PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Burning Skies
21-05-09, 22:21
Ναι, οταν φυσαει και πεφτει ο Ντουνου παντα μας δινει πεναλτι..ουπς σε σας παιζει αυτος...:whistle:

Σωστά. Σε σας έχουν δώσει καλύτερες εφευρέσεις (τουλάχιστον τον Ντουντου τον ακουμπούσαν) :lol:

NiKapa
21-05-09, 22:25
Κι εγω λεω οτι τα μεγεθη ειναι ασυγκριτα οπως και να το κανουμε δηλ ...και βεβαιως θεωρω ασκοπο να συνεχισουμε να μιλαμε γι αυτο ..δεν βγαζει πουθενα..
Αν εσπρωχναν την Αεκ για την 2η θεση θα ειχε ευνοια και την Κυριακη που μας περασε..αλλα και στο Οακα πριν..Ωιμε.

Burning Skies
21-05-09, 22:28
Κι εγω λεω οτι τα μεγεθη ειναι ασυγκριτα οπως και να το κανουμε δηλ ...και βεβαιως θεωρω ασκοπο να συνεχισουμε να μιλαμε γι αυτο ..δεν βγαζει πουθενα..
Αν εσπρωχναν την Αεκ για την 2η θεση θα ειχε ευνοια και την Κυριακη που μας περασε..αλλα και στο Οακα πριν..Ωιμε.

Εγώ ξέρω ότι ο ΟΣΦΠ και χωρίς την εύνοια πρώτος θα ήταν. Από την άλλη η Άεκ χωρίς την εύνοια παίζει και να μην έπαιζε playoff ενώ πιθανότατα δεν θα έφτανε ούτε στον τελικό κυπέλλου. :p

NiKapa
21-05-09, 22:40
Α καλα τοτε..σαν περισυ 1ος κτλ κτλ κτλ..συνηθης τακτικη το ασπρο μαυρο κι η επιμονη σε αυτο ..
Παντως αγωνιστικα εδωσε απαντησεις και στις 2 περιπτωσεις κι αυτο μετραει και μενει..:oneup:
Αντε γεια ..παω για κανα ποτο να γιορτασω την ευνοια..:biggrin: ..θα πιω στην υγεια των Γκαγκατσηδων ,του Δαλουκα,του Καλοπουλου ,Μπριακου και λοιπων συμμαχιων ανα τα χρονια..:scared:

hammer21
21-05-09, 22:42
Εγώ ξέρω ότι ο ΟΣΦΠ και χωρίς την εύνοια πρώτος θα ήταν.

Ναι αμε.Το ειδαμε περσι.Τα γυαλια σου εχουν πιασει σκονη.;)

Burning Skies
21-05-09, 22:55
Οκ ότι πείτε. Ευτυχώς που τα βλέπουν και αλλόθρησκοι αφού εμείς δεν πρέπει να μιλάμε... ;)

ΥΓ. Για πέρσι τα παράπονα σας στους Ευρωπαίους δικαστές.

hammer21
21-05-09, 23:07
Yeah, ζητω η κιτρινη παραγκα.

Παω να βρω το συντεκνο να πιουμε καμια ρακι για να γιορτασουμε τη μεγαλη ευνοια.:drunk:

Burning Skies
21-05-09, 23:16
Yeah, ζητω η κιτρινη παραγκα.

Παω να βρω το συντεκνο να πιουμε καμια ρακι για να γιορτασουμε τη μεγαλη ευνοια.:drunk:

Στο καλό :oneup:

NiKapa
21-05-09, 23:22
Μικροπρεπεις δεν ειμασταν ποτε...κερναμε αν θες παρεα..:biggrin:..θα'ρθει κι ο Ainastros μαλλον..

Burning Skies
21-05-09, 23:30
Μικροπρεπεις δεν ειμασταν ποτε...κερναμε αν θες παρεα..:biggrin:..θα'ρθει κι ο Ainastros μαλλον..

Αν έρθει ο Αίναστρος δεν θα μείνει τίποτα να πιούμε εμείς :twisted:

geologiko_karoto
23-05-09, 20:56
ΠΑΟΚ - Πρωταθλητής 2008-2009 (στο Handball έστω) :up:

χαχα,έχει εμότικον με Κάκο και Σορλέν ---> :allcards:

yiapap
24-05-09, 04:39
Ερώτηξις: Παίρνουμε τον Κοτσιανικούλη...
ΟΚ, έπαιξε εξαιρετικά φέτος... όμως... Στην ίδια θέση δεν έχουμε τους Μουσλι, Μπάκα, Χούτο, Αναστασάκο και Αθανασιάδη;

Στους πέντε, έκτος χωρεί;
Ειδικά όταν φέτος παίξαμε τα 2/3 των παιχνιδιών με ΕΝΑ for!

