PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιημένοι συνδρομητές conn-x tv



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90

teodgeor
30-07-12, 17:34
Στην ΟΤΕ TV το Μάδεργουελ-Παναθηναϊκός :oneup:

soccermania
30-07-12, 19:05
Πήρε και ΠΑΟΚ η ΟΤΕ TV!
Πέρα απ' το Μάδεργουελ-Παναθηναϊκός, η ΟΤΕ TV απέκτησε τα τηλεοπτικά δικαιώματα και της αναμέτρησης, Μπνέι Γιέχουντα-ΠΑΟΚ, για τα προκριματικά του Europa League.
Την αναμέτρηση των «πράσινων» θα δείξει η ΟΤΕ TV Sport 1 (21.45 Τρίτη) και του ΠΑΟΚ (20.00 της Πέμπτης) η OTE TV Sport 2.
sport-fm.gr

sexrazat
30-07-12, 23:37
Και τις ρεβάνς.

Τετάρτη 08.08.12
Παναθηναϊκός-Motherwell Προκριματικά Champions League LIVE, OTE Sport1

• Πέμπτη 09.08.12
21:00 ΠΑΟΚ-Bnei Jehuda 3ος προκριματικός γύρος Europa League LIVE, OTE Sport1

celarg
31-07-12, 18:24
Ξανα δείτε τις πηγές σας γιατι μάλλον ο ΟΤΕ ξαναρχισε να ανακοινώνει ότι να ναι μπάς και ξεγελάσει κανέναν.


Επιβεβαιώνεται αυτό που γράψαμε χθες το βράδυ, περί «βόμβας» σε αθλητικά τηλεοπτικά δικαιώματα. Η αναμέτρηση Μπνέι Γιεχούντα-ΠΑΟΚ, για τον γ' προκριματικό γύρο του Europa League που χθες ανακοινώθηκε απ' τον ΟΤΕ, το απέκτησε η Nova.

Πηγή:sport-fm.gr (http://www.sport-fm.gr/article/570056)

soccermania
31-07-12, 19:48
Έχεις δίκιο μεγάλη κοροϊδία!Άσε μας ρε φίλε , προφανώς πριν πέσουν οι υπογραφές έκανε νέα προσφορά η NOVA και οι άλλοι σαν κλασικοί εβραίοι προτίμησαν τα χρήματα από το λόγο!Το ότι ,έως τώρα ο ΟΤΕ έκλεισε 4 στα 6 ματς των ομάδων μας στην Ευρώπη δε σου λέει κάτι;;;(1 ματς Αστέρα Τρίπολης,2 ΠΑΟ και 1 ΠΑΟΚ)

teodgeor
31-07-12, 20:50
Η πλακα ομως ειναι οτι το διαφημιζει ακομη και τωρα

geopapath23
31-07-12, 21:41
Νομίζω είναι κοροιδία πριν υπογράψεις να διαφημίζεις πως έχεις πάρει τα δικαιώματα. Δεν θα μπορούσε κάποιος να βάλει οτε τβ και γι'αυτό τον λόγο? Τώρα τι θα κάνουν θα του γυρίσουν τα λεφτά του πίσω? Επίσης όταν μιλάμε για εταιρίες δυστυχώς ή ευτυχώς τα λεφτά μετράνε και τα συμβόλαια. όχι η "μπέσα". Αν ήταν έτσι όταν βάζουμε δορυφορική να δίνουμε απλά υπόσχεση ότι θα πληρώνουμε κάθε μήνα χωρίς να υπογράφουμε τίποτα.

sdikr
31-07-12, 21:45
Νομίζω είναι κοροιδία πριν υπογράψεις να διαφημίζεις πως έχεις πάρει τα δικαιώματα. Δεν θα μπορούσε κάποιος να βάλει οτε τβ και γι'αυτό τον λόγο? Τώρα τι θα κάνουν θα του γυρίσουν τα λεφτά του πίσω? Επίσης όταν μιλάμε για εταιρίες δυστυχώς ή ευτυχώς τα λεφτά μετράνε και τα συμβόλαια. όχι η "μπέσα". Αν ήταν έτσι όταν βάζουμε δορυφορική να δίνουμε απλά υπόσχεση ότι θα πληρώνουμε κάθε μήνα χωρίς να υπογράφουμε τίποτα.

