PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

DarK_HumOuR
02-03-08, 01:44
παντως την ντουντουκα δεν λετε να την κοψετε ε?....;)

αμα σου γινει συνηθεια βεβαια...


το κοριτσι

αποψε θεεεελει

να γουσταρει μ Εργοτελη ωωωωωωω!!


(τι λεει μετα?..) :hmm:

Rezwalker
02-03-08, 03:32
(τι λεει μετα?..) :hmm:

Μετα λεει οτι εχεις να παρεις τιτλο 38 χρονια:rofl:
Ο Πανιωνιος και η Λαρισα εχουν περισσοτερους τιτλους απο σενα.
Η δυστυχια σου ειναι οτι χαιρεσαι με τις αποτυχιες του ΠΑΟΚ, γιατι εσυ εχεις να δεις χαρα (τιτλο) απο την εποχη της χουντας :lol:

viardon
02-03-08, 13:52
http://www.youtube.com/watch?v=IBui7brXZ68

Rezwalker
02-03-08, 14:22
http://www.youtube.com/watch?v=K3hfjHIMDL0&feature=related

viardon
02-03-08, 14:29
http://www.youtube.com/watch?v=K3hfjHIMDL0&feature=related

Πετυχημένη λοιπόν μπορεί να χαρακτηριστεί η φετινή χρονιά του ΠΑΟΚ αφου πέτυχε τον ένα και μοναδικό στόχο .. να κερδίσει τον Αρη στην τούμπα..... Αντε και του χρόνου....

Αναρωτιέμαι αν είχαν πάρει άλλη τροπή τα πράγματα εκείνη την καταραμένη, για τον Καράμπελα, μέρα τί θα είχε συμβεί στον ΠΑΟΚ ..... if only....

Στα τάρταρα στα τάρταρα....

Rezwalker
02-03-08, 14:36
Πετυχημένη λοιπόν μπορεί να χαρακτηριστεί η φετινή χρονιά του ΠΑΟΚ αφου πέτυχε τον ένα και μοναδικό στόχο .. να κερδίσει τον Αρη στην τούμπα..... Αντε και του χρόνου....


Το συμπερασμα αυτο ειναι δικο σου ;)
Σαφως και ειναι αποτυχημενη η χρονια, αλλα απο την αλλη μερια δικαιολογημενα λογω των τεραστιων προβληματων.
Το βιντεο ηταν απλα μια απαντηση στο βιντεο που ποσταρες εσυ με σαφες υπονοουμενο ;)

viardon
02-03-08, 14:55
Το συμπερασμα αυτο ειναι δικο σου ;)
Σαφως και ειναι αποτυχημενη η χρονια, αλλα απο την αλλη μερια δικαιολογημενα λογω των τεραστιων προβληματων.
Το βιντεο ηταν απλα μια απαντηση στο βιντεο που ποσταρες εσυ με σαφες υπονοουμενο ;)

Το συμπέρασμα δεν το έβγαλα απ'το μυαλό μου...
Το έβγαλα ύστερα απο επανηλημένη απαίτηση των οπαδών σας για "νίκη με τα σ@@@@@@@α" μέτα απο το μάτς με τον Θρασύβουλο και στον δεύτερο γύρο μετά απο 4 συνεχόμενες ήττες...
Η μόνη απαίτηση ήταν αυτή... πώς λοιπόν να μή καταλήξω σε αυτό το συμπέρασμα...

Κρίμα πάντως και για τον Λίλη.... τόσο κόπο ρε παιδί μου τόσος ιδρώτας και τον κάνανε να κλαίει στις κερκίδες....
http://62.1.2.102/newspapers/2008/3/2/SPORTTOUVORRA_m.jpg
Σπόρ του Βορρά (http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Attachments/SPORTTOUVORRA_b_001.jpg)

alfisti
02-03-08, 17:12
δεν ήξερα οτι οι σουπερίδες διαβάζουν Σπόρ!
άλλα φαίνεται πόσο πονάει όταν δεν μπορείς να είσαι πρωτοσέλιδο τόσα χρόνια..
όταν είσαι μεγάλη ομάδα δέχεσαι σκληρές κριτικές απο τον τύπο (και έχεις σχεδόν όλο το πρωτοσέλιδο) ενω όταν είσαι μικρή έχεις ένα μικρό κομμάτι κάτω κάτω..

ErrOr
02-03-08, 19:19
Πόνεσε πολύ η τριάρα και ακόμα έχει να το λέει...
Viardon δεν ασχολείσαι με την barcelona σου που έχει να πάρει τίτλο 38 χρόνια και χάνει αμαχητή από την Βέροια και μετά έλα να μας πεις για το ματς με τον Εργοτέλη.
Ακόμα υπάρχει και το γνωστό HIT(μιας και το ρίξαμε στα παρατράγουδα)...
Εκεί Εκεί στην Β' Εθνική. :twisted:

Υγ1: Τα Σπορ του Βορρά και η Αθλητική είναι τόσο έγκυρες εφημερίδες για τους σουπεράδες που τις διαβάζουν κιόλας? :rofl:

Τώρα στα δικά μας,
Θύμισε κάτι από τον απαράδεκτο,απαθή ΠΑΟΚ προ μεταγραφών Ιανουαρίου.
Υπήρχαν και λάθη από μεριάς του Σάντος,αλλά το καλοκαίρι όπως λέμε τα τελευταία 2 χρόνια πρέπει να πάρουν πόδι πολλοί παίκτες.
Ακόμα ένα αρνητικό είναι ότι κερδίσαμε τον Απόλλωνα και χάσαμε από τον Εργοτέλη,κάναμε την χειρότερη ζημιά που μπορούσαμε να κάνουμε στον Απόλλωνα. :down:
Το θετικό είναι ότι ο Βρύζας πήγε από τώρα Ιταλία για να κλείσει τον Βερόν και για να βρει και άλλους παίκτες για τις μεταγραφές του καλοκαιριού.(Πρώτη φορά στα χρονικά του ΠΑΟΚ που γίνεται αυτό!Επιτέλους λειτουργούμε σαν ΟΜΑΔΑ)

Υγ2: Για άλλη μία φορά αναστήσαμε νεκρούς!(βλ. Εργοτέλης)

informer
03-03-08, 01:15
Μα ρε παιδια, τον παοκ δεν τον ενδιαφερει το αγωνιστικο. :p
Ειναι σε κατασταση εξυγιανσης, οποτε δεν τρεχει και τιποτα.
Χαλαρα, σε λιγα χρονακια ισως μπορεσει να ανακαμψει. :rofl:

DOU
03-03-08, 13:52
Για να βαλει τα κλαματα στην κερκιδα ο ζαγορακης σκεφτειτε σε τι αγωνιστικο χαλι ειναι ο Παοκ. Τι θα πει δεν τον ενδιαφερει το αγωνιστικο, δλδ τοτε γιατι συμμετεχει στο πρωταθλημα, για να συμπληρωνει την σουπερ λιγκα?9 εκτος εδρας ματς ,εξαιρειται με την καλαμαρια, ολο ηττες, μα ειναι δυνατον Παοκ εισαι ρε μεγαλε δεν γινεται να ξεφτιλιζεσαι ετσι.:hmm: Λιγο φιλοτιμο δεν εχουν αυτοι οι παικτες,αλλοι θα παρακαλουσαν να παιζουν στον Παοκ και αυτοι στον κοσμος τους.

blackshadow84
03-03-08, 13:52
Ποπο ρε παιδια παλι καλα που υπαρχει και ο ΠΑΟΚ για να ασχολουνται οι Αριανοι...

Στα δικα μας τωρα
Βρηκα ενα πολυ ενδιαφερον αρθρο τοθ contra.gr και το παραθετω
Λεω απο τωρα πως στηριζουμε Σαντος

Κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο, ούτε φυσικά ο Φερνάντο Σάντος. Θα κριθεί, όπως έχει δηλώσει και ο Θοδωρής Ζαγοράκης, για την ομάδα που θα παρουσιάσει την νέα χρονιά, αφού θα έχει κάνει την καλοκαιρινή προετοιμασία.
Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα κλείνουμε τα μάτια και θα κάνουμε ότι δεν βλέπουμε τα λάθη του Πορτογάλου τεχνικού μέχρι το τέλος της σεζόν. Αλλωστε ανέλαβε τον ΠΑΟΚ από την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Δεν ήρθε χθες... Κατά την άποψή μας επιμένει σε συγκεκριμένες επιλογές, δείχνοντας μια ξεροκεφαλιά. Και στο παιχνίδι με τον Εργοτέλη αποδείχτηκε για άλλη μια φορά αυτό.

1. Επιμένει στην χρησιμοποίηση του Μπαλάφα στην 11άδα. Και μετά διαμαρτύρεται διαρκώς από τον πάγκο στη μεσαία γραμμή, γιατί έχει κάκιστη κυκλοφορία της μπάλας η ομάδα του. Μα πώς να έχει καλή κυκλοφορία της μπάλας, αφού παίζει συνεχώς με ένα παίκτη λιγότερο στο κέντρο; Δεν βλέπει, αυτό που βλέπουν ακόμα και οι πέτρες, ότι ο Μπαλάφας είναι «ανύπαρκτος» μέσα στο γήπεδο; Τυφλός... είναι; Γιατί δεν δοκιμάζει δίπλα στον Βερόν τον Βαγγελή που ξεκίνησε πολύ καλά την σεζόν, ή τον Μπαϊάνο, που αναμφισβήτητα έχουν μεγαλύτερη ποιότητα από τον Μπαλάφα; Ή ακόμα γιατί δεν δοκιμάζει και τον Ηλιάδη; Τι θα χάσει; Την τσόχα, ή τα ραφτικά; Η επιμονή του στον Μπαλάφα είναι εκνευριστική.

2. Επέμεινε στη χρησιμοποίηση του Κονσεϊσάο από την αρχή και στον αγώνα με τον Εργοτέλη, παρότι με τον Ολυμπιακό ήταν ολοφάνερο ότι ο Πορτογάλος σταρ, μετά την αγωνιστική απραξία έξι μηνών στο Κουβέιτ, δεν είναι έτοιμος για 11άδα και θέλει αρκετό χρόνο ακόμα για να βρει τον εαυτό του. Ο Κονσεϊσάο ήταν ωσεί παρών για δεύτερο συνεχόμενο ματς, αλλά ο Σάντος από τον εγωισμό του δεν τον έβγαλε ούτε καν ως αλλαγή και τον άφησε να παίξει όλο το ματς.

