PDA

Επιστροφή στο Forum : Πληκτρολογιο για gamers.Ποιο?



zaranero
16-07-09, 15:22
http://images.google.gr/images?sourceid=navclient&hl=el&rlz=1T4GGLJ_elGR289&q=gaming+keyboard&um=1&ie=UTF-8&ei=nRlfSrbJDs7m-Qad87znAQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4



Ποιο πληκτρολογιο?Εχετε καποιο υποψιν σας ή εχετε εμπειρια απο καποιο?
Με ενδιαφερει οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη οσο εξωτικο και ναναι:))))
Ευχαριστω.

Gordito
16-07-09, 15:36
Καγκουροπληκτρολογιο θελεις ή καποιο να κανεις τη δουλεια σου;

aglaisma
16-07-09, 19:25
Παρε ενα τετοιο και παρε και δευτερο για να μπορεις να δουλευεις απλα πραγματα. Λωλ

Neskio
17-07-09, 01:12
Bασικα εσυ ΤΙ ακριβως ζητας να εχει ενα gaming πληκτρολογιο?

johnson
17-07-09, 02:01
Καγκουροπληκτρολογιο θελεις ή καποιο να κανεις τη δουλεια σου;

Ακριβώς αυτό!

Τι εννοείς εξωτικό πληκτρολόγιο? Δεν είναι νησί με αξιοθέατα, πληκτρολόγιο είναι.
Αν εννοείς αυτό που κατάλαβα, τα εξωτικά όπως τα λες, τα περισσότερα από αυτά είναι
κακάσχημα και δε βολεύουν τον απλό classic pc gamer. Άσε που θα είναι και πανάκριβα.

JoKe_r
17-07-09, 12:14
Αν και δε θα έλεγα ότι είμαι και ο φανατικός gamer βασικά το πιο εξωτικό που θεωρώ ότι μπορεί να έχει ένα gaming πληκτρολόγιο είναι καλό feeling στα πλήκτρα (ακόμα κ όταν πατιούνται περισσότερα του ενός συγχρόνως) μαζί με τη σχετική αντοχή…άντε και μερικά macro keys (αν και μάλλον αυτά είναι πιο χρήσιμα σε desktop use παρα σε gaming, βέβαια εντάξει εξαρτάται τα γούστα).

Έχω ένα Logitech G15 και το οποίο θα έλεγα ότι είναι παραπάνω από μια χαρά όχι μόνο για gaming αλλά ιδιαίτερα σε γενικότερη χρήση (σε gaming δοκιμασμένο σε COD4) και το οποίο και συνιστώ. Έχει και καλό και εύχρηστο software.
Η LCD οθόνη του μη σε ενθουσιάζει στην ουσία τη θεωρώ άχρηστη (εκτός αν το χρησιμοποιείς με κλειστό PC monitor :p ). Το κόστος του λίγο τσιμπημένο αλλά όχι και τπτ παράλογο (κανα 60 Euro πρέπει να έχει)

Από εκεί και πέρα έχω ακούσει καλά λόγια κ για τα razor.

Όπως και να έχει θα σε συμβούλευα πριν οποιαδήποτε αγορά να ρίξεις και μια ματιά από κοντά

@ ADSLgr.com All rights reserved.