PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

alfisti
10-08-08, 18:44
Χαιρετίσματα απο την ασπρόμαυρη Κομοτηνή!

xabiko τελείωσες; αντε καλός πολίτης ρε!εμένα αλλοι 6 μήνες μου μείναν! εχει πέσει τρελή εμπλοκή!
περασες μήπως απο Κομοτηνή;


κρίμα που δεν μπορω να πηγαίνω στον ΠΑΟΚ φέτος αλλα κάνω υπομονή για του χρόνου που 8α είμαστε UEFA και EUROLEGUE στο μπάσκετ!:p

άντε να δούμε και με την Lazio πως 8α παίξουμε

subzer0
10-08-08, 18:49
Χαιρετίσματα απο την ασπρόμαυρη Κομοτηνή!

xabiko τελείωσες; αντε καλός πολίτης ρε!εμένα αλλοι 6 μήνες μου μείναν! εχει πέσει τρελή εμπλοκή!
περασες μήπως απο Κομοτηνή;


κρίμα που δεν μπορω να πηγαίνω στον ΠΑΟΚ φέτος αλλα κάνω υπομονή για του χρόνου που 8α είμαστε UEFA και EUROLEGUE στο μπάσκετ!:p

άντε να δούμε και με την Lazio πως 8α παίξουμε

Φαντάρος είσαι ρε συ?
Κι έλεγα που εξαφανίστηκες.
Άντε καλή συνέχεια και υπόλοιπο.
Και ελπίζω , τουλάχιστον όπως δείχνουν τα πράγματα στην αρχή , να είσαι με ψηλά το κεφάλι μέσα και όχι όπως πέρυσι.

Και εσύ Xabiko καλός πολίτης.

xabikos
11-08-08, 00:32
Σας ευχαριστώ και τους δυο για τις ευχές σας.

@alfisti παραμεθώριο έκανα Αλεξανδρούπολη στον 23ΛΔΒ αλλά κομοτηνή είναι καλά από την άποψη των γυναικών. Καλό κουράγιο με την υπόλοιπη θητεία.

bianconero
11-08-08, 01:03
Μιας και σήμερα πήρα το πολυπόθητο χαρτί της απόλυσης απο τον στρατό και επανέρχομαι στην φυσιολογική ζωή...

Kαλός πολίτης.



Χαιρετίσματα απο την ασπρόμαυρη Κομοτηνή!

xabiko τελείωσες; αντε καλός πολίτης ρε!εμένα αλλοι 6 μήνες μου μείναν! εχει πέσει τρελή εμπλοκή!
περασες μήπως απο Κομοτηνή;


κρίμα που δεν μπορω να πηγαίνω στον ΠΑΟΚ φέτος αλλα κάνω υπομονή για του χρόνου που 8α είμαστε UEFA και EUROLEGUE στο μπάσκετ!:p

άντε να δούμε και με την Lazio πως 8α παίξουμε

Καλό υπόλοιπο να 'χεις. Κομοτηνή, ε; Πάντα εμπλοκή αυτή η πόλη.
Πες μου ότι είσαι και στο 558;
Τουλάχιστον θα είσαι σίγουρα εκεί στην 3η αγωνιστική :oneup:

subzer0
11-08-08, 01:12
Τουλάχιστον θα είσαι σίγουρα εκεί στην 3η αγωνιστική :oneup:

Μπα μπορεί να είναι και άτυχος.
Κάτι λέγανε για έδρα του Πανθρακικού στην Τούμπα αν δεν προλάβαιναν να φτιάξουν το γήπεδο τους.
Δεν ξέρω αν υπάρχει καμμια εξέλιξη σ'αυτό το θέμα.

Έγω σίγουρα προλαβαίνω το ΟΦΗ - ΠΑΟΚ τώρα που είμαι Χανιά και με λίγη τύχη - ατυχία ίσως προλάβω και τον Εργοτέλη.

bianconero
11-08-08, 14:32
Μπα μπορεί να είναι και άτυχος.
Κάτι λέγανε για έδρα του Πανθρακικού στην Τούμπα αν δεν προλάβαιναν να φτιάξουν το γήπεδο τους.
Δεν ξέρω αν υπάρχει καμμια εξέλιξη σ'αυτό το θέμα.

Έγω σίγουρα προλαβαίνω το ΟΦΗ - ΠΑΟΚ τώρα που είμαι Χανιά και με λίγη τύχη - ατυχία ίσως προλάβω και τον Εργοτέλη.

Ναι αυτό ισχύει, αλλά μόνο αν δεν είναι έτοιμο το Δημοτικό στάδιο της Κομοτηνής μέχρι τότε. Οι επιτελείς τους, κάπου διάβασα, πιστεύουν ότι για την 1η αγωνιστική θα είναι έτοιμο.

alfisti
11-08-08, 22:24
ευχαριστώ παίδες!
στο Ηλιοπούλου είμαι στο κέντρο της Κομοτηνής που είναι..(που είναι 5 μονάδες σε ένα στρατόπεδο)
στο 21 ΕΥΠ (επιλαρχία υποστηρίξεως) ειδικότητα μάγειρας!:lol:
τρελή εμπλοκή μάμησε τα! μ'αρεσει που έβαλα και βίσμα να ρθω! :(
185 και σήμερα!
αν σας πω οτι στις 15-25 σεπτεμβρίου 8α είμαι για σκηνάκια τι 8α μου πείτε ; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ! ΜΑΜΩ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!:shoot::2guns::gun::rant:
8α το ακούω απο το ραδιοφωνάκι δυστυχώς... :(
θα ζητήσω 24ωρη την 4η αγωνιστική αλλιώς μαντραπήδα δεν γίνεται αλλιώς!
ΑΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ!

ErrOr
12-08-08, 16:02
καλοί πολίτες!
Το μόνο που θέλει είναι τρελίτσα και πολύ ύπνο!
Ο ύπνος μειώνει την θητεία!
Όταν μου το είχαν πει (πριν πάω φαντάρος) έλεγα τι χαζομάρες μου λένε!
Είχαν δίκιο!
Είχα φτάσει στο σημείο,όπου σταθώ και όπου βρεθώ κοιμόμουν στο φτερό!
Τώρα είναι και 12μήνο είναι διαφορετικά.
Με το που αρχίζεις να βαριέσαι απίστευτα(γύρω στον 9ο-10ο) μετράς 2-3 μήνες για να την κάνεις!
Άλλο 2 μήνες και άλλο 8!Μεγάλη διαφορά!
Όπως και να χει,χάσιμο χρόνου και χρήματος είναι αλλά τι να κάνεις!
Τεσπά!

dimfarma
16-08-08, 14:31
Την Δευτέρα 18 Αυγούστου και ώρα 21:00 στο γήπεδο τις Τούμπας το φιλικό παιχνίδι μεταξύ των ομάδων ΠΑΟΚ ΤΣΣΚΑ Σόφιας, το φιλικό θα το δείξει το novasports1Z όσοι δεν θα πάτε στο γήπεδο.

