PDA

Επιστροφή στο Forum : Μασαμπούκα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

alwaysalone
15-04-07, 18:41
Εγω δεν επινα μικρη, αλλα ο πατέρας μου, θυμαμαι το πρωι, μαζι με τον δικο του, μου εψηνε και μενα ελληνικό καφε!! :rofl: Τρελο γελιο :p

Μαλλον γιαυτο πινω τοσο καφε και coca-cola τωρα που μεγαλωσα! :p Καφεΐνη ολε! :worthy:

marilopaido
15-04-07, 20:55
εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα το ατομο!!!ουτε εγω πινω πολυ!!!ουτως ή αλλως δεν μεθαω οποτε ειναι ενταξει!!!
εχετε δικιο παντως που λετε οτι οι μικροι δεν ειναι καλο να πινουν!!!αλλα τι να κανουμε!!!
αμα σ'αρεσει κατι!!!!
οσο για την κοκα κολα.....@alwaysalone δεν πινω!!!δεν κανει καλο στο στομαχι!!!:p
για ελληνικο ειμαι μεσα!!!αν θες να τον ψησουμε καμια φορα!!!(αλλα οχι εγω γιατι δεν ξερω να φτιαχνω καλα!!!):p :p

lou.nick
15-04-07, 22:56
Όπως λέει και ένας φίλος μου "Πιείτε μπύρες!" (Και όχι μόνο). Βασικά ένα με 2 ποτήρια κόκκινο κρασί την ημέρα είναι καλό. Όσο για τον greek coffee είναι ο καλύτερος απ' όλους. Το μυστικό είναι να ψηθεί σε χαμηλή φωτιά. Αν είναι δυνατόν δε σε χόβολη. ;)

marilopaido
15-04-07, 22:59
ειπαμε ρε παιδια!!!χαχα!!!το εχουμε ριξει στα ποτα!!!
μηπως αν το παρακανουμε....:lock:??
ας μιλησουμε για κατι αλλο!!!;)
κοκορετσι ποιος εφαγε??????εγω δυστυχως οχι!!!φετος ημασταν λιγοι οποτε δεν φτιαξαμε!!!κριμα!!!

k_koulos
15-04-07, 23:00
περίεργη τροπή δώσατε στην κουβέντα ρε σεις!!!!

για ποτό δεν μπορώ να σας πω πολλά [:rofl: ] αλλά για φαγητά με ποτό μέσα προτείνω χοιρινό κρασάτο (http://www.hungry.gr/get.asp?table=faghta&id=92), κολοκυθάκια τηγανιτά σε κρούστα μπύρας, (http://www.hungry.gr/get.asp?table=faghta&id=74) και κρέας ψητό μπουχισμένο με whisky

manoulamou
15-04-07, 23:39
κοτοπουλακι πικαντικο:onfire:

k_koulos
15-04-07, 23:45
κοτοπουλακι πικαντικο:onfire:

όντως κοτοπουλάκι, βιβλίο με παιδικές συνταγές σκάναρες; :lol:

manoulamou
16-04-07, 00:16
όντως κοτοπουλάκι, βιβλίο με παιδικές συνταγές σκάναρες; :lol:

:rofl:ΝΑΙ ετσι ακριβως μονο που δεν εχω σκανερ, εκτος εαν μου στειλεις το δικο σου:lol:
Καιρο εχω να κανω ενα περιποιημενο εικονικο τραπεζωμα,
μαλλον πρωΐ πρωΐ σημερα ;)θα το επιχειρησω...

lou.nick
16-04-07, 01:37
Κοκορέτσι παραδόξως φέτος έφαγα! :yahoo: Να 'ναι καλά ο γείτονας την 1η μέρα και η θεία μου την 2η (στην οποία για γλυκό πήγα να φάω και βρέθηκα με το αναπάντεχο κοκορέτσι στο στόμα! :p ) Εξάλλου είμαι fan του κοκορετσιού (http://www.kokoretsi-lovers.blogspot.com)!

arrow
16-04-07, 16:28
ωχ ωχ... μάλλον από δω δεν πρέπει να περνάω...