3. Ο Λάκης έδειξε ότι ήταν σε περίοδο φόρμας πριν μερικές βδομάδες. Στον αγώνα με την Καλαμαριά ήταν από τους καλύτερους παίκτες πετυχαίνοντας ένα εντυπωσιακό γκολ, αλλά μετά «καθηλώθηκε» ανεξήγητα στον πάγκο και μπήκε στην Κρήτη, μόλις 20 λεπτά πριν την λήξη στην θέση του Γεωργιάδη.

4. Επανέφερε στην 11άδα τον Χαραλάμπους στην θέση του αριστερού μπακ χωρίς λόγο, αφού θα μπορούσε να παίξει δεξί μπακ ο Λάκης, παραμένοντας αριστερά ο Σνάουτσνερ. Από τον Κύπριο και το ανόητο μαρκάρισμα που έκανε πάνω στον Τζούνιορ προήλθε το πρώτο γκολ του Εργοτέλη, ενώ από αριστερά ο ΠΑΟΚ... έμπαζε. Ο Σάντος πήρε απόφαση να τον αντικαταστήσει στο 70΄, βάζοντας τον Κωνσταντινίδη για να βγάλει το φίδι από την τρύπα, λες και είναι ταχυδακτυλουργός...

5. Στο 58΄ έκανε αλλαγή για... την αλλαγή, βάζοντας επιθετικό, τον Σάλμον, στην θέση επιθετικού, του Ιλιεφ, χωρίς ρίσκο, χωρίς φαντασία, χωρίς να προσπαθήσει να ανακατέψει την τράπουλα με εσωτερικές αλλαγές, αφού ήταν εμφανές ότι η ομάδα δεν "τράβαγε".

Απαραίτητη διευκρίνιση: το ότι επισημαίνουμε τα λάθη του Σάντος δεν σημαίνει ότι αμφισβητούμε πως είναι ένας καταξιωμένος προπονητής με μεγάλες ικανότητες, κι ένας άριστος χαρακτήρας, που μπορεί να προσφέρει στον ΠΑΟΚ.

Απλά είναι ντεφορμέ κι αυτός όπως όλη η ομάδα. Την νέα σεζόν θα κριθεί όταν θα φτιάξει την δική του ομάδα στην προετοιμασία.

viardon
03-03-08, 14:25
Πόνεσε πολύ η τριάρα και ακόμα έχει να το λέει...
Viardon δεν ασχολείσαι με την barcelona σου που έχει να πάρει τίτλο 38 χρόνια και χάνει αμαχητή από την Βέροια και μετά έλα να μας πεις για το ματς με τον Εργοτέλη.
Ακόμα υπάρχει και το γνωστό HIT(μιας και το ρίξαμε στα παρατράγουδα)...
Εκεί Εκεί στην Β' Εθνική. :twisted:

Υγ1: Τα Σπορ του Βορρά και η Αθλητική είναι τόσο έγκυρες εφημερίδες για τους σουπεράδες που τις διαβάζουν κιόλας? :rofl:


Η τριάρα δεν πόνεσε καθόλου γιατί ακόμη κοιτάς ψηλά για να με δείς ;) Ενα μάτς ήταν για μένα και τίποτα άλλο. Πάλι στο +8 είμαι :cool:
Εκεινό που με χάλασε είναι οτι χάσαμε την ευκαιρία να σας στείλουμε μιά και καλή στα τάρταρα...
Θα έπεφτε το γέλιο της αρκούδας... αλλά όπως λές και εσύ αναστένουμε νεκρούς...
Ναι φίλε έχω να πάρω τίτλο τόσα χρόνια αλλά είμαι εκεί δίπλα στην ομάδα παρόλο που βρέθηκα 2 φορες στην βου !!!! Καθάρισα το πλήρωσα ακριβά και συνεχίζω πολύ πιο υγειής απο σένα
Αν δεν είχες την προστασία και την ασυλία του κράτους... αλήθεια πού θα ήσουν;;;;
Και μη μου αρχίσεις την Μαρθα Βούρτση τώρα.... οτι αδικήσε.... σε σχέση με τους 3... οκ ???
Κάθε χρόνο σε κρατάνε στη ζωή με το ζόρι.... Ατοκα δάνεια χορηγείες για τα πάντα...ασε τα ξέρουμε... μην κάνουμε τις ίδιες συζητήσεις

ΥΓ μόνο εξώφυλλα... προσωπικά ούτε € σπαταλάω στις βρωμοφυλλάδες της πόλης... που όλο προβλήματα ανακαλύπτουν
Κατσε να δείς τώρα το καινούργιο που θα κυκλοφορήσει με τον Παναγούλια και τον Σκόρδα....

subzer0
03-03-08, 16:43
Προς όλους τους ΠΑΟΚτσήδες.
Μην ασχολείστε με ομάδες που πάνε για πρωτάθλημα και μας περνάνε και 8 βαθμούς και δεν είχανε την ευκαιρία να μας ρίξουν στα τάρταρα.
Δυστυχώς για μας ο φετινός ΠΑΟΚ είναι αυτός που είδαμε στον Εργοτέλη.
Υπομονή για του χρόνου.
Και όπως είπε και ένας φίλος μου ΠΑΟΚτσης μετά την ήττα.
Μαμείστε μας κι άλλο. ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ.

viardon
03-03-08, 17:21
Προς όλους τους ΠΑΟΚτσήδες.

Μαμείστε μας κι άλλο. ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ.

Με το συμπάθειο αλλά ακόμη δεν έχετε δεί τίποτα .... τα χειρότερα έρχονται....

subzer0
03-03-08, 17:24
Με το συμπάθειο αλλά ακόμη δεν έχετε δεί τίποτα .... τα χειρότερα έρχονται....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Και ύστερα ήρθαν οι μέλισσες . Οι μήπως οι Γερμανοί?

ErrOr
03-03-08, 18:54
Με το συμπάθειο αλλά ακόμη δεν έχετε δεί τίποτα .... τα χειρότερα έρχονται....

To έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ!
ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ!
Το εάν καθάρισες το ξέρουμε πολύ καλά, Άρης 44,πιστολιά σε 15 παίκτες και Άρης ΤΤ-600.
Να μιλάς στου κρεμασμένου το σπίτι για σκοινί,δεν στέκει.
Έλεος πια με την προπαγάνδα του σουπα 3.
Δεν υπάρχει Ελληνική ομάδα που να μην είναι κρατικοδίαιτη.(μπορεί ο Απόλλων,δεν θυμάμαι να έχει πάρει κρατική χορηγία ή οποιοσδήποτε άλλο όφελος από το κράτος)
Άλλη λιγότερο και άλλη περισσότερο.
H Barcelona Ελλάδος μετά το κύπελλο uefa,χτυπάει πρωτάθλημα,έξοδο στο ΤσουΛου και κύπελλο Ελλάδος.
Άλλος έστειλε στα τάρταρα άλλον και πετούσαν τα αεροπλανάκια πάνω από τον ναό.:rofl:(πονάει ακόμα..)
Σαν τον Άγιο ΠΑΟΚ που ανέστησε ακόμα και τον τελειωμένο Εργοτέλη δεν υπάρχει.
Αν δεν μας ενδιέφερε το αγωνιστικό (για να μπούμε play offs) δεν θα κάναμε και μεταγραφές.(να μην ξαναλέμε πως έγιναν.Καλά να είναι οι Παοκτσήδες)
Μας ενδιαφέρει το αγωνιστικό,αλλά πρώτη προτεραιότητα είναι η εξυγίανση.(μιας και δεν έχουμε πρόβλημα υποβιβασμού σαν κάποια ασανσέρ...)
Έχει χιλιοειπωθεί από την αρχή της χρονιάς.


Υγ1: Αλήθεια viardon τώρα που το θυμήθηκα...κάτι έλεγες για εισιτήρια πριν κάτι μήνες,τι έγινε?
Μούγκα έπεσε?? :whistle:
Υγ2: antreas9 (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=19294) που χάθηκες?μετά την τελευταία ""ανάλυση"" μου http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1848826&postcount=2648 για την εύνοια που έχει δεχθεί η ομάδα μου σε σχέση με την δικιά σου...
Μούγκα και δω...:whistle:

viardon
04-03-08, 01:05
http://62.1.2.102/newspapers/2008/3/2/ATHMAK_m.jpg

Aς τα πάρουμε με την σειρά....
Ξαναβάζω την φώτο γιατί ήταν μεγάλη και δέν κάνει :evil: ... λέει... :whistle: anyway....

Ειλικρινά περαστικά στον οπαδό σας που.. δυστυχώς..... δε του βγήκε σε καλό η κοπή πίτας (http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?article_id=58646)

Λοιπόν τολμάς και συγκρίνεις το άρθρο 44 και το ΤΤ με τί ακριβώς;; Με τις απίστευτες σκανδαλώδεις χορηγείες μέχρι και για να αλλάξεις το χόρτο στην τούμπα;;;
Εδώ γήπεδο μπάσκετ σου έκαναν, χωρίς να έχεις προσφέρει τίποτα στο μπάσκετ σε σχέση με τον Αρη, και σου πληρώνουν τους λογαριασμούς....
Μη μου συγκρίνεις λοιπόν τα δικά σου με τα δικά μου....
Σωστά λές οτι το κράτος χώνεται παντού, όσον αφορά τις ομάδες... αλλού χώνεται για να τους εξαφανίσει και αλλού για να τους δίνει παράταση ζωής....

Play off ??? Nα το δώ με αυτό το υλικό (χωρίς σμπρώξιμο.... του στύλ ακυρώνω κανονικό γκόλ ως offside :hmm:) και να μή το πιστεύω.

