PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

alfisti
14-04-08, 22:12
o χειρότερος ΠΑΟΚ των τελευταίων ετών...

minovg
15-04-08, 19:52
Χαίρω πολύ. Εμείς τα λέγαμε από την αρχή της σεζόν,αλλά εσείς υποστηρίζατε ότι παρόλα τα χάλια σας πάλι θα μας περνούσατε.

Μακάρι να βρείτε κι εσείς το δρόμο σας. Να ανέβει επιτέλους το επίπεδο της πόλης. Να μπορούμε να χτυπάμε τους αθηναίους.

yiapap
15-04-08, 19:58
Μακάρι να βρείτε κι εσείς το δρόμο σας. Να ανέβει επιτέλους το επίπεδο της πόλης. Να μπορούμε να χτυπάμε τους αθηναίους.Από το στόμα σου και στου ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗ το αυτί.

Χθες για πρώτη φορά μετά από χρόνια είδα "φίλαθλη" εκπομπή στο Εγνατία TV. Εκτός του ότι γέλασα πολύ (π.χ. ο τύπος αφού έκραξε τον Santos είπε ότι για την όλη κατάσταση "...έχει υπευθυνότητα o Santos...") είδα ότι κάποιοι αγρό ηγόραζαν. Δυστυχώς όχι απλά τον αγόραζαν ή συνεχίζουν να τον αγοράζουν αλλά και θα τον αγοράζουν και θα επηρρεάζουν και άλλους "καμμένους" και στο μέλλον!

Η άποψή μου είναι ότι το πρόβλημα, όχι του ΠΑΟΚ ή του ΑΡΗ ή της ΞΑΝΘΗΣ αλλά όλων των εκτός της τρόικας ομάδων, είναι πως ή θα πρέπει να παίζουμε ως τσικό των Αθηνών, ή θα πρέπει να αλλάξει τελείως το ποδοσφαιρικό τοπίο στην Ελλάδα ή θα πρέπει να υπάρξει αποκέντρωση εξουσιών στην Ελλάδα.

Ο κάθε Κόκκαλης, Βορδινογιάννης, Βγενόπουλος ΔΕΝ παίρνουν/προσπαθούν_να_πάρουν ΠΑΕ επειδή είναι οπαδοί/φίλαθλοι/κιμπάρηδες. Το κάνουν για να αποκτήσουν πρόσβαση και πίεση στην κεντρική εξουσία. Κι επειδή ο ΠΑΟΚ μόνο στον Ψωμιάδη (λέμε) μπορει να ασκήσει πίεση δεν μπορεί και δεν θα μπορεί ΠΟΤΕ με τις παρούσες συνθήκες να γίνει η Manchester ή η Barcelona της Ελλάδας. Βλέπετε... εδώ δε λειτουργούμε έτσι... δυστυχώς :(

blackshadow84
15-04-08, 22:27
ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ!!

Δεν θα το αντεξω αν πεσει η ομαδα Α2...Το ιστορικο μπασκετακι που το καντατησε ο κος Πανελουδης!!!

Τον Μπατατουδη τον κηνυγουσαν ολοι αυτον τον παραγοντακα της κακιασ ωρας γιατι οχι????

Ξεπουλησε τα παντα, φορεσαν την φανελα οι πιο αμπαλοι του πλανητη, κατεστρεψε το ονομα του Μπανε, δεν πουλαγε οταν υπηρχαν αγοραστες και δεν ζητησε ουτε μια συγνωμη!!!

Κε Κατσαρη ειπες τπτ??? Τι ? Μπασκετ, Βολευ??? Πολο, Χαντμπολ???

subzer0
15-04-08, 22:32
ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ!!

Δεν θα το αντεξω αν πεσει η ομαδα Α2...Το ιστορικο μπασκετακι που το καντατησε ο κος Πανελουδης!!!

Τον Μπατατουδη τον κηνυγουσαν ολοι αυτον τον παραγοντακα της κακιασ ωρας γιατι οχι????

Ξεπουλησε τα παντα, φορεσαν την φανελα οι πιο αμπαλοι του πλανητη, κατεστρεψε το ονομα του Μπανε, δεν πουλαγε οταν υπηρχαν αγοραστες και δεν ζητησε ουτε μια συγνωμη!!!

Κε Κατσαρη ειπες τπτ??? Τι ? Μπασκετ, Βολευ??? Πολο, Χαντμπολ???

blackshadow84 :oneup:

Αν και έχω ενα κακό προαίσθημα οτί του χρόνου θα παίζουμε με τον Ηρακλή παρέα.
Αν μαζευτούμε εγώ , εσυ και 4-5 από το forum εδώ μέσα καλύτερα θα παίξουμε με βάση αυτά που έχω δει.

blackshadow84
15-04-08, 22:45
Ρε φιλε πραγματικα δεν ειναι ψεματα αυτο που λες...Και τρελενομαι!!!
Αφου ψαχνω λεφτα να παω Κρητη να στηριξω την ομαδα...
Αλλα καταλαβαινει κανεις τπτ?? Ποιος ο ανεκδιηγητος Γκιλεσπι ( δεν κανει ουτε για το πρωταθλημα Φινλανδιας)
Ο Air Michael?? O Μπασκετμπολιστας απο το Μαροκο? Ο Σουηδος γιγαντας?? Ο Σφεικος??? Ο Τσιακος???

Εγω θυμαμαι με μια πενταδα παιζαμε Ευρωλιγκα...Κολτεμπελα Μπαλογιαννης Μπερι Κινγκ Μοραλες...
Για να μην παω στα καλα χρονια....

tommygun
16-04-08, 15:20
Το μεγιστο ερυθρολευκο λαμογιο, το καθικι ο Γκαγκατσης, βλεπει οτι θα παιρνει ποδι απο την Ενωση Προστασιας Ολυμπιακου και αρχισε ηδη να ριχνει διχτυα προς τη μερια του ΠΑΟΚ.

Ελπιζω να μην κανετε το τραγικο λαθος να τον δεχτειτε.

blackshadow84
16-04-08, 19:24
Το μεγιστο ερυθρολευκο λαμογιο, το καθικι ο Γκαγκατσης, βλεπει οτι θα παιρνει ποδι απο την Ενωση Προστασιας Ολυμπιακου και αρχισε ηδη να ριχνει διχτυα προς τη μερια του ΠΑΟΚ.

Ελπιζω να μην κανετε το τραγικο λαθος να τον δεχτειτε.

Aλλα λογια να αγαπιομαστε...

Στα δικα μας. Κοιμηθηκε ο Θεος και κερδισαμε Πανελληνιο. Ευτυχως που ο Γκραντι είναι κολληταρι με τον Κορφα!!

Τι ειναι αυτος ο Γκιλεσπι ρε παιδια??Βγαλτε μου ενα δελτιο να παρω την θεση του...
Αντε να δουμε αν θα παρουμε και ενα ακομα ματσακι να τελειωνουμε σιγουρα!!

minovg
17-04-08, 13:08
Ορίστε το μεγαλείο της ομάδας μου. Γιαυτό και είμαι περήφανος που είμαι οπαδός αλλά και φίλαθλος του Αρη. Παίζω ΠΆΝΤΑ για τη νίκη και όχι για να ρίξω συμπολίτες. κέρδισα και τον κολοσσό,κέρδισα και το ρέθυμνο παρόλο που είμαι αδιάφορος βαθμολογικά. σε αντίθεση με την ομάδα σας που συνωμοτεί με όλους για να ρίξει συμπολίτισσες ομάδες.

δείτε λοιπόν την βαθμολογία της α1 και πείτε ένα ευχαριστώ στον αρη που απλά έκανε το καθήκον του και κέρδισε υποδεέστερες ομάδες. γιατί τα πανό στο μπαράζ του βόλου και οι φουστιες με καλαμαριες κλπ δεν πρόκειται να ξεχαστούν αγαπητοί συμπολίτες. επαναλαμβάνω είμαι περήφανος για την ομάδα μου.

αν είναι να πέσει ο παοκ,να πέσει επειδή ο ίδιος δεν κερδίζει,όχι επειδή μαγειρεύονται νίκες των ανταγωνιστών.

blackshadow84
17-04-08, 13:16
Το θεμα ποιο ειναι φιλε μου. Μαγκια της ομαδας του Αρη που κερδισε τα ματσακια

Αλλα εαν εσυ πιστευεις πως δεν θα δεχθηκαν πιεσεις για να χασουν να μου το πεις
Αλλα εαν εσυ πιστευεις πως εαν ηταν τελειως αδιαφορος θα κερδιζε στανταρ να μου το πεις

Εαν εσυ σαν οπαδος θελει να μεινει ο ΠΑΟΚ στην Α1??