τα e-γεύματα δεν παχαίνουν και τα e-ποτάκια δεν μεθούν!

όμως τι γίνεται άμα ανοίξει η άτιμη η όρεξη?...

θα ριμάξω το πρώτο σουβλατζίδικο στο δρόμο μου και πάει η δίαιτα! :oops:

manoulamou
16-04-07, 17:02
Ειπαμε κοψτε τις διαιτες και αρχιστε μια πιο υγιεινη διατροφη
ουτως ωστε τοσο στην e-Μασαμπουκα οσο και στις Συναντησεις (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=866216&postcount=387)
να μην εχετε προβληματα:p

arrow
16-04-07, 17:10
... χμ... υγιεινή διατροφή?....

δλδ χορταράκια και πάλι χορταράκια?

μπαααα.... είδα τι καλό κάνουνε αυτά στις αγελάδες... :rolleyes:

BlindG
16-04-07, 17:21
Οι αγελάδες ΔΕΝ το πάθανε αυτό απ'τα χορταράκια :p
Μην τα μπερδεύεις!


ΕΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ!!! :dwarf

ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΦΑΓΗΤΟΥ !!! :viking

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ, ΜΟΝΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ SHAKIRILKO !!!! :dwarf :viking

THIS IS SPARTA REEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dwarf :viking :dwarf :viking :dwarf :viking :dwarf :viking :dwarf :viking :dwarf :viking :dwarf :viking

arrow
16-04-07, 17:59
ωχχχ κατάλαβα... είδες τον Λεωνίδα με τους 300!!!

όσο για τις αγελάδες δεν ξέρω τι κατάλαβες...

... πάντως εγώ μιλούσα για τις μαύρες βούλες και τα μουμουυυυυυυυυυυυ... :p

BlindG
16-04-07, 18:20
Τα "μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ" τα κάνουνε για άλλο λόγο :p

Γιατί βρε? Τι κακό έχουν οι 300?
Ίσα ίσα που είναι η χρυσή τομή μεταξύ ενός chick-flick και του Mann Gegen Mann (http://www.youtube.com/watch?v=fF-ReJD6MmY) από Rammstein (Μόνο όποιος το έχει δεί αυτό το video μπορεί να καταλάβει τι λέω :p)

Δηλαδή μπορούσε να κάνει τις κυρίες να βελάζουνε στη θέα των 300 γυμνασμένων/γυμνόστηθων παλικαράδων και οι κύριοι να πορώνονται και να θυμούνται τις ένδοξες μέρες που στα σπήλαια ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ :p

k_koulos
16-04-07, 19:14
τυφλούλη σε κόβω ελαφρώς offtopic , εκτός αν έχεις καμία συνταγούλα για μέλανα ζωμό :lol:

BlindG
16-04-07, 19:27
Έχω συνταγούλες για Μακαρόνια με Shakirilko... κάνουν ? :what:

k_koulos
16-04-07, 19:31
αυτό προαπαιτεί shakiroyla dead; αν ναι τότε ευχαρίστως

μαζεύει τα κουβαδάκια του και πάει σε άλλη παραλία για να αποφευχθεί η αιματοχυσία

BlindG
16-04-07, 19:45
:rainy: .......
ΣΤΑΣΟΥ !!! ΠΟΥ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ???
ΣΤΑΣΟΥ !!! ΜΥΓΔΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΜΥΓΔΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
(:whip: :2guns: :viking :dwarf :rifle: )

k_koulos
16-04-07, 19:51
φοράει τσίγκινο σωβρακάκι και δεν φοβάται τίποτα


και για να το φέρω στο θέμα μας μόλις έφαγα σοκοφρέτα, πόσο καιρό έχετε να ατε σοκοφρέτα;

Αμέσως στο περίπτερο [και δεν θέλω τσιγκουνίες την μεγάλη να πάρετε !!]

arrow
16-04-07, 22:27
Τα "μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ" τα κάνουνε για άλλο λόγο :p

