PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

subzer0
30-11-07, 02:25
...με τοσο υποτιθεται λαο...

Προχτές είσουνα σίγουρος οτι την επίθεση στο πουλμαν την έκαναν ΠΑΟΚτσήδες.
Σήμερα υποθέτεις αν έχουμε λαό?
Εσεις σαν πολυπληθείς ΑΕΚτσήδες ανοιχτοχέρηδες πληρώσατε καμμιά δραχμή για τους 200000euro καφέδες του Μάκαρου?
Αν το κάνατε συγχαρητήρια.Δεν λέω για διαρκείας και τέτοια. Αυτά είναι υποχρέωση του κάθε φιλάθλου.
Τι είμαι εγώ σαν απλός ΠΑΟΚτσής να πληρώνω τις απατεωνιές των ΜπατατουδοΓούμενων και αυτοί να κυκλοφορούν ελεύθεροι μετά από τόσα χρέη που άφησαν?
Και ο Ζαγοράκης άρχισε να δίνει λεφτά κάθε μήνα με την ρύθμιση μην ανησυχείς.
Εσείς που έχετε τους λεφτάδες από πίσω γιατί ξαναμπήκατε σε ρύθμιση μπορείς να μας πεις?

NiKapa
30-11-07, 02:33
Για 1 πραγμα ειμαι σιγουρος...
..οτι περισυ μετα το ματς με τον Παο δεχθηκε επισης πετρες το πουλμαν της αποστολης...σαμποταζ..? ποιος ξερει..
...επισης περισυ 1η αγωνιστικη στο Οακα στα καλα καθουμενα πετουσατε φωτοβολιδες εν-ψυχρω στο πληθος στις κερκιδες , χωρις κανενα λογο κι αφορμη...παλι σαμποταζ...? δεν νομιζω...
Τα υπολοιπα που αναφερεις ειναι αστεια ...Η Αεκ πληρωνει το τιμημα αδιαμαρτυρητα...αν μπορεις κανε κι εσυ το ιδιο...;)

subzer0
30-11-07, 02:44
Για 1 πραγμα ειμαι σιγουρος...
..οτι περισυ μετα το ματς με τον Παο δεχθηκε επισης πετρες το πουλμαν της αποστολης...σαμποταζ..? ποιος ξερει..
...επισης περισυ 1η αγωνιστικη στο Οακα στα καλα καθουμενα πετουσατε φωτοβολιδες εν-ψυχρω στο πληθος στις κερκιδες , χωρις κανενα λογο κι αφορμη...παλι σαμποταζ...? δεν νομιζω...
Τα υπολοιπα που αναφερεις ειναι αστεια ...Η Αεκ πληρωνει το τιμημα αδιαμαρτυρητα...αν μπορεις κανε κι εσυ το ιδιο...;)

Αυτά που λες μπορεί να έχουν συμβεί αν και δεν τα θυμάμαι αλλά νομίζω πως δεν οφελεί πουθενά να λέμε για τα επεισόδια που έχει κάνει ο καθένας τα οποία και δεν μου αρέσουν καθόλου και σαφώς κατακρίνω.
Φαντάζομαι να καταλαβαίνεις τι εννοώ.Εμεις κάναμε εκείνο αλλά κι εσείς κάνατε το αλλό κτλ κτλ κτλ...
Απλά για το συμβάν με το πούλμαν δεν αποδεικνύεται από πουθενά οτι το έκαναν ΠΑΟΚτσήδες καθώς δεν υπήρχε ο παραμικρός λόγος για να γίνει κάτι τέτοιο.Το οτι έσπασαν πέρυσι το πούλμαν του ΠΑΟ δεν νομίζω να το θεωρείς εσύ απόδειξη?
Καί όσο για το θέμα των χρημάτων φυσικά και η ΑΕΚ το κάνει αδιαμαρτυρητα. Αφου στην τελευταία ρύθμιση που μπήκανε τόσες ομαδες(αναμεσα τους και η ΑΕΚ) τα κανάλια και οι εφημερίδες παρουσίαζαν τον ΠΑΟΚ σαν τον μόνο που ενδιφερόταν και έτρεχε και τον βοηθάει το κράτος και στο τέλος μπήκανε όλοι οι άλλοι και ο ΠΑΟΚ παραλίγο να μην έμπαινε.
Ετσι να τρέχουν άλλοι για μένα ... μια χαρά.
Αλλά δεν μου είπες γιατί με τόσους λεφτάδες η ΑΕΚ ξαναμπήκε σε ρύθμιση?

NiKapa
30-11-07, 02:49
Καλα ,συνεχιζεις την πλακα εν μερει μου φαινεται...
...η Αεκ ειχε χρεη απο τα πανωτοκια μεγαλυτερα απο 150 μυρια...αυτα δεν τα πληρωνει κανεις λεφτας φιλε μου...με την λογικη σου ο Κοκκαλης επρεπε να πληρωσει τα σπασμενα του Κοσκωτα...δεν παει ετσι...
..αλλωστε κι ο Παοκ τωρα αυτο επικαλειται και καλα κανει...ετσι δεν ειναι...?


...το ξαναμπηκε σε ρυθμιση που κολλαει...??? σε μια ρυθμιση μπηκε κι αυτη ηταν το 44...τα υπολοιπα ειναι ανακριβειες που σερβιρουν ορισμενα μμε για ευνοητους λογους...;)...αν διαφωνεις και επιμενεις αποδειξε την νεα ρυθμιση κτλ κτλ...

subzer0
30-11-07, 03:09
Καλα ,συνεχιζεις την πλακα εν μερει μου φαινεται...
...η Αεκ ειχε χρεη απο τα πανωτοκια μεγαλυτερα απο 150 μυρια...αυτα δεν τα πληρωνει κανεις λεφτας φιλε μου...με την λογικη σου ο Κοκκαλης επρεπε να πληρωσει τα σπασμενα του Κοσκωτα...δεν παει ετσι...
..αλλωστε κι ο Παοκ τωρα αυτο επικαλειται και καλα κανει...ετσι δεν ειναι...?


...το ξαναμπηκε σε ρυθμιση που κολλαει...??? σε μια ρυθμιση μπηκε κι αυτη ηταν το 44...τα υπολοιπα ειναι ανακριβειες που σερβιρουν ορισμενα μμε για ευνοητους λογους...;)...αν διαφωνεις και επιμενεις αποδειξε την νεα ρυθμιση κτλ κτλ...

Φίλος είσαι άτυχος γιατί δεν είμαι στο δικό μου PC να σου δείξω το link της νέας ρύθμισης που μπήκε η ΑΕΚ. Εσύ δηλαδή πιστεύεις οτι δεν μπήκατε στην νέα ρύθμιση και οτι κάνουν πόλεμο τα ΜΜΕ? Μα νομίζω πως το είπε και ο Νικολαίδης οτι μπήκατε.
Εσυ είπες για λεφτάδες. Απλά δεν καταλαβαίνω αυτά που λες (χωρίς παρεξήγηση).
Η ΑΕΚ είχε χρέη 150 μυρια. Τώρα δεν έχει καθόλου χρέη?
Αυτοι ήρθανε σε μιά καθαρή ΑΕΚ και χρηματοδοτούν από εδω και πέρα?
Σοβαρά τώρα δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.
Αν είναι έτσι τότε πιστεύω πως στην ουσία αυτό θέλει και ο ΠΑΟΚ(και κάθε ομάδα που έχει χρέη).
0 χρεός για να μπορεί να σκάσει μύτη κάποιος λεφτάς. Κανείς δεν θέλει να παραλαμβάνει χρέη γιαυτο και ο Ζαγοράκης είναι ήρωας που προσπαθεί να βγάλει μια άκρη με αυτά.