Και στα δικα μας τωρα. Ταχουμε πει και ξαναπει. Προσωπικα ντρεπομαι για το ματς για την Καλαμαρια.
Ηθελα να πεσει ο Αρης αλλα οχι να γινουμε ρομπα. Αλλα εαν ριχνεις τις ευθυνες μονο στον ΠΑΟΚ για τον υποβιβασμο εισαι λαθος. Οπως καιαν πεσουμε εμεις και εσεις ειχατε χασει απο ΑΓΟΡ κ Κολοσσο δεν θα εριχνα ευθυνες σε σας. Ειμαστε για Α2 όπως και εσεις τοτε που τλκ πεσατε(αλλα με ευθυνη και των οπαδων)!!
Ειμαι ξεκαθαρος πιστευω

aroutis
17-04-08, 13:34
Εαν εσυ σαν οπαδος θελει να μεινει ο ΠΑΟΚ στην Α1??Εγώ σαν Αρης στο Basket θα στο πω ξεκάθαρα, θεωρώ τραγωδία για πολλούς λόγους να πέσει ο ΠΑΟΚ.

Εσυ από οτι καταλαβαίνω δεν θα σε χάλαγε να πέσει ο Αρης. Εχω δικιο;

blackshadow84
17-04-08, 13:58
Εγω σαν οπαδος δεν χαλιεμαι στις ηττες του ΠΑΟ, ΟΣΦΠ, ΑΕΚ κ ΑΡΗ.
Οπως σαν οπαδος της Μπαρτσα γουσταρω να χανει η Ρεαλ.

Και πιστευω πως και οι περισσοτεροι οπαδοι σκεφτονται ετσι.
Εχουμε διαφορετικο σκεπτικο, δεν τρεχει τπτ.

Υ.Γ. Εγω θεωρω τραγωδια την ομαδα μπασκετ του ΠΑΟΚ οχι τοσο τον υποβιβασμο. Αυτοι οι παιχτες ειναι για Α ΕΣΚΑΝΑ

minovg
17-04-08, 17:57
Το θεμα ποιο ειναι φιλε μου. Μαγκια της ομαδας του Αρη που κερδισε τα ματσακια

Αλλα εαν εσυ πιστευεις πως δεν θα δεχθηκαν πιεσεις για να χασουν να μου το πεις
Αλλα εαν εσυ πιστευεις πως εαν ηταν τελειως αδιαφορος θα κερδιζε στανταρ να μου το πεις

Εαν εσυ σαν οπαδος θελει να μεινει ο ΠΑΟΚ στην Α1??

Εγώ σαν οπαδός αλλά και σαν φίλαθλος του αθλήματος θέλω τα ματς να κρίνονται σύμφωνα με τις δυναμικότητες των ομάδων. Εάν αξίζει ας παραμείνει ο παοκ.δεν εχω σκοπό της ζωής μου να πέσει ο παοκ.κοιτάω μόνο την ομάδα μου.να κερδίζω εγώ κάθε αντίπαλο είτε εχω ενδιαφέρον είτε όχι.και στο παλατακι θα ερθω για να σε νικήσω όχι για να σε ρίξω α2 αλλά γιατί η ομάδα μου παίζει πάντα για τη νίκη.

Όσο για τις πιέσεις που λες.αν δέχτηκαν θα έγινε από 50 θερμοκέφαλουσ, σε καμία περίπτωση πάντως δεν έγινε ανοιχτή προπόνηση με σύνθημα "χαςτε για να πέσει ο συμπολίτης." τεράστια διαφορά νομίζω.

άρα προσωπικα δε με απασχολεί τόσο αν μείνετε η αν πέσετε. με απασχολεί αν θα βγω εγώ ευρώλίγκα και του χρόνου. ;)

blackshadow84
17-04-08, 18:55
<δεν εχω σκοπό της ζωής μου να πέσει ο παοκ> Πιστευεις πως εχω εγω????

Ρε φιλε μην αφηνεις εντυπωσεις...
Σου λεω εγω, προσωπικα, και μονο!Δεν ξερω τι παιζει με τα αλλα ΠΑΟΚΙΑ, δεν γουσταρα αυτο που εγινε με την Καλαμαρια!
Να το ξαναπω??

Και ελα να με νικησεις και στο μπασκετακι ο πρωτος θα εισαι ή ο τελευταιος...

ErrOr
18-04-08, 16:21
Ορίστε το μεγαλείο της ομάδας μου. Γιαυτό και είμαι περήφανος που είμαι οπαδός αλλά και φίλαθλος του Αρη. Παίζω ΠΆΝΤΑ για τη νίκη και όχι για να ρίξω συμπολίτες. κέρδισα και τον κολοσσό,κέρδισα και το ρέθυμνο παρόλο που είμαι αδιάφορος βαθμολογικά. σε αντίθεση με την ομάδα σας που συνωμοτεί με όλους για να ρίξει συμπολίτισσες ομάδες.

δείτε λοιπόν την βαθμολογία της α1 και πείτε ένα ευχαριστώ στον αρη που απλά έκανε το καθήκον του και κέρδισε υποδεέστερες ομάδες. γιατί τα πανό στο μπαράζ του βόλου και οι φουστιες με καλαμαριες κλπ δεν πρόκειται να ξεχαστούν αγαπητοί συμπολίτες. επαναλαμβάνω είμαι περήφανος για την ομάδα μου.

αν είναι να πέσει ο παοκ,να πέσει επειδή ο ίδιος δεν κερδίζει,όχι επειδή μαγειρεύονται νίκες των ανταγωνιστών.

Έχω καιρό να μπω και στην τελική τι να πεις για τον φετινό ΠΑΟΚ.(σε όλα τα ευρέως γνωστά ομαδικά αθλήματα)
Από τι είδα βγάλαμε """γλώσσα""",λογικό.
Αλλά μιας και βλέπεις βαθμολογία τότε,Θα πρέπει να πεις και συ ένα ευχαριστώ σ 'αυτόν τον τραγικό ΠΑΟΚ που νίκησε τον Πανιώνιο,τον ΟΣΦΠ και τον Πανελλήνιο μέσα-έξω και βρίσκεσαι στην 3η θέση και πας για να βγεις πάλι euroleague!
Μην βλέπεις μόνο τι σε συμφέρει,αλλά να βλέπεις το σύνολο!
Ποιο θα ήταν το μέγα παράλογο στην εν λόγω περίπτωση?
Να κάνει ο φετινός ΠΑΟΚ αυτές τις νίκες ή ο φετινός Άρης να κάνει αυτές τις ήττες που λες?
Για το περιβόητο πανό στο μπαράζ του Βόλου δεν μας λες τι είχε προηγηθεί κάτι χρόνια πριν όμως στο τότε Χαριλάου με αντίπαλο τον ΟΣΦΠ που παιζόταν το πρωτάθλημα μεταξύ ΠΑΟΚ και ΟΣΦΠ.
Το σύνθημα "Μαρία με τα κίτρινα,ποιον αγαπάς καλύτερα?Εμένα ή τον γείτονα" το γνωρίζεις?
Όσο για φουστιές,αλήθεια εάν δεν "δινόταν" το ματς στην Καλαμαριά και έχανε η Καλαμαριά δεν θα έπεφτε ο Άρης?
Μαγειρεύτηκε τίποτα τότε και έπεσε ο Άρης λόγω του ΠΑΟΚ και δεν το γνωρίζουμε?
Αλήθεια,φέτος γιατί μας λέτε ρουφιάνους επειδή δεν κάτσαμε να χάσουμε και """ρίξαμε""" την Καλαμαριά και την Βέροια?
Με λένε ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω!


Υγ1: Είναι κακό να πέφτει κατηγορία είτε ο ΠΑΟΚ,είτε ο Άρης,είτε ο Ηρακλής.(δεν βάζω την Καλαμαριά λόγω της ανυπαρξίας οπαδικού κινήματος)
Όχι για την πόλη,αλλά για τις ίδιες τις ομάδες.Χάνει από την οπαδική αίγλη του,όχι μόνο το σωματείο που πέφτει,αλλά και το αντίπαλο δέος.(δες τον Άρη,Ηρακλή,ΟΦΗ κτλ κτλ..)
Σε αντίστοιχη περίπτωση υποβιβασμού του ΠΑΟ,αν δεν κάνω λάθος ο ΟΣΦΠ είχε πάρει την θέση του ΠΑΟ.(ήξεραν τι έκαναν)
Υγ2: Καλά αυτό το στυλ του υπεράνω και καλά δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο ΠΑΟΚ δεν πείθει.
Το βρίσκω λογικό να σε ενδιαφέρει τι κάνει ο ΠΑΟΚ,όπως τι κάνει ο Ηρακλής,ο ΟΣΦΠ,ο ΠΑΟ,η ΑΕΚ κτλ κτλ κτλ...

minovg
19-04-08, 19:09
Πάει και το ματς με την ΑΓΟΡίνα. :p Όχι μόνο χάθηκε, αλλά χάθηκε και η διαφορά.

Οπότε παίζετε την παραμονή σας στο παλατάκι με τον Άρη. Μάιστα...