Spanos
24-05-09, 04:55
Είναι έλληνας και ελπιδοφόρος, ο Αθανασιάδης θα δωθεί ως αντάλαγμα, ο Αναστασάκος έχει διαφορετικό στύλ, ο Χούτος το παίζει βεντέτα. Με Μούσλι, Μπάκα, Κούτσια είστε μια χαρά και αν πιάσει δεν αποκλείεται να μοσχοπουληθεί. Δείχνει καλό παιδί, με χαρακτήρα χαμηλών τόνων, διαθέση για δουλειά, προτιμάς Χούτο που είναι δίπλα του ο παίκτης αμαρκάριστος και δε τι δίνει;

yiapap
24-05-09, 05:00
Είναι έλληνας και ελπιδοφόρος, ο Αθανασιάδης θα δωθεί ως αντάλαγμα, ο Αναστασάκος έχει διαφορετικό στύλ, ο Χούτος το παίζει βεντέτα. Με Μούσλι, Μπάκα, Κούτσια είστε μια χαρά και αν πιάσει δεν αποκλείεται να μοσχοπουληθεί. Δείχνει καλό παιδί, με χαρακτήρα χαμηλών τόνων, διαθέση για δουλειά, προτιμάς Χούτο που είναι δίπλα του ο παίκτης αμαρκάριστος και δε τι δίνει;Δεν καταλαβαίνω γιατί να δοθεί ο Αθνασιάδης. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, ότι ο Αναστασάκος έχει διαφορετικό στυλ.
Τέλος μου βγάζεις μια επιθετική τριάδα που ο Σάντος βλέπει μόνο σε εφιάλτες!
Δεν λέω (για όνομα!) ότι η απόκτησή του ήταν λάθος... όμως σε μια ομάδα που παίζει φανερά αμυντικά που παίζει με 2 επιθετικούς μόνο σε κραγμένα παιχνίδια... δεν είναι παράλογο που η μεταγραφή μας... ενισχύει την επίθεση;
Αυτό που με φοβίζει περισσότερο είναι μήπως οι Βρύζας & Co έχουν πάρει αέρα και νομίζουν ότι πλέον έχουν το αλλάθητο του Πάπα...:whip:

<edit>
Α ρε ADSLgr... σε 16 λεπτά απάντηση σε παπαροερώτηση στις 04.55 :cool:

wi fi thief
24-05-09, 09:11
πιστευω οτι (περα απο τα ανταλλαγματα και τα μυρια) ο κοτσιανικουλης ειναι λιρα εκατο μεταγραφη, δειχνει οτι εχει τα προσοντα να γινει πολυ καλος παικτης...

περα απο το αγωνιστικο κομματι υπαρχει και η ατμοσφαιρα που δημιουργει αυτη η μεταγραφη και πιστευω οτι η διοικηση του ΠΑΟΚ ειχε το μυαλο της και σε αυτο, ισως περισσοτερο απο το ποσο χρησιμος ή οχι θα αποδειχθει ο παικτης (αλλωστε, σιγουρη μεταγραφη δεν υπαρχει)

και εις ανωτερα :oneup:

xabikos
24-05-09, 11:01
Μάλλον το θέμα Κουτσιανικούλη είναι τελειωμένο. Για μένα είναι μια καλή κίνηση αλλά με αρκετό ρίσκο. Αρχικά να πω πως το παιδί δεν είναι φορ αλλά παίζει πιο πολύ στα πλάγια. Μάλλον προορίζεται για το 4-2-3-1 για μια θέση στα πλάγια. Οπότε δεν τίθεται θέμα για τους επιθετικούς. Επίσης λογικά μαζί με τον Χούτο θα φύγει και κάποιος από τους Αναστασάκο Μπακαγιόκο μιας και θα έρθει και ο Παπάζογλου που έχει υπογράψει. Όσο για τον Αθανασιάδη αν είναι στα ανταλλάγματα θα είναι ως δανεικός και προσωπικά καλύτερα είναι να πάει, ειδικά σε μια ομάδα σαν τον Εργοτέλη που δίνει ευκαιρίες στους νέους και θα παίξει. Και πιστεύω ότι μπορεί να ανεβεί πολύ αν παίξει σε αρκετά παιχνίδια.
Τώρα για τον Κουτσιανικούλη πιστεύω ότι είναι λίγο υπερβολή το ποσό για την μεταγραφή. Μπορεί βέβαια να βγει μια καλή επένδυση αλλά το παλικάρι έχει μια μόνο σεζόν και αυτή στον Εργοτέλη. Είναι τελείως διαφορετικά να παίζει κάπου χωρίς άγχος και ελεύθερα και διαφορετικά να έχεις μεγάλη πίεση για αποτελέσματα. Ο χρόνος θα δείξει βέβαια.

Όσο για τον Βρύζα εγώ χαίρομαι που φέρνει μικρούς σε ηλικία και κοιτάει να φέρει και Έλληνες παίκτες μιας και δεν μου αρέσει να έχει η ομάδα μου μόνο ξένους. ;)

wi fi thief
24-05-09, 11:16
ενα μπραβο στην εφημεριδα "φιλαθλος" για το σημερινο της πρωτοσελιδο

το οτι ο αρχισυντακτης του εχει σπουδασει δημοσιογραφια και οχι μαρκετινγκ, τον τιμα

Spanos
24-05-09, 14:39
Εγώ δε νομίζω ότι είναι υπερβολικό το πόσο, σήμερα με 1εκ ευρώ δε παίρνεις τίποτα αν θέλεις να γίνεις πρωταγωνιστής. Ειδικά όταν μιλάμε για παίκτη που παίζει που παίζει μπροστά.

hammer21
24-05-09, 14:55
Καταρχην συγχαρητηρια για την μεταγραφη αυτη.Αν μεινει ο Σαντος και ο Ζαγορ θα εξελιχθει πολυ.Αλλα το ποσο που λεγεται(συμφωνα με τηο goal παντα:whistle:) ειναι εξωφρενικο.