NiKapa
30-11-07, 03:11
Παλι τα ιδια θα λεμε...βρες ποσα πληρωνει η Αεκ καθε μηνα/χρονο για το 44...θα εκπλαγεις...και το ξανασυζηταμε παλι...φιλικα και χωρις αντιπαραθεσεις..;)

..για μενα ο Ζαγορ κανει τεραστια λαθη...λαικιζει επικινδυνα...το ρισκο το ηξερε...τα χρεη επισης...εε δεν μπορει να στα χαρισουν ολα ρε φιλε...ειναι κοινωνικη προκληση , πως να το κανουμε δηλ...δειξε κι εσυ λιγο καλη θεληση...σταχτη στα ματια...οχι καθε 3 και λιγο παραιτηση και αορατοι εχθροι , αλογα μωβ και πανο...ποιος εισαι ο Τσε Γκεβαρα χωρις μια...σορυ..

subzer0
30-11-07, 03:15
Παλι τα ιδια θα λεμε...βρες ποσα πληρωνει η Αεκ καθε μηνα/χρονο για το 44...θα εκπλαγεις...και το ξανασυζηταμε παλι...φιλικα και χωρις αντιπαραθεσεις..;)

Αυτό λέμε ρε φίλε. Ξέρω τι πληρώνει απλα πήγες να με μπερδέψεις.:oneup:

NiKapa
30-11-07, 03:18
Τεσπα..δεν εχω κατι εναντιον του Παοκ ουτε με απασχολει ειλικρινα...μακαρι να βρεθει ακρη ;)

subzer0
30-11-07, 03:26
Τεσπα..δεν εχω κατι εναντιον του Παοκ ουτε με απασχολει ειλικρινα...μακαρι να βρεθει ακρη ;)

Κοίτα για τον Ζαγοράκη επειδή δεν μου αρέσει η έκφραση λαικισμός απλά αυτήν την στιγμή δεν υπάρχει κανένας από πίσω και το μόνο που του μένει είναι ο κόσμος.Δυστυχώς πίστεψε πολιτικούς και πήρε τα γνωστά 3. Χτες έφαγε χυλό για χορηγία που του είχαν υποσχεθεί.
Ετσι δεν πας μπροστά γιατί όπως λες κι εσύ δεν υπάρχει το μάμαλο.
Πάντως πρέπει να βρεθεί μια λύση και δεν ξέρω ποια θα είναι αυτή και είμαι σίγουρος πως δεν θα είναι η διαγραφή.Όταν βρεθεί λύση μπορεί να σκάσει μύτη κάποιος από πίσω. Όσο είναι έτσι η κατάσταση όμως...

NiKapa
30-11-07, 03:48
Τι να σε πω...ειναι αποριας αξιο...πως ο Παοκ δεν εχει χορηγο/ους ...τεσπα ..αρκετα..
Καληνυχτα;)

subzer0
30-11-07, 03:50
Τι να σε πω...ειναι αποριας αξιο...πως ο Παοκ δεν εχει χορηγο/ους ...τεσπα ..αρκετα..
Καληνυχτα;)

Συμφωνώ. :hmm: Καληνύχτα

Burning Skies
30-11-07, 07:15
Έβγαινες όμως και διαδήλωνες για την τιμωρία που είχες φάει με τους βουλευτάδες της Β' Αθήνας(ψήφοι βλέπεις) να παρακαλάνε για το "ΔΙΚΙΟ" του Ολυμπιακού!(Που τα είχαν κάνει λαμπόγιαλο οι οπαδοί σου!)
Όταν ο Κοσκωτάς και οι λοιποί προέδροι σου είχαν καταληστέψει το Ελληνικό κράτος(όπως κάνει ο Κόκκαλης με τις καθ όλα "νόμιμες" εταιρίες του) δεν σε χαλούσε.
Αλλά ξέχασα,λες "δεν είμαι τόσο θύμα πια" δηλαδή παλιά είσουν και τώρα ξύπνησες και βλέπεις το κοινό συμφέρον!(Εκεί που θες όμως)

Εγώ μεγάλε για κανένα ρεμάλι δεν βγαίνω στους δρόμους. Ούτε έχω κανένα πρόβλημα που το επισημαίνεις - όποιοι βγήκαν και διαδήλωσαν τότε απαράδεκτοι ήταν... Δεν σου λέω σώνει και καλά αν σας βολέψει το κράτος να βγεις και να το κατακρίνεις. Δεν νοείται όμως να απαιτείς να συμβεί κάτι τέτοιο. Ούτε νοείται να κατακρίνεις όσους το βλέπουν με κακό μάτι (εκτός βέβαια από όσους έχουν κάνει τα ίδια... Ζήτα διακανονισμό να το δεχθώ... Και σου επαναλαμβάνω ότι η ήδη η ομάδα σου έχει ευνοηθεί πολλές φορές αλλά δεν γουστάρεις να το παραδεχθείς...

geologiko_karoto
30-11-07, 13:59
Τι να σε πω...ειναι αποριας αξιο...πως ο Παοκ δεν εχει χορηγο/ους

χμμ
φίλε,μάλλον δεν τα γνωρίζεις καλά

ο ΠΑΟΚ έχει καμιά 20φεύγα χορηγούς ΟΛΟΥΣ ιδωτικούς κανέναν κρατικό
και αν νομίζεις ότι θα έρχονταν κανένας από αυτούς να επενδύσει στην ομάδα αν δεν ήταν ο Ζαγοράκης και οι άλλοι 4 μαζί του,είσαι γελασμένος
εδώ ο Γούμενος δεν μπορούσε να βρει 1 διαφήμηση,τι λέμε τώρα...

Burning Skies είσαι γαύρος ρε φίλε και μιλάς για εύνοια...

TRY
30-11-07, 14:30
Πάντως ο Ζαγοράκης έχει γίνει περιγέλαστη φιγούρα, βγαίνει με γυαλί ηλίου των 500 ευρώ, ρούχα των 400 ευρώ και αυτοκίνητο των 60.000 ευρώ και ζητιανεύει. Δηλαδή έλεος, μόνο στην Ελλάδα, κυριολεκτικά.

Ας κοιτάξει νομίμως τι μπορεί να γίνει και το πολύ-πολύ ας πουλήσει κάνα-δυο παίκτες να μπει σε ένα δρόμο. Πολλές ομάδες είχαν χρέη αλλά τέτοια ζητιανιά πουθενά. Μέχρι και η Uefa τον έχει πετάξει απ' έξω.

ErrOr
30-11-07, 14:43
χμμ
φίλε,μάλλον δεν τα γνωρίζεις καλά

ο ΠΑΟΚ έχει καμιά 20φεύγα χορηγούς ΟΛΟΥΣ ιδωτικούς κανέναν κρατικό
και αν νομίζεις ότι θα έρχονταν κανένας από αυτούς να επενδύσει στην ομάδα αν δεν ήταν ο Ζαγοράκης και οι άλλοι 4 μαζί του,είσαι γελασμένος
εδώ ο Γούμενος δεν μπορούσε να βρει 1 διαφήμηση,τι λέμε τώρα...

Burning Skies είσαι γαύρος ρε φίλε και μιλάς για εύνοια...

Ο geologiko_karoto με κάλυψε απόλυτα και να συμπληρώσω κιόλας.
Στην Ελλάδα είμαστε,όχι στην Γερμανία!
Από την στιγμή που είμαστε στην Ελλάδα,έτσι είναι το έργο.
Αν είμασταν κάπου αλλού,τότε θα ήταν διαφορετικά.


Εγώ μεγάλε για κανένα ρεμάλι δεν βγαίνω στους δρόμους. Ούτε έχω κανένα πρόβλημα που το επισημαίνεις - όποιοι βγήκαν και διαδήλωσαν τότε απαράδεκτοι ήταν...Για το χάλι του Ελληνικού ποδοσφαίρου το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει η ομάδα σου,λες τίποτα γι αυτό?(Η δεν είναι έτσι????)
Για το ότι παίρνεις τα νοίκια κανονικά,το ότι δεν πληρώνεις τίποτα για το γηπεδάκι σου,δεν βλέπω να λες τίποτα.
Το ότι το μουσείο σου στο γήπεδο το πλέρωσε η ΕΕ δεν είδα να λες τίποτα.
Ωραία τακτική.Δεν σε είδα να λες τίποτα,εκ των υστέρων και γω θα λέω κακώς έκαναν συλλαλητήριο! :rofl:

Btw,Βγήκαν για τα ρεμάλια!
Εμείς βγαίνουμε για να πληρώσουν μερικά ρεμάλια και όχι για να γλιτώσει τιμωρία η ομάδα μας!Ούτε κάνουμε πορεία εναντίον άλλης ομάδας!
Αυτή είναι η διαφορά!

