PDA

Επιστροφή στο Forum : Vodafone: 1500 λεπτά ομιλίας και sms στα καρτοκινητά για έναν μήνα



Σελίδες : 1 [2]

wnet
30-01-10, 14:12
Αν δεν κάνεις μεγάλες κλήσεις όμως είναι 500 λεπτά στην ουσία:)

Έτσι μπράβο.... 1500/3=500

Κατά τα άλλα ακόμα ένα απεριόριστο-περιορισμένο πακέτο.....

Art2007
30-01-10, 15:51
Κάνοντας μια παρατήρηση στην προσφορά θα ήθελα να αναφέρω και μια αύξηση που επιβάλει η Vodafone σε όσους χρήστες καρτοκινητής Vodafone international θέλουν να χρησιμοποιήσουν το unlimited.
Στον τιμοκατάλογο που είχε μέχρι χθες οι χρεώσεις ήταν: 0,21 € / λεπτό(προσφορά έως 31/3/2010, και κανονική τιμή 0,25 € / λεπτό)
χωρίς ελάχιστη διάρκεια χρέωσης.

Και σήμερα:

Από το site της.
Οι χρεώσεις ισχύουν εφόσον ο συνδρομητής δεν είναι εγγεγραμμένος στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited. Διαφορετικά οι χρεώσεις είναι ως εξής: 0,39 € / λεπτό για κλήσεις προς όλους τους εθνικούς προορισμούς με ελάχιστο χρόνο χρέωσης κλήσης τα 30 δευτερόλεπτα. Μετά την πάροδο των 30 πρώτων δευτερολέπτων χρεώνεστε ανά επιπρόσθετο δευτερόλεπτο ομιλίας.

:down::down::down:

Ευτυχώς που δεν πείραξε την τιμή του sms του προγράμματος.

Κι εγώ αμέσως σκέφτηκα το international και είχα σχεδόν ψηθεί...
Μέχρι που είδα στο σάιτ τους την αλλαγη των χρεώσεων στο international σε περίπτωση που ενεργοποιήσεις το unlimited!

Εγώ βρίσκω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αυτη την κίνηση, εξαιρετικά "τσιφούτικη" εκ μέρους της βονταφον και μάλιστα πολύ καλά "κρυμένη" σε υποσημείωση.... :down:

.....

Πάντως καλό θα ήταν να βγάλουν και οι άλλες εταιρίες αντίστοιχη προσφορά... Πολλοί από μας, που είχαμε βολευτεί με την προσφορά του 2009 (1000' - 1000ςμς με 3 ευρω ελαχ. ανανέωση), ίσως θα επιλέγαμε μια τέτοια προσφορά, έστω και με 10 ευρώ ελάχιστη ανανέωση, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΣΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ.

grayden
30-01-10, 15:52
Χαλαρώστε και λίγο με τις αντιδράσεις (πέραν του "παραπλανητικού" ονόματος), τζάμπα πράμα είναι...

kourampies
30-01-10, 16:52
Ένα καλό πακέτο είχαν και το χάλασαν.

Έχουμε φτάσει στο 2010 και δε λένε να δώσουν ούτε τα στοιχειώδη 30mb με proxy που έδιναν. Αίσχος.

sphlanx
30-01-10, 18:36
Λοιπόν ότι και να λέμε το πρόγραμμα είναι πολύ καλό και ίσως το καλύτερο προγραμμα καρτοκινητής μέχρι σήμερα στην Ελλάδα. Από το να γεμίζουμε ένα thread κράζοντας τη vodafone για το "παραπλανητικό" απεριόριστο καλύτερα είναι να συμμαζέψουμε το τί πρέπει να προσέχει ο καθένας που μπορεί να θελήσει να πάει στο πακέτο.

Μέχρι στιγμής τα πιο σημαντικά για μένα ειναι:

1)Άυξηση χρεώσης απο 0,21 σε 0,39
2)Το 3λεπτο ελαχιστης χρέωσης

και κάτι που δεν έχει διευκρινιστεί: Θέλει 10ευρη κάρτα ανανέωσης ή 10Ευρώ ΑΞΙΑ ανανέωσης?? Γιατι αν ισχύει το 2ο τότε θα πρέπει να κάποιος να βάζει 20ΑΡΕΣ κάρτες αφού η 10 σου τρώει κατευθείαν 1,20 λόγω φόρου!

lehrer
30-01-10, 18:41
Λοιπόν ότι και να λέμε το πρόγραμμα είναι πολύ καλό και ίσως το καλύτερο προγραμμα καρτοκινητής μέχρι σήμερα στην Ελλάδα. Από το να γεμίζουμε ένα thread κράζοντας τη vodafone για το "παραπλανητικό" απεριόριστο καλύτερα είναι να συμμαζέψουμε το τί πρέπει να προσέχει ο καθένας που μπορεί να θελήσει να πάει στο πακέτο.

