PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιημένοι συνδρομητές conn-x tv



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

sexrazat
12-08-10, 17:55
Πιθανότατα και το Παναθηναικός - Τζένοα

Rebel Scum
12-08-10, 18:03
Όσοι ΠΑΟΚτζήδες με βάση της Αθήνα σας προσκαλώ....5ευρώ το άτομο και καφές δικός μου (όσοι θέλετε ξύδι ....BYO!) :p:lol:

pankostas
13-08-10, 00:11
Καφεδακι Freddo ή Φραπε? Οχι τιποτα αλλο....ΑΛΛΑ εχουμε και προτιμησεις!

subzer0
13-08-10, 03:58
Αρκεί να μην είναι της παρηγοριάς. :p

singara
13-08-10, 10:17
παιδιά μια ερωτησουλα σύντομη πως γίνεται
να πάρω σήμα απο το conn-x tv στην κρεβατοκάμαρα μου
αποκωδικοποιητή και modem ειναι στο σαλόνι..

ΥΓ Θέλω τιμές για τυχόν εξοπλισμό

Rebel Scum
13-08-10, 12:34
Καφεδακι Freddo ή Φραπε? Οχι τιποτα αλλο....ΑΛΛΑ εχουμε και προτιμησεις!

Φραπεδάκι και ελληνικό διαθέττει το μαγαζί!! Freddo δεν κάνω αυτά είναι του Σατανά!!

Άσε που όταν βλέπεις ΠΑΟΚ επιβάλλεται φραπεδιά...είμαι βέβαιος ότι υπάρχει και σχετικός νόμος:p

Αρκεί να μην είναι της παρηγοριάς. :p

Αν τα πράγματα δεν πάνε κατ' ευχήν όποιος θέλει μπορεί να έχει και ένα πικρό ελληνικό.

Α και αν πέσουν οι server του ΟΤΕ πάλι ουδεμία ευθύνη φέρω και καμία επιστροφή χρημάτων δεν γίνεται...τα παράπονά σας στον ΟΤΕ!:lol:

clyde
14-08-10, 22:01
Αν συνδεσω τον αποκωδικοποιητη και την τηλεοραση με καλωδιο HDMI θα δω διαφορα στην εικονα?
Η' ολα τα καναλια του Conn-X TV ειναι σε Standard Definition?

pankostas
15-08-10, 20:30
Εχει μεγαλη διαφορα στην εικονα.

maik
15-08-10, 21:14
Αν συνδεσω τον αποκωδικοποιητη και την τηλεοραση με καλωδιο HDMI θα δω διαφορα στην εικονα?
Η' ολα τα καναλια του Conn-X TV ειναι σε Standard Definition?

Εχει αρκετη διαφορα , προς το καλυτερο παντα.

singara
16-08-10, 19:32
Παιδιά σήμερα εκανε το conn-x tv ανανέωση με νέα επεισόδια
την σειρά smallville και εκεί που ήμασταν επισοδειο 11 πηγαμε σημερα
στο 15 δηλαδή τωρα να ρωτήσω μας φάγανε τρία επισοδια θα τα βάλουν πότε
η τα ξεχάσαν καπου:down:

ΥΓ και επιτελούς βάλτε την τρίτη περίοδο του συλλεκτη να δούμε το τέλος

soccermania
16-08-10, 21:21
Conn – X TV: Ο νόμος… του Μέρφι και το φιάσκο Ολυμπιακού
Τι κοινό έχει η ευρωπαϊκή πορεία του Ολυμπιακού και το Conn – X TV του ΟΤΕ; Και οι δύο δεν κατάφεραν να σταθούν στο… ύψος των περιστάσεων την ίδια ημέρα, στον επαναληπτικό κρίσιμο αγώνα με την Μακάμπι Τελ Αβίβ. Και μπορεί μια… μπλε οθόνη στην παρουσίαση των Windows να μην κατέστρεψε ποτέ τον Μπιλ Γκέιτς, ωστόσο η «μαύρη οθόνη» στους περίπου 30.000 συνδρομητές Conn-X TV που περίμεναν να δουν την ρεβάνς των Πειραιωτών θέτει πολλά ερωτήματα για το αν ο ΟΤΕ ήταν έτοιμος να αντιμετωπίσει τον «νόμο του Μέρφι» (σ.σ. «Αν ο,τιδήποτε μπορεί να πάει στραβά, θα πάει...») σε μια σημαντική πρεμιέρα.

