PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιημένοι συνδρομητές conn-x tv



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

sdikr
27-03-11, 12:23
Παιζει ρολο γιατι ο κουριερ σου δινει και το συμβολαιο να υπογραψεις εκτος απο την αποδειξη και το επιστεφει στην εταιρια.

Εγω πχ δεν με εβαλε να υπογραψω και οταν ειχα μια διαφωνια με τον ΟΤΕ και τους ειπα να βρουν το συμβολαιο και να δουν αν εχω υπογραψει ο προισταμενος υπηρεσιας πηγε να μου ριξει ευθυνες αλλα τελικα μου ζητησε συγνωμη και αποδικτικε οτι μπορουσα να διακοψω οτι ωρα ηθελα. (γιατι ο κουριερ βιαζοταν και δεν περιμενε στην εισοδο της δουλειας μου και μου αφησε στον πορτιερη το πακετο conn-xtv και εφυγε)

Χωρις υπογραφη δεν υπαρχει και συμβολαιο που να σε δεσμευει.

Στην αρχη βεβαια μου ελεγε η τηλεφωνητρια οτι αυτοι δεν κρατανε τα συμβολαια και κατι τετοια αλλα πως γινεται αυτο! δεν γινεται να μην εχει η εταιρια συμβολαιο υπογραμενο απο σενα. Οταν ηρθε ο υπευθυνος καιτου ειπα τι μου ειπε η τηλεφωνητρια την εβρισε και προσπαθησε να καληψει την ασχετοσυνη.

Εκτός του συμβολαίου υπάρχει και η φωνητική καταγραφή, ακόμα ειδικά για το conn-x παραλαμβάνεις και ενα Pin απο την στιγμή που κάνεις χρήση αυτού του Pin είναι σαν να υπογράφεις

soccermania
27-03-11, 12:36
Μεταδόσεις Κυριακής:
13:30 ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ - ΝΟΒΑΡΑ (Β' Ιταλίας)
16:00 ΜΟΝΤΕΝΑ - ΠΕΣΚΑΡΑ (Β' Ιταλίας)
16:00 ΣΙΕΝΑ - ΣΑΣΟΥΟΛΟ (Β' Ιταλίας)
16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Β' Εθνική)
19:00 ΒΕΡΟΝΑ - ΜΟΝΤΕΝΑ (βόλευ Ιταλίας από το eurosport2)
21:45 ΡΕΤΖΙΝΑ - ΛΙΒΟΡΝΟ (Β' Ιταλίας)

mekgr
27-03-11, 14:02
Εκτός του συμβολαίου υπάρχει και η φωνητική καταγραφή, ακόμα ειδικά για το conn-x παραλαμβάνεις και ενα Pin απο την στιγμή που κάνεις χρήση αυτού του Pin είναι σαν να υπογράφεις


Το γνωριζω γι'αυτο και ζηταω να κανω συμφωνια μονο απο συμβολαιο.
Στο conn-xtv δεν ειχε προηγηθει καμια συμφωνια μεσω τηλεφωνου.
Γι'αυτο και εκνευριστικε ο υπευθυνος του ΟΤΕ γιατι νομιζου οτι θα τους πιασουν ολους στον υπνο.

sdikr
27-03-11, 14:05
Το γνωριζω γι'αυτο και ζηταω να κανω συμφωνια μονο απο συμβολαιο.
Στο conn-xtv δεν ειχε προηγηθει καμια συμφωνια μεσω τηλεφωνου.
Γι'αυτο και εκνευριστικε ο υπευθυνος του ΟΤΕ γιατι νομιζου οτι θα τους πιασουν ολους στον υπνο.

πήγες δηλαδή σε oteshop;
γιατί απο την στιγμή που ήρθε courier έκανες την αίτηση μέσω τηλεφώνου με καταγραφή κλήσης.

Είναι μια γκρίζα περιόχη, κανονικά δέχονται την τηλεφωνική συνομιλία ώστε να ξεκινήσει η διαδικασία, αλλά θέλουν και την υπογραφή σε χαρτί, αν όλοι ψάχνουμε πως να την σκαπουλάρουμε στο τέλος θα κάνουμε 2 μήνες για ενεργοποιήσει (μέχρι να έρθει το courier για να πάρει υπογραφή κλπ)

emeliss
27-03-11, 14:09
Το γνωριζω γι'αυτο και ζηταω να κανω συμφωνια μονο απο συμβολαιο.
Πρέπει να κράζουμε τις εταιρίες όταν δεν λειτουργούν με σοβαρό τρόπο για να βελτιώνονται. Με την ίδια λογική πρέπει να κράζουμε τους κουτοπόνηρους πελάτες μπας και βάλουν κάποτε μυαλό.

mekgr
27-03-11, 14:51
πήγες δηλαδή σε oteshop;
γιατί απο την στιγμή που ήρθε courier έκανες την αίτηση μέσω τηλεφώνου με καταγραφή κλήσης.

Είναι μια γκρίζα περιόχη, κανονικά δέχονται την τηλεφωνική συνομιλία ώστε να ξεκινήσει η διαδικασία, αλλά θέλουν και την υπογραφή σε χαρτί, αν όλοι ψάχνουμε πως να την σκαπουλάρουμε στο τέλος θα κάνουμε 2 μήνες για ενεργοποιήσει (μέχρι να έρθει το courier για να πάρει υπογραφή κλπ)

μεσω τηλεφωνουν δεν συμφωνησα απλα ζητησα να μου στειλουν αιτηση και οχι οτι θα κανω συμφωνια. γνωριζω πολυ καλα την τηλεφωνικη συμφωνια. βασει συνταγματος δεν μπορουν να εχουν συμφωνια αν δεν εχουν την υπογραφη σου.
αλλιος οποιος τρελος επερναι τηλεφωνο θα παρεγγελνε οτι ηθελε αρα θα υπηρχε χαος.