........Auto merged post: ErrOr added 10 Minutes and 19 Seconds later........


Πάντως ο Ζαγοράκης έχει γίνει περιγέλαστη φιγούρα, βγαίνει με γυαλί ηλίου των 500 ευρώ, ρούχα των 400 ευρώ και αυτοκίνητο των 60.000 ευρώ και ζητιανεύει. Δηλαδή έλεος, μόνο στην Ελλάδα, κυριολεκτικά.

Ας κοιτάξει νομίμως τι μπορεί να γίνει και το πολύ-πολύ ας πουλήσει κάνα-δυο παίκτες να μπει σε ένα δρόμο. Πολλές ομάδες είχαν χρέη αλλά τέτοια ζητιανιά πουθενά. Μέχρι και η Uefa τον έχει πετάξει απ' έξω.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Πόσο σας πονάει.
Θα ήθελες να είχες τον Ζαγόρ.
Άμα ήθελε φράγκα θα ήταν στην Εθνική,θα καθόταν και θα έπαιρνε φράγκα για τις δημόσιες σχέσεις.
Θέλετε παίκτες ε?
Φαντάζομαι τι θα λες για τον Χριστοδουλόπουλο και τον Ηλιάδη.Τι καλά να τους είχαμε!
Παλιότερα με τα λαμόγια σίγουρα θα τους είχατε πάρει.
Τώρα δύσκολα!Σας πονάει ο Ζαγόρ που δεν πουλάει!
Η Uefa αν τον έχει πετάξει απ έξω το ξέρεις πολύ καλά.
Τεσπα!Δεν με νοιάζει ο Ζαγόρ,να προσφέρει στον ΠΑΟΚ θέλω και ας κάνει ότι θέλει!

Υγ: Τι είσαι εσύ βρε?Προπαγανδιστής μου φέρνεις.,.τι ομάδα είσαι εσύ?Μήπως πανηγύριζες εχτές?

TRY
30-11-07, 16:08
Η Uefa αν τον έχει πετάξει απ έξω το ξέρεις πολύ καλά.


Σε ποιο κύπελλο Ευρώπης παίζει ο ΠΑΟΚ; Γιατί; Μίλα ειλικρινά.


Υγ: Τι είσαι εσύ βρε?Προπαγανδιστής μου φέρνεις.,.τι ομάδα είσαι εσύ?Μήπως πανηγύριζες εχτές?

:worthy: Η κλασική απέλπιδα προσπάθεια όταν μας τελειώσουν τα επιχειρήματα: βρες κάτι στραβό στο συνομιλητή σου για να μειώσεις τα λεγόμενά του. Πολύ παλιό. (http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem)

Αφού θες να ξέρεις όμως, δεν υποστηρίζω καμία ομάδα (εκτός αν την έπαιξα στοίχημα να κερδίσει ;)).

Burning Skies
30-11-07, 17:54
Burning Skies είσαι γαύρος ρε φίλε και μιλάς για εύνοια...

Σαφώς και θα μιλήσω. Θα μιλήσω γιατί εγώ δεν έχω την αυταπάτη ότι δεν ευνοείται η ομάδα μου. Η διαφορά είναι ότι ποτέ δεν θα έβγαινα στους δρόμους να ζητήσω την εύνοια - ούτε θα κατηγορήσω κανέναν αν μου πει ότι είμαι ευνοημένος. Οι ομάδες όλες ζουν εις βάρος του κόσμου. Μπορεί να μη θέλουν κάποιοι να αλλάξει αυτό αλλά είναι εξωφρενικό να βγαίνουν στους δρόμους με την απαίτηση να συνεχιστεί...


Ο geologiko_karoto με κάλυψε απόλυτα και να συμπληρώσω κιόλας.
Στην Ελλάδα είμαστε,όχι στην Γερμανία!
Από την στιγμή που είμαστε στην Ελλάδα,έτσι είναι το έργο.
Αν είμασταν κάπου αλλού,τότε θα ήταν διαφορετικά.

Και σου λέω, κλασική νοοτροπία Ελληνάρα...: Αφού ο άλλος είναι λαμόγιο γιατί να μην είμαι και εγώ. Γιατί ο άλλος να τρώει περισσότερα από μένα κτλ κτλ... :rolleyes:


Για το χάλι του Ελληνικού ποδοσφαίρου το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει η ομάδα σου,λες τίποτα γι αυτό?(Η δεν είναι έτσι????)

Πιπιλάμε ακόμη την καραμέλα;;; Που το στηρίζεις αυτό;;; Στην παράγκα;;;; Δεν πάλιωσε αυτό το παραμύθι;;; Αν θεωρείς ότι το ποδόσφαιρο διοικείται από τον γαύρο και ότι δεν υπάρχει φως τότε γύρνα το στο πατινάζ ... Τι κάθεσαι και ασχολείσαι;;; Εγώ πάντως αν ένιωθα ότι το πρωτάθλημα το παίρνω ακόμη λόγω παράγκας δεν θα ξανάβλεπα ποδόσφαιρο - θα το γύριζα στην αμερικάνικη πάλη (που είναι γνωστό ότι είναι θέατρο)...


Για το ότι παίρνεις τα νοίκια κανονικά,το ότι δεν πληρώνεις τίποτα για το γηπεδάκι σου,δεν βλέπω να λες τίποτα.
Το ότι το μουσείο σου στο γήπεδο το πλέρωσε η ΕΕ δεν είδα να λες τίποτα.

Δεν γνωρίζω ειλικρινά και δεν με ενδιαφέρει τίποτε από αυτά. Αν ισχύουν βγες στους δρόμους να διαμαρτυρηθείς γι'αυτά και θα σου πω και μπράβο εφόσον έχεις δίκιο ... Εσύ όμως βγαίνεις να διαμαρτυρηθείς για να φας και εσύ από το δημόσιο χρήμα - όχι για να κατακρίνεις ανάλογες περιπτώσεις...


Ωραία τακτική.Δεν σε είδα να λες τίποτα,εκ των υστέρων και γω θα λέω κακώς έκαναν συλλαλητήριο!

Τι να πω;;; Εδώ δεν ξέρω πότε συνέβησαν - τώρα που μου το είπες το έμαθα. Εμένα με απασχολεί μόνο να βλέπω την μπάλα μου. Αν τώρα πέσουν στην αντίληψη μου τέτοιες απαράδεκτες ενέργειες σαφώς και θα τις κατακρίνω.
Και στο κάτω - κάτω δεν στέκει αυτό που λες για το εκ των υστέρων. Και τώρα εκ των υστέρων μιλάμε - το συλλαλητήριο έχει γίνει και δεν σε βλέπω να το κατακρίνεις (και ούτε πιστεύω ότι θα το κάνεις ποτέ καθώς σε ενδιαφέρει μόνο να φάει η ομάδα σου)


Εμείς βγαίνουμε για να πληρώσουν μερικά ρεμάλια και όχι για να γλιτώσει τιμωρία η ομάδα μας!Ούτε κάνουμε πορεία εναντίον άλλης ομάδας!

Και σου εξήγησα τόσες φορές ότι εφόσον μια επιχείρηση έχει κακή διοίκηση είναι επόμενο να βρεθεί χρεωμένη από τις ατασθαλείες τους. Πλεόν είναι χρεωμένη η ΠΑΕ και τα χρέη μιας επιχείρησης δεν μεταφέρονται σε φυσικά πρόσωπα...
Επίσης σου ξαναεξηγώ ότι τέτοιες γελοίες πορείες τις κατακρίνω όλες και δεν με νοιάζει ποιος τις κάνει...

