PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιημένοι συνδρομητές conn-x tv



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

kater
04-05-10, 16:44
Ευχαριστώ boliziner
Ευχαριστώ treli@ris

Σε κάθε περίπτωση θα του πω να τους πάρει ένα τηλ. ώστε να δει τι γίνεται.
Thanks

sexrazat
04-05-10, 20:59
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, αν ξέρει κανείς.
Έπεισα ένα φίλος μου να κάνει αίτηση για conn-x tv και μεταφορά του τηλεφώνου του από forthnet που είχε παλιά, και έχουν περάσει πανω από τις δέκα ημέρες που λέει ο ΟΤΕ αλλά ούτε υλικό έχει πάρει, ούτε τον ειδοποίησε κανείς.
Τι να κάνει;

Παίρνεις το 134 να δουν σε ποιο στάδιο είναι η αίτηση και αν φαίνεται ημερομηνία μετάβασης στον ΟΤΕ. Όταν ολοκληρωθεί θα σε πάρουν για Tv και εξοπλισμό. Περίπου 15 μέρες θέλει όχι 10

kater
06-05-10, 11:06
Σε ευχαριστώ πολύ sexrazat,
Να 'σαι καλά.

singara
06-05-10, 12:10
ρε παίδες έχω ενα προβληματάκι μικρο
εδώ και μια εβδομάδα οταν αλλάζω κανάλια δεν μου δίνει πληροφορίες τι παίζει εκείνη τη ώρα
το έχει κι άλλος η μόνο εγω

sexrazat
06-05-10, 21:38
Σε ευχαριστώ πολύ sexrazat,
Να 'σαι καλά.

Δεν είμαι γιατί χάσαμε στον τελικό του εσωτερικού πρωταθλήματος 5χ5 του ΟΤΕ από τις Καλωδιακές:(

kater
07-05-10, 00:07
Υπάρχουν και χειρότερα όμως, ε; :)

KoMo
07-05-10, 12:10
Παιδιά καλημέρα,

Είμαι και εγω εδω και καμιά βδομάδα μέλος του conn-x tv και θέλω τη βοήθειά σας γιατί από το 8011135555 δε βοήθησαν και πάρα πολύ...
Αρχικά θέλω να μάθω αν μπορώ να δω σε τι ανάλυση "δουλεύει" ο pirelli. Τον έχω συνδέση με hdmi αλλά η ανάλυση δεν είμαι και πολύ σίγουρος ότι έχει διαφορά από το scart που το είχα πριν. Γενικά υπάρχουν κάποιες άλλες ρυθμίσεις που μπορώ να δω εκτός από αύτες που έχει στο μενου;

Έχω βέβαια και κάποια προβλήματα (παγώματα εικόνας κλπ), τους έδωσα βλάβη, απ'ότι είδα μου μείωσαν το snr από 14.4 σε 13.2 και τώρα έχω σοβαρότερα προβλήματα αφού χάνεται τελειώς η εικόνα, κάνει μόνος του rebοot και τέτοια.

Τέλος πάντων σας είπα τον πόνο μου, αν μπορεί να βοηθήσιε κάποιος τον ευχαριστώ ;)

maik
07-05-10, 15:04
Δεν είμαι γιατί χάσαμε στον τελικό του εσωτερικού πρωταθλήματος 5χ5 του ΟΤΕ από τις Καλωδιακές:(

Περιμενες τιποτε αλλο;:whistle:

vspiros
07-05-10, 18:42
Απορία,για όσους συμπληρώνουν χρόνο στην υπηρεσία της τηλεόρασης τι γίνεται;Ανανεώνεται αυτόματα και σε τι τιμές;Υπάρχει προσφορά που τρέχει;Πρέπει να γίνει διακοπή κι επανασύνδεση;

panos123
07-05-10, 19:07
Απορία,για όσους συμπληρώνουν χρόνο στην υπηρεσία της τηλεόρασης τι γίνεται;Ανανεώνεται αυτόματα και σε τι τιμές;Υπάρχει προσφορά που τρέχει;Πρέπει να γίνει διακοπή κι επανασύνδεση;

πας αυτοματα σε τιμες επισημου τιμοκαταλογου
πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο και να ζητησεις να πας στη προσφορα και να ξαναδεσμευτεις

sexrazat
07-05-10, 23:41
Περιμενες τιποτε αλλο;:whistle:

Δεν απαντώ σε εγκάθετους τεχνικούς:whistle:

2048dsl
08-05-10, 10:37
σήμερα έστειλα αίτηση διακοπής για την υπηρεσία conn-x tv καθαρά για 2 λογους και μόνο.
1)Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την υπηρεσία απλός θέλω να πάρω το maximum τις γραμμής μου για τα 24mbps με άλλα λόγια χαμηλό snr (9)
2)προτιμώ πλέον μετά απο 6 μήνες iptv να βάλω την υπηρεσία μέσω δορυφορικής τηλεόρασης όταν αυτή θα είναι διαθέσιμη (μιλάμε το αργότερο μέχρι την διεθνή έκθεση Θεσσαλονίκης )μιας και έχω την κατάλληλη υποδομή (εκτός του ιδιοκτησιακού καθεστώτος Δέκτη VIDEOGUARD που θα μεταδίδεται μέσω hellas sat 2)και δεν θέλω πλέον να πέφτει τίποτα πάνω στην γραμμή μου.

ΥΓ πριν 2 χρόνια όταν είχα ΟΤΕ conn-x πάντα μιλάμε στο ίδιο σπίτι που μένω δεν έχω αλλαξει λόγο οτι είμουνα 900 μέτρα περίπου από τον ΟΤΕ κλέιδωνα στα 19851.είχα περάσει και forthnet για 1 χρόνο πάλι με τα ίδια χαρακτηριστικά πάνω κάτω 20281mbps.
χαρακτηριστικά τις γραμμής μου με προφίλ conn-x tv

DSL Connection

Link Information

Uptime: 0 days, 10:55:50

DSL Type: G.992.5 annex A

Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 863 / 11.117

Data Transferred (Sent/Received) [kB/kB]: 0,00 / 0,00

Output Power (Up/Down) [dBm]: 12,0 / 19,0

Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 8,0 / 18,0

SN Margin (Up/Down) [dB]: 18,5 / 14,0

Vendor ID (Local/Remote): TMMB / BDCM

Loss of Framing (Local/Remote): 0 / 0

Loss of Signal (Local/Remote): 0 / 0

Loss of Power (Local/Remote): 0 / 0

Loss of Link (Remote): 0

Error Seconds (Local/Remote): 0 / 0

FEC Errors (Up/Down): 0 / 132.725

CRC Errors (Up/Down): 0 / 0

HEC Errors (Up/Down): 3.894 / 0

pankostas
08-05-10, 12:36
Και καλα θα κανεις.Ενημερωσε μας αν δεχτουν την αιτηση σου.

2048dsl
08-05-10, 14:20
Και καλα θα κανεις.Ενημερωσε μας αν δεχτουν την αιτηση σου.

την αίτηση σίγουρα θα την δεχτούν μιας και θα πληρώσω 6χ15ευρω στον επόμενο λογαριασμό :P

pankostas
09-05-10, 23:37
Αααα...ετσι παει...σωστα...

2048dsl
10-05-10, 12:41
Την αιτηση την δεχτηκαν και με γυρισαν οπως ειμουν πριν το connx tv.απλως οπως ειπα σε αλλο ποστ μου χανω γυρω στα 4mbps.κλειδωνο στα 15888 ενω πριν ειμουνα στα 20400-21500 εκει μεσα επεζα

pankostas
10-05-10, 19:33
Τριτη ξημερωματα οσοι εχουμε αποκωδικοποιητη TILGIN για μιση ωρα θα διακοπει η λειτουργια του λογω αναβαθμισης λογισμικου.

kostthem
10-05-10, 21:45
Τριτη ξημερωματα οσοι εχουμε αποκωδικοποιητη TILGIN για μιση ωρα θα διακοπει η λειτουργια του λογω αναβαθμισης λογισμικου.



Οπότε από Τετάρτη μας δίνετε report αν βελτιώθηκε η κατάσταση με τα παγώματα στους tilgin.

sexrazat
10-05-10, 22:53
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ IPTV

Αθήνα, 10 Μαΐου 2010 - Ο ΟΤΕ ενημερώνει ότι, στο πλαίσιο της διαδικασίας ανάπτυξης και αναβάθμισης του δικτύου του, θα εκτελεστούν εργασίες στο δίκτυo IPTV.