Μάλλον για να το βάλουν και σε διαφήμιση το είχανε σίγουρο, οπότε κάποιος άλλος δεν έχει μπέσα

πως το λένε;
let the fight begin!!!

Lapetr
31-07-12, 22:17
δεν είναι θέμα μπέσας, είναι θέμα ποιος έχει το Κασέρι! Άμα δεν πέσουν οι υπογραφές καλύτερα να μην ανακοινώνουν στον ΟΤΕ για να κερδίζουν εντυπώσεις γιατί τελευταί κάθε μέρα και μια ανακοίνωση είναι για να κάνουν μπούγιο!

geopapath23
31-07-12, 22:20
Όταν οι ομάδες είναι ΑΕ εταιρίες τότε τα πάντα είναι λεφτά - λεφτά - λεφτά.
Δυστυχώς έτσι παίζεται το παιχνίδι. Το θέμα είναι να μην γίνεται παραπλανητικά για να τσιμπήσεις τους παοκτζίδες

thomNikolaou
31-07-12, 22:38
Νομίζω είναι κοροιδία πριν υπογράψεις να διαφημίζεις πως έχεις πάρει τα δικαιώματα. Δεν θα μπορούσε κάποιος να βάλει οτε τβ και γι'αυτό τον λόγο? Τώρα τι θα κάνουν θα του γυρίσουν τα λεφτά του πίσω? Επίσης όταν μιλάμε για εταιρίες δυστυχώς ή ευτυχώς τα λεφτά μετράνε και τα συμβόλαια. όχι η "μπέσα". Αν ήταν έτσι όταν βάζουμε δορυφορική να δίνουμε απλά υπόσχεση ότι θα πληρώνουμε κάθε μήνα χωρίς να υπογράφουμε τίποτα.

Είναι πολύ μεγάλος ερασιτεχνισμός που αγγίζει τα όρια της κοροιδίας είμαι περίεργος να δω
ποιά θα είναι η επίσημη θέση της εταιρίας , αν θα βγάλει δηλαδή κάποια ανακοίνωση.

maik
31-07-12, 23:45
Τι εγινε; το δειχνει καλα η nova το ματς;:rofl:

Κριμα ρε γμτ και χρεωθηκα για να παρω connex tv να δω σημερα τον Παναθηναικο.:cool:

gatoulas
01-08-12, 01:06
Ο ΟΤΕ διαφημίζει το 2ο παιχνίδι του ΠΑΟΚ που έχει κλείσει εδώ και καιρό (9/8).
Το 1ο δε νομίζω να πρόλαβε να το διαφημίζει (πέρα από την ανακοίνωση)

soccermania
01-08-12, 11:11
Απ' την ΟΤΕ TV εκδόθηκε (αργά χθες το βράδυ) η ακόλουθη ανακοίνωση:
«O OTE TV ενημερώνει ότι ο αγώνας Bnei Yehuda-ΠΑΟΚ, την Πέμπτη 2 Αυγούστου, δε θα μεταδοθεί από τα αθλητικά κανάλια της τηλεόρασης του ΟΤΕ.
Η αλλαγή αυτή προκλήθηκε από αθέτηση συμφωνίας από εταιρεία η οποία υποστήριζε ότι είχε στη διάθεσή της τα σχετικά δικαιώματα.
Ο επαναληπτικός αγώνας του ΠΑΟΚ για τα προκριματικά του Europa League με την Bnei Yehdua στις 9 Αυγούστου όπως έχει ήδη ανακοινωθεί, θα μεταδοθεί από το ΟΤΕ Sport1.
Ο ΟΤΕ συνεχίζει να διεκδικεί τα δικαιώματα των κορυφαίων αθλητικών γεγονότων για τους έλληνες φιλάθλους».

sexrazat
01-08-12, 11:26
Είναι πολύ μεγάλος ερασιτεχνισμός που αγγίζει τα όρια της κοροιδίας είμαι περίεργος να δω
ποιά θα είναι η επίσημη θέση της εταιρίας , αν θα βγάλει δηλαδή κάποια ανακοίνωση.

