PDA

Επιστροφή στο Forum : Google Chrome - συζητηση, αποριες, προβληματα



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

giorgosk
17-11-11, 20:14
Δεν παίζουν τα βίντεο από το youtube στον chrome.

Τι να συμβαίνει;

Τα βίντεο όμως που είναι δημοσιευμένα στο fb παίζουν.

21706
17-11-11, 20:24
Δεν παίζουν τα βίντεο από το youtube στον chrome.

Τι να συμβαίνει;

Τα βίντεο όμως που είναι δημοσιευμένα στο fb παίζουν.

Εδώ παίζουν κανονικά. Σου βγάζουν κάποιο μήνυμα;

giorgosk
17-11-11, 20:25
Όλο το πλαίσιο που θα έπρεπε να δείχνει το βίντεο είναι μαύρο.

Τίποτα άλλο δεν δείχνει.

21706
17-11-11, 20:40
Όλο το πλαίσιο που θα έπρεπε να δείχνει το βίντεο είναι μαύρο.

Τίποτα άλλο δεν δείχνει.

Αυτό το πρόβλημα με το μαύρο πλαίσιο το είχα με τα βίντεο του imdb και
το έλυσα με τη διαγραφή μιας γραμμής από το αρχείο HOSTS των MVPs.
Αν χρησιμοποιείς το αρχείο αυτό κατάργησέ το προσωρινά και αν διορθωθεί
το πρόβλημα ψάξε να βρεις ποια γραμμή το δημιουργεί.

giorgosk
17-11-11, 20:42
Αυτό το πρόβλημα με το μαύρο πλαίσιο το είχα με τα βίντεο του imdb και
το έλυσα με τη διαγραφή μιας γραμμής από το αρχείο HOSTS των MVPs.
Αν χρησιμοποιείς το αρχείο αυτό κατάργησέ το προσωρινά και αν διορθωθεί
το πρόβλημα ψάξε να βρεις ποια γραμμή το δημιουργεί.

Που θα το βρω το αρχείο αυτό;

21706
17-11-11, 20:51
Που θα το βρω το αρχείο αυτό;

C:\Windows\System32\drivers\etc

Αλλά προφανώς έχεις το αρχικό HOSTS των windows γιατί
αν είχες κατεβάσει το HOSTS των MVPs θα το ήξερες.

Το πρόβλημα υπάρχει και με ΙΕ και με FF;

giorgosk
17-11-11, 20:54
C:\Windows\System32\drivers\etc

Αλλά προφανώς έχεις το αρχικό HOSTS των windows γιατί
αν είχες κατεβάσει το HOSTS των MVPs θα το ήξερες.

Το πρόβλημα υπάρχει και με ΙΕ και με FF;


Mόνο με τον chrome εμφανίζεται το πρόβλημα.

21706
17-11-11, 21:11
Mόνο με τον chrome εμφανίζεται το πρόβλημα.

Όπως θα δεις εδώ (http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=7d76f8a2c69d7492&hl=en) έχουν κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα
και προτείνουν κάποια λύση. Δοκίμασέ την.

giorgosk
17-11-11, 21:52
Διέγραψα τα cookies και άδεισα την προσωρινή μνήμη και διορθώθηκε το πρόβλημα.

tasos3
18-11-11, 21:15
Καλησπέρα.

Συχνά όταν χρησιμοποιώ το youtube μου βγάζει το μήνυμα Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash
και μετά με πετά έξω...

Τι να είναι άραγε???

alsthom
18-11-11, 21:20
Σε μένα δεν υπάρχει πάντως τέτοιο θέμα [ευτυχώς]!

Τάσο δες λίγο πιο πάνω...

tasos3
19-11-11, 00:55
Σε μένα δεν υπάρχει πάντως τέτοιο θέμα [ευτυχώς]!

Τάσο δες λίγο πιο πάνω...

