PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

subzer0
25-04-08, 16:28
Μια ερώτηση προς τους Αρειανούς. Τελικά την Τετάρτη χαρήκατε η λυπηθήκατε?
Και το πανό που είχατε ετοιμάσει για την μπάλα τελικά τι έγινε?
Βάλτε το λοιπόν στην ναφθαλίνη γιατί το δικό μας βγήκε στο γήπεδο.
Ναι ΄σαι καλά alfisti για τις φωτογραφίες.

Δε βλέπω κανέναν να τρέχει.. αν εσύ εννοείς τρέξιμο την άμεση αποχώρηση... μάλλον δέν ήσουν και έξω απο το Χαριλάου χθές να δείς τί θα πεί τρέξιμο:whistle:


+1. Ήρθαν 10 ψευτόμαγκες ΠΑΟΚτσήδες χθες έξω από το Χαριλάου και ενώ παιζόταν το ματς να πουλήσουν τζαμπουκά. Μόλις τους πήραν χαμπάρι οι δικοί μας, τρέξαν και τους κυνηγούσαν. Ακόμα τρέχουν οι ΠΑΟΚτσήδες να κρυφτούν στα στενά της Τούμπας......

Βλέπω η μαγκιά ξεχιλίζει από τα μπατζάκια. Και από τις 2 πλευρές(ΠΑΟΚ - Αρης)

opimis
25-04-08, 17:00
Μια ερώτηση προς τους Αρειανούς. Τελικά την Τετάρτη χαρήκατε η λυπηθήκατε?
...
Η περίπτωση να μετράει μόνο η νίκη απέναντι στον παοκ δεν παίζει έτσι; Χαρά επομένως που σε νίκησα μέσα στην καυτή σου έδρα, αδιάφορο που σε κράτησαν στην κατηγόρια οι συνδυασμοί αποτελεσμάτων, γιατί έτσι κι αλλιώς μόνοι σας παραδέχεστε (δεν θα μπορούσατε να κάνετε αλλιώς) ότι δεν αξίζατε να μείνετε. Αν και μπορώ να καταλάβω τους πανηγυρισμούς, γιατί από την στιγμή που δεν βρισκόταν στα χέρια σας η παραμονή και περιμένατε άλλα αποτελέσματα, σαν εικόνα όμως μου φαίνεται γελοίο και για σας ανακούφιση.

Να κάνω και γω μια ερώτηση, ακούω εδώ και πολλά χρόνια παοκτζήδες να λέτε "εγώ είμαι παοκ και δεν θα τολμήσουν να με ρίξουν ποτέ". Πως ερμηνεύεται αυτό; Έχω μια εξηγήσει, αλλά θα ήθελα να ακούσω κι εσάς

subzer0
25-04-08, 17:12
Η περίπτωση να μετράει μόνο η νίκη απέναντι στον παοκ δεν παίζει έτσι; Χαρά επομένως που σε νίκησα μέσα στην καυτή σου έδρα, αδιάφορο που σε κράτησαν στην κατηγόρια οι συνδυασμοί αποτελεσμάτων, γιατί έτσι κι αλλιώς μόνοι σας παραδέχεστε (δεν θα μπορούσατε να κάνετε αλλιώς) ότι δεν αξίζατε να μείνετε. Αν και μπορώ να καταλάβω τους πανηγυρισμούς, γιατί από την στιγμή που δεν βρισκόταν στα χέρια σας η παραμονή και περιμένατε άλλα αποτελέσματα, σαν εικόνα όμως μου φαίνεται γελοίο και για σας ανακούφιση.

Κάνεις λάθος οτι η παραμονή μας εξαρτιόταν από τα αποτελέσματα των άλλων ομάδων.
Αν κερδίζαμε είχαμε σωθεί ότι κι αν γινόταν στα άλλα παιχνίδια.
Και επειδή είδα το παιχνίδι από μέσα αυτο που κατάλαβα ήταν οτι η διατητές με μπροστάρη τον Πιτσίλκα ψιλοέσπρωχναν τον ΠΑΟΚ , μέχρι που μαθεύτηκε οτι κέρδισε η ΑΕΚ στην Ρόδο και άρχισαν το 50-50 με αποκορύφωμα τα 2 αντιαθλητικά στον Τζόρνταν σε ισάριθμα κεφαλοκλειδώματα στα τελευταία δευτερόλεπτα που δεν έδωσε. Καταλαβαίνεις που το πάω.;)
Για το πανό που τελικά δεν βγήκε στο Χαριλάου ξέρουμε τίποτα?

Να κάνω και γω μια ερώτηση, ακούω εδώ και πολλά χρόνια παοκτζήδες να λέτε "εγώ είμαι παοκ και δεν θα τολμήσουν να με ρίξουν ποτέ". Πως ερμηνεύεται αυτό; Έχω μια εξηγήσει, αλλά θα ήθελα να ακούσω κι εσάς

Δεν θυμάμαι ειλικρινά τον ΠΑΟΚ να κινδυνεύει να πέσει με εξαίρεση μια χρονία στην μπάλα που είχε σωθει αρκετές αγωνιστηκές πριν το τέλος με μια νίκη στον Απόλλων Αθηνων.
Αλλά ποτέ δεν έφτασε σε οριακό σημείο όπως προχτές.

opimis
25-04-08, 17:57
...
Για το πανό που τελικά δεν βγήκε στο Χαριλάου ξέρουμε τίποτα?
Δεν ξέρω για πανό, αν έγινε κάτι θα έγινε από τους οργανωμένους, δεν πιστεύω να περιμένεις από εμάς στη θύρα 9 να είχαμε ετοιμάσει πανό!!!



Δεν θυμάμαι ειλικρινά τον ΠΑΟΚ να κινδυνεύει να πέσει με εξαίρεση μια χρονία στην μπάλα που είχε σωθει αρκετές αγωνιστηκές πριν το τέλος με μια νίκη στον Απόλλων Αθηνων.
Αλλά ποτέ δεν έφτασε σε οριακό σημείο όπως προχτές.

Πολύ καλή διπλωματική απάντηση, αλλά εγώ δεν σου είπα ότι κινδύνεψες να πέσεις, ρώτησα πως ερμηνεύεται η τόση σιγουριά ότι ποτέ δεν πρόκειται να αφήσουν να πέσει ο παοκ.
Αλλά τέλος πάντων, μόνο ο taverniaris θα μου απαντήσει και στο αυτί… να μην ακούσει άλλος!:whistle:

subzer0
25-04-08, 18:13
Πολύ καλή διπλωματική απάντηση, αλλά εγώ δεν σου είπα ότι κινδύνεψες να πέσεις, ρώτησα πως ερμηνεύεται η τόση σιγουριά ότι ποτέ δεν πρόκειται να αφήσουν να πέσει ο παοκ.
Αλλά τέλος πάντων, μόνο ο taverniaris θα μου απαντήσει και στο αυτί… να μην ακούσει άλλος!:whistle:

Και δεν θα βρεις και την απάντηση που ψάχνεις από μένα.
Αν δεις μερικά μηνύματα πιο πριν είχα πει οτι είχα προαίσθημα πως θα παίζαμε του χρόνου με τον Ηρακλή Α2. Δεν είμαι από αυτούς που συμμερίζονται αυτή την άποψη που όντως ακούγεται από πολλούς ΠΑΟΚτσήδες.

