PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Burning Skies
21-01-09, 15:20
άλλη ευθύνη έχει αυτός που ξεκινάει ένα καυγά και άλλη αυτός που αμύνεται.


Αυτό πες το στους κάφρους...

subzer0
22-01-09, 20:53
...
Γιατί έχεις πρόβλημα να το δεις αλλού;

Έστω και καθυστερημένη η απάντηση αλλά όχι δεν έχω πρόβλημα να δω αλλού αγώνα του ΠΑΟΚ.
Απλά έχω μια καφετέρια εδώ στην γειτονιά μου , που με ξέρουν και τους ξέρω και πηγαίνω εκεί και βλέπω τους αγώνες.
Αλλά επειδή είναι στέκι Παναθηναϊκών , όταν έχει αγώνα της ομάδας τους ακόμα και Βόλλεϋ να είναι έχουν προτεραιότητα αυτοί.
Με το ίδιο σκεπτικό , δεν ψάχνω αλλη καφετέρια γιατί στην Αθήνα είμαστε , και αυτοί Παναθηναϊκό θα βλέπουν , άσχετα αν δεν είναι συνδρομητικό.


ΥΓ. Επειδή έλειπα τώρα 3 μέρες , ξέρει κανείς αν κλήθηκε σε απωλογία ο Ζουράφσκι για τα εκτός φάσης χτυπήματα στον αγώνα με Ξάνθη - Λάρισα?
Ή επίσης αν τιμώρησε ο Κος Πηλαδάκης που τόσο πολύ ανησυχεί για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου τον παίχτη της ομαδας του?
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

caloudika
22-01-09, 21:33
πεστα ρε subzero..γεια στο στομα σου!!!

το αγκωνιδι του Ζουράφσκι περασε στα μουλωχτα, καμια τιμωρια!!!
το λεω σε ενα γαυρο αυτο και μου απανταει αφοπλιστικα
"παντως η αθλητικη κυριακη το εδειξε και ειπε οτι επρεπε να παρει κοκκινη"
εχει χαθεί το μετρο εντελως..μας (τους) εχουν κανει το μυαλο σφουγγαρι..δυστυχως

xabikos
23-01-09, 01:08
Μετά αν μιλάμε εμείς για επιλεκτικές αποφάσεις και δυο μέτρα και δυο σταθμά μας λένε κομπλεξικούς και ότι βλέπουμε παντού φαντάσματα. ;)

........Auto merged post: xabikos πρόσθεσε 12 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Τώρα διάβασα πως είναι έτοιμοι να φύγουν ο Βασιλειάδης και ο Μούλα από την ομάδα. Νομίζω πως πλέον είμαστε ένα βήμα από την διάλυση. Αυτός ο άνθρωπος που ήρθε το καλοκαίρι και έκανε την διαφήμιση του ήταν σίγουρο ότι θα έφτανε την ομάδα σε αυτό το σημείο. Είμαι πολύ απαισιόδοξος για την ομάδα. Αν δεν βγει κάποιος, που να εμπιστεύεται ο κόσμος, μπροστά έρχονται πολύ δύσκολες μέρες. Και δεν θα είναι κάθε χρόνο σαν πέρσι να την γλιτώνουμε τελευταία στιγμή.

Spanos
23-01-09, 02:05
Μετά αν μιλάμε εμείς για επιλεκτικές αποφάσεις και δυο μέτρα και δυο σταθμά μας λένε κομπλεξικούς και ότι βλέπουμε παντού φαντάσματα. ;)

........Auto merged post: xabikos πρόσθεσε 12 λεπτά και 47 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Τώρα διάβασα πως είναι έτοιμοι να φύγουν ο Βασιλειάδης και ο Μούλα από την ομάδα. Νομίζω πως πλέον είμαστε ένα βήμα από την διάλυση. Αυτός ο άνθρωπος που ήρθε το καλοκαίρι και έκανε την διαφήμιση του ήταν σίγουρο ότι θα έφτανε την ομάδα σε αυτό το σημείο. Είμαι πολύ απαισιόδοξος για την ομάδα. Αν δεν βγει κάποιος, που να εμπιστεύεται ο κόσμος, μπροστά έρχονται πολύ δύσκολες μέρες. Και δεν θα είναι κάθε χρόνο σαν πέρσι να την γλιτώνουμε τελευταία στιγμή.
O Mούλα έκλεισε ήδη στην ΚΚ Ζάγκρεμπ


http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/PAOK/228281.html

xabikos
25-01-09, 14:32
Ελπίζω σήμερα να γίνει ένα καλό ματς. Το βασικό για εμάς είναι να μην χάσουμε και αν μπορέσουμε και κερδίσουμε θα είναι ότι καλύτερο γιατί θα εκμεταλλευτούμε και την ήτα του παο. Πιο σημαντικό για μένα είναι το ματς της τετάρτης μιας και στο πρωτάθλημα είμαστε μέσα στους στόχους μας. Και πάνω από όλα εύχομαι να μην έχουμε παρατράγουδα έξω από το γήπεδο γιατί το κλίμα τελευταία είναι χάλια.

Chris_Nik
25-01-09, 21:16
Για ακόμα μια φορά φάνηκε το επίπεδο που έχουμε σαν λαός.....:down:
Κρίμα.....:down:

subzer0
25-01-09, 21:23
Για ακόμα μια φορά φάνηκε το επίπεδο που έχουμε σαν λαός.....:down:
Κρίμα.....:down:

Μάλλον σε λάθος νήμα το γράφεις.
Όχι οτι βγάζω την ουρά των ΠΑΟΚτσήδων από έξω αλλά όπως έχω ξαναγράψει δεν έχω την ψευδαίσθηση οτι μπορούν να αλλάξουν τα πράγματα στον ελληνικό αθλητισμό γενικότερα.
Περίμενα οτι θα γίνονταν τέτοια πράγματα σήμερα όπως και το επόμενο.

Ενταση και τραυματισμός πριν το ντέρμπι

Δυστυχώς δεν έλειψε η ένταση στο Κλεάνθης Βικελίδης, λίγο πριν την έναρξη του μεγάλου ντέρμπι μεταξύ Αρη και ΠΑΟΚ.
Συγκεκριμένα, κατά την άφιξη της αποστολής του Δικεφάλου του Βορρά στο γήπεδο, μερίδα οπαδών του Αρη «υποδέχθηκε» το πούλμαν με μπουκάλια και διάφορα αντικείμενα με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο φροντιστής του ΠΑΟΚ, Γιασέρ Ζενό.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Aris_PAOK/228581.html

Rezwalker
25-01-09, 22:56
Πρόβλεψη: Οι οπαδοί του αρη όταν επισκεφθούν το νήμα μας θα επικεντρωθούν με έντεχνο τρόπο στην ενέργεια του Κονσεϊσάο, επιχειρώντας να κουκουλώσουν το απίστευτο ρεκόρ των 11 ημιχρόνων χωρίς goal (:rofl:), και το γεγονός ότι έπαιζαν 55 λεπτά με 1 παίκτη παραπάνω στο γήπεδο τους χωρίς να καταφέρουν να κερδίσουν :rofl:

