PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιημένοι συνδρομητές conn-x tv



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

soccermania
26-11-10, 12:46
Μεταδόσεις Παρασκευής:
19:00 ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ (Β' Γερμανίας)
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (γυναικείο πόλο Σούπερ Καπ Ευρώπης από το sport+)
21:30 ΜΑΪΝΤΣ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ (Α' Γερμανίας)
21:45 ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ – ΆΚΡΙΝΚΤΟΝ ΣΤΑΝΛΕΪ (κύπελλο Αγγλίας από το sport+)

aek1000
26-11-10, 21:53
Εβαλα τον αποκωδικοποιητή σε HDMI και η ανάλυση που βγάζει είναι 1280 Χ 720 . ΔΕν υποστηρίζουν μεγαλύτερη ανάλυση?
Ευχαριστώ

soccermania
27-11-10, 13:36
Μεταδόσεις Σαββάτου:
14:00 ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ (Β' Γερμανίας)
15:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (χάντμπολ από το sport+)
16:30 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ (Α' Γερμανία)
19:00 ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (Α' Ισπανίας)
19:30 ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ (Α' Γεραμνίας)
21:00 ΣΕΒΙΛΗ - ΧΕΤΑΦΕ (Α' Ισπανίας)

soccermania
29-11-10, 14:53
Μεταδόσεις Δευτέρας:
15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ (Β΄Εθνική)
17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ (βόλευ γυναικών από το sport+)
21:15 ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΜΟΝΑΧΟ 1860 (Β' Γερμανίας)
22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Α' Ισπανίας)

sexrazat
29-11-10, 19:39
Όλα τα λεφτά ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΜΟΝΑΧΟ 1860 (Β' Γερμανίας). Όταν τελειώσει ο αγώνας το γυρίζουμε να δούμε και β' ημίχρονο Μπάρτσα - Ρεάλ:p

sdikr
29-11-10, 20:05
Όλα τα λεφτά ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΜΟΝΑΧΟ 1860 (Β' Γερμανίας). Όταν τελειώσει ο αγώνας το γυρίζουμε να δούμε και β' ημίχρονο Μπάρτσα - Ρεάλ:p


Και γιατί να μην κάνεις record; :p

fourtounas
29-11-10, 21:42
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργιος χρηστης στο forum και θα ήθελα τι βοήθεια σας θέλω να βάλω το conne-x tv με 24αρα συνδέσει θέλω να μου πείτε αν αξίζει η όχι αν έχει προβλήματα και τέτοια...Σας Ευχαριστώ πολύ.

sdikr
29-11-10, 21:48
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργιος χρηστης στο forum και θα ήθελα τι βοήθεια σας θέλω να βάλω το conne-x tv με 24αρα συνδέσει θέλω να μου πείτε αν αξίζει η όχι αν έχει προβλήματα και τέτοια...Σας Ευχαριστώ πολύ.


Θα ήταν καλύτερα να κάνεις τον κόπο να διαβάσεις το θέμα

fourtounas
29-11-10, 22:41
Αυτό το κάνω είδη απλός ήθελα μια συνοπτική απαντήσει θα ήταν καλύτερα.

emeliss
29-11-10, 23:21
Για ματς όπως το μπαρτσα-ρεάλ αξίζει ακόμα και για μένα που δεν βλέπω tv.

26gDaVinci
29-11-10, 23:31
Συγνωμη ειμαι λιγο :offtopic: επειδη εχει το κοννεχ τν την ρεαλ μπλοκαρει τα σιτε με τα στρειμς δεν μου ανοιγει κανενα απο αυτα. firstrow.net livetv.ru .ανοιγουν σε εσας

fourtounas
29-11-10, 23:34
Ναι.. ποιο πολύ και εγώ για τους αγώνες το θέλω αλλα να βλέπω και καμια ταινία άμα έχει κανούργιες.αλλα κάτι διάβασα ότι δεν δίνει το 100% τις 24αράς. Πάντως γενικότερα έχει προβλήματα σαν να κολλάει η να μην μπαίνει στο internet?

darax
30-11-10, 21:17
Εγώ θέλω να ρωτήσω πως ήταν η μετάδοση του χθεσινού el clasico ??