DOU
19-04-08, 19:12
Ρεθυμνο-Παοκ 89-62... απλα ασχολιαστο...

informer
19-04-08, 23:22
Ρε πως γυρναει ο τροχος... :rofl:

minovg
20-04-08, 03:40
Πόσο πιο χαμηλά αλήθεια θα πέσει αυτός ο φετινός ΠΑΟΚ (και) στο μπάσκετ; Τι ανακοίνωση είναι πάλι αυτή που εκδίδει; Χάνεις ρε φίλε με 25 πόντους διαφορά, είδα το ματς ζωντανά, στη ρακέτα σου γινόταν πάρτυ από τους ΑΓΟΡίνες και εσύ βγάζεις ανακοίνωση και μάλιστα με το ύφος που τη βγάζεις; Είναι σα να ομολογείς ότι έχεις φτάσει στο χείλος του γκρεμού και δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Η διαιτησία φταίει για τα φετινά χάλια; Άκου εκεί δε μιλούσε όλη τη χρονιά και μίλησε την προτελευταία αγωνιστική για την διαιτησία... Έλεος απλά...


ΠΑΟΚ κατά διαιτησίας

Aνακοίνωση κατά της διαιτησίας του αγώνα με τον ΑΓΟΡ και ιδιαίτερα κατά του Στέλιου Κουκουκελίδη εξέδωσε το Σάββατο η ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Η ανακοίνωση

Σε όλη τη διάρκεια της φετινής περιόδου, η ΚΑΕ ΠΑΟΚ προτίμησε να μην ασχοληθεί με τη διαιτησία, ακόμη και σε περιπτώσεις όπου η ομάδα μας αδικήθηκε. Ως εδώ όμως!! Εκφράζουμε την οργή και την αγανάκτησή μας για την απαράδεκτη και περίεργη συμπεριφορά που είχαν οι διαιτητές προς τον ΠΑΟΚ στον αγώνα με τον ΑΓΟΡ στο Ρέθυμνο και πολύ περισσότερο ο Θεσσαλονικιός κ. Στέλιος Κουκουλεκίδης.

Δεν θα ανεχτούμε άλλες πισώπλατες μαχαιριές, όπως αυτές που με έξυπνο τρόπο φρόντισε ένας τόσο έμπειρος και διεθνής διαιτητής να στοχεύσει προς τον ΠΑΟΚ, στην πιο κρίσιμη στιγμή της ιστορίας της ομάδας μας. Δεν θα ανεχτούμε κανενός είδους παιχνίδι σε βάρος της ομάδας μας. Θα δώσουμε μία τίμια και σκληρή μάχη ως το τέλος και θα την κερδίσουμε.

http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/PAOK/195989.html

geologiko_karoto
20-04-08, 15:26
άμα σας κερδίσουμε ρε κάμπιες την Τετάρτη,πάλι χάρη θα μας έχεται κάνει ;
να ξέρουμε να σας πούμε και φχαριστώ άμα είναι

ErrOr
20-04-08, 21:24
Για άλλη μία φορά έδειξε ότι χωρίς κόσμο αυτή η ομάδα μπάσκετ(αν μπορεί να χαρακτηριστεί) δεν έχει τύχη.
Επειδή δεν τους νοιάζει ο ΠΑΟΚ μετά το ματς με τον ΑΓΟΡ μόνο οι αρειανοί μιλάνε....μάιστα.
Πάλι ο διαιτητής το έκανε το θαύμα του με την Λάρισα!Να δω τι θα πει ο Δώνης για την διαιτησία τώρα.
Σ αυτό το ματς πάλι ο Σάντος φταίει?Έκανε το λογικό,αφού κέρδιζε 3-0 έβγαλε Ίλιεφ και έβαλε Μπαιάνο για να κρατήσει το σκορ.Όπως φάνηκε για άλλη μία φορά(η προηγούμενη ήταν με τον Λεβαδιακό) ο Γεωργίου δεν είναι έτοιμος ακόμα για να παίζει στην μεγάλη ομάδα.
Είχε δίκιο που μιλούσε για DNA ο πορτογάλος.
Όσο για άθλιες ανακοινώσεις minovg σε παραπέμπω στο post που είχα κάνει στο νήμα σας για τις ανακοινώσεις του commandade lambro skordes!Απλά έλεος να μιλάνε αρειανοί για άθλιες ανακοινώσεις.



Υγ: Γνωστή η προπαγάνδα.Παίζουμε για την ιστορία μας και όταν χάνουν το δώσαμε το ματς.
Περσινά ξινά σταφύλια.

geologiko_karoto
20-04-08, 21:31
Υγ: Γνωστή η προπαγάνδα.Παίζουμε για την ιστορία μας και όταν χάνουν το δώσαμε το ματς.
Περσινά ξινά σταφύλια.

και φυσικά άμα κερδίσουν το Κύπελλο θα το έχουν πάρει καθαρά - εμάς αντιθέτως μας το χάρισε ο Κόκαλης...:rofl:

chrispen
20-04-08, 21:40
Πόσο πιο χαμηλά αλήθεια θα πέσει αυτός ο φετινός ΠΑΟΚ

Στην Α1 είναι αρκετά χαμηλά; :p:p

viardon
20-04-08, 22:50
Τί απόδοση είχε το Over ημίχρονο διπλό και άσος τελικό;;;;; :hmm:

........Auto merged post: viardon added 2 Minutes and 46 Seconds later........


άμα σας κερδίσουμε ρε κάμπιες την Τετάρτη,πάλι χάρη θα μας έχεται κάνει ;
να ξέρουμε να σας πούμε και φχαριστώ άμα είναι

βρε άπλυτε ήδη σας έχουμε δώσει ματς στο μπάσκετ με σκορ 2-0 !!!!!!! και σωθήκατε
Ευχαριστώ να πείτε αν κερδίσουμε και σας στείλουμε παρέα με τα "φιλαράκια" σας....

ErrOr
21-04-08, 04:56
Τί απόδοση είχε το Over ημίχρονο διπλό και άσος τελικό;;;;; :hmm:

........Auto merged post: viardon added 2 Minutes and 46 Seconds later........

βρε άπλυτε ήδη σας έχουμε δώσει ματς στο μπάσκετ με σκορ 2-0 !!!!!!! και σωθήκατε
Ευχαριστώ να πείτε αν κερδίσουμε και σας στείλουμε παρέα με τα "φιλαράκια" σας....


Ότι απόδοση έχει το ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ στο μπάσκετ.
--
Τελικώς η προπαγάνδα κάνει χρυσές δουλειές!
Εμπρός στον αγώνα που χάραξε ο Commandade Lambro Skordes με τα πρωτοπαλίκαρα του Super-6.


Υγ: Που κάνετε μάθημα οι σουπεράδες να έρθουμε να παρακολουθήσουμε κανένα,να αποκτήσουμε ""γνώσεις"" !

viardon
21-04-08, 12:31
Ότι απόδοση έχει το ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ στο μπάσκετ.
--
Τελικώς η προπαγάνδα κάνει χρυσές δουλειές!
Εμπρός στον αγώνα που χάραξε ο Commandade Lambro Skordes με τα πρωτοπαλίκαρα του Super-6.


Υγ: Που κάνετε μάθημα οι σουπεράδες να έρθουμε να παρακολουθήσουμε κανένα,να αποκτήσουμε ""γνώσεις"" !

Λογικά επειδή έκλεισε η κάνουλα απο το κράτος πρέπει να είχε καλό συντελεστή

Χίλιες φορές Λάμπρος παρά αμόρφωτος Λίλης (που δε μπορεί να διαβάσει απο ένα κομμάτι χαρτί χωρίς να κάνει σαρδάμ) μαζί με όλα τα αναρχικά αντιεξουσιαστικά στοιχεία που έχουν βρεί καταφύγιο στο χωριό σας.

ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ... ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ.... Tην απάντηση την πήρες στο γειτονικό thread πρόσφατα.:rtfm:

subzer0
21-04-08, 16:33
Τα πράγματα για το μπάσκετ είναι απλά.
Η μοναδική ευκαιρία να σωθούμε είναι να πίασει ο Άρης την απόδοση των 3 αγώνων που είχε με ΑΕΛ , Ολύμπια Λάρισας και Πανελλήνιο που έχασε με κακή απόδοση και ταυτόχρονα να παίξουμε εμείς όπως στα παιχνίδια με Πανιώνιο(έξω) και Ολυμπιακό.
Διαφορετικά αγωνιστηκά δεν μπορούμε να κοντράρουμε τον Άρη και δεν μπορούμε να πούμε και τίποτα αν μας κερδίσει.
Ακόμα και να θέλει να μας το δώσει το παιχνίδι , θα λήξει 0-0. Δεν μπορούμε. Έτσι απλά.

ErrOr
21-04-08, 18:14
Τα πράγματα για το μπάσκετ είναι απλά.
Η μοναδική ευκαιρία να σωθούμε είναι να πίασει ο Άρης την απόδοση των 3 αγώνων που είχε με ΑΕΛ , Ολύμπια Λάρισας και Πανελλήνιο που έχασε με κακή απόδοση και ταυτόχρονα να παίξουμε εμείς όπως στα παιχνίδια με Πανιώνιο(έξω) και Ολυμπιακό.
Διαφορετικά αγωνιστηκά δεν μπορούμε να κοντράρουμε τον Άρη και δεν μπορούμε να πούμε και τίποτα αν μας κερδίσει.
Ακόμα και να θέλει να μας το δώσει το παιχνίδι , θα λήξει 0-0. Δεν μπορούμε. Έτσι απλά.