Υ .Γ.emeliss υπονοεις οτι ειμαι κακος πελατης?
εγω απλος θελω να γνωριζω και να ελεγχο οτι εχω και οχι να με θεωρουν χαζο!!!

Serafeim Karakostas
27-03-11, 15:43
Πρέπει να κράζουμε τις εταιρίες όταν δεν λειτουργούν με σοβαρό τρόπο για να βελτιώνονται. Με την ίδια λογική πρέπει να κράζουμε τους κουτοπόνηρους πελάτες μπας και βάλουν κάποτε μυαλό.
Έχεις πολύ δίκιο, φίλε μου...

harris78
27-03-11, 15:45
μεσω τηλεφωνουν δεν συμφωνησα απλα ζητησα να μου στειλουν αιτηση και οχι οτι θα κανω συμφωνια. γνωριζω πολυ καλα την τηλεφωνικη συμφωνια. βασει συνταγματος δεν μπορουν να εχουν συμφωνια αν δεν εχουν την υπογραφη σου.
αλλιος οποιος τρελος επερναι τηλεφωνο θα παρεγγελνε οτι ηθελε αρα θα υπηρχε χαος.



Σωστός! Νομικά δεν υφίσταται τηλεφωνική συμφωνία... Μόνο υπογραφή σε συμβόλαιο μετράει. Και μάλιστα με μονογραφή και σε όλες τις σελίδες!

sexrazat
27-03-11, 17:58
Σωστός! Νομικά δεν υφίσταται τηλεφωνική συμφωνία... Μόνο υπογραφή σε συμβόλαιο μετράει. Και μάλιστα με μονογραφή και σε όλες τις σελίδες!

Υπάρχει σχετική νομολογία για την πώληση από απόσταση. Πχ μπορείς να υπαναχωρήσεις σε 14 ημερολογιακές ημέρες. Ο φίλος παρέλαβε εξοπλισμό και όσα έντυπα αναφέρει η σχετική νομολογία. Όπως το αναφέρεις με τις μονογραφές σε κάθε σελίδα θα πρέπει να παρίσταται και συμβολαιογράφος:p

soccermania
28-03-11, 13:36
Μεταδόσεις Δευτέρας:
17:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ (βόλευ γυναικών από το sport+)
19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ(Β' Εθνική)
23:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (Copa-America εφήβων από το eurosport2 )

gdm
28-03-11, 16:25
Καλησπέρα σας.
Έβαλα την υπηρεσία conn-x tv εδώ και 4 μέρες, όλα ήταν καλά, ώσπου μου ήρθε η φαϊνή ιδέα να δοκιμάσω ένα άλλο routeraki που είχα. Δεν δούλεψε όπως ήταν φυσικό, αν και έκανα κάποιες αλλαγές στα pci/vci port κ.τ.λ. Ξανα βάζω το router huawei του conn-x και τώρα κάνοντας booting φτάνει στις 3 με 4 πράσινες κουκίδες, όχι στις 5 που δείχνει μάλλον ότι τα φόρτωσε όλα, ο αποκωδικοποιητής της Pirelli και μετά μεωγάζει στα κανάλια που όλα δείχνουν μαύρα και το μονο που λειτουργεί είναι το EPG. Ξέρω ότι έκανα μεγάλη γκουχ γκουχ... τώρα πως μπορώ να το διορθώσωω, πως μπορώ να κάνω reset. Κλείνω και το modem και τον αποκωδικοποιητή απο τα κουμπιά τους, πόσες φορές το έκανα και τίποτα.

ΕΥχαριστώ

themis83
29-03-11, 12:30
γεια χαρα σε ολους!
ειμαι λιγο ασχετος με υπολογιστες γενικα οποτε μην με παρεξηγησετε για της ερωτησεις μου!
εκανα τηλεφωνικη αιτηση για την προσφορα του connex tv και αυριο θα παραλαβω τον εξοπλισμο.Η ερωτηση μου ειναι η εξης,η τηλεοραση με τον υπολογιστη εχουν μι8α αποσταση περιπου ~10-13 μετρα,μπορω να τα συνδεσω ασυρματα?
Αν και διαβασα αρκετες σελιδες θελω να ρωτησω αν αξιζει γενικα να το βαλω!
Οι περισσοτεροι διαβασε οτι αξιζει για τα χρηματα του αλλα αυτο που με τρομαζει περισσοτερο εναι η συνδεση του και οι απωλειες που θα εχω στην ταχυτητα του ιντερνετ,να αναφερω οτι λαμβανω ταχυτητα 16-18ΜGB.
Ευχαριστω για οσους απαντησουν!

Υ.Γ καλως σας βρηκα!:rofl::rofl:

emeliss
29-03-11, 13:03
Δεν ενώνεις τον υπολογιστή με την τηλεόραση.

Θα σου στείλουν ένα ασύρματο adsl ρούτερ και ένα αποκωδικοποιητή. Το ρούτερ πρέπει να συνδεθεί στην τηλεφωνική πρίζα. Μετά πρέπει να ενώσεις την 4η ethernet με τον αποκωδικοποιητή και τον αποκωδικοποιητή με την τηλεόραση.

Αν η τηλεφωνική πρίζα είναι κοντά στην τηλεόραση τότε κάνεις το παραπάνω και φτιάχνεις ασύρματο δίκτυο για να ενωθεί το ρούτερ με το pc σου.
Αν η τηλεφωνική πρίζα είναι μακρυά από την τηλεόραση τότε πας σε άλλη λύση. Πάλι θες να ενώσεις την 4η ethernet του ρούτερ με τον αποκωδικοποιητή. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις γέφυρες ώστε να στείλεις το σήμα μέσω των καλωδίων 220V ή ακόμα και ασύρματα. Αυτό όμως αυξάνει το κόστος.