Gordito
30-11-10, 21:20
Εγω το ειδα σε internet cafe που ειχε conn-x tv.

Σε καποια σημεια εκανε σπασιματα για αρκετα δευτερολεπτα, σαν να εχει πχ 5fps. Οχι ιδιαιτερα ενοχλητικο, αλλα οχι και αριστο.

sexrazat
30-11-10, 22:07
Εγω το ειδα σε internet cafe που ειχε conn-x tv.

Σε καποια σημεια εκανε σπασιματα για αρκετα δευτερολεπτα, σαν να εχει πχ 5fps. Οχι ιδιαιτερα ενοχλητικο, αλλα οχι και αριστο.

Σωστό. Αλλά αν δεν έκανε και κάποια σπασίματα για να προλαβαίνουν οι της Ρεάλ να ακολουθούν το ρυθμό της Μπάρτσα θα είχαμε κανένα αστρονομικό σκορ:p

kater
30-11-10, 23:21
Σωστό. Αλλά αν δεν έκανε και κάποια σπασίματα για να προλαβαίνουν οι της Ρεάλ να ακολουθούν το ρυθμό της Μπάρτσα θα είχαμε κανένα αστρονομικό σκορ:p

Σ' εμένα δεν είχε καθόλου σπασίματα και κανένα πρόβλημα, αλλά πάλι πεντάρα έφαγε η ΄βασίλισσα΄ ..............:rofl:

soccermania
01-12-10, 02:06
Η βασίλισσα είναι μία στην Ισπανία...REAL ESPANYOL. Η PUTA-BARCA εεε η BARCELONA ήθελα να πω την κερδίζει μόνο με γκολ από χέρι του Θεού http://www.greektube.org/content/view/3016/2/
ή με πέναλτυ στο 115΄ http://www.youtube.com/watch?v=bE8WjQIE7tI&feature=related !!!!!!!!!
Και παρόλο τα κοράκια τα τελευταία 5 χρόνια 2-2 οι νίκες και 4 ισοπαλίες.Σε δυο εβδομάδες θα δείτε τους πραγματικούς Καταλανούς...την Εσπανιόλ!

soccermania
01-12-10, 13:15
Μεταδόσεις Τετάρτης:
19:00 ΚΟΖΙΤΣΕ(Σλοβ.) - ΤΑΡΑΝΤΟ (Ιταλ.) Ευρωλίγκα γυναικών από το eurosport2
02:00 ΓΚΟΙΑΣ(Βραζ.) - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ(Αργ.) Τελικός Κόπα Σουνταμερικάνα

sexrazat
01-12-10, 20:14
Η βασίλισσα είναι μία στην Ισπανία...REAL ESPANYOL. Η PUTA-BARCA εεε η BARCELONA ήθελα να πω την κερδίζει μόνο με γκολ από χέρι του Θεού http://www.greektube.org/content/view/3016/2/
ή με πέναλτυ στο 115΄ http://www.youtube.com/watch?v=bE8WjQIE7tI&feature=related !!!!!!!!!
Και παρόλο τα κοράκια τα τελευταία 5 χρόνια 2-2 οι νίκες και 4 ισοπαλίες.Σε δυο εβδομάδες θα δείτε τους πραγματικούς Καταλανούς...την Εσπανιόλ!

