PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

blackshadow84
04-02-08, 17:28
Υπάρχει λύση, για να μην τρωγόμαστε! Διώχνεις την κότα, και ησυχάζεις!

Μακαρι να τον διωξετε φιλε μου! Παοκι ειμαι αλλα τοσα λαλακα τυπο δεν εχω ξαναδει!

Αλλα πες στα δικο σας Subforum καλυτερα

bianconero
04-02-08, 18:11
Αχρηστη συζητηση!!!
Πιον ενδιαφερει ρε παιδια τα εισητηρια..Οποιος παει μαγκια του!!

Kι εγώ γι' αυτό έστειλα. Για να σταματήσει, γιατί άλλα μας ενδιαφέρουν.

ErrOr
04-02-08, 18:19
Πάντως για μένα ασχέτως που χάσαμε,όπως είδατε η ατυχία και δυστοκία ήταν στα φόρτε της!
Όση τύχη είχαμε στα προηγούμενα ματς,άλλη τόση ατυχία είχαμε στα τελευταία ματς.
Την Ξάνθη την κάναμε γιο γιο και χάσαμε,τα ίδια με τον ΟΦΗ και με τον ΠΑΟ ασχέτως που δεν παίξαμε θα μπορούσαμε να φέρουμε Χ.
Βέβαια σχετικά είναι όλα,αλλά αυτό που μένει είναι η αισιοδοξία ότι κάτι πάει να γίνει ασχέτως τα κακά αποτελέσματα.
Ο Βερόν θετικός μπορώ να πω,αν και έκανε αρκετές λάθος πάσες έδειξε αρκετά καλά στοιχεία.
Το δίδυμο Ίλιεφ-Χριστοδουλόπουλου τι να πεις,χορεύαν όλη την άμυνα του ΟΦΗ(μην πω όλη την άμυνα μαζί με το κέντρο).
Ο Γκονζάλες τα κατάφερε έχασε και το πέναλτι,έχασε και το γκολ με το δοκάρι του!
Αυτό είναι που λένε "Άμα δεν σε θέλει,δεν σε θέλει!Τέλος!"
Ο Φερνάντεζ σαν να θέλει λίγο κράξιμο.Από πέρυσι είχε σκαμπανεβάσματα και φέτος έχει πιάσει πάτο!
Τον παρατηρώ λες και έχει δυσκαμψία το παλικάρι!
Ο Παπασταμάτης από τι άκουσα στο ράδιο τον έστειλαν στην Β' Εθνική να σφυρίζει!
Μετά από τόσες σφαγές,κατάλαβαν ότι δεν πάει άλλο!Επιτέλους!(Να δούμε θα έχουν την ίδια ευθιξία και με τους υπόλοιπους?)
Μέχρι τώρα στείλαμε εκτός Σούπερκλίκας Κασναφέρη και Παπασταμάτη....




Υγ1: Νάτοι πάλι οι συμπολίτες,βγάλαν κεφάλι μετά την ήττα του ΠΑΟΚ...(παρακαλάτε να πέσουμε Β,αλλά για άλλη μία φορά θα σας το πω!ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ!)
Υγ2: Χάνει ο ΟΣΦΠ και λέω τον φίλο μου,να δεις που θα σφαχτεί η ΑΕΚ.
3 πέναλτι(τα 2 μαρς!) και πήρε τον πούλο,ξεπατώθηκε και ο Πανιώνιος της έβαλε 3 από νωρίς,άντε γεια σας!
Υγ3: Ένσταση ο ΟΣΦΠ για τον Βάλνερ του Απόλλων!Ξεφτίλα!

alfisti
05-02-08, 01:20
πραγματικα θα είναι μεγάλο σκάνδαλο αν τυχόν ακυρωθεί η νίκη του Απόλλων...
θα γίνει χαμός!

minovg
05-02-08, 01:40
πραγματικα θα είναι μεγάλο σκάνδαλο αν τυχόν ακυρωθεί η νίκη του Απόλλων...
θα γίνει χαμός!
Ο Κατσαβάκης δήλωσε ότι θα παραιτηθεί εφόσον συμβεί κάτι τέτοιο. Και δε θα έχει άδικο εδώ που τα λέμε.

ErrOr
05-02-08, 16:44
Ο Κατσαβάκης δήλωσε ότι θα παραιτηθεί εφόσον συμβεί κάτι τέτοιο. Και δε θα έχει άδικο εδώ που τα λέμε.