Και μια ερώτηση προς όλους άσχετη με ΠΑΟΚ , Αρη και λίγο off topic από αυτό το thread.
Ποιός γνωρίζει ποιά είναι η διαδικασία έκδοσης δελτίου σε έναν ποδοσφαιριστή και ποία είναι τελικά η ευθύνη της ΕΠΟ στην συμμετοχή ή όχι ενός οποιουδήποτε ποδοσφαιριστή στο ελληνικό πρωτάθλημα?
Ρωτάω εγώ τώρα. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

geologiko_karoto
25-04-08, 18:28
Να κάνω και γω μια ερώτηση, ακούω εδώ και πολλά χρόνια παοκτζήδες να λέτε "εγώ είμαι παοκ και δεν θα τολμήσουν να με ρίξουν ποτέ". Πως ερμηνεύεται αυτό; Έχω μια εξηγήσει, αλλά θα ήθελα να ακούσω κι εσάς

δεν εννοούμε αγωνιστικά ρε φίλε
σαφώς και φέτος στο μπάσκετ ήμασταν για τα πανυγήρια και αν πέφταμε ξέρουμε πολύ καλά ποιον να κατηγορήσουμε (και θα το κάνουμε άσχετα που δεν πέσαμε τελικά γιατί το ίδιο κάνει)
τον κύριο Πανελούδη και τον κύριο Κατσαρή,ξεκάθαρα πράγματα

άλλο στη μπάλα όμως,ε
θυμήσου το περσινό καλοκαίρι που κινδυνεύαμε να μην αρχίσουμε καν στην Α Εθνική αλλά από την Δ
τότε λοιπόν με βάση τους νόμους και όχι αγωνιστικά έπρεπε να πέσουμε
έλα όμως που υπάρχει προηγούμενο ομάδων σε παρόμοια ή χειρότερη κατάσταση απτον περσινό ΠΑΟΚ που βοηθήθηκαν από το κράτος ώστε να μην πέσουν και να μείνουν υγιείς,καθώς οι πολιτικοί φοβούνται το πολιτικό κόστος

ότι ίσχυσε πολλές φορές στο παρελθόν για άλλες ομάδες,το ίδιο ίσχυσε και πέρσυ για τον ΠΑΟΚ - απλά πράγματα,οι πολιτικοί φοβούνται τις ψήφους που θα χάσουν από τον πολυπληθή κόσμο του ΠΑΟΚ...

minovg
25-04-08, 19:22
Μια ερώτηση προς τους Αρειανούς. Τελικά την Τετάρτη χαρήκατε η λυπηθήκατε?
Και το πανό που είχατε ετοιμάσει για την μπάλα τελικά τι έγινε?
Βάλτε το λοιπόν στην ναφθαλίνη γιατί το δικό μας βγήκε στο γήπεδο.
Ναι ΄σαι καλά alfisti για τις φωτογραφίες.



Βλέπω η μαγκιά ξεχιλίζει από τα μπατζάκια. Και από τις 2 πλευρές(ΠΑΟΚ - Αρης)
1. Εγώ πάντως ψηλά στην 3 που ήμουν, δεν είδα κανένα πανό, δεν έχω γνώση καν για τυχόν ύπαρξή του.

2. Έχεις δίκιο για τις ψευτομαγκιές. Και από τις δυο πλευρές. Ήταν που ήταν λαλάκες οι δικοί σας που ήρθαν να πουλήσουν τζαμπουκά έξω από το Χαριλάου, ακόμα πιο λαλάκες οι δικοί μας (και μέσα σε αυτούς και ο αδερφός μου τρομαρα του..) που τους κυνηγούσαν μέχρι την Τούμπα. ( Χάσαν και το γκολ του Κόκε. :p )

3. Όπως είπε και ο οπιμις, εγώ απλά χάρηκα που κέρδισε η ομάδα μου στο μπάσκετ μέσα σε μια καυτή έδρα. Θα συμφωνήσω όμως με την διαιτησία στο παλατάκι σας. Έπαιζε φουλ ΠΑΟΚ μέχρι να γίνει γνωστό το αποτέλεσμα στη Ρόδο. Μετά πήγε να ισορροπήσει. Και ναι τολμώ να πω ότι δε θα με άφηναν να κερδίσω στην Πυλαία αν είχε κερδίσει ο Κολοσσός...

subzer0
26-04-08, 16:19
1. Εγώ πάντως ψηλά στην 3 που ήμουν, δεν είδα κανένα πανό, δεν έχω γνώση καν για τυχόν ύπαρξή του.

3. Όπως είπε και ο οπιμις, εγώ απλά χάρηκα που κέρδισε η ομάδα μου στο μπάσκετ μέσα σε μια καυτή έδρα. Θα συμφωνήσω όμως με την διαιτησία στο παλατάκι σας. Έπαιζε φουλ ΠΑΟΚ μέχρι να γίνει γνωστό το αποτέλεσμα στη Ρόδο. Μετά πήγε να ισορροπήσει. Και ναι τολμώ να πω ότι δε θα με άφηναν να κερδίσω στην Πυλαία αν είχε κερδίσει ο Κολοσσός...

Aπό την στιγμή που δεν γνωρίζετε για την ύπαρξη του πανό - που τελικά δεν αναρτήθηκε στο Χαριλάου- τότε όλοι μιλάμε εκ του ασφαλούς.
Απλά έχει να κάνει με την ερώτηση χαρά ή λύπη για την Τετάρτη στο μπάσκετ.;)

Αρχισε το ξεσκαρτάρισμα στον ΠΑΟΚ.
Ο Χαραλάμπους στην κυπριακή Ομόνοια.
www.sport24.gr (http://www.sport24.gr/html/ent/625/ent.231625.asp).

Ακόμα περιμένω από τους νομιμόφρονες του ελληνικού ποδοσφαίρου καμμια ιδέα για το πως εκδίδονται τα δελτία.

ErrOr
01-05-08, 01:21
Η περίπτωση να μετράει μόνο η νίκη απέναντι στον παοκ δεν παίζει έτσι; Χαρά επομένως που σε νίκησα μέσα στην καυτή σου έδρα, αδιάφορο που σε κράτησαν στην κατηγόρια οι συνδυασμοί αποτελεσμάτων, γιατί έτσι κι αλλιώς μόνοι σας παραδέχεστε (δεν θα μπορούσατε να κάνετε αλλιώς) ότι δεν αξίζατε να μείνετε. Αν και μπορώ να καταλάβω τους πανηγυρισμούς, γιατί από την στιγμή που δεν βρισκόταν στα χέρια σας η παραμονή και περιμένατε άλλα αποτελέσματα, σαν εικόνα όμως μου φαίνεται γελοίο και για σας ανακούφιση.