Με στόχο τη λιγότερη δυνατή όχληση των καταναλωτών, οι εργασίες θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 02:00 και 07:00 π.μ., την Τρίτη 11 Μαΐου 2010.

Κατά τη διάρκεια αυτών, θα υπάρξει ολιγόλεπτη διακοπή των υπηρεσιών IPTV πανελλαδικά.

Ο ΟΤΕ ζητά την κατανόηση των καταναλωτών, ενώ θα καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ταχύτερη ολοκλήρωση των εργασιών, που σκοπό έχουν την αναβάθμιση των παρεχομένων υπηρεσιών.

kater
11-05-10, 18:03
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ IPTV

Αθήνα, 10 Μαΐου 2010 - Ο ΟΤΕ ενημερώνει ότι, στο πλαίσιο της διαδικασίας ανάπτυξης και αναβάθμισης του δικτύου του, θα εκτελεστούν εργασίες στο δίκτυo IPTV.

Με στόχο τη λιγότερη δυνατή όχληση των καταναλωτών, οι εργασίες θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 02:00 και 07:00 π.μ., την Τρίτη 11 Μαΐου 2010.

Κατά τη διάρκεια αυτών, θα υπάρξει ολιγόλεπτη διακοπή των υπηρεσιών IPTV πανελλαδικά.


Ξέρεις μήπως τι δουλείς θα γίνουν; :worthy:

TeoT
11-05-10, 18:53
Οπότε από Τετάρτη μας δίνετε report αν βελτιώθηκε η κατάσταση με τα παγώματα στους tilgin.

Η αναβαθμιση εγινε χθες το βραδυ . Το πρωι ηταν ανοικτο το tilgin ενω το βραδυ το ειχα κλεισει . Δεν προλαβα να δω αν εχει αλλαξει κατι . αλλα αν διορθωνει τα παγωματα δεν θα δω διαφορα γιατι δεν ειχα παγωματα ηταν πολυ σπανια ( το πολυ 1-2 την ημερα ).

MemphisGr
11-05-10, 21:47
Σήμερα για πρώτη φορά παρακολούθησα VOD για μία ώρα συνεχόμενη χωρίς κανένα κόλημα. Πριν την αναβάθμιση δεν υπήρχε περίπτωση να μην κολήσει το VOD περιεχόμενο 2-3 φορές στην καλύτερη, κάθε 10 λεπτά στην χειρότερη .
Στα κανάλια δεν είχα πρόβλημα. Το αναφέρω ενδεικτικά μιας και 1 ώρα ίσως δεν είναι αντιπροσωπευτική.
Θα παρακολουθήσω μια ταινία τώρα και θα επανέλθω :)

diegito
12-05-10, 10:38
Γεια σας.
Έβαλα Conn-x 8Mbps πριν 2 μήνες. Τότε δεν υπήρχε διαθεσιμότητα Conn-x Tv για την γραμμή μου. Είμαι στο Ηράκλειο Κρήτης και μετά την αναβάθμιση κλειδώνω στα 12Mbps, αλλά από ότι μου είπαν από ένα κατάστημα Γερμανός οι ταχύτητες θα ανέβουν μέχρι τέλος Μαΐου ώστε να φθάσουν τα 24Mbps (λίγο παράξενο μου ακούγεται). Υπάρχουν ενεργοποιημένοι χρήστες στο Conn-x Tv για το Ηράκλειο Κρήτης; Είσαστε γενικά ευχαριστημένοι με το TV. Εγώ έκανα αίτηση χτες γιατί με πήραν από ΟΤΕ και μου είπαν ότι μπορώ τώρα να βάλω. Βασικά η τιμή ήταν αυτή που με προσέλκυσε μιας και είναι 12,90 τον μήνα. Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν μπορεί να παίξει το TV σε 2 τηλεοράσεις καθώς και επίσης αν υπάρχει τρόπος να γράψω κάποιο πρόγραμμα από αυτά που θα παίζει η TV χωρίς να έχω αποκωδικοποιητή με σκληρό δίσκο.
Ευχαριστώ

soccermania
12-05-10, 14:56
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο ΟΤΕ είναι πολύ κοντά στο να αποκτήσει τα τηλεοπτικά δικαιώματα της Β’ Ιταλίας για την ερχόμενη διετία.