Κασι γω στη θέση του ΟΤΕ το ίδιο πιθανότατα θα έκανα. Το να βάλει ο άλλος TV χρειάζεται μια διαδικασία κάποιων ημερών. Όταν σαν εταιρεία έχω θετική απάντηση προφανώς και αρχίζω να τρέχω να προλάβω να εκμεταλλευθώ αυτό για το οποίο πλήρωσα μιας και δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου. Φυσικά και αποδεικνύομαι μαμάκας αν ο άλλος υπαναχωρήσει από τη συμφωνία γιατί τον εμπιστεύθηκα. Το τι αποδεικύεται ο άλλος, γιατί είχε απαντήσει θετικά, είναι δικό του θέμα. Ο ΟΤΕ πήρε μια απόφαση με μηδενικό υποτίθεται ρίσκο και την πάτησε.
Αν κάποιος πελάτης αγόρασε TV αυτό το 2ημερο - 3ήμερο γι' αυτό το λόγο και θελήσει να υπαναχωρήσει, μπορεί να το κάνει χωρίς να πληρώσει κάτι. Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν. Όταν έσκασε το πρόβλημα με τη μετάδοση Μακάμπι - Ολυμπικος πριν από 3 περίπου χρόνια, ο ΟΤΕ κάλεσε 2000 πελάτες έναν έναν που είχαν βάλει TV και τους έδωσε επιλογή υπαναχώρησης ή παραμονής με 5 μήνες δώρο.

haniabal
01-08-12, 11:42
Προσωπικά ο ΟΤΕ με την γκάφα του έπεσε πολύ στα μάτια μου και πιστεύω και σε πολλούς παοκζίδες επίσης. Με κοροϊδίες δεν μπορείς να κερδίσεις πελατεία .

johnsruro
01-08-12, 12:08
εγώ δε θα πω ότι ήταν κοροιδία. θα πω όιτ ήταν κάτι μεταξύ ερασιτεχνισμού και κακού μαρκετινγκ. δυστυχώς αυτά τα πράγματα πλήττουν την εικόνα σου, θέλεις δε θέλεις και μάλλον θα πρέπει να είναι πιο προσεκτικοί ειδικά όταν πρόκειται για one-off συμφωνίες και όχι μεγάλα deals που μάλλον ανακοινώνονται αφού πεσουν υπογραφές και τίποτα προκαταβολές.

pat122
01-08-12, 12:11
Το θέμα είναι να μην γίνεται παραπλανητικά για να τσιμπήσεις τους παοκτζίδες

welcome to greece. ευτυχώς που βγήκε στη φόρα γρήγορα αυτή η είδηση γιατί μπορεί κάποιοι (παόκια λογικά) να πέρνανε οτε για αυτό το λόγο

gatoulas
01-08-12, 12:25
welcome to greece. ευτυχώς που βγήκε στη φόρα γρήγορα αυτή η είδηση γιατί μπορεί κάποιοι (παόκια λογικά) να πέρνανε οτε για αυτό το λόγο

Αν το παίρνανε γι αυτό το λόγο δε θα κοστίσει τίποτα να το ακυρώσουν. Από τη στιγμή που ανακοίνωσε ο ΟΤΕ το παιχνίδι δε θα προλάβαινε καν να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Οπότε μάλλον είναι κακό το επιχείρημα. Όσοι παοκτσήδες έβαλαν οτε tv μόνο για τον επαναλήπτικό ή τα φιλικά μπορούσαν να το κάνουν. Ακόμη και σε ενεργοποίηση ρεκόρ 1 μέρας να ήλπιζαν, δε ξέρω πόσο έξυπνο ήταν να κάνουν ετήσια συνδρομή για 1 παιχνίδι.

vforvendetta85
01-08-12, 23:46
Το εκτός έδρας παιχνίδι δεν το διαφήμιζε ούτε το διαφημίζει.Μόνο το εντός(πακέτο με αυτόν του Παναθηναικού).Το θέμα είναι πως είναι η δεύτερη συνεχόμενη γκάφα του ΟΤΕ.Η αρχή έγινε πριν μερικούς μήνες με το NBA,όταν δηλαδή ανακοίνωσε την μετάδοση ενός αγώνα(του Κυριακάτικου αν θυμάμαι) και έπρεπε να έρθουν οι τελικοί για να δείξει κανά αγώνα.

