PDA

Επιστροφή στο Forum : Μασαμπούκα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

freddy
13-12-06, 14:39
Schweinius Erotilus....

Μάιστα.... Θενξ ρε Schwein :D
Εκτιμώμεν τα γλυκάκια ιδιαιτέρως, ειδικά μετα το χθεσινό ανίερο φαγοπότι (μα για ΠΟΙΑ δίαιτα μου μιλάτε? Σήμερα έχει Πόκους Καλαμπόκους :oops: ) στον οικονόμου στα Πετράλλωνα...

ΕΕΕΕΣΚΑΣΑ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΜΕ !!!
.....
Γλυκάκι ? :mrgreen:

για αυτο θα γινεις σα βουβαλος.....
ετσι ετσι τρωγε τρωγε ολη μερα καθε μερα...χαχαχααχαχ

BlindG
13-12-06, 14:46
ΟΥΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*
ΚΑΙ ΟΥΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*
ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*

:sheep:

babality
13-12-06, 14:50
Βρωμερο κτηνος. Το ηξερα οτι καποια μερα θα παραδεχοσουν εστω και εμμεσα κι ετσω και σε γυναικα οτι εισαι γιδοσβαην.:rofl:

BlindG
13-12-06, 14:55
Αυτό φταιει....
Μ'έπιασες.....

:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: ΒΟΙΔ :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:

freddy
13-12-06, 14:56
ΟΥΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*
ΚΑΙ ΟΥΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*
ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ *ΟΙΝΚ* *ΟΙΝΚ*

:sheep:

το ειδαμε τι βουβαλος εισαι και στο ΖΤΟ που μας επερνες τα τζατζικια και αλλα καλουδια....
και καλα τα αλλα δε με πειραξαν τοσο,αλλα τα τζατζικια βρε ουγκ?????

freddy
13-12-06, 14:57
Αυτό φταιει....
Μ'έπιασες.....

:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: ΒΟΙΔ :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:

μην απαντας ταυτοχρονα με εμενα....:mad::mad::mad::twisted::twisted::

babality
13-12-06, 15:04
Αυτό φταιει....
Μ'έπιασες.....

:whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: ΒΟΙΔ :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:
Ρε γιδομορφο κουρεμενο σβαην τι λες? Να τα, τα λές μονος σου. Μη φοβασαι. Το ποστ πηγε εκει που επρεπε. Γιδ:p

golity
13-12-06, 15:10
για αυτο θα γινεις σα βουβαλος.....
ετσι ετσι τρωγε τρωγε ολη μερα καθε μερα...χαχαχααχαχ
Για αυτό δεν «πολυπατάω» πλέον σε αυτό το θέμα :p

Εγώ πάντως έχω μπει σε πρόγραμμα, μείωση ποσότητας και καθημερινή 40λεπτη γυμναστική....

μέχρι και πινακάκι στο excel έκανα με καθημερινό έλεγχο και εβδομαδιαίο φυσικά :lol:

Άντε άλλος ένας μήνας έμεινε και μετά θα έρθω στα ισιά μου!

Προτείνω να μπούνε και εικόνες με εναλλακτικά διαιτητικά πιάτα στο μενού του θέματος :)

ntampa7
13-12-06, 15:12
αχ δίαιτα πότε θα την ξεκινήσω?

babality
13-12-06, 15:16
νταμπα κατσε καλα εσυ γιατι το παρατραβας οπως ολες οι γυναικες. αν ειναι να κανεις με ηρεμια.

golity
13-12-06, 15:17
αχ δίαιτα πότε θα την ξεκινήσω?
Μπορούμε να ανοίξουμε ένα θέμα ψυχολογικής υποστήριξης, θα φέρω και ως γκέστ την Τένια Μακρή :p

ntampa7
13-12-06, 15:23
δεν κάνει τίποτα

golity
13-12-06, 15:32
δεν κάνει τίποτα
Ωραία, πρότεινε τότε εσύ τρόπο :)

ntampa7
13-12-06, 15:33
αν τον είχα βρει δεν θα παραπονιόμουν...

freddy
13-12-06, 15:35
πολλα μικρα γευματα και δεν κοβουμε τιποτα απλα ελαττωνουμε τις αμαρτωλες συνηθειες πολλα γλυκα και πολλα απο τα υπολοιπα που μας αρεσουν αλλα παχαινουν.....και λιγο γυμναστικη ή περπατημα αν γινεται....εται εχασα εγω. α και πολλα νερα.

golity
13-12-06, 15:35
αν τον είχα βρει δεν θα παραπονιόμουν...
Εγώ πάντως τον βρήκα, θέμα απόφασης είναι...

