PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι εγινε με τα McDonalds στην Ομονοια



Σελίδες : 1 2 [3]

chat1978
27-11-08, 11:10
Και τα Simply Burgers φαίνονται γαμώ.

alwaysalone
27-11-08, 23:27
Τα Mc ειναι πολύ χαλια, την τελευταια φορα ειχα φαει περυσι μια σαλατα κατα τις 12μιση το βραδυ στο mc συνταγματος, μετά απο ενα θεατρακι που ειχα παει.

Φετος ειπα να ξαναπαω , για να παρω και το ποτήρι, αλλα το ειχαν καταργησει οταν πηγα..Και εφυγα χωρις να παρω τιποτα.. :lol:

Οχι οτι και τα Goodys πανε πισω.. Στη δουλεια που παραγγέλνουμε καμια φορα, εκεινο το μπιφτεκι ρε παιδι μου, πολυυυυυ χαλια.... Το ψωμι μπαγιατικο, το μπιφτεκι σολα, οι πατατες σχεδον παντα κρύες και μαλακές...

Τα label -που ανεφερε ενας χρηστης- στην Καλλιθεα τα θυμαμαι, κοντα στον αγιο νικολαο , αν και ημουν αρκετά μικρή.. Τωρα εδω και κατι αιωνες εχουν γινει Τράπεζα απο οσο θυμαμαι... Θυμαμαι οτι ειχαν ενα ωραιο κυλινδρικο στο κεντρο του μαγαζιου -τύπου salad bar- και ειχε μεγαλη ποικιλία.. Ηταν ωραιο και μεγαλο... Δεν εχω ιδεα γιατι εκλεισαν...

Και τα wendys τα θυμαμαι λιγο, και αυτα στο Συνταγμα και αυτα στην Καλλιθέα, απο τις ελαχιστες φορες που ειχα φαει μικρη, -σχολειο πηγαινα ακομα- ειχαν ωραια χαμπουργκερ.

Φυσικα ωραιο μπεργκερ και κλαμπ σαντουιτς φτιαχνει και η "Πιτα του παππου". Χορταστικα-χορταστικά..

Aligator21
28-11-08, 16:16
Goodies > Macdonalds
Αυτός είναι ο λόγος :p :p

Petros
29-11-08, 22:07
Φυσικα ωραιο μπεργκερ και κλαμπ σαντουιτς φτιαχνει και η "Πιτα του παππου". Χορταστικα-χορταστικά..

Διάβασα όλες τις σελίδες του θέματος και σκεφτόμουν ότι κανείς δεν έχει αναφέρει το μπέργκερ της Πίτας του παππού! Το δοκίμασα πρώτη φορά πριν μερικές εβδομάδες και πραγματικά εντυπωσιάστηκα! Από τα καλύτερα μπέργκερς που έχω φάει στη ζωή μου.

Παιδιά δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε! Μέχρι και αυγό έχει μέσα! :oneup:

Hik
30-11-08, 02:15
Τα καλύτερα burger για τους νότιους τα έχουν τα Burgering House (http://www.burgeringhouse.com/).

sdikr
30-11-08, 09:12
Διάβασα όλες τις σελίδες του θέματος και σκεφτόμουν ότι κανείς δεν έχει αναφέρει το μπέργκερ της Πίτας του παππού! Το δοκίμασα πρώτη φορά πριν μερικές εβδομάδες και πραγματικά εντυπωσιάστηκα! Από τα καλύτερα μπέργκερς που έχω φάει στη ζωή μου.

Παιδιά δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε! Μέχρι και αυγό έχει μέσα! :oneup:


Διπλό μπιφτέκι, αυγό, ανανάς, ντομάτα, μπέικον, τύρι το λεγόμενο King burger εδώ πάνω!