Γιατί βρε? Τι κακό έχουν οι 300?
Ίσα ίσα που είναι η χρυσή τομή μεταξύ ενός chick-flick και του Mann Gegen Mann (http://www.youtube.com/watch?v=fF-ReJD6MmY) από Rammstein (Μόνο όποιος το έχει δεί αυτό το video μπορεί να καταλάβει τι λέω :p)

Δηλαδή μπορούσε να κάνει τις κυρίες να βελάζουνε στη θέα των 300 γυμνασμένων/γυμνόστηθων παλικαράδων και οι κύριοι να πορώνονται και να θυμούνται τις ένδοξες μέρες που στα σπήλαια ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ :p


οι 300 μια χαρά ήταν... μόνο που τους φάγανε λάχανο!!! :rolleyes:

... πάντως δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι το πράσινο κάτι κάνει στις αγελάδες... :twisted: :innocent:

BlindG
16-04-07, 22:33
Κοίτα, το πράσινο, γενικώς έχει πρόβλημα για έναν και ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟ λόγο:

ΤΙΠΟΤΑ πράσινο δεν συνδιάζεται σωστά με ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ.

arrow
16-04-07, 22:34
μια και μιλάμε για σαλατούλες....

http://farm1.static.flickr.com/236/457272069_6f0fb59f50.jpg?v=0

μουυυυυμουυυυυυυυυυυυυυ
http://www.archives.gov.on.ca/english/exhibits/agriculture/pics/4462_cows_in_field_det_520.jpg

:p

arrow
16-04-07, 22:37
χμ... να κι ένα πιάτο με ζυμαρικά και πράσινα... :whistle:

http://www.zianet.com/focus/recipes/salad2x.jpg

BlindG
16-04-07, 22:41
ΑΑΑΑ πράσινη σαλατούλα = :up: :worthy: :up: ;)

Αλλά σου το λέω υπεύθυνα μετά από δηλητηρίαση που πέρασα και οι γιατροί που με είδαν μου είπαν:
Μακαρόνια ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ πάνε με πράσινη σαλάτα (και ΕΙΔΙΚΑ με πατζάρια που μου κάνανε το στομάχι κουκουρούκου -> δε λέω, ΜΠΟΡΕΙ και να φταίει που είχαν λήξει τα Μακαρόνια για 2 χρόνια... :-k).

Nτοματούλα, ναι :)

Άρα, τα πράσινα ΤΖΗΖ ΚΑΚΑ!!! :nono:

k_koulos
16-04-07, 22:53
φρέσκα τορτελίνια με σπανάκι και ανθότυρο!


οι γιατροί να πάνε για κανα φακελάκι κ να αφήσουν τη μαγειρική σε γνώστες

BlindG
16-04-07, 23:44
ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΜΕ ΣΠΑΝΑΚΙ ????????????? :scared:

Kαλύτερα να με ταΐσεις αγγινάρες (εμετός) :scared:

k_koulos
16-04-07, 23:51
εκτός απο τυφλούλης είσαι και ευαισθητούλης βλέπω :lol:

τέσπα δεν θα υπερασπιστώ τις πρασινάδες, και γω της άποψης οτι είναι καλές μόνο για ζωοτροφές είμαι, αλλά όχι και να λέμε οτι δεν ταιριάζουν με τα ζυμαρικά [να σου θυμίσω και το pesto που είναι βασισμένη σε σκόρδο και βασιλικό αν δεν με απατά η μνήμη μου]

BlindG
16-04-07, 23:58
α) Δεν έχω φάει pesto που να μου άρεσε.. Συμπτωση? Μάλλον όχι... :-k Στο κάτω κάτω, φτιάχνουνε και Ζυμαρικά με μπρόκολο και μελιτζάνες οι διάφοροι ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΙ ΓΡΑΣΙΔΟΦΑΓΟΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ. Τι σημναίνει αυτό, οτι τρώγωνται αυτές οι αηδίες??? :whip: :nono:
β) Φυσικά και είμαι ευαίσθητος! Δεν ξέρεις οτι οι τυφλοί έχουν οξυμένες τις υπόλοιπες αισθήσεις τους? Ε λοιπόν, μπορώ να αισθανθώ ένα άσχημα ταιριασμένο πιάτο με Ζυμαρικά από χιλιόμετρα :)

arrow
17-04-07, 00:05
... ένα πιατο bolognaise για να ξεχαστούν τα πράσινα...