Να κάνω και γω μια ερώτηση, ακούω εδώ και πολλά χρόνια παοκτζήδες να λέτε "εγώ είμαι παοκ και δεν θα τολμήσουν να με ρίξουν ποτέ". Πως ερμηνεύεται αυτό; Έχω μια εξηγήσει, αλλά θα ήθελα να ακούσω κι εσάς

Σε άφησαν οι διαιτητές και νίκησες μιας και έτσι έπρεπε στην δεδομένη στιγμή για να είναι όλοι ευχαριστημένοι.
Αν έπρεπε να κερδίσει ο ΠΑΟΚ,θα κέρδιζε με τα αντιαθλητικά που δεν δώθηκαν.Έτσι απλά.
Ξεχνάτε ότι δεν με κράτησαν μόνο οι συνδυασμοί αποτελεσμάτων,αλλά και οι νίκες μου επί του ΟΣΦΠ,Πανελληνίου,Πανιωνίου κτλ κτλ κτλ...
Καλά το γελοίο θα ήταν να πέσουμε που θα το θέλατε πολύ,αλλά έλα που δεν πέσαμε.
Ανακούφιση όντως ήταν,μετά από τέτοια αποτυχημένη χρονιά.
Η απάντηση μπορεί να δωθεί με εξίσου ανάλογα ρητορικά ερωτήματα...
Εσείς δηλαδή πως λέτε με σιγουριά ότι θα πάρετε το κύπελλο κόντρα στον γαύρο?
Πως λέγατε ότι θα κερδίσετε την Μπάγιερν?
Πως λέγατε ότι θα ρίξετε τον Ηρακλή?
Η απάντηση πάντως για τον Παοκτσή είναι απλή, "Έτσι απλά ΠΑΟΚ!"

alfisti
01-05-08, 02:18
Η Συνέντευξη Τύπου του Προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ , Θ. Ζαγοράκη, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2.Μαϊ.2008 και ώρα 13:30 στην Αίθουσα Συνεντεύξεων Τύπου του γηπέδου της Τούμπας.

DOU
02-05-08, 18:21
Πως τα ειδατε τα πραγματα με την συνεντευξη του ζαγορ? Οκ καλα τα ειπε νομιζω σε γενικες γραμμες, αυτη τη στηριξη στον σαντος δεν την καταλαβαινω...anyway..:hmm:

viardon
02-05-08, 21:25
Πως τα ειδατε τα πραγματα με την συνεντευξη του ζαγορ? Οκ καλα τα ειπε νομιζω σε γενικες γραμμες, αυτη τη στηριξη στον σαντος δεν την καταλαβαινω...anyway..:hmm:


:rtfm:διάβασε ήθελες να πείς...:oops: :rtfm::rofl:

Γίνεται αυτός ο άνθρωπος να μείνει για ΠΑΝΤΑ στον ΠΑΟΚ ?????:respekt:

g_alkis
02-05-08, 21:34
:rtfm:διάβασε ήθελες να πείς...:oops: :rtfm::rofl:

Γίνεται αυτός ο άνθρωπος να μείνει για ΠΑΝΤΑ στον ΠΑΟΚ ?????:respekt:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

alfisti
03-05-08, 00:31
:rtfm:διάβασε ήθελες να πείς...:oops: :rtfm::rofl:

Γίνεται αυτός ο άνθρωπος να μείνει για ΠΑΝΤΑ στον ΠΑΟΚ ?????:respekt:

αν δεν έχεις να σχολιάσεις την συνέντευξη του Ζαγοράκη καλύτερα μην σχολιάζεις ρε..κουραστήκαμε με τα πικρόχολα σχόλια..ασχολήσου με τον Κρεμύδι..
το ξέρουμε οτι τον ακούγατε και οι αρειανοι.. δεν χρειάζεται να το πεις..
δυστυχώς για σας δεν θα επαναλάβει ο ΠΑΟΚ αυτη την χρονια...

viardon
03-05-08, 00:56
αν δεν έχεις να σχολιάσεις την συνέντευξη του Ζαγοράκη καλύτερα μην σχολιάζεις ρε..κουραστήκαμε με τα πικρόχολα σχόλια..ασχολήσου με τον Κρεμύδι..
το ξέρουμε οτι τον ακούγατε και οι αρειανοι.. δεν χρειάζεται να το πεις..
δυστυχώς για σας δεν θα επαναλάβει ο ΠΑΟΚ αυτη την χρονια...

Μεγάλη μπουκιά φάε μικρή κουβέντα πές......

Φυσικά και τον ακούγαμε γιατί πέρα απο το γέλιο... οκ οκ κομμένη η πλάκα...

Τι περιμένεις να σχολιάσω απο τη στιγμή που και εσύ ο ίδιος απλά "μου την λές" :p και δεν απάντησες στην ερώτηση του DOU....
Αυτό για μένα λέει οτι
ή εσύ δεν κατάλαβες τί είπε..
ή δεν σε κάλυψε .. με άλλα λόγια έλεγε αρλούμπες.

Προσωπικά είδα μόνο το ρεπορτάζ της ΕΤ-3 με αρκετά πιστεύω αποσπάσματα.
Εγω είδα έναν άνθρωπο που δεν έχει ευχέρεια λόγου ούτε στήσιμο ούτε γλώσσα του σώματος.
Και μή μου πείτε βλακείες του στύλ είναι παιδί του λαού και δε σημαζέυεται...

Είδα να τον ρωτάνε βασικότατα πράγματα για το μέλλον του ΠΑΟΚ και να δίνει τις απαντήσεις
που "πρέπει" με τρόπο που δέν έπειθε ούτε τον ίδιο του τον εαυτό....

Αν θυμάμαι καλά όταν μίλησε για στόχους την επόμενη σεζόν...
Χαμήλωσε το βλέμμα (μάλλον για να δεί το χαρτί πάλι) και με φωνή που με τα βίας έβγαινε ξεστόμησε την λέξη ΟΥΕΦΑ....
Αν κάποιον απο εσάς τον έπεισε ας βγεί να μου το πεί.
Εκείνη τη στιγμή πάντως λες και άκουγα ολους τους παοκτσήδες να λένε... ώχ ζόρικη και η επόμενη χρονιά και ποιός ξέρει τί μας περιμένει....

Κουράγιο τα χειρότερα έρχονται....

Καληνύχτα ... πάλι μου ανέβηκε η πίεση πάω να φάω λίγο Σκόρδο και Κρεμμύδι :rofl::rofl:

g_alkis
03-05-08, 01:09
Μεγάλη μπουκιά φάε μικρή κουβέντα πές......

Φυσικά και τον ακούγαμε γιατί πέρα απο το γέλιο... οκ οκ κομμένη η πλάκα...

Τι περιμένεις να σχολιάσω απο τη στιγμή που και εσύ ο ίδιος απλά "μου την λές" :p και δεν απάντησες στην ερώτηση του DOU....
Αυτό για μένα λέει οτι
ή εσύ δεν κατάλαβες τί είπε..
ή δεν σε κάλυψε .. με άλλα λόγια έλεγε αρλούμπες.

Προσωπικά είδα μόνο το ρεπορτάζ της ΕΤ-3 με αρκετά πιστεύω αποσπάσματα.
Εγω είδα έναν άνθρωπο που δεν έχει ευχέρεια λόγου ούτε στήσιμο ούτε γλώσσα του σώματος.
Και μή μου πείτε βλακείες του στύλ είναι παιδί του λαού και δε σημαζέυεται...

