PDA

Επιστροφή στο Forum : Μέλλουσα Γυναίκα



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7

aggelik
11-07-09, 18:20
Τι χαρακτηριστικά θα θέλατε να έχει μια γυναίκα για να πείτε στα σίγουρα ότι θα παντρεφτείτε?:hmm:

Tiven
11-07-09, 18:49
Ακούγεται σαν ερώτηση - παγίδα :p

hammer21
11-07-09, 19:10
Να μην ειναι κακομαθημενη και κλαψ0μου..
Τα υπολοιπα μπορω να τα ανεχτω.Ακομα και να ειναι Ολυμπιακος.:p

Θάνος
11-07-09, 19:22
Τι χαρακτηριστικά θα θέλατε να έχει μια γυναίκα για να πείτε στα σίγουρα ότι θα παντρεφτείτε?:hmm:
Από κάποιον θα τα έχεις πάρει εσύ γιά να κάνεις τέτοιες ερωτήσεις. :hmm:

arial
11-07-09, 19:36
aggelik αμα περιμενεις να βγαλεις καποιο συμπερασμα.. ο καθενας θα εχει καποιο δικο του προτυπο γυναικας :)

hammer21
11-07-09, 19:40
Μα δεν θελει να βγαλει συμπερασμα το παιδι.Μαλλον κατι σαν poll θελει.:)

Θάνος
11-07-09, 19:43
Μα δεν θελει να βγαλει συμπερασμα το παιδι.Μαλλον κατι σαν poll θελει.:)
Αυτό το poll ενδιαφέρει τις γυναίκες, γιά να φροντίσουν ανάλογα, εμάς τι μας νοιάζει? :p

hammer21
11-07-09, 19:47
Μας νοιαζει γιατι θα εχουμε τη γυναικα οπως τη θελουμε :up:

pelasgian
11-07-09, 20:02
Να έρχεται πακέτο με το σωστό πεθερό.

Παρόλο που έχω ακούσει το καταπληκτικό: "το να γεννηθείς από φτωχό πατέρα είναι κάτι που συμβαίνει, το να βρεθείς με φτωχό πεθερό είναι καθαρά δική σου μ@λ@κί@", δεν εννοώ αυτό (εντελώς δηλαδή, γιατί δεν μας χαλάει κιόλας)

Εννοώ να μπορείς να τα βρεις με το πεθερό σου, ώστε συνεχίσει να υφίσταται η ΠΑΤΡΟπαράδοτη ανδρική κυριαρχία επί των θηλυκών της οικογένειας. Επίσης, να μπορείς να παίζεις τάβλι, να πίνεις ουζάκια, να βλέπεις μπάλα μαζί και να δοκιμάζεις αμάξια.

Τέλος, να σου λέει πέντε πράγματα που έκανε στη γυναίκα του και του άρεσαν και υποθέτει ότι δουλεύουν και με τη κόρη και πάνω από όλα: να της λέει να βγάλει το σκασμό, όταν εσύ δεν θα μπορείς γιατί θα σου έχει πάρει τον αέρα, όπως του τον πήρε και η γυναίκα του.

Σε αντάλλαγμα, εσύ θα μπορείς να βασανίζεις τη πεθερά σου με συγκαλυμμένα black ops, ώστε να μην φαίνεται αυτός ως ηθικός αυτουργός, να τον καλύπτεις όταν πάει στα στριπτιτζάδικα και να δικαιολογείς τα έξοδα για τις ερωμένες ως έξοδα υπέρ της επιχείρησης.

Επίσης, ο παλιός ο λύκος, έχει και πέντε-έξι γνωριμίες που μπορεί να σε βάλει να δαγκώνεις εσύ, ώστε να μην χαλαρώνουν, το οποίο από μόνο του σε βάζει σε ένα άλλο κύκλο ρε παιδί μου.