Dimitris_80
25-01-09, 22:59
Πρόβλεψη: Οι οπαδοί του αρη όταν επισκεφθούν το νήμα μας θα επικεντρωθούν με έντεχνο τρόπο στην ενέργεια του Κονσεϊσάο, επιχειρώντας να κουκουλώσουν το απίστευτο ρεκόρ των 11 ημιχρόνων χωρίς goal (:rofl:), και το γεγονός ότι έπαιζαν 55 λεπτά με 1 παίκτη παραπάνω στο γήπεδο τους χωρίς να καταφέρουν να κερδίσουν :rofl:
Ναι εμείς έχουμε σοβαρό/σοβαρότατο επιθετικό πρόβλημα, το παραδεχόμαστε. Εσύ τι έχεις να μας πεις για την ομαδούλα σου που κατέβηκε όπως κατεβαίνει το Αγερσανί στο ΟΑΚΑ; Είναι αυτή ομάδα που αυτή τη στιγμή είναι 2η στη βαθμολογία;

Να κάνει καθυστερήσεις από το 30' και αλλαγή στο 91' για να περάσουν τα δευτερόλεπτα για να κρατηθεί το Χ;

Συγχαρητήρια λοιπόν για το Χ, μπορείτε να το πανηγυρίσετε και εσείς όπως το πανηγύρισαν και οι παίκτες σας μετά το τέλος του παιχνιδιού.

subzer0
25-01-09, 23:06
Πρόβλεψη: Οι οπαδοί του αρη όταν επισκεφθούν το νήμα μας θα επικεντρωθούν με έντεχνο τρόπο στην ενέργεια του Κονσεϊσάο, επιχειρώντας να κουκουλώσουν το απίστευτο ρεκόρ των 11 ημιχρόνων χωρίς goal (:rofl:), και το γεγονός ότι έπαιζαν 55 λεπτά με 1 παίκτη παραπάνω στο γήπεδο τους χωρίς να καταφέρουν να κερδίσουν :rofl:

Επίσης θα πουν πως παίζουν πάρα πολύ καλή μπάλα αλλά έχουν επιθετικό πρόβλημα άσχετα αν ψάχνεις να βρεις ευκαιρία με το σταγονόμετρο από το 2008 ακόμα.
Στα της ομάδας μου έτσι όπως πήγε το παιχνίδι μετά την απαράδεκτη ενέργεια της μεγάλης μου συμπάθειας , του αρχηγού μας (αυτού που έδειχνε την φανέλα) Sergio Conceicao , δεν μπορούσαμε να κάνουμε και πολλά πράγματα.
Πολύ καλή η αμυντική λειτουργία της ομάδας μας (δεν έχουμε τυχαία την δεύτερη και με διαφορά καλύτερη άμυνα του πρωταθλήματος) χωρίς να ξεχωρίσω κανένα λίγο παραπάνω από κάποιον άλλο , μόνο λίγο τον Λίνο (προς τα κάτω) στα αμυντικά του καθήκοντα (κάτι όμως που το ξέραμε).

Νομίζω πως και το ματς του κυπέλλου κάπως έτσι θα πάει.
Συνεχίζουμε.

ΥΓ. Θα που βέβαια και οι του Άρεως πόσο καλή έδρα έχουν :lol:


Ναι εμείς έχουμε σοβαρό/σοβαρότατο επιθετικό πρόβλημα, το παραδεχόμαστε. Εσύ τι έχεις να μας πεις για την ομαδούλα σου που κατέβηκε όπως κατεβαίνει το Αγερσανί στο ΟΑΚΑ; Είναι αυτή ομάδα που αυτή τη στιγμή είναι 2η στη βαθμολογία;

Να κάνει καθυστερήσεις από το 30' και αλλαγή στο 91' για να περάσουν τα δευτερόλεπτα για να κρατηθεί το Χ;

Συγχαρητήρια λοιπόν για το Χ, μπορείτε να το πανηγυρίσετε και εσείς όπως το πανηγύρισαν και οι παίκτες σας μετά το τέλος του παιχνιδιού.

Πάλι τραγουδάς για την ομαδάρα σου που παίζει μπαλάρα?

Rezwalker
25-01-09, 23:07
Dimitris_80 Φιλε μου προσωπικά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από την ομάδα μου..μη περιμένεις να σου πω ότι παίζουμε μπάλα επειδή είμαστε 2οι..από την αρχή τις χρονιας δεν έχω σταματήσει να λέω ότι με τον Santos δεν πρόκειται να παίξουμε μπάλα. Τώρα το ότι είμαστε 2οι, θεωρώ ότι σύντομα θα είναι παρελθόν αυτή η θέση, εκτος και αν αλλάξει ο Ζαγοράκης τον Santos. Δεν διαφωνώ μαζί σου για τον τρόπο που παίζει ο ΠΑΟΚ.
Εγώ απλά έκανα μια πρόβλεψη ότι θα επιχειρήσετε να μετατοπίσετε το σοβαρότατο πρόβλημα που έχετε να σκοράρετε, και το ότι δεν μπορέσατε να κερδίσετε με 1 παίκτη παραπάνω..θεωρώ ότι αν αυτό συνέβαινε στην ομάδα μου θα υπήρχε σοβαρό εσωτερικό πρόβλημα και πολύ γκρίνια..
Και πάνω σε αυτό πάτησα και λέω ότι για να μη μπείτε στην διαδικασία τις φαγωμάρας θα βρείτε τον κονσεϊσάο ως άλλοθι :whistle:
Ραντεβου την Τεταρτη :)

Redbill
25-01-09, 23:10
Η μονη αληθεια ειναι οτι ο Παοκ βελτιωνεται.Εκτος απο το νταηλικι των παικτων του με συμπαικτες των αντιπαλων ομαδων τωρα αναβαθμιζονται!!Νταηλικι και στους οπαδους των αντιπαλων ομαδων!Αντε και σειρα εχουν μετα οι προπονητες.Περιμενω με αγωνια:rofl:

subzer0
25-01-09, 23:11
Η μονη αληθεια ειναι οτι ο Παοκ βελτιωνεται.Εκτος απο το νταηλικι των παικτων του με συμπαικτες των αντιπαλων ομαδων τωρα αναβαθμιζονται!!Νταηλικι και στους οπαδους των αντιπαλων ομαδων!Αντε και σειρα εχουν μετα οι προπονητες.Περιμενω με αγωνια:rofl:

Κρυφοαρειανός?

Dimitris_80
25-01-09, 23:12
Σωστός ο Rezwalker, σωστός και ο φίλος από Άρνισσα, ο xabikos. Μακάρι όλοι οι οπαδοί σας να σκεφτόντουσαν έτσι. Σίγουρα ο ΠΑΟΚ θα ήταν πιο δυνατός.

subzer0, δεν είπαμε ότι παίξαμε μπαλάρα, αλλά πιστεύω πως αν κάποιος άξιζε τη νίκη αυτός ήταν η ομάδα μου έστω και με τις λίγες αυτές ευκαιρίες που δημιουργήσαμε.(τελικές 13-1 νομίζω). Προβληματίσου όμως περισσότερο για την ομάδα σου που έπαιξε σαν μια πολύ μικρή ομάδα. Όλοι πίσω από τη μπάλα και φουλ άμυνα με καθυστερήσεις. Αυτός είναι ο ΠΑΟΚ που θέλετε;

Ραντεβού την Τετάρτη, ελπίζοντας να δούμε πιο καλό θέαμα και από τους δυο. :oneup:

Υ.Γ. Ο Κύρκος με τα πρώτα αντικείμενα διέκοψε το ματς. Στην Τούμπα με 10πλάσια αντικείμενα που πέφτανε και μπουκάλια μπύρας, δεν έγινε καν σύσταση από μεγάφωνα...