Και να ήταν το μοναδικό!
Κάθε χρονιά αλλά φέτος ειδικά το σφάξιμο που τρώει ο Απόλλων δεν έχει προηγούμενο!
Αν γίνει και αυτό λογικό είναι να παραιτηθεί ο άνθρωπος!



Υγ: Κατ εμέ ο Κατσαβάκης είναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής τα τελευταία χρόνια.:oneup::respekt:

Burning Skies
05-02-08, 18:03
Και δε θα έχει άδικο εδώ που τα λέμε.

Εδώ που τα λέμε την κάνανε την μ@λ@κία τους... Ο κανονισμός είναι σαφής οπότε απλώς έδωσαν νόμιμο δικαίωμα στον Κόκκαλη να ξελασπώσει την επιχείρηση του και να παραγραφεί η γκέλα. Κρίμα στην προσπάθεια της ομάδας του Απόλλωνα (και του Κατσαβάκη). Ίσως θα έπρεπε να απολυθει το κοιμώμενο νομικό τους τμήμα που τους εξέθεσε...

alfisti
05-02-08, 18:16
εγω διαβάζω οτι είναι σίγουροι στον Απόλλων οτι θα δικαιωθούνε και αν γίνει καμια στραβή θα πάνε στο CAS ..

Burning Skies
05-02-08, 19:44
εγω διαβάζω οτι είναι σίγουροι στον Απόλλων οτι θα δικαιωθούνε και αν γίνει καμια στραβή θα πάνε στο CAS ..

Μακάρι να δικαιωθούνε... Αμφιβάλλω όμως.
Κάποιοι έχουν παραθέσει σε μπλογκ τους κανονισμούς και είναι σαφέστατοι. Επίσης δεν τίθεται θέμα ευθύνης της ΕΠΟ καθώς η κάρτα που εξέδωσε είναι απολύτως νόμιμη και αφορά την εγγραφή του παίκτη στην ομάδα ΑΛΛΑ όχι και την συμμετοχή του στους αγώνες.
Κάποιος επίσης παρέθεσε link από αθλητικό site που αναφέρει ότι και στην Ισπανία έχουμε ακριβώς ίδια περίπτωση και η ομάδα που βρίσκεται στη θέση του Απόλλωνα τιμωρήθηκε...

Greenleaf
05-02-08, 20:27
Πάντως κάτι τέτοιο εξετάζει και ο ΠΑΟΚ για τον Φρούνζα γιατί ενώ ανήκει στην Κλουζ, αγωνιζόταν στην Ceahlaul Piatra-Neamt. Τέλος πάντων άντε να δούμε πως θα βγει και αυτή η υπόθεση γιατί χρειαζόμαστε επιθετικό αυτή τη στιγμή...

blackshadow84
05-02-08, 20:33
Kριμα για την Καλαμαρια ρε παιδια, αλλα τι ξεφτιλα κτλ...
Την καναν την παπα... τους. Οπως εμεις επι Αγγελου στους προκριματικους....Θυμαστε??
:sorry:

Ο Κοκκαλης εχει μια εταιρεια. Απο το αν θα βγει c.l. εξαρτωνται τεραστια κεφαλαια. Εγω τους καταλαβαινω τους γαυρους.
Μαγκια τους ομως των οπαδων που δεν θελουν να γινει ενσταση

alfisti
06-02-08, 14:39
τα αρειανά στα ραδιόφωνα της πόλης λένε τώρα οτι ο Σταυρίδης είναι και αυτός ΠΑΟΚτσης! Μετά τον Βασσάρα και ο Σταυρίδης!:rofl::lol::rofl:

alfisti
07-02-08, 16:47
όσοι δεν έχουν πάρει ticket για την Κυριακή θα πρέπει να βιαστούν γιατί έχουν μείνει μονο απο τις θύρες : 7 ,8 ,2 ,3!

minovg
07-02-08, 16:56
όσοι δεν έχουν πάρει ticket για την Κυριακή θα πρέπει να βιαστούν γιατί έχουν μείνει μονο απο τις θύρες : 7 ,8 ,2 ,3!
Έτσι. Θέλουμε γεμάτη Τούμπα και εμείς οι αντίπαλοι. :cool:

ErrOr
08-02-08, 18:36
Πάντως για το ματς με τον συμπολίτη δεν ξέρω αλλά έχω την αίσθηση ότι θα κερδίσουμε όπως και με τον γαύρο,για την Άεκ μάλλον το βλέπω για Χ.
Άντε να δούμε αν παίξουν Κονσεισάο VS Αμορόζο.
Τώρα εάν χάσουμε κιόλας δεν χάλασε και ο κόσμος,μακάρι να γίνει καλό ματς,αν και το βλέπω για κάκιστο ποδόσφαιρο με νίκη δική μας.