Ε, τώρα η κοράκλα, τα βασικά. Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας και να μη λέει πολλές βλακείες.

hammer21
11-07-09, 20:12
Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας
Πως τα λες.:rofl::rofl::rofl:

arial
11-07-09, 20:15
το προτυπο γυναικας :p

aggelik
11-07-09, 20:18
Ρωτάω για να βγάλω συμπέρασμα και να ακούσουμε απόψεις.
Δεν ξέρω αλλά δεν θα ήθελα να πάρω διαζύγιο ποτέ και να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες.
Απλά κάποια στιγμή έρχεσαι σε ερώτημα οταν ρουτινίάσεις λίγο πχ να χωρίσω? και αν δεν βρω καλύτερη?
Αρα μπείνει η λογική μπροστά και η λίστα με θετικά και αρνητικα....

stavrosnk
11-07-09, 20:21
Τι χαρακτηριστικά θα θέλατε να έχει μια γυναίκα για να πείτε στα σίγουρα ότι θα παντρεφτείτε?:hmm:

Να δεχτεί να υπογράψει προγαμιαίο συμβόλαιο...

arial
11-07-09, 20:21
Ρωτάω για να βγάλω συμπέρασμα και να ακούσουμε απόψεις.
Δεν ξέρω αλλά δεν θα ήθελα να πάρω διαζύγιο ποτέ και να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες.
Απλά κάποια στιγμή έρχεσαι σε ερώτημα οταν ρουτινίάσεις λίγο πχ να χωρίσω? και αν δεν βρω καλύτερη?
Αρα μπείνει η λογική μπροστά και η λίστα με θετικά και αρνητικα....

Κανεις δεν παντρευεται για να παρει διαζυγιο, αυτο σου ερχεται στην πορεια.

Επισης μπορει καποιος να σου πει πως τον ενοχλει κατι, και εσενα να μη σου φαινεται τοσο ενοχλητικο. Για αυτο ειπα πως ειναι καθαρα υποκειμενικο το προτυπο γυναικας στους ανδρες, οπως και αντιστοιχα για τις γυναικες.

Αυτα απο μια γυναικεια ματια :)

aggelik
11-07-09, 20:26
Να δεχτεί να υπογράψει προγαμιαίο συμβόλαιο...

:rofl::rofl::rofl:

pelasgian
11-07-09, 20:26
Πάντως είναι και το άλλο.
Αν θεωρείς το πατέρα της μ....α, πέραν του ότι θα σε πρίξει γιατί θα σου βγει κάποια στιγμή και θα γίνετε φέτες, θα σε έχει διαλέξει επειδή σε θεώρησε αντίστοιχο μ...α, οπότε όταν κάποια στιγμή δεν αποδειχτείς έτσι, θα συνωμοτήσουν εναντίον σου για να σε βασανίσουν.

Αντιθέτως, αν βρεις έναν πατέρα που θεωρεί τη κοράκλα ... τσόκαρο, αλλά εσένα σε εκτιμά και σε σέβεται, τότε θα είσαι συνέχεια βασιλιάς στο σπίτι σου. Θα έχεις πάντοτε backup να την φέρεις εκεί που πρέπει.

cheese
11-07-09, 20:30
Άκου ερώτηση (μου θυμίζει ένα ανέκδοτο, αλλά τέλος πάντων), ωραία τα όσα λέει ο φίλος pelasgian αλλά λίγο υπερβολικό τέτοια σχέση με τον πεθερο; καλά είναι και θέμα ηλικίας αλλά εγώ θα προτιμούσα κάποια απο αυτά να χαρακτήριζαν την σχέση μου με τον κουνιάδο, όχι οτι δεν συμφωνώ αλλά μου φαίνεται περισσότερο εφικτό. Εγώ την έχω είδη κάνει μια φορά την μ@λ@κία και είμαι ευτυχισμένος που πείρα διαζύγιο (γιόρτασα περισσότερο την στιγμή του χωρισμού παρά του γάμου!!! ) Και δεν θα το ξανάκανα τουλάχιστο με τον παραδοσιακό τρόπο, τωρα συζώ με μια κοπέλα εδώ και ένα χρόνο περίπου, από τους γονείς της έχω συναντήσει μόνο μερικές φορές την μάνα της και μία ή δύο φορές ένα κοφτό για με τον πατέρα της! Και εκείνη έχει συναντήσει (και λόγο απόστασης) την μάνα μου μια φορά όταν ήρθε να με δεί. Και αυτό είναι κάτι που στην παρούσα φάση με ικανοποιεί ιδιαίτερα πάντα μου την έδιναν τα σόγια που πρέπει να μπλέκονται στην ζωή των ζευγαριών, δεν ήταν αυτή η αιτία που χώρισα από την πρώην σύζυγο αλλά είναι κάτι που με ενοχλεί.