http://www.veki.be/sauce_bolognaise.jpg

BlindG
17-04-07, 00:06
Δεν είσαι ΚΑΘΟΛΟΥ αδιορθωτη :mrgreen:
Μόλις τα διόρθωσες ΟΛΑ :yahoo: :yahoo:
:worthy: :worthy:

arrow
17-04-07, 00:14
και τέλος τέλος... ένα κομμάτι κέϊκ καρότου που είναι και ολίγον τις διαιτιτικό!!!!:)

bon appetit!!!!

http://www.bakerssquarerestaurants.com/images/bsq_pies/pie_photos/Carrot.jpg

arrow
17-04-07, 00:21
Δεν είσαι ΚΑΘΟΛΟΥ αδιορθωτη :mrgreen:
Μόλις τα διόρθωσες ΟΛΑ :yahoo: :yahoo:
:worthy: :worthy:


... piece of cake.... ;)

(τι εύκολα καταφέρνω και ξεγελάωωωω!!!! :twisted: )

Νικαετός
17-04-07, 09:24
και τέλος τέλος... ένα κομμάτι κέϊκ καρότου που είναι και ολίγον τις διαιτιτικό!!!!:)

bon appetit!!!!

http://www.bakerssquarerestaurants.com/images/bsq_pies/pie_photos/Carrot.jpg

Καλά, αυτό είναι διαίτης...των 9.000 θερμίδων. :p

arrow
17-04-07, 10:03
κάνεις λάθος ξέρεις.... εξάρτάται πως φτιάχνεται βέβαια...

σε γενικές γραμμές ένα κομμάτι (5x2 ίντζες) περιέχει 270 θερμίδες... αν δεν βάλεις και το icing τότε μειώνονται ακόμα περισσότερο οι θερμίδες... ισούται με ένα πρόγευμα...

... το e-cake μου από την άλλη δεν παχαίνει καθόλου!... φάτε μάτια ψάρια ένα πράμα! :cool:

Νικαετός
17-04-07, 11:18
κάνεις λάθος ξέρεις.... εξάρτάται πως φτιάχνεται βέβαια...

σε γενικές γραμμές ένα κομμάτι (5x2 ίντζες) περιέχει 270 θερμίδες... αν δεν βάλεις και το icing τότε μειώνονται ακόμα περισσότερο οι θερμίδες... ισούται με ένα πρόγευμα...

... το e-cake μου από την άλλη δεν παχαίνει καθόλου!... φάτε μάτια ψάρια ένα πράμα! :cool:


Νομίζεις... :p

Και μετά λες ...μα γιατί παχαίνω... Προσωπικά τη μόνη δίαιτα που παραδέχομαι, είναι για λόγους υγείας...

Όλες οι άλλες είναι παραμύθια. Η δική μου λογική λέει : Μην τρως αδιάκοπα γιατί θα παχύνεις ...είναι δεδομένο.

Ξέρεις πόσες κυρίες - δεσποινίδες (μα είναι φοβερό όμως και μιλώ ειλικρινά, χωρίς διάθεση ρατσισμού - σεξισμού whatever, το πρωί που περιμένω σε ένα φαστ-φουντ για να πάρω τον καφέ μου και) βλέπω φοιτήτριες, νοσοκόμες και γιατρίνες, στις 7.30 το πρωί να αγοράζουν 2-2 τις τυρόπιτες και να τις τσακίζουν σε χρόνο ρεκόρ...

(Οι άρρενες συνάδελφοί τους βέβαια, πιάνουν βάρδια από τις 10-11 και μετά, αλλά τουλάχιστον οι περισσότεροι δεν δηλώνουν πως κάνουν δίαιτα...)