Υγ: Σαρδέλες VS Σκουλίκια ,νομίζω ότι έχουμε τον πρώτο λόγο σαν ψαρικό ενάντια στο δόλωμα!:rofl::rofl::rofl:

GoG
08-02-08, 22:47
Εγω παντως δε θα παω στο γηπεδο μετα απο την αθλιοτητα που ειδα με το βαζελο...
Θα δω το ματς απο την τηλεοραση και αν ειναι τα ιδια χαλια,θα ειναι η 1η φορα μετα απο χρονια που δε θα παω με το γαυρο...
μην σχολιασετε αρνητικα την επιλογη μου,τον αγαπω τον ΠΑΟΚ και θα ειναι παντα στην καρδια μου...αλλα αν δεν κανουν κατι τα παλικαρια θα με χασουν απο το γηπεδο,αρκετα τους υποστηριξα...

alfisti
08-02-08, 23:43
08.02.2008 Ανακοίνωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ


Ενημερώνουμε αυτούς που επιχειρούν να κρύψουν την αγωνία τους, την αναξιοπρέπεια και τους φόβους τους πίσω από «κυνήγι μαγισσών» ότι ουδέποτε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ασχολείται με ομάδες μικρότερου βεληνεκούς όπως επίσης ότι ουδέποτε ασχολούμαστε με το τι κάνουν άλλοι σύλλογοι στα σπίτια τους. Για εμάς ο ΠΑΟΚ είναι πάνω απ’ όλα..

http://www.nova.gr/gr/part21a.asp
ΠΡΟΣΟΧΗ: Η προβολή των προγραμμάτων της NOVA σε δημόσιο χώρο απαγορεύεται αυστηρά. Οι επαγγελματίες που προσπαθούν με απλή συνδρομή να εκπέμπουν προγράμματα NOVA σε επαγγελματικό χώρο διώκονται ποινικά!

dimfarma
08-02-08, 23:59
Ο λαός του ΠΑΟΚ πρέπει να στηρίξει την ομάδα στο Κυριακάτικο παιχνίδι με τον συμπολίτη ΑΡΗ.Ας και είχαμε αρνητικά αποτελέσματα στα τελευταία 4 παιχνίδια η απόδοση με τον ΟΦΗ με άρεσε αλλά στα πέναλτι υστερούμε και στης τελικές προσπάθειες για γκολ.:worthy:Θα μας προσκυνάνε. ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ:clap:

ErrOr
09-02-08, 00:19
Ο λαός του ΠΑΟΚ πρέπει να στηρίξει την ομάδα στο Κυριακάτικο παιχνίδι με τον συμπολίτη ΑΡΗ.Ας και είχαμε αρνητικά αποτελέσματα στα τελευταία 4 παιχνίδια η απόδοση με τον ΟΦΗ με άρεσε αλλά στα πέναλτι υστερούμε και στης τελικές προσπάθειες για γκολ.:worthy:Θα μας προσκυνάνε. ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ:clap:

Sold out είναι το ματς.





Υγ1: Επαναλαμβάνεται το Απόλλων Καλαμαριάς - Ολυμπιακός!
Άραγε αν ήταν στην θέση του Απόλλων,ο ΠΑΟΚ,ο Παναθηναικός ή η Άεκ θα γινόταν αυτό?:hmm:
Υγ2: blackshadow84 Καλά όλα αυτά με το ότι δεν αρέσει στους γαύρους οπαδούς το ότι γίνεται η ένσταση,θα κάνουν τίποτα όμως?:hmm:

dimfarma
09-02-08, 00:29
Το ξέρω μια άποψη ήταν:oneup:

bianconero
09-02-08, 02:02
Εγω παντως δε θα παω στο γηπεδο μετα απο την αθλιοτητα που ειδα με το βαζελο...
Θα δω το ματς απο την τηλεοραση και αν ειναι τα ιδια χαλια,θα ειναι η 1η φορα μετα απο χρονια που δε θα παω με το γαυρο...
μην σχολιασετε αρνητικα την επιλογη μου,τον αγαπω τον ΠΑΟΚ και θα ειναι παντα στην καρδια μου...αλλα αν δεν κανουν κατι τα παλικαρια θα με χασουν απο το γηπεδο,αρκετα τους υποστηριξα...