α και να έχεις κάποιον/κάποιους μαζί να τραβάει ο ένας τον άλλον (και εγώ μόνος μου δεν θα έκανα τίποτα ;) )

ntampa7
13-12-06, 15:36
παιδιά το προβλημά μου είμαι εγώ...
το παίρνω απόφαση αλλά αν είναι να φάω απλά δεν υπάρχει στο μυαλό μου η απόφαση

golity
13-12-06, 15:37
πολλα μικρα γευματα και δεν κοβουμε τιποτα απλα ελαττωνουμε τις αμαρτωλες συνηθειες πολλα γλυκα και πολλα απο τα υπολοιπα που μας αρεσουν αλλα παχαινουν.....και λιγο γυμναστικη ή περπατημα αν γινεται....εται εχασα εγω. α και πολλα νερα.
:oneup:

Να συμπληρώσω, όσο γίνεται να προσπαθούμε να κόψουμε τα βραδινά ;)

freddy
13-12-06, 15:38
παιδιά το προβλημά μου είμαι εγώ...
το παίρνω απόφαση αλλά αν είναι να φάω απλά δεν υπάρχει στο μυαλό μου η απόφαση


μη κοψεις το φαγητο γιατι και το φαγητο ειναι απολαυση, ελαττωσε την ποσοτητα απλως....

golity
13-12-06, 15:40
παιδιά το προβλημά μου είμαι εγώ...
το παίρνω απόφαση αλλά αν είναι να φάω απλά δεν υπάρχει στο μυαλό μου η απόφαση
Αν φας π.χ πάρα πολύ το μεσημέρι και σκάσεις, μετά από 2-3-4 ώρες θα θέλεις να ξαναφάς...

αυτό το μεσημεριανό σπάστο σε 2, έτσι ώστε να ξεγελάσεις την πείνα σου και μετά από 2-3-4 ώρες φάε το υπόλοιπο :)

EDIT:
Στην αρχή θα είναι δύσκολο, μιας και έχει συνηθίσει αλλιώς ο οργανισμός σου, άλλα σταδιακά ελαττώνοντας λίγο λίγο την ποσότητα δεν θα σε ενοχλεί ιδιαίτερα! Κατά τη γνώμη μου αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος! Δε θα δεις αποτελέσματα από τη μια μέρα στην άλλη και θα πρέπει να περάσει αρκετός καιρός, άλλα έτσι δεν θα «πειράξεις» τον οργανισμό σου και θα έχεις μακροπρόθεσμα τα επιθυμητά αποτελέσματα ;)

babality
13-12-06, 15:43
Σωστος ο golity. Κι εγω τρωω 4-5 γευματα και σκαω σε ολα:lol:
Πλακα κανω. Οντως ισχυει αυτο. Και γλυκακια τρωω κι απ'ολα τα καλουδια. Απλα δεν ξεσκιζομαι. Και περπαταω κιολας λιγο και με γυμναστικη σπιτιου (ναι σπιτιου) να σου 12 κιλα κατω;)

ntampa7
13-12-06, 15:45
μα δεν μπορω να βάλω πρόγραμμα λόγω άστατου προγράμματος

golity
13-12-06, 15:47
μα δεν μπορω να βάλω πρόγραμμα λόγω άστατου προγράμματος
Πες μας πάνω κάτω πως είναι το πρόγραμμα σου, να δούμε αν θα βρούμε λύση :)

babality
13-12-06, 15:50
Ολοι εχουν αστατο προγραμμα μικρη. Εγω ειμαι σπιτι 3 ωρες τη μερα με το ζορι. Κι ομως την κανω τη δουλεια. Και που σαι. Αναγκαζομαι για να μην λιποθυμησω να τσιμπισω και καμια τυροπιτα απο τη δουλεια που ειναι σκ..τα για διαιτα. Κι ομως τα κιλα πεφτουν. Επισης το σιγα σιγα που ειπε ο golity καραισχυει. Σκεψου οτι γιαυτα τα 12 κιλα περασε 1,5 χρονος. Οποτε ενα απο τα βασικοτερα ειναι να μην βιαζεσαι.

freddy
13-12-06, 15:52
ναι οι γρηγορες διαιτες ειναι οτι χειροτερο για την υγεια σου.....

ntampa7
13-12-06, 15:55
λοιπόν δεν ξέρω τι ώρα θα ξυπνήσω γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα κοιμηθώ μπορεί να είναι στι 7 το πρωί μπορεί όμως να είναι και στις 12.
το μόνο σίγουρο είναι ότι από δευτέρα ως πέμπτη έχω 3 ώρες μάθημα στο μεταπτυχιακό.
όλα τα άλλα είναι φλου.μπορεί να βγώ με φίλους για φαγητό και να μη το ξέρω από πριν να μη φάω κλπ κλπ

golity
13-12-06, 15:58
babality μια καλή ιδέα για την δουλειά είναι να φτιάχνεις κάτι από το σπίτι και όταν πιάσουν οι λιγούρες να το τσιμπήσεις...