ErrOr
30-11-07, 18:57
@TRY Επειδή δεν παίζει ο ΠΑΟΚ στο Uefa cup/Champions League σημαίνει ότι τον πέταξε η Uefa εκτός λόγω Ζαγοράκη?
Τι άλλο θα ακούσουμε!
Παλιότερα είχε συμβεί αυτό για την απαράδεκτη στάση των οπαδών του σε ματς Ευρώπης και καλώς τον είχε η Uefa εκτός διοργανώσεων λόγω τιμωρίας.(Το ίδιο είχε συμβεί και με την Roma και με άλλες τόσες ομάδες)
Όσο για την απέλπιδα προσπάθεια,δες τι έχεις γράψει στα posts σου και μετά έλα να μου πεις.
Αν δεν υποστηρίζεις καμία ομάδα τότε τι ασχολείσαι?

@Burning Skies Αν δεν γνωρίζεις τι γίνεται στην ομάδα σου,τότε πως μιλάς για άλλες ομάδες?
Εκ των υστέρων ότι μιλάμε,το λέω για το ότι εκ του αποτέλεσματος και μετά μιλάμε και όχι για το ότι μιλάμε μετά το συλλαλητήριο.
Για το αν υπάρχει η παράγκα,μπορείς να μην σταθείς στα δικά μου λεγόμενα αλλά σε όλους αυτούς που κατά καιρούς (βλέπε δηλώσεις Δώνη) που μιλάνε για αυτήν!(Πες μου ότι δεν την σφάζουν???Μέχρι και τον Ηρακλή δώσαν ψιλομούφα πέναλτι με την Λάρισα μετά από 2χρόνια )
Είπες ότι "Εγώ πάντως αν ένιωθα ότι το πρωτάθλημα το παίρνω ακόμη λόγω παράγκας δεν θα ξανάβλεπα ποδόσφαιρο" δηλαδή συμφωνείς ότι το έπαιρνες λόγω παράγκας!
Τότε τι έκανες?Είχες σταματήσει να βλέπεις?Έκραζες την ομάδα σου για τις σφαγές που έκανε?(Ακόμα κάνει!Μετά από μερικά χρονάκια πάλι τα ίδια θα λες!)
Όπως είδες είπα ότι το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει η ομάδα σου!Δεν σημαίνει ότι είναι ο μοναδικός υπαίτιος!Φαντάσου να σφαζόταν η Άεκ ή ο ΠΑΟ και να έβγαινε CL/Uefa αντί αυτών o Ηρακλής,ο ΠΑΟΚ,ο Άρης,κτλ!
Μπορείς να φανταστείς τι θα γινόταν?Που θα ήταν αυτές οι ομάδες?(και οι μεν και οι δε)
Καθήστε και ακόμα δεν είδαμε τίποτα περί παράγκας!!!
Αν φθάσουμε να βγάζουμε 3 ομάδες CL να δείτε εκεί τι θα γίνεται!!!!(Μερικά θετικά αποτελέσματα χρειαζόμαστε ακόμα)
Anyway δεν βγάζουμε άκρη.Εγώ θα λέω τα δικά μου και εσύ τα δικά σου.
Το κουράσαμε.

Pichichi
30-11-07, 21:10
Σοβαρα τωρα το κουρασατε...και μην ξανακουσω για ευνοια απο αλλοθρησκους οταν εσεις τα ιδια και χειροτερα κανατε ετσι??Η υποκρισια σε ολο το μεγαλειο της...

ΟΛΟΙ ΠΑΤΡΑ και μετα ΤΡΙΠΟΛΗ!!!Θα βγαλουμε γουστα λεμε

Burning Skies
01-12-07, 01:34
@Burning Skies Αν δεν γνωρίζεις τι γίνεται στην ομάδα σου,τότε πως μιλάς για άλλες ομάδες?

Όποτε πάρω πρέφα κάτι θα το κατακρίνω... Άλλωστε δεν σου ζήτησα να κατακρίνεις την ομάδα σου αν ευνοηθεί - απλά δεν δέχομαι να διαδηλώνει κάποιος υπέρ μιας ΠΑΕ ζητώντας να καταπατηθούν οι νόμοι...


Για το αν υπάρχει η παράγκα,μπορείς να μην σταθείς στα δικά μου λεγόμενα αλλά σε όλους αυτούς που κατά καιρούς (βλέπε δηλώσεις Δώνη) που μιλάνε για αυτήν!(Πες μου ότι δεν την σφάζουν???Μέχρι και τον Ηρακλή δώσαν ψιλομούφα πέναλτι με την Λάρισα μετά από 2χρόνια )

Όταν διαμαρτύρονται όλες οι ομάδες πλεόν και μάλιστα δικαίως για την διαιτησία (ακόμη και ο γαύρος και ο βάζελος) δεν είναι δυνατόν να μιλάμε για παράγκα αλλά για ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ....


Είπες ότι "Εγώ πάντως αν ένιωθα ότι το πρωτάθλημα το παίρνω ακόμη λόγω παράγκας δεν θα ξανάβλεπα ποδόσφαιρο" δηλαδή συμφωνείς ότι το έπαιρνες λόγω παράγκας!

Τα πρώτα πρωταθλήματα μετά τα πέτρινα χρόνια ναι...


Τότε τι έκανες?Είχες σταματήσει να βλέπεις?Έκραζες την ομάδα σου για τις σφαγές που έκανε?

Ακριβώς... Έφτασα σε σημείο να μην γνωρίζω ούτε καν ποιους παίχτες είχε η ομάδα μου τότε...


και μην ξανακουσω για ευνοια απο αλλοθρησκους οταν εσεις τα ιδια και χειροτερα κανατε ετσι

Δεν υπάρχει εσείς - υπάρχει εγώ... Αν κατέβαινα προσωπικά σε ανάλογες πορείες δεν θα είχα δίκιο να μιλήσω. Δεν εκπροσωπώ όμως τους γαύρους που φέρονται με αυτό τον τρόπο - ίσα ίσα που τους κατακρίνω. Μιλάω για την πάρτι μου και δεν μπορώ να δεχθώ τέτοια καραγκιοζιλίκια από κανέναν. ΚΑΜΙΑ ΠΑΕ δεν νοείται να έχει ευνοϊκότερη μεταχείριση από τον μέσο φουκαρά Έλληνα και δεν θα πάψω να κατακρίνω όποιον νομιμοποιεί τέτοια απαράδεκτα φαινόμενα - πόσο μάλλον αν τα επιδιώκει... Βγες και διαμαρτυρήσου για την εύνοια των ομάδων του ΠΟΚ σε βάρος του λαού (με στοιχεία βέβαια) και θα σου πω χίλια μπράβο και συγχαρητήρια(αν και θεωρώ ότι και ο ΠΑΟΚ έχει ευνοηθεί). Δεν δέχομαι όμως να κάνεις πορείες ζητώντας να παραγραφούν τα χρέη που καλώς ή κακώς έχουν καταλογιστεί στην ΠΑΕ ... Μπορεί μερικοί να γουστάρετε να είστε θύματα αλλά δεν έχετε δικαίωμα να την λέτε και σε όποιον δεν εντάσσει τον εαυτό του σε αυτήν την κατηγορία...

subzer0
03-12-07, 14:31
Μετά τα στραπάτσα του Σαββατοκύριακου ακολούθησε μια ακόμα δυσάρεστη είδηση (http://www.contra.gr/Soccer/England/178274.html).
Ένας πραγματικά μεγάλος προπονητής που έχει συνδέσει το όνομα του με την μεγάλη ομάδα της δεκαετίας του 70.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει.

