PDA

Επιστροφή στο Forum : Μέλλουσα Γυναίκα



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7

arial
11-07-09, 21:54
Aχαχαχα αν και ηξερα πως ζυγος με υδροχοο ταιριαζει , δεν ηξερα και για τους καρκινους :p

alwaysalone
11-07-09, 21:56
Αυτό σε μένα δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ. Όλες οι κάλτσες είναι μαύρες, οι μισές θέλουν μαντάρισμα και δεν θα βρει ποτέ... ζευγάρι.


Ποτέ μή λες ποτε.. Αν παρεις Σκορπιό, μπορεί να σε βάζει να τις φορας με το ζορι ;)

pelasgian
11-07-09, 21:59
Ε, ταιριάζει, γιατί να μην ταιριάζει. Όλοι οι άνθρωποι ταιριάζουν.
(Απλά ορισμένοι δεν το ξέρουν και κάποιοι δεν πείθονται ούτε όταν τους το λένε at the business end of the gun).

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 14 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Ποτέ μή λες ποτε.. Αν παρεις Σκορπιό, μπορεί να σε βάζει να τις φορας με το ζορι ;)

Μαλακώσατε και σεις. Αυτό το ήξερα για τα παπούτσια.
(δύο πόδια σε ένα και αυτό αριστερό δύο νούμερα πιο μικρό)

Σε κάλτσες καταντήσατε;

τσ τσ τσ!

υ.γ. σε λίγο θα του κόβετε και τα νύχια των ποδιών, για να μην σας τις τρυπάει.
(αντί να του τα βγάζετε με τανάλια!)

cheese
11-07-09, 22:04
Νομίζω πως να απαντήσουμε στον φίλο aggelik που άνοιξε το θέμα, θα πρέπει να μας πεί τί ζώδιο είναι!:p

pelasgian
11-07-09, 22:06
Παρθένος σίγουρα.
Έχει μία συστηματικότητα και μία ... αποστείρωση ο τρόπος που αντιμετωπίζει το θέμα.

arial
11-07-09, 22:07
Νομίζω πως να απαντήσουμε στον φίλο aggelik που άνοιξε το θέμα, θα πρέπει να μας πεί τί ζώδιο είναι!:p

Στην ευρεση γυναικας ολα μετρανε, μεχρι και τα ζωδια :p

aggelik
15-07-09, 13:39
Πώς είναι δυνατόν σε μία εποχή που είναι δύσκολο να βρεις άντρα (οχι λούγκρα η μ@#$@κα) να έχουν ψωνιστεί οι γυναίκες? στην Ελλάδα.
Η μήπως για αυτό το λόγο έχουν ψωνιστεί επειδή πέφτουν συνέχεια σε Λούγκρες ή μ%^^&κες?

greg21
15-07-09, 14:59
έχουν ψωνιστεί γιατί τις αντιμετωπίζουμε με λαθος τροπο..κατσε και εσυ να προχωρούσες στο δρομο και 100+ γυναίκες να σου έκαναν ερωτικά σχόλια..Δεν θα την είχες δει?

Οσο για την κεντρική συζητηση θελω η γυναίκα να μην ακουει την μάνα της ( ακα πεθερά ) και να ειναι ανεξάρτητη απο αυτήν..ολα τα αλλα γίνονται..:)

iloxos
15-07-09, 15:09
Να έρχεται πακέτο με το σωστό πεθερό.

Παρόλο που έχω ακούσει το καταπληκτικό: "το να γεννηθείς από φτωχό πατέρα είναι κάτι που συμβαίνει, το να βρεθείς με φτωχό πεθερό είναι καθαρά δική σου μ@λ@κί@", δεν εννοώ αυτό (εντελώς δηλαδή, γιατί δεν μας χαλάει κιόλας)

Εννοώ να μπορείς να τα βρεις με το πεθερό σου, ώστε συνεχίσει να υφίσταται η ΠΑΤΡΟπαράδοτη ανδρική κυριαρχία επί των θηλυκών της οικογένειας. Επίσης, να μπορείς να παίζεις τάβλι, να πίνεις ουζάκια, να βλέπεις μπάλα μαζί και να δοκιμάζεις αμάξια.