-1 (για να μη βάλω μεγαλύτερο αριθμό)

subzer0
09-02-08, 02:30
http://www.nova.gr/gr/part21a.asp
ΠΡΟΣΟΧΗ: Η προβολή των προγραμμάτων της NOVA σε δημόσιο χώρο απαγορεύεται αυστηρά. Οι επαγγελματίες που προσπαθούν με απλή συνδρομή να εκπέμπουν προγράμματα NOVA σε επαγγελματικό χώρο διώκονται ποινικά!

Aφου λοιπόν θέλουν τόσο πολύ να το κάνουν και να δείξουν την όποια μαγκιά τους σε 5-6 βαθμούς θερμοκρασία (http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=1)
γιατί δεν το δείχνουν και να αναλάβει τις ευθύνες ο Σκορδας , να πληρώσει το προστιμο του και να κάνουν τελικά το κομμάτι τους?
Αλλά ξέχασα , εμείς φοβόμαστε την μετάδοση στο Χαριλάου(γιατί άραγε?) , φοβόμαστε γενικά και για αυτό απαγορέψαμε την μετάδοση και βάλαμε και τον Σταυρίδη διαιτητή που είναι ΠΑΟΚτσης.
Ερε φάση . Ερε γέλοια.

blackshadow84
09-02-08, 11:00
Sold out είναι το ματς.





Υγ1: Επαναλαμβάνεται το Απόλλων Καλαμαριάς - Ολυμπιακός!
Άραγε αν ήταν στην θέση του Απόλλων,ο ΠΑΟΚ,ο Παναθηναικός ή η Άεκ θα γινόταν αυτό?:hmm:
Υγ2: blackshadow84 Καλά όλα αυτά με το ότι δεν αρέσει στους γαύρους οπαδούς το ότι γίνεται η ένσταση,θα κάνουν τίποτα όμως?:hmm:

Φιλε μου μην τρως το παραμυθι πως ο ΠΑΟ δεν ειναι ισχυρος παρασκηνιακα.
Εγω σου λεω πως ειναι χειροτεροι απο τους γαυρους. Γιαυτο τους αντιπαθω περισσοτερο πια!

Εμεις τι θα καναμε? Θα βγαζαμε ανακοινωση ως Θυρα 4 δεν θελουμε το παιχνιδι κτλ...
Για σκεψου να ειμασταν κοντα στην εξοδο για C.L. πρωτη φορα?

Εμεις μπορει ναμαστε ρομαντικοι στην αγαπη για την μπαλα αλλα ως ομαδες εταιρειες κρυβονται τεραστια λεφτα εδικα στην Ελλαδα
Η μονη ομαδα που θα μπορουσε να εχει διαφορετικη σταση ειναι η Μπαρτσα, κακα τα ψεματα.
Αποψη μου παντα φιλε.

Burning Skies
09-02-08, 13:13
@blackshadow84

Να και ένας άνθρωπος που σκέφτεται λογικά... Μετρημένοι στα δάκτυλα στα οπαδικά thread... :(

minovg
10-02-08, 14:58
Τι έγινε παλικάρια μου; Πού είναι το sold out σας; :rolleyes: Μαθαίνω ότι κυκλοφορούν εισιτήρια σχεδόν για όλες τις θύρες σας. Ωραία η αβάντα από τα τοπικά ΜΜΕ ότι έχουν εξαντληθεί πλήρως τα εισιτήρια, αλλά σήμερα τρέχετε και δε προλαβαίνετε να μοιράσετε όσο-όσο τα αρκετά εναπομείναντα.

bianconero
10-02-08, 20:40
Τι έγινε παλικάρια μου; Πού είναι το sold out σας; :rolleyes: Μαθαίνω ότι κυκλοφορούν εισιτήρια σχεδόν για όλες τις θύρες σας. Ωραία η αβάντα από τα τοπικά ΜΜΕ ότι έχουν εξαντληθεί πλήρως τα εισιτήρια, αλλά σήμερα τρέχετε και δε προλαβαίνετε να μοιράσετε όσο-όσο τα αρκετά εναπομείναντα.

Ναι, έχεις δίκαιο. Κόπηκαν μόνο 22000 εισητήρια. Δεν έγινε sold out.
Αχ αυτά τα τοπικά ΜΜΕ :nono:

minovg
10-02-08, 21:09
Ναι, έχεις δίκαιο. Κόπηκαν μόνο 22000 εισητήρια. Δεν έγινε sold out.
Αχ αυτά τα τοπικά ΜΜΕ :nono:
Είδα κενές θέσεις πάντως στο γήπεδο. Συγχαρητήρια για το αγωνιστικό πάθος της ομάδας σας.