ErrOr
23-08-08, 01:45
Υπέγραψε ο Joe Emerson Bizera Bastos για 3 χρόνια!
http://www.paokfc.gr/shownews.jsp;jsessionid=4FB84E30F916D4EF749980E5446C4FDD?newsCode=20080822155904315
Δεν τον θυμάμαι παικτικά,αλλά και μόνο που είναι Ουρουγουανός θα "δαγκώνει"!(είναι και 28 χρονών)
Από τι φαίνεται η άμυνα των επόμενων χρόνων είναι Κοντρέρας,Μαλεζάς,Μπιζέρα και Βοσκόπουλος!(Τον Μάρκος Αντόνιο δεν νομίζω να τον κρατήσουμε.Είναι δανεικός για 1 χρόνο και αν θυμάμαι καλά έχει μεγάλη ρήτρα)


Τα λόγια περιττεύουν!
ΠΑΟΚ – FC Partizan στις 7 Σεπ.2008
http://www.paokfc.gr/shownews.jsp;jsessionid=4FB84E30F916D4EF749980E5446C4FDD?newsCode=20080822144048722

xabikos
29-08-08, 18:26
Τι έγινε ρε τρελοΠαόκια. Πολύ ανενεργούς μας βλέπω. Αύριο έχουμε το πρώτο επίσημο ματς. Πως τα βλέπετε τα πράγματα. Εγώ είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος. Είναι πολύ σημαντικό να ξεκινήσουμε με μια καλή εμφάνιση και νίκη. :)

Forza ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!

bianconero
29-08-08, 20:34
Με δεκαέξι χρόνια (αν δε κάνω λάθος) να έχουμε να κερδίσουμε σε πρεμιέρα εκτός έδρας, πιστεύω ότι δεν ενδιαφέρει τόσο η εμφάνιση, όσο το αποτέλεσμα. Μακάρι να μπορέσουν να συνδιαστούν καλη μπάλα και 'διπλό'. Aν πάλι νικήσουμε χωρίς να παίξουμε μπάλα, δεν νομίζω να ενοχλήσει κανέναν μας.
Κι εγώ είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος.
Καλή επιτυχία στην ομάδα μας. Ας ελπίσουμε να μην απογοητεύσει τους ~ 4500 φιλάθλους μας, που θα βρεθούν εκεί και εμάς τους υπόλοπους, που θα το δούμε από το σπίτι.

minovg
29-08-08, 23:18
Kανονίστε να κάνετε πάλι φασαρίες... Τελικά τι έγινε με το καράβι; Τα βρήκατε για να φύγει αργότερα μετά τη λήξη του ματς;

bianconero
30-08-08, 00:26
Άρχισαν τα όργανα...

Προτού αρχίσει η ποδοσφαιρική χρονιά... ξεκίνησαν τα επεισόδια! Συγκεκριμένα, άγνωστοι έστησαν ενέδρα σε πούλμαν που μετέφερε οπαδούς του ΠΑΟΚ προς το λιμάνι του Πειραιά.

Στην Εθνική οδό, στο ύψος της Νέας Φιλαδέλφειας, οπαδοί που δεν έφερε διακριτικά κάποιας ομάδας, βρισκόμενοι σε γέφυρα, πραγματοποίησαν επίθεση με πέτρες στα λεωφορεία που μετέφεραν τους φιλάθλους, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο ένας εκ των οδηγών, ο οποίος δεν μπορούσε να συνεχίσει.

Σύμφωνα με πληροφορίες, το πούλμαν δέχτηκε και δεύτερη επίθεση με πέτρες κοντά στην περιοχή του Ρέντη.

Τελικά, οι επιβαίνοντες στο πούλμαν οπαδοί του ΠΑΟΚ μοιράστηκαν στα υπόλοιπα λεωφορεία, προκειμένου να φτάσουν στο λιμάνι και να ταξιδέψουν με τελικό προορισμό το Ηράκλειο της Κρήτης, όπου το Σάββατο θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας του ΟΦΗ με τον ΠΑΟΚ.

Πηγή: www.in.gr

xabikos
30-08-08, 00:50
Όντως δεν αρχίσαμε καλά στο θέμα των επεισοδίων. Σίγουρα τα καταδικάζουμε αλλά τέτοια γεγονότα προκαλούν και μετά φέρνουν "αντίποινα" κάτι που είναι τελείως λάθος. ;) Ελπίζω η ομάδα μας αύριο να μας κάνει να μιλάμε μόνο γι αυτή!!!

xabikos
31-08-08, 01:06
Και όπως έγραψα και στο προηγούμενο μήνυμα η ομάδα μας έκανε να ασχολούμαστε μόνο με αυτή. Πολύ καλή εμφάνιση που συνοδεύτηκε και από νίκη. Η ομάδα έδειξε αρκετά καλά στοιχεία και το βασικότερο για μένα είναι το μηδέν στην άμυνα. Επίσης βάλαμε και δυο γκολ και χάσαμε και άλλες δυο κλασικές ευκαιρίες. Το μόνο που έχω να τονίσω είναι πως δεν πρέπει να ενθουσιαστούμε και να έχουμε υπομονή όπως δεν θα πρέπει να απογοητευθούμε στο πρώτο άσχημο αποτέλεσμα!!!

bianconero
01-09-08, 11:00
Γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορήσουν τα εισητήρια για το φιλικό με την Παρτιζάν; Και επίσης την τιμή;
Γενική είσοδος: δηλαδή € 10,00 ή μπορεί και περισσότερο;

dimfarma
02-09-08, 20:22
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημερώνει ότι ξεκίνησε η διάθεση των εισιτηρίων του φιλικού αγώνα ΠΑΟΚ - Partizan , ο οποίος θα διεξαχθεί την Κυριακή 7.Σεπ.2008 στο γήπεδο της Τούμπας. Για τον αγώνα δεν θα ισχύσουν τα εισιτήρια διαρκείας.

Οι φίλαθλοι θα μπορούν να προμηθεύονται τα εισιτήριά τους από τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ (09:00 - 17:00), καθώς επίσης και από τα επιλεγμένα πρακτορεία ΟΠΑΠ. Αναλυτικά, οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι εξής:

Θύρα 1 (VIP): 50 €
Θύρα 1: 20 €
Θύρες 2, 3: 20 €
Θύρες 5, 6: 10 €
Θύρες 4, 7: 10 €

bianconero
05-09-08, 15:16
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Κυριακή 7.Σεπτ.2008 οι κάτοχοι των εισιτηρίων διαρκείας θα μπορούν να παραλαμβάνουν τις κάρτες τους.

Όσοι έχουν αγοράσει εισιτήριο ή έχουν καταθέσει αίτηση αγοράς εισιτηρίου μέχρι και τις 31/7/08 μπορούν να παραλάβουν τις κάρτες τους από την Κυριακή 7.Σεπτ.2008 (ώρες λειτουργίας: 10:00 - 16:00) έως και Πέμπτη 11.Σεπτ.2008 (ώρες λειτουργίας καθημερινών: 10:00 - 20:00).

Την Παρασκευή 12.Σεπτ.2008 και το Σάββατο 13.Σεπτ.2008 θα μπορούν να παραλαμβάνουν τις κάρτες τους όσοι αγόρασαν εισιτήριο διαρκείας ή κατέθεσαν αίτηση αγοράς εισιτηρίου διαρκείας από την 1.Αυγ.2008 έως και την Παρασκευή 5.Σεπτ.2008.