ΕΣΠΑΝΙΟΛ

Ιδρύθηκε στις 23 Οκτωβρίου 1900 σαν Sociedad Espaρola de Football, από τον Angel Rodriguez και με ιστορική έδρα στην εύπορη συνοικία Sarrià. Τα πρώτα χρώματα της ομάδας ήταν το κίτρινο και αυτό οφείλεται στο ότι κάποιος απο τους πρώτους παράγοντες της ομάδας είχε υφαντουργείο και είχε άφθονα κίτρινα υφάσματα. Το 1910 άλλαξε τα χρώματα της στα σημερινά. Το 1903 η Εσπανιόλ σημείωσε την πρώτη της επιτυχία κατακτώντας το πρωτάθλημα Καταλωνίας. Οι οπαδοί της Εσπανιόλ είναι σαφώς λιγότεροι από τους οπαδούς της Μπαρσελόνα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι αμελητέα ποσότητα. Η ομάδα διαθέτει κατά μέσο όρο 25.000 εισιτήρια διαρκείας [εκκρεμεί παραπομπή] και αρκετά φανατικό κοινό, ενώ διατηρεί πολύ καλές σχέσεις με την κεντρική εξουσία, εξού και η παραδοσιακή φιλία της με τη Ρεάλ Μαδρίτης.

Το 1912 τέθηκε υπό την προστασία του Βασιλιά Αλφόνσου ο οποίος της παραχώρησε το δικαίωμα να χαρακτηρίζεται "Ρεάλ" (Βασιλική) και να χρησιμοποιεί στο έμβλημά της το στέμμα. Την ίδια χρονιά άλλαξε το όνομά της σε Ντεπορτίβο Εσπανιόλ (Deportivo Español). Με την επικράτηση της Δημοκρατίας το 1931 η Εσπανιόλ υποχρεώθηκε να αλλάξει το έμβλημά της (να βγάλει το στέμμα) και να αλλάξει πάλι το όνομα της σε Esportiu Espanyol. Μετά το τέλος του εμφυλίου ξαναέγινε Ντεπορτίβο Εσπανιόλ' και το 1995 πήρε το σημερινό της όνομα.

ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΑΝ ΜΠΑΡΤΣΑ

Η φανέλα που φορούσε ο Αντρές Ινιέστα στον τελικό του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Νοτίου Αφρικής και που είχε πάνω της γραμμένο μήνυμα για τον αδικοχαμένο Ντάνι Ζάρκε (“θα είσαι πάντα μαζί μας”) ανήκει από την Παρασκευή στην Εσπανιόλ.

Μετά από πρωτοβουλία του άσου της Μπαρτσελόνα (και σκόρερ του μοναδικού γκολ του τελικού), η φανέλα δόθηκε στην ομάδα που υπηρέτησε επί σειρά ετών ο ποδοσφαιριστής ο οποίος πέθανε το καλοκαίρι του 2009 από καρδιακή προσβολή κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας.

Ο Ινιέστα ήταν ιδιαίτερα συγκινημένος μιλώντας για την κίνησή του στο site της Μπαρτσελόνα: "Είναι πολύ δύσκολο να ελέγξω τα συναισθήματά μου. Δεν ήθελα να δώσω αυτή τη φανέλα αλλά ξέρω ότι το μέρος που καταλήγει είναι τελικά το καλύτερο".

Από την πλευρά του ο πρόεδρος της Εσπανιόλ Ντάνι Σάντσες μιλώντας προς τον Ινιέστα τόνισε: "Ηξερα ότι είσαι σταρ αλλά αυτή η χειρονομία ήταν πραγματικά κάτι ξεχωριστό από σένα".

bardull
02-12-10, 17:26
Πλεον ειμαι και γω συνδρομητης,καλες εντυπωσεις για αρχη,κανενα προβλημα συνδεσεις,καλο ιντερνετ,θαθελα ολα τα ελληνικα καναλια και καλυτερα εργα.Μετα απο ενα διαστημα συμβιωσεις θα πουμε και αλλα

georgio1908
02-12-10, 23:07
μια βδομαδα το χω...καλο ειναι.αν ειχε και ολα τα ελληνικα καναλια να μη χρειαστει να παρω και mpeg4 δεκτη θα μουν κομπλε.
Πλακα-πλακα πιανω 45 στα 45 ωραια?αν τυχον το κονεξ βαλει και αλλο καναλι στην πλατφορμα τι κανουμε?η απλα εμφανιζει μονο τα πιασμενα με συχνοτητα καναλια ακι εχει και αλλες -κρυφες- θεσεις?