Redbill
25-01-09, 23:13
Κρυφοαρειανός?

Ο Χριστος και η Παναγια!

xabikos
25-01-09, 23:18
Ειλικρινά δεν ξέρω πως θα αλλάξει αυτός ο δρόμος που έχουν πάρει οι παίκτες μας. Για μια ακόμη φορά ένας θεωρητικά πρωτοκλασάτος παίκτης μας κρέμασε. Αν ήμασταν με 11 παίκτες πιστεύω πως το ματς θα το παίρναμε. Η ομάδα έπαιξε καλά τηρουμένων των αναλογιών. Είχε πολύ καλή αμυντική λειτουργία ενώ και επιθετικά πάλεψε όσο μπορούσε. Ο κονσεϊσάο είναι απαράδεκτος και για μένα έχει τελειώσει από τον Παοκ με αυτό που έκανε. Τι να το κάνω που μετά χτυπούσε τη φανέλα, προσπαθεί να μας δείξει ότι είναι Παοκτσής; Δε μασάμε από τέτοια. Είναι απαράδεκτος και πρέπει επιτέλους να υπάρξει ένα πρόστιμο γιατί δεν πάει άλλο. Είναι επαγγελματίες παίκτες και παίρνουν ένα κάρο λεφτά. Ας έπεφτε κάτω και ας έκανε πως τραυματίστηκε, ας έπαιρνε και αυτός τα αντικείμενα να τα πήγαινε στο διαιτητή αν ήθελε να τους εκνευρίσει πιο πολύ. Με τέτοια εμφάνιση νομίζω πως την τετάρτη θα πάρουμε την πρόκριση. Επίσης για να δούμε ο Σκόρδας θα μιλήσει για την διαιτησία τώρα; Μπορεί και πάλι να έχει παράπονα γιατί δεν έβγαλε τον Χαλκιά και τον Γκαρσία έτσι από συνήθεια. Όσο για το αν κάναμε καθυστερήσεις καλά κάναμε. Για δες λίγο πως αποχωρούσαν από τον αγώνα κυπέλλου στο 80+ τα παλικαριά σας. ;)

subzer0
25-01-09, 23:18
Σωστός ο Rezwalker, σωστός και ο φίλος από Άρνισσα, ο xabikos. Μακάρι όλοι οι οπαδοί σας να σκεφτόντουσαν έτσι. Σίγουρα ο ΠΑΟΚ θα ήταν πιο δυνατός.

subzer0, δεν είπαμε ότι παίξαμε μπαλάρα, αλλά πιστεύω πως αν κάποιος άξιζε τη νίκη αυτός ήταν η ομάδα μου έστω και με τις λίγες αυτές ευκαιρίες που δημιουργήσαμε.(τελικές 13-1 νομίζω). Προβληματίσου όμως περισσότερο για την ομάδα σου που έπαιξε σαν μια πολύ μικρή ομάδα. Όλοι πίσω από τη μπάλα και φουλ άμυνα με καθυστερήσεις. Αυτός είναι ο ΠΑΟΚ που θέλετε;

Ραντεβού την Τετάρτη, ελπίζοντας να δούμε πιο καλό θέαμα και από τους δυο. :oneup:

Δηλαδή τι κάνουν οι μεγάλες ομάδες (όχι αυτές που είναι δεύτερες στην βαθμολογία , οι πιο μεγάλες) όταν μένουν με 10 παίχτες σε μια αντίπαλη έδρα , με μια ομάδα που διψάει όχι για να κερδίσει αλλά να κάνει μια ευκαιρία επιτέλους , με καινούριο προπονητή που πάντα βοηθάει στην ψυχολογία μιας ομάδας?
Και τι άλλο να κάνει ο ΠΑΟΚ εκτός από αυτό που κάνει πάντα στα εκτός έδρας παιχνίδια φέτος με έναν προπονητή που έχει αυτή την φιλοσοφία χρόνια τώρα και την οποία φιλοσοφία την ξέρουμε όλοι (βάζοντας και την περυσινή χρονιά μέσα που εκτός έδρας ήμασταν το παρτυ του κάθε πικραμένου εκτός έδρας).

Dimitris_80
25-01-09, 23:20
Δηλαδή τι κάνουν οι μεγάλες ομάδες (όχι αυτές που είναι δεύτερες στην βαθμολογία , οι πιο μεγάλες) όταν μένουν με 10 παίχτες σε μια αντίπαλη έδρα , με μια ομάδα που διψάει όχι για να κερδίσει αλλά να κάνει μια ευκαιρία επιτέλους , με καινούριο προπονητή που πάντα βοηθάει στην ψυχολογία μιας ομάδας?
Και τι άλλο να κάνει ο ΠΑΟΚ εκτός από αυτό που κάνει πάντα στα εκτός έδρας παιχνίδια φέτος με έναν προπονητή που έχει αυτή την φιλοσοφία χρόνια τώρα και την οποία φιλοσοφία την ξέρουμε όλοι (βάζοντας και την περυσινή χρονιά μέσα που εκτός έδρας ήμασταν το παρτυ του κάθε πικραμένου εκτός έδρας).
Αν είσαι ευχαριστημένος από την ομάδα σου, εμένα δε μου πέφτει λόγος. Οκ τότε. ;)

subzer0
26-01-09, 00:03
Αν είσαι ευχαριστημένος από την ομάδα σου, εμένα δε μου πέφτει λόγος. Οκ τότε. ;)

Κάτι σε ρώτησα.
Για πες μου τι κάνουν οι μεγάλες ομάδες.
Επίσης και τι κάνουν οι ομάδες που παίζουν μπαλάρα όταν ο αντίπαλος μένει με 10 παίχτες και θέλουν να κερδίσουν για 1002 λόγους και όχι μόνο για τους 3 βαθμούς.

Επίσης αυτό που έκανε ο Κονσεϊσάο σήμερα το είχε κάνει ο Βράνκοβιτς σε αγώνα ΠΑΟΚ- ΠΑΟ στο μπάσκετ στο παλέ.
Συμβαίνουν αυτά όταν είσαι εκνευρισμένος.
Δεν νομίζω να είχε το αντικείμενο στην τσέπη του.
Είδαμε όλοι τι έπεφτε μέσα. Γιατί αυτά άλλωστε μόνο στην Τούμπα γίνονται.
Δεν τον δικαιολογώ αλλά ο μεγάλος αρχηγός μας , έχει κάνει και χειρότερα.
http://www.youtube.com/watch?v=cF-6up4tcME&feature=related

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 34 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ωραίος ο επόπτης στην φάση της κόκκινης.
Τόση ώρα τρώει αβέρτα οτι διαθέτουν 10 περίπτερα κάνοντας την πάπια και με το που πετάει το αντικείμενο ο Κοσνεϊσαο πίσω κατ' ευθείαν να σηκώσει σημαία.

