PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

viardon
15-02-08, 13:58
ΓΧ είσαι σπίτιιιιιιι......;;;; Γιατι σε παίρνω και μιλαααααειιιι ..... αν τελικάααα ....

geologiko_karoto
15-02-08, 14:38
τι θες να πεις viardon ?

κάνουμε και πλακίτσα τώρα με τα απειλιτικά τηλεφωνήματα στον ΓΧ ???:down:

αυτοί είστε...

Gr_Soul
15-02-08, 14:42
Εβλεπα στο πρωτο post αυτης της σελιδας την αφισα του ΠΑΟΚ για τα 80 χρονια.


Ημαρτον !!! Η απολυτη ξεφτιλα, την ιδια χρονια, στην αφισα ο Σαλπι και ο Σαλπι στον ΠΑΟ !!!

Αυτοι ειμαστε

viardon
15-02-08, 15:28
τι θες να πεις viardon ?

κάνουμε και πλακίτσα τώρα με τα απειλιτικά τηλεφωνήματα στον ΓΧ ???:down:

αυτοί είστε...

Eσυ τί αρπάζεσε τώρα;; Μήπως ήσουν μέσα στους 100 που πήγαν σπίτι τους και φώναζαν καλα έκανες τα σ****κια και άλλα ωραία;;;;

Το μόνο που έχετε καταφέρει με τις ανακοινώσεις και την όλη στάση σας είναι να μικρύνετε την ομάδα σας αλλά και την νίκη σας.
Οσο και να μήν θέλεις/μπορείς να το παραδεχτείς η φάση βγάζει μάτια για το άν ήταν εσκεμμένη/προμελετημένη ή όχι.
Αλλοι δυναμιτίζουν την ατμόσφαιρα....
Ψάξου...

Gr_Soul
15-02-08, 15:39
Eσυ τί αρπάζεσε τώρα;; Μήπως ήσουν μέσα στους 100 που πήγαν σπίτι τους και φώναζαν καλα έκανες τα σ****κια και άλλα ωραία;;;;

Το μόνο που έχετε καταφέρει με τις ανακοινώσεις και την όλη στάση σας είναι να μικρύνετε την ομάδα σας αλλά και την νίκη σας.
Οσο και να μήν θέλεις/μπορείς να το παραδεχτείς η φάση βγάζει μάτια για το άν ήταν εσκεμμένη/προμελετημένη ή όχι.
Αλλοι δυναμιτίζουν την ατμόσφαιρα....
Ψάξου...

Δες στο βιντεο το βλεμμα του ΓΧ. Κοιταει το ποδι του Καραμπελα η τη μπαλα ;;;;;;;;;

Μην τρελαθουμε τελειως. Καραεσκεμμενο


Μετα ζηταει και συγνωμη ο αφιλοτιμος. Αν θελει συγχωρεση να βγει και να πει οτι το εκανε επιτηδες και τωρα το μετανιωσε. Οχι οτι ηταν κατα λαθος:rtfm:

geologiko_karoto
15-02-08, 15:49
για τον πόλεμο στο Ιράκ φταίει ο ΓΧ !!!!

Gr_Soul
15-02-08, 15:58
Για τα φθηνα αυτοκινητα απο την Κινα φταιει ο ΓΧ !!!!!!!!!!!!!!!!

viardon
15-02-08, 17:58
Δες στο βιντεο το βλεμμα του ΓΧ. Κοιταει το ποδι του Καραμπελα η τη μπαλα ;;;;;;;;;

Μην τρελαθουμε τελειως. Καραεσκεμμενο


Μετα ζηταει και συγνωμη ο αφιλοτιμος. Αν θελει συγχωρεση να βγει και να πει οτι το εκανε επιτηδες και τωρα το μετανιωσε. Οχι οτι ηταν κατα λαθος:rtfm:

Δεν νομίζω οτι τίθεται θέμα αν είναι σκόπιμο ή όχι γιατί η φάση βγάζει μάτια... πέρα απο γόνατα...
Ο γχ θέλεται λόγω νοημοσύνης, λόγω κόμπλεξ, λόγω του όλου συστήματος έκανε ότι έκανε..

Εκείνο που με εκνευρίζει πέρα απο το οτι ο Καράμπελας είναι Off είναι η στάση που κρατάνε... "έλα μωρέ σιγά και τί έγινε"

Και για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...
Αν γινόταν αυτό απο την πλευρά μας έστω και λίγο έστω και στιγμιαία θα έλεγα απο μέσα μου .. καλα τον έκανε τον........ καλά να πάθει επειδή είναι ΠΑΟΚ...
Πραγμά που πιστεύω το σκέφτηκαν ΟΛΟΙ τους έστω και στιγμιαία.
Μετά όμως φαίνεται η διαφορά μεταξύ ανθρώπου και κάφρου.
Γιατί όταν βλέπεις τη φάση ξανά το βράδυ αν είσαι άνθρωπος δεν βλέπεις χρώματα... βλέπεις πόνο

Αυτοί είναι η διαφορά....
Αυτοί είστε..:down: και το δείξατε με τις ανακοινώσεις που βγάζετε...

Spanos
15-02-08, 18:08
Ναι έχετε κάνει sold out στο ΟΑΚΑ των 60.000 μόνο όμως όταν 'τα πάτε' καλά. Θα ήθελα να σας δω, αν είσασταν 8οι και παίζατε στο αντίστοιχο Καυτανζόγλειο της Αθήνας, με τον αντίστοιχο Απόλλων (όχι και η πιο εμπορική ομάδα) πόσα εισητήρια θα κόβατε. Δεν συζητάμε βέβαια για sold out.