pankostas
12-05-10, 17:00
Σχετικα με την αναβαμιση.Τωρα στο μενου δεν κολλαει καθολου.Οταν εβλεπα πχ. ενα τρειλερ απο μια ταινια και τελειωνε ετρωγε ενα μικρο κολληματακι για μερικα δευτερολεπτα δεν μπορουσες να πατησεις τιποτα και εδειχνε στο κεντρο το ρολογακι.Τωρα μπορω να πω οτι ειναι πολυ γρηγορο.

kadronarxis
13-05-10, 13:52
Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου, το γερο-tilgin έδειξε τα ...δόντια του.
Δεν κολλάει πουθενά, και στο streaming από τα κανάλια δε σπάει καθόλου.
Ταινία δεν έχω δει, θα το τεστάρω και το βράδυ και θα ποστάρω.
Καλή η αναβάθμιση στο λειτουργικό του.
Μπράβο στα παιδιά.

άντε γερά.

sdikr
13-05-10, 13:56
Και εγώ εχτές το αλλάξα το tilgin με το pireli, για τα σπασίματα, πλέον καμία σχέση, κάνει μεν που και που διακοπές, αλλά όχι εκείνο που γινόταν με το tilgin, (σταμάτημα ήχου, μετά εικόνας και μετά ξανά όλα μαζί), έχω ενα πρόβλημα όμως, το Pireli δεν έχει ρόλοι :p

kostthem
13-05-10, 13:58
Χμ..... μήπως τώρα που αλλάξαμε τα tilgin αυτοί τα "έστρωσαν";
Anyway, καλύτερα, για να μην ταλαιπωρούνται οι υπόλοιποι!

kadronarxis
13-05-10, 14:05
To tilgin έκανε το come-back.
Τσίτα πηγαίνει.
;)

MemphisGr
13-05-10, 16:42
Επιβεβαιώνω και εγώ την πολύ καλή λειτουργία του tilgin μετά την αναβάθμιση. Κανένα κόλημα πλέον ούτε στα κανάλια ούτε στο VOD.

Καλή δουλεία :oneup:

vagos22
14-05-10, 20:25
O ΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ

http://www.sdtv.gr/smf/index.php?topic=16399

sexrazat
17-05-10, 09:12
Από σήμερα δωρεάν ο αποκωδικοποιητής με σκληρό δίσκο για κάθε νέα εγγραφή στο Conn-X TV

soccermania
17-05-10, 12:12
Κύπελλο Αγγλίας για Conn-X;

Η ΕΡΤ έχει τα τηλεοπτικά δικαιώματα του Κυπέλλου Αγγλίας και για την ερχόμενη σεζόν (2010-11), αλλά η εταιρία που τα χειρίζεται έχει ήδη ξεκινήσει επαφές για την μεθεπόμενη (2011-12). Μέσα σε αυτό το πλαίσιο άρχισαν και οι συζητήσεις με διάφορα κανάλια και το Conn-X TV είναι ένα απ' αυτά. Λέτε το συνδρομητικό του ΟΤΕ να πάρει και το αγγλικό, πέρα απ' το ελληνικό, Κύπελλο;

Μπάσιμο Alpha σε Conn-X TV;

Πληροφορίες αναφέρουν ότι στον Alpha σκέφτονται πολύ σοβαρά να καταθέσουν πρόταση (θα ξεπερνάει το 1.5 εκ. ευρώ) προς τον ΟΤΕ για να αναλάβει το κανάλι της Κάντζας τις τηλεοπτικές παραγωγές των αθλητικών μεταδόσεων του Conn-X TV Sport. Κάτι, για το οποίο έχει σύμβαση αυτή την στιγμή (για 1+1) η εταιρία Pld. Σε περίπτωση που ο ΟΤΕ δεν αποφασίσει την συνέχιση της συνεργασίας με την Pld, τότε δεν θα πρέπει να αποκλειστεί η περίπτωση Alpha. Σε μία τέτοια περίπτωση (αν και εφόσον, δηλαδή) ίσως θα πρέπει να αναμένεται ευρεία συνεργασία των δύο φορέων.