Είδα να τον ρωτάνε βασικότατα πράγματα για το μέλλον του ΠΑΟΚ και να δίνει τις απαντήσεις
που "πρέπει" με τρόπο που δέν έπειθε ούτε τον ίδιο του τον εαυτό....

Αν θυμάμαι καλά όταν μίλησε για στόχους την επόμενη σεζόν...
Χαμήλωσε το βλέμμα (μάλλον για να δεί το χαρτί πάλι) και με φωνή που με τα βίας έβγαινε ξεστόμησε την λέξη ΟΥΕΦΑ....
Αν κάποιον απο εσάς τον έπεισε ας βγεί να μου το πεί.
Εκείνη τη στιγμή πάντως λες και άκουγα ολους τους παοκτσήδες να λένε... ώχ ζόρικη και η επόμενη χρονιά και ποιός ξέρει τί μας περιμένει....

Κουράγιο τα χειρότερα έρχονται....

Καληνύχτα ... πάλι μου ανέβηκε η πίεση πάω να φάω λίγο Σκόρδο και Κρεμμύδι :rofl::rofl:

:respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt:
Τα όνειρα μας θα γίνουν οι εφιάλτες σας

minovg
03-05-08, 19:30
Πολύ λίγος ο ζαγοράκης και σε αυτή την συνέντευξη. Απλά μίλησε για να μιλήσει. Έχει Μηδαμινή άρθρωση λόγου. Προβλέπω να τον κυνηγάτε με τις κλοτσιές σε 2-3 χρόνια... Στόχους δεν έχετε ούτε του χρόνου, αυτή είναι η ρεαλιστική κουβέντα που έπρεπε να πει.

subzer0
04-05-08, 21:05
Tελείωσε παίδες ο Ζαγοράκης δεν κάνει για πρόεδρος επειδή δεν μπορεί να ορθώσει σωστό λόγο.
Αυτά λένε όλοι.
Ερε φάση. Ωραία πράγματα. Μ'αρέσουν αυτά.

minovg
04-05-08, 21:21
Tελείωσε παίδες ο Ζαγοράκης δεν κάνει για πρόεδρος επειδή δεν μπορεί να ορθώσει σωστό λόγο.
Αυτά λένε όλοι.
Ερε φάση. Ωραία πράγματα. Μ'αρέσουν αυτά.

Κοίτα άμα σας καλύπτει εσάς,δε μας πέφτει λόγος εμάς. Αν αφήσεις την άρθρωση λόγου του,στα αλλά σας καλύπτει δηλαδή; οι πράξεις του έχουν αποδείξει ότι μπορεί να αλλάξει την τωρινή κατάσταση στον παοκ; εγώ πιστεύω ότι στην 2η-3η αγωνιστική θα διώξετε τον σάντος. Εκεί να δεις γέλια...

subzer0
04-05-08, 21:35
Κοίτα άμα σας καλύπτει εσάς,δε μας πέφτει λόγος εμάς. Αν αφήσεις την άρθρωση λόγου του,στα αλλά σας καλύπτει δηλαδή; οι πράξεις του έχουν αποδείξει ότι μπορεί να αλλάξει την τωρινή κατάσταση στον παοκ

Δεν σας πέφτει λόγος αλλά σε αυτά αναφέρεστε.
Το ξέρουμε οτι δεν είναι καθηγητής πανεπιστημίου και δεν μας ενδιαφέρει ο τρόπος που μιλάει.
Προσωπικά δεν είδα ούτε διάβασα την συνέντευξη τύπου και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει ότι και αν είπε.
Όλα αυτά μου θυμίζουν συζητήσεις πολιτικών και προεκλογικές συγκεντρώσεις και με αφήνουν παγερά αδιάφορο.
Η πορεία μας του χρόνου θα δείξει και όλοι θα κριθούν στην πορεία.


εγώ πιστεύω ότι στην 2η-3η αγωνιστική θα διώξετε τον σάντος. Εκεί να δεις γέλια...
Βλέπω συνεχίζεις να έχεις το χάρισμα να προβλέπεις το μέλλον. ;)

yiapap
04-05-08, 21:50
Zουράρις for President λέμεεεεε!

@minovg
Έχεις δει πολλούς προέδρους Θεσσαλονικιών ΠΑΕ που μπορούν να αρθρώσουν σωστή πρόταση; Σε αυτούς συγκαταλέγεις τον πρόεδρο της ΠΑΕ Άρης; Που κατάφερε σε 5 λεπτά να χάσει το δίκιο του τηλεφωνώντας στους τυπάκους της Αθλητικής Κυριακής επειδή δεν μπορούσε να αρθρώσει σωστή πρόταση;

@all
Ακούγωντας τον πρόεδρο για πολλοστή φορά σήμερα... Πόσοι από σας πιστεύετε ότι ο ΠΑΟΚ χρειάζεται "γενναίες τομές", "επεμβάσεις", "παρεμβάσεις". Υπάρχει έστω και ένας που πιστεύει ότι το πρόβλημα του ΠΑΟΚ (του Άρη, του Ηρακλή) είναι οι "τομές" και οι "παρεμβάσεις"; Νταξ δηλαδή... ε-λε-ο-c!

alfisti
04-05-08, 21:56
ο οδοντοτεχνίτης του Άρη μιλάει καλύτερα ρε yiapap έχει τελειώσει το ιεκ ακμή..

ErrOr
05-05-08, 03:07
Λάθος κάνεις!Το ιεκ παρακμή έχει τελειώσει. :rofl:
1ον.)Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι για πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια η ομάδα είναι οικονομικά στα συν και έχει ξεχρεώσει γύρω στα 3,5 μύρια οφειλές προηγούμενων κερατιάτικων...
2ον.)Έθεσε στόχο για του χρόνου και το ότι ανασκουμπώθηκε ήταν γιατί είναι μικρός για το μέγεθος του ΠΑΟΚ ο στόχος του χρόνου για Ουεφάκι.
3ον.)Πήρε θέση για το γήπεδο ότι πρέπει να γίνει στην ΤΟΥΜΠΑ!
4ον.)Πήρε εμμέσως την ευθύνη των μεταγραφών του Ιανουαρίου και του καλοκαιριού ήταν επιλογές Παράσχου.
Από δω και πέρα οι μεταγραφές που θα γίνουν,θα είναι με ευθύνη ΠΑΕ ΠΑΟΚ και σε συνεννόηση με προπονητή.
5ον.)Παραδέχτηκε ότι έκανε λάθη.
6ον.)Δεν θα έρθουν 11 παίκτες κτλ...Δεν μίλησε με Μπασινά.Για τον Χριστοδουλόπουλο είπε ότι δεν έχει έρθει σε επαφή με κανέναν και ότι πωλείται (όπως και άλλοι παίκτες),αλλά δεν ξεπωλείται.
7ον.)Το μπάτζετ βάση σχεδίου θα είναι όπως είχε ειπωθεί και παλιότερα κατά 20% αυξημένο
8ον.)Τα διαρκείας θα ανακοινωθούν από βδομάδα.
9ον.)Έχει προσεγγίσει και προσεγγίζει επενδυτές,απλά δεν έχει βρεθεί ακόμα ενδιαφερόμενος.
10ον.)Για τον Κατσαρή και τον ΑΣ είπε ότι έχει πολύ καλές σχέσεις και σαν ΠΑΕ ΠΑΟΚ και σαν Ζαγοράκης.
Αν τώρα θέλει να παραιτηθεί δικαίωμα του και δεν του πέφτει λόγος...(κοινώς απάντησε στο δημοσίευμα της goalday..)
11ον.)Δεν υπάρχει θέμα Γκαγκάτση (προς το παρόν),είναι πρόεδρος της ΕΠΟ.
12ον.)Δεν είναι ευχαριστημένος με το φετινό πρωτάθλημα της Σουπακλίκας που κρίθηκε στα χαρτιά.
13ον.)Το προπονητικό θα ανακοινωθεί όταν θα υπάρχει κάτι χειροπιαστό.
14ον.)Θα γίνουν άλλες 2 συνεντεύξεις τύπου για την ΑΜΚ και για τα θέματα μεταγραφών,οικονομικών κτλ κτλ..
15ον.)Μίλησε και για την Εθνική και είπε ότι έχει παρελθόν,παρόν και μέλλον.