pelasgian
11-07-09, 20:37
Φίλε, αν δεν τα βρεις με το σόι, δεν έχεις καμία εξασφάλιση για τίποτα, παρά μόνο το πώς ξύπνησε το πρωί η δικιά σου, σε τι φάση είναι οι ορμόνες τις, ποια είναι η φάση της σελήνης κλπ. Ενώ αν ξέρει ότι με το που θα πει μ...κία θα σημάνει συναγερμός και θα τη φάει από την "ανωτάτη αρχή" και τον (εν πολλοίς) χρηματοδότη, τότε δεν θα έχει τόσα προβλήματα.

Για αυτό άλλωστε οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν θέλουν τα σόγια.

k_koulos
11-07-09, 20:38
pelasgian + πεθερός = L.F.E.


καλά μιλάμε για οδήγιες πολύ χαροκαμένου σύζηγου, κάτι σαν τα 50 πράγματα που πρέπει να έχεις κάνει πριν γίνεις 50 .... λολ

[αν και δεν διαφωνώ με την περιγραφή για την νύφη, ειδικά αν έχει πάρει πίσω διαφορικό πριν παντρευτεί, φαντάσου μετά, θα την φωνάζεις με το χαϊδευτικό scania και όχι γιατι θα κουβαλάει πράγματα στο σπίτι....λολ]

cheese
11-07-09, 20:45
Φίλε, αν δεν τα βρεις με το σόι, δεν έχεις καμία εξασφάλιση για τίποτα, παρά μόνο το πώς ξύπνησε το πρωί η δικιά σου, σε τι φάση είναι οι ορμόνες τις, ποια είναι η φάση της σελήνης κλπ. Ενώ αν ξέρει ότι με το που θα πει μ...κία θα σημάνει συναγερμός και θα τη φάει από την "ανωτάτη αρχή" και τον (εν πολλοίς) χρηματοδότη, τότε δεν θα έχει τόσα προβλήματα.

Για αυτό άλλωστε οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν θέλουν τα σόγια.

Μοιάζει με πολιτικό σχέδιο που πάει για πραξικόπημα το όλο σχέδιο σου. Δεν λέω έχει μια λογική, αλλά λογική γάμου που συνάπτεται μεταξύ ιδιαίτερα νέων σε ηλικία ανθρώπων, τώρα στην ηλικία μου και της φίλης μου, έχουμε περάσει και οι δύο τα τριάντα, έχουμε τις εργασίες μας, δεν έχουμε ανάγκη από ξένα κεφάλαια άρα δεν υπάρχει το κεφάλαιο που λές και σε αυτο το σημείο εάν θέλω εγώ να κάνω την μλκια ή εκείνη τα σόγια θα κοιτάξουμε;

telumentil
11-07-09, 20:46
Γενικώς για τις μακροχρόνιες σχέσεις όχι μόνο για το γάμο (έχω τη στατιστική με το μέρος μου - καθώς και την άποψη δυο-τριών δικηγόρων διαζυγίων) το μυστικό είναι τα πολλά κοινά σημεία. Ίδια κοινωνική/οικονομική τάξη, πάνω κάτω ίδιο μορφωτικό επίπεδο, και κοινά ενδιαφέροντα. Δηλαδή καλή παρέα (εντός και εκτός κρεββατιού!)

hemlock
11-07-09, 20:49
Να έρχεται πακέτο με το σωστό πεθερό.

Παρόλο που έχω ακούσει το καταπληκτικό: "το να γεννηθείς από φτωχό πατέρα είναι κάτι που συμβαίνει, το να βρεθείς με φτωχό πεθερό είναι καθαρά δική σου μ@λ@κί@", δεν εννοώ αυτό (εντελώς δηλαδή, γιατί δεν μας χαλάει κιόλας)

Εννοώ να μπορείς να τα βρεις με το πεθερό σου, ώστε συνεχίσει να υφίσταται η ΠΑΤΡΟπαράδοτη ανδρική κυριαρχία επί των θηλυκών της οικογένειας. Επίσης, να μπορείς να παίζεις τάβλι, να πίνεις ουζάκια, να βλέπεις μπάλα μαζί και να δοκιμάζεις αμάξια.