Συμφωνώ.


Λογικά επειδή έκλεισε η κάνουλα απο το κράτος πρέπει να είχε καλό συντελεστή

Άνοιξε για πάρτι σου.


Χίλιες φορές Λάμπρος παρά αμόρφωτος Λίλης (που δε μπορεί να διαβάσει απο ένα κομμάτι χαρτί χωρίς να κάνει σαρδάμ) Όντως έχεις δίκιο!Ο Ζαγοράκης δεν ξέρει να παίζει στρατέγκο!(με το δικό σου σκεπτικό και ο Παπανδρέου είναι αμόρφωτος!Ωραία επιχειρήματα!)




μαζί με όλα τα αναρχικά αντιεξουσιαστικά στοιχεία που έχουν βρεί καταφύγιο στο χωριό σας.
Αλήθεια το πανό που έγραφε Λευτεριά στον Μποζατζή μόνο στην Τούμπα το βλέπεις?



ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ... ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ.... Tην απάντηση την πήρες στο γειτονικό thread πρόσφατα.:rtfm:Καθρεπτάκι.


Υγ: Προπαγάνδας συνέχεια...

geologiko_karoto
21-04-08, 18:53
μαζί με όλα τα αναρχικά αντιεξουσιαστικά στοιχεία που έχουν βρεί καταφύγιο στο χωριό σας.

δε κατάλαβα,τι κακό έχουν τα "αναρχικά αντιεξουσιαστικά στοιχεία" ;
τι να κάνουμε ρε φίλε,δε γίνεται όλες οι ομάδες να μαζέυουν τους φασίστες :rolleyes:

viardon
21-04-08, 20:32
Οπαδική ξεφτίλα για άλλη μιά φορά.....

Πρίν λίγο έγινε επίθεση στην Κλεάνθους στους Μάσεϊ και Ράιτ...
Εσπασαν το αμάξι και πέταξαν πυρσό....

Let me guess μήπως ήταν Αρειανοί για προβοκάτσια;;;;
πακοτοτσήδες πάντως δύσκολα... .μάλλον αναρχικά στοιχεία.....

Καρότο δεν πήγα να δώσω πολιτικο-κοινωνική επέκταση στο θέμα....
Το σκηνικό αυτό όμως είναι η καλύτερη απάντηση στην ειρωνία σου.

minovg
21-04-08, 21:11
Οπαδική ξεφτίλα για άλλη μιά φορά.....

Πρίν λίγο έγινε επίθεση στην Κλεάνθους στους Μάσεϊ και Ράιτ...
Εσπασαν το αμάξι και πέταξαν πυρσό....

Let me guess μήπως ήταν Αρειανοί για προβοκάτσια;;;;
πακοτοτσήδες πάντως δύσκολα... .μάλλον αναρχικά στοιχεία.....

Καρότο δεν πήγα να δώσω πολιτικο-κοινωνική επέκταση στο θέμα....
Το σκηνικό αυτό όμως είναι η καλύτερη απάντηση στην ειρωνία σου.
To μόνο που καταφέρνουν είναι να πεισμώσουν τους παίκτες μας να παίξουν ακόμα καλύτερα για να τους «κλείσουν το σπίτι» νικώντας τους. Τέτοια επεισόδια μόνο κακό κάνουν στην ομάδα τους και καλό στον αντίπαλο.

viardon
21-04-08, 21:22
Εκλεισε η κάνουλα σε λέω... κάτσε να κλείσει και η τελευταία.. της κάλυψης απο αστυνομία ασφάλεια....
Εκεί να δείς γλέντια...

caloudika
21-04-08, 21:39
πω πω...
πολλα posts απο συμπολιτες αρειανους..τοσο αχτι πια..

@error..
ο ζαγορακης αμορφωτος σημερα..
δε μας λες ομως τι ελεγες ιούλη του '04....

alfisti
22-04-08, 00:45
8.500 κόσμος θα λιώσει τον αντίπαλο του την Τετάρτη..
και με τον βάζελο να παίζαμε πάλι θα νικήσουμε..

ο οδοντοτεχνίτης είναι μορφωμένος ρε..
ελεος ρε τι αλλο θα ακούσουμε!
άντε νίκη με ρούλη!

DOU
22-04-08, 13:31
Μια δυσαρεστη ειδηση για τους οπαδους του Παοκ...:lol::lol:

Ζαγοράκης σε οπαδούς: Συνεχίζουμε και του χρόνου με Σάντος:worthy::worthy:

Οχι αλλο καρβουνο..!!! H διωχνεις τον πορτογαλο η φευγετε μαζι!!

http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=62913

ErrOr
22-04-08, 21:00
πω πω...
πολλα posts απο συμπολιτες αρειανους..τοσο αχτι πια..

@error..
ο ζαγορακης αμορφωτος σημερα..
δε μας λες ομως τι ελεγες ιούλη του '04....

Φίλε είδες τι είπα?Ειρωνικά το είπα...
Όντως έχεις δίκιο!Ο Ζαγοράκης δεν ξέρει να παίζει στρατέγκο!(με το δικό σου σκεπτικό και ο Παπανδρέου είναι αμόρφωτος!Ωραία επιχειρήματα!)
ή μήπως θεωρείς τον Παπανδρέου αμόρφωτο?

Προπαγάνδας συνέχεια....

Εκλεισε η κάνουλα σε λέω... κάτσε να κλείσει και η τελευταία.. της κάλυψης απο αστυνομία ασφάλεια....
Εκεί να δείς γλέντια...

Χμμμμ άλλος καλεί την αστυνομία,ασφάλεια,εισαγγελείς...
http://www.metropolisradio.gr/808


Μετά από αυτό το δυσάρεστο γεγονός, η ΑΡΗΣ Κ.Α.Ε. θα ζητήσει αύριο από τον προϊστάμενο εισαγγελίας να ορίσει δύο τουλάχιστον εισαγγελείς οι οποίοι θα παρακολουθήσουν την αναμέτρηση της ομάδας μας κόντρα στον ΠΑΟΚ την προσεχή Τετάρτη (23/04), ενώ καθιστά σαφές προς πάσα κατεύθυνση ότι επιφυλάσσεται για κάθε νόμιμο δικαίωμα της.Όσο για την κάνουλα,έχεις δίκιο....έχει ανοίξει για τα καλά για το δικό σου σωματείο και δεν κλείνει!!!
Μέσα σε μία τετραετία έχουμε και λέμε.
Σβήσιμο χρεών με το άρθρο44,πληρωμή παικτών από το κράτος,κρατικές χορηγίες,έφτασε να σου κάνει και γήπεδα για όλα τα αθλήματα ο ξανθός!
Μετά λέγαμε για τον βάζελο....
Ο νεοφώτιστος που έπιασε το ταβάνι της 4ης θέσης θέλει να του κάνουν γήπεδο 32.000 θέσεων με μέσο όρο εισιτηρίων 7.712 στα καλύτερα του! έχοντας να κάνει sold out από το 1970!
Δεν λέω,μεγάλος μάγκας ο ξανθός!Ότι προλάβει και αρπάξει η αγαπημένη του ομάδα.
Οι δικοί μας να τα βλέπουν που τόσο καιρό δεν κάνουν τίποτα και το παίζουν υπεράνω.

Όσο για το περιστατικό,τι να πεις.
Από την στιγμή που δεν έπιασαν αυτούς που έκαναν το περιστατικό,δεν μπορείς να λες ποιος το έκανε.
Και μένα το μυαλό μου πάει κάπου αλλά δεν μπορώ να λέω ότι αυτοί το έκαναν.

@DOU
Δεν το είπε έτσι...
http://www.metropolisradio.gr/805


Ο πρόεδρος του Δικεφάλου εξήγησε τους λόγους για τους οποίους είναι αποφασισμένος να στηρίξει το σχέδιο που έχει καταστρώσει με τον Φερνάντο Σάντος και να μην καταφύγει σε πειράματα με αλλαγές προπονητών και κινήσεις που δεν συνάδουν με το χαρακτήρα του και την πορεία του στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.Μερικά πράγματα έχουν διαφορά το πως τα λες.
Τι νομίζεις?Δεν έχει? :)

viardon
22-04-08, 22:39
Λίλης - Παπανδρέου ... άλλο ντάλα άλλο της Παρασκευής το γάλα....
Αλήθεια τί αποδείξεις έχεις εμπρακτες οτι ο λίλης είναι μορφωμένος;;;;
Κάθε φορά ανακοινώνει οτι θα κάνει συνέντευξη τύπου και όλο την ακυρώνει....