Μια μετάδοση που φιλοδοξούσε να δώσει στο Conn-X TV τον «αέρα» που του έλειπε αφού στον ένα και πλέον χρόνο λειτουργίας του δεν είχε καταφέρει να… κερδίσει την αγορά, όταν η ανταγωνίστρια Nova έχει πάνω από 350.000 συνδρομητές. Το γεγονός είναι ότι γύρω στις 7 το απόγευμα της περασμένης Πέμπτης, δύο ώρες πριν να σφυρίξει την σέντρα ο διαιτητής, στο δίκτυο IP του Conn- X TV βγήκε… κόκκινη κάρτα λόγω βλάβης. Και όλα αυτά ενώ έχει δαπανήσει αρκετά εκατομμύρια ευρώ για να «στήσει» το ευρυζωνικό του δίκτυο, αλλά και μερικές εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ για...

να πάρει τα δικαιώματα μετάδοσης της ρεβάνς του Ολυμπιακού με την Μακάμπι. Τα οποία εντέλει δύσκολα θα κάνει απόσβεση αφού αναγκάστηκε να «μοιραστεί» την μετάδοση με τον πανελλαδικής εμβέλειας ΣΚΑΙ, έστω κι αν ο τηλεοπτικός σταθμός περνούσε σε μήνυμα ότι η μετάδοση γίνεται σε συνεργασία με τον ΟΤΕ.

Από τον ΟΤΕ προσπάθησαν να υποβαθμίσουν το θέμα, σημειώνοντας πως η βλάβη είχε αποκατασταθεί πριν από την έναρξη του ποδοσφαιρικού αγώνα, αλλά επιλέχθηκε να μεταδώσει το παιχνίδι και ο ΣΚΑΙ για λόγους… ασφαλείας, ωστόσο η ζημιά είχε ήδη γίνει.

Σύμφωνα με εκτιμήσεις περί τους 5.000-6.000 είναι οι νέοι συνδρομητές, που κυρίως λόγω των αθλητικών μεταδόσεων απέκτησαν το Conn-X TV τους τελευταίους μήνες, και στους οποίους ο ΟΤΕ σκοπεύει να… απολογηθεί, αφού έχε δεχθεί τις τελευταίες ημέρες σωρεία παραπόνων.

Οι πληροφορίες αναφέρουν πως ο Οργανισμός σκοπεύει να επικοινωνήσει με τους νέους πελάτες του Conn-X TV και σε μια προσπάθεια να τους αποζημιώσει και να αποκαταστήσει κατά μία έννοια την φήμη του, θα τους προσφέρει δωρεάν τις υπηρεσίες της πλατφόρμας για κάποιο διάστημα.

Ενδεικτική του πόση σημασία δίνει στο αθλητικό περιεχόμενο ο ΟΤΕ και πως λειτουργεί ως «κράχτης» για την απόκτηση συνδρομητών είναι η σχετική αναφορά στην ανακοίνωση των οικονομικών αποτελεσμάτων του πρώτου εξαμήνου:

«Οι συνδρομητές IPTV στο τέλος του τριμήνου ξεπέρασαν τους 30.000, σχεδόν διπλάσιοι από το τέλος του 2009. Οι συνδρομητές αναμένεται να αυξηθούν με γρήγορο ρυθμό κατά το υπόλοιπο του έτους ως αποτέλεσμα του εμπλουτισμού του διαθέσιμου περιεχομένου, συμπεριλαμβανομένης και της μετάδοσης δημοφιλών αθλητικών γεγονότων που είναι υπό διαπραγμάτευση στη παρούσα φάση».

Όλα αυτά με στόχο την αντιστάθμιση της απώλειας γραμμών στην αγορά των οικιακών πελατών στο πλαίσιο των ρυθμιστικών περιορισμών που ισχύουν, αλλά και την στροφή του ΟΤΕ σε νέες πηγές εσόδων, όπως οι υπηρεσίες συνδρομητικής τηλεόρασης, αλλά και αυτές δορυφορικής τηλεόρασης από το φθινόπωρο.

Ερωτήματα εγείρονται και για το κατά πόσο ο Οργανισμός έχει όχι τόσο τις δυνατότητες αλλά κυρίως τα αντανακλαστικά να διαχειριστεί τέτοιες κρίσεις, κάτι που επισημαίνει η ΟΜΕ-ΟΤΕ σε σχετική ανακοίνωσή της.