Δεν χωράει στο στόμα για να δαγκώσεις :p

chat1978
30-11-08, 14:01
Τα καλύτερα burger για τους νότιους τα έχουν τα Burgering House (http://www.burgeringhouse.com/).
Έχει και Simply Burger (http://www.simplyburger.gr/) στον Αγιο Σώστη. Γιαμένα ειναι πολύ καλύτερος

nikolaos7
30-11-08, 14:02
Πολύ ωραία burgers έχει και το Ruby's Tuesdays.Μεγάλα και χορταστικά

megahead13
30-11-08, 23:38
Τα Steers τα θυμάται κανείς;;;

kostasempo
01-12-08, 01:53
στο σουβλατζιδικο στο χωριο μου πάντως τρελό σουβλακι να σου πέσουν τα σαλια €1,20.
Υστερα από δοκιμή μπορώ να πώ ότι.
1.Σουβλακι στα κάρβουνα σε επαρχια από κρεας επιλεγμένο και κομμένο από τον μαστορα
2.γυρος πιτα θεσσαλονικης (αγ.δημητρίου-ναβαρινο-ανω πόλη)
3.γυρος πιτα ηρακλειο
οσο για φαστ φουντ μονο τα goody's ειναι για φαγητο τα μακντοναλντ ειναι απαίσια

chat1978
01-12-08, 14:06
3.γυρος πιτα ηρακλειο

Στην αθήνα?
Απέναντι από το τρένο που δίνει ένα τέρας?

mickymouse
02-12-08, 10:08
Και ο τιτλος του topic ηταν "Τι έγιναν τα Mc Donalds στην Ομονοια" :rofl::rofl::rofl:
Ας το διορθώσει κάποιος σε "Το καλύτερο fast food και πως να το ανακαλύψετε"

Patentman
02-12-08, 18:42
Και η απαντησεις δειχνουν οτι εξαφανιστηκε μιας και δεν χωρουσε.
Υπαρχουν και αλλα σκουπιδια σαν και τα McDonalds, μονο που δεν μυριζουν πριν καν μπεις μεσα οπως γινεται στα Μακ...

Madvil
05-12-08, 16:36
Έχει και Simply Burger (http://www.simplyburger.gr/) στον Αγιο Σώστη. Γιαμένα ειναι πολύ καλύτερος

Επικούρα, όχι απλά καλύτερα. Αυτά και τα Ruby Tuesdays στο the mall.

hammer21
05-12-08, 17:42
Αυτά και τα Ruby Tuesdays στο the mall.

Τι λες τωρα?Τι θεικες μακαροναδες εχει.:worthy:

KIT-XDestroyerGR
06-12-08, 15:48
ΜΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩΕΙ ΕΚΕΙ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩΕΙ ΕΙΝΑΙ "ΠΡΑΓΜΑΤΑ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΑΣ

btw εγω εχω να φαω 2 χρονια σε mc γιατι ακομα δεν ηξερα περι τινος προκειται..

kosnan
15-12-08, 16:42
Λοιπόν να σας πω λιγα πραγματα για να μην ακουτε απο εδω και απο εκει ασχετα πράγματα.
Καταρχην το βιντεο που υπαρχει με τον τυπο που μετα απο χρονια βρηκε το σαντουιτς στην τσεπη και ηταν αθικτο καταλαβαίνετε όλοι οτι δεν γίνεται.Απλα!
Η mcdonalds ειναι η μοναδικη εταιρεία την ελλαδα που εχει πιστοποιηθει με iso για τον χωρο της κουζίνας .Καμια αλλη εταιρεια δεν εχει κατι τετοιο.Ακομα και η Goodys εχει πιστοποιηση για τους προμηθευτες της όχι για τγις κουζινες της.
Επίσης επειδη πρεπει να σκεφτομαστε και λίγο απλα η Ομονοια έκλεισε γιατι έληξε το συμβολαιο!!!Τόσο απλό.

UtErO
18-12-08, 01:30
ξερανε οτι θα τους το καψουν κ ειπαν να κλεισουν μια ωρα αρχυτερα

kostasgr75
18-12-08, 15:44
McDonalds και Goodies....χαλι μαυρο, ομως ρε γαμωτο, τα Wendy's μου εχουν λειψει! Ενα bacon mushroom melt...:)
Δυστυχώς και αυτά έκλεισαν λόγο του ότι δεν είχαν δουλειά αν και νομίζω πως ήταν πολύ καλύτερα σε σχέση με Goody's και Mcdonalds...