Πώς ακριβώς κάνεις εξυγίανση για πές μου;;; με τον Πορτογάλο που πόσα παίρνει ;;;; :hmm::hmm: να πώ οτι έκανε και δουλειά ......
Τί μεταγραφές έκανες? τον Ζαχαρούλη απλά για να κάνει ΜΠΑΜ όπως έλεγε και ο Μίνος :worthy: :rofl::rofl:
Εδώ εκτός απο ζάχαρο έμαθα οτι έχει και πρόβλημα στο πόδι.... και γιαυτό έφυγε ο γιατρός.. τί να λέμε τώρα....
Πρόβλημα υποβιβασμού;;; Στο τσάκ την γλύτωσες μάλλον... πάλι με δεκανίκια όμως.. αυτή είναι η διαφορά....

Τί ακριβώς θέλεις να σου πώ για τα εισητήρια;;;;
Πάντως έχω την απορία πώς κόβετε στρόγγυλο αριθμό εισητηρίων :whistle::whistle::whistle:
99 είναι... να τα κάνω 100 ????

ΥΓ έχεις τόσο καλό μνημονικό ή τόσο ελεύθερο χρόνο που κάθεσαι και διαβάζεις τα πόστ πρίν απο τόσο καιρό ;;; :p

Και επειδή πέρα απο την κόντρα καζούρα αντιπαλότητα πείτε το όπως θέλετε... είμαστε άνθρωποι...
Περαστικά στο παλικάρι... :(

DOU
04-03-08, 01:19
http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=58646



Τραγικό συμβάν στην κοπή της πίτας συνδέσμου φιλάθλων του ΠΑΟΚ!

Ένας νεαρός οπαδός είδε τον πυρσό που κρατούσε να σκάει (!) στα χέρια του και όλοι έτρεξαν να δουν τι συνέβη. Αμέσως διακομίστηκε στο νοσοκομείο όπου υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση κατά την οποία οι γιατροί αναγκάστηκαν να προβούν στον ακρωτηριασμό των δύο δαχτύλων του χεριού του...


Δλδ ελεος...

geologiko_karoto
04-03-08, 14:15
viardon έφαγες ban ?

ErrOr
04-03-08, 16:42
viardon άντε να τα ξαναπώ...
1ον ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ!
2ον Το πως πήραμε τον Κονσεισάο και τις υπόλοιπες μεταγραφές,έχω βαρεθεί να τα γράφω.(ο Κονσεισάο παίρνει 4 κατοστάρικα,τα μισά του Γλου και τα άλλα μισά από Παοκτσήδες και αν δεν μου κάνει μπορώ να τον στείλω στην τελική.Το δικό σου ΜΠΑΜ μπορείς να το διώξεις και πόσα παίρνει και από ποιον???)
3ον Το ζάχαρο το έμαθες,την υπογλυκαιμία δεν την έμαθες?Χμμμ,λες να αρχίσουν να κάνουν παρέα μήπως και στρώσει ο ένας τον άλλον?
4ον Μιλάς για σκάνδαλο χορηγιών,όταν σαν γνωστό ασανσέρ της πόλης σε πήρε η ΕΡΤ για να σε δείχνει την μεγάλη μπάλα που ήταν να παίξεις σαν νεοφώτιστος στην Α' Εθνική.:rofl:
5ον Δηλαδή οι άλλοι που πάνε για πρωτάθλημα τόσο καλό υλικό έχουν? Έλεος!
Εσύ πως πήγαινες για UEFA και έξοδο στο ΤσουΛου?? :rofl:
Δεν είπαμε πάμε για Ευρώπη.Είπαμε πάμε για να μπούμε play offs!
Τα αποτελέσματα που έχουμε με τον τρόπο που έχουμε,είναι θέμα ψυχολογίας και μη πάθους.
Όπου παίξαμε με πάθος,πήραμε αποτέλεσμα.(εκτός του ΟΦΗ που είμασταν άτυχοι)


Υγ1: Έτυχε να το θυμηθώ,γιατί μου είχε κάνει εντύπωση που τολμούσατε να μιλάτε για εισιτήρια... :rofl:
Υγ2: Σου άρεσε το εξώφυλλο βλέπω και το βάζεις συνέχεια.Αλήθεια στην 6αρα τι έκανες?
Τα εξώφυλλα τα έβλεπες???Ξέχασα,τότε έκανες συνεντεύξεις τύπου και έλεγε ο Commandade "Για το νέο γήπεδο ποδοσφαίρου που ΘΑ κάνετε.."


Για το παλικάρι τι να πούμε!Άτυχος και περαστικά του!
Το κακό είναι ότι μία γιορτή(η οποιαδήποτε γιορτή) χαλάει με τόσο τραγικό τρόπο.:(

viardon
04-03-08, 23:15
viardon άντε να τα ξαναπώ...
1ον ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ!
2ον Το πως πήραμε τον Κονσεισάο και τις υπόλοιπες μεταγραφές,έχω βαρεθεί να τα γράφω.(ο Κονσεισάο παίρνει 4 κατοστάρικα,τα μισά του Γλου και τα άλλα μισά από Παοκτσήδες και αν δεν μου κάνει μπορώ να τον στείλω στην τελική.Το δικό σου ΜΠΑΜ μπορείς να το διώξεις και πόσα παίρνει και από ποιον???)
3ον Το ζάχαρο το έμαθες,την υπογλυκαιμία δεν την έμαθες?Χμμμ,λες να αρχίσουν να κάνουν παρέα μήπως και στρώσει ο ένας τον άλλον?
4ον Μιλάς για σκάνδαλο χορηγιών,όταν σαν γνωστό ασανσέρ της πόλης σε πήρε η ΕΡΤ για να σε δείχνει την μεγάλη μπάλα που ήταν να παίξεις σαν νεοφώτιστος στην Α' Εθνική.:rofl:
5ον Δηλαδή οι άλλοι που πάνε για πρωτάθλημα τόσο καλό υλικό έχουν? Έλεος!
Εσύ πως πήγαινες για UEFA και έξοδο στο ΤσουΛου?? :rofl:
Δεν είπαμε πάμε για Ευρώπη.Είπαμε πάμε για να μπούμε play offs!
Τα αποτελέσματα που έχουμε με τον τρόπο που έχουμε,είναι θέμα ψυχολογίας και μη πάθους.
Όπου παίξαμε με πάθος,πήραμε αποτέλεσμα.(εκτός του ΟΦΗ που είμασταν άτυχοι)


Υγ1: Έτυχε να το θυμηθώ,γιατί μου είχε κάνει εντύπωση που τολμούσατε να μιλάτε για εισιτήρια... :rofl:
Υγ2: Σου άρεσε το εξώφυλλο βλέπω και το βάζεις συνέχεια.Αλήθεια στην 6αρα τι έκανες?
Τα εξώφυλλα τα έβλεπες???Ξέχασα,τότε έκανες συνεντεύξεις τύπου και έλεγε ο Commandade "Για το νέο γήπεδο ποδοσφαίρου που ΘΑ κάνετε.."


Για το παλικάρι τι να πούμε!Άτυχος και περαστικά του!
Το κακό είναι ότι μία γιορτή(η οποιαδήποτε γιορτή) χαλάει με τόσο τραγικό τρόπο.:(
1)Αλλο ντάλα άλλο της Παρασκευής το γάλα....
2)4 κατοστάρικα ???? ωραία εξυγίανση...
Και δε με λές.. απο τη στιγμή που δηλώνεις οτι κάνεις εξυγίνανση γιατί τα λεφτά του λαού σου δε τα χρησιμοποιείς για να ξεπληρώσεις κάτι;;; Περιμένεις τον Κωστάκη να σε ρυθμίσει πάλι;
3)Ναι έχεις δίκιο δε βλέπεται ο Αμορόζο, δε μπορεί να πάρει τα πόδια του.. περαστικά σας
4) Και λίγα έδωσαν σε σχέση με το "προϊόν" απο τη στιγμή που ο Αρης χτυπούσε τα καλύτερα νούμερα σε τηλεθέαση...
Μέγα σκάνδαλο θα είναι αν σε σμπρώξουν για play off.

Πέρα όμως απο τα όσα λέμε τόσες μέρες
Πές μου ειλικρινά εσένα σαν παοκτσής σου αρέσει να έχεις για δεκανίκια το κράτος.
Και μη μου πείς για τον λαό σας και οτι στηρίζεστε μόνο σε αυτον.

Να δώ τί θα γινόσουν αν έτρωγες 9 αγωνιστικές κεκλεισμένων και δεν είχες βοήθεια απο πουθενά όμως.

pomolos
04-03-08, 23:55
εγώ πάντως έγινα Απόλλων (Καλαμαριάς) και τα βρήκα με τον ψυχισμό μου... :lock:

ErrOr
05-03-08, 16:44
1)Αλλο ντάλα άλλο της Παρασκευής το γάλα....
2)4 κατοστάρικα ???? ωραία εξυγίανση...
Και δε με λές.. απο τη στιγμή που δηλώνεις οτι κάνεις εξυγίνανση γιατί τα λεφτά του λαού σου δε τα χρησιμοποιείς για να ξεπληρώσεις κάτι;;; Περιμένεις τον Κωστάκη να σε ρυθμίσει πάλι;
3)Ναι έχεις δίκιο δε βλέπεται ο Αμορόζο, δε μπορεί να πάρει τα πόδια του.. περαστικά σας
4) Και λίγα έδωσαν σε σχέση με το "προϊόν" απο τη στιγμή που ο Αρης χτυπούσε τα καλύτερα νούμερα σε τηλεθέαση...
Μέγα σκάνδαλο θα είναι αν σε σμπρώξουν για play off.

Πέρα όμως απο τα όσα λέμε τόσες μέρες
Πές μου ειλικρινά εσένα σαν παοκτσής σου αρέσει να έχεις για δεκανίκια το κράτος.
Και μη μου πείς για τον λαό σας και οτι στηρίζεστε μόνο σε αυτον.

Να δώ τί θα γινόσουν αν έτρωγες 9 αγωνιστικές κεκλεισμένων και δεν είχες βοήθεια απο πουθενά όμως.