Πάνω από 2.000.0000 ευρώ
Ο ΠΑΟΚ θα δώσει στον Εργοτέλη 1.100.000 ευρώ, τα έσοδα από δύο φιλικά παιχνίδια (σε Ηράκλειο και Θεσσαλονίκη), πληρωμένους δύο ποδοσφαιριστές και υψηλό ποσοστό μεταπώλησης (περίπου 25%). Το συνολικό ύψος της μεταγραφής θα ξεπεράσει τα 2.000.000 ευρώ, καθιστώντας τον Κουτσιανικούλη την πιο ακριβή μεταγραφή Ελληνα ποδοσφαιριστή στην ιστορία του "δικέφαλου". Είναι προφανές ότι ο Ζαγοράκης ποντάρει στον ενθουσιασμό του κόσμου, που θα μεταφραστεί σε περισσότερα εισιτήρια την επόμενη σεζόν. Παράλληλα, η έλευση του Βασίλη Γκαγκάτση στον ΠΑΟΚ φαίνεται ότι δεν θα συνδυαστεί μόνο με την απόκτηση του Κουτσιανικούλη, αλλά και με μεγάλες χορηγικές συμφωνίες.

http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10536&subid=2&tag=7713&pubid=2851499

bianconero
24-05-09, 15:41
Κι εγώ πιστεύω ότι δεν θα έχει θέση δίπλα στους (ή αντί) Μουσλίμοβιτς, Μπακαγιόκα & Αναστασάκος.
Έχω την εντύπωση ότι φέτος θα μας αφήσει ο Κονσεϊσάο. Είτε φύγει ή όχι, η θέση του Κουτσιανικούλη είναι εκεί, στα δεξιά.

Με Κουτσιανικούλη & Βιερίνια στα άκρα θα 'χουμε πλέον τη γρηγοράδα που χάνουμε από τους κεντρικούς αργούς Ίβιτς & Βερόν.

geologiko_karoto
25-05-09, 13:48
Συγχαρητήρια στις κυρίες που κατέκτησαν το Πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο
και μάλιστα το 4ο συνεχόμενο και 5ο συνολικά

Rebel Scum
25-05-09, 16:05
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν είναι ευχαριστημένοι με την μεταγραφή του Κουτσιανικούλη...πέραν του δεν παίζει ακριβώς στην ίδια θέση με τους επιθετικούς του ΠΑΟΚ, είναι ένα ταλαντούχο παιδί, είναι Έλληνας και σε μια ηλικία που όλο το μέλλον είναι μπροστά του. Ο Μουσλίμοβιτς πόσο ακόμα να παίζει αξιόλογο ποδόσφαιρο.

xabikos
25-05-09, 20:12
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν είναι ευχαριστημένοι με την μεταγραφή του Κουτσιανικούλη...πέραν του δεν παίζει ακριβώς στην ίδια θέση με τους επιθετικούς του ΠΑΟΚ, είναι ένα ταλαντούχο παιδί, είναι Έλληνας και σε μια ηλικία που όλο το μέλλον είναι μπροστά του. Ο Μουσλίμοβιτς πόσο ακόμα να παίζει αξιόλογο ποδόσφαιρο.

Δε νομίζω να είναι κάποιος δυσαρεστημένος. Απλά όπως και εγώ κρατάμε κάποιες επιφυλάξεις για το πόσο είναι λογικό το ποσό. Βέβαια από τη στιγμή που μάλλον ενδιαφέρονταν και άλλοι τότε είναι αναπόφευκτο να ανεβεί το ποσό. Όσο για τον Μουσλίμοβιτς είναι 27 στα 28 οπότε έχει τουλάχιστον 3 χρόνια πολύ καλού ποδοσφαίρου αρκεί βέβαια να βρει τον καλό του εαυτό.

Τώρα για το χθεσινό παιχνίδι ήμασταν απαράδεκτοι. Όπως είπε και ο Σάντος θυμίσαμε τα περσινά παιχνίδια που όταν χάναμε δεν πείραζε κανένα. Λογικό βέβαια μιας και παίζανε οι περσινοί παίχτες. Μόνο ο Μπακαγιόκο είχε το απαραίτητο πάθος για τον αγώνα. Απέδειξαν για ακόμη μια φορά πως είναι λίγοι για τον ΠΑΟΚ. Λογικά θα έχουμε και πάλι μεγάλες αλλαγές στο ρόστερ και το βλέπω λογικό γιατί αλλιώς δεν θα μπορέσουμε να διεκδικήσουμε κάτι παραπάνω.

wi fi thief
25-05-09, 20:25
Τώρα για το χθεσινό παιχνίδι ήμασταν απαράδεκτοι

εγω ειδα το ματς μεχρι τη βουτια του γκρεγκ λουγκανη (βαθμος δυσκολιας 2.5, μονο ο μεγαλος ζιλμπερτο σιλβα με το "αυτοπεναλτυ" συγκρινεται :p)

μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος που εβγαζε τη μπαλα απο την περιοχη του ο ΠΑΟΚ (με ψυχραιμια, με ομορφες τεχνικες πασες)

ειναι για μενα ενα πολυ σημαντικο ο τροπος που βγαζεις τη μπαλα απο την περιοχη σου (οσο και αν πιεζεσαι) μου αρεσε ο τροπος επειδη θυμιζε μεγαλη ομαδα και παικτες με εμπιστοσυνη στα ποδια και στις πασες τους και οχι σκορποχωρια που πανικοβλητα βαρανε χαβαδες στα περιστερια

ο λινο (παικτης που εκτιμω και ζηλευω) εχει μια εφεση στις σεντρες "με τη μια" ειτε πιεζεται ειτε οχι
γιατι ρε φιλαρακι βιαζεσαι? πατα τη μπαλιτσα, σηκωσε το κεφαλι και κανε ζυγισμενη σεντρα
"με τη μια" ακομα και ο ρομπερτο καρλος στις 5 σεντρες θα στειλει τις τρεις στα ball-boys
το εχει προσεξει κανεις αλλος αυτο στο λινο?

στα λιγα λεπτα που ειδα μου αρεσε πολυ ο μπαλαφας, ο βερον και ο βιερινια
σημερα απο τις συνθεσεις παρατηρησα οτι επαιξαν και ο ηλιαδης με το λακη αλλα εγω δεν το καταλαβα οση ωρα παρακολουθησα :p

οταν δεν παιζει ο σορλεν τοτε φαινεται πραγματικα ποσο μεγαλος παιχτης ειναι

ετσι οπως ειστε τωρα + ενα δεκαρι + τερματοφυλακα + εναν προπονητη που να αγαπαει τους θεατες του, μπορειτε να παιξετε ομορφη μπαλα :oneup:

το ζητημα ειναι αν θα το θελησετε και ποτε :cool:

Rebel Scum
26-05-09, 00:46
Δε νομίζω να είναι κάποιος δυσαρεστημένος. Απλά όπως και εγώ κρατάμε κάποιες επιφυλάξεις για το πόσο είναι λογικό το ποσό. Βέβαια από τη στιγμή που μάλλον ενδιαφέρονταν και άλλοι τότε είναι αναπόφευκτο να ανεβεί το ποσό. Όσο για τον Μουσλίμοβιτς είναι 27 στα 28 οπότε έχει τουλάχιστον 3 χρόνια πολύ καλού ποδοσφαίρου αρκεί βέβαια να βρει τον καλό του εαυτό.


Μελίσσης, Χριστοδουλόπουλος σου λένε κάτι; :p...ε σιγά σιγά προσπαθείτε κι εσείς να μπείτε στο κλαμπ με τις δαγκωνιές...όχι ότι για τον Κουτσιανικούλη θεωρώ ότι σας δαγκώνουν αλλά όταν αρχίζεις να ξοδεύεις όλο και κάνα σάπιο θα σου πασάρουν...

ΥΓ. Για τον Βόσνιο έχεις δίκιο, είχα κάνει λαθος για την ηλικία του...αλλά πάλι ισχύει αυτό που είπα για την θέση...βαρύ κορμί, κεφαλοσφαιριστής και εκτελεστής ο ένας(γενικά καθαρό 9αρι)...ανάλαφρος, τεχνίτης, γρήγορος εκτελεστής/πασαδώρος ο άλλος (9αρο10αρι)

tutuyo
27-05-09, 12:50
Κονσε φευγει για εκει προοριζεται ο Κουτσια,ακραιος ειναι οχι καθαρο φορ.
Στα ακρα θα παιξει μαζι με Βιερινια.


Ο Κλαους καλα θα ηταν να παει δανεικος (Πανσερραικο) για να παρει παιχνιδια και να σκληραγωγηθει.

mix21
27-05-09, 21:05
να ρωτήσω κάτι: τόσα χρόνια ο γκαγκάτσης δεν εκπροσωπούσε το σύστημα που δεν αφηνε τον παοκ να ορθοποδήσει? άλλαξε κάτι?

Spanos
27-05-09, 21:17
Kαλορίζικος ο Εκτελεστικός που η πρόσληψη του υιού δεν είχε σχέση:rofl:

wi fi thief
27-05-09, 22:15
που η πρόσληψη του υιού δεν είχε σχέση

η παραιτηση του μακη γκαγκατση (για λογους δηθεν ευθιξιας) για ποιο λογο εγινε? :hmm:

η συγκεκριμενη παραιτηση ειναι πιο γελοια ακομα και απο την προσληψη του πατερα του

το ξαναλεω: η προσληψη γκαγκατση ειναι στιγμα στην ιστορια του ΠΑΟΚ (ουτε ο μπατατουδης δεν θα τον επαιρνε νομιζω)

κριμα γιατι τον ειχα σε εκτιμηση τον θοδωρη ζαγορακη :down:

ο ΠΑΟΚ θα την πατησει διπλα: και δεν θα εχει τις πλατες που νομιζει οτι θα εχει με τον γκαγκα και θα του τη λεμε μια ζωη ολοι (πλην ορισμενων γαυρων που δεν ειχανε ποτε προβλημα με τον συγκεκριμενο τυπο)