ErrOr
26-01-09, 00:25
Σωστός ο Rezwalker, σωστός και ο φίλος από Άρνισσα, ο xabikos. Μακάρι όλοι οι οπαδοί σας να σκεφτόντουσαν έτσι. Σίγουρα ο ΠΑΟΚ θα ήταν πιο δυνατός.

subzer0, δεν είπαμε ότι παίξαμε μπαλάρα, αλλά πιστεύω πως αν κάποιος άξιζε τη νίκη αυτός ήταν η ομάδα μου έστω και με τις λίγες αυτές ευκαιρίες που δημιουργήσαμε.(τελικές 13-1 νομίζω). Προβληματίσου όμως περισσότερο για την ομάδα σου που έπαιξε σαν μια πολύ μικρή ομάδα. Όλοι πίσω από τη μπάλα και φουλ άμυνα με καθυστερήσεις. Αυτός είναι ο ΠΑΟΚ που θέλετε;

Ραντεβού την Τετάρτη, ελπίζοντας να δούμε πιο καλό θέαμα και από τους δυο. :oneup:

Υ.Γ. Ο Κύρκος με τα πρώτα αντικείμενα διέκοψε το ματς. Στην Τούμπα με 10πλάσια αντικείμενα που πέφτανε και μπουκάλια μπύρας, δεν έγινε καν σύσταση από μεγάφωνα...

Πότε θα ξυπνήσετε επιτέλους?
Που πας με Λαμπριάκο βρε τ αγόριμ?
Πάτε πάρτε κανέναν παίκτη/προπονητή της προκοπής και μετά μπορείτε να λέτε ότι θέλετε.
Στην έδρα σας,με 10 παίκτες,με 2 προπονητές(αν τους κάνεις προπονητές),με τούβλα,μπουκάλια,κροτίδες κτλ κτλ και κάνατε όλο κι όλο 2 ευκαιρίες στον ντεφορμέ ΠΑΟΚ!
Αυτό θα πρέπει να σε προβληματίζει και όχι ο ΠΑΟΚ που χωρίς να παίζει την μπαλάρα(αλήθεια στην Ελλάδα ποιος παίζει μπαλάρα?) είναι 2ος.
Το να κάνεις ορθολογική και σωστή άμυνα είναι κακό? χα χα χα
Η δική σου ομάδα -και όχι μόνο- πως θα έπαιζε με 10 παίκτες μέσα στην Τούμπα?
Σκέψου πρώτα τι λες και μετά λέγε ότι θες.
Στο ματς της Τούμπας ήσουν μέσα και ξέρεις ότι δεν έγινε καν σύσταση?
Δηλαδή ο Κύρκος έκανε λάθος που διέκοψε το ματς γιατί πέφτανε φωτοβολίδες,κροτίδες,τούβλα,μπουκάλια,νερά,καφέδες κτλ κτλ..?
Ωραία λογική.

Τώρα στα δικά μας.
Πρέπει να τιμωρηθεί παραδειγματικά ο Κονσεισάο σαν αρχηγός για να την σακουλευτούν και οι υπόλοιποι.
Δεν νοείται να ανταποδίδεις στις προκλήσεις των αντιπάλων οπαδών!
Αν το κάνει αυτό ο αρχηγός της ομάδας τι θα πρέπει να περιμένεις να κάνουν οι οπαδοί?
Απαράδεκτος.
Αμυντικά τα πήγαμε ως συνήθως καλά,επιθετικά εφόσον δεν τραβάν οι πτέρυγες δεν μπορούμε να δούμε και πολλά.
Τον Βιερίνια αναγκάστηκε να τον βγάλει στο 30' και ο Κονσεισάο(που κυμάνθηκε σε μέτρια επίπεδα) βγήκε στο 38' με κόκκινη.
Όσο δεν τραβάν οι πτέρυγες δύσκολα θα δούμε τον ΠΑΟΚ να τα πηγαίνει καλύτερα στο επιθετικό κομμάτι.
Ο Σορλέν μου άρεσε και δείχνει ότι άρχισε να εγκληματίζεται στο στυλ παιχνιδιού της ομάδας.

Υγ: Να πω την αλήθεια τον Κύρκο τον φοβόμουν και πλην ελαχίστων εξαιρέσεων(βλ.κάρτες,επιθετικά φάουλ) τα πήγε πάρα πολύ καλά.

subzer0
26-01-09, 00:32
ErrOr πάλι προπαγάνδα κάνεις?
Ο Χαλκιάς έτρωγε κροτίδες και έφαγε κάρτα για καθυστέρηση. :rofl:

ErrOr
26-01-09, 00:53
Το γέλιο ήταν όταν ο κρεμμύδιας πήγε να καλμάρει τα "ποντίκια" και του την πέσανε με μπινελίκια και καφέδες!
Το απόλυτο επίπεδο οπαδικού πολιτισμού!
Με 10 παίκτες,με ντεφορμέ ομάδα και με τέτοιες συνθήκες και τους πήραμε Χ.
Ο Βιερίνια λίγο να ήταν στα καλά του και να έπαιζε,θα τους παίρναμε διπλό.
Δεν πειράζει,καλύτερα έτσι το Χ και την Τετάρτη να πάρουμε το διπλό.
Play offs δεν βλέπουν,κύπελλο δεν βλέπουν και την κόβω και Superleague να βλέπουν με το κυάλι!
Εγώ τους τα χω πει από την αρχή της χρονιάς και μετά τις μεταγραφές παικτών/προπονητών που έκαναν πάνε με μαθηματική ακρίβεια για φούντο!
Αυτό που τους σώνει είναι ότι πέτυχαν χρονιά με ΟΦΗ να πηγαίνει τραγικά,Πανσερραικό να έχει λαβωθεί από τις επιλογές του περούκα και τον κομπάρσο Θρασύβουλο που ανέβηκε για να πέσει.

subzer0
26-01-09, 00:57
Το γέλιο ήταν όταν ο κρεμμύδιας πήγε να καλμάρει τα "ποντίκια" και του την πέσανε με μπινελίκια και καφέδες!
Το απόλυτο επίπεδο οπαδικού πολιτισμού!
Με 10 παίκτες,με ντεφορμέ ομάδα και με τέτοιες συνθήκες και τους πήραμε Χ.
Ο Βιερίνια λίγο να ήταν στα καλά του και να έπαιζε,θα τους παίρναμε διπλό.
Δεν πειράζει,καλύτερα έτσι το Χ και την Τετάρτη να πάρουμε το διπλό.
Play offs δεν βλέπουν,κύπελλο δεν βλέπουν και την κόβω και Superleague να βλέπουν με το κυάλι!
Εγώ τους τα χω πει από την αρχή της χρονιάς και μετά τις μεταγραφές παικτών/προπονητών που έκαναν πάνε με μαθηματική ακρίβεια για φούντο!
Αυτό που τους σώνει είναι ότι πέτυχαν χρονιά με ΟΦΗ να πηγαίνει τραγικά,Πανσερραικό να έχει λαβωθεί από τις επιλογές του περούκα και τον κομπάρσο Θρασύβουλο που ανέβηκε για να πέσει.