Εννοείτε όταν πάμε καλά, είμαστε οπαδοί με επίπεδο και απαιτήσεις οχι πρόβατα. Αν είμασταν 8οι, καλα τι μας πέρασες....ΠΑΟΚ;

Άντε αγοράστε τώρα τα εισιτήρια του ΑΠΟΚ μπας και σας δώσουν το παιχνιδάκι. Τα ξεχάσαμε τα προπέρσινα που κάτσατε και χάσατε για να σωθεί η Καλαμαριά. Καθόσασταν δίπλα δίπλα με τους Καλαμαριώτες και πανυγηρίζατε τα γκόλ του Κλείτονα, αποδοκιμάζατε τον Άρη και βρίζατε το δικό σας Μιέτσελ επειδή έβαλε το γκόλ. Αυτοί είσαστε και μετά φωνάζετε για αλλοιώσεις και παράγκες, ενώ τώρα μας λέτε οτι παίζει ο ΠΑΟΚ (και καλα) εκτός έδρας. Για χαζούς μας περνάτε; :down:

geologiko_karoto
15-02-08, 18:15
μάλιστα...

το ότι θέλαμε να κερδίσει η Καλαμαριά για να σωθεί κ να πέσει στη θέση της ο ρούλης εξισώνεται με την βρώμικη 7ετία της παράγκας κ τις υπόλοιπες βρωμιές των 3 της Αθήνας...

ακούστηκες

viardon
15-02-08, 18:52
Εννοείτε όταν πάμε καλά, είμαστε οπαδοί με επίπεδο και απαιτήσεις οχι πρόβατα. Αν είμασταν 8οι, καλα τι μας πέρασες....ΠΑΟΚ;

Άντε αγοράστε τώρα τα εισιτήρια του ΑΠΟΚ μπας και σας δώσουν το παιχνιδάκι. Τα ξεχάσαμε τα προπέρσινα που κάτσατε και χάσατε για να σωθεί η Καλαμαριά. Καθόσασταν δίπλα δίπλα με τους Καλαμαριώτες και πανυγηρίζατε τα γκόλ του Κλείτονα, αποδοκιμάζατε τον Άρη και βρίζατε το δικό σας Μιέτσελ επειδή έβαλε το γκόλ. Αυτοί είσαστε και μετά φωνάζετε για αλλοιώσεις και παράγκες, ενώ τώρα μας λέτε οτι παίζει ο ΠΑΟΚ (και καλα) εκτός έδρας. Για χαζούς μας περνάτε; :down:

Αλλο ένα παράδειγμα που δικαιολογεί τα όσα συνθήματα-χαρακτηρισμούς έχουμε βγάλει εδω και χρόνια .....

subzer0
15-02-08, 22:51
μάλιστα... ακούστηκες

Όλοι προσπαθουν να ακουστούν.
Καταρχήν .
@ Spanos. Τι το υπογραμμίζεις κιόλας οτι εμείς βρίζαμε τον Μίετσελ ,όταν αυτό το κάνετε εσείς κάθε Κυριακή που έχετε αγώνα? Άλλά ξέχασσα εμείς είμαστε πρόβατα και έσεις σε ένα ανώτερο επίπεδο.Άλλωστε σιγά μην πέφτατε ποτέ 8οι. Πάντως τα τελευταία 10 χρόνια 2 τίτλους έχουμε πανηγυρίσει εμείς άλλους τόσους και εσείς.Με την διαφορά οτι εσείς κάνετε ευρωπαϊκές πορείες. :p
Στο φινάλε δεν θα μου υποδείξει κανένας ποιόν θα πρέπει να συμπαθω και ποιόν όχι. Ήθελα να πέσει ο Άρης και δεν το κρύβω και που το κακό? Το οτι οι Αρειανοι κάναν οτι κάναν την ίδια ώρα στο αγώνα τους με τον Ηρακλή και ενώ εκείνη την ώρα ο ΠΑΟΚ κέρδιζε 1-0 το παραβλέπουμε...όπως πάντα.
Και μην μπερδεύεσαι. Η Καλαμαριά και η κάθε Καλαμαριά παρακαλάει να αγοράσουμε εισητήρια μήπως και κάνει καμμιά είσπραξη. Αν σε κάθε γήπεδο που μαζεύαμε πολύ κόσμο έπρεπε να μας δώσουν και το παιχνίδι κάθε χρόνο πρωταθλητές θα είμασταν.

@viardon. Μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς με την έκφραση
Ο γχ θέλεται λόγω νοημοσύνης, λόγω κόμπλεξ, λόγω του όλου συστήματος έκανε ότι έκανε..
Για το σύστημα είδαμε τι έγινε τώρα που έφαγε τις 5 αγωνιστηκές την ώρα που άλλοι ξύνονταν και σε άλλους ξεχάσαν να δουν το video.
Για τα άλλα 2 που λες δεν θα μιλήσω εγώ αλλά τα 18 χρόνια καριέρας του ΓΧ.
Και ναι δυστυχώς έγινε οτι έγινε . Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω και να μην χτυπούσε το παληκάρι αλλά αυτό δεν γίνεται. Απο εκεί και πέρα να παρουσιάζεται ξαφνικά ο ΓΧ σαν τον Ματεράτσι από πολλούς και ανάμεσα σ' αυτούς και από τον ΠΣΑΠ νομίζω πως δεν μειώνει σε κανένα σημείο την ομάδα μας και τους παίχτες που έβγαλαν αυτή την ανακοίνωση στήριξης και καλά έκαναν.