Τα πιο μεγαλα + το μπαρτσα ρεαλακι και ο ντενις ο τρομερος στο φιλν κλαμπ!!!
ΤΟ φιλμ κλαμπ χρεωνει?
Τελος 2 ακομα ερωτησεις.
1)εβαλα καλωδιο hdmi.των 6 ευρω .τα χρωματα ειανι λιγακι αχνα.κανα πιο καλο καλωδιο?
επισης καμια λυση για να μην εχει τα ..."σκατζακια" της δευτερς που εκανε στο 20 με 30 (σε μενα0 στο ελ κλασικο?και τελςο αν συνδεσω σε 2η τβ την εξοδο σκαρτ θα υπαρχει προβλημα?

soccermania
03-12-10, 14:43
Μεταδόσεις Παρασκευής:
19:00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΣΒ ΦΡΑΚΝΚΦΟΥΡΤΗ (Β' Γερμανίας)
21:30 ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ (Α' Γερμανίας)

soccermania
04-12-10, 14:24
Μεταδόσεις Σαββάτου:
14:00 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ (Β' Γερμανίας)
14:55 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΟΚ (χάντμπολ από το sport+)
16:30 ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΑΪΝΤΣ (Α' Γερμανίας)
19:00 ΛΕΒΑΝΤΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Α' Ισπανίας)
19:30 ΣΑΛΚΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (Α' Γερμανίας)
21:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Α' Ισπανίας)

sexrazat
04-12-10, 18:21
Οσασούνα - Μπαρτσελόνα πήγε Κυριακή 18.00 λόγω της απεργίας των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας

sexrazat
04-12-10, 21:23
Μύλος. Τώρα λένε ότι θα γίνει σήμερα αλλά με καθυστέρηση μισής ώρας, μπορεί και παραπάνω. Η Μπάρτσα πηγαίνει με τρένο και λεωφορείο:p

kater
04-12-10, 21:37
Μύλος. Τώρα λένε ότι θα γίνει σήμερα αλλά με καθυστέρηση μισής ώρας, μπορεί και παραπάνω. Η Μπάρτσα πηγαίνει με τρένο και λεωφορείο:p

Ναι, αλήθεια είναι. Και 'γω διάβασα ότι:
"Ο αγώνας της Οσασούνα με την Μπαρτσελόνα θα γίνει κανονικά το Σάββατο το βράδυ με καθυστέρηση μισής ώρας (21:30) προκειμένου οι Καταλανοί να προλάβουν να φτάσουν στην Παμπλόνα!"
http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/120310-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%B7-%CE%9C%CF%80%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%83%CE%B5%CE%BB%CF%8C%CE%BD%CE%B1

Οπότε μάλλον θα δούμε την ομαδάρα.:clap::clap:

soccermania
04-12-10, 23:03
Οι γνωστές απατεωνιές των καταλανών!Τελικά άρχισε το ματς.

sakels
04-12-10, 23:29
καθε ποτε σας κανει restart το Modem?:hmm:

lewton
05-12-10, 04:14
Οι γνωστές απατεωνιές των καταλανών!
Ο γνωστός Έλληνας που τα ξέρει όλα.

sexrazat
05-12-10, 11:13
Οι γνωστές απατεωνιές των καταλανών!Τελικά άρχισε το ματς.

Για την Εσπανιόλ μιλάμε; Καταλανοί δεν είναι κι αυτοί;:p

........Auto merged post: sexrazat πρόσθεσε 4 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Από την Ελευθεροτυπία. Τώρα αν ισχύει ή όχι μόνο αυτοί ξέρουν

Η Μπαρτσελόνα μπορεί να έμπλεξε σε μία μικρή Οδύσσεια, αλλά δεν επηρεάστηκε καθόλου από την κούραση και νίκησε 3-0 στην έδρα της Οσασούνα. Οι Καταλανοί χρειάστηκε να μεταβούν στην ανατολική Ισπανία, κάνοντας μία απόσταση 481 χιλιομέτρων μέσα σε περίπου 4 ώρες για να προλάβουν να παίξουν στον αγώνα.