π.χ. μια φέτα μαύρο ψωμί με γαλοπούλα, ντομάτα, φέτα, ελιές η ότι άλλο τελοσπάντων μπορείς να σκεφτείς (με μέτρο πάντα και καμία σχέση με αυτό (http://users.skynet.be/globetrapper/images/australie/australie2/Img_5331groot.jpg) :p )! Έτσι γλυτώνεις τα ετοιματζίδικα και ξέρεις τι περιέχει αυτό που τρως ;)

babality
13-12-06, 16:00
ε ωραια. απλα θα προσαρμοσεις ΟΤΙ κανεις με την ποσοτητα που θα τρως καθε μερα. Πχ εχεις φαει πριν? Ωραια. Αρα δεν πεινας. Αν βγεις λοιπον για φαγητο τοτε φαε κατι σαλατικο η κατι πολυ ελαφρυ. Γενικα οτι κανεις να το κανεις με την ποσοτητα που εχεις βαλει στοχο. Ποτε λιγοτερο ποτε περισσοτερο. Αλλα προσοχη. Να τρως γενικα τοσο ωστε να μην νιωσεις αδυναμια. Αυτο ειναι το λαθος. Κανεις μετα τον οργανισμο σου και χανει μυικη μαζα αντι για λιπος και δεν καταφερνεις τιποτα.

ntampa7
13-12-06, 16:00
είναι και αυτό θέμα δεν μπορείς να ξέρεις πότε θα πεινάσεις...
έχω και άστατες πείνες ...παναθεμά με

harris
13-12-06, 16:00
όλα τα άλλα είναι φλου.μπορεί να βγώ με φίλους για φαγητό και να μη το ξέρω από πριν να μη φάω κλπ κλπ

Ε και πρέπει να φας σώνει και ντε δλδ?!

Κι εμένα μου τυχαίνει συχνά, αλλά δεν θα φάω... πάω για την παρέα, πίνω το κρασάκι μου, αλλά φαΐ γιοκ ;)

ntampa7
13-12-06, 16:03
εκεί κολλάει αυτό που έλεγα πριν που ξαφνικά ξεχνάω ότι αποφάσισα να κάνω δίαιτα

golity
13-12-06, 16:07
λοιπόν δεν ξέρω τι ώρα θα ξυπνήσω γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα κοιμηθώ μπορεί να είναι στι 7 το πρωί μπορεί όμως να είναι και στις 12.
το μόνο σίγουρο είναι ότι από δευτέρα ως πέμπτη έχω 3 ώρες μάθημα στο μεταπτυχιακό.
όλα τα άλλα είναι φλου.μπορεί να βγώ με φίλους για φαγητό και να μη το ξέρω από πριν να μη φάω κλπ κλπ
Εντάξει δεν βλέπω και κανένα τρελό πρόβλημα στο ωράριο σου, έχουμε και λέμε...

αν ξυπνήσεις π.χ στις 7 τρως ένα καλό πρωινό και μετά όπως είπα πριν το μεσημέρι, άλλα με μειωμένη ποσότητα, αν ξυπνήσεις στις 12, περίμενε 1-2 ώρες και μετά φάε μεσημεριανό, μετά στην σχολή σου μπορείς να ετοιμάσεις κάτι και όταν πεινάσεις να το φας!

Τώρα για τις εξόδους για φαγητό, δεν σημαίνει ότι επειδή θα πας και έχεις φάει ήδη, ότι θα πρέπει να ξαναφάς, μπορείς απλά να τσιμπήσεις ελάχιστα και καλό είναι να παραγγέλνεις πιο σωστά φαγητά, π.χ κανένα κοτόπουλο και να μην αγγίζεις τις τυροκροκέτες (κόλαση παρεμπιπτόντως :p ) και τα συναφή!

Και επίσης στις εξόδους σου καλό είναι να πίνεις κρασί ;)

babality
13-12-06, 16:07
babality μια καλή ιδέα για την δουλειά είναι να φτιάχνεις κάτι από το σπίτι και όταν πιάσουν οι λιγούρες να το τσιμπήσεις...