Νομίζω όμως ότι αδικούμαι σε 3 φάσεις, θα συμφωνήσετε και εσείς φαντάζομαι (μια αποβολή-δυο πέναλτι).

Ο Χαλκιάς για άλλο ένα κρίσιμο ματς μας κρέμασε. Στο καλό και δεν θα στενοχωρηθούμε καθόλου να μας αποχαιρετίσει.

alfisti
10-02-08, 22:18
sold out έγινε και 1 ώρα πριν να αρχίσει ο αγώνας, ανακοινώθηκε οτι επειδή υπάρχουν μερικές θέσεις στην 8 (λόγω οτι μερικοί παίρναν ticket για την 8 και πηγαίναν στην 4 ) μπορούν όσοι έχουν μείνει εκτός γηπέδου να περάσουν στην 8 δωρεάν.. στην 4 είμασταν 10-11 χιλιάρικα αντί για 8μισι..
απο την tv δεν μπορεί να καταλάβει κανείς..
το αποτέλεσμα είναι δίκαιο και όσο για τον διαιτητή υπήρξαν και απο τις μεριές αδικίες.

bianconero
10-02-08, 22:31
Είδα κενές θέσεις πάντως στο γήπεδο. Συγχαρητήρια για το αγωνιστικό πάθος της ομάδας σας.

Νομίζω όμως ότι αδικούμαι σε 3 φάσεις, θα συμφωνήσετε και εσείς φαντάζομαι (μια αποβολή-δυο πέναλτι).

Ο Χαλκιάς για άλλο ένα κρίσιμο ματς μας κρέμασε. Στο καλό και δεν θα στενοχωρηθούμε καθόλου να μας αποχαιρετίσει.

Οι κενές θέσεις δικαιολογούνται από το γεγονός του ότι πολλοί δεν 'γουστάρουν' την 8. Δεν ξέρω γιατί, αλλά πηγαίνουν στην 4 και στην 7 (όλα τα σκαλοπάτια είναι τίγκα), και έτσι φαίνεται άδεια η 8.

ErrOr
10-02-08, 22:54
Είδα κενές θέσεις πάντως στο γήπεδο. Συγχαρητήρια για το αγωνιστικό πάθος της ομάδας σας.

Νομίζω όμως ότι αδικούμαι σε 3 φάσεις, θα συμφωνήσετε και εσείς φαντάζομαι (μια αποβολή-δυο πέναλτι).

Ο Χαλκιάς για άλλο ένα κρίσιμο ματς μας κρέμασε. Στο καλό και δεν θα στενοχωρηθούμε καθόλου να μας αποχαιρετίσει.

Sold out ήταν το ματς.
Για τις αδικίες που λες,συμφωνώ.
Αλλά και τις αδικίες που γίναν εις βάρος του ΠΑΟΚ δεν τις είδες.
Απλά ο διαιτητής ήταν μέτριος.
Για την φάση της αποβολής και των ""πέναλτι""(το ένα ήταν) του δίνω ελαφρυντικό λόγω του ότι δεν είχε καλή οπτική επαφή,αυτοί οι επόπτες θα θελα να ήξερα τι στο καλό κάνουν!
Απαράδεκτοι οι επόπτες,μέτριος ο διαιτητής.
Το ματς πιστεύω το χάσατε λόγω Μπάγεβιτς που έπαιξε 4-3-3 με Νέτο και Αουρέλιο.
Πίστευε ότι με το να παίξει επιθετικά θα κέρδιζε το game.
Έχασες τον Καράμπελα δεν λέω,αλλά τον Γιάχιτς να μην τον έχεις πίσω μέγα σφάλμα.
Ο Χαλκιάς όπως έχω πει στους real life φίλους μου Αρειανούς φέτος από την αρχή της Σούπερκλίκας είναι πάρα πολύ ασταθής.
Γκάβρανσιτς,Βερόν από τους κορυφαίους,δεν παιρνούσε τίποτα.(ευτυχώς γιατί το "παιδί" βλ. Dani είναι κάτι σε Χαλκιά ένα πράμα)
Ο δε Μελλίσης έκανε προπόνηση σάμπα από τώρα για το καρναβάλι!Επιτέλους το παληκάρι παίζει στην θέση του και θα βγάζει μάτια πλέον.