viardon
15-02-08, 23:23
@subzer0

Τί νοημοσύνη πιστεύεις οτι διαθέτει ένας άνθρωπος που παίρνει την απόφαση να κάνει μια τόσο βάναυση ενέργεια που λίγο έλειψε να του δώσει το πόδι στο χέρι. (Το ίδιο πιστεύω και θα έλεγα αν ήταν δικός μας παίχτης)
Και μή μου πείς οτι δέν ήταν πρωμελετημένο..
Πρώτα λεπτά του αγώνα-->δύσκολα βγάζεις κόκκινη μέσα σε τέτοια Τούμπα
Σταυρίδης.... αιντε και σου λέω οτι δεν είδε μια δυό τρείς....οι επόπτες;; ο παρατηρητής που μπορεί και πηγαίνει να δεί το replay..κανείς τους δεν είδε;;;
Δε μου αρκεί το "να γύριζε ο χρόνος πίσω" γιατί απλά ο γχ είχε 18 χρόνια καργιέρας να το σκεφτεί... μπορεί να έχει περάσει στα ψηλά στο παρελθόν αλλά έχει ξανατραυματίσει παίκτες εσκεμένα

Μπορεί να σου πάρει μιά ζωή να "χτίσεις" το οτιδήποτε αλλά μέσα σε ένα δευτερόλεπτο να τα γκρεμίσεις όλα και να στιγματιστείς.Ολα αυτά είμαι σίγουρος οτι τα είχε σκεφτεί απο πρίν γιαυτό δε μπορώ να δεχτώ καμιά δικαιολογία....

Οσο για το κόμπλεξ, ο τρίτος παίκτης του Αρη είναι που βγαίνει knock out απο τον γχ.
Οσο για το σύστημα.. εννοώ το σύστημα κόντρας Αρη ΠΑΟΚ τους μηχανισμούς και χιλια δυο... για το σύστημα που λές και εσύ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου... βλέπε αγκωνιές κοβασεβιτς κτλ κτλ

Στα δικά μου τα μάτια απο την Κυριακή και μετά ειλικρινά έπεσε πολύ ο ΠΑΟΚ και ο κάθε παοκτσής που ακούσα ή θα ακούσω να λέει ... ελα μωρε και τί έγινε ή καλά να πάθει . Δεν το λέω για να δημιουργήσω αντιπαράθεση απλά σου το λέω όπως ακριβώς μου βγαίνει.

subzer0
16-02-08, 00:25
Δεν έχω ακούσει κανέναν ΠΑΟΚτση να λέει καλά έπαθε και όποιος το λέει αυτό έχει πρόβλημα.
Άλλο αυτό όμως και άλλο οτι ήταν προμελετημένο και επιτηδες.
Αν ηταν προμελετημένο στον Καράμπελα θα πήγαινε? Τόσοι άλλοι παίχτες υπήρχαν στον Αρη.Εγώ επιμένω πως βγήκε πάνω στην φάση και όπως είπα και σε άλλο μου post στην αρχή μου φάνηκε πως δεν ήταν και τίποτα τρομερο , μόνο το βράδυ κατάλαβα την σοβαρότητα του χτυπήματος.
Όσο για τον αν στιγματίστηκε η καρίερα μου σου ξαναπαραθέτω αυτό (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1800401&postcount=2424) το post μου και ξαναρωτάω αν στιγματίστηκε η καριέρα του Στολτίδη από αυτό.
Αν και πιστεύω πως δεν έχει πλεον νόημα η συζήτση για τον ΓΧ. Οτι και αν έγινε και οτι και να λένε όλοι και ειδικότερα ο ΠΣΑΠ δεν αλλάζει την γνώμη που έχω για αυτόν και για την πορεία του στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Δυστυχώς αυτά συμβαίνουν αν και δεν θα έπρεπε.

........Auto merged post: subzer0 added 43 Minutes and 56 Seconds later........

Αυτό το άρθρο με καλύπτει απόλυτα.
Από το contra.gr
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/187774.html

ErrOr
16-02-08, 04:00
Αλήθεια οι παίκτες του Άρη γιατί δεν διαμαρτυρόταν στην εν λόγω φάση?
Διαμαρτυρήθηκαν όμως σε άλλες φάσεις...(βλ. φάση "πέναλτι" Κόκε)
Κακώς ασχολούμαστε ακόμα με την εν λόγω φάση.
Πρέπει να παραδεχτούμε όμως ότι ο οδοντίατρος μια χαρά την έκανε την δουλειά του.
Του βγάζω το καπέλο σ αυτό!
@Spanos αυτά που έχει κάνει ο κόσμος του ΠΑΟΚ,ούτε στα ποιο τρελά σου όνειρα!
Τι είσαστε οπαδοί με επίπεδο και απαιτήσεις?
Χμμμ,οι απαιτήσεις σου τι λένε??
Κάνε βουτιά να πάρεις τον Απόλλων 1-0 στο 90' φεύγα?
Κάνε τον πεθαμένο να βγει ο Δέλλας με κόκκινη στο ντέρμπι?
Να κοπανάει ο Γκούμας τον αντίπαλο μπουνιές και να τρώει κίτρινη,να κοπανάει και να μην παίρνει ούτε φάουλ και να περνάει byee...
Γι αυτό όπως είπε και ο δις κρεμασμένος οδοντίατρος "στου κρεμασμένου το σπίτι,δεν μιλάνε για σκοινί." :rofl::rofl::rofl:


Στα δικά μου τα μάτια απο την Κυριακή και μετά ειλικρινά έπεσε πολύ ο ΠΑΟΚ και ο κάθε παοκτσής που ακούσα ή θα ακούσω να λέει ... ελα μωρε και τί έγινε ή καλά να πάθει . Δεν το λέω για να δημιουργήσω αντιπαράθεση απλά σου το λέω όπως ακριβώς μου βγαίνει.
Ποιον ΠΑΟΚ και ποιον ΠΑΟΚτσή είδες να λέει έλα μωρέ τι έγινε ή καλά να πάθει?
Αν σε συμφέρει να το ακούς έτσι ή έτσι σου το πλασάρουν,ε θα ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι έτσι έχει πει!
Τώρα κάτι κολλημένους(ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ),αυτοί είναι κατακριτέοι και δεν είναι απλά ΠΑΟΚτσήδες,αλλά καθυστερημένοι!
Αν έπεσε τόσο στα μάτια σου ο ΓουΧου,ο ΠΑΟΚ και ο κάθε ΠΑΟΚτσής μετά την Κυριακή,
τότε θα έπρεπε να είχε πέσει στα μάτια σου και ο Άρης,ο Κολτσίδας,ο Νάτσο,ο Παπαδόπουλος και και και μετά τις καρατιές που έχουν ρίξει.
Επειδή έτυχε να τραμαυτιστεί ο Καράμπελας,δεν σημαίνει ότι μόνο ο ΓουΧου έχει ρίξει καρατιά και είναι ο κάφρος του ποδοσφαίρου.
Δεν νομίζεις ότι το έχετε κουράσει πολύ?



Υγ: Μιας και αναφέραμε τον κόσμο μας, http://www.uefa.com/magazine/news/kind=134217728/newsid=632600.html
και μια φώτο από τα παλιά,έτσι για να θυμηθούμε κάποιες στιγμές του κόσμου μας....

alfisti
17-02-08, 04:14
ρε ΠΑΟΚΙΑ ακόμα με τους ανύπαρκτους ασχολούμαστε;
ΕΛΕΟΣ!
αφήστε τους να βγάζουν χολή! αυτοί ακόμα προσπαθούν να φτάσουν τους 15.000 στα εντός έδρας..

dimfarma
17-02-08, 11:09
άστους να μιλάνε για τον ΠΑΟΚ αυτοί δεν θα έχουν γήπεδο να παίζουν βγαίνει σε πλειστηριασμό
Ένα μέρος του αποσπάσματος:
Όλοι την Τετάρτη 20 Φεβ 2008 στον Δήμο Θεσσαλονίκης

(στην αίθουσα Ολυμπιάδα)

Ο δικηγόρος Δημήτρης Μόκκας κίνησε τη διαδικασία της κατάσχεσης και του πλειστηριασμού του γηπέδου του συμπολίτη!!!

ZHTOΥΜΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ του FCPAOK.GR καθότι η τελευταίες πληροφορίες μας λένε ότι ο Ερασιτέχνης αρης δεν έχει να πληρώσει το ποσό των 90 χιλιάδων ευρώ και πραγματικά κινδυνεύουν να χάσουν το γήπεδο. Ζητήθηκε αναβολή της δημοπρασίας για την Τετάρτη 2 Απριλίου 2008 και η τιμή κατόπιν μεγάλου αγοραστικού ενδιαφέροντος από 8.804.109,58 ευρώ ανέβηκε στα 27.000.000 ευρώ.
Το υπόλοιπο αποσπάσματος:http://www.fcpaok.gr

opimis
17-02-08, 11:48
Μην τρελαίνεστε, το χω αγοράσει ήδη, οπότε μαζέψτε τα σάλια σας :p

maxcp
17-02-08, 19:02
παλι η αθηνα φταιει ρε γμτ στους κομπλεξικους...γιαυτο δεν σηκωνουν ποτε κεφαλι..
καλα δεν θα τιμωρηθουν ποτε που βριζουν αλλες περιοχες οι παοκτζηδες?μονο για αντεθνικα τιμωρουνται οι ομαδες?

subzer0
17-02-08, 19:10
μονο για αντεθνικα τιμωρουνται οι ομαδες?

Tιμωρούνται? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

maxcp
17-02-08, 19:11
φταιει η αθηνα για τα χαλια σας..γαβροι της σαλονικας..:down:

Gordito
17-02-08, 19:11
Τι περιμενες ρε Maxcp; Εχουν δειξει πολλες φορες ποιοι ειναι οι μΠΑΟΚτσηδες. Κομπλεξικοι μια ζωη.
Γιαυτο θα ειναι πεμπτοεκτοι μια ζωη.

subzer0
17-02-08, 19:17
φταιει η αθηνα για τα χαλια σας..γαβροι της σαλονικας..:down:


Τι περιμενες ρε Maxcp; Εχουν δειξει πολλες φορες ποιοι ειναι οι μΠΑΟΚτσηδες. Κομπλεξικοι μια ζωη.
Γιαυτο θα ειναι πεμπτοεκτοι μια ζωη.


