PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

MaFiOzOs_GR
24-01-10, 22:51
Επιτέλους ξεφύγαμε από τα κόμπλεξ και τις προκαταλήψεις και παίξαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο σε ντέρμπι!!!

Δεν θυμάμαι να είχαμε τόσο καλή κυκλοφορία μπάλας σε ντέρμπι τα τελευταία χρόνια, αν και φάγαμε αρκετή πίεση στην αρχή του Β' ημιχρόνου.Μακάρι να πετυχαίναμε και άλλο ένα γκολ για το γ@&το!! :p

Εξαιρετικοί όλοι οι παίκτες μας αλλά και ο Μέλμπεργκ του ολυμπιακού.Πολύ καλή και η παρουσία του διαιτητή Δαλούκα χωρίς φαλτσοσφυρίγματα (έφαγε πολλά καντήλια πάντως από τη εξέδρα, καταγράφηκε άραγε στο φύλλο αγώνα;; :whistle:).

Με τους Τέο/Ζήση στο τιμόνι της ομάδας μας το μόνο όριο είναι ο ουρανός!!! :worthy: :worthy: :worthy:

apok
24-01-10, 22:51
φιλε μακαρι!
μακαρι να παρει ο ΠΑΟΚ τον τιτλο!!! (και να μην βγουνε οι βαζελος γαυρος τσου λου και να χρεωκοπησουνε εντελως)

τοτε να δεις γλεντια! να γυρισει επιτελους ο τροχος να δουμε λιγη μπαλα και πραγματικο ανταγωνισμο!

εγω το πιστευω, το θεμα ειναι να το πιστεψει και η ομαδα σου, γιατι σημερα επρεπε να βαλει τουλαχιστον αλλα δυο τρια γκολ και μπορει η κολοφαρδια του γαυρου και ο δαλουκας να σας τιμωρουσε
αλλες (καλες) ομαδες ισως δεν σας το συγχωρησουν αυτο, δεν θα πεφτεται καθε εβδομαδα σε ναυαγια (αν και πιστευω οτι εσεις αναγκασατε τον γαυρο να ειναι τοσο αθλιος) το ποδοσφαιρο συγχωρει

ναι, ειμαι ΑΕΚτζης, αλλα ΙΜΟ ΑΕΚ και ΠΑΟΚ ειναι αδελφια
εχω μιλησει πολλες φορες εδω μεσα (σε πιο δυσκολες στιγμες) γι ατο ποσο αγαπω τον ΠΑΟΚ, μην τα ξαναπω, ψαξ'το

το ΑΕΚ-βαζελος ειναι ντερμπυ (αλλα ντερμπυ ειναι και το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ) αλλα αν παιξετε τοσο ωραια μπαλα οσο σημερα, κι εγω βλεπω τιτλο :cool:
οπως το βλεπω, αν καποιος μπορει να το στερησει απο τον ΠΑΤΕΡΑ και τα λεφτα του, ειναι ο ΠΑΟΚ, κανεις αλλος.
ελπιζω ειλικρινα να να γινει :)

Να 'τανε η ζήλει ψώρα:p

και κάτι άλλο


ναι, ειμαι ΑΕΚτζης, αλλα ΕΜΟ

Τώρα δεν δείχνει καλύτερα;;; :p

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά νομίζω οτι το μέταλλο του Παοκ ακομα δεν ειναι για κουπα. Πιστεύω οτι τώρα που παίζει πολυ καλη μπάλα και όλοι περιμένουν πολλά απο αυτή την ομάδα θα τους αγχώσει και θα τους κομπλάρει.
Για σήμερα τι να πω; το 1-0 ειναι απλά μαγική εικόνα.. Ευγε σας :D

Y.Γ μακάρι του χρόνου και οι 3 σας να είστε ακομα πιο ανταγωνιστικοί και να ξεπεράσετε το σύνδρομο της " έδρας " ( γιατι κακά τα ψέματα..μέχρι και φέτος όταν φεύγετε απο την έδρα σας και εσεις και ο Άρης δυσκολεύεστε ). :up:

wi fi thief
24-01-10, 22:57
@ apok: εγω ειμαι πλουσιος, το χρημα δεν το ζηλευω αλλα το περιφρονω :p

ελικρινα πιστευω οτι (εδω και χρονια) ο βαζελος ειναι η πιο αντιαισθητικη-αντιθεαματικη ομαδα στην ελλαδα, και σιγουρα η πιο αγχωμενη
μακαρι να μη βγειτε φετος τσου λου και να χρεοκοπησετε κι εσεις :twisted::twisted:(οπως σχεδον επαθε φετος ο γαυρος και θα του συμβει ολοκληρωτικα του χρονου, γιατι αυτος σιγουρα δεν θα βγει τσαμπιονς λιγκ πιστευω)

apok
24-01-10, 23:00
@ apok: εγω ειμαι πλουσιος, το χρημα δεν το ζηλευω αλλα το περιφρονω :p

Βαθύπλουτος (http://www.1924.gr/news/ar8ro44.asp):p:p:p

wi fi thief
24-01-10, 23:06
Βαθύπλουτος (http://www.1924.gr/news/ar8ro44.asp):p:p:p
μιλαω για μενα προσωπικα, εγω ειμαι πλουσιος (με το πραγματικο νοημα του ορου που δεν σημαινει αναγκαστικα «λεφτας»), οχι για την ΑΕΚ :oops:

Linus
24-01-10, 23:08
Συγχαρητήρια παιδιά πανάξια νίκη... μάλλον είπα πολλά που δεν θα πρεπε τις προηγούμενες μέρες :sorry:

Δύσκολο το βλέπω να διατηρήσετε ίδιο ρυθμό για πολύ, αλλά μακάρι. Θα γούσταρα μάχη για το πρωτάθλημα με τον Πάοκ :worthy:

subzer0
24-01-10, 23:38
Πριμ 100.000 ευρώ!