Η απεργία των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας ανάγκασε τους ανθρώπους της ομάδας να ζητήσουν μονοήμερη αναβολή του αγώνα, προκειμένου να ταξιδέψει οδικώς η ομάδα στην Παμπλόνα την Κυριακή. Σύμφωνα με τους "μπλαουγκράνα", η Οσασούνα έδωσε προφορική συγκατάθεση, αλλά ουδέποτε υπέγραψε το αίτημα που στάλθηκε με φαξ από τη Βαρκελώνη. Μάλιστα δεν είναι λίγοι εκείνοι που μιλάνε για κόλπο προκειμένου να χάσει η ομάδα του Γκουαρντιόλα το παιχνίδι στα χαρτιά.

Μόλις έμαθαν στην Καταλωνία ότι το παιχνίδι θα ξεκινήσει κανονικά, στήθηκε ολόκληρη επιχείρηση. Οι παίκτες συγκεντρώθηκαν σε χρόνο ρεκόρ και επιβιβάστηκαν (στις 16:45 ώρα Ελλάδος) στο τρένο, με προορισμό τη Σαραγόσα. Εκεί τους περίμενε πούλμαν, το οποίο έφτασε στην Παμπλόνα στις 21:10, δέκα λεπτά μετά την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα.

soccermania
05-12-10, 12:50
Ο γνωστός Έλληνας που τα ξέρει όλα.

Από πότε έγινα και γνωστός ρε παιδιά???

........Auto merged post: soccermania πρόσθεσε 4 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μεταδόσεις Κυριακής:
14:30 ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ (Β' Γερμανίας)
16:30 ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΚΟΛΟΝΙΑ (Α' Γερμανίας)
18:00 ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΧΙΧΟΝ (Α' Ισπανίας)
18:30 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΝΤΜΟΥΝΤ (Α' Γερμανίας)
20:00 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΕΒΙΛΗ (Α' Ισπανίας)
22:00 ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Α' Ισπανίας)

lewton
05-12-10, 13:00
Από πότε έγινα και γνωστός ρε παιδιά???

Όλοι ξέρουμε κάποιον που έχει γνώμη για όλα.

mekgr
05-12-10, 17:07
Κανένα νεό για καινούρια κανάλια?
Η καμία συμαντική αλλαγή στο conn-x tv?

Καλό θα ήταν να βάζανε και κνένα κανάλι με ταίνιες μόνο!!!!

teodgeor
05-12-10, 19:59
Κανένα νεό για καινούρια κανάλια?
Η καμία συμαντική αλλαγή στο conn-x tv?

Καλό θα ήταν να βάζανε και κνένα κανάλι με ταίνιες μόνο!!!!

Καλο θα ηταν σιγουρα , λειπει καναλι με ταινιες απο το πακετο, αλλα δεν υπαρχει και καμια ενημερωση για το δορυφορικο προγραμμα που θα αρχιζε............. τον Δεκεμβριο

soccermania
05-12-10, 20:16
Όλοι ξέρουμε κάποιον που έχει γνώμη για όλα.

Κι εγώ ξέρω κάτι "εξυπνάκιδες" αλλά δεν το κάνω και θέμα...

kater
05-12-10, 21:03
Κι εγώ ξέρω κάτι "εξυπνάκιδες" αλλά δεν το κάνω και θέμα...

Μην του δίνεις σημασία, μάλλον ήταν με την Ρεάλ και στεναχωρήθηκε...
Να δεις που θα είναι και fan του CR7 ....:lol::lol:

georgio1908
05-12-10, 21:27
παιδια,οταν το δορυφορικο του οτε βγει στον "αερα" οτι εχει θα το χει και το κονεξ τβ?δλδ καπου διαβαζα πως θα χει ολα τα ελλινικα καναλια.αυτα θα υπαρχουν και στο κονεξ τβ?
τελος ελπιζω να μην υπαρξει καμια υποβαθμση και αμελεια προς το κονεξ τβ...