Οι εργαζόμενοι μάλιστα αναρωτιούνται πώς είναι δυνατόν ο τεχνολογικός σχεδιασμός του IP δικτύου ΟΤΕ να μην έχει λάβει υπόψη του τέτοια περιστατικά ώστε να αποφευχθούν αλλά και όταν συμβούν να αντιμετωπίζονται αμέσως.

Επίσης, θέτουν το ερώτημα για το πόσο αξιόπιστη είναι η πλατφόρμα διαχείρισης του Conn-X TV αλλά και ο συνολικός τεχνολογικός σχεδιασμός παροχής της υπηρεσίας, αλλά και για το αν κάποιος θα αναλάβει την ευθύνη για το… φιάσκο του Ολυμπιακού. (satleo.gr)

kostthem
17-08-10, 00:54
Παιδιά σήμερα εκανε το conn-x tv ανανέωση με νέα επεισόδια
την σειρά smallville και εκεί που ήμασταν επισοδειο 11 πηγαμε σημερα
στο 15 δηλαδή τωρα να ρωτήσω μας φάγανε τρία επισοδια θα τα βάλουν πότε
η τα ξεχάσαν καπου:down:

ΥΓ και επιτελούς βάλτε την τρίτη περίοδο του συλλεκτη να δούμε το τέλος



Μα ακόμα δεν έχουν ολοκληρώσει τον δεύτερο!

singara
17-08-10, 09:20
Μα ακόμα δεν έχουν ολοκληρώσει τον δεύτερο!

οχι φιλε εχει τελειωσει δευτερος κυκλος καθε κυκλος εχει 13 επισοδεια

πληροφοριες εδω http://www.imdb.com/title/tt0380869/episodes#season-2

μας μενει ο τριτος και τελευταιος κυκλος

kostthem
17-08-10, 13:09
I stand corrected....

soccermania
17-08-10, 15:32
Για τα εκτός έδρας παιχνίδια των ελληνικών ομάδων ,στο uefa, σε Αυστρία και Τουρκία, τα πάντα θα ξεκαθαρίσουν τη νέα εβδομάδα. Ο ΟΤΕ για την ρεβάνς του ΠΑΟΚ, η Nova και ο ΟΤΕ για το εκτός του Άρη. (gazzetta.gr)

vlad
18-08-10, 09:52
καλημερα το πακετακι με τα 47,70 μου φαινεται πολυ καλο για dp και τηλεοραση.Ομως τα 2mbps ειναι αρκετα για την τηλεοραση:hmm:αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχεις ταχυτητα πανω απο 4mbps

kater
18-08-10, 13:41
Καλημέρα σε όλους,
Άκουσα ότι από 28 Αυγούστου θα αρχίσει το Ισπανικό πρωτάθλημα ξανά. Συνεχίζει να έχει τα δικαιώματα το Connx και για φέτος;

silegav
18-08-10, 14:08
Το Ισπανικό είδα να το διαφημίζει ο ΣΚΑΙ. Δε νομίζω να το έχουν και οι 2.

theotses
18-08-10, 14:26
Το ΣΚΑΙ θα συνεχισει να εχει τον βραδυνο αγωνα του Σαββατου οπως και περισυ... Οι υπολοιποι αγωνες, για 2 ακομα χρονια θα ειναι στο Conn-X TV...

Vlad παροτι θα εχεις 2Mbps στη γραμμη σου θα υπαρχει bandwidth αχρησιμοποιητο, πανω στο οποιο θα πατησει το Conn-X TV;)

subzer0
18-08-10, 14:51
Στο ConnX-TV η ρεβάνς

Άσχημα είναι τα νέα για τους φίλους του ΠΑΟΚ, που πρέπει να αρχίσουν από τώρα τρόπους για να δουν την ρεβάνς της Κωνσταντινούπολης.

Σήμερα το μεσημέρι, το ConnX-TV ανακοίνωσε ότι απέκτησε τα δικαιώματα του αγώνα Φενέρμπαχτσε - ΠΑΟΚ, που θα γίνει την άλλη Πέμπτη 26 Αυγούστου στο «Σουκρού Σαράτσογλου».

Ένα τηλεοπτικό δίκτυο, που δεν έχει περισσότερους από 30-40 χιλιάδες συνδρομητές απέκτησε τα δικαιώματα μετάδοσης στην Ελλάδα κι έτσι οι φίλοι του ΠΑΟΚ πρέπει να ψάξουν τρόπο για να δουν το κρίσιμο παιχνίδι της ομάδας τους...