Για την παραλαβή της κάρτας είναι απαραίτητη η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας, η απόδειξη αγοράς και το παραστατικό του εισιτηρίου διαρκείας. Διευκρινίζεται ότι η διάθεση των καρτών στους κατόχους θα συνεχιστεί και μετά τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής ΠΑΟΚ - ΑΕΚ και μέχρι την ολοκλήρωσή της.

subzer0
05-09-08, 18:23
Παίδες το Σάββατο ήταν από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου.
Είμαι Χανιά αυτόν τον καιρό και είχα κανονισμένο από μέρες να πάω στο Ηράκλειο για το ματς αλλά τελικά κάθισε μια στραβή με την δουλειά(για αυτό είμαι Χανιά , όχι για διακοπές) και τελικά ούτε καν κατάφερα να δω το παιχνίδι στην TV.
Και αντι για αυτό μετά από 2 μέρες ήρθε μια φίλη μου εδώ και με πήγε στον Αθλητικό Όμιλο Ρακέτας!!!!!!!
Μόνο :down: :down: :down: :down: :down: :down:

ErrOr
06-09-08, 21:52
Τελικώς περάσαμε τα 19.000 διαρκείας!
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/211271.html
Όταν άρχισε η διάθεση των εισητηρίων λέγαμε το ότι θα ήταν πολύ μεγάλη υπόθεση να φτάσουμε τα 15.000 διαρκείας!
Φτάσαμε τα 19.000 διαρκείας και εάν φέτος η ομάδα αγωνιστικά παίξει όπως πρέπει και φτάσει τους στόχους της,τότε η Τούμπα δεν θα μας χωράει.(βασικά από τώρα δεν μας χωράει...)
Μετά από αυτά που είδαμε πέρυσι,με τον ΠΑΟΚ 9ο και χωρίς Ευρώπη τόσα χρόνια,σπάσαμε το ρεκόρ των τελευταίων 20 χρόνων.
Πραγματικά δεν μπορώ να διανοηθώ τι μπορεί να γίνει εάν φέτος καταφέρουμε να βγούμε Ευρώπη και χτυπήσουμε και κανένα κυπελάκι!
Τι να μας πει και ο πολυμετοχικός με τα διαρκείας του!
Φαντάζεστε να γινόταν τέτοιο σκηνικό στον ΠΑΟΚ,τι θα γινόταν?(χορός εκατομμυρίων,τσουλου,νέο γήπεδο,κτλ..)
Όλο το ΟΑΚΑ με διαρκείας θα το είχαμε.
Μετά το πολύ κρίσιμο ματς με τον ΟΦΗ,έχουμε το επίσης κρισιμότατο ντέρμπι με την ΑΕΚ.
Αν καταφέρουμε και πάρουμε το τρίποντο με την ΑΕΚ μετά το πρόγραμμά μας είναι σχετικά εύκολο και το "τσουνάμι" δεν πρόκειται να σταματήσει πουθενά.
Η απώλεια του Γκαρσία ας ελπίσουμε ότι δεν θα μας κοστίσει τόσο πολύ.(μεγάλος παίκτης ο Παυλάκης)
Κατά τα άλλα,έπεσε στην αντίληψη μου το τελευταίο άρθρο/ανακοίνωση/μανιφέστο των ""πολεμιστών"" http://www.super3.gr/news_article.asp?id=5295 .
Αρχίσανε τα όργανα να παίζουν για να δημιουργήσουν κλίμα.
Μια ζωή κάθε χρονιά τα ίδια και τα ίδια,δεν βαρέθηκαν?
Τι να πεις,απλά το αναφέρεις και το προσπερνάς.(γιατί όσο μιλάς για δαύτους,αξία τους δίνεις)
Άντε ΠΑΟΚΑΡΑ πάρε το τρίποντο με την ΑΕΚ να αρχίσει το τσουνάμι να παίρνει τα πάντα στο διάβα του!


Υγ: Πως τυχαίνουν μερικά πράγματα ε?
Με το ρεκόρ των διαρκείας μέχρι και σεισμός στην Θεσσαλονίκη έγινε! :rofl:

viardon
07-09-08, 01:21
Άρχισες πάλι να παπαγαλίζεις βλέπω...

Μιάς και μπήκες για ακόμη μία φορά στο site του συνδέσμου για.... να δείς τί γίνεται βρε παιδί μου...
κάνε και ένα κόπο να απαντήσεις 1 προς 1 αυτά που λέει χωρίς να περιορίζεσαι σε μονολεκτικούς τίτλους και χαρακτηρισμούς...

Αν δεν μπορείς να βλέπεις το site πολύ ώρα λόγω του χρώματος και σε πιάνει μιά αναφυλαξία κάνε ένα print μελέτησέ το... ψάξε το αρχείο σου και ....... πές μας τη γνώμη σου... έτσι απλά ;)

ΥΓ Γενική ερώτηση. Κάπου σα να άκουσα οτι ζητήσαμε "μαγικά χαρτάκια" για την 4η αγωνιστική και η απάντηση που πήραμε ήταν.... "Οσα πάρεις, τόσα θα μου δώσεις"
Η γνώμη σας....;;;;;:hmm:

ErrOr
07-09-08, 02:46
Όπως είπα και πριν...

Αρχίσανε τα όργανα να παίζουν για να δημιουργήσουν κλίμα.
Μια ζωή κάθε χρονιά τα ίδια και τα ίδια,δεν βαρέθηκαν?
Τι να πεις,απλά το αναφέρεις και το προσπερνάς.(γιατί όσο μιλάς για δαύτους,αξία τους δίνεις)Μην το κουράζεις με σάλτσες.

Όσο για τα "μαγικά χαρτάκια"...
Όπως είχα πει και σε παλαιότερο ποστ μου,η ζήτηση εισιτηρίων(όπως πέρυσι,έτσι και φέτος) στα ντέρμπι μεταξύ ΠΑΟΚ vs ΟΣΦΠ-ΠΑΟ-ΑΕΚ και του εγχώριου ντέρμπι με τον ΑΡΗ είναι για λόγους εντυπωσιασμού,μιας και οι "από πάνω" δεν αφήνουν!
Άσε δε που σύντομα βάση νόμου δεν θα επιτρέπεται η μετακίνηση/συνεύρεση αντιπάλων οπαδών,οπότε τσάμπα συζήτηση γίνεται.
Για την ζήτηση του 5% επί των συνολικών εισιτηρίων (Ευρωπαικό ματς παίζουμε??:rofl:) και του τάχα μου "Όσα πάρεις,τόσα θα μου δώσεις" τα βλέπω για κινήσεις εντυπωσιασμού/λαϊκισμού.
Άσε δε που βάση λογικής να το πάρεις με 19.000+ διαρκείας σε γήπεδο 28.701 θέσεων το 5%(+νεκρές ζώνες θα φτάσουν κοντά στις 2.000-2.500 θέσεις!!) δεν συμφέρει με τίποτα!
Μόνο χάσιμο μπορεί να έχουμε από μία τέτοια ανταλλαγή.:nono:
Ούτες η άλλως sold out θα είναι το ματς και δεν χρειάζεται να μπαίνει σε περιπέτειες η ΠΑΕ.

viardon
07-09-08, 10:01
Μη μου αγχώνεσαι...δεν υπάρχει πίεση χρόνου για να απαντήσεις... δέν έδωσα χρονικά όρια.
Συζήτηση κάνουμε.

