε σαν προδότης-τότε θα δικαιολογούσα σχεδόν οτιδήποτε ακούστηκε-...
ΥΓ3:επίσης σκέψου ότι αν δεν είχατε τόσο κακή φήμη ως οπαδοί, (κ η διοίκηση ως κακοπληρωτές), θα είχατε στο δυναμικό της ομάδας σας τώρα κ τον γκέκα κ τον σανμαρτεάν,που αρνήθηκαν τότε να έρθουν....
ΥΓ4:το ότι πληρώθηκε ο σαλπι τα λεφτά του,τον κάνει...προδότη???δεν του τα χρωστούσε ο παοκ?
ΥΓ5:ομολογώ ότι έκανες μια ...ψιλοκωλοτούμπα στην άποψή σου επί του θέματος (από το...300ψλδ ευρώ, στο...παντού υπάρχουν)!

alfisti
03-09-07, 18:17
Ο ΠΑΟΚ θα είναι ο επόμενος σταθμός της καριέρας του Φερνάντο Σάντος

yiapap
03-09-07, 18:20
ΥΓ3:επίσης σκέψου ότι αν δεν είχατε τόσο κακή φήμη ως οπαδοί, (κ η διοίκηση ως κακοπληρωτές), θα είχατε στο δυναμικό της ομάδας σας τώρα κ τον γκέκα κ τον σανμαρτεάν,που αρνήθηκαν τότε να έρθουν....Nαι, ναι... Για την κακή φήμη των οπαδών δεν έρχονται παίκτες! Τα άλλα είναι τόσο ψιλά που μπαίνουν σε παρένθεση...
Ε, ρε τι άλλο θα διαβάσουμε... :lol:

blackshadow84
03-09-07, 20:04
Παλι καλα που εχει μπει μπροστα ο Ζαγορ και εφερε εναν προπονητη της προκοπης!

Τωρα γιατι ο κ.Παρασχος δεν βοηθησε καθολου μα καθολου δεν μπορω να καταλαβω...
Αλλα να λεει πως αυτους τους παιχτες εχουμε??? Ποτε δεν λες στα παιδια σου πως ειναι μετρια!!!

Αν ηθελε να φυγει-> παραιτηση

Gordito
03-09-07, 20:39
Ρε σα δε ντρεπονται οι μΠΑΟΚτσηδες που βαλανε φωτια στην Ξανθη.
Ή μηπως δεν ηταν ΠΑΟΚτσηδες?
ΝΤΡΟΠΗ.

geologiko_karoto
03-09-07, 21:04
στο καλο κ να μας γραφει ο κ.Παρασχος - δακρυσαμε σε λεω με την απολυση του :evil:

nikchris δλδ επειδη ηταν εξω απτο γηπεδο κ την ιδια ωρα επαιζε ξανθη - ΠΑΟΚ πρεπει οπως κ δηποτε να ηταν 100% παοκτσηδες αυτοι που εκαναν τα μπαχαλα,ε????ξανασκεψου το

κ το εισητιργιο την επομενη φορα 100 ευρω,ετσι να γουσταρουμε...

yiapap
03-09-07, 21:07
Ρε σα δε ντρεπονται οι μΠΑΟΚτσηδες που βαλανε φωτια στην Ξανθη.
Ή μηπως δεν ηταν ΠΑΟΚτσηδες?
ΝΤΡΟΠΗ.Όχι ρε τι ΠΑΟΚτσήδες; Ασύμμετρη απειλή ήταν. Η Αλ Κάιντα, η CIA, ο UCK, το προξενείο της Κομοτηνής.
Σε παρακαλώ τώρα! :innocent:

alfisti
03-09-07, 23:52
Ρε σα δε ντρεπονται οι μΠΑΟΚτσηδες που βαλανε φωτια στην Ξανθη.
Ή μηπως δεν ηταν ΠΑΟΚτσηδες?
ΝΤΡΟΠΗ.

την λεωφόρο θα την γεμίσετε καθόλου φέτος;:whistle:

DOU
04-09-07, 00:12
Ωχ, ο σαντος στον παοκ... :p

Gordito
04-09-07, 00:14
την λεωφόρο θα την γεμίσετε καθόλου φέτος;:whistle:

αυτο εχεις να πεις?:rofl:

Billis
04-09-07, 00:22
Ο Σάλπιγγίδης από την άλλη και άνοιξε νέους ορίζοντες στην καριέρα του, [...]


Αυτό θα μπορούσε να συνέβαινε αν πήγαινε σε καμμιά μεσαία και άνω ομάδα του εξωτερικού. Εκεί θα φαινόταν οι δυνατότητές του.

viardon
05-09-07, 11:09
επειδη ηταν εξω απτο γηπεδο κ την ιδια ωρα επαιζε ξανθη - ΠΑΟΚ πρεπει οπως κ δηποτε να ηταν 100% παοκτσηδες αυτοι που εκαναν τα μπαχαλα,ε????