Υπενθυμίζεται, ότι το συγκεκριμένο κανάλι είχε αποκτήσει και τα δικαιώματα του αγώνα Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός, αλλά λόγω τεχνικών προβλημάτων δεν μπόρεσε να το μεταδώσει και την τελευταία στιγμή το παραχώρησε στον ΣΚΑΪ.

http://www.paok24.com/news.asp

Rebel Scum ετοίμασε καφέδες. :p

TeoT
18-08-10, 15:16
καλημερα το πακετακι με τα 47,70 μου φαινεται πολυ καλο για dp και τηλεοραση.Ομως τα 2mbps ειναι αρκετα για την τηλεοραση:hmm:αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχεις ταχυτητα πανω απο 4mbps

Η ADSL συνδεση θα ειναι 24αρα η τελος παντων ποσο συγχρονιζει αλλα θα εχει περιορισμο στο Internet 2αρας.

Serafeim Karakostas
18-08-10, 15:39
Για τα δικαιώματα του campionato έχουμε κάποια εξέλιξη;

treli@ris
18-08-10, 17:16
Για τα δικαιώματα του campionato έχουμε κάποια εξέλιξη;

Οδευουν προς Connx-TV ...

Serafeim Karakostas
18-08-10, 17:17
Ευχαριστώ!

dimx2
18-08-10, 17:22
Για τα δικαιώματα του campionato έχουμε κάποια εξέλιξη;
Πάει ΟΤΕ το Καμπιονάτο;

Σύμφωνα με πληροφορίες, τα τηλεοπτικά δικαιώματα του Καμπιονάτο θα καταλήξουν στον ΟΤΕ. Τους αγώνες, δηλαδή, θα δείχνει το Conn-X TV. Αυτό, τονίζουμε και πάλι, αναφέρουν οι πληροφορίες. Να δούμε τις ανακοινώσεις.

Στο CONN-X TV o ΠΑΟΚ!

Το CONN-X TV ανέλαβε την τηλεοπτική κάλυψη του επαναληπτικού αγώνα του ΠΑΟΚ κόντρα στην Φενέρμπαχτσε για το πλαίσιο των προκριματικών του Γιουρόπα Λιγκ.

Gazzeta.gr (http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/97904-%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%AC%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%84-%CF%83%CF%84%CE%B7-nova-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CE%AC%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BF%CF%84%CE%B5)

kater
18-08-10, 20:05
Το Ισπανικό είδα να το διαφημίζει ο ΣΚΑΙ. Δε νομίζω να το έχουν και οι 2.

Σε ευχαριστώ πολύ !!!!!:oneup:

vlad
18-08-10, 20:50
ρε παιδια ενασ φιλος μου ειπε οτι το connex tv θα παρει αγωνες του παναθηναικου ισχυει:hmm::hmm:

sexrazat
18-08-10, 23:00
ρε παιδια ενασ φιλος μου ειπε οτι το connex tv θα παρει αγωνες του παναθηναικου ισχυει:hmm::hmm:

Το φιλικό με τη Τζένοα πιθανότατα. Μην τρελαθούμε κιόλας. Διαφήμιση ΟΤΕ στη φανέλα, να πάρουμε και τους βάζελους. Όλα έχουν και κάποιο όριο:p

jorgito
19-08-10, 13:32
Παιδιά, καλημέρα.
Έχω απογοητευτεί! Από το Φεβρουάριο που έγινα συνδρομητής έχω περάσει τα πάνδεινα. Για να μην σας κουράζω, έχω tilgin (με ρολογάκι!) και sagem 2444. Έχω απίστευτα σπασίματα στο VOD και κανένα πρόβλημα στο ζωντανό. Μπορεί κάποιος να μου πει τί ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο router; (μήπως τελικά το πρόβλημα είναι από εκεί, γιατί έχω δοκιμάσει τα πάντα!). Thankx!

theotses
19-08-10, 13:35
Σε ευχαριστώ πολύ !!!!!:oneup:


Το ΣΚΑΙ θα συνεχισει να εχει τον βραδυνο αγωνα του Σαββατου οπως και περισυ... Οι υπολοιποι αγωνες, για 2 ακομα χρονια θα ειναι στο Conn-X TV...