Το κείμενο στο οποίο αναφέρεσε παραθέτει ορισμένες απόψεις βασισμένες σε γεγονότα.
Απο τη στιγμή που ισχυρίζεσε ότι πρόκειται περι προπαγάνδας, το αυτονόητο είναι να μπορείς να το αντικρούσεις με τα δικά σου επιχειρήματα.Σωστά;

Το να το βαφτίζεις, έτσι απλά, ώς προσπάθεια δημιουργίας κλίματος δέν είναι δηλαδή προπαγανδιστικό;;;


Λόγους εντυπωσιασμού τα εισητήρια;;;;
Αρα είναι σα να μου λες οτι τα τελευταία χρόνια που πρώτα ήταν το Αρης-Παοκ προσπαθούσατε να δημιουργήσετε εσείς εντυπώσεις - κλίμα ζητώντας πολλά εισητήρια ή λέγοντας οτι δέ βλέπετε ή οτι χάλασαν τα fax το site κτλ κτλ κτλ. Ετσι δεν είναι;;;;;

Τώρα που έιναι Παοκ-Αρης τζάμπα συζητάμε δηλαδή;;;;
Εσύ δηλαδή το 5 10 15 20 % το βρίσκεις παράλογο στην ανταλλαγή εισητηρίων;;;
Επίσης λές οτι το "Οσα πάρεις, τόσα θα μου δώσεις", που ήταν η απάντηση της ΠΑΕ σας, είναι κίνηση εντυπωσιασμού/λαικισμού. Τις προηγούμενες χρονιές δηλαδή τί ήταν οι δικαιολογίες δεν βλέπουμε είναι λίγα ... τόσοι λίγοι δεν ερχόμαστε;;;;
Εμείς το είπαμε απλα..... ΔΩΣΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΛΟΚΑΚΙ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ.

Πάντως δε σε συμφέρει να δώσεις εισητήρια γιατί πέρα απο τις νεκρές ζώνες θα υπάρχουν και άλλα μάτια εντός γηπέδου για να δούν το έργο του κουμπάρου - νονού τί είναι δε θυμάμαι.....
Στην Κρήτη μόνο αγκαλιά που δε πήρε τη μπάλα να βγεί στο κόρνερ..
Μέχρι και στο μετρόπολις δε μπόρεσαν να το πνίξουν.....

ΥΓ.Είναι Κυριακή πρωί ανοιχτή η ΠΑΕ σας;;;; Πάλι σεισμός έγινε... μήπως πήρε κανείς διαρκείας στη ζούλα Κυριακάτικα;;;; :p

Burning Skies
07-09-08, 10:06
… ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΛΗΞΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΗ, ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ, ΤΗΝ ΑΓΑΘΟΣΥΝΗ, ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ, ΤΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ, ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ, ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΡΕΙΑΝΩΝ…

… Και επειδή λοιπόν είναι ΠΟΛΕΜΟΣ και στον πόλεμο δεν πρέπει να λιποτακτεί κανείς, ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ…

Συσπειρωθείτε, αγωνιστείτε, αφοσιωθείτε, πιστέψτε!!!

… ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ…

Αλίμονο αν ενστερνιζόμαστε τέτοιες ανακοινώσεις... :down:

viardon
07-09-08, 10:20
Αλίμονο αν ενστερνιζόμαστε τέτοιες ανακοινώσεις... :down:

Υποθέτω οτι αναφέρεσε σε αυτά που έχεις κάνει bold... ε?

Τί δε σου αρέσει ή πέσμου πως το αντιλαμβάνεσε εσύ.
Πιστεύεις οτι πχ σε προτρέπει να κάνεις κάτι άσχημο, κακό να σπάσεις να ριμάξεις;;;;;

Ο error για παράδειγμα μιλούσε πρίν για τσουνάμια και ιστορίες που θα παρασύρουν κόσμο κτλ κτλ.
Στο συγκεκριμένο κομμάτι τί βρίσκεις "λάθος";

Burning Skies
07-09-08, 10:55
Υποθέτω οτι αναφέρεσε σε αυτά που έχεις κάνει bold... ε?

Τί δε σου αρέσει ή πέσμου πως το αντιλαμβάνεσε εσύ.
Πιστεύεις οτι πχ σε προτρέπει να κάνεις κάτι άσχημο, κακό να σπάσεις να ριμάξεις;;;;;


Σαφέστατα και προτρέπει έμμεσα για καφρίλες. Τέτοιες ανακοινώσεις είναι επικίνδυνες γιατί ο καθένας τις εκλαμβάνει όπως επιθυμεί. Ο κάφρος λοιπόν είναι δεδομένο ότι θα τις εκλάβει ως πολεμικό κάλεσμα.

alfagamma
07-09-08, 11:42
Σαφέστατα και προτρέπει έμμεσα για καφρίλες. Τέτοιες ανακοινώσεις είναι επικίνδυνες γιατί ο καθένας τις εκλαμβάνει όπως επιθυμεί. Ο κάφρος λοιπόν είναι δεδομένο ότι θα τις εκλάβει ως πολεμικό κάλεσμα.
Δεν μπορω να σε καταλαβω ρε αδελφε!!! τι ασχολεισαι με ανυπαρκτους που μετα την "θητεια" τους στην "Β" ΕΘΝΙΚΗ καταφεραν στην καλυτερη δικη τους χρονια και χειροτερη δικη μας απλα να μας περασουν αλλα να μην μας κερδισουν!!! μην ασχολεισαι μαζι τους το ξερεις το ξερουμε και φυσικα ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ οτι μεσα στο γηπεδο θα ψαχνουν προφασεις γιατι χασανε.
Αστο να παει... μην ασχολεισαι και τους δινεις αξια.
Οσο για τον "φιλο" κανε μια βολτα απο κανενα αλλο θεμα (ας πουμε τι συνδεση να κανεις) και ασε μας να λεμε οτι θελουμε ... ουτε θελουμε κριτες ουτε τσοντες σε ενα θεμα ασπρομαυρο... αλλα ξεχασα τρεμεται τοσο που παση θυσια κανετε τα παντα να υπερισχυσετε εστω σε καποιο φορουμ.

viardon
07-09-08, 21:43
Σαφέστατα και προτρέπει έμμεσα για καφρίλες. Τέτοιες ανακοινώσεις είναι επικίνδυνες γιατί ο καθένας τις εκλαμβάνει όπως επιθυμεί. Ο κάφρος λοιπόν είναι δεδομένο ότι θα τις εκλάβει ως πολεμικό κάλεσμα.

Πρόσεχε τί λές γιατί με το τελευταίο σου μήνυμα είναι σαν να αυτοχαρακτηρίζεσαι απο τη στιγμή που το αντιλαμβάνεσε με αυτόν τον τρόπο...:oops:

"ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ…=Συσπειρωθείτε, αγωνιστείτε, αφοσιωθείτε, πιστέψτε!!!"

Πως αυτά εσύ τα ερμηνεύεις ώς προτροπή για καταστροφή αναρχία εγκληματικότητα βια κτλ κτλ ?

Αν οι ίδιες παραπάνω λέξεις προέρχονταν απο σύνδεσμό σας τότε δε θα σήμαιναν... αγορά διαρκείας, φωνή για την ομάδα, στήριξη σε παίκτες προπονητές διοίκηση;;;; :hmm:

Αυτή είναι η γραμμή μας... και πές μου αν μπορείς πότε ήταν η τελευταία φορά που οι "κάφροι" μας επηρεάστηκαν απο αυτό και έκαναν καφρίλες;;;;;
Αλλοι σπάνε και ριμάζουν.... ακόμη και σε φιλικά.




Οσο για τον 44 χρονο !!!!!!!!:blink::blink: "φίλο" μάλλον τον εκφράζει απόλυτα ο Ορφανός που είπε "στόχος του ΠΑΟΚ είναι να περάσει τον Αρη...." :yahoo:
Α και να του ζητήσω συγνώμη που πέρασα απο δώ μιά βόλτα, του τάραξα τον "υπνο"........

subzer0
07-09-08, 22:32
... μάλλον τον εκφράζει απόλυτα ο Ορφανός που είπε "στόχος του ΠΑΟΚ είναι να περάσει τον Αρη...."

