PDA

Επιστροφή στο Forum : 31/12/05 – Αι Βασίλης



chica_loca
31-12-05, 05:13
Λοιπόν ο Αι Βασίλης αποφάσισε φέτος να κάνει μια στάση στο forum του adslgr. Σας δίνει μ’ αυτό τον τρόπο την ευκαιρία μικροί/μεγάλοι να πείτε τι δώρο/επιθυμίες θα θέλατε να γίνουν πραγματικότητα το 2006.
Και κάνω εγώ την αρχή … «θα ήθελα έναν καινούργιο desk professional υπολογιστή» και πολλά αλλά, ας μην γίνω άπληστη όμως :oops: .

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ;) (προκαταβολικά)

KLG
31-12-05, 05:45
βασικα εγω θελω οταν χτυπαει το τηλεφωνο να ακουω ενα "..honey, baby, meine liebe..." κατι τετοιο τεσπα. Οχι κατι σε "μωρο μου..." γιατι δεν επιμενουμε ελληνικα, και αν και στα ξενα μπλεξω με ελληνιδα, δεν θα ξεμπλεξω με τιποτα... Στην αναβροχια καλο ειναι και το χαλαζι, αλλα ευχες ειναι αυτες..

Αυτη ειναι η ευχη μου για φετος γιατι οταν χτυπαει το τηλ ολο κατι αχρηστε,μλκα, ελα ρε και κατι τετοια ακουω...

Βασικα αν θα ειχα μια ευχη αυτη θα ηταν υγεια στην οικογενεια μου, σε εμενα και τους πολυ καλους φιλους (μην τον εξαντλισουμε κιολας τον αγιο)

Αν ειχα 2, βλεπε παραπανω
Αν ειχα 3 ,μια υποτροφια δεν θα εβλαπτε
Αν ειχα 4 ,Ε το τζοκερ φυσικα....!!!!

wizardakis
31-12-05, 07:12
Αι Βασιλη μου στειλε μου τον πρωτοχρονιατικο αριθμο του εθνικου λαχειου!
Ζηταω Πολλα?:roll:

psyxakias
31-12-05, 10:10
θα ήθελα έναν καινούργιο desk professional υπολογιστήΠιθανόν και άλλοι αλλά θα το περιγράψουν με 20 σελίδες specifications..

Εγώ πάντως πήγα να γράψω τι θέλω αλλά δεν τα κατάφερα (μάλλον ζήτησα πολλά ε..):


Τα παρακάτω λάθη εμφανίστηκαν όταν καταχωρήθηκε αυτό το μήνυμα.:

Το κείμενο που καταχωρήσατε είναι πολύ μεγάλο σε μέγεθος, 238568 χαρακτήρες). Παρακαλώ μειώστε το μήκος του. Το μέγιστο επιτρεπόμενο μήκος των 90000 χαρακτήρων.


:cry: :cry: :cry:

the_inq
31-12-05, 11:44
βασικα εγω θελω οταν χτυπαει το τηλεφωνο να ακουω ενα "..honey, baby, meine liebe..."

Eγώ πάλι θα προτιμούσα να ακούσω κάτι σε "min kæreste" ,"min älskling" αλλά τσπ ,γούστα είναι αυτά :P.
Κατά τ'άλλα θα ήθελα να ανακαλύψω τη μυστική αποθήκη του Κρίς Τζέκου και να πάρω μερικά θρεπτικά χαπάκια τα οποία θα με βοηθήσουν να περάσω τα N (όπου Ν ο αριθμός των Avogadro/Loschmidt) μαθήματα που χρωστάω :cool:.
Φυσικά πάνω απ'όλα υγεία κι'ευτυχία

;)

kostthem
31-12-05, 13:59
Υγεία σε όλους όσους αγαπώ (αλλά και όλο τον κόσμο) και επιπλέον τύχη σε εμένα (μου έχει λείψει τα τελευταία χρόνια).