3lbereth
18-12-08, 23:08
:worthy:Και ψητή πατάτα με chili sauce και french fries με cheese sauce+bacon και μακράν το καλύτερο salad-bar.
Το καλύτερο junk foods που είχα δοκιμάσει ήταν στα Wendy's!

sdikr
18-12-08, 23:09
Λοιπόν να σας πω λιγα πραγματα για να μην ακουτε απο εδω και απο εκει ασχετα πράγματα.
Καταρχην το βιντεο που υπαρχει με τον τυπο που μετα απο χρονια βρηκε το σαντουιτς στην τσεπη και ηταν αθικτο καταλαβαίνετε όλοι οτι δεν γίνεται.Απλα!
Η mcdonalds ειναι η μοναδικη εταιρεία την ελλαδα που εχει πιστοποιηθει με iso για τον χωρο της κουζίνας .Καμια αλλη εταιρεια δεν εχει κατι τετοιο.Ακομα και η Goodys εχει πιστοποιηση για τους προμηθευτες της όχι για τγις κουζινες της.
Επίσης επειδη πρεπει να σκεφτομαστε και λίγο απλα η Ομονοια έκλεισε γιατι έληξε το συμβολαιο!!!Τόσο απλό.

Και για πες μας τι ακρίβως κάνει το iso στην κουζίνα; σε κάθε burger που κάνουν γράφουν και 10 Α4 αναφόρες;

Hik
19-12-08, 16:08
Μάλλον haccp ήθελε να πει, που έχει σχέση με τρόφιμα.

Patentman
21-12-08, 03:15
Τωρα DRM και στα σαν-τουϊτς!!!

Ποιος, που, ποτε και τι εφαγε.
Ωστε να ξερουν!





Για να δωσουν στο κεντρο δηλητηριασεων οδηγιες!!!

kosnan
29-12-08, 21:52
Και για πες μας τι ακρίβως κάνει το iso στην κουζίνα; σε κάθε burger που κάνουν γράφουν και 10 Α4 αναφόρες;

Aγαπητέ φίλε δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έγραψα για να υποστηρίξω την εταιρεία ,αλλα επειδή τυχαίνει να γνωρίζω πολλα για αυτην λόγω της εργασίας μου.Είναι πολύ άσχημο όμως να γραφουμε και να μεταφέρουμε ότι μας κατεβαίνει ή ότι ακούσαμε ή ότι μας είπανε έτσι για να πούμε και εμείς κάτι για τους άλλους.Οταν μάθεις τί σημαίνει η πιστοποίηση iso και το σύστημα haccp που ακολουθεί αυτήν τότε θα δεις ότι δεν είναι απλά 10 Α4 αναφορές.Είναι ένας τερα΄στιος όγκος δεδομένων και διακριβώσεων που ελέγχονται από φορείς του εξωτρικού και φυσικά από ελληνικούς και δεν μπορεί κανείς να ξεφύγει γιατι όλα καταγράφονται ηλεκτρονικά.Σου αναφέρω και πάλι ότι είναι η μοναδική εταρεία στην ελλαδα που έχει πιστοπίηση για τα εστιατόριά της και όχι μόνο για την γραμμή παραγωγής.Φιλικα

pitsinis7
15-02-09, 02:54
Aγαπητέ φίλε δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έγραψα για να υποστηρίξω την εταιρεία ,αλλα επειδή τυχαίνει να γνωρίζω πολλα για αυτην λόγω της εργασίας μου.Είναι πολύ άσχημο όμως να γραφουμε και να μεταφέρουμε ότι μας κατεβαίνει ή ότι ακούσαμε ή ότι μας είπανε έτσι για να πούμε και εμείς κάτι για τους άλλους.Οταν μάθεις τί σημαίνει η πιστοποίηση iso και το σύστημα haccp που ακολουθεί αυτήν τότε θα δεις ότι δεν είναι απλά 10 Α4 αναφορές.Είναι ένας τερα΄στιος όγκος δεδομένων και διακριβώσεων που ελέγχονται από φορείς του εξωτρικού και φυσικά από ελληνικούς και δεν μπορεί κανείς να ξεφύγει γιατι όλα καταγράφονται ηλεκτρονικά.Σου αναφέρω και πάλι ότι είναι η μοναδική εταρεία στην ελλαδα που έχει πιστοπίηση για τα εστιατόριά της και όχι μόνο για την γραμμή παραγωγής.Φιλικα

η βρώμα που αναδύεται απο το μπιφτέκι είναι και αυτή μέρος του iso??:rofl::rofl::rofl:

alwaysalone
15-02-09, 03:36
η βρώμα που αναδύεται απο το μπιφτέκι είναι και αυτή μέρος του iso??:rofl::rofl::rofl:

Απο το στομα μου , το πηρες.. :p:p:p

sdikr
15-02-09, 04:40
Απο το στομα μου , το πηρες.. :p:p:p

το μπιφτέκι; :p

pitsinis7
15-02-09, 05:22
το μπιφτέκι; :p

:rofl::rofl:

cheese
15-02-09, 08:47
εδώ που μένω εγώ τα Mc Donalds έχουν φοβερή δουλειά για τον απλούστατο λόγο ότι σερβίρουν γρύγορο φαγητό, όμως στην πραγματιότητα κανένας δεν τα γουστάρει, σε καταστήματα όπου υπάρχουν κοντά εναλλακτικές λύσεις όπως Burger King ή κάτι άλλο παρόμοιο τα Mc Donalds δεν δουλεύουν!

alwaysalone
15-02-09, 17:10
το μπιφτέκι; :p

Χαχαχαχα!!!!!!

Τη φραση καλεεεεεεε.. :p:p:p
(Αυτο μου θυμισε το γνωστο: -Εγω την εχω μεγαλυτερη! -Την αυτοπεποιθεση!)

........Auto merged post: alwaysalone πρόσθεσε 2 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........


εδώ που μένω εγώ τα Mc Donalds έχουν φοβερή δουλειά για τον απλούστατο λόγο ότι σερβίρουν γρύγορο φαγητό, όμως στην πραγματιότητα κανένας δεν τα γουστάρει, σε καταστήματα όπου υπάρχουν κοντά εναλλακτικές λύσεις όπως Burger King ή κάτι άλλο παρόμοιο τα Mc Donalds δεν δουλεύουν!

Εχεις τσεκαρει να δεις τι εθνικότητας ειναι οι πελατες? :p Γιατι εγω μονο κινεζους και φιλιππινέζους βλεπω... :p Θα μου πεις τι σχεση εχει... Ε πώς, αλλο να πας στην Αγγλία και να δεις " Η πίτα του παππου" και άλλο " Souvlaki the John Smith" :p (Το αντιστοιχο με τα πώς βλεπουν οι ξενοι τα μπεργκεράδικα..)

mpardsu
15-02-09, 19:15
Λοιπόν να σας πω λιγα πραγματα για να μην ακουτε απο εδω και απο εκει ασχετα πράγματα.
Καταρχην το βιντεο που υπαρχει με τον τυπο που μετα απο χρονια βρηκε το σαντουιτς στην τσεπη και ηταν αθικτο καταλαβαίνετε όλοι οτι δεν γίνεται.Απλα!
Η mcdonalds ειναι η μοναδικη εταιρεία την ελλαδα που εχει πιστοποιηθει με iso για τον χωρο της κουζίνας .Καμια αλλη εταιρεια δεν εχει κατι τετοιο.Ακομα και η Goodys εχει πιστοποιηση για τους προμηθευτες της όχι για τγις κουζινες της.
Επίσης επειδη πρεπει να σκεφτομαστε και λίγο απλα η Ομονοια έκλεισε γιατι έληξε το συμβολαιο!!!Τόσο απλό.

Θα σου πρότεινα να δεις το supersize me. Όπου, πέρα από όλα τα άλλα, δοκιμάζουν αυτό ακριβώς το πράγμα, πόσο καιρό αντέχει το "φαγητό" τους εκτός ψυγείου. Θα εκπλαγείς από τα αποτελέσματα.
Δεν το λέω για να σου πάω κόντρα, και συμφωνώ μαζί σου στο να μην πιστεύουμε ότι ράδιο αρβύλα, urban legends κτλ κυκλοφορεί, αλλά το συγκεκριμένο είναι αρκετά σοκαριστικό, και από ότι φαίνεται τουλάχιστον είναι αλήθεια.

chat1978
15-02-09, 21:57
Θα σου πρότεινα να δεις το supersize me. Όπου, πέρα από όλα τα άλλα, δοκιμάζουν αυτό ακριβώς το πράγμα, πόσο καιρό αντέχει το "φαγητό" τους εκτός ψυγείου. Θα εκπλαγείς από τα αποτελέσματα.
Δεν το λέω για να σου πάω κόντρα, και συμφωνώ μαζί σου στο να μην πιστεύουμε ότι ράδιο αρβύλα, urban legends κτλ κυκλοφορεί, αλλά το συγκεκριμένο είναι αρκετά σοκαριστικό, και από ότι φαίνεται τουλάχιστον είναι αλήθεια.
Πολυ καλο ναι πραγματικά, αλλά και ο τυπος υπερεβαλε απίστευτα για μένα.
Πάντως γενικά και ασχέτως mcdonald, το φαστ φουντ ειδικά όμως hamburger μου ειναι πάντα κάτι σαν πωπω και να είχα ένα να έτρωγα και μετά ακριβώς το μετανιώνω.