Είδα αλλά παρόλο που έχει ομοιότητες με το πρόβλημα μου δεν είναι το ίδιο. Επίσης το ίδιο θέμα το αντιμετωπίζω και σε άλλα video εκτός youtube...
:help::help::help:

21706
19-11-11, 09:46
Είδα αλλά παρόλο που έχει ομοιότητες με το πρόβλημα μου δεν είναι το ίδιο. Επίσης το ίδιο θέμα το αντιμετωπίζω και σε άλλα video εκτός youtube...
:help::help::help:

Έχεις δοκιμάσει ΙΕ, FF, Chrome; Βγάζουν το ίδιο μήνυμα και οι τρεις;

tasos3
19-11-11, 11:06
Έχεις δοκιμάσει ΙΕ, FF, Chrome; Βγάζουν το ίδιο μήνυμα και οι τρεις;
Όχι μόνο στο Chrome:hmm::hmm::hmm:

21706
19-11-11, 11:13
Όχι μόνο στο Chrome:hmm::hmm::hmm:

Αν έχεις windows είναι εύκολο να δοκιμάσεις και τους άλλους δύο πλοηγούς.

tasos3
19-11-11, 15:27
Αν έχεις windows είναι εύκολο να δοκιμάσεις και τους άλλους δύο πλοηγούς.
Έχω windows 7 και δοκίμασα αυτό που λες, αλλά το πρόβλημα υπάρχει μόνο στον Chrome:mad::mad::mad:

stefan_city
19-11-11, 15:38
Τασο, καταργηση και επανεγκατασταση του player δοκιμασες;

21706
19-11-11, 18:58
Έχω windows 7 και δοκίμασα αυτό που λες, αλλά το πρόβλημα υπάρχει μόνο στον Chrome:mad::mad::mad:

Τα άλλα βίντεο εκτός του youtube παίζουν κανονικά;

Δοκίμασε πχ το imdb.

........Auto merged post: 21706 πρόσθεσε 29 λεπτά και 14 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Νέα έκδοση 15.0.874.121 m.

........Auto merged post: 21706 πρόσθεσε 22 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Φαίνεται ότι δεν το έχουν λύσει ακόμα το πρόβλημα.
Δες αυτή τη συζήτηση:
http://www.google.co.uk/support/forum/p/Chrome/thread?tid=3efb07b3f1abd7bd&hl=en

tasos3
19-11-11, 19:35
Τα άλλα βίντεο εκτός του youtube παίζουν κανονικά;

Δοκίμασε πχ το imdb.

........Auto merged post: 21706 πρόσθεσε 29 λεπτά και 14 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Νέα έκδοση 15.0.874.121 m.

........Auto merged post: 21706 πρόσθεσε 22 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Φαίνεται ότι δεν το έχουν λύσει ακόμα το πρόβλημα.
Δες αυτή τη συζήτηση:
http://www.google.co.uk/support/forum/p/Chrome/thread?tid=3efb07b3f1abd7bd&hl=en
Ναι μια χαρά παίζουνε από όσο βλέπω...
Και στο youtube πολλές φορές παίζουν καλά,αλλά όποτε κολλάει πάντα μου γράφει το παρακάτω μνμ: Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash και μετά με βγάζει έξω:mad::mad:

Καμιά φορά τυχαίνει και στα video του fb αν έχει καμιά σημασία... :hmm:

21706
19-11-11, 20:23
Ναι μια χαρά παίζουνε από όσο βλέπω...
Και στο youtube πολλές φορές παίζουν καλά,αλλά όποτε κολλάει πάντα μου γράφει το παρακάτω μνμ: Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash και μετά με βγάζει έξω:mad::mad:

Καμιά φορά τυχαίνει και στα video του fb αν έχει καμιά σημασία... :hmm:

Αν γράψεις about: plugins στη γραμμή διευθύνσεων σου βγάζει αυτά;

Flash (2 files) - Έκδοση: 11.1.102.55
Shockwave Flash 11.1 r102

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Users\******\AppData\Local\Google\Chrome\Application\15.0.874.121\gcswf32.dll

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll

tasos3
20-11-11, 00:05
Αν γράψεις about: plugins στη γραμμή διευθύνσεων σου βγάζει αυτά;

Flash (2 files) - Έκδοση: 11.1.102.55
Shockwave Flash 11.1 r102

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Users\******\AppData\Local\Google\Chrome\Application\15.0.874.121\gcswf32.dll

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll
Φίλε το έκανα αυτό που είπες και μου βγάζει το:

Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση chrome://%20plugins/ μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.