Μέχρι στιγμής τα πιο σημαντικά για μένα ειναι:

1)Άυξηση χρεώσης απο 0,21 σε 0,39
2)Το 3λεπτο ελαχιστης χρέωσης

και κάτι που δεν έχει διευκρινιστεί: Θέλει 10ευρη κάρτα ανανέωσης ή 10Ευρώ ΑΞΙΑ ανανέωσης?? Γιατι αν ισχύει το 2ο τότε θα πρέπει να κάποιος να βάζει 20ΑΡΕΣ κάρτες αφού η 10 σου τρώει κατευθείαν 1,20 λόγω φόρου!

Η αυξηση της χρεωσης ισχυει μονο για vodafone international οχι για cu κτλ. Οσο για την καρτα πρεπει να ειναι των 10 Ευρω.

nassospr
30-01-10, 18:54
Στην ιστοσελίδα έχει αυτήν την παράγραφο:

Σε περίπτωση που πραγματοποιηθεί ανανέωση χρόνου ομιλίας ενώ υπάρχουν υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS του Vodafone Unlimited από προηγούμενη ανανέωση, τα υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS παύουν να ισχύουν και θα ισχύουν κανονικά τα 1500 λεπτά και 1500 SMS από την νέα ανανέωση.

Δηλαδή αν κάποιος καταναλώσει 1300 λεπτά, ας πούμε σε 15 ημέρες και μετά ανανεώσει με άλλα 10 ευρώ, θα έχει ακόμα 1500 λεπτά για τις επόμενες 31 ημέρες;

Aν ναι τότε μιλάμε για πολύ χρόνο.

nmakry
30-01-10, 18:56
Στην ιστοσελίδα έχει αυτήν την παράγραφο:

Σε περίπτωση που πραγματοποιηθεί ανανέωση χρόνου ομιλίας ενώ υπάρχουν υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS του Vodafone Unlimited από προηγούμενη ανανέωση, τα υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS παύουν να ισχύουν και θα ισχύουν κανονικά τα 1500 λεπτά και 1500 SMS από την νέα ανανέωση.

Δηλαδή αν κάποιος καταναλώσει 1300 λεπτά, ας πούμε σε 15 ημέρες και μετά ανανεώσει με άλλα 10 ευρώ, θα έχει ακόμα 1500 λεπτά για τις επόμενες 31 ημέρες;

Ναι... Είναι ανά ανανέωση...

giovanni81
30-01-10, 18:58
1500 λεπτά δια 30 ημερες, μας κάνει... 50 λεπτά την ημέρα!

ελάχιστη χρέωση σε κάθε κληση τα 3 λεπτά ... μας κανει 17 κλησεις

και ολα αυτα μαζι μας κανουν ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ στη ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

dim12
30-01-10, 19:07
ενταξει μην το παρατραβαμε το θεμα.η προσφορα αυτη δε παυει να ειναι αν οχι η καλυτερη απο τις καλυτερες ολων των εποχων.το οτι λεει απεριοριστα το εξηγει και μονη της με την φραση" Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης στα 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS. ".αν και οπως αναφερθηκε πιο πριν ειναι ανα καρτα ανανεωσης οποτε αυξανονται και αυτα μεσα στον μηνα αν ξαναβαλεις μια καρτα.τωρα για αυτους που θεωρουν λιγο τα 1500sms και 1500λεπτα ομιλιας δεν ξερω τι να πω,ποσο πια να μιλησεις στο κινητο?(στο τελος θα αγοραζουμε και extra μπαταριες να αλλαζουμε :P ).μη ξεχναμε επισης οτι τα 10 ευρω δε στα χαλαει οποτε μπορουμε να τα σπαταλαμε προς αλλα δικτυα και σταθερα για ιντερνετ ή απλα να καθονται(και μετα σε 1,5 χρονο και θα εχεις μαζεψει αρκετα λεφτα για ενα χρονο χωρις να ανοιξεις πορτοφολι).τελος,επειδη ισως καποιοι εχουν μπερδευτει λεει ελεχιστη χρεωση τα 3 λεπτα,οχι χρεωση ανα 3 λεπτα.δηλαδη ναι αν μιλησεις 2 λεπτα θα χρεωθεις 3λεπτα αλλα αμα μιλησεις 4 δε θα χρεωθεις 6 αλλα κανονικα 3.αυτα απο εμενα.πολυ καλη και εξυπνη κινηση της vodafone(αμα εβαζε και ιντερνετ θα ηταν απολυτα κορυφη αλλα μη τα θελουμε κ ολα :P )