Άιντε ξανά...
2)Τα λεφτά ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΕΙ η ΠΑΕ ΠΑΟΚ! Παοκτσήδες και ο Γλου τα δίνουν!
Η εξυγίανση γίνεται με τα λεφτά του λαού του ΠΑΟΚ και ξεπληρώνει ο λαός.
Από τον Κωστάκη περιμένω να κυνηγήσει αυτούς που μέσω του ΠΑΟΚ κάναν περιουσίες και αφήσαν τον ΠΑΟΚ χρεωμένο και να ρυθμίσει τα χρέη μου.(όπως ρυθμίζει όλο τον κόσμο παντού βλ. εισφορές ΙΚΑ,ΤΕΒΕ,μπλα μπλα μπλα..)
3) Είδες να λέω παλτό τον Αμορόζο?Αν έχεις αυτήν την άποψη,δικαίωμά σου.
Εγώ είπα για τα λεφτά του Αμορόζο και από ποιον είναι αυτά.Σαν μέτρο σύγκρισης μιας και μιλούσες για τις μεταγραφές.(btw,νομίζω πως τον πήρες σαν Φορ περιοχής?Όπως έχει παίξει στα μέχρι τώρα ματς,ισχύει αυτό?)
4) Πως ξέρεις τι τηλεθέαση χτυπάνε τα ματς?Που τις βλέπεις αυτές τις τηλεθεάσεις να τις δω και γω.
Εκτός από την εκπομπή του μπουγάτσα και του σούπερ3 δεν έχω δει να λέει κανείς για τις τηλεθεάσεις των εν λόγω ματς σου.
Γιατί να με σμπρώξουν για τα play offs?
Δηλαδή ο μόνος τρόπος για να βγω είναι το σμπρώξιμο??Έλεος!
Είπα...


Δεν είπαμε πάμε για Ευρώπη.Είπαμε πάμε για να μπούμε play offs!
Τα αποτελέσματα που έχουμε με τον τρόπο που έχουμε,είναι θέμα ψυχολογίας και μη πάθους.
Όπου παίξαμε με πάθος,πήραμε αποτέλεσμα.(εκτός του ΟΦΗ που είμασταν άτυχοι)Τελικώς τα 3 γκολ σε 12 λεπτά από τον συμπολίτη σου σε πείραξαν πολύ.

Τα και καλά δεκανίκια του κράτους και κτλ κτλ αλλού...
Εσένα σαν αρειανό σου άρεσε που μπήκες στο 44 και πιστόλιασες 15 παίκτες τα δεδουλευμένα τους,οι οποίοι στα πέτρινα σου χρόνια απλήρωτοι σε ανέβασαν Α΄Εθνική?
Τις 9 αγωνιστικές κεκλεισμένων τις έφαγες γιατί μπούκαρες στο γήπεδο και με τραμπουκισμό και ξύλο κοπανούσες τους παίκτες του Ηρακλή για να μην κερδίσουν το ματς!
Να είχες το μυαλό να μην μπούκαρες για να πάρεις το ματς νταιλίκι.
Εγώ έφαγα αποκλεισμό από το uefa για τους κάγκουρες που κάναν τα επεισόδια με την Παρί.
Όπως στρώσεις,έτσι θα κοιμηθείς.
Να μην μπούκαρες,να μην έτρωγες κεκλεισμένων των θυρών.

viardon
05-03-08, 17:02
Αν δεν είχες ακούσει τίποτα για τις τηλεθεάσεις όλη την περσινή χρονιά τότε ειλικρινά δεν ξέρω τί να πώ... γιατί αν πώ δε θα είναι καλό και πιστεύω κρατάμε ένα επίπεδο (εντελώς φιλικά)
Αν μπορέσω και βρώ τους πίνακες θα σου τους παραθέσω...;)

Πιστεύεις οτι με την μέχρι τώρα πορεία σου και το υλικό που έχεις παίζει να μπείς Play off??
Τα 3 γκόλ που τα αναφέρεις συνέχεια ειλικρινά που κολλάνε....???

Το είχα πεί και στο παρελθόν... στον πρώτο γύρο που κερδίσαμε γύρισα σπίτι και δέν ένιωθα την "κάψα" που περίμενα μετά απο ένα 3-1 επι του ΠΑΟΚ.
Ο λόγος... το οτι για μένα ήταν ένα απλό μάτς, η διαφορά μας τεράστια όσον αφορά την κατάσταση και τους στόχους της κάθε ομάδας.
Οσο για τον δευτερο γύρο που τον αναφέρεις συνέχεια απλά έρχεσε στα λόγια μου.. οτι ο μοναδικός σας στόχος για φέτος ήταν να μας κερδίσετε... Οπως έγραφε και ένα πανό.. μας κερδίσατε και ολα καλα ;)

Ποιους παίκτες κοπάνησα;;; αυτούς που (υπάρχει βίντεο) έπεφταν μόνοι τους και έβαζαν μετα κολλάρα :rofl:
Η μόνη μαλακία είναι οτι μπούκαραν όταν βάλαμε γκόλ εμείς.. αυτό δε το κατάλαβα ....
ΤΟ μάτς όμως γιατί δεν συνεχίστηκε απο τη στιγμή που άδειασε το γήπεδο;;; Οπως έγινε πχ φέτος στο Αρης-ΑΕΚ???
Η μαγκιά είναι να κερδίζεις ή να χάνεις μέσα στις 4 γραμμές με τρόπο καθαρό.... και όχι βρώμικο....
Για κάποιον χτυπάει η καμπάνα....:hmm::hmm::γχ εισαι σπίτιιιιιι ;;; γιατι σε παίρνω και μιλάει..... :whistle::whistle::whistle:

ErrOr
05-03-08, 18:49
Αν δεν είχες ακούσει τίποτα για τις τηλεθεάσεις όλη την περσινή χρονιά τότε ειλικρινά δεν ξέρω τί να πώ... γιατί αν πώ δε θα είναι καλό και πιστεύω κρατάμε ένα επίπεδο (εντελώς φιλικά)
Δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω,αλλά δεν νομίζω ότι περίμενε η ΕΡΤ το κελεπούρι με το που ανέβηκες κατηγορία να βγάζεις ""μάτια"" και να τα σκάει όσο όσο για να ανεβάσει την τηλεθέαση της!Μήπως το περίμενες εσύ να βγεις τέταρτος πέρυσι?(ή τα σκάει η ΕΡΤ στον ΟΣΦΠ και τον ΠΑΟ για την ακροαματικότητα και το θέαμα που προσφέρουν?)



Πιστεύεις οτι με την μέχρι τώρα πορεία σου και το υλικό που έχεις παίζει να μπείς Play off??
Τα 3 γκόλ που τα αναφέρεις συνέχεια ειλικρινά που κολλάνε....???Όπως έχω πει,δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές στην ποιότητα του παιχνιδιού που κάνουν οι ομάδες της σούπερκλίκας και εάν παίζει σοβαρά και με πάθος ο ΠΑΟΚ μπορεί άνετα να μπει στα play offs.(για play offs μιλάμε,όχι για Ευρώπη)



Το είχα πεί και στο παρελθόν... στον πρώτο γύρο που κερδίσαμε γύρισα σπίτι και δέν ένιωθα την "κάψα" που περίμενα μετά απο ένα 3-1 επι του ΠΑΟΚ.
Ο λόγος... το οτι για μένα ήταν ένα απλό μάτς, η διαφορά μας τεράστια όσον αφορά την κατάσταση και τους στόχους της κάθε ομάδας.
Καλά αν ήταν ένα απλό ματς για σένα το ξέρουμε πολύ καλά.
Τι έχεις να δείξεις τα τελευταία 10 χρόνια?Δύο φορές φούντο,μία τέταρτη θέση πέρυσι,ένα 4-1 με τον ΠΑΟΚ και το 2-0 με τον ΠΑΟ αυτά.
Απλά δεν σου κατσε όπως το ήθελες,όπως και το 3-0 για μας τώρα στον 2ο γύρο.(Έπρεπε να βάλουν κανα τάλιρο,όπως και συ στον 1ο γύρο)



Οσο για τον δευτερο γύρο που τον αναφέρεις συνέχεια απλά έρχεσε στα λόγια μου.. οτι ο μοναδικός σας στόχος για φέτος ήταν να μας κερδίσετε... Οπως έγραφε και ένα πανό.. μας κερδίσατε και ολα καλα ;)Στόχος είναι η εξυγίανση και να βγούμε play offs.
Με τις μεταγραφές που έγιναν τον Ιανουάριο,έδειχνε ότι μπορούμε να χτυπήσουμε 5η θέση για play offs.
Τώρα εάν η συνολική απόδοση της ομάδας θυμίζει καρδιογράφημα μισοπεθαμένου άλλο καπέλο αυτό.
Πανό από που?σούπερ3 Νεάπολης κτλ κτλ..? :rofl:




Ποιους παίκτες κοπάνησα;;; αυτούς που (υπάρχει βίντεο) έπεφταν μόνοι τους και έβαζαν μετα κολλάρα :rofl:
Η μόνη μαλακία είναι οτι μπούκαραν όταν βάλαμε γκόλ εμείς.. αυτό δε το κατάλαβα ....
Άντε και δεν τους κοπάνησες,δεν μπήκες μέσα?(άσε που το θυμάμαι το συγκεκριμένο ματς και να σμπρώχνει ένας οπαδός τον Κατσιαμπή.Ναι δεν ήταν θανάτου χτύπημα,αλλά ήταν σμπρώξιμο και πέσιμο κάτω του παίκτη του Ηρακλή)
Έπρεπε να τιμωρηθείς γι αυτό?



ΤΟ μάτς όμως γιατί δεν συνεχίστηκε απο τη στιγμή που άδειασε το γήπεδο;;; Οπως έγινε πχ φέτος στο Αρης-ΑΕΚ???
Έχει σχέση το ένα συμβάν με το άλλο?
Για το συγκεκριμένο κατά μία έννοια ""μαγκιά"" σου που το συνέχισες,αλλά όπως είδες η συνέχεια του πρωταθλήματος δείχνει ότι κακώς το συνέχισες.
Αν ήταν ""αυτοί"" στην θέση σου θα σου είχαν πάρει τους βαθμούς στα χαρτιά.



Η μαγκιά είναι να κερδίζεις ή να χάνεις μέσα στις 4 γραμμές με τρόπο καθαρό.... και όχι βρώμικο....
Για κάποιον χτυπάει η καμπάνα....:hmm::hmm::γχ εισαι σπίτιιιιιι ;;; γιατι σε παίρνω και μιλάει..... :whistle::whistle::whistle:Να τα πάλι,και μετά τι σχέση έχει η τριάρα....
Αδικημένο το παλικάρι με τα 3 μπαλάκια της κουνέλας στο 12λεπτο.
Τελείως φιλικά,το έχεις κουράσει.Ξεπέρασε το.