Τέλος, να σου λέει πέντε πράγματα που έκανε στη γυναίκα του και του άρεσαν και υποθέτει ότι δουλεύουν και με τη κόρη και πάνω από όλα: να της λέει να βγάλει το σκασμό, όταν εσύ δεν θα μπορείς γιατί θα σου έχει πάρει τον αέρα, όπως του τον πήρε και η γυναίκα του.

Σε αντάλλαγμα, εσύ θα μπορείς να βασανίζεις τη πεθερά σου με συγκαλυμμένα black ops, ώστε να μην φαίνεται αυτός ως ηθικός αυτουργός, να τον καλύπτεις όταν πάει στα στριπτιτζάδικα και να δικαιολογείς τα έξοδα για τις ερωμένες ως έξοδα υπέρ της επιχείρησης.

Επίσης, ο παλιός ο λύκος, έχει και πέντε-έξι γνωριμίες που μπορεί να σε βάλει να δαγκώνεις εσύ, ώστε να μην χαλαρώνουν, το οποίο από μόνο του σε βάζει σε ένα άλλο κύκλο ρε παιδί μου.

Ε, τώρα η κοράκλα, τα βασικά. Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας και να μη λέει πολλές βλακείες.

πώς φαίνονται οι έμπειροι άντρες...:respekt::respekt::respekt:

etsouk2000
15-07-09, 15:11
Να έρχεται πακέτο με το σωστό πεθερό.

Παρόλο που έχω ακούσει το καταπληκτικό: "το να γεννηθείς από φτωχό πατέρα είναι κάτι που συμβαίνει, το να βρεθείς με φτωχό πεθερό είναι καθαρά δική σου μ@λ@κί@", δεν εννοώ αυτό (εντελώς δηλαδή, γιατί δεν μας χαλάει κιόλας)

Εννοώ να μπορείς να τα βρεις με το πεθερό σου, ώστε συνεχίσει να υφίσταται η ΠΑΤΡΟπαράδοτη ανδρική κυριαρχία επί των θηλυκών της οικογένειας. Επίσης, να μπορείς να παίζεις τάβλι, να πίνεις ουζάκια, να βλέπεις μπάλα μαζί και να δοκιμάζεις αμάξια.

Τέλος, να σου λέει πέντε πράγματα που έκανε στη γυναίκα του και του άρεσαν και υποθέτει ότι δουλεύουν και με τη κόρη και πάνω από όλα: να της λέει να βγάλει το σκασμό, όταν εσύ δεν θα μπορείς γιατί θα σου έχει πάρει τον αέρα, όπως του τον πήρε και η γυναίκα του.

Σε αντάλλαγμα, εσύ θα μπορείς να βασανίζεις τη πεθερά σου με συγκαλυμμένα black ops, ώστε να μην φαίνεται αυτός ως ηθικός αυτουργός, να τον καλύπτεις όταν πάει στα στριπτιτζάδικα και να δικαιολογείς τα έξοδα για τις ερωμένες ως έξοδα υπέρ της επιχείρησης.

Επίσης, ο παλιός ο λύκος, έχει και πέντε-έξι γνωριμίες που μπορεί να σε βάλει να δαγκώνεις εσύ, ώστε να μην χαλαρώνουν, το οποίο από μόνο του σε βάζει σε ένα άλλο κύκλο ρε παιδί μου.

Ε, τώρα η κοράκλα, τα βασικά. Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας και να μη λέει πολλές βλακείες.