Δες τα παρακάτω.
http://conn-xtv.ote.gr/portal/page/portal/Connxtv/InstAct
http://oteshop.ote.gr/storefront/-/-/corinex-hd200-wall-mount/prodCorinex_HD200_Wall_Mount.html
http://oteshop.ote.gr/storefront/-/-/ruckus-access-points/prodruckus_access_points.html

themis83
29-03-11, 13:41
ναι λαθος διατυπωση,τηλεοραση εννοω γενικα τον χωρο της τηλεορασης!;)

ειναι 5-6 μετρα γιατι αναμεσα μπριζα υπαρχει μια μπαλκονοπορτα και αναγκαστηκα θα το περασω γυρω γυρω!;)

στο τηλ μου ειπε η κοπελα οτι μεχρι 10 μετρα καλωδιο δεν εχω προβλημα οποτε θα κανω αυτο και θα συνδεθει ασυρματα ο υπολογιστης με το ρουτερ!:oneup:

εσεις τι λετε ?

Υ.Γ σε ευχαριστω για τον χρονο σου.

soccermania
29-03-11, 15:08
Μεταδόσεις Τρίτης:
18:30 ΓΚΑΜΠΟΝ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (διεθνές φιλικό από το eurosport2)
21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (διεθνές φιλικό)
22:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (διεθνές φιλικό)

soccermania
29-03-11, 17:31
Τρεις ενδιαφέρουσες ειδήσεις για το connx-tv:
Στο ConnX ο Γαμπρίτσος
Ο πρώην διευθύνων σύμβουλος της ΕΡΤ Γιώργος Γαμπρίτσος είναι πλέον ο νέος γενικός διευθυντής της Conn-x TV. Ο Γαμπρίτσος είχε υποβάλλει την παραίτησή του το καλοκαίρι του 2010 και συγκεκριμένα τον Ιούλιο, αλλά τελικά κατάφερε να βρει το νέο μέσο στο οποίο θα εργάζεται από εδώ και πέρα. (inews.gr)
ΟΤΕ: Θυγατρική για DTV
Θυγατρική εταιρεία που θα διαχειριστεί την πλατφόρμα δορυφορικής τηλεόρασης του ΟΤΕ θα συστήσουν στο Μέγαρο. Ο λόγος; Οι υποχρεώσεις που ανακύπτουν στον ΟΤΕ από τη λειτουργία της πλατφόρμας ως ΜΜΕ μέσου έναντι του ΕΣΡ είναι τόσες πολλές που θα …πήξουν στο Μέγαρο στη γραφειοκρατία. Σκεφτείτε ότι εδώ με μια ρυθμιστική αρχή (βλ. ΕΕΤΤ) και τα προγράμματα τηλεφωνίας και Internet κάνουν μήνες για να «περαστούν»… Πόσο μάλλον να έχεις γραφειοκρατία και για τα τηλεοπτικά προγράμματα. Αυτός εξάλλου είναι και ο λόγος που η Forthnet διατηρεί τη Nova ως ξεχωριστή οντότητα, ανέφερε φίλος, για να συμπληρώσει άλλος στην ομήγυρη «και για να την πουλήσει ξεχωριστά»… (Weekly Telecom)
ΟΤΕ: Θυγατρική για DTV (2)
Αναθεώρηση της πολιτικής του ΟΤΕ για τη συνδρομητική τηλεόραση. Στη συνεδρίαση της προπερασμένης Παρασκευής τέθηκε ως θέμα συζήτησης η σύσταση θυγατρικής εταιρείας για τη συνδρομητική τηλεόραση. Ένα τέτοιο ενδεχόμενο θα προκαλούσε νέες καθυστερήσεις στην έναρξη των δραστηριοτήτων που προγραμματίζονταν για τον περασμένο Φεβρουάριο. Κι αυτό γιατί για τη μεταβίβαση της άδειας θα πρέπει να συνεδριάσει εκ νέου το ΕΣΡ και να υπογραφεί νέα σύμβαση με το ελληνικό Δημόσιο. (Παρόν)

atanabako
29-03-11, 18:40
Γειά χαρα σε όλους!!Έχω το εξής πρόβλημα έβαλα το conn-x tv και αγόρασα και powerline tp-link που όπως λένε υποστηρίζει multicast/unicast.Τελικά το θέμα είναι ότι ανοίγει ο αποκωδικοποιητής βγάζει την μπάρα με το κανάλι και το πρόγραμμα δουλεύει το film club αλλά απο εικόνα μαύρη μαυρίλα!!!!Θέλει κάποια ρύθμιση το powerline η to router μου;Ευχαριστώ πολύ!!!!!

soccermania
30-03-11, 19:52
Μεταδόσεις Τετάρτης:
19:15 ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ(Ρωσ.) - ΚΑΖΕΡΤΑ(Ιταλ.) προημιτελικός euro-cup μπάσκετ από eurosport2
21:15 ΕΣΤΟΥΤΙΑΝΤΕΣ(Ισπαν.) - ΖΑΓΚΡΕΜΠ(Κροατ.) προημιτελικός eurocup μπάσκετ απόeurosport2
01:30 ΠΑΡΑΝΑ - ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ (κύπελλο Βραζιλίας)
03:50 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ(Βραζ.) - ΧΟΡΧΕ(Βολιβ.) copa libertadores
03:50 ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ (κύπελλο Βραζιλίας)

maik
31-03-11, 01:11
Γειά χαρα σε όλους!!Έχω το εξής πρόβλημα έβαλα το conn-x tv και αγόρασα και powerline tp-link που όπως λένε υποστηρίζει multicast/unicast.!