Στην τελική δεν με νοιάζει τι έκανε/κάνει/έπαθε σύμφωνα με τα δικά σου δεδομένα η ομάδα σου,τέτοια κουβέντα καλύτερα στο νήμα σας,πολύ off topic βγήκαμε.

viardon
05-03-08, 20:53
Εχουμε και λέμε λοιπόν ΕΥΝΟΗΜΕΝΟΣ ο Αρης με βάση το συμβόλαιο για τα τηλεοπτικά.:oneup:
Η αδικία και η πόλωση σε όλο της το μεγαλείο.. ΟΚ το κλείνουμε εδώ 1-0

Δεν υπάρχουν λές διαφορές στην ποιότητα παιχνιδιού των ελληνικών ομάδων..
Αρα δηλαδή με το σκεπτικό σου είναι καθαρά θέμα συγκιριών η σημερινή κατάταξη της βαθμολογίας όπως επίσης και το γεγονός οτι απο την αρχή της σεζόν σε έχω απο κάτω... :oneup:
Αρα.., ποιός Αρης ρε φίλε φέτος απο τύχη είσαι εκεί που είσαι..... απλά ίσως παίζεις με περισσότερο πάθος... Εκλεισε και αυτό... 2-0

Θα συμφωνήσω και στο επόμενο... μετά το μάτς του δευτερου γύρου που πνίξαμε 3 κουνέλια ο Αρης είναι υπο διάλυση :oneup: κλείνει και αυτό ....;;; 3-0

Εκανες μεταγραφές και έδειχναν τα ΜΜΕ (που σας φουσκώνουν τα μυαλά και οταν δεν βλέπεστε στο χόρτο σας χαϊδευουν τα αυτια μιλώντας μόνο για τον μεγάλο λαό σας) οτι πάτε για 5η θέση.
Τί άλλαξε και χαθήκατε στο δρόμο;;; ή μήπως δεν αλλαξε τίποτα;;;;
να το κάνω 3-1 ή ήταν offside ?? :p

Οσο για το πανό εντάξει δε περίμενα να ξέρεις τί έγραφαν όλα τα πανό στο Χαριλάου στο μάτς με τον Αστέρα... οπότε σε δικαιολογώ εδώ αν και δεν καταλαβαίνω τί είναι αυτό που σε διασκεδάζει τοσο (:rofl: ?? )

Για τα επεισόδια δεν ισχυριστηκα ποτέ οτι δεν έπρεπε να τιμωρηθούμε και φυσικά κακώς έγιναν και δώσαμε πάτημα για να μας τιμωρήσουν με τον τρόπο που έγινε. Κλείνει και αυτο.

Για το μάτς με την ΑΕΚ έχει σχέση στο οτι ένα παιχνίδι μπορούσε να παρθεί στα χαρτιά.
Αλλα επεισόδια στο ένα αλλά στο άλλο, δέν είναι αυτό το θέμα.
Ειλικρινά όμως όποια και να είναι η εξέλιξη δε μετανιώνω που συνεχίστηκε, ασχέτα που χάσαμε.
Πέτσινους βαθμούς δέν θέλω. "Αυτοί" παίρνουν τους βαθμούς όπως μπορούν (για να δούμε τι θα γίνει με τον Απόλλωνα και το θέμα Βάλνερ)

viardon
06-03-08, 16:53
viardon έφαγες ban ?

No just a couple of infractions ;)
Still here live and kickin' :cool:

ErrOr
06-03-08, 17:15
Όπως είπα στο προηγούμενο post μου


Στην τελική δεν με νοιάζει τι έκανε/κάνει/έπαθε σύμφωνα με τα δικά σου δεδομένα η ομάδα σου,τέτοια κουβέντα καλύτερα στο νήμα σας,πολύ off topic βγήκαμε.
Τέτοια κουβέντα στο νήμα σου,εδώ είναι το νήμα του ΠΑΟΚ.
Βγάλε τα γυαλιά και άρχισε να διαβάζεις,γιατί αυτά που γράφουμε τόσο καιρό μάλλον δεν τα διαβάζεις.
Δεν με νοιάζει η ομάδα σου και δεν είπα ποτέ ότι είναι υπό διάλυση.
Τελείως φιλικά,Ξεκόλλα. :)
Μου θυμίζεις έναν άλλον(ερυθρόλευκο) που γυρνάει στο adslgr.com...
Το κουράσαμε.

Αυτά που έλεγα περί πάθους,από τι φαίνεται το βλέπει και ο Σάντος...
http://www.metropolisradio.gr/more.php?id=24135_0_1_0_C
Το αν θα κερδίσουμε τον Πανιώνιο εκεί μέσα,παίζεται.
Αναλόγως με τι νοοτροπία θα κατέβει η ομάδα.
Ξαναγυρνάμε στο 4-3-3 με αρκετές αλλαγές μιας και πάλι έχουμε προβλήματα τραυματισμών...
http://www.metropolisradio.gr/more.php?id=24101_0_1_0_M

viardon
15-03-08, 19:55
Γκαντέμης τελικά ο Μίνος στο ντεπούτο του....
Αντε καλή εξυγίανση τώρα....

Πολύ αχάριστοι είσαστε πάντως... ημέρα γιορτής για τον πρόεδρό σας και τον κεράσατε φαρμάκι....

DOU
15-03-08, 20:09
Τραγωδια για ενα ακομα ματς ο Παοκ, ο Σαντος λιγος προπονητης...

blackshadow84
15-03-08, 22:33
Μεχρι τωρα στηριζα Σαντος αλλα εχουν αρχισει να μου μπενουν ψυλλοι...

1) Γινεται να βγενει ο Χριστοδουλοπολουλος? Ο μονος ελληνας του ΠΑΟΚ που ξερει μπαλα?
2) Θα τρωμε στην μαπα τον Κονσεισαο ακομα και αν δεν παιζει μπαλα? (Και μου μη πει κανεις για τις σεντρες που πηγαμε να σκοραρουμε...Αν τον λεγανε Κονσεισανιδη θα τα ακουγε κ αυτος!)
3) Ο Μπαλαφας αφου δεν μπορει τι να κανουμε...
4) Ο Φρουνζα γιατι δεν παιζει?????
5) Ο Λακης ποτε φευγει?
6) Ο Ιλιεφ ποτε θα παιξει στην θεση του κ οχι οπου ναναι?
7) Δλδ οι παικτε στα τσικο ειναι χειροτεροι απο αυτους ? Δεν παιζει...
8) Ο Γ.Χ. απο τοτε που ηρθε ο Σαντος δεν εχει παιξει μια. Γιατι δεν παιζεις ρε Γιωργο? Στην αρχη της λιγκας ησουν ο καλυτερος παικτης, τωρα εισαι για αποσυρση και εσυ...
9) Ο Γκαβρανσιτς ποτε φευγει?
10) Ο Βερον πως γινεται να μεινει?

Μπραβο στον Αστερα!
Μπραβο και στον Κανακουδη!

Ζαγορ ξερουμε πως δεν μπορεις να κανεις πολλα, αλλα καλυτερα να φυγει η μιση ομαδα και να παιζει η βη ομαδα παρα να βλεπουμε αυτα τα σαπακια.

Ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα!

ErrOr
16-03-08, 17:54
Μεχρι τωρα στηριζα Σαντος αλλα εχουν αρχισει να μου μπενουν ψυλλοι...

1) Γινεται να βγενει ο Χριστοδουλοπολουλος? Ο μονος ελληνας του ΠΑΟΚ που ξερει μπαλα?
2) Θα τρωμε στην μαπα τον Κονσεισαο ακομα και αν δεν παιζει μπαλα? (Και μου μη πει κανεις για τις σεντρες που πηγαμε να σκοραρουμε...Αν τον λεγανε Κονσεισανιδη θα τα ακουγε κ αυτος!)
3) Ο Μπαλαφας αφου δεν μπορει τι να κανουμε...
4) Ο Φρουνζα γιατι δεν παιζει?????
5) Ο Λακης ποτε φευγει?
6) Ο Ιλιεφ ποτε θα παιξει στην θεση του κ οχι οπου ναναι?
7) Δλδ οι παικτε στα τσικο ειναι χειροτεροι απο αυτους ? Δεν παιζει...
8) Ο Γ.Χ. απο τοτε που ηρθε ο Σαντος δεν εχει παιξει μια. Γιατι δεν παιζεις ρε Γιωργο? Στην αρχη της λιγκας ησουν ο καλυτερος παικτης, τωρα εισαι για αποσυρση και εσυ...
9) Ο Γκαβρανσιτς ποτε φευγει?
10) Ο Βερον πως γινεται να μεινει?

Μπραβο στον Αστερα!
Μπραβο και στον Κανακουδη!

Ζαγορ ξερουμε πως δεν μπορεις να κανεις πολλα, αλλα καλυτερα να φυγει η μιση ομαδα και να παιζει η βη ομαδα παρα να βλεπουμε αυτα τα σαπακια.

Ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα!