καλα να παθει

ακομα και αν (οπως προσωπικα πιστευω) ο γκαγκα χρησιμοποιει τον ΠΑΟΚ σαν σκαλοπατι μεχρι να παει στην μοναδικη ελληνικη ομαδα που μπορει να "δρασει" το στιγμα θα μεινει

εχω πολλους κολλητους ΠΑΟΚτζηδες που εχουνε ξενερωσει πολυ ασχημα

yiapap
27-05-09, 22:37
να ρωτήσω κάτι: τόσα χρόνια ο γκαγκάτσης δεν εκπροσωπούσε το σύστημα που δεν αφηνε τον παοκ να ορθοποδήσει? άλλαξε κάτι?Nαι!
Τώρα εκπροσωπεί το σύστημα που θα αφήσει τον ΠΑΟΚ να ορθοποδήσει και θα θάψει κάτι μικροομάδες τύπου ΟΣΦΠ/ΠΑΟ
:crazy:

antreas9
29-05-09, 13:43
Kαλορίζικος ο Εκτελεστικός που η πρόσληψη του υιού δεν είχε σχέση:rofl:

:whistle::whistle::whistle::whistle:

bianconero
30-05-09, 01:49
Την Τετάρτη τα νέα διαρκείας...

Από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώθηκε ότι την Τετάρτη 3 Ιουνίου ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για την επόμενη σεζόν, μέχρι τις 3 Ιουλίου έχουν δικαίωμα οι παλαιοί κάτοχοι να ανανεώσουν τα διαρκείας τους ενώ οι τιμές είναι αυξημένες και η διάθεση τους θα γίνεται από τα γραφεία της ΠΑΕ αλλά και μέσω internet, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έκανε σαφές ότι δεν θα διαθέσει περισσότερα από 21.000 εισιτήρια ενώ τα εισιτήρια δεν θα έχουν ισχύ για τους αγώνες των play-off Superleague και τους αγώνες στην φάση των ομίλων του Europa Cup


Από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ εκδόθηκε ανακοίνωση με την οποία ενημερώνεται ο κόσμος της ομάδας για τα εισιτήρια διαρκείας της επόμενης σεζόν, η διάθεση τους θα αρχίσει την ερχόμενη Τετάρτη 3 Ιουνίου ενώ η ανακοίνωση της ΠΑΕ αναφέρει τα εξής :


«Από την Τετάρτη 3/06/2009 θα αρχίσει η πώληση εισιτηρίων διαρκείας για την ερχόμενη αγωνιστική χρονιά 2009- 2010 από τα γραφεία του γηπέδου Τούμπας και από το Internet μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Επισημαίνεται ότι θα διατεθούν συνολικά μέχρι 21.000 εισιτήρια διαρκείας.

Α. ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

ΘΥΡΑ ΤΙΜΗ

Σουίτες 27.500 ευρώ
VIP 3ου ορόφου 3000 ευρώ
Θύρα 1 840 ευρώ
Θύρες 2-3 540 ευρώ
Θύρες 4-4Α-7 200 ευρώ
Θύρες 5-6 350 ευρώ

Το εισιτήριο διαρκείας θα περιλαμβάνει:

α. Τους αγώνες πρωταθλήματος
β. Τους αγώνες κυπέλλου
γ. Τους προκριματικούς αγώνες του UEFA EUROPA LEAGUE
δ. Τους φιλικούς αγώνες

Το εισιτήριο διαρκείας δεν θα περιλαμβάνει:

α. Τους αγώνες των Play-off της Superleague αν και εφόσον η ομάδα αγωνιστεί σε αυτή τη διαδικασία
β. Τους αγώνες των ομίλων του UEFA EUROPA LEAGUE αν και εφόσον εξασφαλιστεί η συμμετοχή (εξαιρούνται τα VIP 3ου ορόφου)

Είδη Εισιτηρίων:
α. Κανονικά
β. Εταιρικά

Β. ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ
α. Μετρητά
β. Επιταγή
γ. Πιστωτική κάρτα (Mastercard, Visa, Visa Electron)
Δεν υπάρχει η δυνατότητα κράτησης εισιτηρίου μέσω προκαταβολής

Γ. ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

1η περιοδος: 3/6/2009 - 3/7/2009 (περίοδος προτίμησης παλιών κατόχων)
Οι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα έχουν τη δυνατότητα τη συγκεκριμένη περίοδο να ανανεώσουν την ίδια θέση που είχαν ως κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο με την προσκόμιση:
α. της ταυτότητάς τους,
β. της κάρτας διαρκείας τους και
γ. του αριθμού φορολογικού μητρώου τους (ΑΦΜ).
Σε περίπτωση που κάποιος κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δε μπορεί να προσέλθει τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα μπορεί να ανανεώσει την θέση του μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, την εξουσιοδότηση, το καρτελάκι του κατόχου και τον αριθμό φορολογικού μητρώου του κατόχου (ΑΦΜ).
Κατά την 1η περίοδο διάθεσης οι μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας δε θα μπορούν να αγοράσουν εισιτήρια διαρκείας.

