PDA

Επιστροφή στο Forum : Εύρεση δουλειάς στο Ρέθυμνο



jason_1983
08-01-09, 18:14
Μπορει κάποιος να μου βρεί δουλειά στο Ρέθυμνο;
Έχω τελειώσει ΙΕΚ και έχω και την πιστοποίηση
Ειδικότητα: Τεχνικός εφαρμογών πληροφορικής, δικτύων και αυτοματισμού γραφείου

vpapa
08-01-09, 19:46
πες μας τι ψάχνεις μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε...

jason_1983
08-01-09, 20:49
πες μας τι ψάχνεις μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε...

Το διόρθωσα τώρα
Με πληροφορική να έχει σχέση

duende
08-01-09, 21:59
δυσκολο αδερφε, πιο πολλες δουλειες κλεινουν στο ρεθυμνο παρα ανοιγουν..(εχω βρεθει στην ιδια θεση με σενα). εχει πηξει εκει ο τοπος απο νετκαφε και συνοικιακα μαγαζια υπολογιστων. μεγαλες εταιριες δεν..τσεκαρε τις ρεθεμνιωτικες αγγελιες και γυρισε τη πολη (δεν ειναι και μεγαλη ετσι κ αλλιως). αρκετοι ψαχνουν χωρις να εχουν βαλει αγγελια.
αλλα μη περιμενεις σε καμια περιπτωση σοβαρα λεφτα. οι μισθοι της επαρχιας ειναι αλλιως..
καλυτερη τυχη ισως εχεις προς ηρακλειο (αλλα ειναι πολυ χαλι σαν μικρη αθηνα) και χανια (αρκετα καλυτερα).εχει απειρως περισσοτερες δουλειες και επιχειρησεις.
ευχομαι παντως να σου κατσει κατι, ειναι ωραια και φτηνη η ζωη στο ρεθυμνο, αμα μπορεις να βρεις και καλη δουλεια ειναι ιδανικα. :)

vpapa
08-01-09, 23:01
όντως πολύ δύσκολα να βρεις δουλειά. εγώ είμαι στο χώρο πολλά χρόνια και ξέρω την κατάσταση. μεγάλες εταιρίες δεν υπάρχουν στο ρέθυμνο. μόνο σε μαγαζιά μπορείς να βρείς κάτι, δυστυχώς. πάντως από το ρέθυμνο λείπει η υποστήριξη. πολύ λίγοι είναι αυτοί που κάνουν σωστά τη δουλειά τους.

chrispen
08-01-09, 23:29
για ρώτα στην hotsoft

@ ADSLgr.com All rights reserved.