Μια χαρά είδα να μιλάει για τους πάντες και τα πάντα,να παίρνει θέση εκεί που πρέπει.
Ξεκινώντας είχε πει ότι ήθελε να μιλήσει μόνο για αγωνιστικά θέματα και οτιδήποτε άλλο αφορά τα οικονομικά,διοικητικά θα ειπωθούν στις επόμενες συνεντεύξεις τύπου.
Αν και πάλι μίλησε και γι άλλα θέματα.
Για το μόνο θέμα που δεν μίλησε ήταν για τον Φερναντέζ και το τι παίζεται με το ενδεχόμενο μεταγραφής του.Μικρό το κακό,δεν νομίζετε?



Υγ1: Άντε μιας και από καιρό ξύνεστε φίλτατοι αρειανοί για τον προεδρό μας...
Εμένα τον δικό μου πρόεδρο δεν του σβήσανε τα χρέη και του πληρώσανε τους απλήρωτους παίκτες της ομάδας,δεν έριξε την ομάδα μου Β' Εθνική,δεν επικύρωσε με την υπογραφή του την φετινή "χάρτινη" βαθμολογία,έπαιζε 20 χρόνια μπάλα σε Ελλάδα και εξωτερικό,είναι πρωταθλητής Ευρώπης,είναι MVP του Euro2004,τον γνωρίζουν παγκοσμίως,του έχουν πάρει ένα κάρο συνεντεύξεις σε ξένα περιοδικά και πάει λέγοντας....!
Εσάς ο δικός σας εκτός από οδοντοτεχνίτης τι έχει κάνει άλλο?
Υγ2: Και για να μην ξεχνιόμαστε με το θέμα εισιτηρίων....Ποδόσφαιρο και μπάσκετ φέτος βγήκαμε τρίτοι !
http://www.metropolisradio.gr/1195
Φαντάσου να είχαμε από την αρχή της χρονιάς κανονική διοίκηση και όχι αυτά τα καρναβάλια,που θα είμασταν!

viardon
05-05-08, 07:38
ΛΙΛΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΖΩΗ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΛΟΙΠΟΝ.....:p

g_alkis
05-05-08, 10:17
Υγ1: Άντε μιας και από καιρό ξύνεστε φίλτατοι αρειανοί για τον προεδρό μας...
Εμένα τον δικό μου πρόεδρο δεν του σβήσανε τα χρέη και του πληρώσανε τους απλήρωτους παίκτες της ομάδας,δεν έριξε την ομάδα μου Β' Εθνική,δεν επικύρωσε με την υπογραφή του την φετινή "χάρτινη" βαθμολογία,έπαιζε 20 χρόνια μπάλα σε Ελλάδα και εξωτερικό,είναι πρωταθλητής Ευρώπης,είναι MVP του Euro2004,τον γνωρίζουν παγκοσμίως,του έχουν πάρει ένα κάρο συνεντεύξεις σε ξένα περιοδικά και πάει λέγοντας....!
Εσάς ο δικός σας εκτός από οδοντοτεχνίτης τι έχει κάνει άλλο?
Υγ2: Και για να μην ξεχνιόμαστε με το θέμα εισιτηρίων....Ποδόσφαιρο και μπάσκετ φέτος βγήκαμε τρίτοι !
http://www.metropolisradio.gr/1195
Φαντάσου να είχαμε από την αρχή της χρονιάς κανονική διοίκηση και όχι αυτά τα καρναβάλια,που θα είμασταν!

Ο δικός σου πρόεδρος ακούει τη λέξη πανεπιστήμιο και νομίζει οτι πρόκειται για μέρος όπου πας για καφέ για να γνωρίζεις γκόμενες. Ο δικός μου ακούει τη λέξη πανεπιστήμιο και θυμάται τους αγώνες που έκανε για να πάρει το πτυχίο του.
Τον γνωρίζουν παγκοσμίως? Ναι τα μοντέλα, οι τραγουδιάρες....
Που είναι οι επιχειρηματίες που θα στήριζαν τον παγκοσμίως γνωστό ζαγοράκη? Οεο? Ένας τον στήριξε και αυτός ήταν ο Γλού (πρόεδρος του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού και μέλος της ΠΑΕ Ολυμπιακός). Τα συμπεράσματα δικά σου. Γλουγλουγλου?
ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΖΑΓΟΡΑΚΗ
Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

ErrOr
05-05-08, 17:07
.... Ο δικός μου ακούει τη λέξη πανεπιστήμιο και θυμάται τους αγώνες που έκανε για να πάρει το πτυχίο του.


Εμπρός στον αγώνα που χάραξε ο .....
http://www.paokg4.org/images/textimages/fun/lamproskordes2_304.GIF

Lambro Secunda Division Skordego! :rofl:




Υγ: g_alkis ο δικός μου πρόεδρος δεν επικύρωσε με την υπογραφή του το χάρτινο πρωτάθλημα του γαύρου!Ούτε και είπε ότι δίκαια το πήρε το πρωτάθλημα ο γαύρος!
Δεν τον γνωρίζουν τον Ζαγοράκη παγκοσμίως? Δες λίγα από τα πολλά δημοσιεύματα... http://www.zagorakis.gr/content/data.php?extra_id=16746
http://www.zagorakis.gr/content/content.php?extra_id=16827
Για να μην αναφέρω το τελευταίο αφιέρωμα του μεγάλου γερμανικού περιοδικού kicker στον πρόεδρο μου.
Βασικά είναι ιεροσυλία να συγκρίνω τον οδοντοτεχνίτη σου με την προεδράρα μου,αλλά η προπαγάνδα έχει και όρια!
ΕΛΕΟΣ!

g_alkis
05-05-08, 17:18
Επι της ουσίας του μυνήματος, απάντηση μηδέν.
Κλασική συμπεριφορά οπαδού της ομάδος σου.
ΦΕΡΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΣΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ
ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΑΥΡΕΣ ΡΙΓΕΣ
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΑΕΙ

Ανατρίχιασα από τα δημοσιεύματα 2 γραμμών σε κάποια στήλη.
Ένας αυτός κι ένας ο Μπεκενμπάουερ (αλλά ξέχασα: "Ποιος Μπεκενμπάουερ? Τόντορας ρε ναούμ ξερωγω ξερωγω εντάξει")

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗ
ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΤΟΥ ΑΡΗ

ErrOr
05-05-08, 17:35
Η ουσία είναι μία....
Είσαι μια ουσία...ουσία μαγική...είσαι ένα βότανο μονάδικο στη γη...
Όπου και να παίζεις θα σ'ακολουθώ...Δικέφαλε στο ορκίζομαι για σένα μόνο ζω!
Ο λαός του άρη ας κάνει καμιά βόλτα από το νήμα του για να μιλήσει για το γιατί δεν δείχνει το "μέταλλο" που θα έδειχνε η ομάδα του στα play offs (σύμφωνα με την δήλωση του lambro skordego) και για το ότι θα πήγαινε να σπάσει το ΠΟΚ και να πάρει την 2η θέση να κουνήσει το σεντόνι.(προς το παρόν τα μούτρα σας,σπάσατε!Ούτε τα δεύτερα του Νιόνιου δεν μπορείτε να πάρετε)
Ας πάει να μιλήσει και για το γιατί δεν γεμίζει το κλουβάκι των ούτε 20.000 θέσεων με τους ανύπαρκτους οπαδούς του(άντε τον Κλεάνθη δεν μπορείτε,ούτε το Παλαί ρε σεις!:rofl:).
Τι φταίει τώρα?Τα άστρα?Το κυκλοφοριακό?
Το βρήκα το σύνθημα για τους αρειανούς!
Όλο ΘΑ και ΘΑ και ΘΑ!ΠΑΨΕ ΒΡΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑ!

g_alkis
05-05-08, 17:42
Η ουσία είναι μία....
Είσαι μια ουσία...ουσία μαγική...είσαι ένα βότανο μονάδικο στη γη...
Όπου και να παίζεις θα σ'ακολουθώ...Δικέφαλε στο ορκίζομαι για σένα μόνο ζω!
Ο λαός του άρη ας κάνει καμιά βόλτα από το νήμα του για να μιλήσει για το γιατί δεν δείχνει το "μέταλλο" που θα έδειχνε η ομάδα του στα play offs (σύμφωνα με την δήλωση του lambro skordego) και για το ότι θα πήγαινε να σπάσει το ΠΟΚ και να πάρει την 2η θέση να κουνήσει το σεντόνι.(προς το παρόν τα μούτρα σας,σπάσατε!Ούτε τα δεύτερα του Νιόνιου δεν μπορείτε να πάρετε)
Ας πάει να μιλήσει και για το γιατί δεν γεμίζει το κλουβάκι των ούτε 20.000 θέσεων με τους ανύπαρκτους οπαδούς του(άντε τον Κλεάνθη δεν μπορείτε,ούτε το Παλαί ρε σεις!:rofl:).
Τι φταίει τώρα?Τα άστρα?Το κυκλοφοριακό?
Το βρήκα το σύνθημα για τους αρειανούς!
Όλο ΘΑ και ΘΑ και ΘΑ!ΠΑΨΕ ΒΡΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑ!

Απο παραμύθι ξέρεις καλά εσύ τόσα χρόνια με μπούζα
"Πρωτάθλημα φέτος ο παοκ" κάθε Αύγουστο
"Σφαγή" μετά από κάθε ματς με τον ολυμπιακό
κτλ κτλ κτλ
Άντε καληνύχτα πρωταθλητές Αυγούστου.
Στις 17 Μαϊου με ποιον θα είσαι? Πανό θα σηκώσεις πάλι?

yiapap
05-05-08, 20:27
Κύριοι... Παρακαλώ μετά και την εχμ... αποχώρηση του g_alkis από την ομήγυρη να σταματήσει εδώ ο οχετός.

Ευχαριστώ. :)

alfisti
06-05-08, 00:15
Λάθος κάνεις!Το ιεκ παρακμή έχει τελειώσει. :rofl:
Και για να μην ξεχνιόμαστε με το θέμα εισιτηρίων....Ποδόσφαιρο και μπάσκετ φέτος βγήκαμε τρίτοι !
http://www.metropolisradio.gr/1195

καλα ο λαος του μεγάλου ρούλη που είναι;
ο λαος με τα 3.500 διαρκείας στην μπάλα και 1.000 στο μπάσκετ ..:lol::lol::lol:

ErrOr
06-05-08, 03:01
Κύριοι... Παρακαλώ μετά και την εχμ... αποχώρηση του g_alkis από την ομήγυρη να σταματήσει εδώ ο οχετός.

Ευχαριστώ. :)

Μία ευγενική χορηγεία του adslgr.com


@alfisti μετά φταίω που τους λέω όλο ΘΑ και ΘΑ και ΘΑ?
Είμαι το τρίτο αφεντικό την τάξη στην Ελλάδα σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.
Έχε χάρη που δεν έχουμε και νέο γήπεδο με καμιά 40-45 χιλιάδες θέσεις στο ποδόσφαιρο να μετριούνται και κανονικά τα διαρκείας!Εκεί να έβλεπες που θα είσουν!
Όπως λέει και ο τρίγωνος "Γειά σου Πρωταθλητή Λαέ!":rofl:



Υγ: O πρωταθλητής λαός το έκανε πάλι το θαύμα του,με το ιδιοκτησιακό στο μπάσκετ!
Πάλι καλά,τελευταία στιγμή την γλιτώσαμε!Προς το παρόν δηλαδή.

ErrOr
14-05-08, 08:01
Δεν γίνονται αυτά!
Φτάσαμε να κάνουμε sold out σε αγώνα των βετεράνων του ΠΑΟΚ και μάλιστα εκτός έδρας!
http://www.metropolisradio.gr/wp-content/gallery/newspapers/01metrosport2.jpg
5.000 κόσμο είχε το φιλικό των βετεράνων του ΠΑΟΚ!
Αυτό νομίζω πως πρώτη φορά πρέπει να γίνεται,δεν έχει ξανακουστεί να γίνεται sold out σε αγώνα βετεράνων!:rofl:


Υγ: btw είχα κάνει λάθος...
Δεύτεροι είμασταν τελικώς στα εισιτήρια στο μπάσκετ http://www.sport24.gr/html/ent/710/ent.233710.asp :whistle:

skapetis
17-05-08, 21:05
Άντε πολλά συγχαρητήρια στα σκουλίκια. Πάλι τον κάνανε μάγκα το γαύρο. Ειδικά συγχαρητήρια στο παλληκάρι που γράφει πιο πολλά εδώ παρά στη δική τους λίστα. Έλα φίλε μας εδώ να μας πεις για τον ΠΑΟΚ και να πνίξεις τον πόνο σου, είμαστε πάντα στη διάθεση σου για τζάμπα ψυχανάλυση :p

Τέλος πολλά συχγαρητήρια στο Χειρούργο Καζναφέρη για το τελευταίο χειρουργείο της καριέρας του. Μπορεί τώρα να πάρει στο Θείο να αναφέρει ότι η αποστολή εξετελέσθη. :oneup:

minovg
17-05-08, 21:10
Άντε πολλά συγχαρητήρια στα σκουλίκια. Πάλι τον κάνανε μάγκα το γαύρο. Ειδικά συγχαρητήρια στο παλληκάρι που γράφει πιο πολλά εδώ παρά στη δική τους λίστα. Έλα φίλε μας εδώ να μας πεις για τον ΠΑΟΚ και να πνίξεις τον πόνο σου, είμαστε πάντα στη διάθεση σου για τζάμπα ψυχανάλυση :p

Τέλος πολλά συχγαρητήρια στο Χειρούργο Καζναφέρη για το τελευταίο χειρουργείο της καριέρας του. Μπορεί τώρα να πάρει στο Θείο να αναφέρει ότι η αποστολή εξετελέσθη. :oneup:
Έχεις κάτι να πεις για την ομάδα σου; Ποιο το νόημα της δημοσίευσής σου; :confused: Ορίστε ποιος ασχολείται με τον αντίπαλο.