Έλα μωρή αρρώστια ΠΑΟΚΑΡΑ.
Πέρασε τον Άρη σε παρακαλώ.
Την τελευταία φορά που το έκανες ήταν όταν εσύ απέκλεισες την Άρσεναλ και ο Άρης έπαιζε με τους Λύκους (είχε πάει σ'αυτό το ιστορικό παιχνίδι).
Ά έγινε και μετά από κάποια χρόνια ξανά.
Για αυτό ΠΑΟΚ πέρασε ξανά τον Άρη.
PLEASE...........................




Έρε τι άλλο θα ακούσουμε........

ErrOr
08-09-08, 00:57
Ο error για παράδειγμα μιλούσε πρίν για τσουνάμια και ιστορίες που θα παρασύρουν κόσμο κτλ κτλ.
Στο συγκεκριμένο κομμάτι τί βρίσκεις "λάθος";

Για ξαναδιάβασε τι έγραψα...


Μετά το πολύ κρίσιμο ματς με τον ΟΦΗ,έχουμε το επίσης κρισιμότατο ντέρμπι με την ΑΕΚ.
Αν καταφέρουμε και πάρουμε το τρίποντο με την ΑΕΚ μετά το πρόγραμμά μας είναι σχετικά εύκολο και το "τσουνάμι" δεν πρόκειται να σταματήσει πουθενά.
Η απώλεια του Γκαρσία ας ελπίσουμε ότι δεν θα μας κοστίσει τόσο πολύ.(μεγάλος παίκτης ο Παυλάκης)
Κατά τα άλλα,έπεσε στην αντίληψη μου το τελευταίο άρθρο/ανακοίνωση/μανιφέστο των ""πολεμιστών"" http://www.super3.gr/news_article.asp?id=5295 .
Αρχίσανε τα όργανα να παίζουν για να δημιουργήσουν κλίμα.
Μια ζωή κάθε χρονιά τα ίδια και τα ίδια,δεν βαρέθηκαν?
Τι να πεις,απλά το αναφέρεις και το προσπερνάς.(γιατί όσο μιλάς για δαύτους,αξία τους δίνεις)
Άντε ΠΑΟΚΑΡΑ πάρε το τρίποντο με την ΑΕΚ να αρχίσει το τσουνάμι να παίρνει τα πάντα στο διάβα του!
Μίλησα καθαρά αγωνιστικά και δεν μιλάω για "τσουνάμι"(σαν αυτό που αφήνεις να εννοηθεί) αναφέροντας την δική σου ομάδα,αλλά για τα επόμενα ματς,μιας και η ομάδα μου έχει σχετικά εύκολο πρόγραμμα.(το τσουνάμι παρεμπιπτόντως αν είδες το είχα βάλει και σε εισαγωγικά)
Μετά έκανα μία αναφορά στο "μανιφέστο των πολεμιστών" :hmm: και το ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ.(τελεία)
Έπειτα με απλή κοινή λογική έγραψα ότι αν πάρουμε το τρίποντο στο κρισιμότατο ντέρμπι με την ΑΕΚ,η ομάδα με την ψυχολογία που θα έχει δεν την σταματά τίποτα!
Τώρα εάν εσύ θέλεις να φαντάζεσαι διάφορα,δικαίωμα σου.
Δεν πρόκειται να συμμετάσχω.(και που κάθησα να κάνω εξήγηση τα λεγόμενα μου,νομίζω ότι πάει πολύ)

Στα δικά μας τώρα.
Αυτό με τους τσαμπατζήδες και την μπούκα στο γήπεδο (για τσάμπα φανέλες,νερά και ότι να ναι) πρέπει να σταματήσει επιτέλους!
Το γήπεδο είχε γύρω στις 17.000-18.000 κόσμο και κόπηκαν 13.000+ με τις καθαρές εισπράξεις ήταν να είναι 85.948 ευρώ!:down:(σύμφωνα με το http://www.sport24.gr/html/ent/505/ent.251505.asp)
Άντε το θέμα με τα τσαμπέ εισιτήρια θα λυθεί σύντομα με τα τουρνικέ/ηλεκτρονικό εισιτήριο που θα μπουν,το θέμα όμως με την μπούκα θα πρέπει να γίνει κάτι με τους συνδέσμους και την security.
Είπαμε να παίρνουν τις φανέλες,φτάσαν στο σημείο στο φιλικό με την Παρτιζάν να τους πάρουν και τα σορτσάκια!:rofl: http://www.sport24.gr/html/ent/531/ent.251531.asp?tp=pu&iInd=5 (http://www.sport24.gr/html/ent/531/ent.251531.asp?tp=pu&iInd=5:rofl:)
Έλεος!





Υγ: Ας ήταν το "παλικαράκι" του Ορφανού ακόμα στον ΠΑΟΚ και θα σου λεγα τι θα έλεγε.
Απορώ δεν ντρέπεται που βγαίνει και μιλάει ακόμα για τον ΠΑΟΚ?

viardon
08-09-08, 09:54
Για ξαναδιάβασε τι έγραψα...
...Μετά έκανα μία αναφορά στο "μανιφέστο των πολεμιστών" :hmm: και το ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ.(τελεία)
Έπειτα με απλή κοινή λογική έγραψα ότι αν πάρουμε το τρίποντο στο κρισιμότατο ντέρμπι με την ΑΕΚ,η ομάδα με την ψυχολογία που θα έχει δεν την σταματά τίποτα!
Τώρα εάν εσύ θέλεις να φαντάζεσαι διάφορα,δικαίωμα σου.
Δεν πρόκειται να συμμετάσχω.(και που κάθησα να κάνω εξήγηση τα λεγόμενα μου,νομίζω ότι πάει πολύ)

Στα δικά μας τώρα.
Αυτό με τους τσαμπατζήδες και την μπούκα στο γήπεδο (για τσάμπα φανέλες,νερά και ότι να ναι) πρέπει να σταματήσει επιτέλους!
Το γήπεδο είχε γύρω στις 17.000-18.000 κόσμο και κόπηκαν 13.000+ με τις καθαρές εισπράξεις ήταν να είναι 85.948 ευρώ!:down:(σύμφωνα με το http://www.sport24.gr/html/ent/505/ent.251505.asp)
Άντε το θέμα με τα τσαμπέ εισιτήρια θα λυθεί σύντομα με τα τουρνικέ/ηλεκτρονικό εισιτήριο που θα μπουν,το θέμα όμως με την μπούκα θα πρέπει να γίνει κάτι με τους συνδέσμους και την security.
Είπαμε να παίρνουν τις φανέλες,φτάσαν στο σημείο στο φιλικό με την Παρτιζάν να τους πάρουν και τα σορτσάκια!:rofl: http://www.sport24.gr/html/ent/531/ent.251531.asp?tp=pu&iInd=5 (http://www.sport24.gr/html/ent/531/ent.251531.asp?tp=pu&iInd=5:rofl:)
Έλεος!





Υγ: Ας ήταν το "παλικαράκι" του Ορφανού ακόμα στον ΠΑΟΚ και θα σου λεγα τι θα έλεγε.
Απορώ δεν ντρέπεται που βγαίνει και μιλάει ακόμα για τον ΠΑΟΚ?