Λενε.... δουλευει ομως;

atanabako
31-03-11, 09:52
Στην αρχή για μιά δυό μέρες δούλεψε.Όταν σύνδεσα τα powerline στο ps3 και μετά τα ξαναέβαλα στο conn-x tv και μάρμαρο!!!!!Μήπως έχουν χάσει κάποιες ρυθμίσεις;Τά έκανα και τα δύο reset και par,αλλά τίποτα!!!!

soccermania
31-03-11, 20:26
ΟΤΕ: Γαμπρίτσος και το δορυφορικό σε εξέλιξη
Μερικούς μήνες παράταση παίρνει το ντεμπούτο του ΟΤΕ στην δορυφορική τηλεόραση, με την αναζήτηση του κατάλληλου περιεχομένου να αναδεικνύεται στον Νο1 στόχο της διοίκησης.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Οργανισμός είναι έτοιμος να εκπέμψει ανά πάσα στιγμή από άποψη τεχνολογίας, αυτό όμως που τρενάρει την εμπορική διάθεση του OTE TV είναι οι επαφές που γίνονται για να εμπλουτιστεί το μπουκέτο περιεχομένου και όχι να λανσαριστεί το δορυφορικό με το ίδιο πρόγραμμα που έχει σήμερα το Conn X TV.
Χωρίς να προσδιορίζεται απόλυτα χρονικά, ο ΟΤΕ εκτιμάται πως θα είναι έτοιμος να εκπέμψει μέσω του HellasSat μέσα σε διάστημα 3-5 μηνών, και σε περίοδο στην οποία η τηλεοπτική αγορά είναι στην κορύφωση της, αν και οι αρχικοί σχεδιασμοί ήθελαν το πρόγραμμα να ξεκινά στο δίμηνο Φεβρουαρίου - Μαρτίου.
Το γεγονός δε, ότι στο δυναμικό του Οργανισμού προστέθηκε πρόσφατα ο κ. Γιώργος Γαμπρίτσος, ο οποίος αναλαμβάνει τις συνδρομητικές τηλεοπτικές υπηρεσίες, ένα πολύπειρο στέλεχος της τηλεόρασης, θεωρείται προπομπός των εξελίξεων και σημάδι της συντελούμενης οργάνωσης ενόψει της εκκίνησης του OTE Satellite. Σε κάθε περίπτωση, και ο κ. Γαμπρίτσος θα πρέπει να προλάβει να ενημερωθεί για τα μέχρι τώρα βήματα που έχει κάνει ο ΟΤΕ και να καταθέσει τις προτάσεις του.
Αυτό το διάστημα η διοίκηση του ΟΤΕ βρίσκεται προ της λήψης των τελικών αποφάσεων για την στρατηγική που θα ακολουθήσει αναφορικά τόσο με την επέκταση της υφιστάμενης συνδρομητικής βάσης του IPTV όσο και με το λανσάρισμα της δορυφορικής του πλατφόρμας.
Για το Conn X TV δε, οι επιτελείς του Οργανισμού είναι ιδιαίτερα αισιόδοξοι, μια που πλέον η συνδρομητική του βάση προσεγγίζει τους 60.000 πελάτες από περίπου 50.000 τον Δεκέμβριο του 2010.
Μάλιστα, αναμένεται ίσως και εντός της ημέρας συνάντηση κορυφής προκειμένου να οριστικοποιηθούν τα επόμενα βήματα του Οργανισμού, αναφορικά με τον εμπλουτισμό του περιεχομένου και τα "εμπορικά ατού" που θα πρέπει να έχει ο ΟΤΕ για να βγάλει στην αγορά το δορυφορικό του πρόγραμμα. Η αντίληψη που επικρατεί στους υπευθύνους είναι ότι χρονικά δεν υπάρχει κάποια πίεση, αρκεί το τηλεοπτικό πακέτο να είναι σωστό και ελκυστικό στο κοινό.
Οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν ότι ο ΟΤΕ θα επιδιώξει να ενισχύσει το αθλητικό του περιεχόμενο -έχει για παράδειγμα αποκτήσει τα δικαιώματα μετάδοσης των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδος στο ποδόσφαιρο μέχρι το 2013, πήρε την Formula 1 κλπ. Και ενώ η Forthnet έχει "κλειδώσει" στην Nova τους αγώνες της Super League μέχρι το 2014 για τις 14 ομάδες ποδοσφαίρου, το γεγονός ότι ο Ολυμπιακός από τον Μάιο απελευθερώνεται, αφού λήγει το συμβόλαιο με την ΕΡΤ, δημιουργεί νέο πεδίο στον ανταγωνισμό. Η μετάδοση των αγώνων της ερυθρόλευκης ΠΑΕ είναι ένα από τα πράγματα που θα ήθελε να εντάξει ο ΟΤΕ στο δορυφορικό πρόγραμμά του.
Σε αυτό το νέο τοπίο η εμπειρία του κ. Γαμπρίτσου, που παραιτήθηκε από την διοίκηση ΕΡΤ το καλοκαίρι του 2010, εκτιμάται ότι θα συμβάλει σημαντικά, καθώς είναι ο άνθρωπος που σε μεγάλο βαθμό "έχτισε" τη Nova, όντας διευθύνων σύμβουλος της NetMed AE, όπου ήταν υπεύθυνος για τη στρατηγική του ομίλου στα νέα μέσα, στη διανομή του περιεχομένου, στις νέες τεχνολογίες και στην επιχειρηματική ανάπτυξη.(capital)