geologiko_karoto
03-12-07, 14:53
rip στον μεγάλο Λες Σάνον

ErrOr
03-12-07, 21:24
Burning Skies αυτό το είδα τώρα στην υπογραφή κάποιου άλλου μέλους εδώ μέσα http://www.stelpas.com/?p=539 Το είχα πει και παλιότερα το εν λόγω θέμα,
τώρα πως σου φαίνεται η ομάδα σου?Κατάλαβες πως έκανες και κάνεις τις μεταγραφές?
Έτσι τις έκανα και γω επί Μπατατούδη.(Ήταν του κόμματος)
Το θέμα είναι ότι τον Μπατατούδη τον έστειλα και πλέον μαρμίτα ΓΙΟΚ!
Γι αυτό τα περί δικαιοσύνης και δημοσίου συμφέροντος τα ακούω βερεσέ.
Τον Κόκκαλη ο Κωστάκης τον έλεγε νταβαντζή και στην πορεία τα βρήκαν,γιατί άραγε?
btw, TRY τον είδες τον Ζαγόρ?Είναι που τον είχε κλασμένο η Uefa.:whistle:
Μέχρι και η εφημερίδα του Μπραουδάκη που τον έκραζε πριν μία βδομάδα http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10728&subid=2&pubid=626105 τον εξυμνεί!:rofl:


Υγ: Εγώ περιμένω να δω αν θα καλέσει ο Εισαγγελέας την Άεκ σε απολογία για τις φωτοβολίδες,εδώ για το πανό μας είχε καλέσει και φάγαμε και πρόστιμο...
άντε να δούμε και την τιμωρία που θα φάνε!

Burning Skies
03-12-07, 22:06
@ErrOr

Ε στα λόγια μου έρχεσαι... Δεν κατάλαβες ποιο είναι το πρόβλημα το δικό μου. Θα ήταν αστείο να μην αναγνωρίζαμε ότι ευνοείται η ομάδα μας. Αυτό που δεν δέχομαι είναι το να απαιτούμε να γίνεται αυτό. Το ξέρω ρε μεγάλε ότι η ομάδα μου τρώει καλά (όπως και πολλές άλλες - ακόμη και η δική σου ανήκει σε αυτές που τσιμπολογάνε ακόμη). Το θέμα είναι ότι αν χάσω την μαρμίτα δεν πρόκειται να πέσω στο επίπεδο να διαδηλώσω για να μου φέρουν άλλη - δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να το κάνει. Σιγά μη απαιτήσω να μου φάνε και άλλα (λες και δεν θα το κάνουν έτσι και αλλιώς). Νομίζεις εσύ ότι δεν θα χαριστούν στον ΠΑΟΚ;;;; Ή νομίζεις ότι δεν θα χαρίζονταν ακόμη και αν δεν διαδηλώνατε;;;;; Το γελοίο είναι ότι διαδηλώσατε ζητώντας ουσιαστικά να πληρώσουμε από τις τσέπες μας τα χρέη της ΠΑΕ και των λαμογιων που φάγανε - πράγμα που ούτως ή άλλως θα συνέβαινε. Έτσι και αλλιώς κάνουμε τους λαλάκες αλλά το να βγαίνουμε έξω και να δηλώνουμε ευθαρσώς ότι είμαστε κορόιδα πάει πολύ. Βγες (επαναλαμβάνω) και διαδήλωσε για αυτά που τρώει ο Γαύρος , ο Βάζελος κτλ κτλ να σου πω και μπράβο, αλλά -ήμαρτον- βγαίνεις και διαδηλώνεις (νομιμοποιώντας ουσιαστικά όλα αυτά που συμβαίνουν) απλά ζητώντας μεγαλύτερο κομμάτι από την πίτα για τον ΠΑΟΚ;;;;;;;;

ErrOr
04-12-07, 00:22
Το συλλαλητήριο δεν έγινε μόνο και μόνο να φάω από την μαρμίτα που τρως εσύ.
Αλλά γιατί η ευνομούμενη πολιτεία δεν κυνηγάει αυτούς που κάναν τα χρέη,δεν έχω πάρει κρατική χορηγία 2 χρόνια και δεν έχω την ίδια αντιμετώπιση που είχαν άλλες ομάδες σε διευκολύνσεις στα χρέη τους (βλέπε 44,κτλ) γιατί κομματικά είναι αντίθετη η ομάδα μου!(ήταν τουλάχιστον,τώρα προσπαθούν να την αλλάξουν πάλι αλλά δεν παίζει)
Τώρα αν νομίζεις ότι μπορεί με την ρύθμιση που έγινε τώρα(και καλά για τον ΠΑΟΚ) να δίνει ο ΠΑΟΚ 120.000 ευρώ τον μήνα και να την βγάλει πέρα,τι να σου πω!
Ούτε η ομάδα σου την βγάζει έτσι,που έχει και μεγαλύτερα έσοδα.
Γι αυτά και άλλα πολλά έγινε το συλλαλητήριο.
Τεσπά.
Άλλη μία μίζερη και άθλια Ποδοσφαιρική α(θ)λητική Κυριακή πέρασε...
Ας ελπίσουμε ότι κάποτε θα αλλάξει αυτό!

Pichichi
04-12-07, 01:09
Να ναι καλα εκει που ειναι ο μεγαλος ΣΑΝΟΝ!!

Πηγα Πατρα και Τριπολη,φαγαμε την πικρα...ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!

alfisti
04-12-07, 12:24
Φωτιά στο πούλμαν!
Πυρκαγιά ξέσπασε τα ξημερώματα στο λεωφορείο του ΠΑΟΚ, το οποίο ήταν σταθμευμένο επί της οδού Πλαστήρα στην Καλαμαριά. Στο σημείο επενέβη η Πυροσβεστική Υπηρεσία με 6 άντρες και 2 οχήματα και περιόρισε τις ζημιές.

Ωστόσο, το πούλμαν δεν γλίτωσε, καθώς η φωτιά προκάλεσε ζημιές στο μπροστινό τμήμα του προφυλακτήρα, στο διώροφο λεωφορείο. Τώρα, η αστυνομία ψάχνει τους «ενόχους» και ήδη διενεργείται προανάκριση για τα αίτια που προκάλεσαν τη φωτιά, από το ανακριτικό τμήμα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Θεσσαλονίκης.

:evil::evil:

geologiko_karoto
04-12-07, 13:58
Φωτιά στο πούλμαν!
Πυρκαγιά ξέσπασε τα ξημερώματα στο λεωφορείο του ΠΑΟΚ, το οποίο ήταν σταθμευμένο επί της οδού Πλαστήρα στην Καλαμαριά. Στο σημείο επενέβη η Πυροσβεστική Υπηρεσία με 6 άντρες και 2 οχήματα και περιόρισε τις ζημιές.

Ωστόσο, το πούλμαν δεν γλίτωσε, καθώς η φωτιά προκάλεσε ζημιές στο μπροστινό τμήμα του προφυλακτήρα, στο διώροφο λεωφορείο. Τώρα, η αστυνομία ψάχνει τους «ενόχους» και ήδη διενεργείται προανάκριση για τα αίτια που προκάλεσαν τη φωτιά, από το ανακριτικό τμήμα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Θεσσαλονίκης.

:evil::evil:

να δείς που το έκαναν παοκτσήδες :whistle:
είναι γνωστό άλλωστε ότι για ότι κακό γίνεται σε αυτή την πόλη φταίει ο ΠΑΟΚ

viardon
04-12-07, 14:03
να δείς που το έκαναν παοκτσήδες :whistle:
είναι γνωστό άλλωστε ότι για ότι κακό γίνεται σε αυτή την πόλη φταίει ο ΠΑΟΚ

;)Φυσικά και το κάνατε εσείς για να βγείτε να πείτε... οτι κάναμε αντίποινα εμείς :p:p

Πάντως πέρα απο την πλάκα όποιος και να το έκανε πρέπει λίγο να το προσέξουν το θέμα οι όποιοι αρμόδιοι.. διότι μιά τα στόρια μιά τα γκαζάκια μια τα λεωφορεία ... μή πάρει σειρά κανένας πιτσιρικάς μετά και αρχίσουμε τα παλιά...