Δεν είναι έτσι απλό.... να προσπερνάς δηλαδή και να βάζεις τελεία, γιατί τότε γίνεσαι εσύ ο προπαγανδιστής.
Σου είπα περιμένω απαντήσεις έστω σα να μιλάς στους ομοϊδεάτες σου... αλλιώς είσαι τελείως άκυρος.
Διαφορετικά φρόντισε να κρατήσεις απο μέρους σου καθάρα ασπρόμαυρο αυτό το thread και να ακολουθήσεις μέρος της συμβουλής του 44χρονου :blink::blink::blink: φίλου σου.
Αναφέρεσε σε εμας στο thread σας... λογικό είναι να απαντήσει κάποιος....
Η άλλη επιλογή είναι να περάσεις και να το αναφέρεις απο το δικό μας.

Περιμένω όμως να μου εκθέσεις τις απόψεις σου σχετικά με το μανιφέστο των πολεμιστών.
Δε μπορείς δηλαδή να κάνεις μία συζήτηση???
Ούτε σε βρίζω ουτε σε μειώνω.

Εχουμε καιρό γι'αυτα ακόμη 1η αγωνιστική είμαστε ;) :p

EvilHawk
08-09-08, 16:32
warning@all προσέξτε πολύ καλά το ύφος των μηνυμάτων σας ....

xabikos
08-09-08, 16:53
Χθες ήμουν στο γήπεδο της Τούμπας. Είχαμε πάρα πολύ καλή ατμόσφαιρα. Επίσης δε περίμενα να έχουμε τόσο κόσμο σε φιλικό. Λογικά με την ΑΕΚ δεν θα πέφτει καρφίτσα. Θα είναι δύσκολο παιχνίδι μιας και η ΑΕΚ μάλλον θα έρθει να μη χάσει και ότι καλύτερο πάρει. Για μας μια ενδεχόμενη νίκη θα είναι πολύ σημαντική μιας και θα δώσει άλλον αέρα στην ομάδα. Αυτό που μου άρεσε και χθες είναι ότι έστω και σε φιλικό η ομάδα νίκησε. Είναι πολύ βασικό να μάθει η ομάδα στις νίκες και να την ενοχλεί η ήττα. Έτσι σιγά σιγά αποκτάς τη νοοτροπία νικητή. ;)

Υ.Γ. Ρε ΠΑΟΚΙΑ μην ασχολείστε με τους συμπολίτες. Απλά σε ότι λένε αδιαφορείτε. Αυτό που θέλουν είναι να ασχολούμαστε μαζί τους. Μην τους κάνετε την χάρη. :nono:

alfagamma
08-09-08, 17:12
Χθες ήμουν στο γήπεδο της Τούμπας. Είχαμε πάρα πολύ καλή ατμόσφαιρα. Επίσης δε περίμενα να έχουμε τόσο κόσμο σε φιλικό. Λογικά με την ΑΕΚ δεν θα πέφτει καρφίτσα. Θα είναι δύσκολο παιχνίδι μιας και η ΑΕΚ μάλλον θα έρθει να μη χάσει και ότι καλύτερο πάρει. Για μας μια ενδεχόμενη νίκη θα είναι πολύ σημαντική μιας και θα δώσει άλλον αέρα στην ομάδα. Αυτό που μου άρεσε και χθες είναι ότι έστω και σε φιλικό η ομάδα νίκησε. Είναι πολύ βασικό να μάθει η ομάδα στις νίκες και να την ενοχλεί η ήττα. Έτσι σιγά σιγά αποκτάς τη νοοτροπία νικητή. ;)

Υ.Γ. Ρε ΠΑΟΚΙΑ μην ασχολείστε με τους συμπολίτες. Απλά σε ότι λένε αδιαφορείτε. Αυτό που θέλουν είναι να ασχολούμαστε μαζί τους. Μην τους κάνετε την χάρη. :nono:
Δικιο εχεις, αρχισαν ηδη να τρεμουν και μπαινουν στα χωραφια μας να σπειρουν ζηζανια και οτι αρπαξουν.
Το καλυτερο ειναι η αδιαφορια, αν και εγω εκανα την μαμ@κια να μπω στο τρυπακι...

viardon
08-09-08, 17:42
Δικιο εχεις, αρχισαν ηδη να τρεμουν και μπαινουν στα χωραφια μας να σπειρουν ζηζανια και οτι αρπαξουν.
Το καλυτερο ειναι η αδιαφορια, αν και εγω εκανα την μαμ@κια να μπω στο τρυπακι...

44:blink::blink:
ΘΕΟΣ :worthy::respekt:

Burning Skies
08-09-08, 17:52
Πρόσεχε τί λές γιατί με το τελευταίο σου μήνυμα είναι σαν να αυτοχαρακτηρίζεσαι απο τη στιγμή που το αντιλαμβάνεσε με αυτόν τον τρόπο...:oops:


Εγώ ΚΑΙ έτσι το αντιλαμβάνομαι. Επομένως κάτι δεν πάει καλά με την ανακοίνωση σας. Μπορεί βέβαια να είμαι κάφρος αλλά αυτό δεν έχει σημασία αφού ούτως ή άλλως είπα ότι οι ανακοινώσεις δεν θα πρέπει να προκαλούν τους κάφρους.
Από εκεί και πέρα δεν λέω ότι έχετε το μονοπώλιο στις πολεμικές και απαράδεκτες ανακοινώσεις. Η διαφορά είναι ότι εσύ την υπερασπίζεσαι ενώ εγώ σε μια αντίστοιχη της θύρας 7 (που υπάρχουν πολλές) θα παραδεχόμουν ότι είναι απαράδεκτη... ;)

viardon
08-09-08, 17:55
Εγώ ΚΑΙ έτσι το αντιλαμβάνομαι. Επομένως κάτι δεν πάει καλά με την ανακοίνωση σας. Μπορεί βέβαια να είμαι κάφρος αλλά αυτό δεν έχει σημασία αφού ούτως ή άλλως είπα ότι οι ανακοινώσεις δεν θα πρέπει να προκαλούν τους κάφρους.
Από εκεί και πέρα δεν λέω ότι έχετε το μονοπώλιο στις πολεμικές και απαράδεκτες ανακοινώσεις. Η διαφορά είναι ότι εσύ την υπερασπίζεσαι ενώ εγώ σε μια αντίστοιχη της θύρας 7 (που υπάρχουν πολλές) θα παραδεχόμουν ότι είναι απαράδεκτη... ;)

Αρα απο τη στιγμή που τόσο καιρό δε κουνιέται φύλλο απο πλευράς μας ή είμαστε χάνοι και δέν ακούμε τα τύμπανα πολέμου ή πολύ πιο απλά δεν το ερμηνεύουμε ως πολεμικό κάλεσμα.... αλλα ώς κάλεσμα στήριξης και υποστήριξης.

Burning Skies
08-09-08, 18:09
Αρα απο τη στιγμή που τόσο καιρό δε κουνιέται φύλλο απο πλευράς μας ή είμαστε χάνοι και δέν ακούμε τα τύμπανα πολέμου ή πολύ πιο απλά δεν το ερμηνεύουμε ως πολεμικό κάλεσμα.... αλλα ώς κάλεσμα στήριξης και υποστήριξης.

Είναι αυτό δικαιολογία;;; Μια φορά θα γίνει το κακό και τότε όλοι θα κάνουν τις πάπιες...

viardon
08-09-08, 18:26
Είναι αυτό δικαιολογία;;; Μια φορά θα γίνει το κακό και τότε όλοι θα κάνουν τις πάπιες...