Τέλος, να σου λέει πέντε πράγματα που έκανε στη γυναίκα του και του άρεσαν και υποθέτει ότι δουλεύουν και με τη κόρη και πάνω από όλα: να της λέει να βγάλει το σκασμό, όταν εσύ δεν θα μπορείς γιατί θα σου έχει πάρει τον αέρα, όπως του τον πήρε και η γυναίκα του.

Σε αντάλλαγμα, εσύ θα μπορείς να βασανίζεις τη πεθερά σου με συγκαλυμμένα black ops, ώστε να μην φαίνεται αυτός ως ηθικός αυτουργός, να τον καλύπτεις όταν πάει στα στριπτιτζάδικα και να δικαιολογείς τα έξοδα για τις ερωμένες ως έξοδα υπέρ της επιχείρησης.

Επίσης, ο παλιός ο λύκος, έχει και πέντε-έξι γνωριμίες που μπορεί να σε βάλει να δαγκώνεις εσύ, ώστε να μην χαλαρώνουν, το οποίο από μόνο του σε βάζει σε ένα άλλο κύκλο ρε παιδί μου.

Ε, τώρα η κοράκλα, τα βασικά. Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας και να μη λέει πολλές βλακείες.
Tang ram....Η τελεια γυναικα...Υπαρχει και στο youtube....:rofl:

pelasgian
11-07-09, 20:51
πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.

(Δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε ε; )

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Γενικώς για τις μακροχρόνιες σχέσεις όχι μόνο για το γάμο (έχω τη στατιστική με το μέρος μου - καθώς και την άποψη δυο-τριών δικηγόρων διαζυγίων) το μυστικό είναι τα πολλά κοινά σημεία. Ίδια κοινωνική/οικονομική τάξη, πάνω κάτω ίδιο μορφωτικό επίπεδο, και κοινά ενδιαφέροντα. Δηλαδή καλή παρέα (εντός και εκτός κρεββατιού!)

Ε, τι καθορίζει τη κοινωνική, οικονομική τάξη και το μορφωτικό επίπεδο της γυναίκας;

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ!

Για αυτό σας λέω, με τον πεθερό να τα βρείτε, εγγύηση.

k_koulos
11-07-09, 20:51
τι να σου πω ρε pelasgian, αν και δείχνεις οτι το έχεις σχεδιάσει [σαν μηχανικός γαρ], τελικά σε βλέπω σε λιγα χρόναι να διαβάζεις τα σχέδια και να απορείς που είχες κάνει λάθος..... λολ

pelasgian
11-07-09, 20:54
Μοιάζει με πολιτικό σχέδιο που πάει για πραξικόπημα το όλο σχέδιο σου. Δεν λέω έχει μια λογική, αλλά λογική γάμου που συνάπτεται μεταξύ ιδιαίτερα νέων σε ηλικία ανθρώπων, τώρα στην ηλικία μου και της φίλης μου, έχουμε περάσει και οι δύο τα τριάντα, έχουμε τις εργασίες μας, δεν έχουμε ανάγκη από ξένα κεφάλαια άρα δεν υπάρχει το κεφάλαιο που λές και σε αυτο το σημείο εάν θέλω εγώ να κάνω την μλκια ή εκείνη τα σόγια θα κοιτάξουμε;

ίδια ηλικία με τη γυναίκα σου; Μαζόχας είσαι;
Πάρε ρε ένα 15 χρόνια πιο μικρό να είσαι πασάς.

Οι παλιοί δηλαδή τι ήταν, μ...ες εμείς είμαστε οι ... έξυπνοι;

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 0 λεπτά και 58 δευτερόλεπτα αργότερα ........


τι να σου πω ρε pelasgian, αν και δείχνεις οτι το έχεις σχεδιάσει [σαν μηχανικός γαρ], τελικά σε βλέπω σε λιγα χρόναι να διαβάζεις τα σχέδια και να απορείς που είχες κάνει λάθος..... λολ

ξαναλέω, δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε;;;

cheese
11-07-09, 20:56
πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.