1)Έπαιξε ο οικοδόμος και δεν το είδα?
2)Βλέπεις κανέναν άλλον να μπορεί να σεντράρει σωστά?Εκτός του Λάκη που βγάζει μία στις εκατό,όλοι οι άλλοι πυροβολούν τις κερκίδες.
3)Δεν φταίει μόνο ο Μπαλάφας,δεν παίζει μόνο αυτός.
4)Είναι ένα ερωτηματικό αυτό.Είχαν πει ότι δεν μπορεί να συνεννοηθεί λόγω γλώσσας.Μιλάει μόνο Ρουμάνικα αν δεν κάνω λάθος.
5)Να παίξει ποιος στην θέση του?
6)Εκτός από ένα 20λέπτο μετά το 60' που μπορεί να παίξει,δεν κάνει.(Το γούσταρα το παλικαράκι αλλά είναι λίγος για τον ΠΑΟΚ.Τι να το κάνω το τσικλίκι(βλ.ρούλη) αν δεν αποδίδει)Το θέμα είναι να μπορεί να προσαρμοστεί στο σχήμα της ομάδας και όχι να προσαρμόζεται η ομάδα σ αυτόν.
7)Μερικοί χειρότεροι δεν είναι,αλλά δεν κατ εμε δεν λέει για να καούν κιόλας με αυτό το συνονθύλευμα.
8)Σε όλο τον 1ο γύρο έπαιζε πολύ καλά,πήραμε πολλά ματς λόγω του αρχηγού.Αν είδες μετά τον Ιανουάριο άρχισε να πέφτει και είχε κατακόρυφη πτώση μετά το ματς με ρούλη...(σκέψου το γιατί)
Αν και πάλι πήγε να σου δώσει την νίκη με τον Πανιώνιο.
9)Γιατί δεν σου κάνει?Δεν έπαιξε?Εκτός του λάθους(λόγω γκέλας της μπάλας) που είχε κάνει με τον ΟΣΦΠ,έκτοτε μια χαρά παίζει.Άσε που θέλει έναν γρήγορο δίπλα του και όχι τον αργό και άμπαλο Κνολ.
10)Μακάρι να μείνει να στρώσει το κέντρο μαζί με τον Μασμανίδη.

Γιατί μπράβο?Έπαιξε καμμιά μεγάλη μπάλα και δεν το καταλάβαμε?
Λόγω ανυπαρξίας μας πήραν το ματς στο 95'! Μην τρελαίνεστε.

Σ αυτό να σου πω την αλήθεια,συμφωνώ αν και έχω τις ενστάσεις μου.
Δεν μπορείς να ρίξεις κατευθείαν παίκτες από την 2η ομάδα στην 1η χωρίς την ανάλογη προετοιμασία.
Τώρα θα μου πεις μετά και το τελευταίο αποτέλεσμα έχεις την ""πολυτέλεια"" να το κάνεις και αν μπορέσεις και είσαι τυχερός να κερδίσεις κάποιον παίκτη από την 2η ομάδα.
Αυτά όμως γίνονται εν όψη προετοιμασίας και όχι μέσα στο πρωτάθλημα.Μπορεί να ""καούν"" ταλεντάκια και έτσι να χάσεις αυτό που ""θα"" κέρδιζες.
Τέλος να πω ότι καλό θα ήταν να μπορέσουμε να πάρουμε τον Γεωργιάδη του Πανσερραικού πολύ καλός παίκτης,όπως και ο Τάντιτς!(ενδυνάμωση μόνο θέλουν,όπως και ο Αθανασιάδης που τόσος ντόρος έχει γίνει)

Υγ: Και γω έχω πλέον τις αμφιβολίες μου για τον Σάντος,αλλά πως να το κάνουμε κάτι παραπάνω ξέρει ο πρόεδρος από μας.Δεν νομίζετε?




Γκαντέμης τελικά ο Μίνος στο ντεπούτο του....
Αντε καλή εξυγίανση τώρα....

Πολύ αχάριστοι είσαστε πάντως... ημέρα γιορτής για τον πρόεδρό σας και τον κεράσατε φαρμάκι....
Βλέπω ακούμε ραδιόφωνο της πόλης μας ε?Πήρες άδεια να ακούς ή όχι?:rofl:
Καλύτερα να σκέφτεσαι το ματς με την Ξάνθη για το κύπελλο μπας και πάρεις κανέναν τίτλο και συ και άσε τις γιορτές κατά μέρους...(αν και δύσκολα σε βλέπω μετά το ξύπνημα του θείου:whistle:)

maxcp
16-03-08, 18:21
μαγκες μην διωξετε τον σαντος,οπως εμεις τον διωξαμε αμεσως..ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..
Δεν ξερω γιατι εχετε γινει τοσο ανυπομονοι(μαλλον τα μμε της πολης σας φταινε) ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ οτι στηνα ρχη της σεζον ησασταν μια διαλυμενη ομαδα..εδω ο αστερας θα κερδιζε τον γαβρο (αν η διαιτησια τον αφηνε),εμας που κερδισαμε δυσκολα κλπ..

γιατι αυτη η πρεμουρα με εναν νεο κοουτς που ουτε 1 χρονο δεν εχει κλεισει?

blackshadow84
16-03-08, 19:29
Moυ κανει τρομερη εντυπωση οι τοσο διαφορετικες θεσεις σου απο τις δικες μου...

Αλλα δεν θα τις σχολιασω ολες.

Κακο ειναι να παραδεχεσαι πως οι αλλοι επαιξαν καλυτερα? Τι ανυπαρξια κτλ...Δλδ και εμεις κερδισαμε τον Αρη λογω ανυπαρξιας?
Παντα ετσι ειναι ο ενας παιζει και ο αλλος δε παιζει...
Εμεις δεν παιζουμε ποτε αρα ολοι μας κερδιζουν λογω της ανυπαρξιας μας. Ειναι λογικη αυτη?

Λεω για Κονσεισαο και Γκαβρανσιτς γιατι αυτοι ειναι οι φιρμες, παιρνουν περισσοτερα λεφτα κ περιμενεις να αποδωσουν παραπανω...Αν ειναι κατω του μετριου γιατι να τουσ κρατησεις?????
Ο Γκαβρανσιτς δεν μπορει να πασαρειι, οταν την κοβει την στελνει στο διαολο.Αυτος ειναι αμυντικος...?Κουτουλαει και με τον Φερναντεζ...Ο Χασιωτης καλυτερος ηταν...

Τεσπα...

viardon
16-03-08, 19:41
Βλέπω ακούμε ραδιόφωνο της πόλης μας ε?Πήρες άδεια να ακούς ή όχι?:rofl:
Καλύτερα να σκέφτεσαι το ματς με την Ξάνθη για το κύπελλο μπας και πάρεις κανέναν τίτλο και συ και άσε τις γιορτές κατά μέρους...(αν και δύσκολα σε βλέπω μετά το ξύπνημα του θείου:whistle:)

Αρκετά ενημερωμένο σε βρίσκω σε ότι έχει να κάνει με τα ΜΜΕ της πόλης και τους οπαδούς του Αρη,
το άν ακούν ή όχι και το άν τους προτρέπουν να ακούν ή όχι συγκεκριμένους σταθμούς.


Για να μήν ξεκινήσουμε άλλη μιά λαμπρή off-topic κουβέντα όμως,
ΝΑΙ άκουγα Μίνο :worthy::worthy: όσο ήμουν στο αμάξι... :rofl::rofl:
Στο 91' όμως δυστυχώς το έκλεισα..... :sorry::sorry:
Καλές διακοπές... :lock:

ErrOr
17-03-08, 20:21
Moυ κανει τρομερη εντυπωση οι τοσο διαφορετικες θεσεις σου απο τις δικες μου...

Αλλα δεν θα τις σχολιασω ολες.

Κακο ειναι να παραδεχεσαι πως οι αλλοι επαιξαν καλυτερα? Τι ανυπαρξια κτλ...Δλδ και εμεις κερδισαμε τον Αρη λογω ανυπαρξιας?
Παντα ετσι ειναι ο ενας παιζει και ο αλλος δε παιζει...
Εμεις δεν παιζουμε ποτε αρα ολοι μας κερδιζουν λογω της ανυπαρξιας μας. Ειναι λογικη αυτη?

Λεω για Κονσεισαο και Γκαβρανσιτς γιατι αυτοι ειναι οι φιρμες, παιρνουν περισσοτερα λεφτα κ περιμενεις να αποδωσουν παραπανω...Αν ειναι κατω του μετριου γιατι να τουσ κρατησεις?????
Ο Γκαβρανσιτς δεν μπορει να πασαρειι, οταν την κοβει την στελνει στο διαολο.Αυτος ειναι αμυντικος...?Κουτουλαει και με τον Φερναντεζ...Ο Χασιωτης καλυτερος ηταν...

Τεσπα...

Απλά σε μερικά πράγματα δεν συμφωνούμε,δεν είναι κακό αυτό :)
Δεν λέω ότι δεν άξιζε ο Αστέρας να μας κερδίσει και ότι δεν είναι καλύτερη ομάδα,απλά δεν έκανε τίποτα το συνταρακτικό για να πάρει το ματς.Είμασταν ανύπαρκτοι.
Είναι από τις ποιο γυμνασμένες και με τσαμπουκά ομάδες του φετινού μέτριου πρωταθλήματος.(δεν μιλάω δε για το μπάτζετ του Αστέρα,ο Μιλάνο,ο Ζαιρί άντε και ο Καμπούροφ είναι όλο το μπάτζετ της ομάδας μας!)
Καλά τον Άρη τον είδες να παίζει στο μεταξύ μας ματς?Ανύπαρκτοι ήταν με κουνέλα τερματοφύλακα!
Σε 12λεπτά έβαλες 3 γκολ και τους έκανε γιο γιο ο οικοδόμος και ο Μελίσσης!Ακόμα και ο Μπαλάφας γκολ έβαλε! :rofl:
Δεν είναι πάντα έτσι!Δεν είναι δεν παίζει ο ΠΑΟΚ άρα θα παίζει ο Αστέρας!
Δηλαδή στο ματς με τον ΟΦΗ ή με τον Εργοτέλη ποιος έπαιζε και ποιος τελικώς κέρδισε?
Ο Κονσεισάο όπως φαίνεται ήρθε απροετοίμαστος(απροπόνητος) και τον έβαλε να παίξει με την υπόλοιπη κατάντια!Τι περιμένεις να κάνει?
Μετά την καλοκαιρινή προετοιμασία θα φανεί και αυτός τι μπορεί να προσφέρει.
Ο Γκάβρανσιτς για μένα εκτός της γκέλας με τον ΟΣΦΠ μου αρέσει.Είναι λίγο αργός αλλά με έναν ""κοντό"" και γρήγορο δίπλα του,πιστεύω θα δέσει την άμυνα.
Άσε δε που στα ματς με Πανιώνιο και τον Αστέρα κατέβαινε στην επίθεση και έκανε παιχνίδι και αυτός!Δεν φταίει που όλη η ομάδα παραπαίει και τον παίρνει και αυτόν η μπάλα.
Καλά για τον Ντάνι,άστο!Ο τερματοφύλακας συντονίζει την άμυνα!Αυτός φταίει για τα κουτουλήματα με τον Γκάβρανσιτς και κάθε Γκάβρανσιτς.
Είναι τυχερός που δεν υπάρχει άλλος τερματοφύλακας στον ΠΑΟΚ,αλλιώς θα έλιωνε στον πάγκο!Φέτος συγκαταλέγεται στους χειρότερους(αν όχι ο χειρότερος) παίκτες του φετινού ΠΑΟΚ.
Έχουμε χάσει πολλούς βαθμούς με την αστάθεια του φέτος,ένα ματς έπαιξε και αυτό με τον Απόλλωνα στο Καυτατζόγλειο!(που να μην έπαιζε)



Αρκετά ενημερωμένο σε βρίσκω σε ότι έχει να κάνει με τα ΜΜΕ της πόλης και τους οπαδούς του Αρη,
το άν ακούν ή όχι και το άν τους προτρέπουν να ακούν ή όχι συγκεκριμένους σταθμούς.