Σχετικά με το χθεσινό σας πέσιμο και τον εισαγγελέα...
Οταν η νοημοσύνη σας, ή μερικών έστω,φτάσει σε επίπεδο να κατανοήσει την φράση "ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ" τότε να μου την πείς για το οτι καλώ εισαγγελέα όταν στους κόλπους σας κάθε λίγο και λιγάκι φαίνεται τί στοιχεία υπάρχουν-υπήρχαν-εισχώρησαν-εκκολάπτονται, διαλέγεις και παίρνεις.
Αν εσύ νιώθεις περήφανος με το ΠΑΟΚ - ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ τότε τα λόγια είναι περιττά.....


Μέσα σε μία τετραετία έχουμε και λέμε.
Σβήσιμο χρεών με το άρθρο44,πληρωμή παικτών από το κράτος,κρατικές χορηγίες,έφτασε να σου κάνει και γήπεδα για όλα τα αθλήματα ο ξανθός!

Μιλάει ο στερημένος με τα θαλασσοδάνεια και εγγυητές το κράτος, κρατικά και πληρωμένους λογαριασμούς....
Και στην τελική γιατί να μή μας κάνει γήπεδα για ΟΛΑ τα αθλήματα ο οποιοσδήποτε ξανθός;;;;
Δες λίγο τί έχεις προσφέρει στην πόλη ΣΥΝΟΛΙΚΑ (ολα τα αθληματα αλλά και εξωαγωνιστικά σαν επίπεδο) δες μετά τί σου έχουν χαρίσει... και μετά έλα να μου την πείς που απλά ανακοινώσαμε κάτι....

Τα υπόλοιπα για sold in and out είναι για λαϊκή κατανάλωση sms 2310909090 κτλ κτλ κτλ....

DOU
22-04-08, 23:11
@DOU
Δεν το είπε έτσι...
http://www.metropolisradio.gr/805
Μερικά πράγματα έχουν διαφορά το πως τα λες.
Τι νομίζεις?Δεν έχει? :)

Δεν λεει και πολλα αυτο,το γεγονος ειναι οτι μενει ο Σαντος,ενας προπονητης που δεν εκανε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ.Βεβαια απο τη μια εχει δικιο γιατι σου λεει δεν θα κανουμε αυτη τη δουλεια να αλαζουμε συνεχεια προπονητες αλλα απο την αλλη ξερω γω,ο Σαντος δεν δειχνει οτι μπορει να βελτιωσει πολλα πραγματα.

ErrOr
23-04-08, 15:05
Δεν λεει και πολλα αυτο,το γεγονος ειναι οτι μενει ο Σαντος,ενας προπονητης που δεν εκανε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ.Βεβαια απο τη μια εχει δικιο γιατι σου λεει δεν θα κανουμε αυτη τη δουλεια να αλαζουμε συνεχεια προπονητες αλλα απο την αλλη ξερω γω,ο Σαντος δεν δειχνει οτι μπορει να βελτιωσει πολλα πραγματα.

Όντως δεν λέει πολλά αυτό,αλλά το ότι το λέει διαφορετικά και με σωστό σκεπτικό δεν μπορούμε να μην συμφωνήσουμε.
Δεν νομίζεις?
Και γω δεν είδα τίποτα που να πω σωστά κάνει και έχει δίκιο που τον κρατάει.
Από κει και πέρα όμως δεν μπορούμε να μην βάλουμε και τον παράγοντα ότι όπως και να το κάνουμε Ζαγοράκης και Βρύζας ξέρουν μερικά κιλά μπάλα(έπαιζαν και με το συγκεκριμένο έμψυχο υλικό) και κάτι θα ξέρουν παραπάνω για να τον πιστεύουν και τον κρατάνε.

viardon τι να σου πω,ότι και να πω είναι λίγο.


Αλήθεια τί αποδείξεις έχεις εμπρακτες οτι ο λίλης είναι μορφωμένος;;;;
Κάθε φορά ανακοινώνει οτι θα κάνει συνέντευξη τύπου και όλο την ακυρώνει....Δες τι επιχείρημα έδωσες και περιμένεις απάντηση?



Σχετικά με το χθεσινό σας πέσιμο και τον εισαγγελέα...
Οταν η νοημοσύνη σας, ή μερικών έστω,φτάσει σε επίπεδο να κατανοήσει την φράση "ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ" τότε να μου την πείς για το οτι καλώ εισαγγελέα όταν στους κόλπους σας κάθε λίγο και λιγάκι φαίνεται τί στοιχεία υπάρχουν-υπήρχαν-εισχώρησαν-εκκολάπτονται, διαλέγεις και παίρνεις.
Αν εσύ νιώθεις περήφανος με το ΠΑΟΚ - ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ τότε τα λόγια είναι περιττά.....Εκτός του Εργοτέλη δεν μπορεί να μιλάει κανείς άλλος για ποιότητα οπαδών!Πόσο μάλλον ο αρειανός που έριξε την ομάδα του στην Β' Εθνική από ντου!Τα κυριλίκια αλλού!
Υγ: Από την στιγμή που δεν γνωρίζεις ποιος το έκανε,δεν μπορείς να λες ότι το έκαναν οπαδοί του ΠΑΟΚ!
Όπως και μεις δεν μπορούμε να λέμε ότι το έκαναν αρειανοί,ασφαλίτες κτλ κτλ για προπαγανδιστικούς λόγους.


Μιλάει ο στερημένος με τα θαλασσοδάνεια και εγγυητές το κράτος, κρατικά και πληρωμένους λογαριασμούς....
Και στην τελική γιατί να μή μας κάνει γήπεδα για ΟΛΑ τα αθλήματα ο οποιοσδήποτε ξανθός;;;;Με άκουσες ποτέ να λέω ότι δεν πήρε τίποτα ο ΠΑΟΚ?Άλλοι τα λένε αυτά....
Να σας κάνει γήπεδα και ότι άλλο θέλετε...Και γω μαζί σας.
Αλλά τις μπαρούφες της προσφοράς τα ακούω βερεσέ!
Δηλαδή τον Ηρακλή τι έπρεπε να του είχε κάνει?Να του είχε δώσει την μισή πόλη??ΕΛΕΟΣ!
Ένα γήπεδο τους τάζουν εδώ και 50 χρόνια και ακόμα στα λόγια είναι.
Απλά για την ιστορία και για τα γνωστά πανό (ελέω προπαγάνδας) να ξέρουμε ποιος είναι τελικώς ο "Γαύρος του Βορρά!" .
Στα καλύτερα σου χρόνια δεν μπόρεσες να γεμίσεις ένα γήπεδο 22.800 θέσεων και με το ζόρι έχεις μέσο όρο 7.700 εισητήρια,μου θέλεις 32.000 θέσεων γήπεδο?
Ο ΟΣΦΠ με τον μεγαλύτερο ΜΟ εισιτηρίων και αιώνιος διορισμένος πρωταθλητής και έκανε γήπεδο 33.334 θέσεων.

Υγ1: Τώρα για εσωτερική κατανάλωση είναι τα sold out και ο ΜΟ των εισητηρίων...? :rofl:
Άλλα λέγατε πριν κάτι μήνες...
Υγ2: Στο μπάσκετ δεν αντιλέγω,άργησαν να σου κάνουν γήπεδο αλλά δεν φταίει μόνο το εκάστοτε κράτος γι αυτό.
Στο ποδόσφαιρο τι έχεις προσφέρει και σου κάνουν γήπεδο 32.000 θέσεων?

DOU
23-04-08, 19:01
ΣΩΘΗΚΑΤΕ!:lol::whistle:

jog
23-04-08, 19:35
Και το πανηγυρίσατε σαν τρελοί.

Αληθινή ξεφτίλα κατ εμέ.

geologiko_karoto
23-04-08, 19:56
Τσιάκο Θεέ για πάντα στον ΠΑΟΚ τρελένομαι :crazy:

μεγάλο παιχνίδι και από τον Air Kouvelas

alfisti
24-04-08, 00:09
o καλύτερος κόσμος μακράν.....
9.000 λαός :respekt::worthy:

minovg
24-04-08, 01:02
Ποιος ήταν ο καλύτερος κόσμος; Αυτοί που δεν άφηναν να ξεκινήσει το ματς για μισή ώρα; Αυτοί που προσχεδίασαν την καθυστέρηση έναρξης για να πανηγυρίζετε (αλήθεια είστε περήφανοι για αυτό; ) από την έναρξη του 3ου δεκαλέπτου την παραμονή σας και ενώ τα άλλα ματς είχαν ήδη λήξει;

Μπράβο σας για την παραμονή σας. Ελπίζω του χρόνου να είστε πιο ανταγωνιστικοί.

alfisti
24-04-08, 01:17
τον χειρότερο ΠΑΟΚ των τελευταίων 82 ετών δεν μπόρεσες να ρίξεις..!
οι παίχτες σας σάστισαν... τα χάσανε...


Ο Μπρέισι Ράιτ από την πλευρά του τόνισε… «Δεν κάναμε καλό παιχνίδι, αυτό όμως που μετράει είναι η νίκη. Ηταν η πιο καυτή ατμόσφαιρα που έχω ζήσει στην καριέρα μου και τέτοιες ατμόσφαιρες δίνουν κίνητρο στον παίκτη να παίξει καλύτερα.."


και δικός σας παίχτης το παραδέχεται..