soccermania
01-04-11, 10:04
Μεταδόσεις Παρασκευής:
12:30 ΣΕΝΤ ΚΙΛΝΤΑ - ΡΙΤΣΜΟΝΤ (αυστραλιανό πρωτάθλημα από το eurosport2)
19:00 ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ (Β' Γερμανίας)
21:30 ΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΣΑΛΚΕ (Α' Γερμανίας)
21:45 ΤΟΡΙΝΟ - ΓΚΡΟΣΕΤΟ (Β' Ιταλίας)
02:30 ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ - ΝΤΑΛΑΣ (αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS)

soccermania
02-04-11, 14:10
Μεταδόσεις Σαββάτου:
14:00 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ (Β' Γερμανίας)
16:00 ΛΙΒΟΡΝΟ - ΜΟΝΤΕΝΑ (Β' Ιταλίας)
16:30 ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ (Α' Γερμανίας)
18:00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΥΚΑΣ (χάντμπολ από το sport+)
19:00 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ (Α' Ισπανίας)
19:00 ΜΠΡΕΣΙΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ (Α' Ιταλίας)
19:30 ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ (Α' Γερμανίας)
20:30 ΑΕΚ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ (προημιτελικός challenge-cup χάντμπολ από το sport+)
21:00 ΧΕΤΑΦΕ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Α' Ισπανίας)
21:30 ΚΟΡΤΕΖΕ - ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ (βόλευ Ιταλίας από το eurosport2 )
21:45 ΜΙΛΑΝ - ΙΝΤΕΡ (Α' Ιταλίας)
01:00 ΒΙΡΤΖΙΝΙΑ - ΜΠΑΤΛΕΡ (final-4 NCAA ημιτελικός κολεγιακού μπάσκετ από τοESPNamerica)
03:30 ΚΕΝΤΑΚΙ - ΚΟΝΝΕΚΤΙΚΑΤ (final-4 NCAA ημιτελικός κολεγιακού μπάσκετ από τοESPNamerica)

soccermania
03-04-11, 13:47
Μεταδόσεις Κυριακής:
13:30 ΝΑΠΟΛΙ - ΛΑΤΣΙΟ (Α' Ιταλίας)
14:30 ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΠΑΝΤΕΜΠΟΡΝ (Β' Γερμανίας)
16:00 ΛΕΤΣΕ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ (Α' Ιταλίας)
16:00 ΤΣΕΖΕΝΑ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Α' Ιταλίας)
16:30 ΚΟΛΩΝΙΑ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ (Α' Γερμανίας)
18:00 ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ (Α' Ισπανίας)
18:30 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ (Α' Γερμανίας)
20:00 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ (Α' Ισπανίας)
21:45 ΡΟΜΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Α' Ιταλίας)
22:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Α' Ισπανίας)
23:45 ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (copa-america εφήβων από το eurosport2)
02:00 ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ - ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ (αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS)

atlandis
04-04-11, 14:42
Για όσους συνδρομητές έχουν πάρει το Conn-X TV από 13/12/10 και μετά, στις 28/2/11 λήγει η δωρεάν διάθεση του Film Club. Για τους πριν την 13/12/10 δεν υπάρχει πρόβλημα, παραμένει δωρεάν. Δηλ. από 28/2/11 θα διακοπεί η υπηρεσία αν και στην πράξη η διαδικασία θα γίνεται σταδιακά και υπολογίζεται ότι μπορεί να διαρκέσει και μέχρι 15/3. Δηλ. σε κάποιους συνδρομητές πιθανόν να διακοπεί μερικές μέρες αργότερα.
Όσοι πελάτες, μετά την κατάργηση επιθυμούν την υπηρεσία θα πρέπει να επικοινωνήσουν με το 13888 και να ζητήσουν την επανένταξή τους με επιπλέον κόστος 5€ μηνιαίως.

ΥΣ Ένα συστημικό πρόβλημα. Αν κάποιος θέλει να το κρατήσει θα πρέπει να καταργηθεί στις 28/2 και την ίδια μέρα μπορεί να πάρει το 13888 να ξαναπερασθεί. Δεν μπορεί δηλ. πρακτικά να γίνει ανανέωση αν δεν προηγηθεί κατάργηση.

Μια ερώτηση να κάνω πάνω σε αυτό το θέμα. Μου ήρθε ο νέος λογαριασμός και με χρεώνουν 5 ευρώ για το filmclub ενώ εγώ το είχα πάρει πριν την αναγραφόμενη ημερομηνία (περασμένο Ιούλιο). Τους πείρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είχα από τον περασμένο Ιούλιο +5 ευρώ για το κονεξ φιλμ κλαμπ. Ενώ στο συμβόλαιο γράφει 17 ευρώ το τιβι, πλέον πληρώνω 22! Με κοροϊδεύουν? Θα στείλω καταγγελία στην EΕΤΤ.

soccermania
04-04-11, 14:44
Μεταδόσεις Δευτέρας:
17:15 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (βόλευ γυναικών από το sport+)
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Β' Εθνική)
20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑϊΚΟΣ ΒΥΡΩΝΟΣ(τελικός κυπέλλου μπάσκετ γυναικών από το sport+)
21:15 ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΠΟΧΟΥΜ (Β' Γερμανίας)
21:45 ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ - ΣΙΕΝΑ (Β' Ιταλίας)
22:00 ΑΛΜΕΡΙΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Α' Ισπανίας)
04:00 Τελικός Αμερικάνικου Κολεγιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ ΝCΑΑ από το Espn-America

Phaethon
04-04-11, 17:36
Γειά χαρα σε όλους!!Έχω το εξής πρόβλημα έβαλα το conn-x tv και αγόρασα και powerline tp-link που όπως λένε υποστηρίζει multicast/unicast.Τελικά το θέμα είναι ότι ανοίγει ο αποκωδικοποιητής βγάζει την μπάρα με το κανάλι και το πρόγραμμα δουλεύει το film club αλλά απο εικόνα μαύρη μαυρίλα!!!!Θέλει κάποια ρύθμιση το powerline η to router μου;Ευχαριστώ πολύ!!!!!