Εγώ πάντος στον προηγούμενο γάμο μου τα είχα πολύ καλά με την πεθερά και ήταν εκείνη που με υποστήριξε μέχρι το τέλος ακόμα και όταν αποφάσισα να χωρίσω με την κόρη της, ο πεθερός εντάξυ, αλλά στην τελική άλλος κινεί τα νήματα τελικά!

xrg
11-07-09, 21:01
pelasgian, νομίζω έχεις πιάσει όλο το νόημα!

+++

TheCondor
11-07-09, 21:01
πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.

(Δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε ε; )

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Ε, τι καθορίζει τη κοινωνική, οικονομική τάξη και το μορφωτικό επίπεδο της γυναίκας;

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ!

Για αυτό σας λέω, με τον πεθερό να τα βρείτε, εγγύηση.

Πραγματικα ελπιζω να μη τα εννοεις και να μη τα πιστευεις αυτα.

Και σε καμια περιπτωση να μην τα παρουσιαζεις ως συμβουλες ;)

hemlock
11-07-09, 21:01
ίδια ηλικία με τη γυναίκα σου; Μαζόχας είσαι;
Πάρε ρε ένα 15 χρόνια πιο μικρό να είσαι πασάς.

Οι παλιοί δηλαδή τι ήταν, μ...ες εμείς είμαστε οι ... έξυπνοι;

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 0 λεπτά και 58 δευτερόλεπτα αργότερα ........



ξαναλέω, δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε;;;

Που ειχες γραψει εκεινη την κορυφαα ατακα (διαβαστηκε σαν αποσταγμα 50 χρονων γαμου) για τις γυναικες που κανουν τις "δυσκολες" μεχρι τα 30αντα και μετα ...οποιον βρουν "ευκαιρο" ?:p...

pelasgian
11-07-09, 21:17
όποιος θέλει απελπισμένη δικηγόρο 35 ετών, μου λέει πάντως.
Υπό σωστό φωτισμό βλέπεται, είναι λίγο "νευρική" και ελαφρώς κοντούλα.

Με λίγα χιλιόμετρα, ελαφρώς μεταχειρισμένη, σε καλή κατάσταση. Κατάλληλη για κυριλέ κύριο γύρω στα 42-48.

(απορώ δηλαδή, ΑΚΟΜΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ όταν δεν βάζω smileys;;;; Δηλαδή, τι πρέπει να γράψω: "εδώ το υπερβολικό ανέκδοτο, γελάστε!";;;; )

k_koulos
11-07-09, 21:20
με πεθερο η ανευ:hmm:

pelasgian
11-07-09, 21:23
πεθερός είναι στο χωριό και έμαθε στη κοράκλα να θέλει άντρα "υψηλού κύρους".

υ.γ. της πέφτεις μικρός στα 31, (χώρια που δεν θα έχεις και μία) άλλος στα 40+;;;
υ.γ.2 κατά προτίμηση με σπίτι, εξοχικό, αυτοκίνητο, μοτοσυκλέτα, κότερο και εισοδήματα;

arial
11-07-09, 21:25
Αν η μελλουσα γυναικα δεν εχει πεθερο ή ειναι ορφανη τοτε τι κανουμε? :p

k_koulos
11-07-09, 21:25
ου ου ου η χωριατισσα που θελει κ κυρος........:dwarf

hammer21
11-07-09, 21:28
Αν εχει κοτερο και φραγκα την νευρικηδικηγορο θα κοιταξει.Μου φαινεται ξεσαλωσαμε και πρεπει να ερθει ο iloxos να βαλει ταξη.Ακου κει κοντη.:p

pelasgian
11-07-09, 21:30
Έλα μωρέ και συ αμέσως να την αποπάρεις. Τουλάχιστον, έμπα στη σειρά, μην την αποπάρεις πριν από όλους τους άλλους που περίμεναν ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ καιρό.

Μετά, τι ρατσισμός είναι αυτό με το χωριό; Μπορεί να έχουν ελιές και να βγάζουν λάδι, το οποίο βοηθά στην διατήρηση του ευρύθμου των σχέσεών μας με το δημόσιο.