Εντυπωσιακός ο ΠΑΟΚ στο «Καραϊσκάκη», εντυπωσιακή και η κίνηση της διοίκησης του συλλόγου για έξτρα πριμ 100.000 ευρώ στους παίκτες της ομάδας.

Εξαιρετική εμφάνιση για τον «δικέφαλο», ο οποίος πέρασε σαν σίφουνας από το «Καραϊσκάκη» και πλέον κάνει και κάποια... δειλά όνειρα για τίτλο! Η διοίκηση του ΠΑΟΚ αναγνώρισε την μεγάλη προσπάθεια των παικτών, αλλά και το ότι η ομάδα έχει πλέον μια εντυπωσιακή αγωνιστική ταυτότητα και για το λόγο αυτό ανακοίνωσε έξτρα πριμ ύψους 100.000 ευρώ στους παίκτες της ομάδας!

http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/66753-%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BC-100000-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E

Έχω πολλά χρόνια να το ακούσω αυτό στον ΠΑΟΚ.
Όπως επίσης και οτι είναι μετά το ματς και όχι πριν για να παίρνουν τα μυαλά μας αέρα.
Συγχαρητήρια στην διοίκηση. :clap: :clap:

Linus σε συγχωρούμε , σήμερα είναι μεγάλη η βραδιά. :p

Άρχισε και η Αθλητική Κυριακή... :whistle: :whistle:

........Auto merged post: subzer0 πρόσθεσε 14 λεπτά και 56 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ρε παιδιά από πότε έχει να ξεκινήσει με στιγμιότυπα Β' Εθνικής η Αθλητική Κυριακή?

ErrOr
25-01-10, 00:01
Μετά από τόσο καιρό έκανα το come back μαζί με την μεγάλη ΠΑΟΚΑΡΑ.
Σήμερα η ομάδα έδειξε ότι εκτός από τα μικρά,μπορεί και τα μεγάλα ματσ να τα παίρνει εύκολα και αν δεν ήταν(τουλάχιστον για φέτος,αν όχι και πέρυσι) η ατυχία στις τελικές και τα κοράκια τότε δεν θα είχαμε αυτό το αρνητικό σερί.
Ο Δαλούκας όσο εύκολα έβγαζε κάρτες στους παίκτες μας τόσο δύσκολα έβγαζε στους παίκτες του γαύρου.(πάντως κρατήθηκε να μην δώσει πέναλτι στις καραβούτες)
Ακόμα και έτσι η ομάδα δεν αποσυντονίστηκε,έδειξε χαρακτήρα και συνέχισε στο πλάνο που είχε χαράξει ο φερνάντο.(μεγάλη υπόθεση το ότι έδειξε τέτοιο χαρακτήρα)
Ο ΟΣΦΠ δεν ήταν περισσότερο κακός σε σχέση με το εντός στην Τούμπα,απλά ο ΠΑΟΚ ήταν ακόμα ποιο καλός δεν τον άφησε να κάνει φάση και δεν είχε τον παίκτη που με μία κίνηση σε μια αδράνεια της άμυνας θα πάρει-ισοφαρίσει το ματς.(βλ. Τζόρτζεβιτς,Γκαλέτι,Κοβάσεβιτς,Ζαιρί)
Οι ομάδες του ΠΟΚ δεν παίζουν ποδόσφαιρο(σε αντίθεση με τον περσινό κ φετινό ΠΑΟΚ) τα τελευταία χρόνια απλά είτε με την σφυρίχτρα,είτε με μία κίνηση ενός-δύο παικτών που κάνουν την διαφορά καθαρίζουν τα ματς.
Προσοχή δεν λέω ότι παίζει ελκυστικό ποδόσφαιρο αλλά παίζει ποδόσφαιρο με πλάνο,με ταυτότητα και αρχή-μέση-τέλος.

Την ίδια σοβαρότητα και αποφασιστικότητα πρέπει να δείξουμε και στα play offs να πάρουμε την θέση για το ΤσουΛου και να πετάξουμε τον γαύρο απ έξω!
Αυτή θα είναι και η χαριστική βολή για τον θείο.
Βέβαια στα play offs ο Δαλούκας και ο κάθε Δαλούκας δεν θα κρατιέται όπως σήμερα και τις βουτιές θα τις μετατρέπει σε πέναλτι.
Πάει η ΑΕΚ καιρός να στείλουμε και τον ΟΣΦΠ στα τάρταρα και του χρόνου με τους υπάρχοντες παίκτες και με κανά 2 παικταράδες πάμε για πρωτάθλημα.(θα ανέβουν και οι Παπάζογλου,Κουτσιανικούλης και άντε γεια!)


Αλήθεια οι "πολιτισμένοι" και υπεράνω του γηπέδου Καραισκάκη τι έπαθαν σήμερα?
http://www.sport24.gr/html/ent/176/ent.340176.asp


Συνθήματα και σπασμένα καθίσματα είναι τα αποτελέσματα της οργής των οπαδών του Ολυμπιακού που συνέχισαν στου Ρέντη, όμως ευτυχώς τα πράγματα ηρέμησαν, αφού οι παίκτες πήγαν σε ξενοδοχείο.....

Και αν νομίζετε πως ότι ήταν να γίνει, έγινε στο "Γ. Καραϊσκάκης", κάνετε μεγάλος λάθος. Οι οπαδοί του Ολυμπιακού έδωσαν ραντεβού στου Ρέντη. Περίπου 200 οπαδοί βρέθηκαν στις προπονητικές εγκαταστάσεις των "ερυθρολεύκων" και περίμεναν την αποστολή.

Οι εξαγριωμένοι οπαδοί άναψαν φωτιές σε κάδους, όμως οι αστυνομικές δυνάμεις ήταν ισχυρές και δεν τους επέτρεψε να πλησιάσουν στις εγκαταστάσεις.

Απ' ότι έχουμε πληροφορηθεί, οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού έφυγαν από το Φάληρο με αυτοκίνητα και ταξί και δεν θα πάνε στου Ρέντη, αλλά σε ξενοδοχείο για... ευνόητους λόγους.



Και για να μην ξεχνιόμαστε....