Βγάλε το pirelli απο την μπρίζα , ξαναβάλτο, άναψε το και το πιθανότερο είναι να δουλευει καμπάνα.

sexrazat
04-04-11, 19:53
Μια ερώτηση να κάνω πάνω σε αυτό το θέμα. Μου ήρθε ο νέος λογαριασμός και με χρεώνουν 5 ευρώ για το filmclub ενώ εγώ το είχα πάρει πριν την αναγραφόμενη ημερομηνία (περασμένο Ιούλιο). Τους πείρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι είχα από τον περασμένο Ιούλιο +5 ευρώ για το κονεξ φιλμ κλαμπ. Ενώ στο συμβόλαιο γράφει 17 ευρώ το τιβι, πλέον πληρώνω 22! Με κοροϊδεύουν? Θα στείλω καταγγελία στην EΕΤΤ.

Πάρε το 13888 και ρώτησε λεπτομέρειες. Κάτι δεν αναφέρεις σωστά. Μήπως έχεις κλείσει χρόνο και είσαι σε αορίστου; Πάντως τον Ιούλιο πέρσι το film club ήταν δωρεάν.

atlandis
04-04-11, 23:03
Πάρε το 13888 και ρώτησε λεπτομέρειες. Κάτι δεν αναφέρεις σωστά. Μήπως έχεις κλείσει χρόνο και είσαι σε αορίστου; Πάντως τον Ιούλιο πέρσι το film club ήταν δωρεάν.

Τον περασμένο Ιούλιο βάλαμε για πρώτη φορά κονεξ τιβι, είχα από πριν όμως ιντερνέτ 24ρι.
Το συμβόλαιο που έβγαλα από τον φάκελο γράφει την υπηρεσία τιβι μαζί με το film club. Δεν την έχει σαν ξεχωριστή η έξτρα υπηρεσία.
17 ευρώ ήταν η τιμή του μηνιαίος και τώρα μας χρεώνουν 22 και μαζί με το ιντερνέτ το δίμηνο μας βγαίνει 88!!! Τι να κάνω συμβουλέψτε με, μας κλέβουν κανονικά.

Πλέον έχει ο λογαριασμός τα παρακάτω.
Αναγνώριση κλήσεις 2.00 ευρώ
Κονεξ τιβι με 12 μήνες δέσμευση – ΠΑΓΙΑ τέλη 17.114 euro
Κονεξ τιβι film club συνδυαστικό ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ 4.2 ευρώ
Αναδρομικά τέλη συντήρησης 0.2 ευρώ
Τέλη συντήρησης τηλεφώνου 0.8 ευρω
Τέλη κονεξ 24 μπιτ σταθερά κινητά 300 - 64 ευρώ

Σύνολο 88 ευρώ! Ενώ στην ιστοσελίδα τους όλα αυτά τα έχει 60!

jdtech
05-04-11, 00:32
Μήπως στο site δεν περιλαμβάνεται τι πάγειο για τη γραμμή. Γιατί το 88άρι που δίνεις νομίζω είναι το κανονικό. Ακριβό μεν αλλά αυτές είναι οι τιμές του ΟΤΕ

atlandis
05-04-11, 02:50
Ναι αλλά με χρεώνουν 4.7 ευρώ για το film club.. Οι συνολική τιμή βγαίνει 104 ευρώ χωρίς κλήσεις..

TeoT
05-04-11, 03:10
Κονεξ τιβι με 12 μήνες δέσμευση – ΠΑΓΙΑ τέλη 17.114 euro
Κονεξ τιβι film club συνδυαστικό ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ 4.2 ευρώ
!



Λοιπον εχουμε και λεμε
Κονεξ τιβι με 12 μήνες δέσμευση – ΠΑΓΙΑ τέλη 17.114 euro
Κονεξ τιβι film club συνδυαστικό ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ 4.2 ευρώ

Συνολο 21,314 + 23% ΦΠΑ = 26,22 το διμηνο αρα 13,11 τον μηνα

Ενταξει ειναι τωρα ?


.

atlandis
05-04-11, 03:19
Ναι αλλά επιμένω στο γιατί με χρεώνουν υπηρεσία filmclub? Το συμβόλαιο γράφει : συνδυαστικό προϊόν conex tv & filmclub (12 μήνη δέσμευση)
Πρόσθετες υπηρεσίες (καμία).. είναι νορμαλ σε όλους έτσι? Δεν αναφέρομαι σε αυτούς που τους έπιασε η ημερομηνία με την αλλαγή χρέωσης, αλλά τους πριν που συνεχίζει το φιλμκλαμπ χωρίς επιπλέον χρέωση.. γιατί εγώ με τους πριν είμαι.

theotses
05-04-11, 13:29
Τον Ιουλιο εβαλες με 13€ τον μηνα Conn-X TV και FilmClub...