2η περίοδoς: 7/7/2009 - 18/7/2009
Οι μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν εισιτήριο διαρκείας με την προσκόμιση:
α. της ταυτότητάς τους,
β. του αριθμού φορολογικού μητρώου τους (ΑΦΜ).
Τη συγκεκριμένη περίοδο θα είναι διαθέσιμες για αγορά οι θέσεις που δε θα έχουν ανανεωθεί την 1η περίοδο καθώς και οι υπόλοιπες ελεύθερες θέσεις. Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος δε μπορεί να προσέλθει στα γραφέια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα μπορεί να αγοράσει εισιτήριο διαρκείας μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του φιλάθλου, την εξουσιοδότηση και τον αριθμό φορολογικού μητρώου του φιλάθλου (ΑΦΜ).

Δ. ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ

1. Γραφεία γηπέδου Τούμπας
Από τις 3/6/2009 θα λειτουργούν με το εξής ωράριο:
Καθημερινά: 10π.μ. - 7μ.μ.
Σάββατο : 9π.μ. - 3μ.μ.

2. Internet
α. Κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας:
Από τις 3/6/2009 στις 10π.μ. και καθ` όλη τη διάρκεια του 24ώρου μέχρι και την Παρασκευή 03/07/2009 στις 7μ.μ. θα μπορούν οι φίλαθλοι να ανανεώσουν τη θέση την οποία είχαν ως θέση διαρκείας την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο ακολουθώντας τις οδηγίες που αναγράφονται σε κάθε βήμα στην ιστοσελίδα.
β. Μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας:
Οι μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας από τις 7/7/2009 στις 9π.μ. μέχρι και 18/7/2009 στις 7μ.μ. και καθ` όλη τη διάρκεια του 24ωρου θα μπορούν να αγοράσουν εισιτήρια διαρκείας.
Παραλαβή εισιτηρίου διαρκείας που έχει αγοραστεί μέσω Internet:
Εφόσον η διαδικασία ολοκληρωθεί σωστά, σας αποστέλλεται ένα e-mail (στην διεύθυνση e-mail που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας στην υπηρεσία) που περιέχει τον αριθμό κίνησης και την επιβεβαίωση αγοράς για να παραλάβετε το εισιτήριο σας από τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με την προσκόμιση της ταυτότητάς σας και εκτυπωμένο τον αριθμό κίνησης της ηλεκτρονικής αγοράς. Σε περίπτωση που κάποιος κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δε μπορεί να προσέλθει στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα μπορεί να παραλάβει το εισιτήριο του μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, εκτυπωμένο τον αριθμό κίνησης της ηλεκτρονικής αγοράς και την εξουσιοδότηση.
Με την αγορά εισιτηρίου διαρκείας, ο κάτοχος αυτόματα αποδέχεται τους ειδικούς ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ των καρτών διαρκείας»

hammer21
30-05-09, 12:43
omg και νομιζα οτι μονο εμας κλεβουν στις τιμες.:shock:

yiapap
31-05-09, 00:14
omg και νομιζα οτι μονο εμας κλεβουν στις τιμες.:shock:Εμείς προσφερόμεθα, :vava: :vava: :vava:

hammer21
31-05-09, 00:38
Οκ με τετοια ζητηση που υπαρχει απο περσι λογικο ειναι.Αλλα αλλο αξιοποιω βασικες οικονομικες αρχες και αλλο βαζω χερι.Μα αλλο διαρκειας για τους ομιλους?Σε εμας ξεκινανε απο 210(νομιζω τα φοιτητικα) και ειναι για ολη τη χρονια.

Elfmeterkiller
31-05-09, 11:39
ειναι για μενα ενα πολυ σημαντικο ο τροπος που βγαζεις τη μπαλα απο την περιοχη σου (οσο και αν πιεζεσαι) μου αρεσε ο τροπος επειδη θυμιζε μεγαλη ομαδα και παικτες με εμπιστοσυνη στα ποδια και στις πασες τους και οχι σκορποχωρια που πανικοβλητα βαρανε χαβαδες στα περιστερια

ο λινο (παικτης που εκτιμω και ζηλευω) εχει μια εφεση στις σεντρες "με τη μια" ειτε πιεζεται ειτε οχι
γιατι ρε φιλαρακι βιαζεσαι? πατα τη μπαλιτσα, σηκωσε το κεφαλι και κανε ζυγισμενη σεντρα
"με τη μια" ακομα και ο ρομπερτο καρλος στις 5 σεντρες θα στειλει τις τρεις στα ball-boys
το εχει προσεξει κανεις αλλος αυτο στο λινο?

στα λιγα λεπτα που ειδα μου αρεσε πολυ ο μπαλαφας, ο βερον και ο βιερινια
σημερα απο τις συνθεσεις παρατηρησα οτι επαιξαν και ο ηλιαδης με το λακη αλλα εγω δεν το καταλαβα οση ωρα παρακολουθησα

οταν δεν παιζει ο σορλεν τοτε φαινεται πραγματικα ποσο μεγαλος παιχτης ειναι

ετσι οπως ειστε τωρα + ενα δεκαρι + τερματοφυλακα + εναν προπονητη που να αγαπαει τους θεατες του, μπορειτε να παιξετε ομορφη μπαλα

το ζητημα ειναι αν θα το θελησετε και ποτε

Συμφωνώ απόλυτα.. Ειδικά στα σχόλια για Lino, Λάκη.:oneup:

Ο Κουτσιανικούλης πλάγια παίζει οπότε και βασικός να ξεκινάει, το σύστημα μας ίδιο θα μένει με φέτος ( 4-2-3-1 ή 4-3-3). Όσο για Κονσεισάο - αν φύγει, ποιός άλλος μένει για τα πλάγια; Έχει και εμπειρία, οπότε εγώ θα ήθελα να μείνει.. Αν είναι να φύγουν κάποιοι από μπροστά, θα έλεγα Λάκης - Αναστασάκος.

bianconero
31-05-09, 15:20
Αν είναι να φύγουν κάποιοι από μπροστά, θα έλεγα Λάκης - Αναστασάκος.