Παίζουν καλή μπάλα όμως και είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς σαν φίλαθλοι. :rofl:

Btw ακόμα περιμένω μια απάντηση για το πως παίζουν οι μεγάλες ομάδες με 10 παίχτες. :whistle:

ErrOr
26-01-09, 01:17
Τώρα πέτυχα κατά λάθος στην ΑΚ τον Πηλαδάκη και τους παίκτες του να κάνουν δηλώσεις για την διατησία ότι τους αδίκησε.
Αλήθεια ρε συ Πηλαδάκη για την μπουνιά του Ζουράφσκι ακόμα να τον καλέσει ο αθλητικός δικαστής?
Έπαιζε κανονικότατα ο Ζουράφσκι(χρίστηκε και σκόρερ) με τον Πανσερραικό.
Κατά τα άλλα ισονομία και έπρεπε να φύγει ο Γκαρσία από την Ελλάδα για την απαράδεκτη μπουνιά του.
Τι να πεις,αυτό και μόνο τα λέει όλα.

Dimitris_80
26-01-09, 01:20
Αποθέωση στην Τούμπα

Μπορεί το αποτέλεσμα να μην ήταν επιθυμητό (νίκη), ωστόσο οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ αναγνώρισαν τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών στο ντέρμπι με τον Αρη.

Ετσι, περισσότεροι από 150 οπαδοί της ομάδας βρέθηκαν αργά το βράδυ της Κυριακής στο γήπεδο της Τούμπας και περίμεναν την αποστολή του δικεφάλου να επιστρέψει από το "Κλεάνθης Βικελίδης". Μόλις το πούλμαν του ΠΑΟΚ έφτασε, ο κόσμος αποθέωσε παίκτες και προπονητή για τον βαθμό της ισοπαλίας και ζήτησε την πρόκριση την Τετάρτη στον επαναληπτικό για τη φάση των "16" του κυπέλλου.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/228605.html
Άντε κατεβείτε και Λευκό Πύργο να πανηγυρίσετε.

subzer0
26-01-09, 01:24
Άντε κατεβείτε και Λευκό Πύργο να πανηγυρίσετε.

Κι εσείς πανηγυρίζετε που κάνατε 2(?) ευκαιρίες σε ένα ματς μετά από καιρό και φυσικά που διατηρήσατε την διαφορά στο -12 , συν οτι προσπεράσατε την Ξάνθη και ανεβήκατε στην 7η θέση.

Πόσο ακόμα θα περιμένω να μου απαντήσεις πως παίζουν οι μεγάλες ομάδες όταν μένουν με 10 παίχτες????????

Dimitris_80
26-01-09, 01:27
Κι εσείς πανηγυρίζετε που κάνατε 2(?) ευκαιρίες σε ένα ματς μετά από καιρό και φυσικά που διατηρήσατε την διαφορά στο -12 , συν οτι προσπεράσατε την Ξάνθη και ανεβήκατε στην 7η θέση.

Πόσο ακόμα θα περιμένω να μου απαντήσεις πως παίζουν οι μεγάλες ομάδες όταν μένουν με 10 παίχτες????????
Θες να σου πω; Αλήθεια θες και απάντηση; Κλείνονται δηλαδή πίσω και ταμπουρώνονται στην μεγάλη περιοχή;

Απαξιώ να απαντήσω, αλλά δε μ'ενδιαφέρει. Ομάδα σου είναι, κάνε ό,τι θέλεις. Εγώ κοιτάω τη δική μου.

subzer0
26-01-09, 01:34
Θες να σου πω; Αλήθεια θες και απάντηση; Κλείνονται δηλαδή πίσω και ταμπουρώνονται στην μεγάλη περιοχή;

Απαξιώ να απαντήσω, αλλά δε μ'ενδιαφέρει. Ομάδα σου είναι, κάνε ό,τι θέλεις. Εγώ κοιτάω τη δική μου.

Πρώτον δεν δείχνεις να κοιτάς μόνο την δική σου ομάδα.
Δεύτερον δεν απαξιείς να απαντήσεις , δεν ξέρεις να απαντήσεις.
Τρίτον μετά την τακτική τον 2 ομάδων ποιός πιστεύεις οτι κέρδισε και ποιός έχασε από το σημερινό παιχνίδι?
Τέταρτον εσύ λες οτι έπρεπε να βγει μπροστά ο ΠΑΟΚ και να ανοιχτεί για να κερδίσει? Αυτή θα είναι η απάντηση σου δηλαδή? Εδώ γελάμε και πολύ μάλιστα.
Πέμπτον όπλο του ΠΑΟΚ φέτος είναι η αποτελεσματικότητα του. Είτε από τα στημένα είτε από τον Μουσλίμοβιτς. Αυτό μπορούσε κάλλιστα να το πετύχει και με 10 παίχτες. Τι άλλο δηλαδή θα μπορούσε να κάνει? Απλά δεν του κάθησε τίποτα από τα 2.

ErrOr
26-01-09, 01:42
Dimitris_80 τουλάχιστον οι δικοί μας οι γραφικοί πανηγύρισαν που πήραν Χ με 10 παίκτες κάτω από αυτές τις συνθήκες.
Όσο για τα πανηγύρια του Λευκού Πύργου αυτά τα κάνουν άλλοι και μάλιστα πριν από τα ματς!:rofl::rofl::rofl:

Τώρα το είδα!
Ο Κύρκος έδωσε κίτρινη στον Χαλκιά επειδή δεν μπορούσε να χτυπήσει το ελεύθερο γιατί του πετούσαν αντικείμενα! χα χα χα
Τι να πεις.

Υγ: subzer0 με κάλυψες.

xabikos
26-01-09, 02:18
Δεν συμφωνώ να πάμε στην Τούμπα να αποθεώσουν του παίκτες. Αυτά είναι πράγματα για άλλες ομάδες και όχι την δικιά μας. Το μόνο που θέλω είναι να προκριθούμε την τετάρτη και δεν πρόκειται να ασχοληθούμε ξανά με τον Άρη μιας και από ότι φαίνεται ούτε στα πλέι οφ θα είναι. Επιτέλους σήμερα είδα έναν Γκαρσία όπως θα έπρεπε να είναι. Πίεζε πολλές φορές ψηλά και δεν φοβόταν να περάσει το κέντρο. Πιστεύω πως την τετάρτη θα κάνουμε καθαρό διπλό.

........Auto merged post: xabikos πρόσθεσε 30 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Επίσης ξέχασα να σχολιάσω την μετάδοση από τη ΝΕΤ. Καλά είπαμε δεν τους δώσαμε τα τηλεοπτικά μας αλλά και τέτοια αντιμετώπιση είναι απαράδεκτη. Εκείνος ο Τραπεζανίδης ήταν εμετικός. Όλα τα έβλεπε υπερ του Άρη. Έλεος δηλαδή για την κρατική πληρώνουν και οι Παοκτσήδες.