π.χ. μια φέτα μαύρο ψωμί με γαλοπούλα, ντομάτα, φέτα, ελιές η ότι άλλο τελοσπάντων μπορείς να σκεφτείς (με μέτρο πάντα και καμία σχέση με αυτό (http://users.skynet.be/globetrapper/images/australie/australie2/Img_5331groot.jpg) :p )! Έτσι γλυτώνεις τα ετοιματζίδικα και ξέρεις τι περιέχει αυτό που τρως ;)
Νταξει μωρε γενικα την εχω βρει τη μοντα. Αφου χανουμε καλα ειμαστε. Αλλα που και που χτυπαω και κανα τετοιο (http://img295.imageshack.us/img295/3927/pa150193wz6.jpg). Σιγα μην φαμε και ψυχολογικα προβληματα κιολας. Γενικα δεν ταλαιπωρω τον εαυτο μου και οποτε νιωθω την αναγκη του δινω και καταλαβαινει. Αλλα παλι κρατιεμαι οκ;)

golity
13-12-06, 16:11
Αλλα που και που χτυπαω και κανα τετοιο (http://img295.imageshack.us/img295/3927/pa150193wz6.jpg).
Έκανες καλύτερη επιλογή στην εικόνα, κάτι τέτοιο έψαχνα να βρω :p

babality
13-12-06, 16:12
Οχι δεν καταλαβες. Εφαγα τετοιο. Στη Γερμανια. Πεθανα.:p

BlindG
13-12-06, 16:12
:oneup:

Να συμπληρώσω, όσο γίνεται να προσπαθούμε να κόψουμε τα βραδινά ;)

:blink:

:shock:

:scared:

Τι λέει ο κύριος???? :scared:

Το φαγητό στις 2 τα ξημερώματα είναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΝΑΚΕΙΑ από μια ξεθεωτική μέρα!!!

babality
13-12-06, 16:15
Ωχ ο γιωτας. Εδω προσπαθουμε να δουμε τι ειναικαλυτερο και ηρθε το γιδι να αχρηστεψει 2 σελιδες ποστ προσπαθειας. Γιδι:evil:

golity
13-12-06, 16:16
Οχι δεν καταλαβες. Εφαγα τετοιο. Στη Γερμανια. Πεθανα.:p
:shock:


:blink:

:shock:

:scared:

Τι λέει ο κύριος???? :scared:

Το φαγητό στις 2 τα ξημερώματα είναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΝΑΚΕΙΑ από μια ξεθεωτική μέρα!!!
...
και θα το συνεχίσω...

:rofl:

Εδώ προσπαθούμε να βάλουμε τον κόσμο στον σωστό δρόμο και εσύ του λες να κάνει ραμαζάνι! :p

BlindG
13-12-06, 16:21
ΒΟΙΔ: Για τον ΣΩΣΤΟ δόμο μιλάω. Απλώς διαφέρει η οπτική γωνία του "σωστού". Εσύ είσαι βόιδ και 'γώ είμαι άνθρωπος :D

golity: ΦΕΡ'ΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ WANTILLES NA ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΣΩΣΤΟ/ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ !!! :whip: ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! :angryr:

freddy
13-12-06, 16:24
εσυ εισαι βουβαλος γιατι βριζεις τους ανθρωπους......???

golity
13-12-06, 16:28
golity: ΦΕΡ'ΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ WANTILLES NA ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΣΩΣΤΟ/ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ !!! :whip: ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! :angryr:
Και ο αγρότης όταν καθάριζε του 5 σωστό το έβλεπε εκείνη τη στιγμή :lol:


εσυ εισαι βουβαλος γιατι βριζεις τους ανθρωπους......???
Δεν είναι βούβαλος (http://www.exzooberance.com/virtual%20zoo/they%20walk/buffalo/Buffalo%20408037.jpg) είναι γίδι (http://goofyblog.net/wp-content/uploads/2006/08/goat.jpg) :rofl:

freddy
13-12-06, 16:30
ειναι συνδυασμος ειναι γιδοβουβαλο....αλλα ειναι καλο γιδοβουβαλο....