ΠΑΟΚ ΟΛΕ, ΠΑΟΚ ΟΛΕ,
ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΞΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ ΤΟΝ ΚΟΡΝΕ!!!

Υγ1: καλώς έδωσαν το πριμ και τα ίδια θα πρέπει να δωθούν και με τον βάζελο στο κύπελλο.
Υγ2:Πάντως τι ωραία που με 3 εισαγγελείς δεν έγινε τίποτα και μετά και από κλαρίνο!

Rebel Scum
25-01-10, 00:19
Άσχετο αλλά αυτό που ακούγεται ότι ο Βρύζας έχει πρόταση από τον ΠΑΟ να πάρει τη θέση του Αντωνίου ισχύει; Γιατί πραγματικά το παληκάρι έχει κάνει μεταγραφές ουσίας για τον ΠΑΟΚ, εγώ δε θα τον άφηνα.

wi fi thief
25-01-10, 00:19
τον mvp καθε αγωνα ποιος τον ψηφιζει;
αυτοι που ψηφισαν αποψε δεν ντρεπονται καθολου που δεν ψηφισαν τον γκαρσια, τον βιτολο ή -εστω- τον ακατανομαστο;

δηλαδη ελεος... ο μελμπεργκ mvp του ντερμπυ; :stunned::stunned::stunned:

albatross
25-01-10, 00:21
τον mvp καθε αγωνα ποιος τον ψηφιζει;
αυτοι που ψηφισαν αποψε δεν ντρεπονται καθολου που δεν ψηφισαν τον γκαρσια, τον βιτολο ή -εστω- τον ακατανομαστο;

δηλαδη ελεος... ο μελμπεργκ mvp του ντερμπυ; :stunned::stunned::stunned:

Λογικό είναι, αν σκεφτείς ότι ο Μέλμπεργκ ήταν μια ομάδα μόνος του...;)

ErrOr
25-01-10, 00:32
Για τον Βρύζα ότι θααααα πάει στον βάζελο ακούγεται από τότε που βγήκαν οι μεταγραφές του.
Είχε ακουστεί ότι είχαν κάνει 2,5 μύρια πρόταση πέρυσι και άλλες τέτοιες μπαρούφες.
Όπως έχουν ακουστεί σε μικρότερο βαθμό τα ίδια και για τον Κόντη του Άρη.
Για εκείνον τουλάχιστον άντε πες να έχει κάποια δόση αλήθειας γιατί είναι κουμπάρος του Πατέρα.
Πάντως δεν νομίζω να ισχύουν τίποτα από τα δύο.

Ο Μέλμπεργκ όντως έπαιξε καλά όπως πάντα στα κλασσικά στάνταρ του,όχι και για mvp.
Γκαρσία με Βιτόλο και Ίβιτς για ακόμα μία φορά ήταν με διαφορά οι καλύτεροι του ΠΑΟΚ και του αγώνα.
Έχουν δέσει απίστευτα ο Γκαρσία με τον Βιτόλο και παίζει ποιο απελευθερωμένα ο Ίβιτς βοηθώντας στο επιθετικό κομμάτι καταλυτικά.
Γκαρσία με Βιτόλο,είναι αν όχι το καλύτερο από τα καλύτερα δίδυμα που παίζουν στην σούπακλικ.

subzer0
25-01-10, 00:34
Welcome back Error. :clap:

Rebel Scum
25-01-10, 00:39
Για τον Βρύζα ότι θααααα πάει στον βάζελο ακούγεται από τότε που βγήκαν οι μεταγραφές του.
Είχε ακουστεί ότι είχαν κάνει 2,5 μύρια πρόταση πέρυσι και άλλες τέτοιες μπαρούφες.
Όπως έχουν ακουστεί σε μικρότερο βαθμό τα ίδια και για τον Κόντη του Άρη.
Για εκείνον τουλάχιστον άντε πες να έχει κάποια δόση αλήθειας γιατί είναι κουμπάρος του Πατέρα.
Πάντως δεν νομίζω να ισχύουν τίποτα από τα δύο.

Καλώς...παρότι προφανώς προτιμώ τον Βρύζα από τον Αντωνίου δε θέλω πάλι να ακούγεται ότι κάνουμε πλιάτσικο.



Ο Μέλμπεργκ όντως έπαιξε καλά όπως πάντα στα κλασσικά στάνταρ του,όχι και για mvp.
Γκαρσία με Βιτόλο και Ίβιτς για ακόμα μία φορά ήταν με διαφορά οι καλύτεροι του ΠΑΟΚ και του αγώνα.
Έχουν δέσει απίστευτα ο Γκαρσία με τον Βιτόλο και παίζει ποιο απελευθερωμένα ο Ίβιτς βοηθώντας στο επιθετικό κομμάτι καταλυτικά.
Γκαρσία με Βιτόλο,είναι αν όχι το καλύτερο από τα καλύτερα δίδυμα που παίζουν στην σούπακλικ.

+1 Τα δυο παληκάρια έχουν ταιριάξει απίστευτα...ειδικά ο Βιτόλο είναι τρομερός.

subzer0
25-01-10, 00:43
Το τι ακούγεται από εδώ και από εκεί για όλες τις ομάδες δεν υπάρχει.
Ειδικότερα για παίχτες.
Είναι πραγματικά για γέλια.
Ελληνικό φαινόμενο.