George28
17-05-10, 18:20
Σημερα εβαλα και εγω connx-tv, η προσφορα is too good to be true.

μου εδωσαν ενα baudtec(ονομα και πραμα...) και ενα pirelli(ασφαλτινο ειναι,offroad ειναι θα σας γελασω....).Η γραμμη απο τα σχεδον 18 επεσε στα 13 και κατι,ωχ παλι τηλ λεω στο 1242 τους τα εχω πρηξει:p.Ευτηχως επεσα σε ειδικο μου την πηγε κοντα στα 15 δεν παει αλλο μου λεει τρωει πολυ το tv:respekt:

2048dsl
18-05-10, 00:08
O ΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ

http://www.sdtv.gr/smf/index.php?topic=16399

Μιας και θα πάνε σε σύστημα κωδικοποίησεις NDS (Videoguard) ελπίζω να έχουν επιλεξει δεκτες τις PACE και οχι του στυλ pirreli και tiglin ,διοτι θα κανουν αντιγραφη την NOBA με τους panasat=bananasat.:down:

sexrazat
18-05-10, 09:09
Από σήμερα δωρεάν ο αποκωδικοποιητής με σκληρό δίσκο για κάθε νέα εγγραφή στο Conn-X TV

Κάηκε λίγο μετά την εκκίνηση. :p Υπάρχει πρόβλημα με τα αποθέματα οπότε προσωρινά σταμάτησε η προσφορά

teodgeor
18-05-10, 09:18
Εγω δεν καταλαβα καμια αλλαγη γιατι δεν ειχα και πριν σχεδον καθολου κολληματα:oneup:

George28
18-05-10, 13:12
Από σήμερα δωρεάν ο αποκωδικοποιητής με σκληρό δίσκο για κάθε νέα εγγραφή στο Conn-X TV

και εμενα μου ειπαν δεν ειναι δωρεαν:whistle:

vspiros
18-05-10, 21:21
Την προηγούμενη Τρίτη έληξε ο χρόνος στην υπηρεσία της τηλεόρασης και πήρα τηλ το 134 για να δω τι γίνεται.Μου κάνανε την πρόταση, αντί να τα έχω όλα διασκορπισμένα να βάλω ότι έχω (isdn πάγιο,24αρα,talk και tv) στο double play και να κερδίσω περίπου 10€. Βασική προϋπόθεση να διακοπεί και να ξανασυνδεθεί η τηλεόραση.Αφού προχώρησε η διαδικασία, το βράδυ της ίδιας μέρας σταμάτησε η τηλεόραση,την επόμενη μου δώσανε τους κωδικούς για τη δωρεάν online προστασία και την άλλη το νέο κωδικό για την τηλεόραση και ....ακόμη περιμένω να την συνδέσουν!!!να είμαι ευχαριστημένος που έχω και ίντερνετ;!!!!

pankostas
19-05-10, 19:36
Μετα απο 4-5 εργασιμες ενεργοποιοηθηκε σε μενα το conx-tv

kater
19-05-10, 21:03
SEXRAZAT RULEZZZZZZZZZZZZZZZ
:worthy::clap::worthy::worthy::worthy:

teodgeor
20-05-10, 11:19
Απο 7,8 μηνες παντως που το εχω η γνωμη μου ειναι οτι απο καναλια ντοκυμαντερ ειναι καλα , απο αθλητικα και αυτα καλα τα βλεπω , εχει αρκετα πραγματα για τη νεα χρονια, καναλια ταινιων χρειαζεται σε αυτο ειναι πολυ πισω (δεν βαζουμε μεσα ta filmclub και filmexpress(πληρωμη), αυτα με ενδιαφερουν πιο πολυ εμενα, Για τα υπολοιπα ελληνικα εχουμε κανεναν νεο?

mavraetos_4
21-05-10, 09:05
Ξέρει κανείς αν κανένα από τα τα Conn-x Sport 1-2-3 θα δείξει τα Play-Off ή τα Play-Out της Β' Εθνικής που αρχίζουν μεθαύριο, Κυριακή 23 Μαϊου;

teodgeor
21-05-10, 10:19
Ξέρει κανείς αν κανένα από τα τα Conn-x Sport 1-2-3 θα δείξει τα Play-Off ή τα Play-Out της Β' Εθνικής που αρχίζουν μεθαύριο, Κυριακή 23 Μαϊου;