Ο Λάκης έχει ήδη κλείσει στην Αστέρα, ενώ ο Αναστασάκος μάλλον μένει.

hammer21
31-05-09, 15:43
Μπα, απο οτι ακουσα αυτη ηταν η πραγματικη αιτια που εφυγε ο Κωστε.Επειδη ηθελε παιχτες σαν τον Μπουρμπο και τον Λακη.

Spanos
31-05-09, 17:07
Μπα, απο οτι ακουσα αυτη ηταν η πραγματικη αιτια που εφυγε ο Κωστε.Επειδη ηθελε παιχτες σαν τον Μπουρμπο και τον Λακη.

"με φιστίκια αγοράζεις μαϊμούδες"

wi fi thief
02-06-09, 15:37
ΠΑΟΚ: Ανακοίνωσε Φωτάκη (http://www.sport-fm.gr/article/179387)

πολυ τον παω αυτον τον παιχτη! :oneup:
τον θεωρω πιο χρησιμη μεταγραφη απο του "μεσι" και ας μη φαει τοσα πρωτοσελιδα

(αν και πρωτη φορα μπαινω και ισως να ειναι προβλημα της στιγμης) νομιζω πως το site του ΠΑΟΚ ειναι το πιο αργο site στο ελληνικο ιντερνετ :p

ακυρον, ολα καλα τωρα :oneup:

bianconero
03-06-09, 14:36
Πριν από λίγα λεπτά, στο δελτίο ειδήσεων της ΕΤ3 ανέφεραν ότι ο ΠΑΟΚ ήρθε σε συμφωνία με τον Μπρούνο Τσιρίλι.
Αν και δεν υπάρχει κάτι σχετικό στα αθλητικά sites αλλά και σε άλλα οπαδικά sites του ΠΑΟΚ, δε νομίζω να πρόκειται για λάθος είδηση. Άλλωστε υπήρχε και σχετικό πρωτοσέλιδο και άρθρο για ενδιαφέρον της ομάδας, σε σημερινή εφημερίδα της πόλης.

Εdit: Στο δελτίο του MEGA πάντως δεν είπαν κάτι. Και ας ήταν ώρα αργότερα από αυτό της ET3 :hmm:

Rebel Scum
03-06-09, 15:12
Πριν από λίγα λεπτά, στο δελτίο ειδήσεων της ΕΤ3 ανέφεραν ότι ο ΠΑΟΚ ήρθε σε συμφωνία με τον Μπρούνο Τσιρίλι.
Αν και δεν υπάρχει κάτι σχετικό στα αθλητικά sites αλλά και σε άλλα οπαδικά sites του ΠΑΟΚ, δε νομίζω να πρόκειται για λάθος είδηση. Άλλωστε υπήρχε και σχετικό πρωτοσέλιδο και άρθρο για ενδιαφέρον της ομάδας, σε σημερινή εφημερίδα της πόλης.

Εdit: Στο δελτίο του MEGA πάντως δεν είπαν κάτι. Και ας ήταν ώρα αργότερα από αυτό της ET3 :hmm:

Στο gazzeta νομίζω το λένε...

skapetis
03-06-09, 19:19
Πριν από λίγα λεπτά, στο δελτίο ειδήσεων της ΕΤ3 ανέφεραν ότι ο ΠΑΟΚ ήρθε σε συμφωνία με τον Μπρούνο Τσιρίλι.
Αν και δεν υπάρχει κάτι σχετικό στα αθλητικά sites αλλά και σε άλλα οπαδικά sites του ΠΑΟΚ, δε νομίζω να πρόκειται για λάθος είδηση. Άλλωστε υπήρχε και σχετικό πρωτοσέλιδο και άρθρο για ενδιαφέρον της ομάδας, σε σημερινή εφημερίδα της πόλης.

Εdit: Στο δελτίο του MEGA πάντως δεν είπαν κάτι. Και ας ήταν ώρα αργότερα από αυτό της ET3 :hmm:

Και περιμένεις κανάλια της αθήνας να παίξουν ειδήσεις του παοκ άμεσα? Κάτσε, μέχρι να αρχίσει το πρωτάθλημα έχουν χρόνο να αναφέρουν την είδηση :twisted:

Μια χαρά είναι η ΕΤ3 σε τέτοια θέματα ;)

wi fi thief
03-06-09, 19:23
ρεεε, αφηστε κανεναν παιχτη και για τους αλλους!