Για καποιον λογο αγνοησες το ποστ μου:p

vlad
19-08-10, 14:47
Που θα βρω ποιες ομαδες εχει παρει το connex tv:hmm:

kater
19-08-10, 18:30
Για καποιον λογο αγνοησες το ποστ μου:p

Έχεις απόλυτο δίκιο και έκανα λάθος εγώ.
Πραγματικά ευχαριστώ!:worthy::worthy:

sdikr
19-08-10, 21:09
Παιδιά, καλημέρα.
Έχω απογοητευτεί! Από το Φεβρουάριο που έγινα συνδρομητής έχω περάσει τα πάνδεινα. Για να μην σας κουράζω, έχω tilgin (με ρολογάκι!) και sagem 2444. Έχω απίστευτα σπασίματα στο VOD και κανένα πρόβλημα στο ζωντανό. Μπορεί κάποιος να μου πει τί ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο router; (μήπως τελικά το πρόβλημα είναι από εκεί, γιατί έχω δοκιμάσει τα πάντα!). Thankx!

δεν έχει ρυθμίσεις, η δουλεύει ή όχι, η σύνδεση είναι με καλώδιο;

ακόμα μπορείς να ζητήσεις να σου δώσουν το pirelli, τα παεί καλύτερα

emeliss
19-08-10, 21:56
Έχω απίστευτα σπασίματα στο VOD και κανένα πρόβλημα στο ζωντανό.
Σε ποια πόλη είσαι;

boliziner
20-08-10, 01:08
Παιδιά, καλημέρα.
Έχω απίστευτα σπασίματα στο VOD και κανένα πρόβλημα στο ζωντανό.
Αν έχεις adaptores βαλε καλώδιοo και αν συνεχίζουν το δηλώνεις βλάβη για σπασίματα μόνο σε sVOD.

jorgito
20-08-10, 09:55
Είτε με απευθείας καλώδιο είτε με power plugs το πρόβλημα είναι το ίδιο. Είμαι Λάρισα.

theotses
21-08-10, 22:09
Που θα βρω ποιες ομαδες εχει παρει το connex tv:hmm:

Primera Division, Bundesliga, Zweiteliga, Β' Εθνικη Ελλαδος... Αυτα ειναι τα κλεισμενα...

Η Nova εχει Premier League, Championat, Superleague...

Ολα τα υπολοιπα ειναι υπο διαπραγματευση...

vlad
21-08-10, 23:32
Primera Division, Bundesliga, Zweiteliga, Β' Εθνικη Ελλαδος... Αυτα ειναι τα κλεισμενα...

Η Nova εχει Premier League, Championat, Superleague...

Ολα τα υπολοιπα ειναι υπο διαπραγματευση...

thanks:oneup:

a11
22-08-10, 10:28
Primera Division, Bundesliga, Zweiteliga, Β' Εθνικη Ελλαδος... Αυτα ειναι τα κλεισμενα...

Η Nova εχει Premier League, Championat, Superleague...

Ολα τα υπολοιπα ειναι υπο διαπραγματευση...
συμπληρωνω επισης και το κυπελλο ελλαδος
αποκλειστικα, αν θυμαμε καλα για 3 χρονια και περιμενουμε να μαθουμε αν παρει τελικα οπως ακουγετε και ολο το καμπιονατο,:worthy: [ιταλια]αυτα ειναι μια χαρα για αρχη, τουλαχιστον, τωρα που
το δορυφορικο πακετο του ξεκινησει...
και πιστευω οτι αν παει καλα:worthy: σαν πακετο με πολλους συνδρομητες, θα μπορεσει να χτυπησει, σε 3 χρονια που ληγει
η συμφωνια της νοβα με το αγγλικο και το ελληνικο πρωταθλημα, και να προσθεσει και αλλες αναμετρησεις, η αγωνισματα.....
ολα εξαρτουντε απο το αν το εγχειρημα της δορυφορικης πετυχει [ασε που θα χαρουν και οι συνδρομητες της νοβα, γιατι ο ανταγωνισμος, θα φερει και μειωσεις τιμων εκατερωθεν]:p

danko
22-08-10, 12:43
Eίχα ρωτήσει πριν μερικές σελίδες αν γίνεται να συνδέσω τον αποκωδικοπιητή με την οθόνη του υπολογιστή μου που έχει είσοδο dvi και να πάρω εικόνα και ήχο από τη στιγμή που το dvi μεταφέρει μόνο εικόνα.Τελικά τα κατάφερα με την καθοδήγηση του μικού θεούλη που λέγεται emeliss. :respekt: Γράφω λοιπόν το πώς έγινε αυτό. Από τη μία συνέδεσα τον αποκωδικοποιητή με την οθόνη με καλώδιο hdmi to dvi και κατόπιν συνέδεσα τον αποκωδικοποιητή με την έξοδο ήχου του υπολογιστή με καλώδιο scart σε rca βάζοντας τα 2 άσπρα rca σε αντάπτορα με καρφί και αυτό στην έξοδο ήχου οπότε έχω κανονικά και με το νόμο εικόνα και ήχο κι ας μην έχω hdmi. ;)