spaniol
31-01-10, 03:09
Το εχετε καταλαβει οτι τωρα η vodafone δινει εντελως δωρεαν 1500 λεπτα ομιλιας και 1500 sms προς vodafone μονο με μια καρτα ανανεωσης των 10 ευρω τον μηνα! Δεν υπαρχει καλυτερη προσφορα!!!!!

aiolos.01
31-01-10, 05:26
Η Vodafone, έχοντας θέσει προτεραιότητά της να ανταποκρίνεται στις ανάγκες των πελατών της και έχοντας λάβει υπόψη τις σημερινές οικονομικές και κοινωνικές συνθήκες,

Πολύ μου άρεσε αυτό... να στηθεί άμεσα στο Σύνταγμα χάλκινος αδριάντας του Κορωνιά.

referee62
31-01-10, 12:21
Το εχετε καταλαβει οτι τωρα η vodafone δινει εντελως δωρεαν 1500 λεπτα ομιλιας και 1500 sms προς vodafone μονο με μια καρτα ανανεωσης των 10 ευρω τον μηνα! Δεν υπαρχει καλυτερη προσφορα!!!!!

Πραγματικά πολύ καλή προσφορά .

Αυριο πρωι πηγαίνω στο κατάστημα τις vodafone , για να κάνω πράξη την διαφημισή της.

kostas2005
31-01-10, 13:40
Με το CU μπορεί να έχει κανεις αρκει να ενεργοποιήσει μεχρι μεθαυριο με 10,50Ε+12%=11,76Ε/μήνα
1) 60 λεπτα προς σταθερά τηλέφωνα την ημερά δηλαδή 1800' /μήνα προς σταθερά και επιπλέον 1500'/μήνα προς vodafone. super.
αυτό εδώ είναι το καλύτερο πακέτο στην αγορά αλλά δεν το κατάλαβαν και πολλά άτομα
επειδή λήγει σήμερα (31-1) όπως λέει ο φίλος, προτείνω να το ενεργοποιήσετε σήμερα και να ψαχτείτε από αύριο
ναι μεν σου τρώει 12 ευρο
άλλα σου δίνει προς σταθερά...
όπου αν το συνδυάσεις με ένα κλώνο betamax (local access number ) έχεις άλλες τιμές για κλήσεις προς κινητά ,διεθνή κλπ ........!!!!!!!:oneup:

tolis_01
31-01-10, 14:15
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, βάζεις δέκα ευρώ κάρτα και σου δίνουν τα δωρεάν λεπτά/μηνύματα ΧΩΡΙΣ να σου πάρουν λεφτά από την κάρτα.
Αυτό μόνο καλό μπορεί να είναι, αφού είναι εντελώς τσάμπα.
Άντε να κάνουν κάτι what's up και free2go γιατί αυτά έχω, vodafone όχι :D

karetsos
31-01-10, 19:43
άμα περιμένουν να παρατήσουμε τα what's up και να πάμε ομαδικά σε vodafone, δυστυχώς ατύχησαν. κανένας φίλος/γνωστός/συγγεν'ης δεν το σκέφτεται καν.

απλά θα περιμένουμε να βγάλει κάτι αντίστοιχο η cosmote (εγω προσωπικά και με 100 λετπά το μήνα τη βγάζω ;))

rasta_vrasta
01-02-10, 00:33
Απο τη δική μου πλευρά που χρησιμοποιώ πολύ το ιντερνετ μου ακούγεται ως εξης:
μέχρι πριν δύο μήνες έδινα 7 ευρώ για 600λεπτα/sms + 8 ευρώ για 100mb internet σύνολο 15 ευρώ. Πρίν ένα μήνα περίπου διπλασιάστηκαν και με τα ίδια λεφτά είχες 1200λεπτα/sms.

Τώρα με 10 ευρώ έχω 1500 λεπτά/sms απο τα οποία τα 8 θα φέυγουν για ιντερνετ και θα μου μένουν και αλλα 2 ευρώ στη τσέπη για άλλες κλησεις...
Πραγματικά φοβερή προσφορά...