Οχι βέβαια.... οικοπεδοφάγοι ήταν που εισχώρησαν στις αγνές τάξεις του φίλαθλου κόσμου του ΠΑΟΚ...
Εκαψαν τα χωράφια κοντά στο γήπεδο για να χτίσουν πολυκατοικίες.... τόσο ψηλές όμως για να βλέπουν τσάμπα μπάλα γιατί ο Πανόπουλος βάζει ακριβό εισητήριο....:rofl::rofl::rofl:

Ρε δε σοβαρεύεστε λίγο λεώ εγώ... έχετε και τον άλλον τον μουστάκια να γράφει στα πρωτοσέλιδά του ότι μ@λ@κί@ του κατέβει... άκου εκεί απαράδεκτο που μπήκαν φυλακή....
Ολοι ρε να μπούν είτε είναι Αρειανοί είτε Παοκτσήδες είτε ότι άλλο θέλετε όταν κάνουν τέτοια εγκλήματα... Ακου εκεί να βάλουν φωτιές στα χωράφια ...ρε πάτε καλά... εδώ κάηκε όλη η Ελλάδα και τόλμησαν να κάνουν κάτι τέτοιο;;;

Pichichi
05-09-07, 21:39
Καλα ρε εδω ο αλλος βαζει 40 ευρω το εισητηριο και σας,σας πειραξαν οι καλαμιες???ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΤΕ

viardon
06-09-07, 00:10
Καλα ρε εδω ο αλλος βαζει 40 ευρω το εισητηριο και σας,σας πειραξαν οι καλαμιες???ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΤΕ

:down::allcards:

supermario
06-09-07, 09:54
Καλα ρε εδω ο αλλος βαζει 40 ευρω το εισητηριο και σας,σας πειραξαν οι καλαμιες???ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΤΕ

Σωστα. Επειδη εβαλε το εισητηριο 40 ευρω να καψουμε τα διπλανα χωραφια. Μηπως να καψουμε και το γηπεδο, ετσι για να μαθει;;;;

Εχετε ξεφυγει τελειως μου φαινεται.

DOU
06-09-07, 11:39
Καταρχην ασχετα με το εισητηριο που εδω στην ελλαδα ο καθενας το βαζει οσο γουσταρει, απο τη στιγμη που οι οπαδοι του παοκ ηξεραν απο εξαρχης οτι εαν πανε στην ξανθη δεν θα τους βαλει ο πανοπουλος μεσα, γιατι πηγαν? Τι ηθελαν δλδ να το παιξουν νταηδες, δλδ ρε παοκτση εσυ που πηγες στην ξανθη για να μπεις με το στανιο και με το ετσι θελω στο γηπεδο εισαι ο μαγκας και αυτος που πληρωσε εισητηριο ειναι ο χαζος? :worthy:Σας ειχε πει και ο ζαγορακης να μην πατε...αλλα τον γραψατε στα υποδειματα σας...:whistle:

Billis
07-09-07, 09:32
Είπαμε, κόπανοι θα υπάρχουν πάντα και από όλες τις πλευρές, οπότε καλά κάνουν και τους τιμωρούν.

alfisti
07-09-07, 10:07
όλοι διαρκείας για να δείξουμε συμπαράσταση στον Ζαγόρ και για ενίσχυση στην ομάδα!

A_gamer
10-09-07, 11:24
Είπαμε, κόπανοι θα υπάρχουν πάντα και από όλες τις πλευρές, οπότε καλά κάνουν και τους τιμωρούν.

:oneup:Αν και στον ΠΑΟΚ πάνε κατά χιλιάδες οι Κόπανοι (sic).

Billis
10-09-07, 14:32
Δε νομίζω ότι έχουμε κάποιο ιδιαίτερο προβάδισμα ποσοτικά, αν συγκριθούμε με άλλους δημοφιλείς συλλόγους.

Pichichi
13-09-07, 16:11
Σωστα. Επειδη εβαλε το εισητηριο 40 ευρω να καψουμε τα διπλανα χωραφια. Μηπως να καψουμε και το γηπεδο, ετσι για να μαθει;;;;

Εχετε ξεφυγει τελειως μου φαινεται.Ρε φιλε πολυ ασχημα το μεγαλοποιεις το πραγμα...αυτα γιναν σε αποσταση 2 χιλιομετρων απο το γηπεδο και λογω των καπνογονων κτλ ..

το κακο της υποθεσης ειναι οτι μπηκαν αδικα ΠΑΟΚτσηδες στην φυλακη,οι οποιοι οπως αποδειχθηκε δεν ειχαν καμια σχεση με τα επεισοδια,απλα πηγαν στην Ξανθη για την Τρελα μας!Δεν νοειται ΠΑΟΚ χωρις τον κοσμο του απλα!

Δειτε και αυτο http://paokfansinprison.blogspot.com/


Κατα τ'αλλα το αλλο Σαββατο 7 η ωρα παιζουμε με Ηρακλη...1000 εισητηρια στους Ηρακληδεις που το θεωρω πολυ καλη κινηση...

Απο δω και περα με καλο κλιμα θα βλεπετε μια καυτη εδρα οπως παλια χωρις επεισοδια!!


Π.Α.Ο.Κ.

viardon
14-09-07, 20:45
Ακούστηκαν συνθήματα κατά του κύριου Γεώργιου Ορφανού στο φιλικό με τον Αγροτικο Αστέρα;;;;;:shock::shock: :lol::lol::lol:

Pichichi
14-09-07, 23:22
Οταν εχεις αδελφια στην στενη λογω του πολυ σκληρου νομου του Ορφανου λογικο δεν το βρισκεις??

@ ADSLgr.com All rights reserved.