Όταν έκανα το αθήνα - πάτρα είχα ένα κολημα με το mcdonand στην κόρινθο. Μετά σκεφτόμουν omg γιατι έφαγα. ΤΟ ίδιο και με πίτσα. Και πολλές φορές σκέφτομαι αυτά που έλεγε στο supersize me σχετικά με εθισμο.

alwaysalone
15-02-09, 23:02
Πολυ καλο ναι πραγματικά, αλλά και ο τυπος υπερεβαλε απίστευτα για μένα.
Πάντως γενικά και ασχέτως mcdonald, το φαστ φουντ ειδικά όμως hamburger μου ειναι πάντα κάτι σαν πωπω και να είχα ένα να έτρωγα και μετά ακριβώς το μετανιώνω.

Όταν έκανα το αθήνα - πάτρα είχα ένα κολημα με το mcdonand στην κόρινθο. Μετά σκεφτόμουν omg γιατι έφαγα. ΤΟ ίδιο και με πίτσα. Και πολλές φορές σκέφτομαι αυτά που έλεγε στο supersize me σχετικά με εθισμο.

Παιδια εγω την ταινια Super size me, δεν καταφερα να τη δω ολοκληρη.. Ειδα λιγο στην αρχη που του ειπε ο διευθυντης οτι βρεθηκαν περιττωματα μεσα σε μπιφτεκι, και εκει το εκλεισα.... Λενε και χειροτερα παρακατω?

pitsinis7
15-02-09, 23:29
ελα ρε παιδια ξεκολληστε....αφου εχουν iso....:rofl:(sorry αλλα δεν μπορω ακομα γελαω...)

mpardsu
15-02-09, 23:43
Παιδια εγω την ταινια Super size me, δεν καταφερα να τη δω ολοκληρη.. Ειδα λιγο στην αρχη που του ειπε ο διευθυντης οτι βρεθηκαν περιττωματα μεσα σε μπιφτεκι, και εκει το εκλεισα.... Λενε και χειροτερα παρακατω?

Αυτό δεν είναι το Supersize me, είναι το fast food nation. Και αυτό πολύ καλή ταινία, αλλά δεν κατηγορεί κάποιο συγκεκριμένο, αλλά γενικά όλη την αλυσίδα, από τους παραγωγούς μέχρι τους εργαζόμενους. Α, και πολύ σημαντικό είναι ταινία (και μάλιστα με καλό καστ) ενώ το πρώτο είναι documentary.
Η υπόθεση, στο ss me, είναι με ένα τύπο που ενώ τρώει σχετικά υγιεινά και είναι σε νορμάλ προς καλή φυσική κατάσταση αποφασίζει για ένα (μπορεί και παραπάνω, δεν θυμάμαι) μήνα να τρώει μόνο McDonalds και καταγράφει τη πορεία του, τα συμπεράσματα των γιατρών που τον εξετάζουν κατά τη διάρκεια, μέχρι και τις ψυχολογικές επιπτώσεις που έχει.
Φυσικά τα σχολιάζει όλα αυτά και αποκαλύπτει και διάφορα άλλα ενδιαφέροντα πράγματα για το πως έχει αλλάξει η ζωή μας με την έκρηξη των fast food, ακόμα και σε τομείς που δεν το φανταζόμαστε (πχ η αύξηση του μεγέθους των βάσεων για ποτήρια στο αυτοκίνητο).

Πλάκα πλάκα όταν το είχα πρωτοδεί δεν είχα φάει απ'έξω για κανένα δίμηνο, από εκεί που είχα σίγουρες τις 5-7 φορές το μήνα. Τώρα ξανακύλισα..

Hik
15-02-09, 23:52
Ωραίο το super size me, αλλά είναι αρκετά λαϊκίστικο απλώς για να κάνει ντόρο. Αν ένα μήνα έτρωγε σουβλάκια το ίδιο αποτέλεσμα θα είχε.