Ξέρω πως ακούγεται (διαβάζεται), "κάπως" , αυτό που γράφω, όμως είναι κάτι που μου έχει κάνει φοβερή εντύπωση και το συζητάμε με τα αφεντικά του φαστ-φουντάδικου (ανδρόγυνο) ...

k_koulos
17-04-07, 13:32
μα γιαυτό είναι οι τυρόπιτες, να τρώγονται ζεστές το πρωί, και να καίγονται όλη μέρα με τις καύσεις του οργανισμού.

Που είναι η απορία σου;

εκτός αν δεν θες να τρώνε τυρόπιτες για να μην έχει κόσμο και να σου φτιάχνουν το καφε γρηγορότερα.....

[το οτι οι άρρενες τις τρώνε αργότερα αποδεικνύει για άλλη μια φορά οτι οι γυναίκες υπερέχουν [και οτι εμεις τρώμε το σκάρτο πράγμα :lol: ]

Νικαετός
17-04-07, 13:35
μα γιαυτό είναι οι τυρόπιτες, να τρώγονται ζεστές το πρωί, και να καίγονται όλη μέρα με τις καύσεις του οργανισμού.

Που είναι η απορία σου;

εκτός αν δεν θες να τρώνε τυρόπιτες για να μην έχει κόσμο και να σου φτιάχνουν το καφε γρηγορότερα.....

[το οτι οι άρρενες τις τρώνε αργότερα αποδεικνύει για άλλη μια φορά οτι οι γυναίκες υπερέχουν [και οτι εμεις τρώμε το σκάρτο πράγμα :lol: ]

Στο ότι οι ίδιες πίνουν καφέ σκέτο ή diet αναψυκτικά, μαζί με την τρίτη σπανακοτυρόπιτα, λόγω ...δίαιτας :rofl:

manoulamou
17-04-07, 13:36
"Φαε ζεστη τυροπιτα και κρυα τηγανίτα":p

Βρε μην μπερδευετε την υγιεινη/μεσογειακη Διατροφη με τις πρασιναδες και τις νηστειες.
Απλα κοψτε τις υπερβολες σε ζαχαρες αλατια και λιπη
τρωτε λιγο παραπανω φρουτα λαχανικα οσπρια και κυριως οργανικα-βιολογικα.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ θα ειστε μετα...:)
Μακρυα απο diet light και αλλες τετοιες μαρκετινιστικες λαμακιες εεε:nono:

k_koulos
17-04-07, 13:46
τρωτε λιγο παραπανω φρουτα λαχανικα οσπρια και κυριως οργανικα-βιολογικα.


φρούτα τρώω πάντα ,από όσπρια γίγαντες και κανά ρεβυθοκεφτέ, λαχανικά άμα πεινάω και δεν έχει γίνει η μπριτζόλα απο ανάγκη τρώω σαλάτα, όσο για τα βιολογικά τα έχω διαγράψει απο την διατροφή μου, δεν γουστάρω να με κοροιδεύουν !!!!

το οτι είμαι στην περιφέρεια μου δίνει την άνεση να απορρίπτω τα τύπου βιολογικά και να τρώω τα δικά μου φυσικά προϊόντα, εσείς στις πολιτείες ίσως να μην έχετε επιλογή

arrow
17-04-07, 14:39
Νομίζεις... :p



δεν νομίζω... ξέρω γιατί κατέχω το αντικείμενο... :cool:

όσο για τις δίαιτες εν μέρει φταίνε τα αρσενικά... άμα δουν τπτ να εξέχει αρχίζουν τις γκρίνιες και τα ξενοκοιτάσματα... όχι όλοι αλλά η πλειονότητα κι ας μην το παραδέχονται...

Νικαετός
17-04-07, 14:56
Δεν αμφισβήτησα τις γνώσεις σου arrow. Αλλού είναι η ένστασή μου. Αν κάποιος μπορεί να φάει έστω και το 1/3 από αυτό το πιάτο...τότε δεν σώζεται με τίποτα LOL !!