Δεν είναι δικαιολογία ... προσπαθώ να δώσω μια εξήγηση εχοντας ως δεδομένα την άποψή σου και την άποψή μου.
ΑΝ και όταν γίνει κάτι τότε το συζητάμε....
Εδω βλέπουμε χίλια 2 έκτροπα σε φιλικά και σε αγώνες για το CL Και δε γίνεται τίποτα.
Αλλά αν τολμήσει και γίνει κάτι στον ΑΡΗ... το παραμικρό τότε να δείς σειρα που θα πάρουν οι εισαγγελείς.:down:

Burning Skies
08-09-08, 18:38
Δεν είναι δικαιολογία ... προσπαθώ να δώσω μια εξήγηση εχοντας ως δεδομένα την άποψή σου και την άποψή μου.
ΑΝ και όταν γίνει κάτι τότε το συζητάμε....
Εδω βλέπουμε χίλια 2 έκτροπα σε φιλικά και σε αγώνες για το CL Και δε γίνεται τίποτα.
Αλλά αν τολμήσει και γίνει κάτι στον ΑΡΗ... το παραμικρό τότε να δείς σειρα που θα πάρουν οι εισαγγελείς.:down:

Το θέμα είναι να τα προλαβαίνουμε και όχι να τα συζητάμε αφού και αν γίνουν. Αυτός είναι και ο λόγος που επιμένω ότι εριστικές ανακοινώσεις που μπορεί κάποιος να τις ερμηνεύσει στραβά ΔΕΝ θα πρέπει να δημοσιεύονται - πόσο μάλλον να τις ενστερνιζόμαστε.

viardon
08-09-08, 18:56
Το θέμα είναι να τα προλαβαίνουμε και όχι να τα συζητάμε αφού και αν γίνουν. Αυτός είναι και ο λόγος που επιμένω ότι εριστικές ανακοινώσεις που μπορεί κάποιος να τις ερμηνεύσει στραβά ΔΕΝ θα πρέπει να δημοσιεύονται - πόσο μάλλον να τις ενστερνιζόμαστε.

Συμφωνώ στην πρόληψη ... αλλά το θέμα είναι τί συμβαίνει όταν γίνουν...
Και για να το θέσω χρονικά πιο σωστά ...τί έχει συμβεί για τα ως τώρα επεισόδια;;;;

Οσο για την ερμηνεία των ανακοινώσεων ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους για να τις ερμηνεύσει ανάλογα σε ποιά πλευρά βρίσκεται ;)

Burning Skies
08-09-08, 19:03
Συμφωνώ στην πρόληψη ... αλλά το θέμα είναι τί συμβαίνει όταν γίνουν...
Και για να το θέσω χρονικά πιο σωστά ...τί έχει συμβεί για τα ως τώρα επεισόδια;;;;

Οσο για την ερμηνεία των ανακοινώσεων ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους για να τις ερμηνεύσει ανάλογα σε ποιά πλευρά βρίσκεται ;)

Τίποτα δεν έχει συμβεί ΚΑΙ αυτός είναι ένας λόγος που ενισχύει το πόσο σημαντική είναι η πρόληψη.

Σχετικά με την ερμηνεία των ανακοινώσεων τα πράγματα είναι απλά: αφού υπάρχουν υπόνοιες ότι προκαλούν τότε είναι δεδομένο ότι είναι προβληματικές. Το ζήτημα είναι να μην μπορεί να τις εκλάβει ΚΑΝΕΝΑΣ στραβά.

viardon
08-09-08, 22:17
Τίποτα δεν έχει συμβεί ΚΑΙ αυτός είναι ένας λόγος που ενισχύει το πόσο σημαντική είναι η πρόληψη.

Σχετικά με την ερμηνεία των ανακοινώσεων τα πράγματα είναι απλά: αφού υπάρχουν υπόνοιες ότι προκαλούν τότε είναι δεδομένο ότι είναι προβληματικές. Το ζήτημα είναι να μην μπορεί να τις εκλάβει ΚΑΝΕΝΑΣ στραβά.

Πιστεύω τα παρακάτω να σε καλύψουν και να κλείσουμε το θέμα εδώ.
Τα έβαλα σε spoiler για ευνόητους λόγους ;)
Μη μας πούν και κομπλεξικούς :whistle:
;)



http://img73.imageshack.us/img73/5340/splashintromj9.jpg


Αφοσίωση και πίστη,
τραγούδι και φωνή…

Κόντρα στον πόλεμο, εμείς απαντάμε με ατελείωτη αφοσίωση και συμπαράσταση… Ο SUPER 3 ετοιμάζει για άλλη μια χρονιά την απόβασή του στην Κρήτη, για να βρεθεί δίπλα στην ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ και να τη βοηθήσει να πάρει το διπλό!

Η χρονιά ξεκίνησε και είδαμε όλοι τα πρώτα «τυχαία» περιστατικά… Οπότε, όλοι ξέρουμε τι θα δούμε και στις επόμενες 29 αγωνιστικές, στα πλέιοφς, στο κύπελλο…

… Όπως και τι δούμε και τι θα νιώσουμε ακόμα, από όλους αυτούς που στόχο έχουν βάλει να πολεμήσουν την ανεξάρτητη πορεία του αγαπημένου μας Συλλόγου προς την κορυφή. Με κάθε τρόπο, με κάθε μέσο, σε οποιαδήποτε ευκαιρία!!!

Εμείς σ’ αυτά απαντάμε με στήριξη, απαντάμε με φωνή και τραγούδι, με συσπείρωση και με τρέλα για την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!! Δεν μασάμε τίποτα και από κανέναν, αφού όποιος θέλει να βρεθεί απέναντί μας, θα βρεθεί αναγκαστικά και μπροστά μας…

Γι’ αυτό, ραντεβού στην Κρήτη για κιτρινόμαυρα γούστα, όπως έχει μάθει να κάνει ο SUPER 3 εδώ και 20 χρόνια... Χωρίς παρακαλητά, χωρίς δεκανίκια, χωρίς ντεμέκ «οπαδιλίκι»… Γιατί αυτός ο Σύνδεσμος, ξέρει καλά ποιο είναι το πραγματικό ΟΠΑΔΙΛΙΚΙ...

Οι εγγραφές ξεκίνησαν και θα συνεχίζονται μέχρι και το απόγευμα της Παρασκευής. Πάμε για τη διπλάρα, κόντρα σε αντιπάλους και άλλου είδους «εμπόδια», που είναι σίγουρο ότι θα συναντήσουμε για μία ακόμη φορά… Όμως είπαμε, όλα αυτά είναι εντελώς «τυχαία»…

ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ SUPER 3

ErrOr
09-09-08, 14:19
Δεν το κουράσαμε το θέμα?
Αν θέλετε τέτοιου είδους κουβέντα θα παρακαλούσα να την κάνετε στο κίτρινο νήμα.
Ευχαριστώ.

viardon
09-09-08, 14:24
Δεν το κουράσαμε το θέμα?
Αν θέλετε τέτοιου είδους κουβέντα θα παρακαλούσα να την κάνετε στο κίτρινο νήμα.
Ευχαριστώ.

Εσύ τί είσαι forum administrator ?? thread administrator ??? τί ακριβώς;;;;
Απο δικό σου πόστ ξεκίνησε και το ολοκληρώσαμε χωρίς υπερβολές και με spoiler....