ErrOr
04-12-07, 15:12
Οπαδοί κομάντος του Αστέρα Τρίπολης το κάψαν!:rofl:
Όπως εμείς σπάσαμε το λεωφορείο του Πανιωνίου μετά το 3-1,είπαν και οι Τριπολιτσιότες να κάψουν το δικό μας μετά το 2-0!
ΞΥΠΝΑΤΕ!

alfisti
04-12-07, 15:56
o Βασιλόπουλος που τον άκουσα βγήκε και είπε οτι τελικά πρόκειται για παραπληροφόρηση!
είπε οτι πρόκειται για το διαφημιστικό λεωφορείο (Citybank) και μίλησε μόνο για σπασμένο παρμπρίζ!
για φωτιά τπτ!!

subzer0
04-12-07, 16:14
o Βασιλόπουλος που τον άκουσα βγήκε και είπε οτι τελικά πρόκειται για παραπληροφόρηση!
είπε οτι πρόκειται για το διαφημιστικό λεωφορείο (Citybank) και μίλησε μόνο για σπασμένο παρμπρίζ!
για φωτιά τπτ!!

Μάλλον θα εννοει αυτό που ήταν και έξω από την Τουμπα στον αγώνα με τον Πανιώνιο.
Και καλά μαύρο το ένα μαύρο και το άλλο αλλά αυτοι που κάναν ρεπορτάζ δεν ξέρουν ποιό είναι το πραγματικό λεωφορείο του ΠΑΟΚ? Από τα ξημερώματα έγινε η επίθεση!!!!!!!
Αλλα και τα site βλέπω κι αυτά οτι να'ναι:
sport24.gr (http://www.sport24.gr/html/ent/008/ent.209008.asp)
sportime.gr (http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=66714)

alfisti
05-12-07, 11:41
Σε απολογία κλήθηκε ο ΠΑΟΚ

Δε θα βαρεθούμε να γράφουμε πόσο πολύ ενοχλεί τα κέντρα αποφάσεων στην Αθήνα και τα κατευθυνόμενα μέσα μαζικής ενημέρωσης η αναγέννηση του ΠΑΟΚ. Η συσπείρωση του κόσμου υπό τον Θόδωρο Ζαγοράκη που δέχεται προσωπικές επιθέσεις ακριβώς γι αυτό το λόγο. Πριν προλάβει να στεγνώσει η μελάνη από όσα γράφαμε την προηγούμενη εβδομάδα ήρθε χθες να μας επιβεβαιώσει η κλήση σε απολογία από τους αθλητικούς δικαστές. Προσέξετε, απολαύστε και θαυμάστε κλήση σε απολογία... " Η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή κάλεσε σε απολογία (για την Πέμπτη 6/12 και ώρα 13:30) τις παρακάτω ΠΑΕ στο πλαίσιο των συναντήσεων για την 10η αγωνιστική. ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Για την συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της στον αγώνα ΠΑΕ Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΕ ΠΑΟΚ
Επί παραβάσει των άρθρων 1 επ, 5, 14, 15 και 17 του Π.Κ. της ΕΠΟ ".
Διαβάζεις την κλήση και σε πιάνουν τα γέλια. Για ποια συμπεριφορά των οπαδών τις καλείται η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ; Για τη συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟΚ ο προπονητής της Τρίπολης ( Κάμπος ) έδωσε δημόσια συγχαρητήρια στη συνέντευξη τύπου μετά το παιχνίδι. Χθες στη διάρκεια της συνέλευσης της Σούπερ Λίγκα ο εκπρόσωπος του Αστέρα κ. Μποροβήλος τοποθετήθηκε δίνοντας συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ για τη στάση των οπαδών του. Και οι αθλητικοί δικαστές κάλεσαν σε απολογία την ΠΑΕ. Σωστά για τα υβριστικά συνθήματα. Όμως για τη συμπεριφορά τους είναι αστείο. Χίλιοι και πλέον φίλαθλοι αφού ταξίδεψαν από εκατοντάδες χιλιόμετρα για να φθάσουν στην Τρίπολη ταλαιπωρήθηκαν από τις γελοιότητες της αστυνομίας, είδαν την ομάδα τους να χάνει με κατεβασμένα χέρια και αποχώρησαν χωρίς να συμβεί το παραμικρό.
Οι αθλητικοί δικαστές φανερά επηρεασμένοι από κύκλους που έχουν λυσσάξει για την αναγέννηση του ΠΑΟΚ θέλουν να δημιουργήσουν προϋποθέσεις τιμωρίας της ΠΑΕ. Το μήνυμα έφθασε στα γραφεία της Τούμπας και από χθες με εντολή του Ζαγοράκη ( που δεν έκρυβε ότι ενοχλήθηκε από το θέμα ) η νομική υπηρεσία της ΠΑΕ οργανώνει την υπεράσπιση της.
ΛΑΘΟΣ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ανακοίνωση με την οποία επιρρίπτει ευθύνες στην αστυνομία για όσα συνέβησαν στην Τρίπολη και σε παιχνίδι του Αρη με την Αεκ εξέδωσε χθες η Σούπερ Λίγκα. Σύμφωνα με την ανακοίνωση η στάση της αστυνομίας φέρει ευθύνες για όσα συνέβησαν. Το θέμα είναι ότι κακώς εξομοιώνονται τα γεγονότα στα δυο γήπεδα. Στο Χαριλάου λίγο έλειψε να θρηνήσουμε θύματα από τη ρήψη φωτοβολίδων με τα γνωστά "πιστόλια" και στην Τρίπολη ζήσαμε την αποθέωση της αγάπης των φιλάθλων του ΠΑΟΚ για την ομάδα τους. Ατυχές το περιεχόμενο της ανακοίνωσης αν όχι κατασκευασμένο ως συνήθως σε βάρος του ΠΑΟΚ. Δε περιμέναμε τίποτε περισσότερο από τη Σούπερ Λίγκα των Βαρδινογιάννηδων, του Κόκκαλη και του ( επηρεασμένου από την κραιπάλη του Σαββάτου σε μπαρ της Θεσσαλονίκης) Ντέμη.

http://www.metrosport.gr/more.php?id=7008_0_1_0_M

TRY
05-12-07, 14:52
Παιδιά αν νομίζετε ότι υπάρχει κανείς στην Αθήνα που ασχολείται με τον ΠΑΟΚ τότε είστε εκτός πραγματικότητας. Μόνο οι βουλευτές που εκλέγονται Βόρεια Ελλάδα ασχολούνται και του φτιάχνουν γήπεδο στην Πυλαία για ψηφοθηρία.

Pichichi
05-12-07, 17:39
ναι βλεπω...καθε μερα αρθρα αθηναικων εφημεριδων εναντια του ΠΑΟΚ και του ζακορακη εχετε...αλλα εχει ο καιρος γυρισματα...

alfisti
06-12-07, 00:11
Φανταστείτε να ήταν κανένα ποντίκι στην διοίκηση του Άρη και όχι ο Σκόρδας. Να ήταν ρε παιδί μου ο Κοντομηνάς μεγαλομέτοχος και ο Λάκης Ιωαννίδης διευθυντής. Να έπαιζε Άρης - ΑΕΚ, ο Άρης να είναι ψηλά στην βαθμολογία να γίνεται αυτή η μανουριά στο Χαριλάου, να έχει δικαίωμα ο κίτρινος Θεός του πολέμου να πάρει το παιχνίδι στα χαρτιά, και να το συνεχίζει, να το χάνει ένα μηδέν στο δεύτερο ημίχρονο λόγω κόπωσης. Θα γινόταν πάταγος. Σε γήπεδο, σε ραδιόφωνο σε ρεπορτάζ. Ή φανταστείτε να έπαιζε ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός στην Τούμπα να πετούσαν γαύροι με τα στυλό, να μπορούσε ο ΠΑΟΚ να πάρει το παιχνίδι στα χαρτιά, να το συνέχιζε και να έχανε με αυτογκόλ κιόλας, τι θα λεγόταν και τι θα γραφόταν από τους Αρειανούς!! Ένα είναι το σίγουρο ότι με αυτή την κίνηση ο Άρης φεύγει από τα δεδομένα του πρωταθλητισμού, όπως έλεγαν οι οπαδοί του και μπαίνει στα πλαίσια μη χάσει την πέμπτη θέση που οδηγεί στα μπαράζ. Μετά τη Μπράγκα παραμονεύει στον κάμπο ο κακός λύκος Δώνης. Για να δούμε τι θα γίνει.
...