13€ το μηνα πληρωνεις και τωρα. Το πως τα εχει κατανειμει ο ΟΤΕ, για την διευκολυνση του συστηματος εκδοσης λογαριασμου (μαλλον γι αυτο γινεται), τα 13€ δεν νομιζω να ειναι τοσο σοβαρο προβλημα

mekgr
05-04-11, 16:17
Το ειχα ρωτισει εγω παλιοτερα γιατι χρεωνει ξεχωριστα και σωστα ειπε και ο theotses το κανοθν για ευκολια του συστηματος στην ουσια δεν σε χρεωνει αλλα το μιραζει γιατι το συστημα πρεπει να βλεπει και το film club.
Και σε μενα το βγαζει αλλα με την προσθεση και μετα δια 2 βγαινει το ποσο της προσφορας οπως εκανε και ο TeoT.

a.libe
05-04-11, 17:04
ορμωμενος απο ενα σχολιο παραπανω...εγω σε 1 μηνα περιμενω τον δευτερο λογαριασμο αλλα σε πακετο connx doupleplay24+60 kinhta......αυτο το τελος συντηρησης δεν μου ειχε ερθει στον πρωτο λογ....να φανταστω οτι ειναι προαιρετικο....ξερω οτι ειναι 91

sexrazat
05-04-11, 22:34
ορμωμενος απο ενα σχολιο παραπανω...εγω σε 1 μηνα περιμενω τον δευτερο λογαριασμο αλλα σε πακετο connx doupleplay24+60 kinhta......αυτο το τελος συντηρησης δεν μου ειχε ερθει στον πρωτο λογ....να φανταστω οτι ειναι προαιρετικο....ξερω οτι ειναι 91

Ναι είναι προαιρετικό.

soccermania
05-04-11, 23:02
Επανεκκίνηση στον ΟΤΕ για τη συνδρομητική TV
Από την αρχή, ο ΟΤΕ TV. Το τηλεοπτικό εγχείρημα του ΟΤΕ εξετάζεται εκ νέου τα σχέδια του στη συνδρομητική τηλεόραση, μετά την πρόσληψη του Γιώργου Γαμπρίτσου ως επικεφαλής του ΟΤΕ TV και του Conn-x TV. Με πολυετή θητεία στη συνδρομητική τηλεόραση, ως διευθύνων σύμβουλος της Syned, του ομίλου NetMed και με μια σκληρή εμπειρία 4 μηνών στη διοίκηση της ΕΡΤ, αναλαμβάνει να επαναπροσδιορίσει τη στρατηγική του ΟΤΕ. Θυμίζουμε πως έγκαιρα το «Παρόν» στις 20 Φεβρουαρίου αποκάλυπτε πως "ο Γ. Γαμπρίτσος θα μετέχει, σύμφωνα με πληροφορίες, στην ομάδα του ΟΤΕ TV".

Στόχος του ΟΤΕ είναι να ξεκινήσει τη συνδρομητική δορυφορική τηλεόραση, όσο πιο σύντομα γίνεται, παράλληλα με τη λειτουργία του Conn-x TV, το οποίο ως ιντερνετική τηλεόραση διαθέτει περισσότερους από 50.000 συνδρομητές. Η αλήθεια είναι βέβαια πως ο ΟΤΕ ως τώρα έχει καθυστερήσει σημαντικά, ενώ επέλεξε ταυτόχρονα και την τακτική της σύγκρουσης με τη Forthnet στη συνδρομητική τηλεόραση, καταγγέλλοντας τη λειτουργία της στην Επιτροπή Ανταγωνισμού. Επιπλέον...

το περασμένο Καλοκαίρι, όταν πήρε τα δικαιώματα αγώνων του Ολυμπιακού στο εξωτερικό για το Champions League κατάφερε να μην προβάλει τον αγώνα, και το ματς προβλήθηκε την τελευταία στιγμή από το Σκάι . Επιπροσθέτως, η άδεια που κατέχει από το ΕΣΡ, αρχικά αποκτήθηκε από τη θυγατρική “HellasSat» στη συνέχεια μεταφέρθηκε στη μητρική εταιρεία και τώρα υπάρχει η σκέψη για σύσταση νέας θυγατρικής που θα εντάξει τη δραστηριότητα της δορυφορικής συνδρομητικής τηλεόρασης και αυτή του Conn-x TV. Μια τέτοια κίνηση θα σημάνει νέα καθυστέρηση αφού θα πρέπει το ΕΣΡ να χορηγήσει νέα άδεια στην εταιρεία που θα συναφθεί, και συνάμα ενδεχομένως, να υπογράψει νέα σύμβαση παραχώρησης με το ελληνικό δημόσιο. Ο ΟΤΕ, επί της ουσίας ως σήμερα, δεν έχει στρατηγική στη συνδρομητική τηλεόραση και πλέον την αναζητάει στο πρόσωπο του Γ. Γαμπρίτσου. (Παρόν)

kater
06-04-11, 13:01
Μια ερώτηση για όποιον τυχόν ξέρει.
Θέλω να αγοράσω τα επεισόδια του Γουάλας και Γκρόμιτ (τα μεταγλωττισμένα) που έπαιζε στο Connx TV, αλλά δυστυχώς δεν τα βρίσκω στο εμπόριο.
Μήπως ξέρει κανείς κάτι σχετικό; Έστω την εταιρεία διανομής.