Όσο για το δεύτερο, κάνεις μεγάλο λάθος ;)

(Να διευκρινήσω ότι πέρα από την παρατήρησή, που ανέφερα πιο πάνω - ως προς το γεγονός που παρατήρησα, η όλη συμμετοχή μου είναι καθαρά χιουμοριστική και σε καμμιά περίπτωση δεν έχει το νόημα επίθεσης LOL )

arrow
17-04-07, 16:02
... το πιάτο ήταν μόνο για οφθαλμοφάγωμα.... είναι απλά ένα e-cake!

και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα... απόψεις και γνώμες δεχτές... αλλά μ' αρέσει να το παιδεύω λίγο... ;) .... το χιούμορ τρέχει απ' τα παντζάκια μου... περίμενε να φτάσει στα χεράκια μου και τότε θα πεις ήμαρτον... χεχεχεχεχ... είπα όμως να το πάρω λίγο λάου λάου μην με πετάξετε έξω από την πρώτη μέρα... :whistle:

... όσο για το δεύτερο είπαμε ότι υπάρχουν κι εξαιρέσεις... καλού κακού πάρε ένα μικροσκόπιο αν προτίθεσαι να ψάξεις... εκτός αν προτιμάς το κερί! :p

aria
17-04-07, 16:07
Σήμερα έφτιαξα ωραιότατα φασολάκια (έβαλα και πατατούλες στη χύτρα) . . . Μούρλια με μπόλικο τυράκι, φρέσκο ψωμί και χωριάτικη σαλάτα :)

Το απόγευμα θα είναι έτοιμη χορτοτυρόπιτα (χόρτα διάφορα του αγρού από τον κήπο και τυράκι φέτα) --> από τα χεράκια της μητρός όμως, εγώ θα είμαι βοηθητικό στοιχείο ;)

Όσο για τις πάστες που συζητάτε . . . Αν δεν έχει 500 θερμίδες, δεν είναι δηλαδή φουλ σοκολατίνα με όλα τα σέα της . . . δεν γυρνώ να την κοιτάξω! :p

marilopaido
17-04-07, 16:38
καλο αλλα σαν το δικο μου φαι δεν ειναι!!!Χαχα!!!
κοιταξτε τι εφτιαξε ο πατερας μου σημερα!!!(οτι απεμεινε δηλαδη γιατι το φαγαμε σχεδον ολο!!)
ΣΟΥΦΛΕ!!!

A_gamer
17-04-07, 16:47
Χαχαχαχαχα....χαααχαχαχαχαα!:twisted: :lol:
Ορίστε, τα σχόλια δικά σας:
18732
(http://www.adslgr.com/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=991)

marilopaido
17-04-07, 16:51
χαχαχαχαχαχχααχαχαχαχχα!!!!!!!!!!!αυτο που κολλαει με το θεμα??
ετσι θα γινω αν τρωω σουφλε???:p

arrow
17-04-07, 17:33
υπάρχουν πάντα δύο όψεις του νομίσματος.... :cool:

http://utah.indymedia.org/uploads/nessie_-_rocks.jpgpgqmrp.jpg

marilopaido
17-04-07, 17:36
χαχα!!παρε............!!
τωρα τι θα πεις???εχεις να πεις τιποτα????ε???????:)

A_gamer
17-04-07, 18:34
χαχα!!παρε............!!
τωρα τι θα πεις???εχεις να πεις τιποτα????ε???????:)

Έχω να πω ότι άντρες-γυναίκες, κάπως έτσι θα καταντήσετε οι περισσότεροι που γράφετε σε αυτό το thread.Αυτή την εικόνα την έβαλα όχι για να υπονοήσω κάτι για τις γυναίκες, ότι π.χ. παχαίνουν περισσότερο, αλλά για να σας τρομάξω όλους.:twisted:Είθε όμως να έχετε πάντα καλή σιλουέτα.:mitsotakisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.