Εγω γιατι δεν εχω δει πουθενα προσφορα που λεει οτι με 8 ευρω εχεις 100mb??
Καρτοκινητο ειναι σιγουρα?!?!:hmm:

Ξερει κανεις αλλος τιποτα??

gtl
01-02-10, 01:44
Πολύ μου άρεσε αυτό... να στηθεί άμεσα στο Σύνταγμα χάλκινος αδριάντας του Κορωνιά.

Είναι οι γνωστές βλακίτσες που προλογίζουν το νέο πακέτο της κάθε εταιρείας (λες και δεν ξέρουμε ότι το έβγαλαν από την vodafone επειδή η cosmote και η wind τους έχουν πατήσει κυριολεκτικά στα καρτοκινητά). Τίποτα που να χρειάζεται να πάρουμε στα σοβαρά.


άμα περιμένουν να παρατήσουμε τα what's up και να πάμε ομαδικά σε vodafone, δυστυχώς ατύχησαν. κανένας φίλος/γνωστός/συγγεν'ης δεν το σκέφτεται καν.

απλά θα περιμένουμε να βγάλει κάτι αντίστοιχο η cosmote (εγω προσωπικά και με 100 λετπά το μήνα τη βγάζω ;))

H διαβεβαίωση ότι θα ισχύσει μέχρι και τον Ιούνιο του επόμενου χρόνου εμένα μου φαίνεται πολύ ελκυστική, καθώς η vodafone δεν μας έχει συνηθίσει στις ξαφνικές καταργήσεις προγραμμάτων της wind .

Η cosmote, όπως γράφω και σε άλλο forum, έχει πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ τελευταία και απαντάει... ράθυμα, αν και όταν απαντάει (δείτε, για παράδειγμα τα κωμικοτραγικά όρια των 500 και 750MBs σε προγράμματα για iphone, όταν η vodafone δίνει τα διπλάσια στα δικά της προγράμματα - ή το "ταβάνι" του 1,25GBs στο ακριβότερο απεριόριστο της Cosmote, όταν η Vodafone δίνει 3GBs στο unlimited της μισής τιμής!)

Προσωπικά κάτι ανταγωνιστικό περιμένω κυρίως από την Wind - αν και θα ήταν ευχάριστη έκπληξη να απαντήσει και η Cosmote με αντίστοιχο πρόγραμμα.

Lagman
01-02-10, 09:22
Καλημέρα, δε ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά ,πως μπορούμε να γνωρίζουμε κάποιο νούμερο σε ποιο πάροχο ανήκει ;

fanboysgotohell
01-02-10, 09:51
Καλημέρα, δε ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά ,πως μπορούμε να γνωρίζουμε κάποιο νούμερο σε ποιο πάροχο ανήκει ;

Δεν υπάρχει κάτι universal.. Μόνο εάν έχεις Vodafone με SMS στο 1292 (χρέωση απλού μηνύματος) μπορείς να μάθεις σε ποιό δίκτυο ανήκει ένα νούμερο.

Τέλος υπάρχει κάτι αντίστοιχο μόνο για καρτοκινητά, από τότε που βγήκαν τα πακέτα στυλ nonstop για F2G, What's up, CU.

katakouzina
02-02-10, 13:04
...και εγένετο απάντηση από wind με το ίδιο ακριβώς πράγμα, τα απεριόριστα προς όλους τους αριθμούς της (+Q) και κάτι συν, ήτοι τη διπλασίαση του χρόνου ομιλίας προς τους άλλους, μετά τη παροδο 15 ημερών. Δηλαδή, αν βάλεις 10 ευρώ, μετά από 15 ημέρες θα έχεις και άλλα 10 ευρώ με διαρκεια αυτών 15 ημερών προς κατανάλωση. good!!

dim12
02-02-10, 13:07
...και εγένετο απάντηση από wind με το ίδιο ακριβώς πράγμα, τα απεριόριστα προς όλους τους αριθμούς της (+Q) και κάτι συν, ήτοι τη διπλασίαση του χρόνου ομιλίας προς τους άλλους, μετά τη παροδο 15 ημερών. Δηλαδή, αν βάλεις 10 ευρώ, μετά από 15 ημέρες θα έχεις και άλλα 10 ευρώ με διαρκεια αυτών 15 ημερών προς κατανάλωση. good!!
που το ειδες?αντε περιμενουμε και cosmote τωρα.αμα βαλει ιντερνετ η κοσμοτε θανε ολα τα λεφτα :p

gtl
02-02-10, 13:33
που το ειδες?αντε περιμενουμε και cosmote τωρα.αμα βαλει ιντερνετ η κοσμοτε θανε ολα τα λεφτα :p