Ο Ίβιτς , λέει , έκανε τον τραυματία όλη την εβδομάδα γιατί δεν του ανανεώνουν το συμβόλαιο.

xabikos
25-01-10, 02:09
Μεγάλη νίκη η σημερινή από κάθε πλευρά. Εκτός από τη νίκη αυτό που μετράει είναι ο τρόπος που ήρθε. Και άλλες φορές κερδίσαμε ντέρμπι αλλά ήταν και λίγο θέμα συγκυριών. Γι αυτή τη νίκη είμαστε όλοι σίγουροι ότι κατακτήθηκε γιατί επιβληθήκαμε ολοκληρωτικά επί του αντιπάλου. Και το να φτάσει η ομάδα σε αυτό το επίπεδο είναι πολύ πιο σημαντικό από τις συνεχόμενες ήττες στα προηγούμενα ντέρμπι. Ελπίζω τώρα να κάνουμε 15 ντέρμπι να χάσουμε για να αλλάξει ροή το σερί. Βέβαια δεν πρέπει να ενθουσιαζόμαστε πάρα πολύ μιας και ο αντίπαλος είναι σε χάλια κατάσταση. Βέβαια δεν παύει να είναι μια σπουδαία νίκη και κυρίως μια εμφάνιση που μας αφήνει πολλές υποσχέσεις.
Για παίκτες δεν θέλω να αναφερθώ παρά μόνο στον Εντίνιο. Προσωπικά δεν τον έχω για παίκτη που μπορεί να κάνει την διαφορά αλλά επιτέλους ένας παίκτης που έβαλε το κρίσιμο γκολ που έπρεπε. Μακάρι να συνεχίσει έτσι.
Όσο για το κλίμα στο γήπεδο δε νομίζω να είχαμε κάποιο παράπονο από την φιλοξενία του Ολυμπιακού, άρα μάλλον σωστή ήταν η κίνηση της Παε να ζητήσει τους εισαγγελείς.
Για τον διαιτητή έχω να πω μακάρι να έχουμε την ίδια διαιτησία με τον Παο στην Τούμπα και ειδικά στα πλέι οφ. Αν έβγαζε και μια κάρτα στον ντιόγκο θα ήταν πάρα πολύ καλός. Το παλικάρι είναι προβληματικό και παίζει πάρα πολύ βρώμικα. Οι κλωτσιές που ρίχνει είναι ασταμάτητες.

Στη συνέχεια ελπίζω να συνεχίσουμε με την ίδια σοβαρότητα και πάθος. Εύχομαι να έχουμε ένα δώρο από την Αεκ την άλλη Κυριακή και μετά να δούμε αν οι παναθηναϊκοί χαίρονται τόσο πολύ που κερδίσαμε σήμερα. Ας έχουμε μια διαφορά μικρότερη από πέντε βαθμούς πριν το ματς της Τούμπας και τότε όλα γίνονται.
Τώρα φαίνεται πόσο πολύ μας στοίχισε το άσχημο ξεκίνημα και ο αποκλεισμός από την Ευρώπη.

Υ.Γ.1 Το ότι υπάρχει κόσμος στο αεροδρόμια είναι βλακεία. Δεν είναι τίποτα περισσότερο από μια νίκη. Αυτό που θέλει να μας περάσει και η διοίκηση και κυρίως ο προπονητής είναι ότι δεν πρέπει να στεκόμαστε σε ένα ματς. Στο αεροδρόμιο να πάμε μόνο αν φέρουν κάποιο τίτλο οι παίκτες μας.

Υ.Γ.2 Για τους φίλους παναθηναϊκούς. Τόσα χρόνια λέγαμε για τους παλαίμαχους τους Ολυμπιακού πόσο προκλητικοί είναι. Μόλις άλλαξαν λίγο τα πράγματα ο καρούλιας αμέσως να πάρει την θέση τους. Για προσέξτε τον λίγο. ;)

subzer0
25-01-10, 02:14
Αυτόν τον είχα ξεχάσει ρε :

Είναι πολύ εύκολο σε αυτή την κατάσταση που είναι ο Ολυμπιακός να παει να τον κερδίσει ο ΠΑΟΚ, εύκολα.
http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/65322-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%B5%CE%AF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF-%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CE%BF%CE%BA

Πόσο μπροστά είσαι ρε Αγγελάρα. :rofl: :rofl: :rofl:

@Xabikos
Σήμερα όλα δικαιολογούνται.
Και τα αεροδρόμια και τα πανηγύρια και τα νταμπλ και όλα.
Σήμερα όμως , όχι αύριο.

Rebel Scum
25-01-10, 02:39
Υ.Γ.1 Το ότι υπάρχει κόσμος στο αεροδρόμια είναι βλακεία. Δεν είναι τίποτα περισσότερο από μια νίκη. Αυτό που θέλει να μας περάσει και η διοίκηση και κυρίως ο προπονητής είναι ότι δεν πρέπει να στεκόμαστε σε ένα ματς. Στο αεροδρόμιο να πάμε μόνο αν φέρουν κάποιο τίτλο οι παίκτες μας.

Συμφωνώ....όχι ότι δεν είναι σημαντική νίκη, από όλες τις απόψεις....αλλά όχι για αεροδρόμιο. Εκτός αν οι βλέψεις σας είναι να κερδίζετε τα ντέρμπυ...αμφιβάλλω.




Υ.Γ.2 Για τους φίλους παναθηναϊκούς. Τόσα χρόνια λέγαμε για τους παλαίμαχους τους Ολυμπιακού πόσο προκλητικοί είναι. Μόλις άλλαξαν λίγο τα πράγματα ο καρούλιας αμέσως να πάρει την θέση τους. Για προσέξτε τον λίγο. ;)

Δεν έχουν οι γάβροι την αποκλειστικότητα...λακέδες έχουν όλες οι ομάδες. Απλά οι γάβροι τον είχαν πάρει ψηλά τον αμανέ λόγω τόσων τίτλων.
Που να πάρετε εσείς πρωτάθλημα να δεις τι έχει να γίνει ...ο Μίνος θα φορέσει τα ασρόμαυρα και θα αυτοπυρποληθεί καθώς πηδάει από τον Λευκό Πύργο :p

xabikos
25-01-10, 02:55
Που να πάρετε εσείς πρωτάθλημα να δεις τι έχει να γίνει ...ο Μίνος θα φορέσει τα ασρόμαυρα και θα αυτοπυρποληθεί καθώς πηδάει από τον Λευκό Πύργο :p

Κάτι τύποι σαν τον Μίνο μόνο για γέλιο μπορείς να τους παίρνεις. Απλά είναι απαράδεκτο τέτοιους τύπους να τους πληρώνουμε από την τσέπη μας. Μακάρι να σταματήσει να ασχολείται με το ρεπορτάζ.