:help::help::help:

puffy
20-11-11, 00:14
πατα

chrome://version/


παρε backup τα userdata σου απο το path που δινει στο Profile Path(τελευταιο)


και κανε uninstall kai reinstall

αν χαθουν οι ρυθμισεις σου ξαναβαλε τον φακελο στο Profile Path και εισαι οκ

21706
20-11-11, 00:21
Φίλε το έκανα αυτό που είπες και μου βγάζει το:

Η ιστοσελίδα στη διεύθυνση chrome://%20plugins/ μπορεί να βρίσκεται προσωρινά εκτός λειτουργίας ή ίσως έχει μεταφερθεί μόνιμα σε νέα διεύθυνση ιστού.

:help::help::help:

Έγραψα about: plugins αλλά εσύ θα το γράψεις χωρίς το διάστημα.
Εγώ το έβαλα επειδή το : μαζί με το p δίνει αυτό :p

tasos3
20-11-11, 01:19
Αν γράψεις about: plugins στη γραμμή διευθύνσεων σου βγάζει αυτά;

Flash (2 files) - Έκδοση: 11.1.102.55
Shockwave Flash 11.1 r102

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Users\******\AppData\Local\Google\Chrome\Application\15.0.874.121\gcswf32.dll

Όνομα: Shockwave Flash
Περιγραφή: Shockwave Flash 11.1 r102
Έκδοση: 11,1,102,55
Τοποθεσία: C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll
Έχω ακριβώς αυτές τις τιμές, μάλλον αλλού είναι το πρόβλημα...
:hmm::hmm:

21706
20-11-11, 07:32
Έχω ακριβώς αυτές τις τιμές, μάλλον αλλού είναι το πρόβλημα...
:hmm::hmm:

Δοκίμασε με ενεργοποιημένο μόνο το πρώτο και αν το πρόβλημα
συνεχιστεί ενεργοποίησε μόνο το δεύτερο.
Όπως φαίνεται και από το παραπάνω λινκ η google δεν έχει βρει
ακόμα κάποια λύση.

senkradvii
20-11-11, 13:09
Παρατήρησα το εξής. Ενώ έχω ρυθμίσει στο μΤorrent τα torrents να αποθηκεύονται σε ένα φάκελο στον εξωτερικό μου που τον έχω ως Downloading torrents και όταν τελειώνει το κατέβασμα να μεταφέρονται σε έναν νέο φάκελο Downloaded torrents αυτό δεν γίνεται και ο chrome τα αποθηκεύει στο φάκελο που έχω γενικά για downloads μέσω browser. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως το αλλάζω?

puffy
20-11-11, 13:38
μηπως ο εξωτερικος εχει αλλαξει γραμματακι
κι επειδη δεν βρισκει πλεον τοποθεσια το utorrent σωζει στο default του utorrent /users/xxxx/downloads
που τυχαινει να συμπιπτει με του chrome



αλλιως
δωσε τα directory paths που θα ηθελες να αποθηκευονται τα δεδομενα


και για το utor και για το chrome

senkradvii
20-11-11, 13:51
Tα path στο μTorrent είναι τα σωστά.

Έχω επιλέξει να ανοίγονται αυτόματα τα torrent μέσω του chrome και να φορτώνει το μTorrent και γι'αυτό δεν έχω επιλογή κάθε φορά για τα που θα αποθηκεύονται τα torrents. Μπορώ να ρυθμίσω που θα αποθηκεύονται συγκεκριμένα αρχεία, δηλαδή τα torrent μόνο, στον chrome?

puffy
20-11-11, 14:00
αν κανεις παραδοσιακα download to torrent file
και το κανεις open with utorrent
τοτε σωνεται εκει που εχεις ορισει απο το ut?

senkradvii
20-11-11, 14:06
Χμμ αν θυμάμαι καλά όχι. Κάτσε όμως να το δοκιμάσω.