Ιντερνετ από την cosmote είναι ανέκδοτο. Εδώ στα συμβόλαια εξακολουθούν να δίνουν 500 και 700MBs όταν η Vodafone δίνει 1GB και 3GBs στις ίδιες τιμές.

dim12
02-02-10, 13:35
ναι δυστυχως.vodafone αξιζει αλλα τι να κανουμε που η παρεα τα αλλαξε σε whats up και το γυρισαμε εκει.κατα μια εννοια θελω να μην βγαλει τιποτα η cosmote μηπως παμε πισω σε vf :p

alek2002
02-02-10, 13:36
...και εγένετο απάντηση από wind με το ίδιο ακριβώς πράγμα, τα απεριόριστα προς όλους τους αριθμούς της (+Q) και κάτι συν, ήτοι τη διπλασίαση του χρόνου ομιλίας προς τους άλλους, μετά τη παροδο 15 ημερών. Δηλαδή, αν βάλεις 10 ευρώ, μετά από 15 ημέρες θα έχεις και άλλα 10 ευρώ με διαρκεια αυτών 15 ημερών προς κατανάλωση. good!!
Απο που προκυπτει αυτό;

baskon
02-02-10, 13:53
ΤΟ εχω ακουσει και εγω σε αλλο forum..
1500λεπτα+1500 μυνηματα προς wind+Q.Διπλασιασμος της καρτας που ισχυει για 15 μερες..Χρεωσεις προς λοιπους φαρμακειο,αντιστοιχες της Vodafone..
Το κακο ειναι 1..
Ισχυει μονο για τη ΝΕΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ WIND και οχι F2g..
Περιμενω να το βαλουν και στη σελιδα να δω τι γινεται..Τουλαχιστον θα γινεται μετατροπη απο F2g σε Νεα καρτοκινητη ωστε να μην αλλαζουμε νουμερο παλι?

dream-maniac
02-02-10, 14:26
εχετε δικιο μπηκε.

Δωρεάν και Απεριόριστη Επικοινωνία προς όλους τους αριθμούς κινητής τηλεφωνίας WIND & Q Με κάθε ανανέωση από €10*
Δωρεάν Διπλάσιος Χρόνος Ομιλίας προς όλους Με κάθε ανανέωση από €10*

http://www.wind.com.gr/ConDows/00002265_Basic_Charges_WIND_Card.pdf

katakouzina
02-02-10, 14:27
Απο που προκυπτει αυτό;
Μα, από τη διαφήμιση που παίζει από χθες το βράδυ...

xdl
02-02-10, 15:14
βρε παιδια..δεν καταλαβα τι παιζει μετα 3 λεπτα που αναφερατε πιιο πανω...εγω δηλαδη..αν βαλω το προγραμμα με τα 1500...δεν θα μιλαω εντελως τζαμπα με vodafone καρτοκινητα..και συμβολαιου???

dim12
02-02-10, 15:17
βρε παιδια..δεν καταλαβα τι παιζει μετα 3 λεπτα που αναφερατε πιιο πανω...εγω δηλαδη..αν βαλω το προγραμμα με τα 1500...δεν θα μιλαω εντελως τζαμπα με vodafone καρτοκινητα..και συμβολαιου???
ναι xdl οπως τα λες.θα μιλας δωρεαν εως 1500λεπτα προς ολα τα vodafone.σε καθε κληση μονο υπαρχει ελαχιστη χρεωση 3λεπτων.δηλαδη με το που θα παρεις τηλεφωνο θα σου αφαιρεσει 3λεπτα απο τον χρονο σου και μετα τα 3λεπτα σου αφαιρει κανονικα ανα δευτερολεπτο.
πχ1 μιλας 2 λεπτα με εναν αριθμο vf σου αφαιρει 3 λεπτα
πχ2 μιλας 3,5 λεπτα με εναν αριθμο vf σου αφαιρει 3,5 λεπτα.