Βλέπω είναι αρκετοί που παρακολουθούν για πρώτη φορα ποδόσφαιρο , Μάρθες Βουρτση του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Πάντως το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης έχει πολλές χρήσεις.
Μπορείς να αλλάξεις κανάλι ή να πατήσεις το κουμπάκι που λέει mute.
Αλλιώς το παρακολουθείς όπως είναι και κάθεσαι να θαυμάσεις την γκολάρα του Λακη και να ακούς να φωνάζουμε ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ.

Gordito
17-02-08, 19:21
Mαλιστα. Δεν διαφερεις λοιπον απο αυτους ε;

Βγλατε ρε τις παπιες απο το γηπεδο ρε!!!!!!!!!!!!!!!!! :respekt:

maxcp
17-02-08, 19:23
subzer0 εισαι κ εσυ απο τους μακεδονομαχους που βριζουν την αθηνα αλλα βγαζουν το ψωμι τους εδω?

Burning Skies
17-02-08, 19:26
subzer0 εισαι κ εσυ απο τους μακεδονομαχους που βριζουν την αθηνα αλλα βγαζουν το ψωμι τους εδω?

Έτσι είναι οι ΒΑΖΕΛΟΙ της Σαλόνικας.... :p

maxcp
17-02-08, 19:28
ρε μαγκες βαλτε ΑΛΦΑ,εκλεψαν την φανελα του παικτη τους!!ΧΑχαχαχαχα οπως οι γαβροι στην φιεστα εκλεψαν τον ταραλιδη!χαχαχαχ

ρε παιδια ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ειναι ματς ΠΡΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ να μπαινουν κ να κανουν βολτες μεσα στο γηπεδο οι οπαδοι?

subzer0
17-02-08, 19:34
Mαλιστα. Δεν διαφερεις λοιπον απο αυτους ε;

Βγλατε ρε τις παπιες απο το γηπεδο ρε!!!!!!!!!!!!!!!!! :respekt:

Ρε παιδία μην μπερδεύεται το γήπεδο με την προσωπική ζωή.
Το έχω ξαναγράψει οτι αν και είμαι από Εδεσσα αν μου ζητήσεις να διαλέξω ανάμεσα σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα λέω το δεύτερο.
Διαφέρει πολύ αυτό όμως από ένα σύνθημα σε γήπεδο.
Αλλο τι φωνάζουμε εκεί και άλλο έξω. Πολύ μπερδεμένοι είστε βλέπω καί μας βγάλατε και όλους κομπλεξικούς για ένα σύνθημα που ακούγεται χρόνια τώρα.

ΔΩΣΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΣΤΟΝ ΙΛΙΕΦ

........Auto merged post: subzer0 added 3 Minutes and 48 Seconds later........

@maxcp Εξηγησε μου σε παρακαλώ την σημαίνει η έκφραση μακεδονομάχος

maxcp
17-02-08, 19:47
τους ειδες στο γηπεδο..οι αδικημενοι θεσσαλονικεις φουκαριαρηδες που η αθηνα η αδικη κ κακη τους καταδικασε στο να ειναι μια ζωη στην μιζερια..

subzer0
17-02-08, 19:51
τους ειδες στο γηπεδο..οι αδικημενοι θεσσαλονικεις φουκαριαρηδες που η αθηνα η αδικη κ κακη τους καταδικασε στο να ειναι μια ζωη στην μιζερια..

Πολύ ωραία με ικανοποιεί η απάντηση σου.
Εγώ αυτό που είδα στο γήπεδο είναι 10000 κόσμο να υποστηρίζουν την ομάδα τους σε χάλια καιρικές συνθήκες.
Αντίθετα είδα μερικούς εδώ μέσα να ανακαλύπτούν ξαφνικά την Αμερική και να βγάζουν όλους τους ΠΑΟΚτσήδες κομπλεξικούς επειδή φωνάξανε ένα σύνθημα σε γήπεδο.

Gordito
17-02-08, 20:22
Ενω θα επρεπε να τους επικροτουμε; Ή δεν ειναι κομπλεξικα αυτα τα μηνυματα;
Υπαρχει ι χνος δικαιολογιας;

subzer0
17-02-08, 20:26
Ενω θα επρεπε να τους επικροτουμε; Ή δεν ειναι κομπλεξικα αυτα τα μηνυματα;
Υπαρχει ι χνος δικαιολογιας;

Κάλα. Την επόμενη φορά μήν βλέπεις μπάλα αλλά πήγαινε Μέγαρο Μουσικής.
Κομπλεξικά είναι αυτά τα περι μεκεδονομάχων , μΠΑΟΚτσήδων και τα λοιπά.

Gordito
17-02-08, 20:29
Ολων των οπαδων που βριζουν αισχρα το επιπεδο ειναι χαμηλο.
Αλλα των μΠΑΟΚτσηδων ειναι ακομα πιο ελεεινο. Επειδη ειναι μικρομεσαια ομαδα στο χορταρι και δεν μπορουν να κανουν τιποτα περισσοτερο, τα ριχνουν στο παρακρατος της Αθηνας.

Εσυ συμφωνεις;

subzer0
17-02-08, 20:31
Ολων των οπαδων που βριζουν αισχρα το επιπεδο ειναι χαμηλο.
Αλλα των μΠΑΟΚτσηδων ειναι ακομα πιο ελεεινο. Επειδη ειναι μικρομεσαια ομαδα στο χορταρι και δεν μπορουν να κανουν τιποτα περισσοτερο, τα ριχνουν στο παρακρατος της Αθηνας.

