PDA

Επιστροφή στο Forum : 2η αίτηση?από που και ως πού!



athensmechgr
17-09-08, 16:54
Γεια σας,

Ενώ έκανα αίτηση προ εβδομάδων για Full LLU σε ανενεργό βρόγχο και τώρα βρίσκετε στο στάδιο ενεργοποίησης της γραμμής ενώ έχω ήδη πάρει βρόγχο. Σήμερα λοιπόν μου στέλνει ξανά μύνημα και μου λένε ότι η αίτησή μου καταχωρήθηκε και ο νέος μου αριθμός είναι 211,,,,,. :hmm: μα λέω αφού έχω αριθμό και η αίτηση μου προχωράει. Σηκώνω λοιπόν το τηλέφωνο και τους πέρνω.

"ναι έχετε δίκιο φαίνεται σαν να έχετε κάνει 2 αιτήσεις την μια στις 11/9 και την άλλη στις 17. Σιγουρα δεν έχετε κάνει άλλη αίτηση?"

"Ναι γιατί να κάνω κι άλλη αίτηση! Μια γραμμή θέλω όχι 500!Μια αίτηση στις 11/9 έκανα και προχοράει μια χαρά!" :rtfm::rtfm::rtfm:

"μάλιστα θα πρέπει λοιπόν να τη στείλω για διακοπή και θα μας απαντήσουν απο Δευτέρα γιατί έγινε αυτό το λάθος και αν θα διακοπει!"


Και το κλείσαμε....Δηλ τι κουλό είναι πάλι αυτό? :mad:
Σας έχει τύχει τίποτα παρόμοιο?

DSLaManiaC
17-09-08, 17:20
Κάποιο μπέρδεμα θα έγινε με το σύστημα τους.
Μην αγχώνεσαι. Εσυ θα παραλάβεις μόνο τον ένα βρόχο. Δε θα πληρώσεις κάτι παραπάνω σε καμμία περίπτωση.

athensmechgr
17-09-08, 17:23
Κάποιο μπέρδεμα θα έγινε με το σύστημα τους.
Μην αγχώνεσαι. Εσυ θα παραλάβεις μόνο τον ένα βρόχο. Δε θα πληρώσεις κάτι παραπάνω σε καμμία περίπτωση.

σίγουρα? γιατί φοβάμαι μην ενεργοποιηθεί η πρώτη και μέτα διακοπεί αυτόματα για να κάτσει η καινούργια.Ή να μου ζητήσουν τα 70 ευρώ για αίτηση που δεν έχω υπογράψει καν!
Τεσπά επειδή είμαι υπέρ της forthnet θα περιμένω να μάθψ νέα τη Δευτέρα! :cool:

DSLaManiaC
17-09-08, 18:13
σίγουρα? γιατί φοβάμαι μην ενεργοποιηθεί η πρώτη και μέτα διακοπεί αυτόματα για να κάτσει η καινούργια.Ή να μου ζητήσουν τα 70 ευρώ για αίτηση που δεν έχω υπογράψει καν!
Τεσπά επειδή είμαι υπέρ της forthnet θα περιμένω να μάθψ νέα τη Δευτέρα! :cool:

Όχι βέβαια. Εσύ ζήτησες μια γραμμή κι αυτή θα πληρώσεις. Αυτό έλειπε.

Μην ανησυχείς :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.