Rebel Scum
25-01-10, 03:15
Κάτι τύποι σαν τον Μίνο μόνο για γέλιο μπορείς να τους παίρνεις. Απλά είναι απαράδεκτο τέτοιους τύπους να τους πληρώνουμε από την τσέπη μας. Μακάρι να σταματήσει να ασχολείται με το ρεπορτάζ.

Κι όμως φίλε πολύς κόσμος ακούει κάτι τέτοιους...δυστυχώς.

subzer0
25-01-10, 03:22
Μην μπερδεύεστε ρε παιδιά.
Ο Μίνος είναι ένα αντίβαρο στην αθλητική Κυριακή για να έχουν πάτημα και οι άλλοι να λένε κάτι.
"Γιατί κράζετε οι ΠΑΟΚτσήδες την Αθλητική Κυριακή αφού έχει τον Μίνο"?
Και έτσι είναι όλοι ικανοποιημένοι. :p
Και την Αθλητική Κυριακή δεν θέλει να την βλέπει κανένας , όπως την έχουνε κάνει.

George978
25-01-10, 03:33
και δε τη βλεπει κανεις.

Rebel Scum
25-01-10, 03:47
Μην μπερδεύεστε ρε παιδιά.
Ο Μίνος είναι ένα αντίβαρο στην αθλητική Κυριακή για να έχουν πάτημα και οι άλλοι να λένε κάτι.
"Γιατί κράζετε οι ΠΑΟΚτσήδες την Αθλητική Κυριακή αφού έχει τον Μίνο"?
Και έτσι είναι όλοι ικανοποιημένοι. :p
Και την Αθλητική Κυριακή δεν θέλει να την βλέπει κανένας , όπως την έχουνε κάνει.

Πολύ συνομωσιακό αυτό ρε sub...αν ήταν έτσι θα είχαν και ένα φερέφωνο από τις 5-6 ομάδες που έχουν κόσμο για να ρίχνουν στάχτη στα μάτια....δεν είστε τόσο special για να έχετε μόνο εσείς αντίβαρο ;)

subzer0
25-01-10, 03:56
Πολύ συνομωσιακό αυτό ρε sub...αν ήταν έτσι θα είχαν και ένα φερέφωνο από τις 5-6 ομάδες που έχουν κόσμο για να ρίχνουν στάχτη στα μάτια....δεν είστε τόσο special για να έχετε μόνο εσείς αντίβαρο ;)

Δεν το λέω αυτό επειδή μας θεωρώ special.
Το λέω με την έννοια που έχει.
Όταν βγαίνω εγώ και μιλάω για την Αθλητική Κυριακή έρχεται κάποιος και μου λέει αυτό το πράγμα για τον Μίνο.
Κι εκεί εγώ δεν μπορώ να πω κάτι γιατί έχει δίκιο , άσχετα που η συντριπτική πλειοψηφία των υγιώς σκεπτόμενων φιλάθλων , ανεξαρτήτου ομάδας , δεν γουστάρουν ούτε την Αθλητική Κυριακή , ούτε τον Μίνο , ούτε κανέναν εκεί μέσα.
Απλά ο Μίνος είναι κι αυτός ένα κομμάτι του παζλ για τον τρόπο που θέλουν να παρουσιάσουν μια εκπομπή.
Νομίζεις οτι εκεί δεν ξέρουν οτι αυτό το θέαμα που παρουσιάζουν εκεί πέρα δεν αρέσει στο κόσμο?
Αλλά τζερτζελές να γίνεται.

Rebel Scum
25-01-10, 04:03
Δεν το λέω αυτό επειδή μας θεωρώ special.
Το λέω με την έννοια που έχει.
Όταν βγαίνω εγώ και μιλάω για την Αθλητική Κυριακή έρχεται κάποιος και μου λέει αυτό το πράγμα για τον Μίνο.
Κι εκεί εγώ δεν μπορώ να πω κάτι γιατί έχει δίκιο , άσχετα που η συντριπτική πλειοψηφία των υγιώς σκεπτόμενων φιλάθλων , ανεξαρτήτου ομάδας , δεν γουστάρουν ούτε την Αθλητική Κυριακή , ούτε τον Μίνο , ούτε κανέναν εκεί μέσα.
Απλά ο Μίνος είναι κι αυτός ένα κομμάτι του παζλ για τον τρόπο που θέλουν να παρουσιάσουν μια εκπομπή.
Νομίζεις οτι εκεί δεν ξέρουν οτι αυτό το θέαμα που παρουσιάζουν εκεί πέρα δεν αρέσει στο κόσμο?
Αλλά τζερτζελές να γίνεται.

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό που παρουσιάζουν δεν αρέσει στον "κόσμο".

Ή για να είμαι πιο ακριβής, όλες οι ομάδες έχουν ένα ικανό ποσοστό οπαδώνπου θέλει να ακούει δημοσιογράφους να πουλάνε οπαδισμό (ο Καρμίρης σήμερα έλεγε, ο ΟΣΦΠ ενδιαφέρει ακόμα και στα άσχημα) ή παλαίμαχους να ειρωνεύονται όταν οι ομάδα τους πάει καλά ή να διαρρηγνύουν τα ιμάτια τους για την κακή διαιτησία(μόνο όταν προσβάλλει την ομάδα τους).

Σε κάποιους ακόμα πουλάει αυτό το θέατρο. Αλλιώς αν ο κόσμος τους έχει βαρεθεί τόσο πολύ γιατί να είναι ακόμα εκεί;

subzer0
25-01-10, 04:11
Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό που παρουσιάζουν δεν αρέσει στον "κόσμο".