συμφωνώ απόλυτα με τον ΡΑΠ

ErrOr
06-12-07, 14:11
Παιδιά αν νομίζετε ότι υπάρχει κανείς στην Αθήνα που ασχολείται με τον ΠΑΟΚ τότε είστε εκτός πραγματικότητας. Μόνο οι βουλευτές που εκλέγονται Βόρεια Ελλάδα ασχολούνται και του φτιάχνουν γήπεδο στην Πυλαία για ψηφοθηρία.

Γκούχου γκούχου!
Έχουμε και λέμε,
Από που βγαίνει ο Πρωθυπουργός?ο Υπουργος Αθλητισμού?Ο Υφυπουργός Οικονομικών? και άλλοι τόσοι?
Λες να μην τους νοιάζει?
Γιατί έπεσαν τα ποσοστά τους στην Θεσσαλονίκη?Γιατί πήρε παραπάνω ψήφους το ΛΑΟΣ?Γιατί δεν βγήκε βουλευτής ξανά ο Τσοχατζόπουλος?Γιατί βγήκε βουλευτής ο Βελόπουλος?
6500 παοκτζήδες στις εκλογές ξέρεις τι ψηφίσαν?
Ξέρεις πόσους ψήφους θέλεις για να βγεις βουλευτής στην Θεσσαλονίκη?
Αν δεν ξέρεις...Καλύτερα να μασάς,παρά να μιλάς.
ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ,αλλά στο παρασκήνιο.

minovg
08-12-07, 23:36
http://img91.imageshack.us/img91/3200/42384909hw3.jpg

:hmm::hmm::hmm:

Να πω ότι χαίρομαι για την κατάντια του ΠΑΟΚ στο μπάσκετ; Θα πω ψέματα. Ίσως ο οπαδισμός μερικές φορές μας κάνει «εχθρούς», αλλά προσωπικά δεν πιστεύω στην εκδίκηση. Λυπάμαι που βρίσκεται εκεί ο ΠΑΟΚ, στην τελευταία θέση της Α1 (με 1 παιχνίδι λιγότερο βέβαιο, αλλά παίζει αύριο με ΑΕΚ με λιγοστές πιθανότητες να κερδίσει). Πού είναι ο ΠΑΟΚ, ο διεκδικητής τίτλου τη δεκαετία του '80 και του '90; Αλλά όσο φαγωνόμαστε εμείς πάνω στη Σαλονίκη, τόσο οι Αθηναίοι αλωνίζουν σε όλα τα αθλήματα.

Μόνοι σας όμως εσείς οι οπαδοί του ΠΑΟΚ έχετε παρατήσει το μπάσκετ. Έχετε και εσείς ευθύνη. Δε το στηρίζετε καθόλου. Δεν κόβετε πάνω από 800 εισιτήρια (και πολλά λέω) στο παλατάκι «σας». Στα δύσκολα δηλώνετε φανερά απόντες. Κρίμα για το ιστορικό μπασκετικό σωματείο, ελπίζω σύντομα να ανακάμψετε. Ειλικρινά.

Pichichi
10-12-07, 18:21
Χασαμε χθες και απο το αεκακι...ημουν μεσα,οπως και καμια 2.000-2.500 χιλιαδες ακομα...τραγικο μπασκετ,τραγικο αποτελεσμα...αν δεν αλλαξουν τα πραγματα τωρα,δυστυχως...

παραιτηθηκε και ο Μπαλντγουιν και στην θεση του ηρθε ο Φλεβαρακης...επειγοντως μεταγραφες γιατι με αυτους δεν την βγαζουμε...

στην μπαλα νικησαμε 2-0 την Βεροια..
Χαντμπολ νικησαμε την αεκ
βολλευ νικησαμε τον Πανελληνιο

ErrOr
10-12-07, 19:00
Επιγραμματικά,Δεν πρόκειται να πέσει ο ΠΑΟΚ στην Α2.
Φαίνεται να αλλάζουν τα πράγματα και δεν έχουμε την τρελή διαφορά από τις άλλες ομάδες που είναι ουραγοί στην βαθμολογία.
Τρεις παίκτες είναι να πάρουμε τώρα και άλλους τόσους από Ιανουάριο,οπότε δεν παίζει να πέσει η ομάδα.
Με την Βέροια το φοβόμουν το ματς,επειδή είναι τελευταία δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή ομάδα.
Αν και η ομάδα δεν τράβηξε όπως θα έπρεπε,πήραμε το "τρίποντο" και είμαστε στην ίδια βαθμολογική θέση με τον συμπολίτη που πάει για πρωτάθλημα. :rofl:
Τι να πεις για τον ΓουΧου!Ο Άνθρωπος εκτός του ότι ξέρει από μπάλα(μοίραζε σακούλες δεξιά και αριστερά) είναι και μέγας αθλητής!90' λεπτά ασταμάτητος!:worthy:
Ο Σάλμον έκανε άλλη μία καλή εμφάνιση και έδειξε ότι ανεβαίνει.
Σκόραρε κιόλας με την πολύ καλή τοποθέτηση που είχε(κλασσική κίνηση σέντερ φορ) και έκανε και μία καλή κίνηση από τα δεξιά που εκεί που νόμιζες ότι ήταν χαμένη η μπαλιά,
την έκανε φάση.(δείχνει ότι δεν είναι torgelle,όπως λέγαν μερικοί στην αρχή του πρωταθλήματος):oneup:
Τώρα έχουμε τον Ατρόμητο.Είδωμεν!
Μακάρι να σπάσει από τον Ατρόμητο η γκίνια αυτή με τα εκτός έδρας.
Ο Ατρόμητος δεν πιστεύω ότι είναι τόσο καλή ομάδα για να δικαιολογεί την θέση του στον βαθμολογικό πίνακα.
Άμα παίξει η ομάδα δυνατά και μπλοκάρει τον "δαιμονισμένο" το πήραμε το διπλό.

ErrOr
12-12-07, 19:42
Επιγραμματικά,Δεν πρόκειται να πέσει ο ΠΑΟΚ στην Α2.
Φαίνεται να αλλάζουν τα πράγματα και δεν έχουμε την τρελή διαφορά από τις άλλες ομάδες που είναι ουραγοί στην βαθμολογία.
Τρεις παίκτες είναι να πάρουμε τώρα και άλλους τόσους από Ιανουάριο,οπότε δεν παίζει να πέσει η ομάδα.
Με την Βέροια το φοβόμουν το ματς,επειδή είναι τελευταία δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή ομάδα.
Αν και η ομάδα δεν τράβηξε όπως θα έπρεπε,πήραμε το "τρίποντο" και είμαστε στην ίδια βαθμολογική θέση με τον συμπολίτη που πάει για πρωτάθλημα. :rofl:
Τι να πεις για τον ΓουΧου!Ο Άνθρωπος εκτός του ότι ξέρει από μπάλα(μοίραζε σακούλες δεξιά και αριστερά) είναι και μέγας αθλητής!90' λεπτά ασταμάτητος!:worthy:
Ο Σάλμον έκανε άλλη μία καλή εμφάνιση και έδειξε ότι ανεβαίνει.
Σκόραρε κιόλας με την πολύ καλή τοποθέτηση που είχε(κλασσική κίνηση σέντερ φορ) και έκανε και μία καλή κίνηση από τα δεξιά που εκεί που νόμιζες ότι ήταν χαμένη η μπαλιά,
την έκανε φάση.(δείχνει ότι δεν είναι torgelle,όπως λέγαν μερικοί στην αρχή του πρωταθλήματος):oneup:
Τώρα έχουμε τον Ατρόμητο.Είδωμεν!
Μακάρι να σπάσει από τον Ατρόμητο η γκίνια αυτή με τα εκτός έδρας.
Ο Ατρόμητος δεν πιστεύω ότι είναι τόσο καλή ομάδα για να δικαιολογεί την θέση του στον βαθμολογικό πίνακα.
Άμα παίξει η ομάδα δυνατά και μπλοκάρει τον "δαιμονισμένο" το πήραμε το διπλό.