xdl
02-02-10, 15:54
ok katalava!!! euxaristw poluu!!!!!! ;) :)

dim12
02-02-10, 16:00
να'σαι καλα.by the way καλωςορισες στο forum.και να προσπαθεις να γραφεις ελληνικα.στο πρωτο σου post οκ στο δευτερο σου ξεφυγε,χαχα:p

boombastic
02-02-10, 16:30
ΤΟ εχω ακουσει και εγω σε αλλο forum..
1500λεπτα+1500 μυνηματα προς wind+Q.Διπλασιασμος της καρτας που ισχυει για 15 μερες..Χρεωσεις προς λοιπους φαρμακειο,αντιστοιχες της Vodafone..
Το κακο ειναι 1..
Ισχυει μονο για τη ΝΕΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ WIND και οχι F2g..
Περιμενω να το βαλουν και στη σελιδα να δω τι γινεται..Τουλαχιστον θα γινεται μετατροπη απο F2g σε Νεα καρτοκινητη ωστε να μην αλλαζουμε νουμερο παλι?

Γινεται μετατροπη καλωντας δωρεαν 1342 κσι εκτος αυτου πλεον λογω της φορητοτητας πας σε οποιο δικτυο η πακετο θελεις χωρις να αλλαξεις νουμερο:oneup:

zigzag12
02-02-10, 17:33
Μας εφτιαξε για τα καλα και φετος η voda...:worthy::worthy:
Περσυ μας εδινε καθε μηνα τζαμπα 1200 λεπτα + 1200 σμσ μονο προς cu...
Ενω φετος παλι τζαμπα μας δινει 1500 λεπτα + 1500 σμσ προς ολα τα vodafone...
Δεν ξερω για τα καρτοκινητα αλλα απο συμβολαια εχει παρα πολλα...
:oneup::oneup:

xaxa1982
02-02-10, 21:35
Όντως, πολύ καλή η προσφορά της Vodafone. Την θεωρώ ελαφρώς καλύτερη της WIND. Άντε να δούμε και η COSMOTE τι θα κάνει... Ελπίζω να κάνει κάτι καλύτερο για να την ακολουθήσουν και οι άλλες δύο.

xekolla90
10-02-10, 21:27
να κανω μια ερωτηση , υπαρχει τροπος να βρισκουμε αν ενας αριθμος ειναι vodafone ή οχι?

gtl
11-02-10, 06:58
να κανω μια ερωτηση , υπαρχει τροπος να βρισκουμε αν ενας αριθμος ειναι vodafone ή οχι?

Ναι, στέλνεις γραπτό μήνυμα στο 1292 από κινητό vodafone. Σε χρεώνει όμως κόστος κανονικού sms για την "υπηρεσία". :whistle:

XronisR
11-02-10, 08:18
Όντως, πολύ καλή η προσφορά της Vodafone. Την θεωρώ ελαφρώς καλύτερη της WIND. Άντε να δούμε και η COSMOTE τι θα κάνει... Ελπίζω να κάνει κάτι καλύτερο για να την ακολουθήσουν και οι άλλες δύο.

Η Cosmote περιμενε να δει τι θα κάνουν οι άλλοι και σίγουρα θα χτυπήσει με κάτι πολύ καλο!

blade_
11-02-10, 14:10
Απ' όταν καθιερώθηκαν τα κινητά, χάθηκε και η συνέπεια, αφού ο άλλος νιώθει εντάξει με το να ενημερώσει και να αλλάξει την ώρα του ραντεβού. Με το που περνάει η ώρα του ραντεβού, αρχίζουν τα τηλεφωνήματα "έρχομαι..." ή "πηγαίνετε εσείς και θα σας πάρω να σας ρωτήσω πού είστε μόλις φτάσω". Και δε λέω να συμβεί μία-δύο φορές, αλλά έχει γίνει σύστημα. :down: Είναι πλέον λάθος να είσαι στην ώρα σου. Καλύτερα να φτάσεις μία ώρα μετά και να αρχίσεις τα τηλεφωνήματα.

ω καιροι ω ηθη...

δυστυχως!

gtl
11-02-10, 15:21
Η Cosmote περιμενε να δει τι θα κάνουν οι άλλοι και σίγουρα θα χτυπήσει με κάτι πολύ καλο!

Πολύ περίμενε πάντως - μισός μήνας κοντεύει. Για να δούμε αν η απάντηση θα είναι κάτι καλό...

psytransas
11-02-10, 15:35
Τα 1500 μηνυματα παντως πρεπει να ειναι και εκτος Vodafone...:hmm:

Εχω στειλει πολλα σε Cosmote και δεν εχω χρεωθει κατι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.