εσυ καλε μου, με ολες αυτες τις χρησιμες συμβουλες, εισαι παντρεμενος;;;;:whistle::hmm::rolleyes:

iloxos
15-07-09, 15:17
πώς νομίζεις οτι έχει 4 ρετιρέ;;;;με το μισθό του δημοσίου;;;;

HELL_pegaSOS
15-07-09, 18:50
Ταιριαστό με μένα χαρακτήρα, καλή παρέα, γλυκό πρόσωπο, όμορφο σώμα, και πολύ βασικό να είναι αλλεργική στην πολυλογία (δεν αντέχω τα μπούρου-μπούρου κρεματομουρμούρου) γιατί εγώ είμαι ακόμη πιο αλλεργικός!

cheese
15-07-09, 19:03
.........να είναι αλλεργική στην πολυλογία ........

υπάρχει τέτοι είδος γυναίκας;;;;;:hmm:

arial
15-07-09, 19:05
Καπου θα υπαρχει και αυτη, αν ψαξεις στις μουγγες καπου θα την βρεις :p

cheese
15-07-09, 19:15
Καπου θα υπαρχει και αυτη, αν ψαξεις στις μουγγες καπου θα την βρεις :p

Κοιτα μετα από ενα χρονικό διάστημα συνηθίζεις την μουρμούρα και με λίγη καλή προσπάθεια κατα την διάρκεια της κρεβατομουρμούρας είναι δυνατόν να σε πάρει και ο ύπνος! :) αμά βρείς καμία μουγκή θα σε σκουντάει κάθε φορά που δεν θα κοιτάς τα νοήμτά της, εκτός αυτού θα κάνει την κρεβατομουρμούρα με αναμμένο το φώς (πώς αλλιώς θα βλέπω τα νοήματά της):whistle:

arial
15-07-09, 19:17
stockas εξαρταται ομως, για να γκρινιαζει μπορει κατι να ζηταει και αυτη η αμοιρη η γυναικα !!!! Αν και εγω δεν ειμαι υπερ της γκρινιας, ειμαι υπερ του διαλογου :)

hammer21
15-07-09, 19:17
χαχαχα, πρακτικο μυαλο ο stockas.:p

Τι εγινε με το τσουναμι εκει κατω?Ειχαμε κανα απροοπτο?

hemlock
15-07-09, 19:18
stockas εξαρταται ομως, για να γκρινιαζει μπορει κατι να ζηταει και αυτη η αμοιρη η γυναικα !!!! Αν και εγω δεν ειμαι υπερ της γκρινιας, ειμαι υπερ του διαλογου :)
Απευθειας μεταξυ του "ζευγαριου ή μεσω αντιπροσωπων (aka πεθερους)?:whistle::whistle:

arial
15-07-09, 19:20
hemlock υπαρχει καλυτερη λυση, μεσω sms !!!!!!!

Και φτηνος τροπος, και ουτε γκρινια θα εχεις :p

cheese
15-07-09, 19:20
άλλο ζητώ άλλο γκρινιάζω!!

ποιό τσουνάμι ρε;;;;; έγινε τσουνάμι και δεν το πείρα χαμπάρι;;;; μάλλον ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

arial
15-07-09, 19:22
Nα σε κατι που συμφωνω με τον stockas, ισως για πρωτη φορα :p

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ !

hammer21
15-07-09, 19:24
άλλο ζητώ άλλο γκρινιάζω!!

ποιό τσουνάμι ρε;;;;; έγινε τσουνάμι και δεν το πείρα χαμπάρι;;;; μάλλον ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Απο την αρχη...μενεις Ν.Ζηλανδια και οχι Καλιφορνια...ή μετακομισες παλι?:pΣτην Ν.Ζ εγινει 7,8 και φοβουνται τσουναμι.:crazy:

cheese
15-07-09, 19:28
ο ειρηνικός ωκεανός φημίζεται για τις διακοπές που μπορείς να κάνεις αλλά πού χρόνος :sorry:

........Auto merged post: stockas πρόσθεσε 0 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