soccermania
05-12-10, 23:02
Μην του δίνεις σημασία, μάλλον ήταν με την Ρεάλ και στεναχωρήθηκε...
Να δεις που θα είναι και fan του CR7 ....:lol::lol:

Με την Εσπανιόλ είμαι.Δύο εβδομάδες μείνανε...:oneup:

Serafeim Karakostas
06-12-10, 03:55
παιδια,οταν το δορυφορικο του οτε βγει στον "αερα" οτι εχει θα το χει και το κονεξ τβ?δλδ καπου διαβαζα πως θα χει ολα τα ελλινικα καναλια.αυτα θα υπαρχουν και στο κονεξ τβ?
Το ίδιο περιεχόμενο θα έχουν. Μακάρι να πάρουν τελικά και όλα τα μεγάλα ελληνικά κανάλια.

lewton
06-12-10, 04:09
Μην του δίνεις σημασία, μάλλον ήταν με την Ρεάλ και στεναχωρήθηκε...
Να δεις που θα είναι και fan του CR7 ....:lol::lol:

Έχεις μπλέξει τις βούρτσες.
Ο soccermania έκραζε (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=3836316&postcount=2517) την Barça πριν μερικές σελίδες και χθες μας έγραφε (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=3843678&postcount=2527) ότι ήταν απατεωνιά της το ότι ακυρώθηκε η πτήση λόγω της απεργίας των ελεγκτών στην Ισπανία.
Περιμένω να δω αν θα έχεις την αξιοπρέπει να ζητήσεις συγνώμη. Τα λάθη είναι ανθρώπινα αλλά δε μπορείς να εκτοξεύεις προσβολές (άκου οπαδός της Ρεάλ εγώ.... :scared: ) χωρίς να κάνεις και έναν κόπο να διαβάσεις τι λέμε.

edit:
Για όποιον δεν έχει ιδέα από ισπανική πραγματικότητα, οι ομάδες με το Real (=βασιλικός) στο όνομά τους είναι αυτές που είχαν κολλητηλίκια με τα ανάκτορα αλλά και το καθεστώς του Φράνκο.

sexrazat
06-12-10, 11:15
Για όποιον δεν έχει ιδέα από ισπανική πραγματικότητα, οι ομάδες με το Real (=βασιλικός) στο όνομά τους είναι αυτές που είχαν κολλητηλίκια με τα ανάκτορα αλλά και το καθεστώς του Φράνκο.

Real-ΠΑΟ πχ:p

lewton
06-12-10, 11:21
Real-ΠΑΟ πχ:p
:oneup:

soccermania
06-12-10, 15:24
Έχεις μπλέξει τις βούρτσες.
Ο soccermania έκραζε (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=3836316&postcount=2517) την Barça πριν μερικές σελίδες και χθες μας έγραφε (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=3843678&postcount=2527) ότι ήταν απατεωνιά της το ότι ακυρώθηκε η πτήση λόγω της απεργίας των ελεγκτών στην Ισπανία.
Περιμένω να δω αν θα έχεις την αξιοπρέπει να ζητήσεις συγνώμη. Τα λάθη είναι ανθρώπινα αλλά δε μπορείς να εκτοξεύεις προσβολές (άκου οπαδός της Ρεάλ εγώ.... :scared: ) χωρίς να κάνεις και έναν κόπο να διαβάσεις τι λέμε.

edit:
Για όποιον δεν έχει ιδέα από ισπανική πραγματικότητα, οι ομάδες με το Real (=βασιλικός) στο όνομά τους είναι αυτές που είχαν κολλητηλίκια με τα ανάκτορα αλλά και το καθεστώς του Φράνκο.