Ή για να είμαι πιο ακριβής, όλες οι ομάδες έχουν ένα ικανό ποσοστό οπαδώνπου θέλει να ακούει δημοσιογράφους να πουλάνε οπαδισμό (ο Καρμίρης σήμερα έλεγε, ο ΟΣΦΠ ενδιαφέρει ακόμα και στα άσχημα) ή παλαίμαχους να ειρωνεύονται όταν οι ομάδα τους πάει καλά ή να διαρρηγνύουν τα ιμάτια τους για την κακή διαιτησία(μόνο όταν προσβάλλει την ομάδα τους).

Σε κάποιους ακόμα πουλάει αυτό το θέατρο. Αλλιώς αν ο κόσμος τους έχει βαρεθεί τόσο πολύ γιατί να είναι ακόμα εκεί;

Πχ σήμερα που έβγαλε ένα παλαίμαχο του Άρη και έλεγε για τις αμφισβητούμενες φάσεις πως αν γίνονταν στην Αθήνα θα παίρναν τα σφυρίγματα οι μεγάλοι.
Τέλος πάντων , το θέμα μας δεν είναι η Αθλητική Κυριακή ούτε ο Μίνος.
Πάντως φίλος μου Παναθηναϊκός τον Σκόκα τον έχει στο ίδιο επίπεδο με τον Μίνο. :p

skapetis
25-01-10, 11:22
Είδα το 2ο ημίχρονο και μου άρεσε ο παοκ. Αντεπιθέσεις φωτιά, 2 δοκάρια που θα μπορούσαν να είναι και μέσα, σχετικά καλή κυκλοφορία της μπάλας (μετά το μονότερμα από 45-65) και εξαιρετική ψυχραιμία στις προκλήσεις γαύρων-κορακιού. έπαθα πλάκα με το Βιτόλο, τον γκαρσία τον ξέρουμε ότι είναι βράχος (αν και μερικές από τις κλωτσιές που ρίχνει είναι ελαφρά άσκοπες και ατσούμπαλες) και γουσταρα πολύ τον τσαμπουκά του βιερίνια. Το γκολ του εντινιο δείχνει ότι το παλικάρι "βλέπει" δίχτυα, αν και σούταρε ένα άλλο που θα μπορούσε να είναι το 0-2 στο γάμο του καραγκιόζη.

Για το γαύρο τι να πω...Φλύαρη κατοχή της μπάλας από το 45-65 και μετά τα καύσιμα τελειώσαν.(Κατά βάση ξύπνησαν οι δικοί μας, αλλά ας το περάσουμε έτσι) Πραγματικά ήταν αξιοθρήνητοι, να πνίγονται με τον παοκ στο κατάμεστο καραϊσκάκη και ο μόνος τρόπος που βρήκαν για να χτυπήσουν το παιχνίδι ήταν τα φουστικ@ κλωτσίδια και οι βουτιές στη μεγάλη περιοχή. Κρίμα πραγματικά κρίμα, είδα και τον κόκκαλη στην κερκίδα περίλυπο και μόνο του και πραγματικά τον λυπήθηκα. Αν δεν πάρουν απόφαση να παίξουν μπάλα και τα περιμένουν όλα από τα κοράκια, όπως τα προηγούμενα 13 χρόνια θα τους περάσει ακόμα και ο Αρούλης.

Το κοράκι από τη μία με εξέπληξε και από την άλλη έκανε αυτά που περίμενα. Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι 3-4 κλασικές βουτιές των γαύρων που άλλες χρονιές θα ήταν τουλάχιστον 2 πέναλτι πέρασαν χωρίς να ανοίξει μύτη. Είναι προφανές ότι επιτέλους κάτι έχει αλλάξει στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Από την άλλη, η ανοχή του στα επικίνδυνα κλωτσίδια των γαύρων (diogo, dudu και τα άλλα κ@λόπαιδα) και οι κίτρινες σε ακριβώς αντίστοιχα χτυπήματα παικτων του παοκ (π.χ. garcia) δείχνουν ότι οι κακές συνήθειες δεν κόβονται από τη μιά μέρα στην άλλη .. (Από την άλλη υπάρχουν παίκτες του γαύρου εξαιρετικά αξιοπρεπείς - π.χ. λουα λούα, μέλμπεργκ - που κάνουν δουλειά στο γήπεδο και συμπεριφέρονται α -ψ-ο-γ-α σαν επαγγελματίες και όχι σαν δραπανηφόρα άρματα ...)

Συγχαρητήρια :respekt: σε όλο το team του παοκ, από το Ζαγαράκη, το Βρύζα, το Σάντος και τους παίκτες, μέχρι τον τελευταίο φροντιστή της ομάδας. Ηταν μια νίκη που την περιμέναμε πολλά χρόνια και τα εύσημα τους ανήκουν εξ'ολοκλήρου γιατί μην ξεχνάμε κέρδισαν χωρίς τη βοήθεια οπαδών.

jded
25-01-10, 13:13
πεστε κατω ομαδα ειναι ο γαυρος!!!

Μπορεί να είμαι στο καναβάτσο, να μην βλέπω φως στο τούνελ, να μου φταίνε όλα και όλοι αλλά σ'αυτό το επίπεδο δε θα φτάσω ποτέ.
Γιατί το ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ μόνο μία ομάδα το έχει κάνει.........

wi fi thief
25-01-10, 14:08
Μπορεί να είμαι στο καναβάτσο, να μην βλέπω φως στο τούνελ, να μου φταίνε όλα και όλοι αλλά σ'αυτό το επίπεδο δε θα φτάσω ποτέ.
Γιατί το ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ μόνο μία ομάδα το έχει κάνει.........

ΟΚ το διορθωνω: βουτηξτε και φωναξτε για πεναλτυ ομαδα ειναι ο γαυρος :cool:

mach
25-01-10, 15:16
ΟΚ το διορθωνω: βουτηξτε και φωναξτε για πεναλτυ ομαδα ειναι ο γαυρος :cool:

Ντιογκολ: Σε γιουρούσι μέσα στην περιοχή του Παοκ, βλέπει δίπλα του ασπρόμαυρο παίκτη. Ξεχνάει τη μπάλα και κυριολεκτικά ορμάει βουτώντας πάνω στον αμυντικό του Παοκ, σαν να θέλει να τον εμβολίσει. Κατόπιν μπερδεύει το ένα πόδι του πάνω στο άλλο, βάζει τρικλοποδιά στον εαυτό του. Αφού απογειώνεται και σωριάζεται, κοιτάει τον διαιτητή γεμάτος οργή και αίσθημα αδικίας. Χτυπάει δυνατά το χέρι του στο χορτάρι.