MemphisGr
22-08-10, 13:06
Τις τελευταίες ημέρες συμβαίνει το εξής:

Στα restart που κάνω το router πιάνει 16MB με SNR 9. Πριν έπιανε 12 με SNR 14,5. Παρατήρησα όμως οτι κατεβάζω με 1MB σταθερά . Ανοίγοντας πλέον το STB παρατηρώ ότι το download δεν πέφτει αλλά μένει σταθερό στο 1ΜΒ. Ουσιαστικά δηλαδή είτε το STB είναι on είτε off το bandwidth για το Internet είναι σταθερό.
Κανείς που να διαπιστώνει μια τέτοια αλλαγή;

sexrazat
23-08-10, 18:45
Επίσημα μέχρι τώρα :

Ποδόσφαιρο

Κύπελλο Ελλάδας 2010-2013

Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής 2010-2011

Ισπανικό πρωτάθλημα 2010-2012

Γερμανικό πρωτάθλημα Α’+Β’ κατηγορίας 2010-2012

Copa Libertadores 2011-2012

Copa Sudamericana 2010-2011

Volley

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 2010

Μηχανοκίνητος αθλητισμός

Indycars + DTM

erpeto
23-08-10, 19:13
Συγνωμη εάν είναι Out of topic αλλά σήμερα ήρθε ο εξοπλισμός του ConnX TV τον οποίο κ σύνδεσα και από τότε έχω συχνές αποσυνδέσεις στο ίντερνετ... Ορίστε και τα στατιστικά της γραμμής μου

http://i133.photobucket.com/albums/q71/erpetile/Capture-2.jpg

artvoll
26-08-10, 10:16
Καλημερα ,αν καποιος εχει conn-x και μπορει να κανει εγγραφη, ας μου στειλει μηνυμα. Εχω μια ενδιαφερουσα προταση

teodgeor
26-08-10, 10:55
Καλημερα ,αν καποιος εχει conn-x και μπορει να κανει εγγραφη, ας μου στειλει μηνυμα. Εχω μια ενδιαφερουσα προταση

Εγγραφη??? Τι εννοείς?

soccermania
26-08-10, 11:36
Σήμερα 2 αγώνες του EUROPA LEAGUE από τον ΟΤΕ:
Στης 20:30 από το CONN-X TV SPORTS 2 ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ και
στης 21:45 από το CONN-X TV SPORTS 1 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΠΑΟΚ

artvoll
26-08-10, 11:55
Εγγραφη??? Τι εννοείς?

Εννοω αν απο το scart μπορει κανεις να κανει εγγραφη σε video, dvd-rec κλπ
Δεν ειναι δυνατη τετοια εγγραφη ?

teodgeor
26-08-10, 12:56
Εννοω αν απο το scart μπορει κανεις να κανει εγγραφη σε video, dvd-rec κλπ
Δεν ειναι δυνατη τετοια εγγραφη ?

Να σου πω , δεν το εχω δοκιμασει γιατι αν χρειαστει κατι το γραφω στο σκληρο, ας μας παει καποιος αλλος φιλος που εχει δοκιμασει

vlad
26-08-10, 13:20
Kαθε μερα βλεπω οτι ολο και καποιο αγωνα με ελληνικο ενδιαφερον εχει το connex tv.Mηπως να ξανακανω αιτηση για ote ξανα:cry:

artvoll
26-08-10, 13:29
Να σου πω , δεν το εχω δοκιμασει γιατι αν χρειαστει κατι το γραφω στο σκληρο, ας μας παει καποιος αλλος φιλος που εχει δοκιμασει

Νομιζω ομως οτι δεν μπορεις να το βγαλεις απο το σκληρο ψηφιακα σε ενα αλλο σκληρο για αρχειο. Σωστο ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.