Εσυ συμφωνεις;

Οσο συνεχίζεις τους κομπλεξισμούς περιμένεις να σου απαντήσω?

geologiko_karoto
17-02-08, 20:34
nikchris κ λοιποί αλλόθρησκοι
μάλλον ζείτε σε άλλη εποχή...

σε άλλα νέα Στο... σφυρί το «Βικελίδης» (http://sports.e-go.gr/article.asp?catid=8489&subid=2&tag=6112&pubid=808024)

Gordito
17-02-08, 20:49
Οσο συνεχίζεις τους κομπλεξισμούς περιμένεις να σου απαντήσω?
Ποιον κομπλεξισμο; Μηπως εισαι καμια μεγαλη ομαδα και δεν το ξερω; Φετος πχ εισαι στη θεση 9 του βαθμολογικου πινακα.


nikchris κ λοιποί αλλόθρησκοι
μάλλον ζείτε σε άλλη εποχή...

σε άλλα νέα Στο... σφυρί το «Βικελίδης» (http://sports.e-go.gr/article.asp?catid=8489&subid=2&tag=6112&pubid=808024)

Πιια αλλη εποχη βρε μπουμπουκια; Μου βριζεις την πολη αισχροτατα αλλα ειναι νορμαλ γιατι στο γηπεδο ακουγονται συνεχεια συνθηματα;
Το ιδιο θα πω και αν ακουστουν συνθηματα στη Λεωφωρο.

Υ.Γ. Εσεις το εχετε στη φλεβα σας να ειστε μικρομεσαιοι. Τι δουλεια εχει να ανεβασετε ειδηση του Αρη, για να κοκορευτειτε;

subzer0
17-02-08, 21:07
nikchris τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από οτι πρσπαθείς να τα παρουσιάσεις. Και μην το παίζεις αθώς περιστέρα.
Στο γήπεδο πηγαίνεις για να υποστηρίξεις την ομάδα σου . Αυτό συνεπάγεται να φωνάξεις , να βρίσεις και όλα τα συναφή.
Κι εγώ όταν έπαιζε ο ΠΑΟΚ στην Αθηνα την έβριζα στα συνθήματα και μετά γελούσαμε μεταξύ μας καθώς οι μισοί είμασταν Αθηναίοι.Μην τα βλέπεις τόσο τραγικά που θίχτηκες που σου βρίσανε την πόλη σου.Έλεος εδώ στην καθημερινή μας ζωή την βρίζουμε.
Και αυτό δεν κάνει κομπλεξικούς ουτε όλους τους ΠΑΟΚτσήδες ούτε όλους τους Σαλονικιούς.
Αν εσύ και οι λοιποι βγάζετε αυτό το συμπέρασμα από έναν σύνθημα σε έναν αγώνα τότε συνεχίστε έτσι γιατί μετά την Αμερική θα ανακαλύψετε και άλλες τοποθεσίες.

ΥΓ1 . Αν σε βρίσω στον δρόμο μπορείς να μου κάνεις χαλαρά μήνυση. Πολύ χαλαρά μπορείς να κάνεις και στους 10000 ΠΑΟΚτσήδες που ήταν στο γήπεδο.Γιατί δεν το κάνεις που αισθάνεσαι τόσο πολύ θιγμένος?

ΥΓ2. Και δεν μου λες μεγαλομεγάλη ομάδα , πόσους τίτλους έχεις πανηγυρίσει τα τελευταία 10 χρόνια που θυμάσαι τον ευατό σου?

Gordito
17-02-08, 21:09
Αν δεν καταλαβαινεις τι κακο κανει να βριζει εν χορω ενα ολακερο γηπεδο την Αθηνα δε σου φταιω εγω. Ασε τους Σαλονικιους να μεγαλωνουν με τετοιες νοοτροπιες.

subzer0
17-02-08, 21:14
Αν δεν καταλαβαινεις τι κακο κανει να βριζει εν χορω ενα ολακερο γηπεδο την Αθηνα δε σου φταιω εγω. Ασε τους Σαλονικιους να μεγαλωνουν με τετοιες νοοτροπιες.

Επειδή δεν καταλαβαίνω μπορεις να μου εξηγήσεις εσυ...που καταλαβαίνεις.
Και εγώ στην τελική γιατί δεν θίγομαι που ζω και εγώ στην Αθήνα 10 χρόνια τώρα?
Εισαι κι εσυ από αυτούς που πιστεύουν πως οι Σαλονικιοί από τότε που γεννιούνται τους μαθαίνουν να μισούν την Αθήνα?

Rezwalker
17-02-08, 23:01
Το να προσπαθεις να συζητησεις νορμαλ με εμπαθεις χαμουτζηδες ειναι ανωφελο. :rolleyes:
Και επειδη μιλανε πολυ για κομπλεξισμο τα παιδια του "γαγα" (γελαγα, κυνηγαγα, γυρναγα κλπ :rofl:) μην αρχισω τωρα να απαριθμω τι προβληματα ειχα οσες φορες ειπα στην αθηνα και στον πειραια οτι ειμαι απο Θεσσαλονικη...και ΟΧΙ δεν μιλαω για εκδρομη με ομαδες.
τουλαχιστον για ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ μη μιλατε καθολου χαμουτζηδες, δεν σας παιρνει.

Burning Skies
17-02-08, 23:11
Βγήκε άλλος κομπλεξικός να απαντήσει σε κομπλεξικούς....