ErrOr
26-01-09, 03:31
Ήταν στην Τούμπα 50-100 καμμένα παιδάκια και το κάναμε θέμα?
Μην ασχολείστε.
Ο Τραπεζανίδης είναι αρειανός και όπως είναι λογικό του ξέφευγε σε ορισμένες φορές.(καλώς ή κακώς)
Χίλιες φορές προτιμώ Τραπεζανίδη παρά τους γαυροβάζελοι που δεν βλέπουν offside,δεν βλέπουν κάρτες,εκθειάζουν το κάθε παλτό του ΠΟΚ,βγάζουν δυναμόμετρα και άλλα καλούδια που έχουν πει κατά καιρούς.
Ακόμα και τα τηλεοπτικά να τους δίναμε τα ίδια θα έκανε η ΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

skapetis
26-01-09, 13:51
Βλέποντας τις πέτρες και τα βεγγαλικά να πέφτουν κατά εκατοντάδες αναρωτιέμαι, που είναι εκείνα τα παλληκάρια που μιλούσαν εδώ μέσα για "επίπεδο" :rofl: των οπαδών του Άρη και "μή επίπεδο" των οπαδών του ΠΑΟΚ. :whistle:

Dimitris_80
26-01-09, 16:18
Βλέποντας τις πέτρες και τα βεγγαλικά να πέφτουν κατά εκατοντάδες αναρωτιέμαι, που είναι εκείνα τα παλληκάρια που μιλούσαν εδώ μέσα για "επίπεδο" :rofl: των οπαδών του Άρη και "μή επίπεδο" των οπαδών του ΠΑΟΚ. :whistle:
Ποιες πέτρες μωρέ και τσιμέντα; Πού τις είδες τις πέτρες; Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια. 3-4 κροτίδες πέσανε και κέρματα. Ναι είναι καταδικαστέα αυτά, αλλά είναι πλημμέλημα μπροστά στα έκτροπα της Τούμπας με μπουκάλια μπύρας να πέφτουν στον αγωνιστικό χώρο.

subzer0
26-01-09, 16:43
Όπως έγραψε σήμερα και στην SportDay ο Πανούτσος ( δυστυχώς δεν υπάρχει link ακόμα) τι νόμος είναι αυτός που τιμωρεί τον θύμα και δεν τιμωρεί τον θύτη? Ή βγάζεις κόκκινη και διακόπτεις το παιχνίδι μια και καλή μετά από τα επαναλαμβανόμενα αίσχη που έγιναν ή βγάζεις κίτρινη και συνεχίζεται το παιχνίδι. Κάτι πρέπει να γίνει νομίζω.

Βέβαια είπαμε , ο επόπτης κάνει την πάπια παρά τα τόσα που τρώει ενώ σηκώνει αμέσως την σημαία για τον Κονσεϊσάο , ο Κύρκος ρίχνει κίτρινη στον Χαλκιά για καθυστέρηση ενώ τρώει κροτίδες και λέμε για ένα νόμο που κακώς υπάρχει αλλά υπάρχει.


Ποιες πέτρες μωρέ και τσιμέντα; Πού τις είδες τις πέτρες; Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια. 3-4 κροτίδες πέσανε και κέρματα. Ναι είναι καταδικαστέα αυτά, αλλά είναι πλημμέλημα μπροστά στα έκτροπα της Τούμπας με μπουκάλια μπύρας να πέφτουν στον αγωνιστικό χώρο.

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά τι έγραψε ο skapetis.
Τόσο καιρό κράζετε για επίπεδο οπαδών , εμάς. Τώρα λέτε για πλημμέλημα? Σαν να μην έγινε τίποτα δηλαδή?

subzer0
26-01-09, 16:44
Delete please

viardon
26-01-09, 16:57
Βλέποντας τις πέτρες και τα βεγγαλικά να πέφτουν κατά εκατοντάδες αναρωτιέμαι, που είναι εκείνα τα παλληκάρια που μιλούσαν εδώ μέσα για "επίπεδο" :rofl: των οπαδών του Άρη και "μή επίπεδο" των οπαδών του ΠΑΟΚ. :whistle:

http://www.contra.gr/Columns/Paparazzi/228611.html

Πού είναι οι πέτρες ΟΕΟ !!!!! :rofl::rofl:

Πάντως δεν ήξερα οτι το ζάχαρο προκαλεί νεύρα :twisted:

subzer0
26-01-09, 17:01
http://www.contra.gr/Columns/Paparazzi/228611.html

Πού είναι οι πέτρες ΟΕΟ !!!!! :rofl::rofl:

Πάντως δεν ήξερα οτι το ζάχαρο προκαλεί νεύρα :twisted:

Ναι για πες μας τώρα και τι ακριβώς θέλεις να μας πεις?
Γιατί πολύ χαχαχα αλλά ουσία μηδέν , όπως πάντα.

viardon
26-01-09, 17:14
Ναι για πες μας τώρα και τι ακριβώς θέλεις να μας πεις?
Γιατί πολύ χαχαχα αλλά ουσία μηδέν , όπως πάντα.

Tί παραπάνω απο το οφθαλμοφανές θέλεις να ακούσεις δηλαδή;;;
Τί δε κατάλαβες;;
Σε τί κουβέντα θέλεις να αναλωθούμε;;;;

subzer0
26-01-09, 17:19
Tί παραπάνω απο το οφθαλμοφανές θέλεις να ακούσεις δηλαδή;;;
Τί δε κατάλαβες;;
Σε τί κουβέντα θέλεις να αναλωθούμε;;;;

Εσύ πες μας.
Για την επίθεση στο πούλμαν του ΠΑΟΚ.
Για τον τραυματισμό του φροντιστή.
Για τις κροτίδες , τα τούβλα και τις καρέκλες που φεύγαν.
Για τον τραυματισμό του Χαλκιά(δις) και του Μαλεζά.
Για τον επόπτη και τον Κύρκο που κάνανε τις κότες.

viardon
26-01-09, 17:26
Εσύ πες μας.
Για την επίθεση στο πούλμαν του ΠΑΟΚ.
Για τον τραυματισμό του φροντιστή.
Για τις κροτίδες , τα τούβλα και τις καρέκλες που φεύγαν.
Για τον τραυματισμό του Χαλκιά(δις) και του Μαλεζά.
Για τον επόπτη και τον Κύρκο που κάνανε τις κότες.

Απάντησε πρώτα εσύ για τις ρετσίνες και τις μπύρες που κερνάτε και τα λέμε μετα.....

Το βρίσκω ανούσιο να κάνουμε γύρω γύρω όλοι και να μή καταλήγουμε πουθενά.

Κοίτα τη καμπούρα σου πρώτα και μετά μίλα για τα χθεσινά.

ΤΟΥΒΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ??????
Είσαι απίθανος.....
Ο κωθτάκης έκανε το παιχνίδι του.... ο Μαλεζάς το ίδιο

Αλήθεια γιατί στη τούμπα ο κωθτάκης δεν έκανε τα ίδια;;;; :hmm:
Γιατί γλυστρούσαν οι μπάλες μέσα απο τα χέρια...;;; :hmm:

subzer0
26-01-09, 17:31
Απάντησε πρώτα εσύ για τις ρετσίνες και τις μπύρες που κερνάτε και τα λέμε μετα.....

Το βρίσκω ανούσιο να κάνουμε γύρω γύρω όλοι και να μή καταλήγουμε πουθενά.

Κοίτα τη καμπούρα σου πρώτα και μετά μίλα για τα χθεσινά.