Υγ: Το κυνήγι μαγισσών,συνεχίζεται...

blackshadow84
10-02-08, 23:39
Παιδια να σας κουφανω λιγο??

Ο Βερον δε σας μοιαζει με τον θρυλικο Τζο Ναγκμπε???
Μακαρι να τον κρατησουμε

subzer0
10-02-08, 23:49
Πάντως εγώ βλέπω πως με τις προσθήκες του Γκαβρανσιτς και Βερόν μπορουν να βελτιωθουν γύρω τους και οι υπόλοιποι παίχτες.
Ειναι αυτό που ζητούσε επιτακτικά ο Σάντος για παίχτες ποιότητας.Και προς το παρών δικαιώνεται.
Κάναμε καλό παιχνίδι σήμερα και ειδικά ο Μελίσσης από δεξιά έκανε παπάδες.
Γούσταρα πολυ και πανηγυρισμό Χριστοδουλόπουλου γιατί το έχει ανάγκη και αυτός μετά την λαλακία που έκανε πέρυσι και έχει ακούσει τόσα από τότε.
@blackshadow84 Εμφανισιακά όχι και τόσο :p.
Στον αγωνιστικό χώρο όμως φαίρνει λίγο.

maxcp
11-02-08, 00:02
βλεπω φασεις στην αθλητικη κυριακη,νομιζω οτι ο παοκ πρεπει να τιμωρησει αυστηρα τον ΓΧ..ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ..

blackshadow84
11-02-08, 00:06
ρε παιδια τι λλκια εκανε ο γχ...
Ουτε ο καστιγιο δεν τα εκανε αυτα...

Πως να τον τιμωρησεις? Αφου ειναι αρχηγος στα αποδυτηρια κ φιλος Ζαγορ.
Το κουφιο το κεφαλι του φταιει!! Ας βγει δημοσια και να πει πως εκανε τη λλκ της ζωης μου!

maxcp
11-02-08, 00:07
ο αλλος ομως ειναι νεο παιδι,αν του καταστρεφε την καριερα τι να κανει μια συγνωμη??τωρα το ειδα στην αθλ.κυριακη..απιστευτο ο ΓΧ να το κανει αυτο..

subzer0
11-02-08, 00:09
βλεπω φασεις στην αθλητικη κυριακη,νομιζω οτι ο παοκ πρεπει να τιμωρησει αυστηρα τον ΓΧ..ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ..

Όταν το έβλεπα live νόμιζα πως πήγαινε για μπάλα. Τελικά ήταν όντως εγληματικό.
Απόρω πώς το έκανε αυτό ο Γεωργιαδης. Δεν τον θυμάμαι τόσα χρόνια να έχει κάνει κάτι παρόμοιο. Άβυσσος η ψυχή του ποδοσφαιριστή.

blackshadow84
11-02-08, 00:10
Ενω αν τον τιμωρησει ειτε με προστιμο ειτε να μεινει εκτος ομαδας τι θα βγει?

Εχεις ακουσει πολλους να λενε συγνωμη δημοσια?
Εγω τους εκτιμω οσους εχουν τα φρυ... να αναγνωρισουν το λαθος τους και να πουν δημοσια συγνωμη.

maxcp
11-02-08, 00:12
Ενω αν τον τιμωρησει ειτε με προστιμο ειτε να μεινει εκτος ομαδας τι θα βγει?

Εχεις ακουσει πολλους να λενε συγνωμη δημοσια?
Εγω τους εκτιμω οσους εχουν τα φρυ... να αναγνωρισουν το λαθος τους και να πουν δημοσια συγνωμη.
πολυ σωστο κ αυτο..απο το να μην πει καν συγνωμη,εννοειται οτι ας το κανει κ ας μην τιμωρηθει ουτε με προστιμο.

blackshadow84
11-02-08, 00:21
Το ασχημο ειναι πως οι ποδοσφαιριστες δεν γινεται να εχουν τετοια συμπεριφορα.
Γιατι ο καθενας γνωριζει ποσο σημαντικο ειναι ενας τραυματισμος στο γονατο...

Ο Βερον αμυντικο χαφ και ειναι ηρεμος, πραος, ουτε βαραει επικινδυνα κυριλε..