Για να μήν ξεκινήσουμε άλλη μιά λαμπρή off-topic κουβέντα όμως,
ΝΑΙ άκουγα Μίνο :worthy::worthy: όσο ήμουν στο αμάξι... :rofl::rofl:
Στο 91' όμως δυστυχώς το έκλεισα..... :sorry::sorry:
Καλές διακοπές... :lock:
Είμαι ακουστικός τύπος και ακούω γενικώς...
Κατά βάση ακούω την Φαλακρή Νεράιδα και τον Μίρτσο για το γέλιο...
Θέλοντας και μη,τα μαθαίνεις όλα από αυτούς τους δύο.(τώρα θα τριτώσει το "κακό")
Βέβαια το τι μαθαίνεις και τι είδους ενημέρωση γίνεται,είναι θέμα προς συζήτηση.:whistle:

blackshadow84
17-03-08, 21:40
Εγω δεν εχω ευχαριστηθει ουτε 20λεπτο μπαλας φετος.
Τα ματς τα επαιρνε ειτε ειτε ο λαος ειτε η φανελα.
Παντως μονο εγω εχω πορωθει με τον Βερον??? Ρε παιδια ειναι τρομερα αξιολογος παικτης.

Εμενα δεν θα με χαλαγε να φευγαν ολοι...
Θυμαμαι Μπορμποκη, Εγκωμιτη, Οκκα, Καφε, Γεωργιαδη, Μαραγκο κτλ και με πιανει καταθλιψη...
Το χειροτερο ειναι πως δεν προκειται να αλλαξει τπτ...
Ελπιζω να μην παρει η μπαλα και τον Τεο

ErrOr
18-03-08, 17:11
Είπαμε,απλά ανύπαρκτοι.
Καλά που υπάρχει η φανέλα και ο λαός και πήραμε τα ματς που πήραμε μέσα στην Τούμπα.(βάλε σαν Τούμπα και το ""εκτός"" έδρας ματς με τον Απόλλων)
Και γω τον γούσταρα πολύ τον Βερόν.Δεν είναι ο παίκτης που κάνει παπάδες,ίσα ίσα παίζει πολύ απλά και ουσιαστικά.Απλώς μέσα σ αυτό το συνονθύλευμα φαίνεται σαν όαση στην έρημο.
Ούτε και μένα θα με χάλαγε να τους στέλναν όλους.Το θέμα είναι τι είναι εφικτό και λογικό να γίνει.
Πάντως δεν τους θεωρώ τελείως άσχετους με το αντικείμενο.
Αν γίνει καλή προετοιμασία το καλοκαίρι(που πιστεύω πως θα γίνει με τον Σάντος) θα δούμε τις σαρδέλες από κατεψυγμένες να γίνονται φρέσκες.
Δεν κάνουν ούτε τα βασικά.
Δεν βλέπεις φυσική κατάσταση,τριγωνάκια,"πουλάνε" εύκολα την μπάλα,δεν κινούνται χωρίς την μπάλα για να δημιουργήσουν χώρους και και και... Αυτά είναι λόγω έλλειψης σωστής προετοιμασίας.
Στα μόνα ματς που είδες να παίζουν κάπως έτσι,ήταν στο ματς με τον Άρη(εντός),στο ματς με τον Πανιώνιο(εκτός),με τον ΟΦΗ(εκτός) και στο ματς με τον Αστέρα(εντός,σε ορισμένες φάσεις).
Το θέμα είναι ότι με 10-20 λεπτά δεν παίρνεις τα ματς πάντα.
Θα αλλάξουν θέλουν,δεν θέλουν.Αν δεν θέλουν,υπάρχει και η έξοδος.
Δεν μπορώ να μην πιστέψω ότι μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ όταν έχω για πρόεδρο τον Ζαγοράκη και για μεταγραφές τον Βρύζα!
Δηλαδή αν δεν μπορούν να αλλάξουν αυτοί αγωνιστικά τον ΠΑΟΚ,ποιος μπορεί?


Υγ1: Όσο για τον Αστέρα Τρίπολης....συμπαθής ομάδα δεν λέω.
Το μπάτζετ τους το γνωρίζεις?Ξέρεις πόσο κοστίζουν οι παίκτες τους?
Ο ΠΑΟΚ με τέτοιο μπάτζετ μπορείς να φανταστείς που θα βρισκόταν?
Ένα θα σου πω,Μιλάνο,Ζαιρί,Καμπούροφ άντε και Αμπάρης είναι το μπάτζετ όλης της ομάδας του ΠΑΟΚ!
Γι αυτό δεν μου λέει τίποτα ο Αστέρας Τρίπολης.Γιατί με τέτοιο μπάτζετ και βρίσκεται εκεί που βρίσκεται.(θα έπρεπε λόγω μπάτζετ θεωρητικά,να είναι ποιο πάνω στην βαθμολογία)
Υγ2: http://sports.e-go.gr/article.asp?catid=8332&subid=2&pubid=790245
Φαντάσου 2 εκ ευρώ έδωσε τον Ιανουάριο,ενώ εμείς δώσαμε 400.000 ευρώ και αυτά ήταν δωρεές! :rofl:
Ακόμα... http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=21&la=1&catid=42&artid=622614
Εξάλλου, δεν τους λείπουν τα χρήματα, καθώς ο Αστέρας είναι η ομάδα με το τέταρτο μεγαλύτερο μπάτζετ στο ελληνικό πρωτάθλημα και ασφαλώς οι βλέψεις των ανθρώπων του είναι να τον ενισχύσουν και όχι να τον αποδυναμώσουν εν όψει της νέας περιόδου.

subzer0
07-04-08, 14:36
Νομίζω πως αυτό το άρθρο εκφράζει απόλυτα τόσο αυτό το νήμα όσο και γενικότερα την κατάσταση που βρίσκονται οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ.
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/194283.html

Ποιό συγκεκριμμένα το πρώτο μισό είναι όλο το ζουμί.
Είναι σίγουρο ότι πολλοί φίλαθλοι του ΠΑΟΚ απέφυγαν να δουν το παιχνίδι με τον Λεβαδειακό στη τηλεόραση. Κυριακή μεσημέρι, με ηλιόλουστο καιρό, το ματς το μετέδιδε το συνδρομητικό, πού… να τρέχουν τώρα.

Εξάλλου δεν ήταν εύκολο να δεις τον αγώνα. Οι τηλεοράσεις των περισσοτέρων σπορ καφέ, ακόμα και σε γειτονικές πόλεις της Θεσσαλονίκης, παραδοσιακά κάστρα του ΠΑΟΚ στο παρελθόν, έδειχναν τους αγώνες του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ (άντε και του Άρη) ταυτόχρονα.

Έπρεπε να ψάξεις αρκετά για να βρεις τηλεόραση που έδειχνε τον αγώνα της Λιβαδειάς. Αυτή είναι η απόλυτη απαξίωση του ΠΑΟΚ. Σε πόλεις της Μακεδονίας να ενδιαφέρεται περισσότερο ο κόσμος για τα ματς του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ, στα οποία κρίνονταν το πρωτάθλημα, παρά του ΠΑΟΚ που παραπαίει κάτω από τη μέση της βαθμολογίας.

Αυτή η απαξίωση του ΠΑΟΚ είναι το μεγαλύτερο κακό που προκάλεσε η φετινή θλιβερή πορεία της ομάδας. Μια σεζόν που άρχισε με δυναμική και πολλά όνειρα, λόγω της ανάληψης της προεδρίας από τον Θοδωρή Ζαγοράκη, τελειώνει με το χειρότερο τρόπο.

Με ένα κόσμο απογοητευμένο, κουρασμένο, που αρνείται ακόμα και να παρακολουθήσει τους τελευταίους αγώνες της ομάδας του, γιατί πληγώνεται, έχει χάσει το ενδιαφέρον του, είναι απαισιόδοξος, προτιμά να… ξεχνιέται με άλλες ασχολίες πέραν του ποδοσφαίρου.

Πλέον κανείς δεν ασχολείται , σε τέτοιο σημείο μάλιστα που ούτε καζούρα δεν υπάρχει.
Ο απόλυτος πάτος.

Αν και αυτές τις μέρες σίγουρα θα ερχόταν το νήμα στην επικαιρότητα λόγω του ντέρμπι με την ΑΕΚ την Κυριακή.
Ήδη από χτες το βράδυ ακούω διάφορα στα ράδια. :whistle: :whistle: :whistle:

DOU
07-04-08, 14:52
Ο Παοκ ειναι η απογοητευση της χρονιας,πιστευω οτι του χρονου θα δουμε αρκετα καλυτερα πραγματα στον Παοκ και επιβαλεται,δλδ ειδικα αυτο το αρνητικο ρεκορ εκτος εδρας δεν εχει προηγουμενο. Το θεμα ειναι αν υπαρχουν τα λεφτα για να γινουν οι καταλληλες διορθωτικες κινησεις.

viardon
07-04-08, 15:17
Ο Παοκ ειναι η απογοητευση της χρονιας,πιστευω οτι του χρονου θα δουμε αρκετα καλυτερα πραγματα στον Παοκ και επιβαλεται,δλδ ειδικα αυτο το αρνητικο ρεκορ εκτος εδρας δεν εχει προηγουμενο. Το θεμα ειναι αν υπαρχουν τα λεφτα για να γινουν οι καταλληλες διορθωτικες κινησεις.