Είναι φανερό ότι εκανα πλάκα για τα περί απατεωνιές,δε μένω Βαρκελώνη μόνιμα για να ξέρω το λόγο που άργησαν οι κλαψομούνιδες της Μπάρτσα.Και σιγά μη σε προσβάλλαμε κιόλας.Τί είσαι εσύ εκπρόσωπος τύπου της?Ρε πάτε καλά?????Αντέ σοβαρέψου και μάθε ιστορία και μετά να μιλάς.Από την ημέρα που ανέλαβε ο Φράνκο η Ρεάλ δεν πήρε πρωτάθλημα στα 15 πρώτα χρόνια του καθεστώτος του!Τόση εύνοια είχε!!!Και στα δύο στρατιωτικά καθεστώτα τα καλόπαιδα της Μπάρτσελόνα βοήθησαν να καθιερωθούν στην Καταλονία.Ο πρόεδρος της Μπάρτσα Αρκάντι Μπαλαγκέρ είχε βοηθήσει στη εδραίωση της δικτατορίας του Ριβέρα το 1925 νομίζω και η Lliga Regionalista (η διοίκηση της Μπάρτσα δηλαδή) στην εδραίωση της δικτατορίας του Φράνκο το 1939.Αντίθετα ο Φράνκο κυνήγαγε 5 χρόνια τον πρόεδρο της Ρεάλ.

........Auto merged post: soccermania πρόσθεσε 12 λεπτά και 7 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μεταδόσεις Δευτέρας:
15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Β' Εθνική)
17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(Βόλευ γυναικών από το sport+)
21:15 ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΜΠΟΧΟΥΜ (Β' Γερμανίας)
22:00 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ ΑΛΙΚΑΝΤΕ (Α' Ισπανίας)

georgio1908
06-12-10, 16:51
IPTV Connection Information
VPI/VCI 8 / 36
Link Status Connected
Type Bridge -RFC2684
Connection Time 14:01:37


αυτο το vpi/vci 8/36 τι ειναι?

boliziner
06-12-10, 17:45
IPTV Connection Information
VPI/VCI 8 / 36
Link Status Connected
Type Bridge -RFC2684
Connection Time 14:01:37


αυτο το vpi/vci 8/36 τι ειναι?

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=173237

sexrazat
06-12-10, 19:51
Είναι φανερό ότι εκανα πλάκα για τα περί απατεωνιές,δε μένω Βαρκελώνη μόνιμα για να ξέρω το λόγο που άργησαν οι κλαψομούνιδες της Μπάρτσα.Και σιγά μη σε προσβάλλαμε κιόλας.Τί είσαι εσύ εκπρόσωπος τύπου της?Ρε πάτε καλά?????Αντέ σοβαρέψου και μάθε ιστορία και μετά να μιλάς.Από την ημέρα που ανέλαβε ο Φράνκο η Ρεάλ δεν πήρε πρωτάθλημα στα 15 πρώτα χρόνια του καθεστώτος του!Τόση εύνοια είχε!!!Και στα δύο στρατιωτικά καθεστώτα τα καλόπαιδα της Μπάρτσελόνα βοήθησαν να καθιερωθούν στην Καταλονία.Ο πρόεδρος της Μπάρτσα Αρκάντι Μπαλαγκέρ είχε βοηθήσει στη εδραίωση της δικτατορίας του Ριβέρα το 1925 νομίζω και η Lliga Regionalista (η διοίκηση της Μπάρτσα δηλαδή) στην εδραίωση της δικτατορίας του Φράνκο το 1939.Αντίθετα ο Φράνκο κυνήγαγε 5 χρόνια τον πρόεδρο της Ρεάλ.



Πράγματι δεν είναι άσπρο μαύρο. Πχ κατά τη διάρκεια του Ισπανικού εμφύλιου ο πρόεδρος της Ρεάλ Ραφαέλ Γκέρα, ο αντιπρόεδρος και αριθμός μελών της δκσης, συλλαμβάνονται και βασανίζονται από τον Φράνκο λόγω των πολιτικών τους πεποιθήσεων.
Και από τα παράξενα. Αν δεν κάνω λάθος ο πρώτος πρόεδρος της Ρεάλ ήταν Καταλανός:p

Αλλά η εικόνα των στενών σχέσεων Ρεάλ - Φράνκο έχει παγιωθεί στον κόσμο και αυτό δύσκολα θα αλλάξει. Όπως και η ιδιαίτερη σχέση ΠΑΟ - Δικτατορίας. Μόνο που και στις δύο περιπτώσεις τα πράγματα είναι πιο πολύπλοκα από τις οπαδικές απλουστεύσεις.