ErrOr
17-05-08, 23:38
skapetis κάλμα ρε συ :)
Καλύτερα να βλέπουμε τα του οίκου μας και να δούμε τι θα γίνει με το μπάσκετ και άστους τους συμπολίτες,έχουν ακόμα να μάθουν πολλά.
Πάντως έχεις δίκιο για τον Γιώργαρο!
Είχε δεν είχε την έκανε πάλι.

subzer0
22-05-08, 15:24
Παίδες , τι εστι Ζήτρος?
Επιχειρηματικά εννοώ.

ErrOr
22-05-08, 15:43
Δεν ξέρω τι εστί Ζήτρος επιχειρηματικά,αν και από τι έχει ακουστεί,δεν έχουν ακουστεί και τα καλύτερα.
Το θέμα είναι ότι ο τύπος είναι άλλη μία κλασσική περίπτωση "ΤΣΑΜΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ" και κακώς ασχολούμαστε με τον εν λόγω κύριο. http://www.paokmania.gr/content/view/618/1/
Κάτι ακόμα που βγήκε στην φόρα...
http://www.fcpaok.gr//index.php?option=com_content&task=view&id=1101&Itemid=108
Λες και δεν τον ξέραμε τον παντελονάτο,απλά τώρα έχουμε και έγγραφα!
Έπαιρνε τα χρήματα από τα τηλεοπτικά δικαιώματα της ΚΑΕ ΠΑΟΚ η γυναίκα του!:evil:

ErrOr
23-05-08, 15:52
Επειδή δεν άρεσε σε άλλο νήμα με τον τρόπο που παρέθεσα την εν λόγω συνέντευξη(δικαιολογημένα),την παραθέτω εδώ
Κασναφέρης: "Όλοι μία ομάδα έχουμε..."
http://www.sport24.gr/html/ent/294/ent.235294.asp
Ο ποιο εχθρικός διαιτητής που έχει περάσει από την Τούμπα τα νεώτερα χρόνια,ο Γιώργαρος!
Παραδέχεται ότι είναι γαύρος,μιλάει για τους επαγγελματίες βουτηχτές,το γούρικο σώβρακο του και πολλά άλλα...

Κατά τα άλλα,άρχισαν οι πωλήσεις διαρκείας και από τι δείχνει η ζήτηση πάμε για νέο ρεκόρ!
Μέσα σε 3 μέρες πούλησαν πάνω από 800 διαρκείας!
Πάμε για sold out και στα διαρκείας! :rofl:

Πάει στην Μπόχουμ ο Φερνάντεζ
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/199788.html
Με 1,1 εκ ευρώ και 20% από την μεταπώληση του.
Να ναι καλά το ΠΑΟΚτσάκι,αν και έκανε κακή χρονιά φέτος δεν παύει να είναι ένας από τους καλύτερους τερματοφύλακες που πέρασαν από τον ΠΑΟΚ και τα Ελληνικά γήπεδα.
Μακάρι να κάνει καλές χρονιές στην Μπόχουμ,να πάει ακόμα καλύτερα από ότι πήγαινε στον ΠΑΟΚ και να πάρει ακόμα μεγαλύτερη μεταγραφή!

subzer0
23-05-08, 23:51
Πάει στην Μπόχουμ ο Φερνάντεζ
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/199788.html
Με 1,1 εκ ευρώ και 20% από την μεταπώληση του.
Να ναι καλά το ΠΑΟΚτσάκι,αν και έκανε κακή χρονιά φέτος δεν παύει να είναι ένας από τους καλύτερους τερματοφύλακες που πέρασαν από τον ΠΑΟΚ και τα Ελληνικά γήπεδα.
Μακάρι να κάνει καλές χρονιές στην Μπόχουμ,να πάει ακόμα καλύτερα από ότι πήγαινε στον ΠΑΟΚ και να πάρει ακόμα μεγαλύτερη μεταγραφή!

Kαι με τερματοφύλακα τι θα κάνουμε?
Μ'αρέσει που πριν κανα 2 μήνες που είχε κάνει προσφυγή ο Κόβατς , γράφανε οι εφημερίδες πως έχει κλείσει στον ΠΑΟΚ.
Οτι να'ναι.
Καλή συνέχεια στον Ντάνιελ.

DOU
24-05-08, 02:04
Ο τοχουρογλου θα ηταν μια καλη λυση...:lol::worthy: Ας βαλει ο σαντος κανενα απο τα τσικο.

subzer0
24-05-08, 02:09
Ο τοχουρογλου θα ηταν μια καλη λυση...:lol::worthy: Ας βαλει ο σαντος κανενα απο τα τσικο.

Μπα ο Τοχούρογλου βγήκε στην σύνταξη και αυτός. :p
Καλά τρόμπες είναι από τόσο μικροί?
Ο Μπαλότα στην Λάτσιο είναι 44 και παίζει βασικός. :rofl:
Και μετά παραπονιούνται για τον Κόβατς που είναι 34. Πιτσιρίκι είναι ακόμα.

ErrOr
24-05-08, 04:11
Μπα ο Τοχούρογλου βγήκε στην σύνταξη και αυτός. :p
Καλά τρόμπες είναι από τόσο μικροί?
Ο Μπαλότα στην Λάτσιο είναι 44 και παίζει βασικός. :rofl:
Και μετά παραπονιούνται για τον Κόβατς που είναι 34. Πιτσιρίκι είναι ακόμα.

Τόπο στα νιάτα! :rofl::rofl::rofl:

geologiko_karoto
24-05-08, 14:04
Ξεχνάτε Γλύκο και Κυριακίδη

επίσης ψήνομαι να στείλουμε Οικοδόμο στο βάζελο και να πάρουμε Μάλαρτζ

yiapap
24-05-08, 16:21
Καλή συνέχεια στον Φερνάντεζ.
Έναν από τους λίγους παίκτες που πρόσφεραν πολύ περισσότερα απ' όσα πήραν (imho).