Οι ορφανές είναι ένα θέμα. Εξαρτάται από το τι μνήμες έχουν από το πατέρα τους, πόσα άφησε στη μάνα τους και πόσο γρήγορα σκέφτεται αυτή να τα αφήσει σε αυτές...

k_koulos
11-07-09, 21:30
κοιτα για να λέει το εξοχικό χωρίο και όχι εξοχικό, δεν πρέπει να είναι και πολυ τις προκοπής, είναι και κοντή, την πήραν και τα χρόνια..... για κανα μηχανικό την κόβω να βρίσκει εν τέλη.... και κείνον μεθυσμένο σε κανα μπαρ στην αγγλία....;)

arial
11-07-09, 21:31
pelasgian πρεπει ολα να τα σκεφτομαστε ομως !!

Και οι ορφανες ειναι οι καλυτερες, δεν θα εχεις και σογια να μπλεκονται μες στα ποδια σου, οποτε οταν ειναι να ψαξεις για γυναικα ξανασκεψου το :p

pelasgian
11-07-09, 21:32
Αν εχει κοτερο και φραγκα την νευρικηδικηγορο θα κοιταξει.Μου φαινεται ξεσαλωσαμε και πρεπει να ερθει ο iloxos να βαλει ταξη.Ακου κει κοντη.:p

ο illoxos δεν έχει καμία θέση εδώ, γιατί πάσαρε την ιατρό ξαδέλφη του σε μαρκαντάση του αρβανίτη, επειδή δεν εμπιστεύεται βούλγαρους θρακιώτες.

Μου είπε ότι εμένα μου κάνουν οι βλάχες και όχι οι αρβανίτισσες, διότι οι πρώτες γκρινιάζουν για ερωτικό κάλεσμα και επειδή εμένα με φτιάχνει, να το προτιμήσω. Οι δεύτερες σου βάζουν ποντικοφάρμακο και αν επιζήσεις, σε αγαπούν για πάντα.

alwaysalone
11-07-09, 21:32
Νομίζω καλύτερο ειναι το "απο μακρυά και αγαπημένοι" και για τα δύο σογια (sic).

Pelasgian ειναι ευκολο να μου εξηγησεις τι εννοεις οταν λες "να μην εχει παρει τον πισω διαφορικό και να μην εχει πεσει ο μπροστινός προφυλακτηρας" :hmm:
Αν και ειμαι Σκορπιός, οφείλω να ομολογήσω οτι οι παρομοιώσεις σου με προβληματισαν.. :p

hemlock
11-07-09, 21:36
Νομίζω καλύτερο ειναι το "απο μακρυά και αγαπημένοι" και για τα δύο σογια (sic).

Pelasgian ειναι ευκολο να μου εξηγησεις τι εννοεις οταν λες "να μην εχει παρει τον πισω διαφορικό και να μην εχει πεσει ο μπροστινός προφυλακτηρας" :hmm:
Αν και ειμαι Σκορπιός, οφείλω να ομολογήσω οτι οι παρομοιώσεις σου με προβληματισαν.. :p
Tang ram....H τελεια γυναικα....Θα σου λυθουν ολες οι αποριες για την αργκο του Πελασγου....:p

k_koulos
11-07-09, 21:38
αν δεν κάνω λάθος

προφυλακτήρας= το πρώτο πράγμα που πρέπει να ακουμπάς σε μετωπική επαφή με το άλλο αμάξι [άλλοι το λένε και στήθος;)]

διαφορικό= μέρος του σηστήματος κίνησης υπεύθηνο για την ορθη μετάδωση αυτής [το λένε και **** ή ********]

pelasgian
11-07-09, 21:39
Α, σκορπιές, οι καλυτεροτερές μου. Τους έχουν πει ότι είναι κακιές και επικίνδυνες και κάνουν παθιασμένο σεξ, συνήθως δεν ξέρουν πόσο απερίγραπτα βαρετές είναι στο κρεβάτι, αλλά επειδή πρέπει να αποδείξουν την σεξουαλική μυστηριώδη ανωτερότητά τους, δοκιμάζουν, κάπως άτεχνα μεν, τα πάντα (δε).