........Auto merged post: senkradvii πρόσθεσε 3 λεπτά και 14 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ναι. Πως γίνεται να αλλάξω να μην ανοίγουν αυτόματα τα torrents αρχεία όταν κατεβαίνουν? :p

puffy
20-11-11, 14:14
δεξι click οpen with>utorrent

αλλα δεν ειμαι σιγουρος τι εννοεις

Πως γίνεται να αλλάξω να ανοίγουν αυτόματα τα torrents αρχεία όταν κατεβαίνουν? :lol:

senkradvii
20-11-11, 14:15
Ναι. Πως γίνεται να αλλάξω να μην ανοίγουν αυτόματα τα torrents αρχεία όταν κατεβαίνουν? :p

Οκ το βρήκα. Options -> under the hood -> Clear auto-opening settings.

puffy
20-11-11, 14:21
αν ετσι κατεβαινουν στο σωστο directory τοτε εφταιγε ο chrome

αλλιως αν επιμενει το προβλημα τα path που εχεις ορισει στο utorrent δεν ειναι αποδεκτα

senkradvii
20-11-11, 14:26
αν ετσι κατεβαινουν στο σωστο directory τοτε εφταιγε ο chrome

αλλιως αν επιμενει το προβλημα τα path που εχεις ορισει στο utorrent δεν ειναι αποδεκτα

Λοιπόν γίνεται κάτι περίεργο. Αποθηκεύονται και εκεί που λέει ο chrome αλλά και εκεί που έχω ορίσει εγώ μέσω του μTorrent. Τώρα που κατεβάζω για παράδειγμα 2 torrent για test, υπάρχουν και στον φάκελο που έχω γενικά τα chrome downlaods και στον φάκελο που έχω για τα downloading torrents. Βέβαια μετά γίνεται ακόμα πιο περίεργο αφού όταν τελειώσει το κατέβασμα ο μΤοrrent τα παίρνει και τα βάζει στον φάκελο με τα downloaded torrents μετονομάζοντας τα όμως! Δηλαδή αλλάζουν τελείς, κενά, underscore etc etc.. :hmm:

puffy
20-11-11, 14:33
για κανε και μεσα απ τις ρυθμισεις του torrent

sto general

associate with .torrent files

κανε και ενα restart το pc



κουλο αυτο με τα διπλα dir και τη μετονομασια


το auto open δεν το χω παιξει ποτε ,ουτε μπορω να το ενεργοποιησω-θυμαμαι οτι με ειχε ρωτησει καποτε πατησα no και τελος

senkradvii
20-11-11, 14:36
Υποθέτω πως οφείλεται σε αυτό που διάβασα εδώ (http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=660dbed358f98f1d&hl=en).


No offense, but all the replays are retarded! d1saster asks about the most simple thing even the lamest browser can do - clicking on a .torrent link in a webpage and the browser sending that link to the corresponding program automatically without the need to first save the file then click it to be opened in the program, or the so called "automatically open with...". The .torrent files create a lot of junk if you have to first save them and also there is no way that could prevent your computer being infected if there is a virus in the torrent. File associations are set up when a program is installed and has nothing to do with the browser, as well as understanding the principles of P2P, so Alex's and varunmittal87 answers are irrelevant to the subject and troll. It's just a matter of managing MIME types - one thing Google Chrome still can't do properly! Sorry d1saster but there is still no solution to this.