maik
02-08-12, 00:05
Πρωτα απο ολα δεν μπορει να υποστηριχτει σοβαρα οτι ο ΟΤΕ εκανε κατι επιτηδες, ουτε φυσικα περιμενε τις ελαχιστες πωλησεις της τελευταιας στιγμης. Απο την αλλη αναγνωρισε το παθημα και ανακοινωσε οτι οποιος θελει μπορει να αποδεσμευτει αν εκανε αιτηση λογω της ανακοινωσης της συμφωνιας.
Εγινε ενα σοβαρο λαθος , αλλα καποιοι εξακολουθουν να ειναι στις καρεκλες τους. Μαλον υπαρχει ασυλια σε ορισμενους οροφους.:whistle:

soccermania
03-08-12, 18:12
Ανοίγει ,άτυπα, σήμερα η ποδοσφαιρική σεζόν 2012-2013 στον ΟΤΕ ΤV.Στης 21:30 ο ΟΤΕsport1 δείχνει το Χέρτα Βερολίνου-Πάντερμπορν για τη Zweite Liga.Βερολινέζοι και Βεστφαλοί διεκδικούντην άνοδο στην Bundesliga.Πάντως το πρώτο μεγάλο παιχνίδι της σεζόν είναι το super-cup Γερμανίας.Την άλλη Κυριακή 12 Αυγούστου Μπορούσια Ντόρντμουντ-Μπάγερ Μονάχου από το ΟΤΕsport1 στης 21:00.

soccermania
07-08-12, 12:15
Από το ΟΤΕ TV η μετάδοση του Ανόρθωση-Παναθηναϊκός.
Το ΟΤΕ TV είναι το κανάλι που θα μεταδώσει ζωντανά τη φιλική αναμέτρηση ανάμεσα σε Ανόρθωση και Παναθηναϊκό που θα διεξαχθεί την Κυριακή 12 Αυγούστου στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» (20.00).
onsports.gr

kater
08-08-12, 14:30
Ανοίγει ,άτυπα, σήμερα η ποδοσφαιρική σεζόν 2012-2013 στον ΟΤΕ ΤV.Στης 21:30 ο ΟΤΕsport1 δείχνει το Χέρτα Βερολίνου-Πάντερμπορν για τη Zweite Liga.Βερολινέζοι και Βεστφαλοί διεκδικούντην άνοδο στην Bundesliga.Πάντως το πρώτο μεγάλο παιχνίδι της σεζόν είναι το super-cup Γερμανίας.Την άλλη Κυριακή 12 Αυγούστου Μπορούσια Ντόρντμουντ-Μπάγερ Μονάχου από το ΟΤΕsport1 στης 21:00.

Καλημέρα φίλτατε,
Μήπως είχαμε νεώτερα για το Ισπανικό πρωτάθλημα; Θα είναι πάλι στον ΟΤΕ;
Και μια παράκληση, αν γνωρίζεις.

Νομίζω ότι θα ενδιέφερε πολλούς να είχαμε μια συνολική εικόνα του ποιες είναι πλέον οι διαφορές ανάμεσα στο ΟΤΕ IPtv και OTEsat.
Το ρωτάω γιατί υποθέτω ότι έως ένα βαθμό θα έχουν ενοποιηθεί οι υπηρεσίες, πλέον.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

soccermania
08-08-12, 21:11
Το Ισπανικό πρωτάθλημα το έχει και φέτος ενώ ,αν θυμάμαι καλά, απέκτησε και το Ισπανικό κύπελλο (που το είχε η Νόβα).Οι διαφορές που βλέπω εγώ είναι ότι το μεν iptv έχει το replay-tv που μπορείς να δεις ανά πάσα στιγμή ότι πρόγραμμα θες και το έχεις χάσει (φοβερή υπηρεσία,ειδικά για μας τους ποδοσφαιρόφιλους) ενώ το δορυφορικό έχει και κανάλια σε υψηλή ευκρίνεια (high definition).

kater
08-08-12, 22:00
Σε ευχαριστώ για την διαφωτιστικότατη απάντηση!
Νόμιζα ότι και το IPtv βλέπει HD.
Αν έχεις συνδέσει HDMI στην τηλεόραση, εννοώ.

soccermania
09-08-12, 00:50
Κύπελλο UEFA από τον ΟΤΕ.
Δύο σημαντικούς αγώνες για το Uefa Europa League δείχνει σήμερα Πέμπτη η τηλεόραση του ΟΤΕ.
Στης 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ (στη ρεβάνς του 0-0) από το OTEsport2 και στης 21:00 ΠΑΟΚ-ΜΠΝΕΪ ΓΕΧΟΥΝΤΑ (στη ρεβάνς του 2-0) από το OTEsport1.