πάντως στο τέλος με το σφύριγμα πρέπει να δείτε πως τρέχουν οι παίχτες σας προς την φυσούνα...
πάρε μια ιδέα.....:lol:
http://www.sport.gr/default.asp?pid=69&vid=7316

ErrOr
24-04-08, 13:08
Ποιος ήταν ο καλύτερος κόσμος; Αυτοί που δεν άφηναν να ξεκινήσει το ματς για μισή ώρα; Αυτοί που προσχεδίασαν την καθυστέρηση έναρξης για να πανηγυρίζετε (αλήθεια είστε περήφανοι για αυτό; ) από την έναρξη του 3ου δεκαλέπτου την παραμονή σας και ενώ τα άλλα ματς είχαν ήδη λήξει;

Μπράβο σας για την παραμονή σας. Ελπίζω του χρόνου να είστε πιο ανταγωνιστικοί.

Για πες μου οποιαδήποτε οπαδούς άλλης μεγάλης ομάδα σαν τον ΠΑΟΚ στην Ελλάδα δεν θα έκανε τα ίδια σε τέτοιο ντέρμπι και με τόσο υψίστης σημασίας ματς για την ιστορία του συλλόγου!


Και το πανηγυρίσατε σαν τρελοί.
Αληθινή ξεφτίλα κατ εμέ.

Τα πανηγύρια εσύ γιατί λες να έγιναν?Για την τρελή απόδοση ή για την παραμονή?
Ανακουφίστηκε ο κόσμος και ήθελε να ξεσπάσει!(όπως έκαναν και οι Ηρακληδεις στην μπάλα)
Δεν το βρίσκεις λογικό?
Δηλαδή βρίσκεις ξεφτίλα να πανηγυρίσουν ότι σώθηκε η ομάδα με τον χειρότερο ΠΑΟΚ όλων των εποχών?
Δεν βρίσκεις ξεφτίλα οι παίκτες σου να προκαλούν τους οπαδούς για ευνόητους λόγους.
Δεν βρίσκεις ξεφτίλα ότι με αυτόν τον ΠΑΟΚ κέρδισες με 1 πόντο διαφορά και αν υπήρχε πρόβλημα υποβιβασμού θα το έχανες όπως και να χει.
Δεν το βρίσκεις ξεφτίλα να παίζεις Play offs με τον αυτόν τον ΠΑΟ για ΤσουΛου και να έχεις 6.140 εισιτήρια και ο ΠΑΟΚ με τον Jordan (θεέ μου συγχώραμε :sorry:) να έχει 9.000+ στο μπάσκετ! :rofl::rofl::rofl:
Η καλύτερη κερκίδα μακράν όλων των εποχών που έχει γίνει στην ελλάδα σε γήπεδο μπάσκετ.(αν δεν είχε και την ρίψη κινητών,κλειδιών,μπουκαλιών κτλ κτλ..)
Μπορείτε να χαρείτε την μαγεία εδώ http://www.paoktube.com/paoktv/
Τώρα ρεαλιστικά να το πάρεις είμασταν η χειρότερη ομάδα στο πρωτάθλημα και δίκαια θα είμασταν υποβιβασμένοι.Έλα όμως που ξύπνησε ο λαός και πήρε τα ματς και σώθηκε φέτος η ομάδα.(Αν άντεχε ο κόσμος και υπήρχε από την αρχή της χρονιάς ίσα που χτυπούσαμε play offs.)
Πάντως όπως και να έχει αν δεν γίνει σωστός προγραμματισμός το καλοκαίρι και δεν υπάρξει στήριξη(που θα υπάρξει του χρόνου) για να επιστρέψουμε εκεί που μας αξίζει,τότε δεν θα αργήσει να γίνει το αναπόφευκτο.
Αίσθηση μου είναι ότι,ότι είδαμε-είδαμε.
Πονέσαν τα μάτια μας σε όλα τα τμήματα και θα έρθει η ανάκαμψη.
Να πάρει το μπούλο και η παλιοκατσαρίδα επιτέλους και να ησυχάσουμε!




Υγ1: Τελικώς όπως και να χει,μετράει ακόμα αυτό το ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ! και δεν έπεσες.
Υγ2: Αληθινή ξεφτίλα είναι ότι έχεις πέσει 2 φορές,ασανσέρ.Μην μπερδεύεσαι.
Υγ3: Ρε τον σκοπιανό τον μάσει.Καλός παίκτης και με ψυχολογία.Σωστός.

jog
24-04-08, 16:50
Τα πανηγύρια εσύ γιατί λες να έγιναν?Για την τρελή απόδοση ή για την παραμονή?
Ανακουφίστηκε ο κόσμος και ήθελε να ξεσπάσει!(όπως έκαναν και οι Ηρακληδεις στην μπάλα)
Δεν το βρίσκεις λογικό?
Δηλαδή βρίσκεις ξεφτίλα να πανηγυρίσουν ότι σώθηκε η ομάδα με τον χειρότερο ΠΑΟΚ όλων των εποχών?
Δεν βρίσκεις ξεφτίλα οι παίκτες σου να προκαλούν τους οπαδούς για ευνόητους λόγους.
Δεν βρίσκεις ξεφτίλα ότι με αυτόν τον ΠΑΟΚ κέρδισες με 1 πόντο διαφορά και αν υπήρχε πρόβλημα υποβιβασμού θα το έχανες όπως και να χει.
Δεν το βρίσκεις ξεφτίλα να παίζεις Play offs με τον αυτόν τον ΠΑΟ για ΤσουΛου και να έχεις 6.140 εισιτήρια και ο ΠΑΟΚ με τον Jordan (θεέ μου συγχώραμε ) να έχει 9.000+ στο μπάσκετ!
Η καλύτερη κερκίδα μακράν όλων των εποχών που έχει γίνει στην ελλάδα σε γήπεδο μπάσκετ.(αν δεν είχε και την ρίψη κινητών,κλειδιών,μπουκαλιών κτλ κτλ..)
Μπορείτε να χαρείτε την μαγεία εδώ http://www.paoktube.com/paoktv/
Τώρα ρεαλιστικά να το πάρεις είμασταν η χειρότερη ομάδα στο πρωτάθλημα και δίκαια θα είμασταν υποβιβασμένοι.Έλα όμως που ξύπνησε ο λαός και πήρε τα ματς και σώθηκε φέτος η ομάδα.(Αν άντεχε ο κόσμος και υπήρχε από την αρχή της χρονιάς ίσα που χτυπούσαμε play offs.)
Πάντως όπως και να έχει αν δεν γίνει σωστός προγραμματισμός το καλοκαίρι και δεν υπάρξει στήριξη(που θα υπάρξει του χρόνου) για να επιστρέψουμε εκεί που μας αξίζει,τότε δεν θα αργήσει να γίνει το αναπόφευκτο.
Αίσθηση μου είναι ότι,ότι είδαμε-είδαμε.
Πονέσαν τα μάτια μας σε όλα τα τμήματα και θα έρθει η ανάκαμψη.
Να πάρει το μπούλο και η παλιοκατσαρίδα επιτέλους και να ησυχάσουμε!

Καταρχήν είμαι ΠΑΟ με μια απλή συμπάθεια στον Άρη,οπότε δεν θα απαντήσω σε αυτά για 6.000 εισητήρια και ασανσέρ :)

Ναι φίλε το θεωρώ ξεφτίλα να πανηγυρίζεις επειδή σώθηκες και θεωρώ ότι είναι ξεφτίλα να έχεις καλύτερους παίκτες τον Τσιάκο και τον Χαριτόπουλο που σε μια σοβαρή ομάδα ούτε στον πάγκο δεν θα ταν.Μην ξεχνάς είσαι ΠΑΟΚ και το να έχεις την χειρότερη ομάδα είναι ΝΤΡΟΠΗ.

viardon
24-04-08, 17:29
Δες τι επιχείρημα έδωσες και περιμένεις απάντηση?
Για άλλη μιά φορά πάντως δεν απαντάς....
Δεν είναι κακό το οτι ο λίλης είναι αγράμματος και κατ'επέκταση δε ξέρει να μιλάει....
Συμβαίνει... και ο άνθρωπος απλά εκμεταλλεύεται το "image" (τρομάρα του) που κέρδισε εξαιτίας και του euro.
Απο επίπεδο όμως...:down: δες και τα φυντάνια που έχει δίπλα του.... χθές ο Ποικιλίδης με το ανάποδο καπέλο ούτε "πόρτα" να δούλευε.
Αυτά δε θα είχαν καμία σημασία βέβαια άν όπως λέτε δεν είχαν μπεί διάφορα εξωαγωνιστικά "στοιχεία" στους κόλπους του Παοκ και προκαλούσαν όλα αυτά τα δυσάρεστα και κατακριτέα απο "όλους" γεγονότα...:whistle:




Πόσο μάλλον ο αρειανός που έριξε την ομάδα του στην Β' Εθνική από ντου!Τα κυριλίκια αλλού!
Υγ: Από την στιγμή που δεν γνωρίζεις ποιος το έκανε,δεν μπορείς να λες ότι το έκαναν οπαδοί του ΠΑΟΚ!
Όπως και μεις δεν μπορούμε να λέμε ότι το έκαναν αρειανοί,ασφαλίτες κτλ κτλ για προπαγανδιστικούς λόγους.