Φάση δουλεμένη πολλές φορές στη προπόνηση του γαύρου.

jded
25-01-10, 16:07
Ντιογκολ: Σε γιουρούσι μέσα στην περιοχή του Παοκ, βλέπει δίπλα του ασπρόμαυρο παίκτη. Ξεχνάει τη μπάλα και κυριολεκτικά ορμάει βουτώντας πάνω στον αμυντικό του Παοκ, σαν να θέλει να τον εμβολίσει. Κατόπιν μπερδεύει το ένα πόδι του πάνω στο άλλο, βάζει τρικλοποδιά στον εαυτό του. Αφού απογειώνεται και σωριάζεται, κοιτάει τον διαιτητή γεμάτος οργή και αίσθημα αδικίας. Χτυπάει δυνατά το χέρι του στο χορτάρι.
Και όλο το Καραΐσκάκη γιουχάρει το Ντιόγο. Να τα λέμε όλα.

NiKapa
25-01-10, 17:12
Οκ ,αλλα περισυ περνουσαν αυτα εν μεσω αποθεωσης..η μαμα του φταιει..:p..που ειναι ο Μητσικωστας να τα πει..:rofl:

hammer21
25-01-10, 17:29
Και εν μεσω ανακοινωσεων οπως "θελετε να ξεκανετε το διαμαντι του ελληνικου ποδοσφαιρου" ;)

NiKapa
25-01-10, 17:31
Που'ναι μαμαντιογο...:sorry::p
Να δεις που τωρα θα γινουν ολοι αντικειμενικοι σιγα σιγα..και θα κατηγορουν τον βαζελο σαν καταστροφεα του Ελλ.ποδοσφαιρου:whistle:

subzer0
25-01-10, 17:37
BTW διάβασα σήμερα στην Εξέδρα πως ο Ζαγοράκης μπούκαρε στα μπουθ της ΝΕΤ γιατί δείξανε 100 ριπλέι με την φάση του Ντιόγκο με τον Σνάουτσερ και αυτή του Ίβιτς μια-δυο.
Και με το δίκιο του βέβαια.
Βλέπετε αυτή η δύναμη της συνήθειας έχει επηρεάσει ακόμα και τα κανάλια. :p

NiKapa
25-01-10, 17:40
Αν μιλας για την Νετ ,μαλλον αυτη εχει επηρεασει τα παντα..αλλα ευτυχως ο Τεο εχει κι ενα τσαμπουκα..το κοντο το δικο μας ηταν υπερανω..

jded
25-01-10, 17:56
Και εν μεσω ανακοινωσεων οπως "θελετε να ξεκανετε το διαμαντι του ελληνικου ποδοσφαιρου" ;)Το ότι βουτάει δεν αναιρεί το γεγονός ότι έφαγε τρελό κλωτσίδι στους πρώτους μήνες στην Ελλάδα. ;)

NiKapa
25-01-10, 18:00
Το ότι βουτάει δεν αναιρεί το γεγονός ότι έφαγε τρελό κλωτσίδι στους πρώτους μήνες στην Ελλάδα. ;)
..ουτε επισης οτι εκανε τρελες βουτιες που δικαιωθηκαν απο σφυριγματα κορακιων..
Τεσπα ,για μενα ειναι πολυ καλος παικτης κακομαθημενος..οφτοπικ.

hammer21
25-01-10, 18:08
Το ότι βουτάει δεν αναιρεί το γεγονός ότι έφαγε τρελό κλωτσίδι στους πρώτους μήνες στην Ελλάδα. ;)

Ολοι οι επιθετικοι τρωνε ξυλο.Εκτος και αν ειναι λολιτες.;)

Burning Skies
25-01-10, 18:13
Ε δεν τρωνε και ολοι το ιδιο ξυλο. Συνηθως οι τεχνιτες τρωνε περισσοτερο, αφου τους αλλους μπορεις να τους σταματησεις πιο ευκολα.

Αποδειξη και ο Ντιογο. Στις αρχες οταν τον φοβοντουσαν λογω των χρηματων που ξοδευτηκαν για αυτον (και οταν τραβουσε και λιγο) ετρωγε πολλες κλωτσιες. Τωρα ομως που ξεφουσκωσε περισσοτερο κλωτσαει αυτος παρα οι αμυντικοι αυτον.

NiKapa
25-01-10, 18:18
Ε δεν τρωνε και ολοι το ιδιο ξυλο. Συνηθως οι τεχνιτες τρωνε περισσοτερο, αφου τους αλλους μπορεις να τους σταματησεις πιο ευκολα.

Αποδειξη και ο Ντιογο. Στις αρχες οταν τον φοβοντουσαν λογω των χρηματων που ξοδευτηκαν για αυτον (και οταν τραβουσε και λιγο) ετρωγε πολλες κλωτσιες. Τωρα ομως που ξεφουσκωσε περισσοτερο κλωτσαει αυτος παρα οι αμυντικοι αυτον.

Οκ αλλα δεν ισχυει παντα..π.χ ο Δημητριαδης ετρωγε ξυλο σε καθε αγωνα ,ο Μαχλας καθολου...εξαρταται απο πολλα ,
Γενικα ο 1ος χρονος παρουσιας ανηκει στους επιθετικους..μετα μαθαινουν τα κολπα τους οι ξυλοκοποι και ενεργουν αναλογως..

Burning Skies
25-01-10, 18:20
Οκ αλλα δεν ισχυει παντα..π.χ ο Δημητριαδης ετρωγε ξυλο σε καθε αγωνα ,ο Μαχλας καθολου...εξαρταται απο πολλα ,

Τεσπα. Κατ'ουσια συμφωνουμε παντως, οτι δεν τρωνε ολοι το ιδιο ξυλο. Και ο Ντιογο στις αρχες ετρωγε πολυ.