είμαι χονγκ κόνγκ

hammer21
15-07-09, 19:36
Αλλα εμενες Ν.Ζ...Μην πεις οχι θα αρχισω να ανησυχω για το κεφαλι μου.:p

cheese
15-07-09, 19:37
τον Μάι ήρθα χονγκ κόνγκ, πρίν έμενα νεα ζηλανδία

arial
15-07-09, 19:38
hammer να αρχισεις να ανησυχεις για την μνημη σου , οχι για το κεφαλι σου :p

hammer21
15-07-09, 19:42
Α να χαθεις, προστυχη:p

pelasgian
16-07-09, 01:09
εσυ καλε μου, με ολες αυτες τις χρησιμες συμβουλες, εισαι παντρεμενος;;;;:whistle::hmm::rolleyes:
Όχι χρυσό μου, γιατί το γύρισα και τώρα τα έχω με το μπάμπη τον ηλεκτρολόγο! Θα τον παντρευτώ όμως, όταν μας δώσουν την άδεια γάμου των ομοφυλόφιλων ή έστω το σύμφωνο συμβίωσης ;)

Ο γάμος αγάπη μου είναι πασέ, να για κάτι μπουρζουαζέ μικροαστούληδες :lol:

john dubi
16-07-09, 01:14
Όχι χρυσό μου, γιατί το γύρισα και τώρα τα έχω με το μπάμπη τον ηλεκτρολόγο! Θα τον παντρευτώ όμως, όταν μας δώσουν την άδεια γάμου των ομοφυλόφιλων ή έστω το σύμφωνο συμβίωσης ;)

Ο γάμος αγάπη μου είναι πασέ, να για κάτι μπουρζουαζέ μικροαστούληδες :lol:

E! Οχι πολλα,πολλα με τους ηλεκτρολογους! Υδραυλικος,μαναβης παει καλυτερα! :p

pelasgian
16-07-09, 01:24
Αχ, γνώστη σε βρίσκω, πότε θα βρεθούμε από κοντά να μου πεις και τα υπόλοιπα;

john dubi
16-07-09, 01:28
Ραντεβου στις 8 Αυγουστου! (http://www.streetparade.ch/) ;)

pelasgian
16-07-09, 01:30
gay parade?
Θα είναι και ο Πανούσης;

john dubi
16-07-09, 01:35
gay parade?
Θα είναι και ο Πανούσης;

Η γιορτη των ναρκωτικων,gay και οτι αλλο θες!
Δυστηχως ο Τζιμαρας δεν θα ειναι! :sorry:

etsouk2000
16-07-09, 09:06
εσυ καλε μου, με ολες αυτες τις χρησιμες συμβουλες, εισαι παντρεμενος;;;;:whistle::hmm::rolleyes:


Όχι


A, εξω απο το χορο ειναι λοιπον ολες οι συμβουλες που δινεις... ok i rest my case... συνεχισε την ψυχαγωγια...

pelasgian
16-07-09, 09:36
A, εξω απο το χορο ειναι λοιπον ολες οι συμβουλες που δινεις... ok i rest my case... συνεχισε την ψυχαγωγια...

Σε απασχολούσε σοβαρά, δεν είναι;
(πες μου, κοιμήθηκες το βράδυ από την αγωνία; :p)

etsouk2000
16-07-09, 11:18
Σε απασχολούσε σοβαρά, δεν είναι;
(πες μου, κοιμήθηκες το βράδυ από την αγωνία; :p)

κοιμηθηκα μια χαρα, γιατι δεν ειχα καμια αγωνια οτι θα συνεχισεις ακαθεκτος την ψυχαγωγια απο και για ανυπαντρους!:lol:

aggelik
16-07-09, 13:37
Συνεπώς κοιτάμε :
Να μην έχει πέσει πίσω και μπροστά προφυλακτήρας, να διατηρεί αξία, να μην κάνει θόρυβο στο ταξίδι, να καίει λίγα, να μην παρκάρει σε ξένα πάρκινγκ, να έχει συμπληρωμένα υγρά και να πέφτουν και τα πίσω καθίσματα....ε?:rofl:

papdoux
16-07-09, 13:39
κοιταμε βασικα να εχει το οικονομικο πακετο.
Οτιδηποτε αλλο το βρισκεις στην ερωμενη