Kerato
09-08-12, 15:21
Η Ομόνοια με τον Ερυθρό Αστέρα παίζει. Η Παρτίζαν έπαιζε χθες.

soccermania
10-08-12, 11:53
Έχεις δίκιο το διόρθωσα.

- - - Updated - - -

Αύριο, Παρασκευή 10 Αυγούστου στις 19:00 ο ΟΤΕ θα μεταδώσει (μέσω του ΟΤΕ Sport 2) τον φιλικό αγώνα Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα στο «Κλεάνθης Βικελίδης» ενώ ανακοινώθηκε και επίσημα η μετάδοση του φιλικού αγώνα του Παναθηναϊκού με την Ανόρθωση (Κυριακή στις 20:00).
pontarisma.gr

- - - Updated - - -

Οι ευρωπαϊκές κληρώσεις στον OTE-TV μέσω του Eurosport 2
Από το Eurosport 2 θα έχουν την ευκαιρία οι Έλληνες φίλαθλοι να παρακολουθήσουν ζωντανά τις κληρώσεις των play offs του Champions League και του Europa League.
Η πρώτη ομάδα που θα μάθει τον αντίπαλό της στην επόμενη φάση των ευρωπαϊκών διοργανώσεων είναι ο Παναθηναϊκός, οι οποία θα «μπει» στην κληρωτίδα για τα play offs του Champions League. Η κλήρωση των «πράσινων» είναι προγραμματισμένη να αρχίσει στις 13:00.
Μιάμιση ώρα αργότερα, στην… διαδικασία της κλήρωσης θα μπουν ο Ατρόμητος, έχοντας το καλό «εισιτήριο» από τα play offs της Super League και ο ΠΑΟΚ.Στις 14:30 είναι προγραμματισμένη να αρχίσει η κλήρωση για τα play offs του Europa League.
onsports.gr
(Από την Κύπρο μας στην κλήρωση θα βρεθούν η ΑΕΛ στο Champions League κι ο ΑΠΟΕΛ στο Europa League)

- - - Updated - - -
Τον τελικό του Σούπερ Καπ Ιταλίας μεταξύ Γιουβέντους και Νάπολι, που διεξάγεται το Σάββατο στο Πεκίνο, θα μεταδώσει live το OTE Sport 2(και το ΟΤΕ Sport HD).
pontarisma.gr
Πληθώρα φιλικών από την ΟΤΕ-TV τις επόμενες ημέρες.Αναλυτικά:
10.08.12 ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (19.00 OTE Sport2)
11.08.12 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΝΑΠΟΛΙ (15.00 OTE Sport2,Ιταλικό Super Cup)
12.08.12 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (20.00 OTE Sport2)
12.08.12 Μπάγερ Μονάχου-Μπορούσια Ντόρντμουντ (21.00 OTE Sport1,Γερμανικό Super Cup)
13.08.12 ΑΡΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ (19.00 OTE Sport1)
14.08.12 ΠΑΟΚ-SKODA ΞANΘΗ (20.00 OTE Sport1)
15.08.12 ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ (21.00 ΟΤΕ Sport1)
15.08.12 ΣΟΥΗΔΙΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ (21.00 ΟΤΕ Sport3)
15.08.12 ΓΑΛΛΙΑ-ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (22.00 ΟΤΕ Sport2)
postgame.gr

Lusifer_gr
17-08-12, 01:35
Hello OTETV Freaks ;) θα ήθελα να κάνω 2 ερωτησούλες:

1. Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το NBA (ένας από τους βασικούς λόγους που είχα NOVA/Forthnet),

Υπάρχει η δυνατότητα προβολής επαναλήψεων των αγώνων NBA, δεδομένου του ότι αυτοί προβάλλονται ξημερώματα λόγω διαφοράς ώρας;

Δεν με ενδιαφέρει η αγορά δέκτη DVR (θα έχω δορυφορικό λόγω HD), θέλω να το βλέπω επανάληψη σε "κανονικές" ώρες. Αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα τότε το NBA θα είναι απλά άχρηστο για τους πολλούς.