Edit/New post:
Μία πολύ ενδιαφέρουσα δήλωση του Σάντος
"Σαν τον ΠΑΟΚ ήταν και η Πόρτο..."
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/179431.html
Ωραίο το σκεπτικό του,να δούμε και στο μέλλον τι θα γίνει στην πράξη.

Επεξεργασία ήθελα να κάνω,παράθεση έκανα!Doing!To έκαψα σήμερις.

subzer0
13-12-07, 16:59
Μου το είχε πει από χτες ένας φίλος μου αλλά περίμενα να το επιβεβαιώσω σήμερα λόγω της χθεσινής απεργίας.
Όντως μεγάλη έκπληξη. (http://www.sport24.gr/html/ent/265/ent.210265.asp)
Τόσο κόσμο χωράει το ΟΑΚΑ τι τον έπιασε τώρα τον Ντέμη?
Τράκαρε και ο Χριστοδουλόπουλος. Μόνο μην καταντήσει σαν τον Τσέκο που είχε στουκάρει πόσες φορές.
"Τσέκο πάρε τον περιφεριακό , μήπως και τρακάρεις με τον Βουλινό".
Ιστορικό σύνθημα.

Pichichi
14-12-07, 03:02
κατα τ'αλλα θελουν το καλο του ποδοσφαιρου...

αντε διπλο στο Περιστερι ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!!!

ErrOr
14-12-07, 03:23
Λογικό subzer0
Άμα καείς μια φορά στον χυλό,φυσάς και το γιαούρτι!

Τώρα άκουγα Ραπτόπουλο και λέει για τον Χριστοδουλόπουλο για το τρακάρισμα
"Λογικό να τρακάρει ο μικρός.
Τον βάζει ο Σάντος να παίζει χαφ ενώ είναι για να είναι μπροστά να κοπανάει τις άμυνες!
Δεν άντεξε τελικά ο μικρός και πήγε και κοπανούσε τα τσιμέντα στο ΤΙΤΑΝ με το Yaris!!!" :rofl::rofl::rofl:
Τι να πω,ώρες ώρες απορώ που πάει και τα σκέφτεται και τα λέει η καραφλή αρκούδα!

subzer0
14-12-07, 03:33
Άκουσες τίποτα τι ώρα έγινε το τρακάρισμα? Κατι μου είπαν , χωρίς να ξέρω αν ισχύει, οτι ήταν βράδυ.;)
Και μετα είπανε θα μείνει 10 μέρες έξω και σκέφτομαι : 10 μέρες εξω για ράμματα στο κεφάλι μου φαίνεται δύσκολο.
Καταλαβαίνεις που το πάω?;)

ErrOr
14-12-07, 15:24
Από τι άκουσα στο ράδιο έγινε αργά το βράδυ και όντως για προληπτικούς λόγους θα μείνει έξω για 10 μέρες για τα 4 ράμματα που έχει στο κεφάλι.
Τώρα αναλόγως που έγιναν τα ράμματα στο κεφάλι?Αν έγιναν σε ευαίσθητο σημείο τότε λογικό να μείνει 10 μέρες εκτός.
βέβαια το "αργά το βράδυ" χρήζει μελέτης.
Αναλόγως το αργά μπορεί να μετράει για τις μέρες εκτός.

geologiko_karoto
14-12-07, 16:51
περαστικά στον οικοδόμο ρε παιδιά :p
δε μασάει ρε,παοκτσάκι άρρωστο είναι

σε άλλα νέα
για άλλη μια φορά ο ΓουΧου MVP της αγωνιστικής http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/179720.html
ο τύπος έτσι όπως το πάει θα βγει MVP της Superleague φέτος,στα 36 του!!!

επίσης 990.000 ευρώ θα πάρουμε(?) από τη Ζάμαλεκ για τον Μαχμούντ Αμπντέλ Ραζέκ Αμπντάλα Σικαμπάλα.

ErrOr
14-12-07, 17:00
Τώρα διάβασα και γω τα ευχάριστα μαντάτα για Σικαμπάλα!
990.000 ευρώ πρέπει να δωθούν μέσα σε 30 ημέρες.
http://www.metropolisradio.gr/more.php?id=20749_0_1_0_C

Για το ατύχημα http://www.metropolisradio.gr/more.php?id=20722_0_1_0_C πέρα από την πλάκα το παιδί είχε Άγιο!

"Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος, έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου που οδηγούσε, στην περιοχή του "ΤΙΤΑΝ" λόγω της ολισθηρότητας του δρόμου και προσέκρουσε στη νησίδα που χωρίζει τα ρεύματα κυκλοφορίας, πριν καταλήξει σε ένα χαντάκι! Ευτυχώς για τον ίδιο τη "γλίτωσε" μόνο με ράμματα στο κεφάλι και ενοχλήσεις στην ωμοπλάτη (κάκωση), ενώ το αυτοκίνητο υπέστη μεγάλες υλικές ζημιές... Για την ακρίβεια το "Yaris" που οδηγούσε είναι πλέον για τα παλιοσίδερα!"
Περαστικά του!

Pichichi
16-12-07, 13:02
0-0 και κακιστη μπαλα απο τον ΠΑΟΚ..ο Ατρομητος δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο...

απο κερκιδα οχι τοσο καλα...αλλα ειχαμε πολυ κοσμο!!

Νικησαμε και στο μπασκετ μεσα στον Πανιωνιο!Αντε μακαρι να σωθουμε!!

ErrOr
16-12-07, 15:34
Κάκιστη δεν θα την έλεγα(σε σχέση με τις προηγούμενες εμφανίσεις μας),μέτρια μπορείς να πεις.
Ο Ατρόμητος όντως δεν ήταν(ούτε είναι) κάτι το ιδιαίτερο.
Έναν Λουτσιάνο έχουν τον οποίο για μεγάλο διάστημα τον έπαιξε πολύ καλά ο Ηλιάδης.
Θα σταθώ ακόμα στους Γκονζάλες και Σάλμον οι οποίοι κάναν πολλά χιλιόμετρα!Ιδίως ο Σάλμον το παλικάρι μεγάλο πνευμόνι και μαχητής!
Όσο για την κερκίδα όπως πάντα κλέβουμε την παράσταση.(ήταν και ο Ζαγόρ εκεί)
Η διαιτησία για άλλη μία φορά μας έσφαξε χειρουργικά.Αυτά τα offside βρε παιδί μου,3 τετ α τετ μας έκοψε!Μην πω δε για τα στημένα έξω από την περιοχή μας.
Ευτυχώς που δεν την πληρώσαμε.
Κάναμε το διπλό τουλάχιστον στο μπάσκετ και από τι φαίνεται έχουμε ένα τρελό Παοκτσάκι που ματώνει για την φανέλα και μπορεί και σηκώνει την ομάδα στις πλάτες του ονόματι Βεργίνης!
Ο Φλεβαράκης όπως έδειξε,φάνηκε ότι ο άνθρωπος είναι προπονητής!(Γιατί ο προηγούμενος που είχαμε δεν ήταν)
Άντε και εις ανώτερα!Γιατί δεν είμαστε καλά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.