Γιατι την ειδε Ζε Ηλιας+Καστιγιο+Τσιριλο+Σιμεονε ο ΓΧ δεν ξερω
Ζητω συγνωμη εχω ως Παοκι παντως

ErrOr
11-02-08, 00:39
Όταν το έβλεπα live νόμιζα πως πήγαινε για μπάλα. Τελικά ήταν όντως εγληματικό.
Απόρω πώς το έκανε αυτό ο Γεωργιαδης. Δεν τον θυμάμαι τόσα χρόνια να έχει κάνει κάτι παρόμοιο. Άβυσσος η ψυχή του ποδοσφαιριστή.

Όντως.
Τελείως δολοφονικό,θέλω να πιστεύω ότι το έκανε από κεκτημένη ταχύτητα.
Όπως και να χει είναι επιεικώς απαράδεκτος.
Μακάρι το παιδί να μην είναι τόσο σοβαρός ο τραυματισμός του,θα είναι κρίμα.




Υγ: Πέτυχα και τις δηλώσεις Σκόρδα.
Εντάξει του είπαν μια φορά ότι έχει δίκιο και δεν λέει να βγάλει την πιπίλα της διαιτησίας.

minovg
11-02-08, 00:51
βλεπω φασεις στην αθλητικη κυριακη,νομιζω οτι ο παοκ πρεπει να τιμωρησει αυστηρα τον ΓΧ..ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ..
Φίλε έπρεπε να επέμβει αυτεπάγγελτα εισαγγελέας και να μπει μέσα αστυνομία να τον συλλάβει. ΕΓΚΛΗΜΑ. Χάνει την υπόλοιπη σεζόν το παλικάρι πάνω που προσπαθεί να πάρει θέση βασικού.

ο αλλος ομως ειναι νεο παιδι,αν του καταστρεφε την καριερα τι να κανει μια συγνωμη??τωρα το ειδα στην αθλ.κυριακη..απιστευτο ο ΓΧ να το κανει αυτο..
Κατέστρεψε την φετινή σεζόν φίλε... Τι να το κάνω...

Όταν το έβλεπα live νόμιζα πως πήγαινε για μπάλα. Τελικά ήταν όντως εγληματικό.
Απόρω πώς το έκανε αυτό ο Γεωργιαδης. Δεν τον θυμάμαι τόσα χρόνια να έχει κάνει κάτι παρόμοιο. Άβυσσος η ψυχή του ποδοσφαιριστή.
Κι όμως φίλε. Το έχει ξανακάνει. Με τον Άρη σκυλιάζει και παίζει πολύ αντιαθλητικά. Και στον πρώτο γύρο κάνει δολοφονικό χτύπημα στον Αουρέλιο, τραυματισμός που τον άφησε εκτός για ένα μήνα.

Αηδία, αηδία. Χάνουμε την ζαχαρένια μας από τους τυχάρπαστους που διοικούν τον τόπο και συγκεκριμένα το ποδόσφαιρο. Παίξαμε νωθρά, ο ΠΑΟΚ ήταν πιο παθιασμένος. ΑΣ ΧΑΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΑΛΑ. Μην χάνω όμως με τον τρόπο που χάνω, χάνει την αξία του το ελληνικό ποδόσφαιρο. Κρίμα, κρίμα.

xabikos
11-02-08, 01:34
Ήμουν στο γήπεδο για πρώτη φορά φέτος. Είχα πολύ καιρό να δώ τόσο κόσμο. Τα καλύτερα πιστεύω έρχονται. Όσο για το ματς δεν θέλω να σχολιάσω τίποτα. Απλά η ομάδα όπως ήταν φυσιολογικό ξέσπασε. Όταν πέρσυ έδινε το πέναλντι μαϊμού κανείς δεν ασχολούταν με την διαιτησία...

minovg
11-02-08, 03:00
Ήμουν στο γήπεδο για πρώτη φορά φέτος. Είχα πολύ καιρό να δώ τόσο κόσμο. Τα καλύτερα πιστεύω έρχονται. Όσο για το ματς δεν θέλω να σχολιάσω τίποτα. Απλά η ομάδα όπως ήταν φυσιολογικό ξέσπασε. Όταν πέρσυ έδινε το πέναλντι μαϊμού κανείς δεν ασχολούταν με την διαιτησία...
Θα βγει αυτό το «καλό παιδί» ο ΓΧ να ζητήσει δημοσίως συγγνώμη από το παλικάρι τον Καράμπελα που είχε πρόθεση να του κόψει τη μπάλα και μόνο; Με τις τάπες στο γόνατο ρε σεις; :eek: :shock: :hammer:

subzer0
11-02-08, 03:18
Θα βγει αυτό το «καλό παιδί» ο ΓΧ να ζητήσει δημοσίως συγγνώμη από το παλικάρι τον Καράμπελα που είχε πρόθεση να του κόψει τη μπάλα και μόνο; Με τις τάπες στο γόνατο ρε σεις; :eek: :shock: :hammer:

Ναι να ζητήσει συγγνώμη το είπαμε και πιο πάνω.
Αλλά όχι και να επέμβει εισαγγελέας που είπες πιο πριν ουτε οτι είχε πρόθεση να του κόψει την μπάλα. Υπερβολές.
Ναι ήταν εγκληματικό αυτό που έκανε , σε καμμία περίπτωση δεν μου άρεσε που έγινε , αλλά να ειρωνεύεσαι το "καλό παιδί" ΓΧ που κουβαλάει 20 χρόνια ιστορία στην πλάτη του και έχει μόνο ένα τέτοια χτύπημα , πάει πολύ.
Επειδή θα απαντήσεις οτι το έκανε και στον πρώτο γύρο αντε να σου πω πως έχει κάνει 2.
Ολα τα άλλα είναι υπερβολές.

maxcp
11-02-08, 03:23
παντως μαγκες αυτο που γινεται στα ντερμπι ανεκαθεν (πχ απο καστιγιο,καρεμπε,οκκαδες,αντζες) με τους ψευτοτσαμπουκαδες τους πρεπει καποτε να σταματησει..καλη λυση ξθα ηταν να δωθει εντολη σε διαιτητες να μην ανεχονταν τπτ τετοιο που θα εβαζε σε κινδυνο την ομαλη διεξαγωγη του ματς κ να τους πετουσε αμεσως εξω,με την πρωτη προκληση..

subzer0
11-02-08, 03:31
παντως μαγκες αυτο που γινεται στα ντερμπι ανεκαθεν (πχ απο καστιγιο,καρεμπε,οκκαδες,αντζες) με τους ψευτοτσαμπουκαδες τους πρεπει καποτε να σταματησει..καλη λυση ξθα ηταν να δωθει εντολη σε διαιτητες να μην ανεχονταν τπτ τετοιο που θα εβαζε σε κινδυνο την ομαλη διεξαγωγη του ματς κ να τους πετουσε αμεσως εξω,με την πρωτη προκληση..

Υπάρχουν αυτά που λες αλλά δεν εφαρμόζονται.
Το θέμα είναι εμείς οι φίλαθλοι να μην τα βλέπουμε αυτά σαν μαγκιά(που λέγανε οι Ολυμπιακοί για τον Καστίγιο) ή παίζουμε στην έδρα μας και ξερώ γω.
Δυστυχώς στην Ελλάδα θεωρούνε οι διαιτητές πως η ομαλή διεξαγωγή του αγώνα διασφαλίζεται με το να μην αγριέψουνε την κερκιδα.

minovg
11-02-08, 03:46
KAMAΡΩΣΤΕ ΤΟ «ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ» ΤΟΝ ΓΧ. ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ «ΗΘΟΣ» ΤΟΥ. ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ 5. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2:50. ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ; ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ; ΠΟΝΑΝΕ Η' ΟΧΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ; ΠΡΕΠΕΙ Η' ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Χ- ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ;

http://i88.photobucket.com/albums/k186/makikp/kokkini.png

Καμαρώστε το καμάρι του ελληνικού ποδοσφαίρου, τον διεθνή, τον πρωταθλητή ευρώπης που πήγε να κόψει το ποδόσφαιρο στον πιτσιρικά που τώρα αρχίζει η καριέρα του.

subzer0
11-02-08, 03:52
Ο minovg βλέπει για πρώτη φορά στην ζωή του ποδόσφαιρό.
Είδες εδώ κανέναν να μην κατακρίνει την ενεργεια του ΓΧ?
Άλλα έλεος με τις υπερβολές , που μας κοπάνησες και την φωτογραφία.
Έδω άκουσα στον sport-fm πριν λίγο που έλεγε ο άλλος να του κάνουνε μήνυση.
Ήμαρτον και έλεος και όλα μαζί.

minovg
11-02-08, 03:57
Πάρε κι άλλη.

ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Εσύ μπορεί να μην εκπλήσσεσαι, εγώ ΝΑΙ.

subzer0
11-02-08, 04:00
Πάρε κι άλλη.

ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Εσύ μπορεί να μην εκπλήσσεσαι, εγώ ΝΑΙ.

Αν βλέπεις πρώτη φορά "δολοφόνο" στο γήπεδο τότε η συζήτηση σταματάει κάπου εδώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.