2. Αν χρησιμοποιήσω το πιάτο της NOVA (60 cm) θα έχω προβλήματα; Η ποιότητα εικόνας θα είναι η ίδια; Το σήμα;

gatoulas
17-08-12, 11:16
Hello OTETV Freaks ;) θα ήθελα να κάνω 2 ερωτησούλες:

1. Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το NBA (ένας από τους βασικούς λόγους που είχα NOVA/Forthnet),

Υπάρχει η δυνατότητα προβολής επαναλήψεων των αγώνων NBA, δεδομένου του ότι αυτοί προβάλλονται ξημερώματα λόγω διαφοράς ώρας;

Δεν με ενδιαφέρει η αγορά δέκτη DVR (θα έχω δορυφορικό λόγω HD), θέλω να το βλέπω επανάληψη σε "κανονικές" ώρες. Αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα τότε το NBA θα είναι απλά άχρηστο για τους πολλούς.

2. Αν χρησιμοποιήσω το πιάτο της NOVA (60 cm) θα έχω προβλήματα; Η ποιότητα εικόνας θα είναι η ίδια; Το σήμα;

Υπάρχει το replay TV αλλά μόνο στο IPTV (όχι στο δορυφορικό)

giannis_agrinio
17-08-12, 13:41
Εγώ Lusifer_gr χρησιμοποιώ το πιάτο ης Nova χωρις κανενα απολυτως το προβημα. Απλά θέλει μια αλλαγη στην κατεύθυνση του πιάτου καθώς και στις μοίρες.

adok13
17-08-12, 15:14
Hello OTETV Freaks ;) θα ήθελα να κάνω 2 ερωτησούλες:

1. Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το NBA (ένας από τους βασικούς λόγους που είχα NOVA/Forthnet),

Υπάρχει η δυνατότητα προβολής επαναλήψεων των αγώνων NBA, δεδομένου του ότι αυτοί προβάλλονται ξημερώματα λόγω διαφοράς ώρας;

Δεν με ενδιαφέρει η αγορά δέκτη DVR (θα έχω δορυφορικό λόγω HD), θέλω να το βλέπω επανάληψη σε "κανονικές" ώρες. Αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα τότε το NBA θα είναι απλά άχρηστο για τους πολλούς.


φιλε τους τελικους που εδειξε φετος τους εβαζε την αλλη μερα σε επανληψη 7 η ωρα ταπογευνα η 8,καπου εκει οποτε το ιδιο θα ισχυει και για φετος λογικα.

Eastwood
18-08-12, 04:41
Ερώτηση: Τους αγώνες για το κύπελλο Γερμανίας τους δείχνει το OTE TV;

vforvendetta85
18-08-12, 14:14
Ερώτηση: Τους αγώνες για το κύπελλο Γερμανίας τους δείχνει το OTE TV;

Νομίζω το πήρε το Sport-tv.

adok13
18-08-12, 16:27
Ερώτηση: Τους αγώνες για το κύπελλο Γερμανίας τους δείχνει το OTE TV;
sport tv

Eastwood
19-08-12, 16:00
Στη Nova είναι αυτό;

adok13
19-08-12, 16:28
ελευθερο ψηαφιακο στην αττικη.DIGEA.

Eastwood
19-08-12, 17:14
Οπότε υποθέτω ότι δεν εκπέμπει στη Θεσσαλονίκη, έτσι;

Lapetr
20-08-12, 22:50
είναι το παλιό Magic. Πάντως το ΠΑΟ -μαλαγα το πήρε η ΕΡΤ αρα μάλλον αυτό ήταν η σχέση του ΟΤε με το CL για φέτος!

vforvendetta85
21-08-12, 02:19
είναι το παλιό Magic. Πάντως το ΠΑΟ -μαλαγα το πήρε η ΕΡΤ αρα μάλλον αυτό ήταν η σχέση του ΟΤε με το CL για φέτος!

Λογικό.Τα play off του Champions League είναι μέσα στην κεντρική διαχείριση τηλεοπτικών δικαιωμάτων,σε αντίθεση με το Europa που η κεντρική διαχείριση ξεκινά από την φάση τον ομίλων(εξου και το Παοκ-Ραπίντ μεταδίδεται από τον Οτε).

adok13
22-08-12, 09:31
συμφωνα με το sportfm το ιταλικο πρωταθλημα εκλεισε στον οτε.

dimangelid
22-08-12, 13:09
Hello OTETV Freaks ;) θα ήθελα να κάνω 2 ερωτησούλες:

2. Αν χρησιμοποιήσω το πιάτο της NOVA (60 cm) θα έχω προβλήματα; Η ποιότητα εικόνας θα είναι η ίδια; Το σήμα;

Και εγώ με το πιάτο της Nova είμαι. Ο τεχνικός που ήρθε το γύρισε ώστε να "βλέπει" τον δορυφόρο του ΟΤΕ και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα!

tsakman
22-08-12, 18:16
H OTE TV εξασφάλισε για 3 χρόνια το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Ιταλίας.Περισσότερα εδώ

http://www.sport-fm.gr/article/574436

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ OTE TV

Τα δικαιώματα τηλεοπτικής μετάδοσης του κορυφαίου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Ιταλίας, το Campionato di Serie A εξασφάλισε αποκλειστικά για τους συνδρομητές του έως τη σεζόν 2014-2015.Είκοσι σύλλογοι, δέκα αναμετρήσεις κάθε αγωνιστική, 420 ματς το χρόνο, περισσότεροι από 1.260 αγώνες συνολικά για τα επόμενα 3 χρόνια και φυσικά όλα τα μεγάλα ντέρμπι, με πρωταγωνιστές τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές του πλανήτη θα φιλοξενούνται αποκλειστικά, ζωντανά και σε υψηλή ευκρίνεια, στα αθλητικά κανάλια του OTE TV.

Από τη φετινή σεζόν τα μεγάλα αστέρια του «calcιo» συμμετέχουν σε ακόμα περισσότερα κλασσικά ντέρμπι, Εκτός από τους αγώνες του Μιλάνο με Ιντερ και Μίλαν, της Ρώμης με Ρόμα και Λάτσιο, τα κλασσικά ντέρμπι ανάμεσα σε «μπιανκονέρι», «νερατζούρι», «ροσονέρι», «παρτενοπέι», «τζιαλορόσι» και «μπιανκατζούρι», αναβιώνουν ξανά τα ντέρμπι του Τορίνο, με την πρωταθλήτρια Γιουβέντους να αντιμετωπίζει την «αιώνια» αντίπαλό της Τορίνο και της Γένοβας, με την Τζένοα να κοντράρεται και πάλι με τη Σαμπντόρια.

Οι άσσοι της «Serie A» υπόσχονται πλούσιο θέαμα, με αμφίρροπα και συναρπαστικά ματς, πολλά γκολ, ένταση και δυνατές συγκινήσεις, ενώ η «ελληνική παροικία» του Campionato, πέραν του Αλέξανδρου Τζόρβα της Τζένοα, εμπλουτίζεται με τους νεαρούς έλληνες ποδοσφαιριστές, Παναγιώτη Ταχτσίδη της Ρόμα και Σωτήρη Νίνη της Πάρμα.

Και τη νέα σεζόν, ο ΟΤΕ TV συνεχίζει να εμπλουτίζει συνεχώς το αθλητικό περιεχόμενο, προσφέροντας στους συνδρομητές του τις κορυφαίες και ποιοτικότερες διοργανώσεις!

Μην χάσετε λοιπόν στον OTE TV, «la festa del calcio italiano»!

soccermania
23-08-12, 16:19
Το παρακάτω δημοσιεύτηκε χθες στην εφημερίδα GOAL:

Πληρώνει για να δει το Γιάννενα - Πλατανιάς
ΣΤΑ μπακάλικα, στις ταβέρνες, σε πολλά μαγαζιά, τη δεκαετία του '50, υπήρχε στον τοίχο σε εμφανή θέση και κατά κανόνα πίσω από το ταμείο η κλασική πινακίδα: «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο». Σήμερα μισόν αιώνα μετά και παρά τα θεσμικά όργανα που υπάρχουν για να επιλαμβάνονται, ο πελάτης, ο καταναλωτής είναι ο μαλάκας της παρέας. Πρεμιέρα το περασμένο Σαββατοκύριακο η Πρεμιερ Λιγκ στην Αγγλία. Πόσα ματς έδειξε το συνδρομητικό(ΝΟVA); Δύο: Σίτι-Σαουθάμπτον και Νιούκαστλ-Τότεναμ.
Ούτε Αρσεναλ ούτε Λίβερπουλ ούτε Τσέλσι ούτε Γιουνάιτεντ τη Δευτέρα. Ο λόγος που τα τέσσερα-πέντε ματς κάθε αγωνιστική γίνανε δύο, άγνωστος. Το κανάλι(NOVA)δεν μπήκε στον κόπο να ενημερώσει τον μαλάκα της παρέας που πληρώνει κάθε μήνα. Για να βλέπει τι; Τον Πλατανιά στην Ελλάδα και τη Ζιλ Βιθέντε στην Πορτογαλία; Έτσι ή αλλιώς το κόστος για το συνδρομητικό κανάλι(NOVA)στην Ελλάδα είναι το πλέον ακριβό στην Ευρώπη. Δεν δείχνει Ισπανία, δεν δείχνει Ιταλία, δεν δείχνει Γερμανία, έχασε τη Γαλλία και δείχνει κουτσουρεμένη την Αγγλία. Για ποιο λόγο να πληρώνει ο μαλάκας; Για να δει το Σάββατο Γιάννενα-Πλατανιάς;