Ευχαριστώ

soccermania
06-04-11, 14:14
Μεταδόσεις Τετάρτης:
17:00 ΠΑΟ - ΑΕΚ (Α'1 μπάσκετ από την ΕΤ-1)
17:30 ΑΛ ΡΑΪΑΝ(Κατάρ) - ΖΟΜΠΑΧΑΝ(Ιράν) champions league ασίας από το eurosport2
19:45 ΠΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (πόλο από την ΕΤ-1)
21:45 ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ (προημιτελικός champions league από τη ΝΕΤ)
23:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (copa-america εφήβων από το eurosport2)
01:30 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΠΑΡΑΝΑ (κύπελλο Βραζιλίας)
03:50 ΣΑΝΤΟΣ(Βραζ.) - ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ(Χιλ.) copa-libertadores
03:50 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ - ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ (κύπελλο Βραζιλίας)

a.libe
06-04-11, 14:15
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ CONNXTV ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΟΤΕ ΤV???ΔΗΛ ΑΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ???Π.Χ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΠΕΜΠΕΤΑΙ???
ΥΓ1.Ο ΓΑΜΠΡΙΤΣΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΤ ΔΙΟΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ..
ΥΓ2.ΟΥΠΣ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ..ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ

soccermania
08-04-11, 16:27
Μεταδόσεις Παρασκευής:
16:00 ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ(Ρωσ.) - ΕΚΑΤΕΡΙΝΜΠΟΥΡΓΚ(Ρωσ.) ημιτελικός ευρωλίγκας γυναικών από το eurosport2
18:15 ΡΟΣ ΚΑΣΑΡΕΣ(Ισπ.) - ΧΑΛΚΟΝ ΑΒΕΝΙΔΑ(Ισπ.) ημιτελικός ευρωλίγκας γυναικών από το eurosport2
19:00 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ (Β' Γερμανίας)
21:30 ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ (Α' Γερμανίας)
21:45 ΕΜΠΟΛΙ - ΝΟΒΑΡΑ (Β' Ιταλίας)
07:45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ-1 (ελεύθερη προπόνηση 2ου γύρου)

soccermania
09-04-11, 12:34
Μεταδόσεις Σαββάτου:
14:00 ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΚΟΤΜΠΟΥΣ (Β' Γερμανίας)
16:00 ΣΙΕΝΑ - ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ (Β' Ιταλίας)
16:30 ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (Α' Γερμανίας)
19:00 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Α' Ισπανίας)
19:00 ΙΝΤΕΡ - ΚΙΕΒΟ ΒΕΡΟΝΑ (Α' Ιταλίας)
19:30 ΣΤΟΥΤΓKΑΡΔΗ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ (A' Γερμανίας)
21:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ (Α' Ισπανίας)
21:30 ΠΑΒΙΑ - ΜΟΝΤΕΝΑ (βόλευ Ιταλίας από το eurosport2)
21:45 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΡΟΜΑ (Α' Ιταλίας)
23:45 ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ (copa-america εφήβων από το eurosport2)
02:00 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS)

soccermania
11-04-11, 10:33
Μεταδόσεις Δευτέρας:
18:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Β' Εθνική)
21:15 ΜΠΟΧΟΥΜ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ (Β' Γερμανίας)
21:45 ΜΟΝΤΕΝΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ (Β' Ιταλίας)
22:00 ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΧΕΤΑΦΕ (Α' Ισπανίας)

soccermania
13-04-11, 14:07
Μεταδόσεις Τετάρτης:
03:50 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ(Αργ.) - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ(Βραζ.) κόπα λιμπερταδόρες
04:00 ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ (αμερικανικό πρωτάθλημα MLS)

soccermania
15-04-11, 16:15
Μεταδόσεις Παρασκευής:
19:00 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΜΠΟΧΟΥΜ (Β' Γερμανίας)
21:30 ΜΑΪΝΤΖ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ (Α' Γερμανίας)
21:45 ΛΙΒΟΡΝΟ - ΚΡΟΤΟΝΕ (Β' Ιταλίας)
05:45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ-1 (ελεύθερη προπόνηση)
08:45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ-1 (προκριματικός 3ος γύρος)

soccermania
17-04-11, 13:24
Μεταδόσεις Κυριακής:
13:30 ΑΣΚΟΛΙ - ΠΕΣΚΑΡΑ (Β' Ιταλίας)
14:30ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ - ΑΟΥΕ (Β' Γερμανίας)
16:00 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Α' Ιταλίας)
16:30 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (Α' Γερμανίας)
18:00 ΛΕΒΑΝΤΕ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ (Α' Ισπανίας)
18:00 ΜΠΟΛΤΟΝ - ΣΤΟΟΥΚ (ημιτελικός κυπέλλου Αγγλίας από το sport+)
18:30 ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ (Α' Γερμανίας)
20:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Α' Ισπανίας)
21:45 ΝΑΠΟΛΙ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ (Α' Ιταλίας)
22:00 ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Α' Ισπανίας)
23:00 ΣΙΚΑΓΟ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ (αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS)

soccermania
18-04-11, 13:26
Μεταδόσεις Μ.Δευτέρας:
16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Β' Εθνική)
21:15 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ (Β' Γερμανίας)
21:45 ΤΟΡΙΝΟ - ΡΕΤΖΙΝΑ (Β' Ιταλίας)
22:00 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ (Α' Ισπανίας)
Μεταδόσεις Μ.Τρίτης:
21:30 ΛΙΛ - ΝΙΣ (ημιτελικός κυπέλλου Γαλλίας)
02:15 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ(Βραζ.) - ΕΜΕΛΕΚ(Ισημερ.) κόπα λιμπερταδόρες

marios32
19-04-11, 04:17
Χτές έβαλα Connex , σήμερα το βγάζω... τις χειρότερες εντυπώσεις και από κανάλια και το γεγονός ότι επηρέαζε την σύνδεση δραματικά είτε ήταν ανοικτό είτε όχι...

soccermania
21-04-11, 13:07
Μεταδόσεις Μ.Πέμπτης:
19:00 ΠΑΝΤΕΜΠΟΡΝ - ΜΠΟΧΟΥΜ (Β' Γερμανίας)
21:30 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ (Α' Γερμανίας)
21:45 ΠΑΝΤΟΒΑ - ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ (Β' Ιταλίας)
22:00 ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΣΑΝΤΟ ΑΝΤΡΕ (κύπελλο Βραζιλίας)

@ ADSLgr.com All rights reserved.