απ'οτι ελεγε ο σχολιαστης σε τελευταιο αγωνα της β εθνικης ναι θα δειξει αρκετους αγωνες σιγουρο αυτο το ακουσα, αλλα νομιζω οτι ειπε και ολους τους αγωνες δεν ειμαι σιγουρος γιάυτο

........Auto merged post: teodgeor πρόσθεσε 4 λεπτά και 5 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Τωρα το βρηκα , ειναι ανακοινωση στη αρχη του πρωταθληματος :

Επιπλέον το Conn-x TV, θα παρουσιάσει ζωντανά και αποκλειστικά, τις προσπάθειες των ομάδων για τη μάχη της ανόδου στη «μεγάλη κατηγορία» και όλες τις κόντρες για την παραμονή, καθώς εξασφάλισε την αποκλειστική μετάδοση του συνόλου των αγώνων κατάταξης (play offs – play outs) μετά τη λήξη της κανονικής περιόδου.

mavraetos_4
21-05-10, 11:16
απ'οτι ελεγε ο σχολιαστης σε τελευταιο αγωνα της β εθνικης ναι θα δειξει αρκετους αγωνες σιγουρο αυτο το ακουσα, αλλα νομιζω οτι ειπε και ολους τους αγωνες δεν ειμαι σιγουρος γιάυτο

........Auto merged post: teodgeor πρόσθεσε 4 λεπτά και 5 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Τωρα το βρηκα , ειναι ανακοινωση στη αρχη του πρωταθληματος :

Επιπλέον το Conn-x TV, θα παρουσιάσει ζωντανά και αποκλειστικά, τις προσπάθειες των ομάδων για τη μάχη της ανόδου στη «μεγάλη κατηγορία» και όλες τις κόντρες για την παραμονή, καθώς εξασφάλισε την αποκλειστική μετάδοση του συνόλου των αγώνων κατάταξης (play offs – play outs) μετά τη λήξη της κανονικής περιόδου.

Ευχαριστώ πολύ.
Κι εγώ έτσι άκουσα αλλά βλέπω ότι το πρόγραμμα της Κυριακής, την ώρα των αγώνων, στην ιστοσελίδα του conn-x tv καθώς και μέσα στα ίδια τα conn-x tv sport γράφει Βέστερλο - Γκενκ στο 1 και Γκρέμιο Σάντος στο 2....

teodgeor
21-05-10, 15:45
Ευχαριστώ πολύ.
Κι εγώ έτσι άκουσα αλλά βλέπω ότι το πρόγραμμα της Κυριακής, την ώρα των αγώνων, στην ιστοσελίδα του conn-x tv καθώς και μέσα στα ίδια τα conn-x tv sport γράφει Βέστερλο - Γκενκ στο 1 και Γκρέμιο Σάντος στο 2....

Παντως ολα τα blogs που διαβασα γραφουν οτι το conn-x tv θα δειξει ολουσ τουσ αγωνεσ

mavraetos_4
21-05-10, 16:54
Παντως ολα τα blogs που διαβασα γραφουν οτι το conn-x tv θα δειξει ολουσ τουσ αγωνεσ

Πριν λίγο τους έστειλα e-mail και μου απάντησαν σχεδόν αμέσως με το δελτίο τύπου:

Αθήνα, 20 Μαΐου 2010

Οι αγώνες κατάταξης για την άνοδο στη Superleague και την παραμονή στην Β Εθνική κατηγορία, έρχονται, από το Σάββατο 22 Μαΐου έως την Τετάρτη 9 Ιουνίου, μόνο στα αθλητικά κανάλια του Conn-x TV!
..................................................................
Από την πρώτη αγωνιστική την Κυριακή 23 Μαΐου, η προσπάθεια των παικτών, των προπονητών και η αγωνία των φιλάθλων για την πραγματοποίηση του ονείρου, καταγράφονται καρέ-καρέ από τις κάμερες του Conn-x TV.