επιχειρηση σκουπα ο θοδωρης :p

bianconero
04-06-09, 13:40
Και περιμένεις κανάλια της αθήνας να παίξουν ειδήσεις του παοκ άμεσα? Κάτσε, μέχρι να αρχίσει το πρωτάθλημα έχουν χρόνο να αναφέρουν την είδηση :twisted:

Μια χαρά είναι η ΕΤ3 σε τέτοια θέματα ;)

Εγώ θα έλεγα ότι μόνο στην ΕΤ3 είχαν την πληροφορία για συμφωνία.
Μετά και τα σημερινά πρωτοσέλιδα φαίνεται ότι φυσικά συμφωνία δεν υπάρχει, αλλά προχωρημένες συζητήσεις, για να είναι καλυμμένη η ομάδα σε περίπτωση που χαλάσει του Πάολο Αντράντε.

Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση, οι της ΕΤ3 να είναι τόσο μπασμένοι μέσα στα γεγονότα και να έχουν την αποκλειστική είδηση ή να έχουν κλείσει αυτοί την συμφωνία, χωρίς να το ξέρουν οι 2 ενδιαφερώμενες πλευρές :p

viardon
13-06-09, 19:44
Χαρίζεται avatar ... όποιος προλάβει



http://img38.imageshack.us/img38/3276/dorks.jpg


Χειρότερη 11άδα.... για να δούμε είναι κανας γνωστός μέσα ;;;
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/05/12/1256830/calcio-debate-wors:whistle:

Cris Director
14-06-09, 12:05
Καλά, ας ερχόταν ο Σεβτσένγκο στον Ηρακλή και ας ήταν στην χειρότερη εντεκάδα και της ΗΠΑ που λέει ο λόγος.

Ο κόσμος ποτέ δεν πρέπει να χρεώνεται αυτά που γράφονται κατά καιρούς και λέγονται στα ΜΜΕ.
Οι δημοσιογράφοι που τα γράφουν ναι, αυτοί είναι υπεύθυνοι των γραφόμενων.

Αν βγει ο τάδε και γράψει ότι ο Ηρακλής παίρνει τον χ ποδοσφαιριστή ενώ είχε συμφωνήσει με ΠΑΟ, τότε μάλλον αυτός έχει την ευθύνη και όχι οι οπαδοί που μπορεί να μην τον θέλουν καν στην ομάδα τους.
Στο παρελθόν πολλά ακούστηκαν για πολλούς αλλά το αποτέλεσμα έδειξε ότι μόνο καλές μεταγραφές δεν ήταν.

Και να μην ξεχασω...
http://www.youtube.com/watch?v=RQENhZfRLoA&eurl=http%3A%2F%2Fwww.sportdog.gr%2Fnew%2Farticle.aspx%3Farticle_id%3D99038&feature=player_embedded

xabikos
14-06-09, 12:21
Χειρότερη 11άδα.... για να δούμε είναι κανας γνωστός μέσα ;;;
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/05/12/1256830/calcio-debate-wors:whistle:

Τι να κάνουμε ρε φίλε; Τόσο μπορούμε τόσο κάνουμε! Δεν είμαστε σαν κάποιες υπερομάδες που ανακοινώνουν τους παικταράδες τον έναν μετά τον άλλο. Εμείς είμαστε φτωχαδάκια και δεν μπορούμε να χτυπάμε διεθνείς παίκτες!

viardon
14-06-09, 14:15
Τι να κάνουμε ρε φίλε; Τόσο μπορούμε τόσο κάνουμε! Δεν είμαστε σαν κάποιες υπερομάδες που ανακοινώνουν τους παικταράδες τον έναν μετά τον άλλο. Εμείς είμαστε φτωχαδάκια και δεν μπορούμε να χτυπάμε διεθνείς παίκτες!

Ποιός μίλησε για χρήμα;;;;

Τί έγιναν τα εκατομύρια απο τα διαρκείας, α ξέχασα.. ξαφνικά το γυρίσαμε στην εξυγίανση;
Τί έγινε η συνεργασία του Ζήση με τη BOCA ;;; :whistle:
Ξεχνιούντε τα πρωτοσέλιδα αφίσες;;; :whistle:
Ο Αντράντε ξαφνικά μας έγινε πορνοστάρ Τσιρίλο :rofl:
Ο Νούνο Ασίς;;;; ---> Φωτάκης :rofl:
Βιερίνια Βιτόλο... σαν να αρχισαν να το ψιλομαζεύουν το θέμα σιγά σιγά. :hmm:

+20% η χορηγία της ΔΕΠΑ +20% το αέριο στη Θεσσαλονίκη :evil: :down:

Το γέλιο πάντως έπεσε με τα "έγκυρα" ασπρόμαυρα μμε σας που σας έκαναν να πιστέψετε οτι θα πάρετε τον LOCO.

Anyway αρχές καλοκαιριού είναι ας κρατήσουμε την όρεξη για μετά.....
Προς το παρών βουτιές για να... δροσιστούμε :cool:

Rezwalker
14-06-09, 16:25
που σας έκαναν να πιστέψετε οτι θα πάρετε τον LOCO.



Ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε? βρε τι μου θυμιζει αυτος ο ενθουσιασμος..τι μου θυμιζει... Amoroso :whistle:

Για τον Μενδρινο που προτιμησε να παει ΠΑΣ Γιαννενα και οχι στον αρη, γαργαρα ε?:rofl:

Αληθεια κανενα Ελληνα εχετε στην ομαδα?:rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.