clyde
24-08-12, 19:24
Eγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το ΟΤΕ ΤV. Mονο αυτο βλεπω πλεον.

Kerato
25-08-12, 00:09
Το παρακάτω δημοσιεύτηκε χθες στην εφημερίδα GOAL:

Πληρώνει για να δει το Γιάννενα - Πλατανιάς
ΣΤΑ μπακάλικα, στις ταβέρνες, σε πολλά μαγαζιά, τη δεκαετία του '50, υπήρχε στον τοίχο σε εμφανή θέση και κατά κανόνα πίσω από το ταμείο η κλασική πινακίδα: «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο». Σήμερα μισόν αιώνα μετά και παρά τα θεσμικά όργανα που υπάρχουν για να επιλαμβάνονται, ο πελάτης, ο καταναλωτής είναι ο μαλάκας της παρέας. Πρεμιέρα το περασμένο Σαββατοκύριακο η Πρεμιερ Λιγκ στην Αγγλία. Πόσα ματς έδειξε το συνδρομητικό(ΝΟVA); Δύο: Σίτι-Σαουθάμπτον και Νιούκαστλ-Τότεναμ.
Ούτε Αρσεναλ ούτε Λίβερπουλ ούτε Τσέλσι ούτε Γιουνάιτεντ τη Δευτέρα. Ο λόγος που τα τέσσερα-πέντε ματς κάθε αγωνιστική γίνανε δύο, άγνωστος. Το κανάλι(NOVA)δεν μπήκε στον κόπο να ενημερώσει τον μαλάκα της παρέας που πληρώνει κάθε μήνα. Για να βλέπει τι; Τον Πλατανιά στην Ελλάδα και τη Ζιλ Βιθέντε στην Πορτογαλία; Έτσι ή αλλιώς το κόστος για το συνδρομητικό κανάλι(NOVA)στην Ελλάδα είναι το πλέον ακριβό στην Ευρώπη. Δεν δείχνει Ισπανία, δεν δείχνει Ιταλία, δεν δείχνει Γερμανία, έχασε τη Γαλλία και δείχνει κουτσουρεμένη την Αγγλία. Για ποιο λόγο να πληρώνει ο μαλάκας; Για να δει το Σάββατο Γιάννενα-Πλατανιάς;
Δυστυχώς όσο ακόμα θα έχει την ελληνική κοπρολίγδα μαζί με το CL και το europa, θα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο στους σπορτς πακ συνδρομητές.

sakels
25-08-12, 13:49
Δυστυχώς όσο ακόμα θα έχει την ελληνική κοπρολίγδα μαζί με το CL και το europa, θα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο στους σπορτς πακ συνδρομητές.

και στους cinema pack. του οτε ειναι το λιγοτερο, ημιτελες.

Rebel Scum
26-08-12, 01:18
Για εμένα τα πρωταθλήματα που έχει μαζί με τα MotoGP και F1 είναι πάρα πολύ καλά για το κόστος ειδικά του πακέτου.

Σίγουρα η σούπερλίγδα είναι βαρύ χαρτί (όσο κακή και να είναι παραμένει το εθνικό μας πρωτάθλημα) αλλά για αυτή και μόνο δεν αξίζει το κόστος της Νοβα.

maik
26-08-12, 03:07
Σημερα ειχε ταυτοχρονα Γιουβεντους-Παρμα και ΠΑο-Λεβαδιακος μαντεψτε πιο εβλεπαν οι περισσοτεροι στην καφετερια.

@ ADSLgr.com All rights reserved.