Η αρχή, στο πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης, γίνεται την Κυριακή 23 Μαΐου στις 17.30 με τις αναμετρήσεις Θρασύβουλος-Ιωνικός, Ρόδος-Δόξα Δράμας για τα play-out και Πανσερραϊκός-Εθνικός, Πιερικός-ΟΦΗ στις 20.00 για τα play-off.

Συντονιστείτε στις νέες αθλητικές συχνότητες και παρακολουθήστε, συναρπαστικές αναμετρήσεις.

Άρα θα τους δείξει όλους.

Εγώ βέβαια τους ρώτησα και ποιο κανάλι θα δείξει κάθε αγώνα αλλά μάλλον δεν έχει καθοριστεί ακόμα.

soccermania
21-05-10, 20:47
Βγήκε το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Conn-X TV Sport απ' τα πλέι-οφ και τα πλέι-άουτ της Β' Εθνικής. Έτσι, την ερχόμενη Κυριακή, στις 17.30 το Conn-X TV Sport 1 θα μεταδώσει το Θρασύβουλος-Ιωνικός, το Conn-X TV Sport 3 το Ρόδος-Δόξα Δρ. και στις 20.00 το Conn-X TV Sport 1 το Πανσερραϊκός-Εθνικός και το Conn-X TV Sport 2 το Πιερικός-ΟΦΗ.

sexrazat
21-05-10, 23:31
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ CONN-X TV SPORT 1-2-3


Σάββατο 22.05.10
14.30 Δοκιμαστικά DTM – Valencia LIVE conn-x TV sport2

Κυριακή 23.05.10
14.45 Αγώνας DTM – Valencia LIVE conn-x TV sport2
17.30 Ρόδος-Δόξα Δράμας LIVE conn-x TV sport3
17.30 Θρασύβουλος-Ιωνικός LIVE conn-x TV sport1
20.00 Πανσερραϊκός-Εθνικός LIVE conn-x TV sport1
20.00 Πιερικός-ΟΦΗ LIVE conn-x TV sport2

Δευτέρα 24.05.10
22.45 Αργεντινή-Καναδάς LIVE conn-x TV sport1

Τρίτη 25.05.10
21.45 Ιρλανδία-Παραγουάη LIVE conn-x TV sport1

Τετάρτη 26.05.10
17.30 Δόξα Δράμας-Θρασύβουλος LIVE conn-x TV sport3
17.30 Ιωνικός-Ρόδος LIVE conn-x TV sport2
20.00 ΟΦΗ-Πανσερραϊκός LIVE conn-x TV sport1
20.00 Εθνικός-Πιερικός LIVE conn-x TV sport2
Tbc Ουρουγουάη-Ισραήλ LIVE conn-x TV sport1


Σάββατο 29.05.10
19.00 Πανελλήνιος-Μαρούσι LIVE conn-x TV sport2
Tbc ΗΠΑ-Τουρκία LIVE conn-x TV sport1

Κυριακή 30.05.10
Tbc Χιλή-Ισραήλ LIVE conn-x TV sport1

Κυριακή 06.06.10
DTM – Eurospeedway Lausitz

singara
24-05-10, 18:26
Απο 7,8 μηνες παντως που το εχω η γνωμη μου ειναι οτι απο καναλια ντοκυμαντερ ειναι καλα , απο αθλητικα και αυτα καλα τα βλεπω , εχει αρκετα πραγματα για τη νεα χρονια, καναλια ταινιων χρειαζεται σε αυτο ειναι πολυ πισω (δεν βαζουμε μεσα ta filmclub και filmexpress(πληρωμη), αυτα με ενδιαφερουν πιο πολυ εμενα, Για τα υπολοιπα ελληνικα εχουμε κανεναν νεο?


και εγω φίλε συμφωνώ σε αυτο φίλε που λες καθώς τα κανάλια που βάζουν σειρές έργα είναι μονο τα fx, foxline universal tv
θέλει μια ανανέωση
στο συγκεκριμένο τομέα...
Επίσης σήμερα που έψαχνα για τοίχων νεες καταχωρίσεις διαπίστωσα οτι το πρώτο κύκλο του συλλέκτη τον εχουν αφαίρεση
και έχουν αφήσει μόνο τα τρία τελευταία επεισόδια...γιατί κάναν κάτι τέτοιο γνωρίζει κάνεις

@ ADSLgr.com All rights reserved.