BlindG
13-12-06, 16:39
freddy: Έτσι σ'έμαθε να λες το βόιδ :p Ούτε καλό είμαι, ούτε γιδοβούβαλο :p Αυτός είναι ΓΟΥΡΟΥΝΙ σε όλα του !!!
*ΟΙΝΚ*
ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ


golity: Του'οτ'είμ'γιδοκουρ'μένους'δεν'με'καν'γιδ'ρε!!! :whip:

golity
13-12-06, 16:43
golity: Του'οτ'είμ'γιδοκουρ'μένους'δεν'με'καν'γιδ'ρε!!! :whip:
Μικρό και αθώο παιδάκι είμαι, αυτά (http://adslgr.com/forum/showthread.php?t=64207&page=3) βλέπω αυτά λέω :innocent:

BlindG
13-12-06, 16:58
Εγώ πάντως:rotfl: μούσια δεν έχω:rotfl:
Αυτό το γουρούνι όμως μπορεί να έχει

babality
14-12-06, 11:55
Προς κουρεμενο γιδι:
Γιδι. ειδες οτι παρολο που ειμαι γουρουνι προσπαθησα να βοηθησω τη μικρη νταμπα να βρει καμια λυση στο προβλημα της και δεν πεταχτηκα σαν βοιδογιδοσβαην οπως εσυ με ελλειψη ανθρωπισμου και χωρις να εχω διαβασει την προηγουμενη προσπαθεια των φιλτατων χρηστων να πω οτι το καλο ειναι να τρως το βραδυ σαν καποιους γιδοβοσκους που αποτρεπουν την συλλογικη προσπαθεια ολων. Παρακαλουντε τα γιδια οπως σταματησουν να ειναι επιτελους γιδια:p

lamesaint
14-12-06, 16:57
:blink:

:shock:

:scared:

Τι λέει ο κύριος???? :scared:

Το φαγητό στις 2 τα ξημερώματα είναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΝΑΚΕΙΑ από μια ξεθεωτική μέρα!!!

άδικο δεν έχεις , έχω κάνει κάτι τσιμπούσια εκείνες τις άγιες πρώτες πρωινές ώρες στο σπίτι, που έχει την άπλετη ησυχία, και έπινα και τα κρασιά μου παρέα μια χαρά...αλλά ....
1) άντε να σηκωθώ την άλλη μέρα το πρωί και
2) άντε μετά να μαζέψω τα κιλά (διότις κάντο κανα δυό μηνάκια το σπόρ και σου λέω γω πως γίνεσαι μετα:p)....

Πάντως άμα είναι να φάμε δλδ έχουμε πάει επιτούτου ε τότε τρώμε και καμία κουβέντα άλλη επι του θέματος....είπαμε Ιερό Σουβλάκι και κοκορέτσι και κοντοσούβλι και χιλιάδες άλλα ωραία νόστιμα - μιαμ μιαμ σλουρπ μου τρέχουν τα σάλια τώρα - μεζεκλίκια ΟΛΕΕΕ!!!!:oneup::oneup:

aria
14-12-06, 18:25
Ορίστε κοτόπουλο ρολό με πατατούλες στη γάστρα... Τρώγεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ώρα και είναι και ελαφρύ (λέμε τώρα...). Και να τρώτε όποτε πεινάτε βρε... Χαράματα; Χαράματα! Είναι δυστυχία να κοιμάσαι νηστικός! :p

Πάω τώρα ν' αρχίσω και την παραγωγή μελομακάρονων όπως υποσχέθηκα και θα κεράσω αμέσως μόλις σιροπιαστούν!

BlindG
14-12-06, 19:33
Βόιδ: Είχα διαβάσει όλα τα προηγούμενα αλλά το θέμα ήταν οτι δεν είναι δυνατόν να κοπεί το καλύτερο γεύμα της ημέρας (ειδικά τις καθημερινές!) :sheep:

MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

lamesaint: Στο "σπορ" είμαι εδώ και χρόνια :p (γιατί νομίζεις οτι διαιτεύομαι εδώ κι'εκεί? :p) Aπλώς δεν το κάνω κάθε μέρα με φίλους :p Άνετα όμως, ένα πακετάκι Μακαρονάκια όταν υπάρχει κόκκινη σαλτσούλα και μισό με 3/4 όταν υπάρχει άσπρη ;)

aria: :blink: :shock: ΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :yahoo: !!!!

Είναι ΥΠΕΡΟΧΟ να βλέπεις σε ΤΕΤΟΙΑ ανάλυση ένα γεύμα.... έτοιμο ΝΑ ΣΕ ΦΑΕΙ :yahoo:

babality
14-12-06, 19:57
Βόιδ: Είχα διαβάσει όλα τα προηγούμενα αλλά το θέμα ήταν οτι δεν είναι δυνατόν να κοπεί το καλύτερο γεύμα της ημέρας (ειδικά τις καθημερινές!) :sheep:

MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Γι αυτο λεω οτι εισαι γιδι:lol:

Αρια: Θελω τα μελομακαρονα. Αλλα για το πρωι. Τ'ακους γιδ?:lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.