Εγώ γουστάρω και τρώω Mc Donalds και ζω ακόμα. Προφανώς και δεν είναι υγιεινά. Όπως δεν είναι υγιεινό και το πιτόγυρο με τη πίτα μέσα στο ορυκτέλαιο της προηγούμενης εβδομάδας.

chat1978
16-02-09, 00:20
Ναι ενας μήνας ήταν και έτρωγε mc πρωί μεσημέρι βράδυ (5000 θερμίδες την ημέρα) και θα συμφωνήσω με τον Hik ότι ήταν κάπως λαικιστικο.Επέλεγε να τρώει το μεγαλύτερο μενου με άπειρη κοκα κολα. Ποιος αν ξαφνικά τρώει 5000 θερμίδες την μέρα και δεν κάνει πρωθλητισμο δεν θα πάει ότι έπαθε? Βέβαια υπερβολή ξευπερβολή τον conept του τύπου είναι πραγματικότητα στην Αμερική.
Είναι το στιλάκι του τυπου έτσι, που φάνηκε και από ένα επόμενο που έκανε.

Η απίστευτη δόση υπερβολής για μένα το κάνει να χάνει το κυρος της προσπάθειας. Το ίδιο δεν θα λέγαμε όλοι και με ένα τυπο

mpardsu
16-02-09, 01:12
Μια διευκρίνιση, έπαιρνε το supersize μέγεθος μόνο αν του το πρότεινε ο υπάλληλος, αλλιώς το νορμάλ. Επίσης, αναγνωρίζω ότι και τα δικά μας είναι αντίστοιχης, αν όχι και χειρότερης πολλές φορές, ποιότητας κατά μέσο όρο, για αυτό είπα ότι τα είχα κόψει όλα όταν το είδα.

Patentman
16-02-09, 21:00
η βρώμα που αναδύεται απο το μπιφτέκι είναι και αυτή μέρος του iso??:rofl::rofl::rofl:

Το ποσο βρωμανε δεν λεγεται.
Περασα κοντα απο ενα Μακ Ντοναλντ στο Βιλατζ Παρκ Ρεντη, ειναι και drive-in το συγκεκριμενο, και δεν αντεχα την μποχα που εβγαινε εξω απο το μαγαζι.
Βλεπεις αυτο δεν ειναι σε πολυκατοικια, ουτε εχει αποκρυσμενα την κουζινα με εκατο αποροφητηρες να βγαζουν τον αερα μακρια σου, πας κοντα στο μαγαζι και σε παιρνει...

Παντως τα Μακ Ντοναλντς στην Ρουμανια ηταν καλυτερα, οχι πολυ, απλα καλυτερα.
Τωρα να δουμε στο Αμερικα τι λενε...

alwaysalone
16-02-09, 23:00
Tα mc , μονο για τον καφε με το 1 ευρω κανουν..Ε ποσο χαλια να τα πανε εκει.. Καφες ειναι... Τι διαλα....:p:p

Εχω δοκιμασει τον φρεντο καπουτσινο τους, και ηταν πολυ καλος, αλλα απογευματινη ωρα, που εκανε 2,4.. Το πρωι , του ενος ευρω, δε ξερω πώς τον φτιαχνουν.... :p:p

Παντως φαγητο απο τα mc εχω να φαω απο το 2003.. το θυμαμαι γιατι εκει χωρισα με εναν πρωην μου.. μαζι με τις τηγανητες πατατες των mc ..:rofl:

chat1978
16-02-09, 23:32
Μια διευκρίνιση, έπαιρνε το supersize μέγεθος μόνο αν του το πρότεινε ο υπάλληλος, αλλιώς το νορμάλ. Επίσης, αναγνωρίζω ότι και τα δικά μας είναι αντίστοιχης, αν όχι και χειρότερης πολλές φορές, ποιότητας κατά μέσο όρο, για αυτό είπα ότι τα είχα κόψει όλα όταν το είδα.
Στην αμερική όλα τα μεγεθή ειναι μια κλίμακα πάνω από την δική μας να ξέρεις πάντως.

pitsinis7
17-02-09, 07:00
τι iso εχουν 9001 η 9002??μπορει καποιος να μου το διευκρινησει??:rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.