mekgr
06-12-10, 20:50
Μήπως λέω εγω τώρα μήπως!!! έχουμε χάσει λίγο το θέμα του forum!!!
πού κολάνε τα αθλητικά και τα ιστορικά σε αυτό το θέμα?
Μήπως εγώ έχω καταλάβει λάθος εδώ δεν είναι που συζητάμε οι ενεργοί συνδρομήτες conn-x tv για προβλήματα, νεά και απορίες σχετικά με το πακέτο?
καλός είπαμε είναι ωραίο να ανεβαίνει το πρόγραμμα αθλητικών εδώ γιατί δεν το γράφουν οι εφημερίδες αλλά να συζητάμε και για ομάδες και ιστορία εεεε πάει πολύ!!!!
Ας επανέλθουμε στο κυρίος θέμα!!!!!


Κάποιο νέο σχετικα με filmclub - filmexpress - κανάλια ταινιών - και πρόσθεση άλλων καναλιών στο conn-x tv iptv?

Κάποιο νέο σχετικά με το conn-x tv sat τιμές - ημερομηνία εναρξης - πακέτο καναλιών - διαφορές απο το iptv?

singara
06-12-10, 21:52
συμφωνώ με τον mekgr παιδια μην παρακλεινουμε απο το θεμα...
πάντως για νεα κανάλια δεν το κοβω εχουν πέσει φαίνεται οι τύποι με τα μούτρα στο ote sat
όποτε το conn x tv είναι λίγο ξεχασμένο...στον συγκεκριμένο τομεα

john_who
07-12-10, 10:07
Σε εμένα άρχισαν τα προβλήματα από την προηγούμενη εβδομάδα:

Στον αγώνα Barcelona-Real μπλοκάρισε το router και δεν συντόνιζε με τίποτε. Έβαλα το παλιό και ξέχασα το connx-tv. Το έδωσα βλάβη και ήρθε ένας υπάλληλος ο οποίος μου αντικατέστησε το router μου με ένα άλλο. Δεν ήταν καινούργιο, είχε περασμένα όνομα χρήστη και κωδικό κάποιου άλλου. Αυτό χάλασε 15 λεπτά μετά της αποχώρησή του.

Από την Παρασκευή είμαι σε βλάβη, αλλά όταν τα συνεργεία βλέπουν ότι το (παλιό) router συντονίζει, νομίζουν ότι όλα είναι εντάξει.



Με την ευκαιρία της βλάβης παρατήρησα ότι δεν έχω τη δυνατότητα πρόσβασης ούτε στις εγγραφές μου στο σκληρό δίσκο!

Ρώτησα και στο 8011135555 αν αλλάζοντας το router θα παραλάβω και κάποιο παραστατικό ώστε να έχω στα χέρια μου εγγύηση και μου απάντησε σαν να ερχόμουν από άλλο πλανήτη ότι η σύνδεσή σας έγινε τον έβδομο του 2010 άρα μέχρι να κλείσει χρόνος θα σας το αλλάζουμε κάθε εβδομάδα αν χρειαστεί.

maik
07-12-10, 16:35
Ρώτησα και στο 8011135555 αν αλλάζοντας το router θα παραλάβω και κάποιο παραστατικό ώστε να έχω στα χέρια μου εγγύηση και μου απάντησε σαν να ερχόμουν από άλλο πλανήτη ότι η σύνδεσή σας έγινε τον έβδομο του 2010 άρα μέχρι να κλείσει χρόνος θα σας το αλλάζουμε κάθε εβδομάδα αν χρειαστεί.

Που ειναι το περιεργο; Ειναι κοινη πρακτικη αλλα και κοινη λογικη. Δηλαδη αν η τηλεοραση σου χαλασει στους 10 μηνες πχ, πιστευεις οτι αν στην αντικαταστησουν η εγγυση ξεκινα παλι απο την αρχη; Λαθος.

@ ADSLgr.com All rights reserved.