Εγώ είμαι καρκίνος, οπότε καλό παιδί, ευαίσθητο, το ιδανικό θύμα τους, οπότε ... γελάμε όταν σκάσει το κουκούτσι :)

Καλύτερα να σε έχουν για γλυκοχαζούλη :)

cheese
11-07-09, 21:43
Α, σκορπιές, οι καλυτεροτερές μου. Τους έχουν πει ότι είναι κακιές και επικίνδυνες και κάνουν παθιασμένο σεξ, συνήθως δεν ξέρουν πόσο απερίγραπτα βαρετές είναι στο κρεβάτι, αλλά επειδή πρέπει να αποδείξουν την σεξουαλική μυστηριώδη ανωτερότητά τους, δοκιμάζουν, κάπως άτεχνα μεν, τα πάντα (δε).


Εγώ είμαι καρκίνος, οπότε καλό παιδί, ευαίσθητο, το ιδανικό θύμα τους, οπότε ... γελάμε όταν σκάσει το κουκούτσι :)

Καλύτερα να σε έχουν για γλυκοχαζούλη :)

σε κόβω πλήρως ενημερωμένο για ότι αφορά τα ζώδια και τα άστρα, θα αρέσει αυτό άραγε στον πεθερό;:hmm:

pelasgian
11-07-09, 21:45
κοιτα για να λέει το εξοχικό χωρίο και όχι εξοχικό, δεν πρέπει να είναι και πολυ τις προκοπής, είναι και κοντή, την πήραν και τα χρόνια..... για κανα μηχανικό την κόβω να βρίσκει εν τέλη.... και κείνον μεθυσμένο σε κανα μπαρ στην αγγλία....;)

φίλε μου, οι μηχανικοί ανακάλυψαν την απόδοση, πριν οι τραπεζίτες ανακαλύψουν τον ... τόκο. Σιγά που θα πάει με undertuned, underperfoming γκόμενα.

Ο μηχανικός φαίνεται, στα 67 έχει πιάσει γκόμενα 25άρα του playboy που νομίζει ότι θα τα φάει από το γερομπαμπαλή, ενώ εκείνος έχει άλλες τρεις, ώστε να έχει 4 στα 4, για να μην κολλάει στην άμμο!

alwaysalone
11-07-09, 21:45
Χαχαχα! Pelasgian, πολύ γελιο ή περιγραφή!

Κ_koulos ευχαριστω για το translation. Για το διαφορικό μαλλον θα αναγκαστώ να κανω google :oops:

pelasgian
11-07-09, 21:46
σε κόβω πλήρως ενημερωμένο για ότι αφορά τα ζώδια και τα άστρα, θα αρέσει αυτό άραγε στον πεθερό;:hmm:

άμα είναι ζυγός, θα τα βρούμε μία χαρά.

arial
11-07-09, 21:48
άμα είναι ζυγός, θα τα βρούμε μία χαρά.

Tι σου φταινε οι ζυγινες? :p

alwaysalone
11-07-09, 21:50
Μπαα..pelasgian..Οι πεθεροι καλύτερα να ειναι ιχθεις...(ησυχοι και εσωστρεφείς) Αμα ειναι ζυγός θα ερχεται σπιτι σας να σου λεει γιατι ειναι οι μπλε καλτσες ανακατεμενες μαζί με τις κοκκινες.. :p Παιζεις με την τυχη σου..

pelasgian
11-07-09, 21:54
Είναι καλοί μόνο ως πεθεροί.

Οι ζυγίνες ως γκόμενες δεν ξέρω, διότι είχα μόνο 11 μέχρι στιγμής και ήταν τα άλλα.

Πάντως, είμαι ανοικτός σε δοκιμές, αν και καλύτερα τα έχω βρει με δίδυμες (αν δεν θέλει η μία μπορεί να θέλει η άλλη και νομίζουν ότι σε κοροϊδεύουν και συ ξέρεις, χάνεις τώρα).

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Μπαα..pelasgian..Οι πεθεροι καλύτερα να ειναι ιχθεις...(ησυχοι και εσωστρεφείς) Αμα ειναι ζυγός θα ερχεται σπιτι σας να σου λεει γιατι ειναι οι μπλε καλτσες ανακατεμενες μαζί με τις κοκκινες.. :p Παιζεις με την τυχη σου..

Αυτό σε μένα δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ. Όλες οι κάλτσες είναι μαύρες, οι μισές θέλουν μαντάρισμα και δεν θα βρει ποτέ... ζευγάρι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.