ErrOr
26-05-08, 18:18
Ασχέτως τις τελευταίες 2 χρονιές (με αποκορύφωμα την χρονιά που μας πέρασε),να μην ξεχνάμε και πως ήρθε το παλικάρι...!
Είχε έρθει με δικά του έξοδα για να δοκιμαστεί στον ΠΑΟΚ(επί Αναστασιάδη τότε) και λέει στον Άγγελο "Hi coach, try me!" και του λέει ο Άγγελος,τι είσαι εσύ?Για μπάσκετ ήρθες!??? :rofl:
Μακάρι να είμασταν διαφορετικά(οικονομικά) να μπορούσε να μείνει.
Ο επόμενος τερματοφύλακας από τι φαίνεται είναι ο Χαλκιάς.
Σε γενικές γραμμές είχε κάνει καλή χρονιά,εάν εξαιρέσουμε το πάρκισον στην Τούμπα και στο Allianz κατά τα άλλα είχε παίξει αρκετά καλά,αν θυμάμαι σωστά.
Την Τούμπα την γλιτώνει,το allianz το ίδιο,οπότε ας ελπίσουμε ότι θα κάνει εξίσου καλή χρονιά.
Παίζει και του Έμπεντε(ο πρώην τερματοφύλακας του ΠΑΟ) για 2ος τερματοφύλακας,ενδιαφέρουσα περίπτωση κι αυτός.
Βασικά ο Μιχαηλίδης μου άρεσε και παίζει το όνομα του στην μεταγραφολογία.
Θα δείξει...

geologiko_karoto
26-05-08, 22:37
στο καλό κύριε Κατσαρή :twisted:

http://www.sport24.gr/html/ent/812/ent.235812.asp

DOU
26-05-08, 23:43
στο καλό κύριε Κατσαρή :twisted:

http://www.sport24.gr/html/ent/812/ent.235812.asp

:worthy::worthy: Eπιτελους παραιτηθηκε!:lol:

ErrOr
26-05-08, 23:59
στο καλό κύριε Κατσαρή :twisted:

http://www.sport24.gr/html/ent/812/ent.235812.asp


Μόλις το έμαθα και με είχες προλάβει.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ Ο ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΣ!
Τι να πω!Να έρθει και ένας καλός μεγαλομέτοχος στο μπασκετάκι και θα είναι σαν να πήραμε το νταμπλ!
Πάντως μέσα σε ένα χρόνο λάκισαν πολλοί από τις "παλιοσειρές των ΠΑΟΚάρχων"!
Μεγάλη υπόθεση!
Εκτός από οικονομική εξυγίανση,γίνεται και εξυγίανση από τύπους σαν τον ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ!
:respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt:



Υγ: Άντε να δούμε τι μας επιφυλάσει το μέλλον στο θέμα ΔΣ του ΑΣ ΠΑΟΚ

subzer0
28-05-08, 21:09
Λοιπόν έχουμε και τις επίσημες ανακοινώσεις πλέον.

Συμφωνία με Bochum για Fernandes

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι συμφώνησε με την Bochum Vfl για την παραχώρηση του Daniel Fernandes. Ευχαριστούμε τον ποδοσφαιριστή για την προσφορά του και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.

Δήλωση D.Fernandes
"Σήμερα κλείνει ένα σημαντικό κεφάλαιο στην καριέρα μου. Τα 4,5 χρόνια που πέρασα στον ΠΑΟΚ και τη Θεσσαλονίκη είναι τα πιο όμορφα στη ζωή μου. Ήμουν μέλος της μεγαλύτερης ομάδας στην Ελλάδα, η οποία μου έδωσε τη δυνατότητα να συνεργαστώ με κορυφαίους ποδοσφαιριστές και προπονητές και να αναπτύξω το ταλέντο μου, φτάνοντας ως την Εθνική Πορτογαλίας και την Bundesliga.

Όλα τα ωραία πράγματα έχουν ένα τέλος. Είμαι άνθρωπος με φιλοδοξίες και ήθελα να δοκιμάσω σε ένα πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα, όπως το Γερμανικό. Ήταν η κατάλληλη στιγμή να ανοίξω έναν νέο κύκλο στην καριέρα μου. Η μεταγραφή μου στη Bochum είναι πρόκληση. Χαίρομαι που η μετακίνηση αυτή γίνεται με όρους που ικανοποιούν τον ΠΑΟΚ.

Ευχαριστώ τον Πρόεδρο, Θ. Ζαγοράκη που με βοήθησε να πραγματοποιήσω την επιθυμία μου. Ευχαριστώ σε όλους όσους συνεργάστηκα όλα αυτά τα χρόνια στον ΠΑΟΚ. Πάνω απ' όλα ευχαριστώ τους οπαδούς μας για την αγάπη που μου έδειχναν καθημερινά. Είμαι κι εγώ ένας οπαδός του ΠΑΟΚ και με κάθε ευκαιρία θα βρίσκομαι στην Τούμπα για να συμπαραστέκομαι στην ομάδα".

Συμφωνία με Κώστα Χαλκιά

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι συμφώνησε με τον διεθνή τερματοφύλακα Κώστα Χαλκιά για συνεργασία δυο ετών.

Δήλωση Κώστα Χαλκιά
"Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που συμφώνησα με τον ΠΑΟΚ και θα αποτελέσω μέρος της προσπάθειας της αγωνιστικής αναγέννησης της ομάδας. Έρχομαι σε μια πολύ μεγάλη ομάδα για να συνεργαστώ με ανθρώπους, με τους οποίους μοιράζομαι την ίδια φιλοσοφία για το ποδόσφαιρο.

Στόχος μου είναι να συμμετέχω κι εγώ στο εγχείρημα του Προέδρου, Θ. Ζαγοράκη, του Τεχνικού Διευθυντή, Ζ. Βρύζα και του Προπονητή κ. Fernando Santos, να δημιουργήσουν ένα σύνολο υψηλού επιπέδου με το πνεύμα του νικητή. Ευχαριστώ αυτούς τους ανθρώπους για τον τρόπο που με προσέγγισαν αποδεικνύοντας ότι με θεώρούν σημαντικό στέλεχος του ΠΑΟΚ που οραματίζονται.

Ανυπομονώ να αγωνιστώ στην Τούμπα, ένα γήπεδο που έχω γνωρίσει ως αντίπαλος και πάντα κέρδιζε το σεβασμό μου. Ξέρω ότι ο κόσμος του ΠΑΟΚ έχει απαιτήσεις, αλλά το ίδιο έχω κι εγώ από τον εαυτό μου και την ομάδα μου. Έχω εμπιστοσύνη ότι όλοι μαζί θα δημιουργήσουμε έναν ΠΑΟΚ πρωταγωνιστή.

Τα υπόλοιπα στο γήπεδο..."

www.paokfc.gr (http://www.paokfc.gr/index.jsp?extLang=)

Τι βλέπετε για τις συγκεκριμμένες κινήσεις?
Από οικονομικής πλευράς νομίζω πως είναι καλές για την ομάδα.
Πουλήσαμε τον παίχτη με το ακριβότερο συμβόλαιο και πήραμε έναν έτοιμο τερματοφύλακα ελεύθερο.
Και οι 2 νομίζω πως δεν έκαναν και το καλύτερο πρωτάθλημα της ζωής τους , ειδικότερα ο Φερναντέζ.
Τώρα για την αξία του ενός και του άλλου σίγουρα έχουμε όλοι διαφορετικές απόψεις.
Τα υπόλοιπα στο γήπεδο... που λέει και ο Χαλκιάς.

@ ADSLgr.com All rights reserved.