PDA

Επιστροφή στο Forum : Router voip Pirelli - Fritzbox



hristos 22
22-03-10, 16:54
Πωλουνται δυο ρουτερ σε αριστη κατασταση και τα δυο για ANNEX A
Ενα royter PIRELLI με WiFi και δυο γραμμες voice σε αριστη κατασταση με το τροφοδοτικο του...χωρις κουτι...ειναι απο συνδεση ON TELECOM
70109 70111
Τιμη 35 ευρω

και.............

Fritzbox ρουτερ-μοντεμ και αυ6το με δυο γραμμες voice ΑΠΟΛΥΤΑ (φημιζεται για την σταθεροτητα του)χωρις WiFi ...ειναι με ολα τα συνοδευτικα του εκτος κουτιου.....σε αριστη κατασταση...ειναι απο συνδεση HOL
70110
Τιμη 35 ευρω

Σε περιπτωση αποστολης θα σταλει με ταχυδρομειο με τα εξοδα δικα μου και αφου προηγηθει καταθεση σε λογαριασμο

Cacofonix
22-03-10, 18:13
Το Pirelli δεν είναι κλειδωμένο;

nothing
22-03-10, 18:30
το pirelli ειναι παρανομο να το πουλας μιας και ειναι με χρησιδανειο απο την on και δε σου ανηκει...

εκτος και αν το πληρωσες καπως που δε νομιζω...

gfevran
22-03-10, 18:43
Συμφωνώ απόλυτα με τον nothing, ΠΡΟΣΕΞΕ!!! γιατί μπορεί να μπλέξεις με νομική δίωξη απο τη ΟΝ!.

hristos 22
22-03-10, 21:09
Τι λετε ρε παιδια?
Απο που βγαινει αυτο που λετε?Το εχετε δει πουθενα γραμμενο?
Καταρχην δεν εχω συνδεση ΟΝ και κατα δευτερο και εαν ειναι με χρησηδανειο σημαινει οτι εαν το σπασω το φαω το πεταξω το πουλησω και μου το ζητηση πισω......το πολυ πολυ να πληρωσω το ποσο του ρουτερ.......
Αυτο σημαινει χρησηδανειο...δανικο για τη χρηση.....δηλαδη εαν το πεταξω και το σπασω τι θα μου πει?θελω την κατσικα που σου εδωσα?
Αλλα και παλι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΔΗ ΟΝ......................οποτε οποιος εχει και το θελει δικο του.........................................

........Auto merged post: hristos 22 πρόσθεσε 8 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Το Pirelli δεν είναι κλειδωμένο;

Φιλε μου ιδεα δεν εχω εαν ειναι κλειδωμενο ή οχι...........
Ειναι στην Αθηνα το ρουτερ αυτη τι στιγμη.......και το περιμενω το πασχα στη Θεσσαλονικη..........εαν θελεις ρωτα τα παιδια στο φορουμ και εαν ειναι κλειδωμενο εαν και πως ξεκλειδωνει......ιδεα δεν εχω εγω..........
Το παιδι που το πηρα μου ειπε οτι ηταν απο συνδεση της ΟΝ και λογικα για να το εδωσε τα ειχε ολα εις γνωση του......εαν και επειδη εχω απο χρησηδανειο της vivodi ενα speedtouth 780 στο συμβολαιο μου λεει οτι σε περιπτωση που το ζητησουν και δεν το εχω θα πληρωσω το αντιτιμο του ρουτερ.........για νομικα και τετοια δεν αναφερει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ...και τι να πει ρε παιδια.....εαν πω οτι το εχασα? ΟΧΙ εγω θελω το ρουτερ μου? :rofl:

nnn
22-03-10, 23:38
Η μεταπώληση του Pirelli δεν επιτρέπεται και αντιβαίνει στους όρους χρήσης του Adslgr.
Ανοίξτε νέα αγγελία μόνο για το Fritzbox.

@ ADSLgr.com All rights reserved.