ErrOr
17-02-08, 23:43
ρε παιδια ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!ειναι ματς ΠΡΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ να μπαινουν κ να κανουν βολτες μεσα στο γηπεδο οι οπαδοι?
Ενώ να ρίχνεις φάπες μέσα στην φισούνα είναι ποιότητα ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ! :rofl::rofl::rofl:


Τι περιμενες ρε Maxcp; Εχουν δειξει πολλες φορες ποιοι ειναι οι μΠΑΟΚτσηδες. Κομπλεξικοι μια ζωη.
Γιαυτο θα ειναι πεμπτοεκτοι μια ζωη.

ΚΑΘΡΕΠΤΑΚΙ


Ποιον κομπλεξισμο; Μηπως εισαι καμια μεγαλη ομαδα και δεν το ξερω; Φετος πχ εισαι στη θεση 9 του βαθμολογικου πινακα.

Πιια αλλη εποχη βρε μπουμπουκια; Μου βριζεις την πολη αισχροτατα αλλα ειναι νορμαλ γιατι στο γηπεδο ακουγονται συνεχεια συνθηματα;
Το ιδιο θα πω και αν ακουστουν συνθηματα στη Λεωφωρο.

Υ.Γ. Εσεις το εχετε στη φλεβα σας να ειστε μικρομεσαιοι. Τι δουλεια εχει να ανεβασετε ειδηση του Αρη, για να κοκορευτειτε;

Φαντάσου είμαι στην 9η θέση του βαθμολογικού πίνακα και 3ος στα εισιτήρια χωρίς να μετράνε κάθε φορά τα διαρκείας.Φαντάσου να είχα και ομάδα που θα είμουν!(Επειδή είμαι μικρή ομάδα)
Χμμμ,αλήθεια τόσα χρόνια πως είσαι στις 3 πρώτες θέσεις?Παίζεις μπάλα εεε?Στα μακροβούτια κοντράρεις τον αγαπητό συμπολίτη σου ποιος θα πάρει την πρωτιά.
Πρώτη φορά ακούς υβριστικά συνθήματα?Ποια Λεωφόρο?Γεμίστε την πρώτα και μετά έλα να μας πεις για τα υβριστικά!(Εχμμ,για τον Τζίγκερ τι φωνάζαν?λα λα λα Τζίγκερ δεν σε θέλουμε!!!)
Για την είδηση του Άρη,τι να σου πω!You know,,,,ΧΑΒΑΛΕ???
Τώρα εσένα τι σε κόπτει και ρωτάς για την είδηση αυτή?Σε λίγο καιρό θα λέμε και για το """"δίκο σου"""" γήπεδο,μην χαλιέσαι.

GoG
18-02-08, 17:20
Τι πραγμα ειναι αυτο ρε γμτ??μπαινω στο thread και το 90% των μηνυματων ειναι αντιπαραθεσεις Παοκτσηδων με τους υπολοιπους...Ουστ ρε στα δικα σας threads και αφηστε μας εδω να μιλησουμε για την ομαδα που αγαπαμε να μεινει καθαρο και το thread...:down:

ErrOr
18-02-08, 17:55
Επιτέλους ο Ντάνι έκανε μία καλή εμφάνιση μετά από τόσο καιρό και συνδιάστηκε με το πρώτο διπλό εκτός έδρας.(να πω την αλήθεια ότι δεν το χάρηκα πολύ,λόγω συμπάθειας στον Απόλλων)
Μπάλα δεν παίξαμε,αλλά συνεχίστηκε το πάθος,σοβαρότητα,νοοτροπία νικητή που είχαμε δείξει με τον Άρη,συν το ότι έπαιξε και ο Φερνάντεζ τον ρόλο του σωστά.
Αν συνεχίσουμε έτσι και δεν έχουμε πρόβλημα με την διαιτησία και ο Νικοπολίδης δεν ξεπατωθεί,το ματς με τον γαύρο είναι
ΑΣΣΟΣ

Σαρδέλες VS Γαύροι :rofl::rofl::rofl:

maxcp
18-02-08, 18:22
ο σαντος στς δηλωσεις του στο εθνοσπορ εδειξε οτι ο ανθρωπος εχει επιπεδο,οραμα κ μπορει να σας βγαλει απο την αφανεια..νομιζω απο τους καλυτερους προπονητες αν οχι ο καλυτερος στην ελλαδα

viardon
18-02-08, 20:00
Τι πραγμα ειναι αυτο ρε γμτ??μπαινω στο thread και το 90% των μηνυματων ειναι αντιπαραθεσεις Παοκτσηδων με τους υπολοιπους...Ουστ ρε στα δικα σας threads και αφηστε μας εδω να μιλησουμε για την ομαδα που αγαπαμε να μεινει καθαρο και το thread...:down:

Πράγμα δύσκολο μή με ρωτήσεις το γιατί, γιατί πάλι θα φάμε καμιά προειδοποίηση...

Εδώ ενόχλησε το γεγονός οτι παρακολουθούν τους αγώνες σας και άτομα απο την όμορη χώρα....και ποικίλων αποχρώσεων στον βαθμό σκουρότητας του δέρματος ...

Burning Skies
18-02-08, 20:22
Εδώ ενόχλησε το γεγονός οτι παρακολουθούν τους αγώνες σας και άτομα απο την όμορη χώρα....και ποικίλων αποχρώσεων στον βαθμό σκουρότητας του δέρματος ...