Τωρα δεν τρωει (τον εχουν παρει πρεφα οτι ειναι χωμα) και ριχνει αυτος υπουλα ξυλο.

apok
25-01-10, 18:22
Το θέμα ειναι πως αντιμετωπίζει ο καθένας το ξύλο.

Ο Κωνσταντίνου απο τότε που ήταν ακομα στον ΗΡΑ έτρωγε πολύ περισσότερο ξύλο αλλα σπάνια έκανε αυτά τα καραγκιοζιλίκια;)

Burning Skies
25-01-10, 18:24
Το θέμα ειναι πως αντιμετωπίζει ο καθένας το ξύλο.

Ο Κωνσταντίνου απο τότε που ήταν ακομα στον ΗΡΑ έτρωγε πολύ περισσότερο ξύλο αλλα σπάνια έκανε αυτά τα καραγκιοζιλίκια;)

Καμια αντιρρηση. Και ο Μητρογλου τρωει παρα πολυ ξυλο αλλα αυτα δεν τα κανει. Δεν βουταει και το πολυ πολυ να ριξει καμια σπρωξια πανω στην φαση.

subzer0
25-01-10, 22:29
Ανανέωση συμβολαίου με τον Κώστα Χαλκιά

Η Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. ανακοινώνει ότι ο Κώστας Χαλκιάς υπέγραψε σήμερα την ανανέωση του συμβολαίου του έως τον Ιούνιο του 2012

http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMRCode=14PJ068NG&extLang=

Ο πρώτος από τους 4 που τελειώνουν τα συμβόλαια τους το καλοκαίρι που ανανεώνει.
Σειρά έχουν οι Γκαρσία , Ίβιτς και Λίνο.
Για τον Γκαρσία , λέγεται , πως του έκανε πρόταση ο ΠΑΟΚ για να ανανεώσει με τα μισά λεφτά και για συμβόλαιο ενός χρόνου και αυτός αρνήθηκε στην διάρκεια του συμβολαίου και όχι στα λεφτά και ζήτησε 2 χρόνια.
Νομίζω πως είναι ο επόμενος που θα ανανεώσει.
Και οι 4 πάντως με τις εμφανίσεις που κάνουν αξίζουν την ανανέωση.

subzer0
26-01-10, 17:10
Back to back.


Pablo Garcia μέχρι το 2012

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι ο Pablo Garcia ανανέωσε το συμβόλαιό του μέχρι τον Ιούνιο του 2012.

http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMRCode=14PLDI6JE&extLang=

Κι εδώ (http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/67050-%CF%80%CE%AC%CE%B5%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CF%86%CE%B5%CE%B9-%CE%BF-%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%83%CE%AF%CE%B1) αυτά που έγραφα χτες περί μείωσης αποδοχών στο ήμισυ.

ΠΑΟΚ η μοναδική ομάδα στην Ελλάδα που δουλεύει με πλάνο.

Επίσης ανακοινώθηκε η λύση της συνεργασίας με τον Τζο Μπιζέρα τον κολλητό του Γκαρσία.


Λύση συμβολαίου Joe Bizera

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι λύθηκε κοινή συναινέσει το συμβόλαιο του Joe Bizera. Ευχαριστούμε τον ποδοσφαιριστή για τις υπηρεσίες του και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του

http://www.paokfc.gr/swift.jsp?CMRCode=14PLD55NJ&extLang=

Είχε κι αυτός κάποιες καλές στιγμές (στο 3:00 (http://www.youtube.com/watch?v=kbV188dRfBQ)). :p

Καλή συνέχεια στην συνέχεια της καριέρας του και τον ευχαριστούμε για οτι πρόσφερε στην ομάδα , γιατί είναι και φάτσα.

NiKapa
26-01-10, 20:17
Με το βαζελο ποτε παιζετε..?

subzer0
26-01-10, 22:10
Με το βαζελο ποτε παιζετε..?
23η αγωνιστική , 21 Φλεβάρη

Κι εδώ τι δήλωσε ο Γκαρσία μετά την ανανέωση του συμβολαίου του :
«Αυτό που ζω δεν έχει τιμή». (http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/67082-%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B6%CF%89-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%AD%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE)

wi fi thief
26-01-10, 22:29
Κι εδώ τι δήλωσε ο Γκαρσία μετά την ανανέωση του συμβολαίου του :
«Αυτό που ζω δεν έχει τιμή». (http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/67082-%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B6%CF%89-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%AD%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE)


εεεεεεεεετσι! :oneup:

παρενθεση για την ΑΚ (και γενικως για τη ΝΕΤ)
πριν αρχισει το ματς στο τηγανι εδειξε την προιστορια (τα τρια τεσσερα τελευταια χρονια): επειδη προφανως ηταν ενα συντομο βιντεακι δεν εδειξε ολες τις φασεις, τα γκολ μονο εδειξε και αυτα χωρις ριπλει

ωωωπ, λαθος: εδειξε τη γροθια του γκαρσια στο ντιογκολ (με αυτη τη φαση ξεκινησε το βιντεακι του περσινου ματς στο τηγανι, σε αργη κινηση απο την καλυτερη παρακαμερα) και τα γκολ χωρις ριπλει :respekt::worthy:
ο,τι πρεπει φασεις δηλαδη για να αρχισει ενα ντερμπυ, τις «φασεις» προφανως επελεξε ο τυπος που κανει το ρεπορταζ του γαυρου απο τον παγκο στις μεταδοσεις (αυτουνου η φωνη ακουγοτανε) το ονομα του δεν το θυμαμαι, δεν ειναι τοσο διασημος... (σαν τον φανατικο μινο) :p

Spanos
27-01-10, 00:52
Με το βαζελο ποτε παιζετε..?
Βιάζεσε οσοι κερδίζουν στο Καραισκάκη κάνουν γκέλα με Ατρόμητο:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.