Τίποτα φρέσκα κουλούρια έχουμε?
Αυτά μπαγιατέψανε.
Την συμπεριφορά των φιλάθλων μας την έχουμε καταδικάσει άπειρες φορές εδώ μέσα και πλέον καταδικάζετε με έμπρακτο τρόπο από την διοίκηση του ΠΑΟΚ σε συνεργασία με τους συνδέσμους από το τελευταίο παιχνίδι του ΠΑΟΚ εντός έδρας με τον Πανθρακικό και μακάρι να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση γιατί τα άλλα μας έχουν κουράσει και εκνευρίσει όλους.

Άλλοι μιλούσαν για επίπεδο και τώρα μιλάνε για πλημμέλημα.



ΤΟΥΒΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ??????
Είσαι απίθανος.....
Ο κωθτάκης έκανε το παιχνίδι του.... ο Μαλεζάς το ίδιο

Αλήθεια γιατί στη τούμπα ο κωθτάκης δεν έκανε τα ίδια;;;; :hmm:
Γιατί γλυστρούσαν οι μπάλες μέσα απο τα χέρια...;;; :hmm:

Όλος ο κόσμος είδε τι έγινε. Εγώ είμαι ο απίθανος? :hmm:

viardon
26-01-09, 17:41
Τίποτα φρέσκα κουλούρια έχουμε?
Αυτά μπαγιατέψανε.
Την συμπεριφορά των φιλάθλων μας την έχουμε καταδικάσει άπειρες φορές εδώ μέσα και πλέον καταδικάζετε με έμπρακτο τρόπο από την διοίκηση του ΠΑΟΚ σε συνεργασία με τους συνδέσμους από το τελευταίο παιχνίδι του ΠΑΟΚ εντός έδρας με τον Πανθρακικό και μακάρι να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση γιατί τα άλλα μας έχουν κουράσει και εκνευρίσει όλους.

Άλλοι μιλούσαν για επίπεδο και τώρα μιλάνε για πλημμέλημα.



Όλος ο κόσμος είδε τι έγινε. Εγώ είμαι ο απίθανος? :hmm:

Τι πάει να πεί μπαγιατέψανε;;; Εχεις την απαίτηση έτσι απλά με 2 λέξεις να ξεχαστούν και να φύγει το βάρος της ευθύνης απο πάνω σας;;;;
Η καταδίκη να γινόταν απο πρίν.... όλα αυτά τα ακούω βερεσέ.
Τόσο καιρό που δε γινόταν τίποτα σε Παλέ και Βικελίδης γιατί δε γραφόταν ΤΙΠΟΤΑ???
Εσκασε ο κόσμος απο την ατιμωρησία σας αντέδρασε και όπως ήταν αναμενόμενο το εκμεταλεύτηκαν τα μμε με το παραπάνω.

Είδες να βγαίνει να λέει κανείς οτι ήταν "άλλοι" "γνωστοί άγνωστοι" που τα έκαναν;;;;

Ειλικρινά τα ΤΟΥΒΛΑ ΠΟΥ τα είδες;;;;;;;;
Εγω είδα πακέτα απο χαρτάκια, κροτίδες, (σίγουρα κανας αναπτήρας), πυρσούς και ένα κουτάκι coca cola που πετυχε τον κώθτα στην αρχή... thats all

subzer0
26-01-09, 17:48
Τι πάει να πεί μπαγιατέψανε;;; Εχεις την απαίτηση έτσι απλά με 2 λέξεις να ξεχαστούν και να φύγει το βάρος της ευθύνης απο πάνω σας;;;;
Η καταδίκη να γινόταν απο πρίν.... όλα αυτά τα ακούω βερεσέ.
Τόσο καιρό που δε γινόταν τίποτα σε Παλέ και Βικελίδης γιατί δε γραφόταν ΤΙΠΟΤΑ???
Εσκασε ο κόσμος απο την ατιμωρησία σας αντέδρασε και όπως ήταν αναμενόμενο το εκμεταλεύτηκαν τα μμε με το παραπάνω.

Είδες να βγαίνει να λέει κανείς οτι ήταν "άλλοι" "γνωστοί άγνωστοι" που τα έκαναν;;;;

Ειλικρινά τα ΤΟΥΒΛΑ ΠΟΥ τα είδες;;;;;;;;
Εγω είδα πακέτα απο χαρτάκια, κροτίδες, (σίγουρα κανας αναπτήρας), πυρσούς και ένα κουτάκι coca cola που πετυχε τον κώθτα στην αρχή... thats all

Καινούριο αυτό?
Να καταδικάσω από τώρα τα επεισόδια στον αγώνα ΠΑΟΚ - Εργοτέλης που θα γίνει την Κυριακή?

Και εξήγησε μου τι πάει να πει ατιμωρισία?
Τα 107000ευρώ πρόστιμο που έφαγε ο ΠΑΟΚ για έναν αγώνα μόνο, χώρια όλα τα άλλα?(Η τιμωρία της έδρας έχει καταργηθεί ως γνωστών).
Και εσείς είστε οι υπερασπιστές του δικαίου , που προς τιμήν σας αντιδράτε στην ατιμωρισία του ΠΑΟΚ , ενάντια στο κατεστημένο?
Συγχαρητήρια.
Με την ίδια λογική και ο Κονσεϊσάο σωστά αντέδρασε γιατί την ώρα που έτρωγε την βροχή ο διαιτητής και ο επόπτης δεν τον προστατέψανε και κάνανε την κότα.

ΟΚ that's all. Πλημμέλημα.

viardon
26-01-09, 17:58
Καινούριο αυτό?
Να καταδικάσω από τώρα τα επεισόδια στον αγώνα ΠΑΟΚ - Εργοτέλης που θα γίνει την Κυριακή?

Και εξήγησε μου τι πάει να πει ατιμωρισία?
Τα 107000ευρώ πρόστιμο που έφαγε ο ΠΑΟΚ για έναν αγώνα μόνο, χώρια όλα τα άλλα?(Η τιμωρία της έδρας έχει καταργηθεί ως γνωστών).
Και εσείς είστε οι υπερασπιστές του δικαίου , που προς τιμήν σας αντιδράτε στην ατιμωρισία του ΠΑΟΚ , ενάντια στο κατεστημένο?
Συγχαρητήρια.
Με την ίδια λογική και ο Κονσεϊσάο σωστά αντέδρασε γιατί την ώρα που έτρωγε την βροχή ο διαιτητής και ο επόπτης δεν τον προστατέψανε και κάνανε την κότα.

ΟΚ that's all. Πλημμέλημα.

Για την πρόληψη μίλησα που την πλασάρουν όλοι σαν καινούργια σταυροφορία του Ζαγοράκη.
Ολες αυτές οι ομάδες κρούσης και περιφρούρησης που λέτε γιατί δεν οργανώθηκαν και γιατί δεν ανέλαβαν δράση πρίν το ΠΑΟΚ- Αρης;;;;;
Δεν ξέρατε τί θα γινόταν;;;; Πρώτη φορά έφυγαν ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ που τα είδαν όλοι???
Αλλά βέβαια ξέχασα... έφταιγε ο Σιστόν που δεν εκτέλεσε το κόρνερ γρήγορα.
Το ίδιο λοιπόν θα μπορούσα να πώ και για τον Κονκασε.Σωστά;

Ατιμωρησία θα πεί να μή γράφεται τίποτα στο φίλο αγώνα να μή διακόπτεται το παιχνίδι κτλ κτλ.
Τώρα θυμήθηκες το κατεστημένο και θα μας κατηγορίσεις για εμφύλιο;;;;
Αλλους φωνάζουν ρουφιάνους του βορρά .... Λυπάμαι....