Ουσιαστικά δηλαδή πρώτα κατεβάζει το αρχείο και μετά το τρέχει και όχι να το τρέξει χωρίς να το κατεβάσει. Το 1ο και μεγάλο ψεγάδι που βρίσκω στον chrome τελικά. :(

senkradvii
20-11-11, 14:39
για κανε και μεσα απ τις ρυθμισεις του torrent

sto general

associate with .torrent files

κανε και ενα restart το pc



κουλο αυτο με τα διπλα dir και τη μετονομασια


το auto open δεν το χω παιξει ποτε ,ουτε μπορω να το ενεργοποιησω-θυμαμαι οτι με ειχε ρωτησει καποτε πατησα no και τελος

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ. :hmm:

93417

puffy
20-11-11, 14:48
Για κάποιο λόγο δεν μπορώ. :hmm:

93417

ειναι ηδη default γιαυτο ειναι γκρι
κανε κι ενα restart to pc


o chrome κατεβαζει πλεον το αρχειακι .torrent?

senkradvii
20-11-11, 14:52
ειναι ηδη default γιαυτο ειναι γκρι
κανε κι ενα restart to pc

Δεν υπάρχει λόγος για restart αφού απ'ότι βλέπω αυτό γίνεται από την αρχή. Λογικά θα γινόταν και στον παλιό μου υπολογιστή αλλά επειδή πλέον σπάνια κατεβάζω torrents δεν το είχα παρατηρήσει εδώ και καιρό.

puffy
20-11-11, 14:57
μπορει το Clear auto-opening settings που πατησες. να χρειαζεται restart του browser για να παιξει


αφου το εκανες αυτο και το utorrent ειναι το default προγραμμα δεν δικαιολαογειται
να κατεβαινει το download σου ακομη στο φακελο του chrome

τσεκαρε και to .torrent στα default προγραμματα στην εναρξη >assoc file type with a program

senkradvii
20-11-11, 15:20
1ον το autoclearing έπαιξε τόσο on όσο και off χωρίς να χρειάζεται restart.

2oν δεν κατεβαίνει το download στον φάκελο του chrome. To αρχείο χχχχ.torrent αποθηκεύεται και υποθέτω πως είναι εξαιτίας της απάντησης που παρέθεσα παραπάνω. Δηλαδή ο chrome δεν στέλνει το url στον μTorrent για να τρέξει αυτός το χχχ.torrent αλλά το κατεβάζει πρώτα μεν, το αποθηκεύει εκεί που αποθηκεύει όλα τα downlads του και μετά το δίνει στο μΤοrrent.

3oν μια χαρά είναι associated τα xxx.torrent αρχεία με το uTorrent.

puffy
20-11-11, 15:44
α νομιζα οτι το download μπαινει και στα 2 σημεια:p


το αρχειο .torrent παντα κατεβαινει στα downloads του chrome

δεν μπορεις να το κανεις run


επισης παντα αποθηκευεται και δευτερη φορα το .torrent by default μεσα στα appdata
του utorrent για τις αναγκες του προγραμματος-- και αυτο ειναι που εχεις αλλαξει μεσα απο τις ρυθμισεις του utorrent

αρα δεν εχεις κανενα προβλημα αυτο ειναι φυσιολογικο:lol:

και η μετονομασια καποιες φορες συμβαινει αλλιως ονομαζει ενα site to .torrent,αλλα το utorrent του δινει παλι το σωστο ονομα

πχ αν μετονομασω εγω το ubuntu.torrent σε 1.torrent εσυ θα το κατεβασεις απο εμενα ως 1.torrent αλλα μεσα στο utorrent θα ξαναονομαστει ubuntu.torrent

senkradvii
20-11-11, 15:59
Ωραία τώρα που καταλαβηθήκαμε μπορώ να πω πως αυτό είναι major μακακία του chrome! :down:

grovolis
20-11-11, 16:31
Να ρωτήσω αν ξέρει και κάποιος άλλος μετά από την έκδοση 15 του Chrome παρατήρησα ότι πάω να κάνω καθαρισμό με CCleaner αφού έχω κλείσει τον browser και μου λέει ότι το τρέχει ακόμα. Πάω στις διεργασίες και όντως ένα process 4 mb τρέχει ενώ το πρόγραμμα είναι κλειστό! Ξέρεις κανείς γιατί γίνεται? Παλιά κατά 99 % δεν μου το έκανε και έχω παρατηρήσει ότι σε δεύτερο pc μου που έχει ίδια έκδοση Chrome δεν το κάνει, ωστόσο δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν το χρησιμοποιώ εγώ συχνά.

biggeo65
20-11-11, 21:47
1ον το autoclearing έπαιξε τόσο on όσο και off χωρίς να χρειάζεται restart.