Μου συγκρίνεις ένα σκηνικό το οποίο σαν ομάδα το πλήρωσα ακριβά με μία πάγεια, όπως πάει να εξελιχθεί, κατάσταση στον Παοκ.
Οταν όλοι στην Ευρώπη και σε μπάσκετ και σε μπάλα δεν εχουν να μας καταλογήσουν τίποτα και ίσα ίσα προβάλουν την ατμόσφαιρά πχ στο Παλέ σε σποτάκια της διοργάνωσής τους.

Μή κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας. Αν δεν υπήρχε άγρια διάθεση απο την πλευρά σας τότε δε θα επικρατούσε η χθεσινή ζούγκλα στην Πυλαία και ούτε θα την πέφτατε στους παίκτες μας.


Με άκουσες ποτέ να λέω ότι δεν πήρε τίποτα ο ΠΑΟΚ?Άλλοι τα λένε αυτά....
Να σας κάνει γήπεδα και ότι άλλο θέλετε...Και γω μαζί σας.
Αλλά τις μπαρούφες της προσφοράς τα ακούω βερεσέ!
Δηλαδή τον Ηρακλή τι έπρεπε να του είχε κάνει?Να του είχε δώσει την μισή πόλη??ΕΛΕΟΣ!
Ένα γήπεδο τους τάζουν εδώ και 50 χρόνια και ακόμα στα λόγια είναι.
Απλά για την ιστορία και για τα γνωστά πανό (ελέω προπαγάνδας) να ξέρουμε ποιος είναι τελικώς ο "Γαύρος του Βορρά!"

Α τώρα να μας κάνουν ό,τι θέλουμε;;; Δεν ενοχλήθηκες;;;; Είσαι και μαζί μας... α τί βλέπω ανησυχούμε και για τα συμφέροντα-δικαιώματα και των Ηρακληδέων... μωρέ μπράβο... ξαφνικά ενωμένη Θεσσαλονίκη;;;;
Γνωστά πανό-ελέω προπαγάνδας;;;; :hmm: υπάρχουν και οι φωτογραφίες και χίλια δυό ... την προπαγάνδα που την βλέπεις;;;Στο οτι δεν το θάβουμε το θέμα;;; Και δηλώσεις υπάρχουν και απορίες αθλητών σας για να βάλουν ή όχι τις βολές... τί άλλο να θυμηθώ....;;;



Στα καλύτερα σου χρόνια δεν μπόρεσες να γεμίσεις ένα γήπεδο 22.800 θέσεων και με το ζόρι έχεις μέσο όρο 7.700 εισητήρια,μου θέλεις 32.000 θέσεων γήπεδο?

Λέω και γώ δε θα αναφερθούμε καθόλου σε κανα sold in & out ??
Τα νούμερα άστα καλύτερα γιατί κάποιοι καταφέρνουν και κόβουν στρόγγυλο αριθμό εισητηρίων και καποιοι όχι...
Αλλα για να είμαστε και ρεαλιστές ναι φίλε μου φέτος απέδειξες οτι έχεις περισσότερη μάζα (δεν εξετάζουμε ποιόν ποιότητα γιατί θα φάμε κανα infraction πάλι) και ναί φέτος έχω παράπονο απο τον κόσμο που θα μπορούσε να είναι περισσότερος.
Δεν μπαίνω κάν στον κόπο για φουσκώματα αριθμών αλλά δες λίγο τί έξοδα έχεις εσύ σαν οπαδός και τί εγώ φέτος...
ΟΥΕΦΑ μέσα έξω Euroleague μέσα έξω Play-off .... και με τί αντίτιμο το κάθε εισητήριο.


Υγ1: Τώρα για εσωτερική κατανάλωση είναι τα sold out και ο ΜΟ των εισητηρίων...?
Άλλα λέγατε πριν κάτι μήνες...

Λαϊκή είπα... sms και πάει λέγοντας...
Τί εικόνα παρουσίαζες όμως πρίν;;;
Τώρα σου είπα. Δεν μπορώ να μήν σου αναγνωρίσω τη μάζα σας.


Υγ2: Στο μπάσκετ δεν αντιλέγω,άργησαν να σου κάνουν γήπεδο αλλά δεν φταίει μόνο το εκάστοτε κράτος γι αυτό.
Στο ποδόσφαιρο τι έχεις προσφέρει και σου κάνουν γήπεδο 32.000 θέσεων?
Τίποτα δεν έχω προσφέρει γιατί προφανώς άν προσέφερα κάτι αυτό θα έχει ημερομηνία λήξης σωστά;
Το θέμα είναι να κοιτάς μπροστά και να κάνεις με τις κατάλληλες υποδομές βήματα μπροστά.


Βρε καλώς τον πιτσιρικά


τον χειρότερο ΠΑΟΚ των τελευταίων 82 ετών δεν μπόρεσες να ρίξεις..!
οι παίχτες σας σάστισαν... τα χάσανε...
πάντως στο τέλος με το σφύριγμα πρέπει να δείτε πως τρέχουν οι παίχτες σας προς την φυσούνα...
Τί να κάνουμε φίλε που θέλουμε να έχουμε καθαρό το όνομά μας..
Για άλλη μιά φορά όμως να θυμάσαι οτι ήθελα και δεν σε έριξα.. και δεν έπεσα στο επίπεδό σου.
Οσο για το άν σάστισαν οι παίκτες....
http://www.super3.gr/dbimg/0splash_intro0

Δε βλέπω κανέναν να τρέχει.. αν εσύ εννοείς τρέξιμο την άμεση αποχώρηση... μάλλον δέν ήσουν και έξω απο το Χαριλάου χθές να δείς τί θα πεί τρέξιμο:whistle:


Για πες μου οποιαδήποτε οπαδούς άλλης μεγάλης ομάδα σαν τον ΠΑΟΚ στην Ελλάδα δεν θα έκανε τα ίδια σε τέτοιο ντέρμπι και με τόσο υψίστης σημασίας ματς για την ιστορία του συλλόγου!

Δηλαδή εσείς σώσατε τον Πάοκ;;;;; Α ρε Αλεξανδρή...:down:


Δεν βρίσκεις ξεφτίλα οι παίκτες σου να προκαλούν τους οπαδούς για ευνόητους λόγους.

Ακόμη δεν έχεις καταλάβει οτι άν θέλαμε να διακοπεί ή να μήν γίνει το παιχνίδι ήταν το μόνο εύκολο;;;


Δεν το βρίσκεις ξεφτίλα να παίζεις Play offs με τον αυτόν τον ΠΑΟ για ΤσουΛου και να έχεις 6.140 εισιτήρια και ο ΠΑΟΚ με τον Jordan (θεέ μου συγχώραμε ) να έχει 9.000+ στο μπάσκετ!
Πές μας τώρα οτι είσαστε και μπασκετικός λαός.:rofl:
54 εισητήρια πάντως δε θυμάμαι να έχουμε κόψει...


ΟΥΦ .. λοιπόν πέρα απο ό,τι και να λέμε...
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ;):cool:

:lock:

minovg
24-04-08, 17:58
Δε βλέπω κανέναν να τρέχει.. αν εσύ εννοείς τρέξιμο την άμεση αποχώρηση... μάλλον δέν ήσουν και έξω απο το Χαριλάου χθές να δείς τί θα πεί τρέξιμο:whistle:
+1. Ήρθαν 10 ψευτόμαγκες ΠΑΟΚτσήδες χθες έξω από το Χαριλάου και ενώ παιζόταν το ματς να πουλήσουν τζαμπουκά. Μόλις τους πήραν χαμπάρι οι δικοί μας, τρέξαν και τους κυνηγούσαν. Ακόμα τρέχουν οι ΠΑΟΚτσήδες να κρυφτούν στα στενά της Τούμπας......

ErrOr
25-04-08, 15:20
Για άλλη μιά φορά πάντως δεν απαντάς....
Δεν είναι κακό το οτι ο λίλης είναι αγράμματος και κατ'επέκταση δε ξέρει να μιλάει....
Συμβαίνει... και ο άνθρωπος απλά εκμεταλλεύεται το "image" (τρομάρα του) που κέρδισε εξαιτίας και του euro.
Συνεχίζεις...αν είναι αγράμματος ή όχι το βλέπει ο κόσμος.
Και τα """επιχειρήματα""" σου δείχνουν αν ισχύουν αυτά που λες.
Το image δεν το απέκτησε μόνο εξαιτίας που κέρδισε το euro σαν αρχηγός της εθνικής,αλλά και του ότι ήταν MVP και για το ότι μετρούσε σαν παίκτης και ποδοσφαιρική προσωπικότητα.