ΥΓ να τον προστατέψει απο τι;;;; απο τα χαρτάκια ?? ΕΛΕΟΣ ... αφου και αυτός χαρτάκι πέταξε στην κερκίδα....
Γιατί δε πήρε κανα τούβλο;;;;; Θα πουλούσε πιό πολύ....
Μήπως γιατί πολυ απλά ΔΕΝ είχε ΤΟΥΒΛΑ ????

........Auto merged post: viardon πρόσθεσε 2 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Αντε καλό μεσημέρι..
VAMOS

xabikos
26-01-09, 18:05
Εμείς τουλάχιστον είχαμε την ευθιξία να παραδεχτούμε ότι αυτά που έγιναν είναι απαράδεκτα και δεν πρέπει να συμβαίνουν. Αντίθετα εσύ ακόμη μιλάς για τα γεγονότα της Τούμπας και λες ότι αυτά που κάνατε εσείς είναι από αντίδραση επειδή δεν μας τιμώρησαν. Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Πρόσεξε όμως γιατί υπάρχει και την Τετάρτη ματς και να δούμε εκεί τι θα γίνει. Μπορεί να μας πετάτε ροδοπέταλα ε;

subzer0
26-01-09, 18:07
Για την πρόληψη μίλησα που την πλασάρουν όλοι σαν καινούργια σταυροφορία του Ζαγοράκη.
Ολες αυτές οι ομάδες κρούσης και περιφρούρησης που λέτε γιατί δεν οργανώθηκαν και γιατί δεν ανέλαβαν δράση πρίν το ΠΑΟΚ- Αρης;;;;;
Δεν ξέρατε τί θα γινόταν;;;; Πρώτη φορά έφυγαν ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ που τα είδαν όλοι???
Αλλά βέβαια ξέχασα... έφταιγε ο Σιστόν που δεν εκτέλεσε το κόρνερ γρήγορα.
Το ίδιο λοιπόν θα μπορούσα να πώ και για τον Κονκασε.Σωστά;

Ατιμωρησία θα πεί να μή γράφεται τίποτα στο φίλο αγώνα να μή διακόπτεται το παιχνίδι κτλ κτλ.
Τώρα θυμήθηκες το κατεστημένο και θα μας κατηγορίσεις για εμφύλιο;;;;
Αλλους φωνάζουν ρουφιάνους του βορρά .... Λυπάμαι....

Πως γίνεται να μην γράφεται τίποτα στο φύλλο αγώνος και να τρώμε τόσα πρόστιμα?
Αυτό είναι η ατιμωρισία?
Και ποιό παιχνίδι δεν διακόπηκε?
Στο πρωτάθλημα στον πρώτο γύρο στο μεταξύ μας είχε κανά τέταρτο διακοπή. Το ξέχασες?
Και δεν θυμάμαι να έγινε κάτι άλλο εκτός από τα αντικείμενα στο κόρενερ σε αντίθεση με το χτεσινό παιχνίδι που έγινα πολύ χειρότερα και επαναλαμβανόμενα.

Πάντως από οτι καταλαβαίνω εκτός από οτι προσπαθείς να μεις πεις πως στο Βικελίδης δεν έγινα δα και κάτι σημαντικό , προσπαθείς να βρεις ηθικούς αυτουργούς στους ΠΑΟΚτσηδες και ταυτόχρονα να περάσεις και ένα μήνυμα περί αδικίας που καταπνίγει τον Άρη λόγω της συνεχιζόμενης ατιμωρισίας του ΠΑΟΚ , μέσω της αυτοδικίας και πέρνουμε τον νόμο στα χέρια μας.
Και ταυτόχρονα να καλύψεις έτσι την γύμνια της ομάδας σου αγωνιστηκά.

Και όσο για τα περί προστασίας και γιατί δεν γινότανε τόσο καιρό , έλα πες μου εσύ που ξέρεις , πόσο εύκολα μπορείς να πάρεις μια απόφαση , που φίλαθλοι της ομάδας σου θα δέρνουν και θα πετάνε έξω από το γήπεδο φίλαθλους της ίδιας της ομάδας σου.
Αν νομίζεις οτι είναι εύκολη μια τέτοια απόφαση τότε πάω πάσο.
Δεν λέω αν είναι επιβεβλιμένη μια τέτοια απόφαση αλλά αν είναι εύκολη να την πάρει ενας πρόεδρος μιας ομάδας.

subzer0
27-01-09, 01:21
Κοντά στα 2 εκατ. ευρώ μπήκαν στα ταμεία του ΠΑΟΚ από την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου και από σχεδόν 9500 νέους μετόχους.

Γιατί ΠΑΟΚ είναι ο λαός του.

http://www.sport-fm.gr/article/162462

ΥΓ. Πριν λίγο στα αθλητικά της ΕΤ1 είπε πως αναμένετε και την Τετάρτη οι φίλαθλοι του Άρη να δημιουργήσουν καταπληκτική ατμόσφαιρα , χωρίς βέβαια να κάνει την παραμικρή αναφορά στα χτεσινά γεγονότα.

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΙΝΟ? :rofl: :rofl: :rofl:

skapetis
27-01-09, 10:58
Ποιες πέτρες μωρέ και τσιμέντα; Πού τις είδες τις πέτρες; Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια. 3-4 κροτίδες πέσανε και κέρματα. Ναι είναι καταδικαστέα αυτά, αλλά είναι πλημμέλημα μπροστά στα έκτροπα της Τούμπας με μπουκάλια μπύρας να πέφτουν στον αγωνιστικό χώρο.

Μ'αρέσει που μπαίνεις σ'αυτό το θρεντ δήθεν σαν αντικειμενικός και διαλλακτικός. :down:

Δες (http://www.youtube.com/watch?v=5PnbQxrRjWo)λοιπόν τις 3-4 κροτίδες σου :whistle: και καλώς ήρθες στο ignore list μου.

xabikos
27-01-09, 19:59
Διαβάζω ότι χάλασε η μεταγραφή του Αρμένιου. Για μένα καλώς κάνανε και δεν τον πήραν γιατί αλλά συμφώνησαν και άλλα ζήτησε στη τελική. Αυτό φανερώνει πως η ομάδα έχει μια στρατηγική και πυγμή και δεν μπορεί να την εκμεταλλευτεί ο κάθε μάνατζερ. Μ άρεσε πολύ έτσι πως έγινε. Επίσης διαβάζω πως θα κινηθούμε για Χούτο. Ελπίζω να είναι ψέματα μιας και δεν τον συμπαθώ καθόλου. Μπορεί να είναι αξιόλογος ποδοσφαιριστής αλλά σίγουρα είναι προβληματικός χαρακτήρας και δεν θέλουμε και άλλον τέτοιο στην ομάδα μιας και από ότι φαίνεται έχουμε αρκετούς τέτοιους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.