... "Είναι πολλά τα λεφτά Αρη" ...

Greenleaf
07-04-08, 15:27
Όντως θα συμφωνήσω 100% με το άρθρο, προσωπικά ούτε εγώ είδα το match προτίμησα να πάω για καφέ και ύστερα να παρακολουθήσω τα άλλα ματς που ήταν άκρως ενδιαφέροντα...

Πάντως το αξιοπερίεργο είναι ότι ενώ η ομάδα τα πηγαίνει χάλια ο κόσμος δεν ασχολείται καν, ούτε κουράγιο να βρίσει έχει ούτε να αποδοκιμάσει, χαρακτηριστικό είναι την προηγούμενη Κυριακή στο ματς με τον Ατρόμητο που πραγματικά όλοι ήμασταν χαλαροί, ευδιάθετοι και κανείς δεν καιγόταν για το ματς για αυτό αρχίσαμε να φωνάζουμε συνθήματα κτλ Ακόμα και οι θύρες 1,2,3 συμμετείχαν ενεργά...

Αυτό δεν ξέρει κανείς πως να το ερμηνεύσει, το σίγουρο είναι πως ο κόσμος έχει κουραστεί τόσο που ούτε καν ασχολείται με την αγωνιστική κατάσταση της ομάδας, δεν μπαίνει καν στον κόπο να αποδοκιμάσει τους παίχτες ή να δει τι λάθη γίνονται. Από την άλλη πιστεύω πως αρκετοί έχουν μπει στην φιλοσοφία ότι φέτος ότι έγινε έγινε, το θέμα είναι τι θα γίνει από του χρόνου για αυτό ήδη από τον Μάρτη κάνουμε "διακοπές" και δεν σκοτιζόμαστε για τίποτα. Μακάρι τώρα με την ΑΕΚ να γίνει sold out, έτσι για εμάς και μόνο και για τα ταμεία της ΠΑΕ φυσικά. Αν και εγώ πιο πολύ το ματς με τον Πανελλήνιο σκέφτομαι! Όλοι στην Πυλαία!! :)

blackshadow84
09-04-08, 10:23
Παιδια δεν ξερω πως και ποτε αλλα οταν τελειωσει η χρονια στον ΠΑΟΚ ΜΠΑΣΚΕΤ καποιοι πρεπει να λογοδοτησουν, ειτε ειμαστε στην Α1 ειτε οχι.

Δεν γινεται να περασει ετσι αυτο που ειδαμε φετος...

DOU
13-04-08, 22:40
Πολλα τα παραπονα για τον Σαντος,η συνεντευξη τυπου διακοπηκε στη μεση και υπηρξε φραστικο επισοδιο οπαδου με τον Σαντος που του ζητουσε να φυγει απο την ομαδα. Κακα τα ψεμματα οσες δικαιολογιες κ να εχει ο Σαντος δεν ειναι εικονα ομαδας αυτη που παρουσιαζει ο Παοκ. Ποσο μπορει να αλλαξουν τα πραγματα του χρονου δεν ξερω,λεφτα για μεταγραφες που θα βρεθουνε?

Γιατι τοσο κολλημα με τον Σαντος απο τη δοιηκηση,γιατι τοση υποστηρηξη σε εναν προπονητη που δεν εδειξει απολυτως τπτ,απετυχε ο Σαντος.

subzer0
13-04-08, 22:49
Πολλα τα παραπονα για τον Σαντος,η συνεντευξη τυπου διακοπηκε στη μεση και υπηρξε φραστικο επισοδιο οπαδου με τον Σαντος που του ζητουσε να φυγει. Κακα τα ψεμματα οσες δικαιολογιες κ να εχει ο Σαντος δεν ειναι εικονα ομαδας αυτη που παρουσιαζει ο Παοκ. Ποσο μπορει να αλλαξουν τα πραγματα του χρονου δεν ξερω,λεφτα για μεταγραφες που θα βρεθουνε?

Γιατι τοσο κολλημα με τον Σαντος απο τη διοιηκηση,γιατι τοση υποστηρηξη σε εναν προπονητη που δεν εδειξει απολυτως τπτ,απετυχε ο Σαντος.

Φίλος δεν ασχολήθηκα καθόλου με το παιχνίδι. Και τα γκολ τα είδα πριν λίγο στο sport24.
Έχω να δω ΠΑΟΚ από το ματς με τον Εργοτέλη.
Σε 14 παιχνίδια στον δευτερο γύρο ο ΠΑΟΚ έχει βάλει 7(!!!!!!!!) γκολ.
Και οι ευκαιρίες που έχει κάνει ίσως να είναι και λιγότερες.
Αυτά πες τα όμως σε αυτούς που λένε οτι ο ΠΑΟΚ κάθισε και έχασε από την ΑΕΚ.
Μα ΜΠΟΡΕΙ να κερδίσει? Αυτό το ρωτάνε?
Για το τι φταίει δεν ξέρω. Σίγουρα ο Σαντος έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Οχι για την βαθμολογία αλλά για αυτό που παρουσιάζει ο ΠΑΟΚ.
Και από οτι είδα στα βιντεάκια πάλι είχε κόσμο η Τούμπα.
Το ξαναγράφω . Ο απόλυτος πάτος.

viardon
14-04-08, 12:44
QUIZ:
Αυτός που φώναζε "GO VILLAGE" στην συνέντευξη τύπου, τί εννοούσε?
α) Σε ελεύθερη μετάφραση "Πάνε χωριό" όπως λέμε πάμε πλατεία;
β) Τράβα στο χωριό σου;
γ)Φυγε χωριό (απευθυνόμενος στον Σάντος);
δ)Φύγε μας έχεις κάνει χωριό; Εδώ λύνεται ίσως και το σταυρόλεξο του ΟΠΑΠ "Ιδιοκτήτης Χωριού με 9 γράμματα"
ε)Πάνε στα Village Cinemas και όχι στα Ster?

Τελικά ισχύει αυτό που λένε οτι ο καθένας παίρει ό,τι του αξίζει ... και αναφέρομε στον "μπέμπη" σας.
Αποχαιρετισμός με διασυρμό επεισόδια καπνογόνα και αναρχικά φυλλάδια στα πέριξ της Τούμπας

Αλήθεια κύριε Ορφανέ (πού να΄ναι αυτή η ψυχή) ποιός υποθάλπτει την βία ;;;;;

subzer0
14-04-08, 12:55
Τελικά ισχύει αυτό που λένε οτι ο καθένας παίρει ό,τι του αξίζει ... και αναφέρομε στον "μπέμπη" σας.
Αποχαιρετισμός με διασυρμό επεισόδια καπνογόνα και αναρχικά φυλλάδια στα πέριξ της Τούμπας

Αλήθεια κύριε Ορφανέ (πού να΄ναι αυτή η ψυχή) ποιός υποθάλπτει την βία ;;;;;

O διασυρμός είναι διασυρμός.
Από εκεί και πέρα ρώτα και τους ΑΕΚτσήδες για το χειροκρότημα στον Ριβάλντο , για το χειροκρότημα στο γκολ του Καλόν και γενικά στην ομάδα της ΑΕΚ παρά την πίκρα από την ήττα.

Και δυστυχώς για τον Γεωργιάδη δεν τέλειωσε την καριέρα του με τον τρόπο που θα ήθελε.
Πάντως αυτές τις μέρες όλοι λέγανε για το ήθος αυτού του ποδοσφαιριστη και την μεγάλη καρίερα που έχει κάνει. Μα όλοι.
Εμείς θα τον θυμόμαστε για πολλά πράγματα.
Να και ένα. (http://www.youtube.com/watch?v=SCTO2QkOtLg&NR=1)

DOU
14-04-08, 14:58
Eνας οπαδος του παοκ επαθε καρδιακο επεισοδιο με 4πλο μπαι πας και ενας αλλος 36 χρονων επαθε κριση χωρις να μπορει να την ξεπερασει. Ολα αυτα με οσα εβλεπαν απο την ομαδα τους στο γηπεδο.. Σκεφτειτε σε τι σημειο εχουν φτασει οι οπαδοι του παοκ ,να κινδυνευει η ψυχικη τους υγεια απο το κακιστο θεαμα που βλεπουν στο γηπεδο,αμοκ παθανε μερικοι.:worthy::worthy: Γινανε και οι μανουρες με τα δακρυγονα κ ολα αυτα.

Καντε κατι εκει στην διοικηση πριν ειναι αργα, ζαγορακη ξεφευγει η κατασταση ξυπνα!

geologiko_karoto
14-04-08, 16:28
Εμείς θα τον θυμόμαστε για πολλά πράγματα.
Να και ένα. (http://www.youtube.com/watch?v=SCTO2QkOtLg&NR=1)

:respekt: στο παοκτσάκι το ΓΧ
:respekt: και στο κόσμο,στο βιντεάκι απλά δεν υπάρχουμε - ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ατμόσφαιρα

σε άλλα νέα


Μπαίνουν κεφάλαια στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Βρέθηκε επενδυτής για τον ΠΑΟΚ; Κατά κάποιες πληροφορίες ναι. Την ερχόμενη εβδομάδα αναμένεται να υποβληθεί προς έγκριση στην Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς (είναι αρμόδια για τις αυξήσεις κεφαλαίου που κάνουν τόσο οι εισηγμένες όσο και οι μη εισηγμένες εταιρείες) το ενημερωτικό δελτίο για την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου της βορειοελλαδίτικης ομάδας με καταβολή μετρητών.

Η αύξηση, σύμφωνα με πληροφορίες, θα είναι ύψους 15 έως 20 εκατ. ευρώ. Οι ίδιες πηγές σημείωναν ότι τα απαιτούμενα χρήματα έχουν εξασφαλιστεί, γεγονός που ενισχύει το σενάριο ότι υπάρχει επιχειρηματίας ή ομάδα επιχειρηματιών που θέλει να μπει στην πολύπαθη ομάδα και να αναλάβει ρόλο. Σύμβουλος στη διαδικασία πάντως έχει αναλάβει η Κύκλος ΑΧΕΠΕΥ.

Πηγή (http://www.enet.gr/online/online_text/c=114,id=78387728)

:twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.