Ποιον ενόχλησε και γιατί;;; Με την ίδια λογική θα πρέπει να ενοχλούνται και οι Ισπανοί όταν Ελληναράδες υποστηρίζουν την Ρεάλ ή την Μπάρτσα...

Gordito
18-02-08, 20:30
Φαντάσου είμαι στην 9η θέση του βαθμολογικού πίνακα και 3ος στα εισιτήρια χωρίς να μετράνε κάθε φορά τα διαρκείας.Φαντάσου να είχα και ομάδα που θα είμουν!(Επειδή είμαι μικρή ομάδα)
Χμμμ,αλήθεια τόσα χρόνια πως είσαι στις 3 πρώτες θέσεις?Παίζεις μπάλα εεε?Στα μακροβούτια κοντράρεις τον αγαπητό συμπολίτη σου ποιος θα πάρει την πρωτιά.
Πρώτη φορά ακούς υβριστικά συνθήματα?Ποια Λεωφόρο?Γεμίστε την πρώτα και μετά έλα να μας πεις για τα υβριστικά!(Εχμμ,για τον Τζίγκερ τι φωνάζαν?λα λα λα Τζίγκερ δεν σε θέλουμε!!!)
Για την είδηση του Άρη,τι να σου πω!You know,,,,ΧΑΒΑΛΕ???
Τώρα εσένα τι σε κόπτει και ρωτάς για την είδηση αυτή?Σε λίγο καιρό θα λέμε και για το """"δίκο σου"""" γήπεδο,μην χαλιέσαι.

1) Μιλησα για μικρη ομαδα στο χορταρι, γιαυτο το εβαλα, αλλα εχετε το κομπλεξ στο αιμα σας. Εισαι καμια μεγαλη ομαδα στο χορταρι;
Το αν ειστε μεγαλη ομαδα γενικα δεν προκειται να το λυσουμε αν δεν ξεκαθαρισουμε τι κανει μια ομαδα να ειναι μεγαλη.

2) Εχεις δικιο για την Λεωφορο που ειναι αδεια.

3) Δεν δεχομαι καμια δικαιολογια για κομπλεξικα συνθηματα, με τα οποια δημιουργουνται/συνεχιζονται ηλιθιες αντιπαραθεσεις.
Γνωρισα πολλους στο στρατο απο Θεσ/νικη, πολυ καλοι χαρακτηρες αλλα <<για ολα φταει η Αθηνα>>.
Ουτοπιες.

GoG
18-02-08, 20:50
Πράγμα δύσκολο μή με ρωτήσεις το γιατί, γιατί πάλι θα φάμε καμιά προειδοποίηση...

Εδώ ενόχλησε το γεγονός οτι παρακολουθούν τους αγώνες σας και άτομα απο την όμορη χώρα....και ποικίλων αποχρώσεων στον βαθμό σκουρότητας του δέρματος ...
Δηλαδη τι καταλαβαινεις ρε φιλε με το να προκαλεις και να υπαρχουν οι συγκρουσεις?μαλλον πολλοι δεν ξερετε το νοημα του φορουμ...ειναι η συζητηση,οχι τα καρφια,σποντες,κοροιδια,συγκρουσεις κτλ κτλ...αν ειναι να σκοτωθουμε να το κανουμε οργανωμενα,τι να πω αλλο,ελεος...

subzer0
18-02-08, 20:50
1) Μιλησα για μικρη ομαδα στο χορταρι, γιαυτο το εβαλα, αλλα εχετε το κομπλεξ στο αιμα σας. Εισαι καμια μεγαλη ομαδα στο χορταρι;
Το αν ειστε μεγαλη ομαδα γενικα δεν προκειται να το λυσουμε αν δεν ξεκαθαρισουμε τι κανει μια ομαδα να ειναι μεγαλη.

2) Εχεις δικιο για την Λεωφορο που ειναι αδεια.

3) Δεν δεχομαι καμια δικαιολογια για κομπλεξικα συνθηματα, με τα οποια δημιουργουνται/συνεχιζονται ηλιθιες αντιπαραθεσεις.
Γνωρισα πολλους στο στρατο απο Θεσ/νικη, πολυ καλοι χαρακτηρες αλλα <<για ολα φταει η Αθηνα>>.
Ουτοπιες.

Άντε πάλι τα ίδια. :whistle:
1)Στο χορτάρι δεν είσαι πουθενα τα τελευταία 10 χρόνια , όπως κι εγώ , όπως και πολλοί άλλοι.
Εκτός και αν έχεις αντίθετη άποψη.

2) Και εμένα δεν μου αρέσει που η Λεωφόρος είναι άδεια. Όλα τα γήπεδα πρέπει να είναι γεμάτα.

3)Το γνώρισα πολλούς από Θεσ/νικη δεν είναι επιχείρημα για να επαναλαμβάνεις οτι έχουμε το κόμπλεξ στο αίμα μας. Εγώ που ξέρω 100άδες παραπάνω από εσένα που δεν είναι έτσι , μπορώ να το πω ή με αυτούς που γνώρισες έβγαλες το συμπέρασμα οτι στην Θεσ/νικη είναι όλοι έτσι?
Όπως δεν είναι επιχείρημα το οτι 10 χρόνια τώρα που ζω στην Αθήνα έχω γνωρίσει πολλούς Αθηναίους που για οτι και αν γίνεται επάνω έχουν έτοιμη την καραμέλα : "πάλι για όλα φταίει η Αθήνα?"

@ ADSLgr.com All rights reserved.