2oν δεν κατεβαίνει το download στον φάκελο του chrome. To αρχείο χχχχ.torrent αποθηκεύεται και υποθέτω πως είναι εξαιτίας της απάντησης που παρέθεσα παραπάνω. Δηλαδή ο chrome δεν στέλνει το url στον μTorrent για να τρέξει αυτός το χχχ.torrent αλλά το κατεβάζει πρώτα μεν, το αποθηκεύει εκεί που αποθηκεύει όλα τα downlads του και μετά το δίνει στο μΤοrrent.

3oν μια χαρά είναι associated τα xxx.torrent αρχεία με το uTorrent.
Aν κατάλαβα καλά.

Αυτό όντως είναι πρόβλημα του chrome. Όταν κατεβάζεις με τον downloader του Chrome, δεν σου δίνει την επιλογή Οpen ή Save, όπως γίνεταιμε τους άλλους browser.

Για παράδειγμα στον IE 9.0 /Maxthon/ Firefox, αν πατήσω να κατεβάσω ένα torrent, έχω την επιλογή "Άνοιγμα" ή "Αποθήκευση"
Αν πατήσω άνοιγματα στέλνει απευθείας στο utorrent, για κατέβασμα.
Στον chrome αυτό δεν υπάρχει.

senkradvii
20-11-11, 21:52
Aν κατάλαβα καλά.

Αυτό όντως είναι πρόβλημα του chrome. Όταν κατεβάζεις με τον downloader του Chrome, δεν σου δίνει την επιλογή Οpen ή Save, όπως γίνεταιμε τους άλλους browser.

Για παράδειγμα στον IE 9.0 /Maxthon/ Firefox, αν πατήσω να κατεβάσω ένα torrent, έχω την επιλογή "Άνοιγμα" ή "Αποθήκευση"
Αν πατήσω άνοιγματα στέλνει απευθείας στο utorrent, για κατέβασμα.
Στον chrome αυτό δεν υπάρχει.

Kαλά κατάλαβες και ακριβώς αυτό είναι δυστυχώς το πρόβλημα. :(

stefan_city
20-11-11, 21:53
Όταν κατεβάζεις με τον downloader του Chrome, δεν σου δίνει την επιλογή Οpen ή Save, όπως γίνεταιμε τους άλλους browser.

μεγαλο :down: να σου αποθηκευει τα παντα, χωρις να σου δινει την επιλογη "ανοιγμα".

biggeo65
20-11-11, 22:47
Και να πώ ότι χρειάζεται πολύ δουλεια για να γίνει. Δεν ξέρω τι σκέφτoντε στον Chrome, αλλά όντως μεγαλο :down: να μην έχει την επιλογή "Άνοιγμα"

senkradvii
21-11-11, 01:26
Και να πώ ότι χρειάζεται πολύ δουλεια για να γίνει. Δεν ξέρω τι σκέφτoντε στον Chrome, αλλά όντως μεγαλο :down: να μην έχει την επιλογή "Άνοιγμα"

Έλα ντε. Ήθελα να ήξερα, δεν τους έχουν παραπονεθεί 2 χρόνια τώρα??

albatross
21-11-11, 01:51
Έλα ντε. Ήθελα να ήξερα, δεν τους έχουν παραπονεθεί 2 χρόνια τώρα??

Έχουν... αλλά είναι ΤΡΟΜΕΡΑ δύσκολο να υλοποιηθεί.
http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=668afecd95c35705&hl=en
http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=333
Το παλεύουν όμως τα παιδιά... έχουν προσλάβει κάτι γκουρού τώρα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.