chatasos
31-12-05, 14:53
Υγεία σε κάποιο κοντινό μου πρόσωπο...

gravis
31-12-05, 15:59
Καλη χρονια σε όλους, υγεια σε ολους .!

zouzouni
01-01-06, 02:17
Αν είχα μια ευχή που να ήξερα ότι θα γινόταν πραγματικότητα αυτή τη χρονιά?
Να ζήσουν όλα αυτά τα παιδιά που οι φριχτές στατιστικές μου θυμίζουν ότι πεθαίνουν κάθε λεπτό σε όλο τον πλανήτη από φτώχια, πείνα, κακοποίηση και αδιαφορία & να ζήσουν όπως αξίζει σε ένα παιδί να ζει - με ανθρώπινη στέγη, καλή τροφή, καθαρό & πόσιμο νερό, αγάπη, στοργή, φροντίδα, ειρήνη και προπάντων ελεύθερο, ανέμελο, χαρούμενο και υγειές.

daffy
01-01-06, 08:23
Αγαπειταί Αίε Βασήλι,
Επιδί ήμαι καλό πεδί και βοίθισα την μαμά μου να φτειάξι τουσ κουραμπιέδαις, θέλο να μου φέρης ένα κενούρειο κομπούτερ γειατί αυτό δεν τραίχι το γουάου και με κωροιδεύουν οι φείλι μου. :p

Χμ, υγεία πάνω απ'όλα (αν και έχει καταντήσει κλισέ πια και το ακούς και στον ύπνο σου) και όσο το δυνατόν καλύτερη ποιότητα ζωής για όλους και όχι για μια μειονότητα.

P.S. Σοβαρά τώρα η κλασσική ευχή "Εύχομαι να είχα 1.000.000 ευχές" μετράει? :-k

Χρόνια πολλά σε όλους σας btw ;)

Gothic
01-01-06, 09:28
Τις χαμένες βιντεοταινίες του Ελ εφήβου νίντζα Κρις Σφέτα.

lamesaint
02-01-06, 03:19
Υγεία για μένα και όλους τριγύρω...

chica_loca
02-01-06, 03:32
Ένα από τα μηνύματα που έλαβα σήμερα και εύχομαι σε όλους… : « Εύχομαι το 2006 να είναι sexy ,η υγειά μας να αντέξει, λεφτά πολλά να βρέξει, κακό να μην μας φέξει , κι οποίος δε μας χωνεύει να πάει να πιει μια Pepsi, Καλή μας Χρονια» :D

FODaki
06-01-06, 12:18
καλη χρονια παιδια...
αυτο που θα ηθελα απο τον Αγιο.... θα ηταν μια χρονομηχανη να γυρισω τον χρονο πισω να αλλαξω μερικα πραγματα.... φετος εκανα πολλα λαθη, με αποτελεσμα να βλαψω τον εαυτο μου (και αλλους αλλα κυριως εμενα) ... εμαθα ομως απο αυτα και θα διορθωθω... αν γινεται και μια μικρη χαρουλα.... να μου δωσει την ευκαιρια να δω τον κολλητο μου που ειναι στην Αμερικη και μου λειπειιιιιιι....:cry: :cry:

NoYmErOs
10-01-06, 11:57
Τις χαμένες βιντεοταινίες του Ελ εφήβου νίντζα Κρις Σφέτα.

:lol::lol::lol:πού τις θυμήθηκες ?Κρίς φέτας :haha:haha:haha

vagskarm
10-01-06, 12:00
Υγεία για όλο τον κόσμο.

Για μένα, θα ήθελα στο τέλος του 2006 να προσθέσω 8 διπύρηνους AMD64 4800+ στο δίπλωμα... (ζητάω πολλά έ ? πάντως τζοκεράκι παίζω, ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να σκοντάψει)

@ ADSLgr.com All rights reserved.