TheCondor
16-07-09, 16:24
υπάρχει τέτοι είδος γυναίκας;;;;;:hmm:

Ναι, οι ξενες :) ( οχι ολες αλλα μια μεγαλη πλειοψηφια )

cheese
16-07-09, 16:30
Ναι, οι ξενες :) ( οχι ολες αλλα μια μεγαλη πλειοψηφια )

ποιές ξένες ρε φίλε;; δεν λέω οι ελληνίδες είναι πρωταθλήτριες στην γκρίνια αλλά και οι ξένες κάνουν ότι μπορούν για να τις φτάσοουν!!! αν έχεις κάτι συγκεκριμένο υπόψη σου πές μας να ξέρουμε!

mpirarxos
16-07-09, 16:39
μια απο αυτες τις 3 αλλα αν ειναι γιαπωνεζα και ακουει και Thrash ακομα καλυτερα!!

cheese
16-07-09, 17:49
μια απο αυτες τις 3 αλλα αν ειναι γιαπωνεζα και ακουει και Thrash ακομα καλυτερα!!

:oneup:
οκ πείστικα, τελικά υπάρχουν....

mosaic
16-07-09, 20:44
εχμμμ........^&%^&#$$##$&*^^((Ρ$#

σα δε ντρέπεστε ωρέ! Τι γράφετε όλοι σας; …. Ουυυρτ! :lock:

"πλάκα κάνω συνεχίστε την κουβέντα σας ……έχω περιέργεια τι άλλο θα ειπωθεί" :innocent:


arial πως τους αντέχεις;.....:p

DaveMurray
16-07-09, 21:54
δεν παντρευόμαι, δεν παντρευομαι, ούτε νοικοκυρεύομαιιιιιιιιιιι!!!! :p

arial
16-07-09, 21:57
Χαχαχαχα τωρα ειδα το σχολιο της mosaic...

mosaic μετα απο καποιο σημειο τους συνηθιζεις, δεν μπορεις να κανεις και αλλιως :p

Dave Dave και θα παντρευτεις και θα νοικοκυρευτεις, ειναι αναποφευκτο το μελλον σου :twisted: :p

DaveMurray
16-07-09, 22:01
:scared::scared:

πριτς!!!!

Και να τρέχω και να μην φτάνω, με κάνα 3αρι παιδιά, με γυναίκα που θα θέλει να ψωνίζει τον άμπακο, και να έχω κρεβατομουρμούρα και γκρίνια το βράδυ; Όχι ευχαριστώ, κάτσε να ζήσω κάποια χρονάκια ακόμα :p :p :p

:scared: :scared: :scared:

arial
16-07-09, 22:04
Τωρα τα λες αυτα, να σε δω σε καμμια 10αρια χρονια τι θα λες.... δεν μπορεις να ζεις για παντα μπακουρι :p

Eχω την περιεργεια να ανοιξει ενα αναλογο thread για τον Καταλληλο Ανδρα, τι θα πουν οι γυναικειες παρουσιες του forum για τους ανδρες :twisted: :p

DaveMurray
16-07-09, 22:06
Μισό να το ανοίξω τότε :p

arial
16-07-09, 22:07
Αναμενω , θα πεσει πολυ θαψιμο ! :p

DaveMurray
16-07-09, 22:15
Με το ζόρι.... παντρειά....... δεν ΓΙΝΕΤΑΙ :p

(ανοίχτηκε το νήμα που έλεγες....)

@ ADSLgr.com All rights reserved.