Ακόμη όμως απάντηση δε πήρα απο εσένα....:whistle:

Παμπορίδη την Κυριακή έχετε πουλάκια μου ε;;; :hmm::hmm::hmm:
Βλέπω να ζητάνε 2η διαγραφή απο πίνακες:lol:
Τα λέμε Δευτέρα ή Κυριακή βράδυ...;)

Burning Skies
09-09-08, 16:19
Πιστεύω τα παρακάτω να σε καλύψουν και να κλείσουμε το θέμα εδώ.
Τα έβαλα σε spoiler για ευνόητους λόγους ;)
Μη μας πούν και κομπλεξικούς :whistle:
;)



http://img73.imageshack.us/img73/5340/splashintromj9.jpg


Αφοσίωση και πίστη,
τραγούδι και φωνή…

Κόντρα στον πόλεμο, εμείς απαντάμε με ατελείωτη αφοσίωση και συμπαράσταση… Ο SUPER 3 ετοιμάζει για άλλη μια χρονιά την απόβασή του στην Κρήτη, για να βρεθεί δίπλα στην ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ και να τη βοηθήσει να πάρει το διπλό!

Η χρονιά ξεκίνησε και είδαμε όλοι τα πρώτα «τυχαία» περιστατικά… Οπότε, όλοι ξέρουμε τι θα δούμε και στις επόμενες 29 αγωνιστικές, στα πλέιοφς, στο κύπελλο…

… Όπως και τι δούμε και τι θα νιώσουμε ακόμα, από όλους αυτούς που στόχο έχουν βάλει να πολεμήσουν την ανεξάρτητη πορεία του αγαπημένου μας Συλλόγου προς την κορυφή. Με κάθε τρόπο, με κάθε μέσο, σε οποιαδήποτε ευκαιρία!!!

Εμείς σ’ αυτά απαντάμε με στήριξη, απαντάμε με φωνή και τραγούδι, με συσπείρωση και με τρέλα για την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!! Δεν μασάμε τίποτα και από κανέναν, αφού όποιος θέλει να βρεθεί απέναντί μας, θα βρεθεί αναγκαστικά και μπροστά μας…

Γι’ αυτό, ραντεβού στην Κρήτη για κιτρινόμαυρα γούστα, όπως έχει μάθει να κάνει ο SUPER 3 εδώ και 20 χρόνια... Χωρίς παρακαλητά, χωρίς δεκανίκια, χωρίς ντεμέκ «οπαδιλίκι»… Γιατί αυτός ο Σύνδεσμος, ξέρει καλά ποιο είναι το πραγματικό ΟΠΑΔΙΛΙΚΙ...

Οι εγγραφές ξεκίνησαν και θα συνεχίζονται μέχρι και το απόγευμα της Παρασκευής. Πάμε για τη διπλάρα, κόντρα σε αντιπάλους και άλλου είδους «εμπόδια», που είναι σίγουρο ότι θα συναντήσουμε για μία ακόμη φορά… Όμως είπαμε, όλα αυτά είναι εντελώς «τυχαία»…

ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ SUPER 3

Με αυτή την ανακοίνωση διορθώθηκαν οι αοριστίες της προηγούμενης. :oneup:

xabikos
09-09-08, 19:08
Αυτό που ξέρω για φέτος ασπρόμαυρα αδέρφια είναι ότι μόνο το σύνθημα "Τραλαλά λαλά δεν είμαστε καλά στα μυαλά μας" περιγράφει αυτό που γίνεται! Είμαι σίγουρος πως τα καλύτερα έρχονται.Και αφήστε τους άλλους να μας "φθονούν"...

ErrOr
11-09-08, 13:37
Αν μπορέσουμε και πάρουμε το κρίσιμο ντέρμπι με την ΑΕΚ,τότε δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνεται πλέον με το θέμα των εισιτηρίων.
http://www.sport24.gr/html/ent/127/ent.252127.asp

Σκηνές ροκ για ένα εισιτήριο

Από τις 6:00 το πρωί είχαν αρχίσει να φθάνουν οι πρώτοι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ στο γήπεδο της Τούμπας για να προμηθευτούν ένα εισιτήριο για το ντέρμπι της Κυριακής (14/09, 21:15) με την ΑΕΚ παρά το γεγονός ότι η διάθεση των 9.500 εισιτηρίων ήταν προγραμματισμένη να ξεκινήσει ώρα 13:00.

Όσο περνούσε η ώρα ο αριθμός αυξανόταν ολοένα και περισσότερο, δεν έλειψαν σκηνές ροκ στις ουρές που είχαν δημιουργηθεί, ενώ όπως γίνεται κατανοητό ο αριθμός των εισιτηρίων αναμένεται να αποδειχθεί μικρός με αυτά να μετατρέπονται σε μαγικά χαρτάκια.
Ακούστηκε ότι υπάρχει η σκέψη να βγουν ξανά διαρκείας από Δευτέρα για μια εβδομάδα,γιατί ξίνισαν μερικοί -που δεν πήραν διαρκείας- για τις τσιμπημένες τιμές των διαθέσιμων εισιτηρίων.
Πάντως δεν πιστεύω να ξαναβγάλουν διαρκείας,γιατί έτσι και βγουν ξανά και σε συνδυασμό με θετικό αποτέλεσμα με την ΑΕΚ,τότε την κόβω να γίνεται όλο το γήπεδο μόνο με διαρκείας!
Ένα είναι το σίγουρο,αυτό που ετοιμάζεται να γίνει την Κυριακή δεν περιγράφεται.
Θα ζήσουμε σκηνικά απείρου κάλους!

Το ματσάκι το βλέπω να ξεκινάμε δυναμικά για κανένα 10-20λεπτό και αν μας κάτσει το γρήγορο γκολ,έχει καλώς.
Γενικά πιστεύω πως θα δούμε κλειστό παιχνίδι,με προσοχή στις άμυνες και με αντεπιθέσεις.
Όποια ομάδα θα είναι ποιο συγκεντρωμένη,σοβαρή,τυχερή και κάνει τα λιγότερα λάθη,θα πάρει και το ματς.
Το ποιο πιθανό θεωρώ να κάτσει Χ.


Υγ: Μπράβο στον Φερνάντο για το ότι κρατάει την μπάλα χαμηλά.

ErrOr
11-09-08, 17:45
Αρχίσαμε...

Πρόστιμο στον ΠΑΟΚ
http://www.sport24.gr/html/ent/169/ent.252169.asp


Ο Ολυμπιακός δέχθηκε επίπληξη για τη συμπεριφορά των φιλάθλων του στο παιχνίδι με τον Αστέρα Τρίπολης ενώ ο ΟΦΗ απαλλάχθηκε για τα υβριστικά συνθήματα στο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ. Τέλος οι υποθέσεις των ΠΑΕ ΑΕΚ, Λάρισα,Ηρακλή και Άρη αναβλήθηκαν και θα εκδικαστούν στις 18 του μήνα. Πιο αναλυτικά οι αποφάσεις:

Α) ΠΑΕ ΠΑΟΚ : Για την συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της : τέσσερις χιλιάδες ευρώ.

B) ΠΑΕ Ολυμπιακός : Για την συμπεριφορά των φιλάθλων της : Επίπληξη

Γ) ΠΑΕ ΟΦΗ : Για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της : Απαλλάσσεται

* Οι υποθέσεις των ΠΑΕ ΑΕΚ,ΛΑΡΙΣΑ,ΗΡΑΚΛΗΣ και ΑΡΗΣ αναβλήθηκαν και θα εκδικαστούν στις 18-09-2008.

Αν πούμε τίποτα,πάλι γραφικοί θα γίνουμε?:whistle:

@ ADSLgr.com All rights reserved.