Απο επίπεδο όμως...:down: δες και τα φυντάνια που έχει δίπλα του.... χθές ο Ποικιλίδης με το ανάποδο καπέλο ούτε "πόρτα" να δούλευε.
Αυτά δε θα είχαν καμία σημασία βέβαια άν όπως λέτε δεν είχαν μπεί διάφορα εξωαγωνιστικά "στοιχεία" στους κόλπους του Παοκ και προκαλούσαν όλα αυτά τα δυσάρεστα και κατακριτέα απο "όλους" γεγονότα...:whistle:Ξεχνάς ότι ο Ποικιλίδης υπήρξε ολυμπιονίκης,δεν σου λέει τίποτα και αυτό.ΟΚ!
Σου είπα ξεχνάς το πανό "Λευτεριά στον Μποζατζή"



Μου συγκρίνεις ένα σκηνικό το οποίο σαν ομάδα το πλήρωσα ακριβά με μία πάγεια, όπως πάει να εξελιχθεί, κατάσταση στον Παοκ.
Οταν όλοι στην Ευρώπη και σε μπάσκετ και σε μπάλα δεν εχουν να μας καταλογήσουν τίποτα και ίσα ίσα προβάλουν την ατμόσφαιρά πχ στο Παλέ σε σποτάκια της διοργάνωσής τους.Πάγεια είναι σε όλο τον Ελληνικό αθλητισμό και όχι μόνο στον ΠΑΟΚ.
Έχει να κάνει με την κουλτούρα και την ανομία που επικρατεί στην Ελλάδα.



Μή κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας. Αν δεν υπήρχε άγρια διάθεση απο την πλευρά σας τότε δε θα επικρατούσε η χθεσινή ζούγκλα στην Πυλαία και ούτε θα την πέφτατε στους παίκτες μας.Τους είδα τους παίκτες σου τι διάθεση είχαν...




Α τώρα να μας κάνουν ό,τι θέλουμε;;; Δεν ενοχλήθηκες;;;; Είσαι και μαζί μας... α τί βλέπω ανησυχούμε και για τα συμφέροντα-δικαιώματα και των Ηρακληδέων... μωρέ μπράβο... ξαφνικά ενωμένη Θεσσαλονίκη;;;;Τα έχω πει σε παλιότερο post μου,ψάξε το αν θες.
Και ναι είμαι μαζί σου στο να κάνεις γήπεδο-γήπεδα όπως και να χει είναι καλό για την πόλη,όχι μόνο για το σωματείο σου.


Γνωστά πανό-ελέω προπαγάνδας;;;; :hmm: υπάρχουν και οι φωτογραφίες και χίλια δυό ... την προπαγάνδα που την βλέπεις;;;Στο οτι δεν το θάβουμε το θέμα;;; Και δηλώσεις υπάρχουν και απορίες αθλητών σας για να βάλουν ή όχι τις βολές... τί άλλο να θυμηθώ....;;;
Δεν το έπιασα,εγώ μίλησα ότι είσαι ο "Γαύρος του Βορρά" πλέον για τα ευνοικά επιτεύματα που έχεις κάνει για το σωματείο σου τα τελευταία χρόνια και για τα 220στρέμματα.
Μάλλον μπερδεύεις καταστάσεις.



Λέω και γώ δε θα αναφερθούμε καθόλου σε κανα sold in & out ??
Τα νούμερα άστα καλύτερα γιατί κάποιοι καταφέρνουν και κόβουν στρόγγυλο αριθμό εισητηρίων και καποιοι όχι...
Αλλα για να είμαστε και ρεαλιστές ναι φίλε μου φέτος απέδειξες οτι έχεις περισσότερη μάζα (δεν εξετάζουμε ποιόν ποιότητα γιατί θα φάμε κανα infraction πάλι) και ναί φέτος έχω παράπονο απο τον κόσμο που θα μπορούσε να είναι περισσότερος.
Δεν μπαίνω κάν στον κόπο για φουσκώματα αριθμών αλλά δες λίγο τί έξοδα έχεις εσύ σαν οπαδός και τί εγώ φέτος...
ΟΥΕΦΑ μέσα έξω Euroleague μέσα έξω Play-off .... και με τί αντίτιμο το κάθε εισητήριο.Πριν κάτι μήνες εσείς δεν κάνατε αναφορές για τα εισητήρια και λέγαμε περιμέντε στο τέλος να δούμε που θα είμαστε?Όριστε,ήρθε το τέλος. :rolleyes:
Όχι μόνο φέτος!Μην παίζεις με τις λέξεις...
Είπαμε για ποιότητα οπαδών,βλέπε Εργοτέλη.Μην ακούω ποιότητα οπαδών από αρειανό! sic
Τα λεφτά που έχει δώσει ο Παοκτζής όλα αυτά τα χρόνια,θέλεις πολλάαα χρόνια για να τα φτάσεις!Με μία χρονιά σας φταίει η "μεγάλη πορεία" στην Ευρώπη!Έλεος!
Πες ότι δεν έχεις κόσμο και πάνε οι ίδιοι και οι ίδιοι και έμειναν ρέστοι,να το καταλάβω.



Λαϊκή είπα... sms και πάει λέγοντας...
Τί εικόνα παρουσίαζες όμως πρίν;;;
Τώρα σου είπα. Δεν μπορώ να μήν σου αναγνωρίσω τη μάζα σας.Για ""πρώτη"" φορά αναγνωρίζεις το μεγαλείο του λαού του ΠΑΟΚ!
Εύγε!


Τίποτα δεν έχω προσφέρει γιατί προφανώς άν προσέφερα κάτι αυτό θα έχει ημερομηνία λήξης σωστά;
Το θέμα είναι να κοιτάς μπροστά και να κάνεις με τις κατάλληλες υποδομές βήματα μπροστά.Λάθος!Δηλαδή δεν μπορεί να προσφέρει κάποιος διαχρονικά?



Βρε καλώς τον πιτσιρικά

Τί να κάνουμε φίλε που θέλουμε να έχουμε καθαρό το όνομά μας..
Για άλλη μιά φορά όμως να θυμάσαι οτι ήθελα και δεν σε έριξα.. και δεν έπεσα στο επίπεδό σου.
Οσο για το άν σάστισαν οι παίκτες....
Δε βλέπω κανέναν να τρέχει.. αν εσύ εννοείς τρέξιμο την άμεση αποχώρηση... μάλλον δέν ήσουν και έξω απο το Χαριλάου χθές να δείς τί θα πεί τρέξιμο:whistle:Βρε καλώς τον!
Αχ αυτή η καθαρότητα και το επίπεδο!
Καλά αν το ήθελες και ΔΕΝ με έριξες,το ξέρουμε πολύ καλά όλοι μας...! :rofl:
Γιατί το πας εκεί?Στο τρέξιμο??Θυμήθηκες τίποτα?
Όχι δεν είμουν!Ήταν κάτι φαντάσματα που κυνηγούσαν οι τρομεροί σουπεράδες!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δηλαδή σαστισμένος ένας παίκτης είναι όταν τρέχει??Όταν δεν μπορεί να αποδώσει σωστά τι σημαίνει?:whistle:


Δηλαδή εσείς σώσατε τον Πάοκ;;;;; Α ρε Αλεξανδρή...:down:Όχι!Δεν τον σώσαμε εμείς,εσείς μας σώσατε!
Όπως δεν βγήκες εσύ φέτος 3ος,εμείς σε κάναμε 3ο με τις νίκες μας σε Πανελλήνιο,Πανιώνιο και ΟΣΦΠ!




Ακόμη δεν έχεις καταλάβει οτι άν θέλαμε να διακοπεί ή να μήν γίνει το παιχνίδι ήταν το μόνο εύκολο;;;Εσυ δεν το έχεις καταλάβει ότι το ματς θα γινόταν όπως και να έχει και δεν θα έπεφτε ο ΠΑΟΚ.Είτε ήθελες,είτε δεν ήθελες.


Πές μας τώρα οτι είσαστε και μπασκετικός λαός.:rofl:
54 εισητήρια πάντως δε θυμάμαι να έχουμε κόψει...Ξέρεις πολύ καλά γιατί δεν πήγαινε ο κόσμος.
Όπως ξέρεις και πολύ καλά ότι πριν 3 χρόνια είχαμε 4.500 διαρκείας στο μπάσκετ!Εσείς τόσα εισιτήρια κόψατε σε κανένα ματς? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



ΟΥΦ .. λοιπόν πέρα απο ό,τι και να λέμε...
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ;):cool:
:lock:ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ! και ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!
Μακάρι μαζί με την ανάσταση του Κυρίου να γίνει ή ανάσταση και στα αθλητικά μας τμήματα και να πάρει και ο Άρης το κύπελλο από τον γαύρο! :rofl:;)




Υγ: Καλά ρε συ minovg θέλεις να κάτσω και να ασχοληθώ με τα 10 δεκαπεντάχρονα που πήγαν να πουλήσουν τρέλα και καλά απ έξω από το Βικελίδης?
Αν κάθεσαι και ασχολείσαι με αυτά δικαίωμά σου,εγώ δεν ασχολούμαι.
Είναι ανάξια λόγου και αναφοράς.

@ ADSLgr.com All rights reserved.